--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijd: Pupillen Competitie 2003 Datum: 17/05/2003 av De Gemzen te Heerde UITSLAG
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
C-Pup. Jongens ,Meerkamp Hoog Balwerpen 600 mtr TOTAAL
Naam Gbj Club Prest. PNT Prest. PNT Prest. PNT PNT
1 Dirk Jan van Veen 95 De Gemzen 0.90 269 27.60 416 2.32.6 240 925 *
2 Sander Fixe 95 Isala '96 0.90 269 25.13 386 2.30.5 254 909 *
3 Frank Vermeulen 95 FlevoDelta 0.85 232 22.03 345 2.23.6 306 883 *
4 Trysten de Weerdt 95 Athlos 0.85 232 22.14 347 2.25.9 288 867 *
5 Rinse Jan Donker 95 FlevoDelta 1.00 342 18.56 297 2.34.8 225 864 *
6 Roben Kloosterman 95 av NOP 0.95 306 14.63 236 2.21.8 320 862 *
7 Edwin van Veluwen 95 PEC 1910 0.85 232 18.77 300 2.23.9 303 835 *
8 Patrick Lenis 95 FlevoDelta 0.95 306 22.63 353 2.44.5 164 823 *
9 Jordy Habekotte 95 Isala '96 0.85 232 19.91 316 2.29.3 263 811 *
10 Roel Huijsmans 95 FlevoDelta 0.85 232 16.10 260 2.33.7 232 724 *
11 Frank Hazelaar 95 Cialfo 0.85 232 9.57 144 2.21.7 321 697 *
12 Dani‰l van der Stege 95 FlevoDelta 0.85 232 21.29 335 2.55.8 101 668
13 Timo Dummer 95 FlevoDelta 0.85 232 16.98 273 2.49.0 138 643
14 Yannick vd Lucht 96 PEC 1910 0.75 159 15.53 251 2.37.4 208 618 *
15 Niels Dokter 95 Isala '96 0.80 196 16.00 258 2.50.3 130 584 *
16 Patrick Spaansen 96 Isala '96 0.80 196 17.65 283 2.58.9 86 565 *
17 Frank Verbeek 95 Isala '96 0.75 159 14.97 242 2.44.7 162 563
18 Thomas van Arkel 95 Athlos 0.85 232 9.95 151 2.48.2 142 525 *
19 David Albers 96 Isala '96 0.80 196 9.92 151 2.57.0 96 443
20 Rutger Koele 95 De Gemzen 0.65 87 13.26 213 2.51.5 124 424 *
21 Fabian Perlg”m 95 FlevoDelta 0.75 159 8.73 126 3.15.0 12 297
22 Mart Vreeken 96 Cialfo 0.60 50 9.76 148 3.04.1 61 259 *
23 Matthijs Bos 96 Isala '96 0.65 87 10.68 166 3.18.5 0 253
24 Wietze Blom 95 De Gemzen 0 0 0 0 *
Marcel Gouka 95 FlevoDelta 0 0 0 0
C-Pup. Meisjes ,Meerkamp Hoog Balwerpen 600 mtr TOTAAL
Naam Gbj Club Prest. PNT Prest. PNT Prest. PNT PNT
1 Anouk Visser 95 Cialfo 0.90 269 20.40 323 2.30.1 257 849 *
2 Saskia Gootjes 95 FlevoDelta 0.85 232 17.84 286 2.22.9 311 829 *
3 Anneloes de Roo 95 Isala '96 0.85 232 11.96 190 2.22.6 313 735 *
4 Lotte Moolenaar 95 Isala '96 0.85 232 10.96 171 2.28.4 269 672 *
5 Veronique Habekette 95 Isala '96 0.80 196 13.80 222 2.31.2 249 667 *
6 Joyce Spijker 95 Cialfo 0.85 232 10.71 166 2.29.2 264 662 *
