NEWLINE HALVE MARATHON 20 SEPTEMBER 2003 HATTEM
UITSLAGENLIJST - 21,1 KM
08-10-2003 20:55 Pag: 1
Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ -------
1 102 Luc Krotwaar Prins Hendrik 1e Man 1:10:47 17,886 3:21
2 104 Roman Cucos Centauer 2e Man 1:14:44 16,940 3:32
3 105 Boris Suhodolchi Centauer 3e Man 1:14:46 16,933 3:32
4 115 Melchior van de Pol AV '34 Apeldoorn 4e Man 1:15:51 16,691 3:35
5 1 Wim de Weerdt Cialfo 1e Man40 1:17:09 16,410 3:39
6 113 Andre Plette Isala '96 5e Man 1:18:03 16,220 3:41
7 204 Victor Maliy Haag Atletiek 1e Man50 1:18:35 16,110 3:43
8 14 Jan Poortman AV Rijssen 2e Man40 1:19:37 15,901 3:46
9 106 Ivan Kasap Centauer 6e Man 1:22:30 15,345 3:54
10 18 Henk Uitslag PEC 1910 1961 3e Man40 1:22:31 15,342 3:54
11 103 Oleg Hudoiarov Centauer 7e Man 1:23:03 15,244 3:56
12 695 Mark Westerhof 1e R Man 1:23:07 15,232 3:56
13 112 Rene Korporaal 1965 8e Man 1:23:59 15,074 3:58
14 117 Andre Pelgrom Flevo Delta 9e Man 1:24:32 14,976 4:00
15 201 Harry Kloppenburg PEC 1910 1953 2e Man50 1:26:47 14,588 4:06
16 111 Erik Brink Isala '96 10e Man 1:27:11 14,521 4:07
17 696 Dick Elzenga 1966 2e R Man 1:27:37 14,449 4:09
18 110 Andre Blokland Pijnenburg 11e Man 1:27:46 14,425 4:09
19 114 Rob de Bruin AV Holten 1966 12e Man 1:27:54 14,403 4:09
20 7 Harry Coes Loopgroep PK 1954 4e Man40 1:28:32 14,300 4:11
21 9 Peter Hooijen Loopgroep PK 5e Man40 1:29:17 14,180 4:13
22 303 Irina Lebedinstage Rusland 1e Vrouw 1:29:31 14,143 4:14
23 207 Wim Elshout Veteranen Nederland 3e Man50 1:29:38 14,124 4:14
24 302 Nicole Bouma Groningen Atletiek 2e Vrouw 1:30:05 14,054 4:16
25 107 Herman Lubbers Groningen Atletiek 13e Man 1:30:06 14,051 4:16
26 8 Roelof Plender Isala '96 6e Man40 1:31:16 13,871 4:19
27 212 Albert Horsman Atletics Nijverdal 4e Man50 1:31:33 13,829 4:20
28 697 Jan van der Worp 1975 3e R Man 1:31:38 13,816 4:20
29 354 Inge van Schaick Lionitas 1e Vr 35 1:31:52 13,781 4:21
30 19 Chris Offringa AV Holten 1954 7e Man40 1:32:47 13,645 4:23
31 3 Antonius N.M. Poelman Marathon Pim Mulier 8e Man40 1:33:01 13,610 4:24
32 15 Gert Evers AV '34 Apeldoorn 9e Man40 1:33:25 13,552 4:25
33 17 Willy Berendsen Isala '96 10e Man40 1:33:38 13,521 4:26
34 11 Klaas de Haan Start '78 1960 11e Man40 1:33:46 13,502 4:26
35 727 Peter Bood 1974 4e R Man 1:34:08 13,449 4:27
36 670 Joop Wijnhoud 1962 5e R Man 1:34:10 13,444 4:27
37 210 Jan Bogaard av "De Gemzen" 1951 5e Man50 1:34:16 13,430 4:28
38 673 Freek van de Graaf av "De Gemzen" 1970 6e R Man 1:34:20 13,420 4:28
