Op de 5 km ontbreken door de drukte
een aantal namen. Deze kunnen nog worden doorgegeven aan info@gemzen.nl.
Door het vastlopen van de tijdprinter zijn de eerst 20 tijden misschien ook
niet helemaal juist ook deze kunnen worden doorgegeven.
SCHAAPSKOOI-RUN 3 SEPTEMBER 2014
UITSLAGENLIJST - 5 KILOMETER
04-09-2014 22:05 Pag: 1
Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ -------
1 442 Andre Knol BB lopers 1987 1e Msen 17:14 17,408 3:26
2 299 Jeroen Kwakkel De Gemzen 1979 2e Msen 17:58 16,698 3:35
3 323 Gertjan Tichelaar Oldebroek 1957 1e M40 18:23 16,319 3:40
4 353 Gerrit Doornwaard Heerde 1964 2e M40 18:44 16,014 3:44
5 406 Simon Augustinus Epe 1985 3e Msen 19:35 15,319 3:55
6 378 Arnoud Lammers Zwolle 1963 3e M40 19:49 15,139 3:57
7 349 Klaas Draaijer Heerde 1974 4e M40 19:50 15,126 3:58
8 320 Cas Bleeker Heerde 1990 4e Msen 19:55 15,063 3:59
9 338 Klaas Arkema Hasselt 1965 5e M40 20:01 14,988 4:00
10 337 Bert Jan Hartman Zwolle 1976 5e Msen 20:10 14,876 4:02
11 425 Saskia Schutte Cialfo 1972 1e V40 20:18 14,778 4:03
12 322 Johan Kanis De Gemzen 1972 6e M40 20:28 14,658 4:05
13 422 Richard Mensink Hattem 1979 6e Msen 20:34 14,587 4:06
14 459 Joost Veltman 1970 7e M40 20:35 14,575 4:07
15 444 Pleuni de Boer Zwolle 1990 1e Vsen 20:39 14,528 4:07
16 396 Niels van Lohuizen De Gemzen 1997 7e Msen 20:45 14,458 4:09
17 418 Hubert Bögemann De Gemzen 1962 8e M40 20:49 14,412 4:09
18 346 Marco Dik Zwolle 1969 9e M40 21:19 14,073 4:15
19 400 Tamara pleiter Heerde 1987 2e Vsen 21:32 13,932 4:18
20 449 Lisa van Dijk Hattem 1995 3e Vsen 21:42 13,825 4:20
21 347 Marie Klein De Gemzen 1981 4e Vsen 21:46 13,783 4:21
22 370 Henk Kruidhof Rouveen 1961 10e M40 21:47 13,772 4:21
23 390 Reint Scholten De Gemzen 1964 11e M40 21:58 13,657 4:23
24 413 Nanette Dijkman Heerde 1975 5e Vsen 22:25 13,383 4:29
25 412 Gerrit v d Wal Cialfo 1958 12e M40 23:14 12,912 4:38
26 330 Paul Termes De Gemzen 1955 13e M40 23:23 12,830 4:40
27 429 Dick Scholten Wezep 1995 8e Msen 23:35 12,721 4:43
28 277 Dick Jansen PEC 1910 1958 14e M40 23:38 12,694 4:43
29 409 Gerard Dekker Heerde 1977 9e Msen 23:44 12,640 4:44
30 441 Joren Kanis De Gemzen 1996 10e Msen 23:48 12,605 4:45
31 447 Truus verbiesen Hattem 1975 6e Vsen 23:52 12,570 4:46
32 296 Bert Bakker Zwolle 1991 11e Msen 23:55 12,544 4:47
33 458 Maarten Withoos 1993 12e Msen 24:03 12,474 4:48
34 339 Harry Bijsterbosch Brandweer Heerde 1972 15e M40 24:06 12,448 4:49
35 355 Joost van den Brink Heerde 1974 13e Msen 24:07 12,440 4:49
36 360 Flip Nijhoff De Gemzen 1952 16e M40 24:08 12,431 4:49