7 Birgit Kos 95 PEC 1910 0.95 306 9.85 149 2.49.2 137 592 *
8 Melinda Lodders 95 FlevoDelta 0.85 232 10.02 153 2.38.5 201 586 *
9 Marleen Stoel 96 Isala '96 0.80 196 10.08 154 2.36.6 213 563 *
10 Anne-Louise v Leeuwn 96 Cialfo 0.80 196 11.13 174 2.42.5 176 546 *
11 Saskia Kroondijk 95 FlevoDelta 0.80 196 10.42 161 2.43.0 173 530 *
12 Gerdien van Dijk 95 Isala '96 0.85 232 11.54 182 2.56.4 99 513
13 Suzanne de Roo 95 Isala '96 0.80 196 8.91 130 2.44.5 164 490
14 Lotus Westerhof 95 Athlos 0.80 196 9.83 149 2.50.6 129 474 *
15 Achana Ramlal 95 PEC 1910 0.75 159 8.73 126 3.10.3 32 317 *
16 Carlijn Westerink 95 Isala '96 0.65 87 9.09 134 3.13.3 19 240
17 Esme‚ Balster 95 Athlos 0 0 0 0 *
Anne v. Groningen 96 av NOP 0 0 0 0 *
Suzanne Boone 95 FlevoDelta 0 0 0 0 *
Esther Hof 95 PEC 1910 0 0 0 0 *
B-Pup. Jongens ,Meerkamp Ver Kogel 1000 mtr TOTAAL
Naam Gbj Club Prest. PNT Prest. PNT Prest. PNT PNT
1 Kjell Wolters 94 PEC 1910 4.30 578 6.23 420 4.19.0 330 1328 *
2 Leon Hollestelle 94 FlevoDelta 3.43 404 4.53 308 3.47.4 479 1191 *
3 Jaap-Gerben Vellinga 94 av NOP 3.24 366 4.23 287 3.50.1 464 1117 *
4 Stijn Bom 94 PEC 1910 3.33 384 4.80 327 4.06.8 383 1094 *
5 Floris Steenwoerd 94 Cialfo 3.15 348 4.64 316 3.57.9 425 1089 *
6 Remco Winkeler 94 Athlos 3.57 432 5.30 361 4.29.7 288 1081 *
7 Joris Afman 94 PEC 1910 3.41 400 5.09 347 4.26.6 300 1047 *
8 Tom Roorda 94 Isala '96 3.27 372 4.80 327 4.21.9 318 1017 *
Arjan Huijgen 94 FlevoDelta 3.11 340 4.28 290 4.06.0 387 1017 *
10 Thijs Krukkert 94 De Gemzen 2.78 274 4.52 308 3.56.6 431 1013 *
11 Danny Winters 94 FlevoDelta 3.04 326 5.25 358 4.25.0 306 990 *
12 Marcel Boone 94 FlevoDelta 2.84 286 4.67 318 4.06.8 383 987 *
13 Rick de Ruiter 94 Isala '96 3.11 340 4.27 290 4.14.4 349 979 *
14 Maurits Kuilboer 94 FlevoDelta 2.96 310 4.67 318 4.19.6 328 956
15 Jesse van Hattum 94 PEC 1910 3.38 394 3.87 260 4.28.8 291 945 *
16 Joris Berendschot 94 PEC 1910 2.90 298 4.41 300 4.20.2 325 923
17 Kevin Licher 94 FlevoDelta 3.10 338 4.87 332 4.48.0 223 893
18 Kai Willems 94 FlevoDelta 2.83 284 4.54 309 4.29.3 289 882
19 Wouter Schouwenaar 94 FlevoDelta 2.84 286 5.80 393 4.55.5 198 877
Joren de Goede 94 Cialfo 2.73 264 4.02 271 4.13.9 352 887 *
21 Dick Bijsterbosch 94 De Gemzen 2.44 206 4.15 281 4.34.6 269 756 *
22 Johan Bos 94 Isala '96 2.53 224 3.95 266 4.41.0 246 736 *
23 Wouter de Groot 94 Athlos 2.62 242 4.45 303 4.59.3 186 731 *
24 Robin Guit 94 FlevoDelta 2.47 212 4.64 316 5.21.1 123 651