39 2 Jan van de Berg Isala '96 12e Man40 1:34:57 13,333 4:30
40 648 Henri van der Linde 1972 7e R Man 1:36:12 13,160 4:33
41 725 Erik de Man 1963 8e R Man 1:36:14 13,156 4:33
42 218 Joop Bosman av "De Gemzen" 6e Man50 1:36:20 13,142 4:33
43 211 Flip Nijhoff av "De Gemzen" 7e Man50 1:36:40 13,097 4:34
44 352 Svetlanna Marcova Centauer 2e Vr 35 1:36:55 13,063 4:35
45 709 Rene Oosterhof 9e R Man 1:37:01 13,049 4:35
46 706 Ferry Schrijnenwerkens 10e R Man 1:37:02 13,047 4:35
47 655 Jan Siedens Loopservice Nederlan 11e R Man 1:37:11 13,027 4:36
48 660 Frans Breet Flevo Delta 12e R Man 1:37:32 12,980 4:37
49 710 Wim Hofstede 13e R Man 1:38:08 12,901 4:39
50 6 Roland de Weerdt AV '34 Apeldoorn 13e Man40 1:38:21 12,872 4:39
51 650 Erik Dost 1963 14e R Man 1:38:37 12,838 4:40
52 643 Erik Smeele Zwolle 15e R Man 1:38:38 12,835 4:40
53 723 Guido Kwakkel 1977 16e R Man 1:39:07 12,773 4:41
54 607 Hans Mulder Zwolle 17e R Man 1:39:27 12,730 4:42
55 714 Co Coesthuis 18e R Man 1:39:49 12,683 4:43
56 12 Juda Vecht PEC 1910 14e Man40 1:39:58 12,664 4:44
57 729 Gert Tadema 1959 19e R Man 1:40:00 12,660 4:44
58 809 Marianne Stukker 1969 1e R Vr 1:40:04 12,652 4:44
59 217 Bert Bon Pallas '67 8e Man50 1:40:22 12,614 4:45
60 206 Rien Kors Friesland 9e Man50 1:40:28 12,601 4:45
61 615 Christiaan Bakhuizen 't Harde 1973 20e R Man 1:40:35 12,587 4:46
62 601 M. Storimans Apeldoorn 21e R Man 1:40:39 12,578 4:46
63 622 Henk Hartholt Zwolle 1965 22e R Man 1:41:41 12,450 4:49
64 678 Rob Daamen De Liemers 1957 23e R Man 1:41:44 12,444 4:49
65 209 Herman Euverman PEC 1910 10e Man50 1:42:27 12,357 4:51
66 726 Joop Aalbers 1960 24e R Man 1:42:43 12,325 4:52
67 721 Hendrik Jan Korterink av "De Gemzen" 1955 25e R Man 1:43:24 12,244 4:54
68 808 Irene Hetterschijt De Liemers 1966 2e R Vr 1:43:41 12,210 4:54
69 626 R. Leynse Woerden 26e R Man 1:44:45 12,086 4:57
70 301 S. Schutte Cialfo 3e Vrouw 1:44:57 12,063 4:58
71 116 Rik Plakke Veluwe 1967 14e Man 1:44:58 12,061 4:58
72 730 IJsbrand Reijneveld PEC 1910 1958 27e R Man 1:44:59 12,059 4:58
73 667 Philip Bouwman Spirit Lelystad 1961 28e R Man 1:45:52 11,958 5:01
74 703 R Dam 29e R Man 1:46:11 11,923 5:01
75 701 Jan Boeve 30e R Man 1:47:05 11,823 5:04
76 639 Pons Verheul Apeldoorn 31e R Man 1:47:12 11,810 5:04
77 624 M.C.M. Slot Apeldoorn 32e R Man 1:47:14 11,806 5:04
78 612 Richard Wonnink Zwolle 33e R Man 1:47:32 11,773 5:05
79 804 Willemiek Wassens av "De Gemzen" 3e R Vr 1:47:36 11,766 5:05
80 731 Jan Stuiver 34e R Man 1:47:42 11,755 5:06
81 208 Nico Janssen Start '78 1950 11e Man50 1:47:54 11,733 5:06