37 397 Dineke Eilander Epe 1990 7e Vsen 24:09 12,422 4:49
38 398 Stefan Reurink De Gemzen 1997 14e Msen 24:10 12,414 4:50
39 421 Marco Schouwstra Zwolle 1970 17e M40 24:15 12,371 4:51
40 302 Arnoud Dokter avVN 1979 15e Msen 24:29 12,253 4:53
41 326 Jethel Bos De Gemzen 1999 8e Vsen 24:32 12,228 4:54
42 434 Henk Jager Hattem 1968 18e M40 24:36 12,195 4:55
43 297 Margreet Otten Atletics Nijverdal 1970 2e V40 24:46 12,113 4:57
44 439 Jacqueline van der Scheer Heerde 1961 3e V40 24:51 12,072 4:58
45 350 Jacqueline Dijkslag De Gemzen 1963 4e V40 25:07 11,944 5:01
46 417 Gijsbert van Lomwel 's-Gravenhage 1974 19e M40 25:16 11,873 5:03
47 305 Annemarie van Houweling De Gemzen 1970 5e V40 25:17 11,866 5:03
48 419 Sophie Bögemann Amsterdam 1993 9e Vsen 25:19 11,850 5:03
49 386 Jan Baack Cialfo 1945 20e M40 25:24 11,811 5:04
50 303 Nadia Casteel Zwolle 2000 10e Vsen 25:28 11,780 5:05
51 294 Natasja Scholten Kampen 1976 11e Vsen 25:49 11,620 5:09
52 292 Erik Dekker Zwolle 1984 16e Msen 25:59 11,546 5:11
53 310 Chris Harwig Hattem 1961 21e M40 26:02 11,524 5:12
54 448 Annet van Egteren Veessen 1968 6e V40 26:04 11,509 5:12
55 451 Annelies Proper Epe 1971 7e V40 26:08 11,480 5:13
56 385 Manon Olde Olthof Heerde 1990 12e Vsen 26:09 11,472 5:13
57 453 Sven Harmsen Epe 1987 17e Msen 26:17 11,414 5:15
58 790 Annemieke Zandbergen PEC 1910 1966 8e V40 26:22 11,378 5:16
59 364 Jan van Spijkeren 't Harde 1981 18e Msen 26:23 11,371 5:16
60 391 Gertjan Gerards De Gemzen 1989 19e Msen 26:24 11,364 5:16
61 796 Janneke Brakke Staphorst 1985 13e Vsen 26:28 11,335 5:17
62 407 Harm-Jan Bomhof Epe 1982 20e Msen 26:44 11,222 5:20
63 309 Twan Wagtelenberg Heerde 2001 21e Msen 26:48 11,194 5:21
64 331 Harrie Stempher avVN 1950 22e M40 26:54 11,152 5:22
65 450 Anouk van Dijk Hattem 1994 14e Vsen 26:56 11,139 5:23
66 351 Gerard Wieten Dronten 1959 23e M40 26:59 11,118 5:23
67 366 Eva Vijge Epe 1993 15e Vsen 27:02 11,097 5:24
68 389 Jacqueline Bouwmeester Zwolle 1965 9e V40 27:03 11,091 5:24
69 369 Willemijn Buitenhuis Heerde 1989 16e Vsen 27:04 11,084 5:24
70 393 Lammert Niesing Marle 1966 24e M40 27:07 11,063 5:25
71 812 Marjan Vervoort Zwolle 1961 10e V40 27:15 11,009 5:27
72 388 Cees Vork Heerde 1952 25e M40 27:26 10,936 5:29
73 344 Kira Sluiter Hattem 1976 17e Vsen 27:31 10,902 5:30
74 340 Agnes Kleinsmit Hattem 1970 11e V40 27:32 10,896 5:30
75 395 Melissa Berghorst Epe 1992 18e Vsen 27:34 10,883 5:30
76 404 Miranda Grolleman Heerde 1979 19e Vsen 27:42 10,830 5:32
77 328 Roxanne Nijland Heerde 1989 20e Vsen 27:43 10,824 5:32