25 Jasper Veenkamp 94 PEC 1910 2.47 212 3.67 244 5.10.0 154 610
26 Bas Wilbrink 95 De Gemzen 2.45 208 4.26 289 5.32.2 96 593 *
27 Jeroen de Vries 94 FlevoDelta 2.15 148 3.00 188 5.39.9 77 413
28 Hugo Duizendstra 94 FlevoDelta 1.90 99 3.82 256 6.16.2 0 355
29 Jos Boone 94 FlevoDelta 0 0 0 0
Xavier Marseille 94 FlevoDelta 0 0 0 0
B-Pup. Meisjes ,Meerkamp Ver Kogel 1000 mtr TOTAAL
Naam Gbj Club Prest. PNT Prest. PNT Prest. PNT PNT
1 Michelle v/d Meer 94 Isala '96 3.55 428 5.49 374 3.59.6 417 1219 *
2 Manon Lettinga 94 FlevoDelta 3.07 332 5.36 365 4.07.9 378 1075 *
3 Roos-Sanne Claassen 94 av NOP 3.27 372 4.47 304 4.13.4 354 1030 *
4 Manon van de Berg 94 Isala '96 3.21 360 3.91 263 4.11.9 360 983 *
5 Sigrid vd Velden 94 FlevoDelta 3.25 368 4.67 318 4.32.4 278 964 *
6 Ilse Zoer 94 PEC 1910 2.94 306 4.50 306 4.27.2 297 909 *
7 Mariska Werler 94 Cialfo 2.95 308 4.22 286 4.25.9 302 896 *
8 Merel Visser 94 Athlos 2.98 314 3.38 220 4.21.0 322 856 *
9 Mirjam Heshusius 94 Athlos 2.72 262 4.57 311 4.34.6 269 842 *
Veerle Timmermans 94 PEC 1910 2.97 312 3.77 252 4.32.4 278 842 *
11 Cylla van der Velden 94 FlevoDelta 2.87 292 3.67 244 4.41.9 243 779 *
12 Natanya Broekens 94 FlevoDelta 2.77 272 5.41 368 5.20.8 124 764 *
13 Anne Broshuis 94 Isala '96 3.02 322 2.86 176 4.36.1 264 762 *
14 Jacomien Krielaart 94 Isala '96 2.66 250 3.11 198 4.42.5 241 689 *
15 Danique v Asselt 94 Cialfo 2.62 242 3.26 210 4.52.9 206 658 *
16 Alexia Corjanus 94 FlevoDelta 2.92 302 3.06 193 5.14.2 142 637
17 Merel vd Maaten 94 Athlos 2.33 184 4.86 332 5.42.5 71 587 *
18 Ana Paula Timmer 94 FlevoDelta 0 2.24 117 5.50.1 53 170
19 Nina Graver 94 Athlos 0 0 0 0 *
A-Pup. Jongens 1e jrs ,Meerkamp Hoog Balwerpen 1000 mtr TOTAAL
Naam Gbj Club Prest. PNT Prest. PNT Prest. PNT PNT
1 Kjeld Boere 93 Isala '96 1.35 599 31.63 463 3.59.8 416 1478 *
2 Joep Afman 93 PEC 1910 1.25 526 24.82 382 3.34.9 550 1458 *
3 Tom Hanekamp 93 Isala '96 1.25 526 25.69 393 3.52.7 451 1370 *
4 Ruben Dummer 93 FlevoDelta 1.15 452 31.52 461 4.06.8 383 1296 *
5 Laurenzo Verheijen 93 De Gemzen 1.10 416 28.98 432 3.57.9 425 1273 *
6 Bas Wagenamker 93 PEC 1910 1.15 452 19.02 304 3.46.0 486 1242 *
7 Arwin Stoop 93 FlevoDelta 1.05 379 31.61 462 4.07.6 379 1220 *
8 Niek Simmes 93 FlevoDelta 1.05 379 25.60 392 3.53.3 448 1219 *
9 Ingmar vd Lucht 93 PEC 1910 1.05 379 19.82 315 3.45.4 490 1184 *