82 676 Albert Timmerman 35e R Man 1:48:02 11,719 5:07
83 353 Inge Wulffele Lionitas 3e Vr 35 1:48:07 11,710 5:07
84 633 William Eghuizen Hattem 36e R Man 1:48:09 11,706 5:07
85 656 Heinry Derksen 37e R Man 1:48:22 11,683 5:08
86 638 G.J. Bart Zwolle 38e R Man 1:48:23 11,681 5:08
87 351 Riki Creemers Start '78 1959 4e Vr 35 1:48:31 11,666 5:08
88 708 Evert Brink Athlos 39e R Man 1:49:07 11,602 5:10
89 202 Kees van Gastel Veteranen Nederland 1932 12e Man50 1:49:10 11,597 5:10
90 215 Eiltjo Noordman Spirit Lelystad 13e Man50 1:49:32 11,558 5:11
91 616 Job de Bruijn Apeldoorn 40e R Man 1:49:51 11,525 5:12
92 699 Frits Soeters De Sperwers 41e R Man 1:50:01 11,507 5:12
93 663 Michiel Wijermans av "De Gemzen" 42e R Man 1:50:04 11,502 5:12
94 205 Willem Langendijk Flevo Delta 14e Man50 1:50:05 11,500 5:13
95 691 Jan Engelen 1949 43e R Man 1:50:28 11,460 5:14
96 716 Bert Klevringa 1953 44e R Man 1:50:29 11,459 5:14
97 632 Gerrit Bronsveld Hattem 45e R Man 1:50:35 11,448 5:14
98 692 Rob Olthof 46e R Man 1:50:41 11,438 5:14
99 700 Nol Janssen 47e R Man 1:51:15 11,380 5:16
100 728 Rolf van den Hoed 1961 48e R Man 1:51:50 11,320 5:18
101 657 Rudi de Reuver 49e R Man 1:52:06 11,293 5:18
102 617 Wilfred Roebersen av "De Gemzen" 50e R Man 1:52:08 11,290 5:18
103 724 Pieter Monne 51e R Man 1:52:34 11,247 5:20
104 810 Mary Koopmans 1973 4e R Vr 1:52:42 11,233 5:20
105 635 Johan Winkel 52e R Man 1:53:03 11,199 5:21
106 720 A Jensema De Sprinter 1965 53e R Man 1:53:05 11,195 5:21
107 216 Willem Landman Spirit Lelystad 15e Man50 1:53:11 11,185 5:21
108 214 Wim Scheve PEC 1910 16e Man50 1:53:12 11,184 5:21
109 5 Johan Nieuwland av "De Gemzen" 15e Man40 1:53:28 11,157 5:22
110 203 Joop Nieuwland av "De Gemzen" 17e Man50 1:53:29 11,156 5:22
111 671 Gerard Heerink 1964 54e R Man 1:53:44 11,131 5:23
112 625 B.J. Edzes Nederland 55e R Man 1:54:31 11,055 5:25
113 646 Henk Kolbe 56e R Man 1:55:27 10,966 5:28
114 689 Loek Vermeulen 1955 57e R Man 1:56:39 10,853 5:31
115 602 Henk Brons Hattem 58e R Man 1:57:16 10,796 5:33
116 213 Rody Scheve PEC 1910 18e Man50 1:57:18 10,793 5:33
117 707 Alfred Beens 59e R Man 1:58:18 10,702 5:36
118 715 Alex van Zijl 60e R Man 1:58:59 10,640 5:38
119 675 Kees Kuiper 61e R Man 2:00:05 10,543 5:41
120 634 Eildert Delger av "De Gemzen" 1943 62e R Man 2:00:39 10,493 5:43
121 717 Dick Metselaar 1964 63e R Man 2:01:31 10,418 5:45
122 694 Dirk Johan van den Berg 1963 64e R Man 2:01:33 10,415 5:45
123 713 Klaas Jan Touw 65e R Man 2:02:08 10,366 5:47