78 420 Jeannet Kommer De Gemzen 1974 12e V40 27:51 10,772 5:34
79 295 Cor den Toom De Gemzen 1963 26e M40 27:54 10,753 5:34
80 313 Jeannet van den Berg De Gemzen 1962 13e V40 27:58 10,727 5:35
81 399 Evelien Ossendrijver Wezep 1962 14e V40 27:59 10,721 5:35
82 436 Jos Jousma Zwolle 1961 27e M40 28:04 10,689 5:36
83 315 Anne Meiberg De Gemzen 1997 21e Vsen 28:13 10,632 5:38
84 300 Karin Schaver Zwolle 1972 15e V40 28:15 10,619 5:39
85 341 Anne ten Brink Hattem 1976 22e Vsen 28:15 10,619 5:39
86 452 Diana Kamphuis Epe 1971 16e V40 28:22 10,576 5:40
87 433 Esther Jager De Gemzen 1998 23e Vsen 28:25 10,557 5:41
88 460 Fenna Bosman 1959 17e V40 28:25 10,557 5:41
89 463 Melvin Burgmeijer 1992 22e Msen 28:30 10,526 5:42
90 394 Natasja Berghorst Epe 1987 24e Vsen 28:31 10,520 5:42
91 443 Henriette Warning Hattem 1993 25e Vsen 28:33 10,508 5:42
92 415 Arjanne Rorije-Lever De Gemzen 1975 26e Vsen 28:35 10,496 5:43
93 431 Marit Hanekamp Heerde 2000 27e Vsen 28:36 10,490 5:43
94 276 Ilse van Arken De Gemzen 1978 28e Vsen 28:37 10,483 5:43
95 333 Marjan Buter De Gemzen 1964 18e V40 28:38 10,477 5:43
96 411 Cees de Putter Epe 1957 28e M40 28:41 10,459 5:44
97 416 Monique van Oppen Epe 1965 19e V40 28:41 10,459 5:44
98 440 Jelly van der Brugge Arnhem 1975 29e Vsen 28:43 10,447 5:44
99 4000 Onbekend 28:45 10,435 5:45
100 301 Yvonne Bosch Heerde 1972 20e V40 28:46 10,429 5:45
101 375 Everien Karssing Hattem 1979 30e Vsen 28:47 10,423 5:45
102 318 PMF Exel De Gemzen 1963 21e V40 28:47 10,423 5:45
103 424 Susan Schakelaar De Gemzen 1997 31e Vsen 28:48 10,417 5:45
104 4005 Onbekend 28:49 10,411 5:45
105 4006 Onbekend 28:50 10,405 5:46
106 332 Willem Blom De Gemzen 1951 29e M40 28:57 10,363 5:47
107 281 Agnes Klok Vaassen 1983 32e Vsen 28:58 10,357 5:47
108 354 Jolanda van den Esschert De Gemzen 1964 22e V40 29:07 10,303 5:49
109 280 Carin Steenbeek PEC 1910 1968 23e V40 29:08 10,297 5:49
110 345 Gerda Raveling De Gemzen 1956 24e V40 29:09 10,292 5:49
111 289 Laurent Pots Heerde 1970 30e M40 29:13 10,268 5:50
112 461 Gerald Kuipers De Gemzen 1976 23e Msen 29:13 10,268 5:50
113 408 Willemien Beekhuis Heerde 1980 33e Vsen 29:14 10,262 5:50
114 403 Hetty Wierenga-Groen Wezep 1972 25e V40 29:22 10,216 5:52
115 875 Jan Jongman Elburg 1947 31e M40 29:30 10,169 5:54
116 392 Henk Jongman Lelystad 1949 32e M40 29:34 10,147 5:54
117 377 Mirjam Braakensiek Veessen 1972 26e V40 29:47 10,073 5:57
118 285 Ruud van der Lee Ermelo 1981 24e Msen 29:47 10,073 5:57
119 335 Roderick Bastiani Wapenveld 1996 25e Msen 29:58 10,011 5:59