10 Sebastiaan v Leeuwen 93 Cialfo 1.05 379 22.97 358 3.55.0 439 1176 *
11 Chaim van Veen 93 Athlos 1.00 342 15.62 252 3.36.9 538 1132 *
12 David Jaasma 93 av NOP 1.05 379 18.58 297 3.54.9 440 1116 *
13 Jasper de Roo 93 Isala '96 1.15 452 13.34 214 4.06.9 383 1049 *
14 Aldert Holwerda 93 FlevoDelta 0.95 306 21.73 341 4.09.4 371 1018 *
15 Quincy v. Driesten 93 Athlos 1.10 416 12.04 191 4.02.1 405 1012 *
Jasper Krebbers 93 FlevoDelta 1.05 379 20.81 329 4.25.5 304 1012
17 Kris Minkjan 93 av NOP 1.00 342 13.89 224 3.55.7 436 1002 *
18 Dani‰l Leyba 93 De Gemzen 1.00 342 18.01 289 4.13.3 354 985 *
19 Tjeerd Plantenga 93 Isala '96 1.00 342 18.11 290 4.32.1 279 911 *
20 Wietse Brandsma 93 FlevoDelta 0.95 306 17.23 277 4.22.4 316 899
21 Arnoud Bakker 93 FlevoDelta 0.95 306 16.62 268 4.21.3 321 895
22 Sander Filipse 93 FlevoDelta 1.00 342 22.26 348 4.55.4 198 888
23 Rijnmar de Goede 92 Cialfo 0.95 306 22.11 346 5.01.9 178 830 *
24 Tom Schils 93 De Gemzen 1.00 342 12.61 201 4.40.8 247 790 *
25 Yaniek Schuring 93 FlevoDelta 0.90 269 11.77 186 4.18.5 332 787
26 Edwin Raidt 93 De Gemzen 0.85 232 19.50 310 4.43.6 237 779 *
27 Gijs Grinwis 93 Cialfo 0.95 306 20.41 323 5.13.3 145 774 *
28 Jordi Zwart 93 FlevoDelta 0.90 269 14.40 232 4.36.9 261 762
29 Nesha Narain 93 PEC 1910 0.90 269 13.41 215 4.35.4 266 750 *
30 Bjorn Ganzevles 93 FlevoDelta 0.90 269 14.10 227 4.49.0 219 715
31 Martijn de Groot 93 FlevoDelta 0.75 159 13.05 209 4.53.7 204 572
32 Noah v/d Berg 93 Isala '96 0 0 0 0
Koen M. vd Kooy 93 Athlos 0 0 0 0 *
A-Pup. Jongens 2e jrs ,Meerkamp Hoog Balwerpen 1000 mtr TOTAAL
Naam Gbj Club Prest. PNT Prest. PNT Prest. PNT PNT
1 Patrick Winkeler 92 Athlos 1.35 599 29.55 439 3.39.1 525 1563 *
2 Willem Bos 92 Athlos 1.35 599 30.54 450 3.50.6 462 1511 *
3 Jeroen van Calker 92 PEC 1910 1.20 489 25.71 393 3.34.2 554 1436 *
4 Stefan Breet 92 FlevoDelta 1.20 489 27.95 420 3.44.9 492 1401 *
5 Dominique Corjanus 92 FlevoDelta 1.15 452 25.28 388 3.41.5 511 1351 *
6 Sander van Leeuwen 92 av NOP 1.20 489 27.40 414 3.58.4 423 1326 *
7 Stefan Lorist 92 Isala '96 1.15 452 29.28 436 3.56.6 431 1319 *
8 Aartsen Renco 92 Athlos 1.10 416 27.38 413 3.45.5 489 1318 *
9 Rowin Visser 92 Isala '96 1.10 416 20.05 318 3.36.7 539 1273 *
10 Christiaan Doll 92 PEC 1910 1.15 452 25.90 395 3.57.8 425 1272 *
11 Lennart Loopstra 92 FlevoDelta 1.10 416 21.22 334 3.44.9 492 1242 *
12 Bas Wierda 92 FlevoDelta 1.10 416 22.10 346 3.54.4 442 1204 *