124 628 G.J. Massier 66e R Man 2:02:57 10,297 5:49
125 664 Rudy Vermeulen 67e R Man 2:04:09 10,197 5:53
126 698 Martin Lamemga 68e R Man 2:05:00 10,128 5:55
127 647 Rob Muilwijk 69e R Man 2:05:01 10,127 5:55
128 806 Tanja Frakking 5e R Vr 2:06:17 10,025 5:59
129 620 Jos Koedijk Zwolle 70e R Man 2:08:18 9,867 6:04
130 805 Mieke Wolf Hattem 6e R Vr 2:08:20 9,865 6:04
131 219 Frans de Bode 19e Man50 2:09:03 9,810 6:06
132 614 Peter van Polen Zwolle 71e R Man 2:10:00 9,738 6:09
133 803 Debora van Boven - Flier Oldebroek 1980 7e R Vr 2:10:01 9,737 6:09
134 645 Eric van de Wetering 72e R Man 2:10:02 9,736 6:09
135 653 Addy Veldkamp 1958 73e R Man 2:10:53 9,673 6:12
136 800 Alie Pieters Zwolle 8e R Vr 2:11:36 9,620 6:14
137 610 Gijsbert Hardam Kampen 1961 74e R Man 2:13:55 9,454 6:20
138 609 Sjaak Schipper Groningen 1948 75e R Man 2:14:10 9,436 6:21
139 802 Nienke de Wilde Zwolle 1977 9e R Vr 2:17:17 9,222 6:30
NEWLINE HALVE MARATHON 20 SEPTEMBER 2003 HATTEM
UITSLAGENLIJST - 14,3 KM
21-09-2003 09:45 Pag: 1
Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ -------
1 1018 Dimitri Badarau Centauer 1e RM 49:00 17,510 3:25
2 1212 Svetlana Rodina Centauer 1e RV 52:44 16,271 3:41
3 1024 Roy van Son Newline Running Team 67e RM 54:39 15,700 3:49
4 1209 Miranda Boonstra Newline Running Team 2e RV 57:20 14,965 4:00
5 1215 Jacqueline Rustidge Isala '96 1968 3e RV 57:22 14,956 4:00
6 1027 Wim Wolf 1974 2e RM 58:20 14,709 4:04
7 1028 Sander Braaksma 3e RM 58:21 14,704 4:04
8 1050 Rob Meijer av "De Gemzen" 4e RM 59:09 14,505 4:08
9 1000 Ben Groot Hemmink Ron Clarke 5e RM 1:00:08 14,268 4:12
10 630 Henk Jonker Barneveld 6e RM 1:02:04 13,824 4:20
11 1211 Tatiana Marcova Centauer 4e RV 1:03:23 13,537 4:25
12 1030 Gerard Kroes Cialfo 7e RM 1:03:24 13,533 4:26
13 1026 Henny Berends Spurt '88 8e RM 1:04:26 13,316 4:30
14 1047 Rob Schuil 9e RM 1:04:39 13,271 4:31
15 1016 Marinus Woertink Spurt '88 10e RM 1:05:10 13,166 4:33
16 1014 Klaas Pol 11e RM 1:05:47 13,043 4:36
17 1051 Theo van Hoek 12e RM 1:05:54 13,020 4:36
18 1043 Arie Verhoef av "De Gemzen" 13e RM 1:06:15 12,951 4:37
19 1053 Maarten Vos 1968 14e RM 1:08:49 12,468 4:48
20 1015 Henk Wesnsen 15e RM 1:08:59 12,438 4:49
21 1001 Simon Feikema Biddinghuizen 1964 16e RM 1:12:08 11,895 5:02
22 1203 Henriet Koornberg Zwolle 5e RV 1:13:36 11,658 5:08
23 1038 Jurrie Hersevoort 17e RM 1:14:11 11,566 5:11
24 1210 Henriet van Dalen 6e RV 1:14:36 11,501 5:13
25 1221 Els Heuts 1959 7e RV 1:15:37 11,347 5:17
26 1022 Henk Juffer 18e RM 1:15:50 11,314 5:18