120 454 Rosanne van Bruggen Lunteren 1998 34e Vsen 30:00 10,000 6:00
121 316 Dennis van Huffelen Heerde 1977 26e Msen 30:03 9,983 6:00
122 445 Rianne Warning Hattem 1989 35e Vsen 30:08 9,956 6:01
123 307 Rob Clemens De Gemzen 1962 33e M40 30:17 9,906 6:03
124 356 Charlotte de Jong Hattem 1963 27e V40 30:21 9,885 6:04
125 374 Saskia Koster Meppel 1987 36e Vsen 30:31 9,831 6:06
126 402 Jantina van den Bosch Wezep 1968 28e V40 30:34 9,815 6:06
127 367 Peter Mulder Wezep 1960 34e M40 30:35 9,809 6:07
128 457 Andrea Knevel 1979 37e Vsen 30:36 9,804 6:07
129 290 Désirée Sellis Epe 1991 38e Vsen 30:43 9,767 6:08
130 287 Marjan Imminkhuizen Heerde 1967 29e V40 30:44 9,761 6:08
131 288 Hans van Waardenburg Heerde 1957 35e M40 30:46 9,751 6:09
132 329 Dirkina van der Beek Hattem 1972 30e V40 30:46 9,751 6:09
133 359 Geralde van der Beek Hattemerbroek 1975 39e Vsen 30:48 9,740 6:09
134 462 Nicole Kok 1993 40e Vsen 30:49 9,735 6:09
135 343 Anna de Graaf Oene 1964 31e V40 30:51 9,724 6:10
136 365 Gerri Vijge Epe 1964 32e V40 30:54 9,709 6:10
137 387 Jules ten Berge Zwolle 1943 36e M40 30:57 9,693 6:11
138 426 Ans Wulfsen Elburg 1960 33e V40 31:00 9,677 6:12
139 438 Jaap Jongman Zwolle 1953 37e M40 31:05 9,651 6:13
140 311 Piet de Vos NOP 1942 38e M40 31:06 9,646 6:13
141 342 Roelie Huls De Gemzen 1956 34e V40 31:20 9,574 6:16
142 308 Geke Dekker Heerde 1980 41e Vsen 31:21 9,569 6:16
143 379 Jose Bosch Epe 1990 42e Vsen 31:21 9,569 6:16
144 401 Annemieke pleiter Heerde 1958 35e V40 31:29 9,529 6:17
145 325 Bianca Jansen Hattem 1967 36e V40 31:29 9,529 6:17
146 321 José Meiberg- Blom Hattem 1954 37e V40 31:33 9,509 6:18
147 361 Ans Nijhoff Elburg 1953 38e V40 31:34 9,504 6:18
148 284 Debby van Bennekom Elburg 1977 43e Vsen 31:51 9,419 6:22
149 312 Anneloes van Amersfoort Epe 1987 44e Vsen 32:17 9,293 6:27
150 427 Magda Dijkhuizen Elburg 1970 39e V40 32:18 9,288 6:27
151 291 Kees C Bakker Zwolle 1984 27e Msen 32:22 9,269 6:28
152 464 Geke Kegelaar 1959 40e V40 32:29 9,236 6:29
153 423 Anouk van Lohuizen Heerde 1997 45e Vsen 32:29 9,236 6:29
154 286 Hilli Visser Wapenveld 1979 46e Vsen 32:30 9,231 6:30
155 327 Carolien Germs De Gemzen 1968 41e V40 32:32 9,221 6:30
156 324 Johan van Santen avVN 1953 39e M40 32:46 9,156 6:33
157 357 Benny Pieters Marle 1947 40e M40 32:47 9,151 6:33
158 352 Gerrit Hoevers Deventer 1967 41e M40 32:58 9,100 6:35
159 314 Marian Baauw Balkbrug 1967 42e V40 33:12 9,036 6:38
160 381 Henk Borgonjen Vaassen 1949 42e M40 33:16 9,018 6:39
161 334 Ina Bastiani-Braakman Wapenveld 1956 43e V40 33:21 8,996 6:40