13 Thomas v Stigt Thans 92 PEC 1910 1.10 416 19.78 314 3.55.2 438 1168 *
14 Lowie vd Woude 92 av NOP 1.00 342 19.69 313 3.44.2 496 1151 *
15 Niels v/d Meulen 92 Isala '96 1.05 379 21.22 334 3.56.4 432 1145 *
16 Damian Hermans 92 FlevoDelta 1.05 379 16.95 273 3.54.1 444 1096
17 Arwin Wagenmakers 92 FlevoDelta 1.00 342 23.38 363 4.07.5 380 1085
18 Koen Schreur 92 PEC 1910 1.05 379 25.25 387 4.24.0 310 1076 *
19 Edwin Kwakkel 92 Isala '96 1.05 379 22.95 358 4.19.2 329 1066 *
20 Dennis Broekman 92 FlevoDelta 1.05 379 24.78 381 4.29.1 290 1050
21 Wessel Huijting 92 FlevoDelta 1.00 342 23.86 369 4.19.9 326 1037
22 Edwin Siebert 92 PEC 1910 1.05 379 12.08 192 3.54.6 441 1012
23 Dennis van 't Erve 92 FlevoDelta 1.05 379 17.78 285 4.17.3 337 1001
24 Lauran Zwart 92 FlevoDelta 1.05 379 17.16 276 4.16.2 342 997
25 Remco van Veluwen 92 PEC 1910 1.10 416 12.23 195 4.06.4 385 996
26 Rob Roorda 92 Isala '96 1.10 416 20.11 319 4.39.2 253 988
27 Lennrt Brink 92 FlevoDelta 1.10 416 19.02 304 4.42.1 243 963
28 Roel Eerden 92 FlevoDelta 1.10 416 17.25 277 5.11.0 151 844
29 Wessel Grinwis 92 Cialfo 0.95 306 23.50 365 5.16.9 135 806 *
30 Kristian Mulder 92 PEC 1910 0.95 306 13.57 218 4.35.4 266 790
31 Wilmer Aalbers 92 PEC 1910 1.00 342 16.58 267 5.52.7 47 656
A-Pup. Meisjes 1e jrs ,Meerkamp Hoog Balwerpen 1000 mtr TOTAAL
Naam Gbj Club Prest. PNT Prest. PNT Prest. PNT PNT
1 Dominique Verheijen 93 De Gemzen 1.25 526 31.57 462 3.36.3 541 1529 *
2 Maureen Rots 93 PEC 1910 1.25 526 16.38 264 4.02.2 404 1194 *
3 Karin van Groningen 93 av NOP 1.10 416 19.50 310 3.57.6 426 1152 *
4 Vera Hanekamp 93 Isala '96 1.15 452 19.49 310 4.16.3 341 1103 *
5 Deborah Beuling 93 Isala '96 1.25 526 0 3.52.8 450 976 *
6 Aranea Floor 93 PEC 1910 1.05 379 12.73 204 4.12.8 356 939 *
7 Yvette vd Worp 93 PEC 1910 1.00 342 15.73 254 4.20.1 326 922 *
8 Alyssa Vreeken 93 Cialfo 1.10 416 13.62 219 4.30.6 284 919 *
9 Debby hazelaar 93 Cialfo 0.95 306 13.37 215 4.03.9 396 917 *
10 Ilona Hofmeijer 93 De Gemzen 1.00 342 12.77 204 4.18.4 333 879 *
11 Suzan Keddeman 93 De Gemzen 0.95 306 16.55 267 4.47.0 226 799 *
12 Antoinette vd Geijs 93 FlevoDelta 0.90 269 11.86 188 4.32.6 277 734 *
13 Nynke van der Meulen 93 FlevoDelta 1.00 342 13.81 222 5.14.2 142 706 *
14 Laura Noltee 93 Athlos 0.90 269 10.62 165 4.35.5 266 700 *
15 Nathalie Mulder 93 Cialfo 0.90 269 10.50 162 4.37.1 260 691 *