27 1048 Anne Zweefs 19e RM 1:16:02 11,285 5:19
28 1223 Tieneke de Jong 8e RV 1:17:08 11,124 5:23
29 1031 Henk Schulenburg 20e RM 1:17:48 11,028 5:26
30 1035 Dick Telman 21e RM 1:18:01 10,998 5:27
31 1218 Mineke Nijland 9e RV 1:18:11 10,974 5:28
32 1021 Janco Raveling av "De Gemzen" 22e RM 1:18:34 10,921 5:29
33 1006 Merijn Veldkamp Hattem 23e RM 1:19:37 10,777 5:34
34 1037 Jitze Wilting 24e RM 1:19:41 10,768 5:34
35 1010 Bert Bagerman av "De Gemzen" 25e RM 1:19:49 10,750 5:34
36 1033 Pim Leutholff 1963 26e RM 1:19:52 10,743 5:35
37 1032 Paul van Selling 27e RM 1:20:09 10,705 5:36
38 1041 Gert-Jan van de Beek 28e RM 1:22:00 10,463 5:44
39 1204 Linda Faber Cialfo 1969 10e RV 1:22:31 10,398 5:46
40 1004 Elbert van Laar Cialfo 1933 29e RM 1:22:39 10,381 5:46
41 1039 Arian Steunenberg 30e RM 1:22:40 10,379 5:46
42 1202 Evelien de Bruijn Apeldoorn 11e RV 1:22:44 10,371 5:47
43 1214 Hettie Plender Isala '96 12e RV 1:23:06 10,325 5:48
44 1226 Luony van der Haar- AV '34 Apeldoorn 13e RV 1:24:31 10,152 5:54
45 1009 Anneke van Olst 14e RV 1:25:58 9,981 6:00
46 1036 Arie Goud 31e RM 1:27:53 9,763 6:08
47 1002 Gert Vunderink Zwolle 1965 32e RM 1:28:27 9,700 6:11
48 1008 Maarten Teutscher av "De Gemzen" 1952 33e RM 1:28:31 9,693 6:11
49 1220 Mia Oosterhof 15e RV 1:28:50 9,659 6:12
50 1208 Aleid Dorst 16e RV 1:30:05 9,525 6:17
51 1207 Ageeth Satink Hattem 17e RV 1:31:35 9,369 6:24
52 1206 Evelyn Nieuwland av "De Gemzen" 18e RV 1:31:37 9,365 6:24
53 1205 A. Klein Hattem 19e RV 1:33:38 9,163 6:32
54 1201 Anouk Bleekemolen Biddinghuizen 1978 20e RV 1:36:54 8,854 6:46
55 1227 Iris Sielias AV '34 Apeldoorn 21e RV 1:40:39 8,525 7:02
56 1225 Anita Timmermans AV '34 Apeldoorn 22e RV 1:41:40 8,439 7:06
NEWLINE HALVE MARATHON 20 SEPTEMBER 2003 HATTEM
UITSLAGENLIJST - 7,5 KM
22-09-2003 21:16 Pag: 1
Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ -------
1 1561 Jan Groot HAC '63 1e RM 27:55 16,119 3:43
2 1557 Johan Lohuis 1960 2e RM 28:04 16,033 3:44
3 1527 David Lenssen Newline Running Team 3e RM 28:08 15,995 3:45
4 1528 David Heemstede Newline Running Team 4e RM 28:51 15,598 3:50
5 1537 Remco Boer 1976 5e RM 28:52 15,589 3:50
6 1582 Hans van Renselaar av "De Gemzen" 6e RM 30:28 14,770 4:03
7 1539 Margn de Jonge 1987 7e RM 30:40 14,674 4:05
8 1514 P. van der Velde Hattem 8e RM 30:55 14,555 4:07
9 1558 Jan Tijhuis Loopgroep PK 9e RM 31:44 14,181 4:13
10 1029 Herman Gruppen 10e RM 32:04 14,033 4:16
11 1540 Peter Neuteboom 11e RM 32:09 13,997 4:17
12 1564 Martine ten Kate Ciko '66 1982 1e RV 32:16 13,946 4:18
