Doordat onverlaten de linten op het parkoers hadden verhangen zijn de deelnemers via diverse
routes weer op onze baan terrecht gekomen, hierdoor heeft de wedstrijdleiding besloten de wedstrijd ongeldig
te verklaren. Alle deelnemers op de 15 km ontvangen van ons een uitnodiging om kosteloos deel te nemen
aan de van bank tot bank op 2 juli a.s.
Om toch nog tijden te publiceren heb ik dit lijstje op verzoek gemaakt.
Ik weet niet wie wel of wie niet de juiste afstand gelopen heeft. Waarschijnlijk weet een ieder dit voor zich zelf.
Sorry voor het ongemak
15 KM WEGWEDSTRIJD GEORGANISEERD DOOR A.V. "DE GEMZEN" HEERDE
TIJDENLIJST - LANGSTE AFSTAND
17-04-2005 10:51 Pag: 1
Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ -------
1 69 Ruben Scheurwater Prins Hendrik 1980 1e Man 1:03:14 14,233 4:12
2 81 Onbekend 1:06:20 13,568 4:25
3 169 Frans Woerden De Veenlopers 1970 2e Man 1:06:28 13,541 4:25
4 57 Aaldrik Tiktak Pijnenburg 1960 1e Man40 1:06:50 13,466 4:27
5 79 Ronald Nijland av "De Gemzen" 1962 2e Man40 1:07:04 13,419 4:28
6 50 Willem de Weerdt Cialfo 1955 3e Man40 1:07:09 13,403 4:28
7 46 Harry Veldkamp Cialfo 1967 3e Man 1:07:29 13,337 4:29
8 72 Jacqueline Rustige Isala '96 1968 1e Vr 1:07:29 13,337 4:29
9 51 Ronald Buld Veteranen Nederland 1964 4e Man40 1:08:56 13,056 4:35
10 58 Robert Bossenbroek Apeldoorn 1968 1e M Rec 1:09:24 12,968 4:37
11 47 Jaap Kooiman Cialfo 1956 5e Man40 1:09:31 12,947 4:38
12 53 Arnold Stoop Veteranen Nederland 1943 1e Man50 1:09:42 12,912 4:38
13 55 Jan van Ommen Veluwe 1956 6e Man40 1:10:10 12,827 4:40
14 65 Gert Evers AV '34 1962 7e Man40 1:10:13 12,817 4:40
15 49 Pieter Boumeester Cialfo 1958 8e Man40 1:10:14 12,814 4:40
16 160 Hans Schuite Zwolle 1952 2e M Rec 1:10:42 12,730 4:42
17 150 Barend ten Have Isala '96 1941 2e Man50 1:11:10 12,646 4:44
18 80 Henk Hoekert av "De Gemzen" 1948 3e M Rec 1:11:29 12,590 4:45
19 48 Rob Paijmans Veluwe 1969 4e Man 1:11:40 12,558 4:46
20 172 Frank Salet Zwolle 1965 4e M Rec 1:11:45 12,544 4:47
21 64 Frits Lautenbag Hattem 1948 5e M Rec 1:11:46 12,541 4:47
22 76 Jan Baack Cialfo 1945 6e M Rec 1:11:50 12,529 4:47
23 75 Riko Douma Wapenveld 1952 7e M Rec 1:11:54 12,517 4:47
24 61 Piet Diender Zwolle 1952 8e M Rec 1:12:13 12,462 4:48
25 59 Alex Kersaan Apeldoorn 1960 9e M Rec 1:12:31 12,411 4:50
26 60 Erik Kappert Daventria 1963 10e M Rec 1:12:59 12,332 4:51
27 54 Maikel Mardjan AV '34 1971 5e Man 1:13:38 12,223 4:54
28 156 Jan Bax av "De Gemzen" 1949 11e M Rec 1:14:11 12,132 4:56
29 43 Janco Raveling av "De Gemzen" 12e M Rec 1:14:11 12,132 4:56
30 155 Edwin Munneken Loopgroep Liederholt 1967 13e M Rec 1:15:00 12,000 5:00
31 41 Alfred Gaasbeek Climax 1952 3e Man50 1:15:47 11,876 5:03
32 168 Arno Stap Leiden Atletiek 1961 14e M Rec 1:15:50 11,868 5:03
33 71 Jos van Rijt Amersfoort 1953 15e M Rec 1:15:54 11,858 5:03
34 45 Irina Lebedinskaja Taganrog 1960 2e Vr 1:15:57 11,850 5:03
35 157 Hendrik Jan Korterink av "De Gemzen" 1955 16e M Rec 1:15:59 11,845 5:03
36 73 Dick Strijbos Wapenveld 1956 17e M Rec 1:16:02 11,837 5:04
37 67 Gerard Kroes Cialfo 1970 6e Man 1:16:32 11,760 5:06
38 42 Henk Juffer Veteranen Nederland 1941 4e Man50 1:16:46 11,724 5:07