16 Dionne van Ommen 93 Athlos 1.00 342 4.06 9 4.19.5 328 679 *
17 MichŠle Das 93 Cialfo 0.90 269 9.09 134 4.34.2 271 674 *
18 Milou Steevensz 93 Cialfo 0.95 306 15.44 249 5.29.0 103 658
19 Leonie de Lorm 93 FlevoDelta 0.95 306 10.40 160 5.02.8 176 642 *
20 Jacqueline v Reeden 93 FlevoDelta 0.90 269 9.22 137 4.50.8 213 619 *
21 Heidy Rodijk 93 Cialfo 0.70 122 15.04 243 4.57.9 191 556
22 Anette Dekker 93 FlevoDelta 0.85 232 12.04 191 5.36.5 85 508
23 Lieke Miltenburg 93 PEC 1910 0.80 196 8.85 129 5.02.3 177 502 *
24 Jelleke Boomsluiter 93 Cialfo 0.85 232 8.10 113 5.20.5 125 470
A-Pup. Meisjes 2e jrs ,Meerkamp Hoog Balwerpen 1000 mtr TOTAAL
Naam Gbj Club Prest. PNT Prest. PNT Prest. PNT PNT
1 Marleen Loman 92 av NOP 1.20 489 23.60 366 3.22.9 626 1481 *
2 Lisanne v. Leeuwen 92 Cialfo 1.30 562 29.78 442 3.50.4 463 1467 *
3 Marlon Klein 92 Isala '96 1.25 526 27.18 411 4.10.9 365 1302 *
4 Corinne Nugter 92 av NOP 1.15 452 27.24 412 3.59.4 418 1282 *
5 Laura Morren 92 Athlos 1.10 416 24.70 380 3.48.2 474 1270 *
6 Kirsten Kos 92 PEC 1910 1.20 489 21.62 340 3.58.5 422 1251 *
7 Anneli Dijkslag 92 De Gemzen 1.15 452 22.63 353 3.59.7 416 1221 *
8 Milou Bauman 92 Athlos 1.15 452 21.94 344 4.10.8 365 1161 *
9 Marije v/d Berg 92 Isala '96 1.05 379 18.73 299 4.03.4 399 1077 *
10 Liza Bertelink 92 PEC 1910 1.05 379 18.64 298 4.09.4 371 1048 *
11 Joelle Wagenmakers 92 PEC 1910 1.15 452 11.17 175 3.59.4 418 1045 *
12 Maren Kloosterman 92 av NOP 1.00 342 16.44 265 3.57.5 427 1034 *
13 Sanne Visser 92 Cialfo 1.05 379 25.13 386 4.43.0 239 1004 *
14 Nathalie Meijer 92 FlevoDelta 1.00 342 19.18 306 4.15.1 347 995 *
15 Melissa van Wezep 92 FlevoDelta 0.95 306 18.97 303 4.18.4 333 942 *
16 Sanne Berendschot 92 PEC 1910 1.05 379 16.28 262 4.33.8 272 913 *
17 Anne-Marie Slot 92 Athlos 0.95 306 11.00 172 4.08.3 376 854 *
18 Marieke Hup 92 Isala '96 0.95 306 19.10 305 4.46.1 229 840 *
19 saskia Bom 92 PEC 1910 0.85 232 14.78 238 4.10.4 367 837
20 Stefanie Lodders 92 FlevoDelta 0.95 306 8.80 128 4.46.7 227 661 *
21 Nienke Snel 92 PEC 1910 0 0 0 0
Ingemarie Donker 92 FlevoDelta 0 0 0 0 *
Pendel Estafette Pupillen C 4 x 60 meter Pupillen A
1. Isala '96 Jpc 31.0 1e serie
2. Isala '96 Mpc 31.9
3. Isala '96 Mpc 32.5 1. Pec 1910 Mpa 38.8
4. Flevo Delta Gem. 32.5 2. Cialfo Mpa 41.0
5. Flevo Delta Jpc 33.3 3. Flevo Delta Mpa 41.6
6. Cialfo Gem. 33.3 4. Gemzen Mpa 43.6
7. Isala Gem. 34.3
8. Flevo Delta Gem. 35.4 2e serie