13 1554 Wilfred van Holst av "De Gemzen" 1988 12e RM 32:37 13,797 4:20
14 1569 Gerrit Wensink av "De Gemzen" 13e RM 32:55 13,671 4:23
15 1570 Edwin Munneke PEC 1910 14e RM 33:25 13,466 4:27
16 1581 Kim Rientjes 1982 2e RV 33:35 13,400 4:28
17 1575 Klaas Speets 15e RM 33:49 13,307 4:30
18 1555 Dick Doornenbal Cialfo 1948 16e RM 34:48 12,931 4:38
19 223 Hennie Bottenberg Isala '96 17e RM 35:04 12,833 4:40
20 1512 H. van der Velde Hattem 18e RM 35:07 12,814 4:40
21 644 Ton Bello av "De Gemzen" 19e RM 36:10 12,442 4:49
22 1516 B. van 't Hul Wezep 20e RM 36:27 12,346 4:51
23 722 Reint Scholten av "De Gemzen" 21e RM 36:30 12,329 4:52
24 1560 Dio Haverkamp 1985 22e RM 37:24 12,032 4:59
25 1504 Pedro Sluiter Zwolle 23e RM 37:40 11,947 5:01
26 1545 Stefan Croes 1982 24e RM 38:30 11,688 5:08
27 1049 Ruud Hilhorst 25e RM 38:33 11,673 5:08
28 1547 Johny Zunnebeld 26e RM 38:41 11,633 5:09
29 1546 Gerrit van Wijk 1967 27e RM 38:50 11,588 5:10
30 1551 Piet Berende Flevo Delta 28e RM 38:54 11,568 5:11
31 1535 Herman Oosterhaar 1970 29e RM 39:08 11,499 5:13
32 1045 Andre Eitemaar 30e RM 39:18 11,450 5:14
33 1509 Erik de Ruiter Hattem 1985 31e RM 39:24 11,421 5:15
34 1034 Jan Otten 1955 32e RM 39:53 11,283 5:19
35 1573 Jan-Jaap Eikelboom 1971 33e RM 40:09 11,208 5:21
36 1542 Evert Jan Hofmeijer av "De Gemzen" 1988 34e RM 40:57 10,989 5:27
37 1544 Judith Groes 1986 3e RV 41:11 10,927 5:29
38 1572 Andre Gipendorffer 35e RM 41:13 10,918 5:29
39 1530 Paul van Damme 36e RM 41:18 10,896 5:30
40 1550 Frederieke Dijkema 1961 4e RV 41:18 10,896 5:30
41 1515 Henk de Vries av "De Gemzen" 37e RM 41:20 10,887 5:30
42 1526 Roy van Son Newline Running Team 38e RM 41:26 10,861 5:31
43 1531 Pol Sandmar 39e RM 41:28 10,852 5:31
44 1510 Theo de Ruiter Hattem 1957 40e RM 41:29 10,848 5:31
45 1580 Aalt Wensink av "De Gemzen" 1978 41e RM 41:51 10,753 5:34
46 1556 Eddy Langeloo av "De Gemzen" 1964 42e RM 41:54 10,740 5:35
47 1522 Stijn Verheul Apeldoorn 43e RM 42:06 10,689 5:36
48 1523 Albert Roerding Stora Enso 44e RM 42:07 10,685 5:36
49 1583 Linda Dimmers 5e RV 42:17 10,642 5:38
50 1579 Alinda Huistra 1975 6e RV 42:27 10,601 5:39
51 1501 Nico Basten av "De Gemzen" 1964 45e RM 42:32 10,580 5:40
52 1562 Marielle Eikenaar 1989 7e RV 43:15 10,405 5:46
53 1574 Ap Koetsier AV Holten 46e RM 43:19 10,389 5:46
54 1571 Machiel Schilder PEC 1910 47e RM 43:22 10,377 5:46
55 1513 S. van der Velde Hattem 48e RM 43:28 10,353 5:47
56 1520 Emmy Verheul Apeldoorn 8e RV 43:59 10,231 5:51
