Uitslagen Heerderscholieren veldloopkampioenschappen
6 oktober 1999
Meisjes Groep 3
PLAATS |
NAAM |
SCHOOL |
TIJD |
1 |
DIJKSLAG ANNELI |
Parkschool |
4.30 |
2 |
WIESSENBERG CHAIRMAIN |
Parkschool |
4.39 |
3 |
DOKTER PAULA |
Parkschool |
4.47 |
4 |
WONINK IRIS |
W. Alexanderschool |
7.53 |
Jongens Groep 3
PLAATS |
NAAM |
SCHOOL |
TIJD |
1 |
BRUMMEL MATTIJS |
Emmaschool |
9.20 |
Meisjes Groep 4
PLAATS |
NAAM |
SCHOOL |
TIJD |
1 |
ASSELT VAN APHRA |
Parkschool |
4.05 |
2 |
TABAK HESTER |
Emmaschool |
4.13 |
Jongens Groep 4
PLAATS |
NAAM |
SCHOOL |
TIJD |
1 |
LEEUW BAS |
De Spreng |
3.37 |
2 |
SCHOLTEN FALCO |
Jenaplanschool |
3.38 |
3 |
JANSEN FRANK |
Margrietschool |
3.56 |
4 |
HUISKAMP MATTHIJS |
De Spreng |
4.23 |
Jongens Groep 5
PLAATS |
NAAM |
SCHOOL |
TIJD |
1 |
VERHEIJEN RICARDO |
Margrietschool |
3.31 |
2 |
HAAN THIJS |
Emmaschool |
3.36 |
3 |
BRUMMEL PETER |
Emmaschool |
3.43 |
3 |
JANSEN ROB |
Margrietschool |
3.43 |
5 |
LAMBERINK RUTGER |
Margrietschool |
3.54 |
6 |
ROKE DIEDERIK |
Margrietschool |
3.57 |
Meisjes Groep 5
PLAATS |
NAAM |
SCHOOL |
TIJD |
1 |
NIESSEN MARIEKE |
Jan Ligthartschool |
4.01 |
2 |
EILANDER CINDY |
W. Alexanderschool |
4.14 |
3 |
FARENHORST SANDRA |
Margrietschool |
4.17 |
4 |
WONINK JUDITH |
W. Alexanderschool |
4.26 |
MEISJES GROEP 6
PLAATS |
NAAM |
SCHOOL |
TIJD |
1 |
GIESSEN V/D LARA |
De Spreng |
3.26 |
2 |
VINKE CARLA |
Emmaschool |
3.27 |
3 |
VERHEIJEN MARINDA |
Margrietschool |
3.34 |
4 |
HANEKAMP EMMELY |
Margrietschool |
3.44 |
5 |
HOVE TEN SABINE |
Parkschool |
3.47 |
6 |
HUISKAMP SOPHIE |
De Spreng |
3.50 |
7 |
TESSEMAKER SHARON |
Emmaschool |
4.05 |
8 |
DIJKSLAG NADI |
Parkschool |
4.14 |
9 |
PAS JEANINE |
Emmaschool |
4.16 |
10 |
FRANKEN ANNELIE |
Emmaschool |
4.25 |
11 |
OLDE OLDHOF MANON |
De Spreng |
4.26 |
12 |
DOKTER DEBBY |
Parkschool |
4.26 |
13 |
WIESSENBERG MELANIE |
Parkschool |
4.36 |
14 |
HOPPNER DESIREE |
De Spreng |
4.47 |
15 |
CASTERMANS IRENE |
Parkschool |
4.49 |
16 |
DIJK VAN JELSKE |
Emmaschool |
4.52 |
Jongens Groep 6
PLAATS |
NAAM |
SCHOOL |
TIJD |
1 |
SCHOLTEN MICHIEL |
Jenaplanschool |
3.27 |
2 |
LIMBURG VAN GERTJAN |
Parkschool |
3.30 |
3 |
WINTER THOMAS |
De Meidoorn |
3.36 |
4 |
BOER TIM |
De Meidoorn |
3.39 |
5 |
OLDE NORDKAMP LARS |
Parkschool |
3.42 |
Jongens Groep 7
PLAATS |
NAAM |
SCHOOL |
TIJD |
1 |
LEEUW MARK |
De Spreng |
3.01 |
2 |
HOFMEIJER EVERT JAN |
Margrietschool |
3.15 |
3 |
WONINK MARCO |
W. Alexanderschool |
3.18 |
4 |
ASSELT VAN JORICK |
Parkschool |
3.19 |
5 |
OOSTERVEEN TIM |
W. Alexanderschool |
3.34 |
6 |
EILANDER NICK |
W. Alexanderschool |
3.36 |
7 |
HERES FRANK |
W. Alexanderschool |
3.49 |
8 |
GERARDS GERTJAN |
Emmaschool |
4.05 |
9 |
CHAIGNEAU SJOERD |
W. Alexanderschool |
4.12 |
Meisjes Groep 8
PLAATS |
NAAM |
SCHOOL |
TIJD |
1 |
DIJK VAN MARLOT |
Emmaschool |
4.11 |
2 |
LIMBURG VAN MIEKE |
Parkschool |
4.17 |
Jongens Groep 8
PLAATS |
NAAM |
SCHOOL |
TIJD |
1 |
HOLST VAN WILFRED |
Margrietschool |
3.05 |
2 |
TABAK MARTIJN |
Emmaschool |
3.38 |
Voortgezetonderwijs
Meisjes Brugklas
PLAATS |
NAAM |
SCHOOL |
TIJD |
1 |
HOLST VAN GERDIEN |
de Noordgouw |
3.35 |
2 |
DRAAIJER LUCIENNE |
de Noordgouw |
3.40 |
Jongens Brugklas
PLAATS |
NAAM |
SCHOOL |
TIJD |
1 |
TREUR JELLE |
Jacobus Fruitier |
3.07 |
2 |
WORP VAN DER DIRK |
Jacobus Fruitier |
3.09 |
3 |
HAAN HANS |
de Windroos |
3.10 |