39 167 Klaas Speets Zwolle 1948 18e M Rec 1:17:02 11,683 5:08
40 78 Henk Visser Veteranen Nederland 1953 5e Man50 1:17:05 11,676 5:08
41 151 Ton Bello av "De Gemzen" 1948 19e M Rec 1:17:06 11,673 5:08
42 159 Teun Holdijk Veluwe 1951 20e M Rec 1:17:06 11,673 5:08
43 56 Petra Martens Pijnenburg 1958 3e Vr 1:17:13 11,656 5:08
44 171 Jurrie Teeuwen av "De Gemzen" 1940 6e Man50 1:17:28 11,618 5:09
45 162 Roel Roerig Apeldoorn 1948 21e M Rec 1:17:31 11,610 5:10
46 13 Aad van Arken av "De Gemzen" 1950 7e Man50 1:17:38 11,593 5:10
47 165 Allard van der Meer18 a av "De Gemzen" 1954 22e M Rec 1:17:44 11,578 5:10
48 163 Freek van de Graaf av "De Gemzen" 23e M Rec 1:18:00 11,538 5:12
49 149 Hennie Stoffelen Nunspeet 24e M Rec 1:18:07 11,521 5:12
50 153 Jannes Huisman Loopgroep Liederholt 1965 25e M Rec 1:18:17 11,497 5:13
51 166 Anneke van Olst av "De Gemzen" 1959 1e V Rec 1:18:22 11,484 5:13
52 77 Alfred Beens Genemuiden 1975 26e M Rec 1:18:29 11,467 5:13
53 62 Antien van der Vegt Parcival 1977 4e Vr 1:18:56 11,402 5:15
54 161 Evert Klomp Apeldoorn 1946 27e M Rec 1:19:10 11,368 5:16
55 70 Evert Jan Kasteel Cialfo 1961 9e Man40 1:19:13 11,361 5:16
56 170 Ludo de Jong Nunspeet 1946 28e M Rec 1:20:13 11,220 5:20
57 164 Wilfred Roebersen av "De Gemzen" 1969 29e M Rec 1:20:14 11,217 5:20
58 158 Henk Helmes Utrecht 30e M Rec 1:20:19 11,206 5:21
59 44 Herman Poort PEC 1910 1944 31e M Rec 1:20:37 11,164 5:22
60 152 Eildert Delger av "De Gemzen" 1943 32e M Rec 1:20:52 11,129 5:23
61 63 Henk Poot av "De Gemzen" 1964 33e M Rec 1:21:07 11,095 5:24
62 154 Rob Groot Zaandam 1949 34e M Rec 1:21:07 11,095 5:24
63 68 Gerrit Hartog Huizen 1945 35e M Rec 1:21:34 11,034 5:26
15 KM WEGWEDSTRIJD GEORGANISEERD DOOR A.V. "DE GEMZEN" HEERDE
UITSLAGENLIJST - 5 KM
16-04-2005 14:30 Pag: 1
Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ -------
1 719 S de Jonge Ciko '66 1973 1e V Rec 17:21 17,291 3:28
2 718 Ronald de Jonge 1970 1e M Rec 17:26 17,208 3:29
3 727 Gerben Dalhuisen av "De Gemzen" 1979 2e M Rec 20:38 14,540 4:07
4 715 Mirjam Radder Cialfo 1958 2e V Rec 21:35 13,900 4:19
5 722 Gerdien van Holst av "De Gemzen" 1987 3e V Rec 22:06 13,575 4:25
6 721 Henk Veldman Rabobank Heerde 1970 3e M Rec 22:35 13,284 4:31
7 728 Iwan de Wit 1973 4e M Rec 23:09 12,959 4:37
8 716 Mans Veldsink 1957 5e M Rec 24:14 12,380 4:50
9 723 Henk Rozendal 6e M Rec 25:06 11,952 5:01
10 720 Bert Bruinsma 1947 7e M Rec 25:58 11,553 5:11
11 734 Jacobien Kamphof Rabobank Heerde 1975 4e V Rec 27:04 11,084 5:24
12 732 Kees Keizer av "De Gemzen" 8e M Rec 27:20 10,976 5:28
13 733 Antoinette van der Geer Veluwe 1970 5e V Rec 27:26 10,936 5:29
14 729 Pascal Remmerts 1976 9e M Rec 28:01 10,708 5:36
15 725 Hetty Rozendal Rabobank Heerde 1971 6e V Rec 28:01 10,708 5:36
16 726 Gerdo van den Burg 1977 10e M Rec 31:10 9,626 6:14
17 730 Willemien Rorije 1969 7e V Rec 33:24 8,982 6:40
18 731 Marleen Bloksma 1970 8e V Rec 33:25 8,978 6:41
19 724 Ineke Helmes 1947 9e V Rec 34:19 8,742 6:51
15 KM WEGWEDSTRIJD GEORGANISEERD DOOR A.V. "DE GEMZEN" HEERDE
UITSLAGENLIJST - 10 KM
16-04-2005 14:30
Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ -------
1 565 Ap Brands Loopgroep Liederholt 1950 1e M Rec 41:25 14,487 4:08
2 597 Klaas Draaijer 1974 2e M Rec 41:55 14,314 4:11
3 595 Erik Burgers 1963 3e M Rec 42:57 13,970 4:17
4 564 Kees van de Wetering Isala '96 1963 4e M Rec 44:31 13,478 4:27
5 578 Bert Bouwknecht 1962 5e M Rec 45:30 13,187 4:33
6 604 Theo van Hoek 1958 6e M Rec 45:37 13,153 4:33
7 596 Dennis Herms 1975 7e M Rec 45:51 13,086 4:35
8 582 Albert Boeve 1962 8e M Rec 46:07 13,010 4:36
9 576 Erik Terpstra 1971 9e M Rec 46:12 12,987 4:37
10 601 Dik Hulleman 1962 10e M Rec 46:34 12,885 4:39
11 603 Christi de Jong Loopservice Nederlan 1964 1e V Rec 46:53 12,798 4:41
12 584 Piet Dingemans Loopgroep Liederholt 1946 11e M Rec 46:55 12,789 4:41
13 585 Ed van Dijk Loopgroep Liederholt 1955 12e M Rec 47:04 12,748 4:42
14 577 Marijn de Keijzer 1972 13e M Rec 47:05 12,743 4:42
15 559 Ronald Bijleveld 14e M Rec 47:08 12,730 4:42
16 568 Marlaine Charest Loopgroep Liederholt 1953 15e M Rec 47:23 12,663 4:44
17 556 Piet de Heer 1934 16e M Rec 47:26 12,649 4:44
18 583 Herwin Hanekamp Loopgroep Liederholt 1974 17e M Rec 47:51 12,539 4:47
19 581 Hans van den Berg 1963 18e M Rec 48:20 12,414 4:50
20 588 Jorien Marcus Loopgroep Liederholt 1976 2e V Rec 48:40 12,329 4:52
21 600 Erik van Limburg 1965 19e M Rec 48:43 12,316 4:52
22 575 Antoon Pot 1973 20e M Rec 48:55 12,266 4:53
23 590 Piet Berende Veteranen Nederland 1937 21e M Rec 48:57 12,257 4:53
24 557 Olaf Satink 1971 22e M Rec 49:57 12,012 4:59
25 560 Robert Wezenberg 1968 23e M Rec 50:14 11,944 5:01
26 587 Ares van de Maarel 1963 24e M Rec 50:16 11,936 5:01
27 570 Harrie Bloo Loopgroep Liederholt 25e M Rec 50:19 11,924 5:01
28 580 Hero Drenth Loopgroep Liederholt 1945 26e M Rec 50:33 11,869 5:03
29 563 Hans Muris Loopgroep Liederholt 1965 27e M Rec 50:33 11,869 5:03
30 562 Sybren Snieder 1971 28e M Rec 50:35 11,862 5:03
31 561 Paul van der Moolen Loopgroep Liederholt 1966 29e M Rec 50:49 11,807 5:04
32 598 Michiel Penolers Loopgroep Liederholt 1952 30e M Rec 51:28 11,658 5:08
33 558 Martin Bruggeman 1969 31e M Rec 51:41 11,609 5:10
34 599 Janny Reezigt av "De Gemzen" 3e V Rec 51:50 11,576 5:11
35 602 Henk Feijen Loopgroep Liederholt 1977 32e M Rec 52:18 11,472 5:13
36 594 Kees Smit 1950 33e M Rec 53:52 11,139 5:23
37 500 Jurrien Krol Lycurgus 1962 34e M Rec 54:01 11,108 5:24
38 593 Gerard Scheffers Loopgroep Liederholt 1948 35e M Rec 54:14 11,063 5:25
39 574 Robert Kilsdonk 1967 36e M Rec 55:08 10,883 5:30
40 579 Wietse Bruinsma 1949 37e M Rec 55:34 10,798 5:33
41 592 Mientje Hofmeijer 1937 4e V Rec 56:23 10,641 5:38
42 572 Dik de Graaf 1960 38e M Rec 56:24 10,638 5:38
43 567 Dorothee Koster-Koopman Loopgroep Liederholt 1952 5e V Rec 56:30 10,619 5:39
44 591 Alex Oosterveen Loopgroep Liederholt 1956 39e M Rec 56:30 10,619 5:39
45 589 Ans Dijkstra 1950 6e V Rec 56:54 10,545 5:41
46 569 Rob van der Steeg Loopgroep Liederholt 1970 40e M Rec 57:01 10,523 5:42
47 586 Wilma Oosterveen Loopgroep Liederholt 1960 7e V Rec 57:13 10,486 5:43
48 566 Geertje Dingemans Loopgroep Liederholt 1952 8e V Rec 1:02:12 9,646 6:13
49 573 Jan Vuijk 41e M Rec 1:14:55 8,009 7:29