57 1552 Herman Karel 1954 49e RM 44:06 10,204 5:52
58 1538 Lex Schroots Loopservice Nederlan 50e RM 44:29 10,116 5:55
59 1044 Bennie Kok PEC 1910 51e RM 44:49 10,041 5:58
60 1003 Kees Springeling Zwolle 52e RM 44:50 10,037 5:58
61 1502 Geert Winkel av "De Gemzen" 53e RM 44:59 10,004 5:59
62 1219 Julie Voets 9e RV 45:01 9,996 6:00
63 1577 Diny Klomp Newline Running Team 10e RV 45:03 9,989 6:00
64 1578 Tillie Jacobs Newline Running Team 11e RV 45:50 9,818 6:06
65 1576 Janny Kuper Newline Running Team 12e RV 45:57 9,793 6:07
66 1042 Henk Spaan 54e RM 45:57 9,793 6:07
67 1541 Marco Bourgonje 55e RM 46:04 9,768 6:08
68 1568 Jennie Scholten Spurt '88 1952 13e RV 46:12 9,740 6:09
69 1565 Jolanda de Bruin 1962 14e RV 46:29 9,681 6:11
70 1567 DDdennis Leemeijer 56e RM 46:29 9,681 6:11
71 1566 Remon Berends 1974 57e RM 46:33 9,667 6:12
72 1563 Femmy Eikenaar 1966 15e RV 46:33 9,667 6:12
73 1549 Leo Meelenhorst 58e RM 46:39 9,646 6:13
74 1548 Carin Blom av "De Gemzen" 16e RV 46:48 9,615 6:14
75 1518 Helma van Veen av "De Gemzen" 17e RV 46:53 9,598 6:15
76 1020 Henk Poot av "De Gemzen" 59e RM 46:55 9,591 6:15
77 1505 Welmoed Akkerhof Groningen 1981 60e RM 47:12 9,534 6:17
78 1536 Peter van de Beek 1948 61e RM 47:12 9,534 6:17
79 1216 Irma Kolijn 1970 18e RV 47:33 9,464 6:20
80 1529 M Weertman 19e RV 47:35 9,457 6:20
81 1217 Petra Werkman 20e RV 47:35 9,457 6:20
82 1534 Eva Hoogendijk 21e RV 47:36 9,454 6:20
83 1533 Casper Wilding 62e RM 47:37 9,450 6:20
84 1553 Harry Visser 63e RM 47:38 9,447 6:21
85 1543 Wim de Haas 64e RM 47:38 9,447 6:21
86 1503 Mees Struijs Lettele 65e RM 47:39 9,444 6:21
87 1508 Jan Bosman Hattem 1962 66e RM 48:11 9,339 6:25
88 1559 Wim Coster 67e RM 50:28 8,917 6:43
89 1525 Anita Looper Newline Running Team 22e RV 50:59 8,826 6:47
90 1519 Ellie van de Geer PEC 1910 1955 23e RV 52:41 8,542 7:01
91 1532 Anita Looper 24e RV 54:38 8,237 7:17
92 630 Henk Jonker Barneveld 69e RM 1:03:22 7,102 8:26
93 1546 Gerrit van Wijk 1967 70e RM 1:15:23 5,969 10:03
94 1022 Henk Juffer 71e RM 1:15:50 5,934 10:06
NEWLINE HALVE MARATHON 20 SEPTEMBER 2003 HATTEM
UITSLAGENLIJST - 1 KM Meisjes
20-09-2003 22:28 Pag: 1
Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ -------
1 1917 Sanne Woertink Spurt '88 1991 1e RV 3:52 15,517 3:52
2 1916 Lisa Hergaarden 1991 2e RV 4:37 12,996 4:37
3 1919 Ilona Hofmeijer av "De Gemzen" 1993 3e RV 4:38 12,950 4:38
4 1902 Sophie Driessen Hattem 4e RV 5:04 11,842 5:04
5 1915 Nienke Wieringa Hattem 5e RV 5:15 11,429 5:15
6 1823 Maaike Sandman 6e RV 5:33 10,811 5:33