Pendel Estafette Pupillen B 1. Isala '96 Mpa 40.8
2. Pec 1910 Mpa 41.7
1e serie 3. Cialfo Mpa 45.8
4. Flevo Delta Mpa 46.1
1. Pec 1910 Jpb 29.3
2. Flevo Delta Jpb 30.6 3e serie
3. Athlos jpb 33.8
1. PEC 1910 Jpa 37.7
2e serie 2. Flevo Delta Jpa 39.6
3. Isala '96 Jpa 39.7
1. Pec 1910 Jpb 31.9 4. av NOP Jpa 40.3
2. Flevo Delta Jpb 32.9
3. Flevo Delta Jpb 40.3 4e serie
3e serie 1. Flevo Delta Jpa 39.7
2. Athlos Jpa 39.9
1. Flevo Delta Mpb 30.5 Isala '96 Jpa 39.9
2. Pec 1910 Mpb 31.9 4. Pec 1910 Jpa 41.1
3. Athlos Mpb 32.9
5e serie
4e serie
1. Flevo Delta Jpa 43.2
1. av NOP Gem. 29.4 2. Flevo Delta Jpa 44.5
2. Isala '96 Mpb 29.5 3. Flevo Delta Jpa 46.9
3. Gemzen Gem. 31.3
6e serie
5e serie
1. av NOP Mpa 38.5
1. Isala '96 Gem. 29.8 2. Athlos Gem. 41.1
2. Cialfo Gem. 30.8 3. Athlos Gem. 43.0
Tussenstand na 2 wedstrijden |
C-Pup. Jongens | 1e wedstr | 2e wedstr | Totaal |
|
Flevo Delta | 3333 | 3294 | 6627 |
Isala ’96 | 3140 | 2869 | 6009 |
Athlos | 2535 | 1392 | 3927 |
Pec 1910 | 1695 | 1453 | 3148 |
Cialfo | 1248 | 956 | 2204 |
av NOP | 916 | 863 | 1778 |
De Gemzen | | 1349 | 1349 |
|
C-Pup. Meisjes | 1e wedstr | 2e wedstr | Totaal |
|
Isala ’96 | 2994 | 2637 | 5631 |
Flevo Delta | 2447 | 1945 | 4392 |
Cialfo | 1833 | 2057 | 3890 |
Pec 1910 | 1284 | 909 | 2193 |
Athlos | 977 | 474 | 1451 |
av NOP | | 500 | 500 |
|
B-Pup. Jongens | 1e wedstr | 2e wedstr | Totaal |
|
Pec 1910 | 5032 | 4414 | 9446 |
Flevo Delta | 4319 | 4185 | 8504 |
Isala ’96 | 2812 | 2732 | 5544 |
De Gemzen | 1666 | 2362 | 4028 |
Athlos | 1793 | 1812 | 3605 |
Cialfo | 859 | 1976 | 2834 |
av NOP | | 1117 | 1117 |
|
B-Pup. Meisjes | 1e wedstr | 2e wedstr | Totaal |
|
Flevo Delta | 3971 | 3582 | 7553 |
Isala ’96 | 3677 | 3653 | 7330 |
Athlos | 671 | 2285 | 2956 |
Pec 1910 | 853 | 1751 | 2604 |
av NOP | 967 | 1030 | 1997 |
Cialfo | | 1554 | 1554 |
|
A-Pup. Jongens | 1e wedstr | 2e wedstr | Totaal |
|
Athlos | 5575 | 5524 | 11099 |
Isala ’96 | 5484 | 5440 | 10924 |
Pec 1910 | 5466 | 5408 | 10874 |
Flevo Delta | 4935 | 5290 | 10225 |
av NOP | 4571 | 4595 | 9166 |
De Gemzen | 3751 | 3827 | 7578 |
Cialfo | 2093 | 3586 | 5679 |
|
A-Pup. Meisjes | 1e wedstr | 2e wedstr | Totaal |
|
av NOP | 5268 | 4949 | 10217 |
Pec 1910 | 4894 | 4538 | 9432 |
Cialfo | 5124 | 4304 | 9428 |
De Gemzen | 4380 | 4428 | 8808 |
Isala ’96 | 4280 | 4458 | 8738 |
Athlos | 4476 | 3985 | 8461 |
Flevo Delta | 3801 | 3377 | 7178 |