7 1901 Anne Meiberg Hattem 7e RV 5:47 10,375 5:47
8 1913 Anne van Eikenhorst Hattem 8e RV 6:11 9,704 6:11
9 1905 Annemarie Riezeweide Hattem 9e RV 6:13 9,651 6:13
10 1903 Janita de Haan Hattem 10e RV 6:15 9,600 6:15
11 1900 Nicole van Erven Hattem 11e RV 6:26 9,326 6:26
12 1910 Hilde Wieringa Hattem 12e RV 6:39 9,023 6:39
13 1904 Rianne de Haan Hattem 13e RV 6:43 8,933 6:43
14 1920 Cynthia Bouwman 1995 14e RV 6:46 8,867 6:46
15 1909 Nieke Wierenga Hattem 15e RV 6:50 8,780 6:50
16 1908 Isabel Schoenmaker Hattem 16e RV 6:56 8,654 6:56
17 1914 Melissa Mulder Hattem 17e RV 7:02 8,531 7:02
18 1921 Floor Doornwaard av "De Gemzen" 18e RV 7:54 7,595
NEWLINE HALVE MARATHON 20 SEPTEMBER 2003 HATTEM
UITSLAGENLIJST - 1 KM Jongens
20-09-2003 20:39 Pag: 1
Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ -------
1 1822 Stefan Gelderman 1993 1e RM 3:50 15,652 3:50
2 1828 Ruben Eikelboom 1992 2e RM 3:59 15,063 3:59
3 1826 Maikel Diender Flevo Delta 1991 3e RM 4:00 15,000 4:00
4 1827 Jurgen Winkelhorst 1993 4e RM 4:02 14,876 4:02
5 1805 Dirk-Jan van Veen av "De Gemzen" 5e RM 4:07 14,575 4:07
6 1830 Rycko Treep 1994 6e RM 4:16 14,063 4:16
7 1813 Myrdin van der Horst Hattem 7e RM 4:23 13,688 4:23
8 1825 Stephan Derksen 8e RM 4:24 13,636 4:24
9 1824 Tom Sandman 9e RM 4:27 13,483 4:27
10 1829 Maikel Bouwman 1992 10e RM 4:42 12,766 4:42
11 1807 Ruben Schoenmaker Hattem 11e RM 4:43 12,721 4:43
12 1832 Thijs Doornwaard av "De Gemzen" 12e RM 4:54 12,245 4:54
13 1821 Simon Winkel 13e RM 4:58 12,081 4:58
14 1810 Frank Schutte Hattem 14e RM 5:05 11,803 5:05
15 1811 Tom Strik Hattem 15e RM 5:14 11,465 5:14
16 1803 Jimmy Nauw Hattem 16e RM 5:15 11,429 5:15
17 1831 Bertram Flier 17e RM 5:16 11,392 5:16
18 1820 Beau Mulder Hattem 18e RM 5:26 11,043 5:26
19 1808 Thomas Ras Hattem 19e RM 5:27 11,009 5:27
20 1809 Thomas Siemonsma Hattem 20e RM 5:28 10,976 5:28
21 1817 Joris van Eikenhorst Hattem 21e RM 5:33 10,811 5:33
22 1802 Jort Doornhof Hattem 22e RM 5:35 10,746 5:35
23 1815 Brian van der Vegt 23e RM 5:49 10,315 5:49
24 1806 Coen Seegers Hattem 24e RM 5:56 10,112 5:56
25 1800 Michiel Blom Hattem 25e RM 6:26 9,326 6:26
26 1833 Jesper Homma 26e RM 6:27 9,302 6:27
27 1819 Joey Wessel Hattem 27e RM 6:30 9,231 6:30
28 1814 Patric van der Vegt Hattem 28e RM 6:31 9,207 6:31
29 1812 Jeroen van Haperen Hattem 29e RM 6:32 9,184 6:32
30 1804 Gerjon de Haan Hattem 30e RM 6:33 9,160 6:33
31 1801 Joris Blom Hattem 31e RM 7:08 8,411 7:08
Organisatie a.v. "De Gemzen" Heerde Hoofdsponsor NewLine info: www.gemzen.nl