162 380 Tanja Goudappel Epe 1966 44e V40 33:22 8,991 6:40
163 428 Bea Augustin Elburg 1966 45e V40 34:16 8,755 6:51
164 304 Brandon Casteel Zwolle 2000 28e Msen 34:25 8,717 6:53
165 437 Lita Jousma Zwolle 1964 46e V40 34:27 8,708 6:53
166 282 Kirsten Wilke Zwolle 1977 47e Vsen 35:08 8,539 7:01
167 317 Dini van Werven De Gemzen 1959 47e V40 37:50 7,930 7:34
168 363 Sandra Bennink Zwolle 1983 48e Vsen 38:48 7,732 7:45
169 358 Renée Storm van Leeuwen Marle 1956 48e V40 39:51 7,528 7:58
170 362 Naam bij de organisatie bekend 1987 49e Vsen 41:17 7,267 8:15
171 383 Gerdien Wonink Vorchten 1971 49e V40 42:05 7,129 8:25
172 792 Claudia Lubberts Dalfsen 1972 50e V40 42:06 7,126 8:25
173 921 Petra Kreule Zwolle 1973 51e V40 46:26 6,461 9:17
174 368 Esther Budding Veessen 1964 52e V40 46:30 6,452 9:18
<b> SCHAAPSKOOI-RUN 3 SEPTEMBER 2014
UITSLAGENLIJST - 10 KILOMETER</b>
03-09-2014 21:45 Pag: 1
Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ -------
1 923 Menno van Bruggen Lunteren 1971 1e M40 37:00 16,216 3:42
2 825 Gerard Lugtenberg Salland 1963 2e M40 38:36 15,544 3:51
3 839 Martijn Schakelaar BB lopers 1974 3e M40 39:34 15,164 3:57
4 843 Erwin Veldkamp Wezep 1979 1e Msen 39:57 15,019 3:59
5 924 Jurgen Kocken Emst 1963 4e M40 40:52 14,682 4:05
6 910 Hans Peters Vaassen 1980 2e Msen 41:14 14,551 4:07
7 858 Anne Van Schuppen Cialfo 1960 1e V40 41:24 14,493 4:08
8 779 Janko van Arken De Gemzen 1976 3e Msen 41:38 14,412 4:09
9 819 Danny van den Beld Wezep 1984 4e Msen 41:44 14,377 4:10
10 892 Martin Hendriks Elburg 1971 5e M40 42:41 14,057 4:16
11 840 Ben Westerkamp-Warmloper Zwolle 1968 6e M40 42:45 14,035 4:16
12 899 Gert Bartels Zwolle 1969 7e M40 42:47 14,024 4:16
13 926 Henri Plender 't Loo Oldebroek 1970 8e M40 43:18 13,857 4:19
14 827 Rob Schuil Zwolle 1964 9e M40 43:19 13,851 4:19
15 866 Arno Kwak De Gemzen 1968 10e M40 43:33 13,777 4:21
16 828 Martin Neijensteijn Zwolle 1967 11e M40 43:52 13,678 4:23
17 859 Harry v Wijnen Warmloper Zwolle 1965 12e M40 44:00 13,636 4:24
18 936 Gijs Vedder 1986 5e Msen 44:02 13,626 4:24
19 909 Luuk van Dam Zwolle 1982 6e Msen 44:04 13,616 4:24
20 872 Jacco Labots De Gemzen 1972 13e M40 44:18 13,544 4:25
21 278 Marijke Jansen PEC 1910 1959 2e V40 44:23 13,519 4:26
22 810 Marcel Wagtelenberg De Gemzen 1965 14e M40 44:28 13,493 4:26
23 916 Martin Borreman Heerde 1973 15e M40 44:44 13,413 4:28
24 811 Sander Leusenkamp Zwolle 1973 16e M40 44:51 13,378 4:29
25 874 Jan Willem Hanekamp Heerde 1970 17e M40 44:52 13,373 4:29
26 864 Arie Verhoef De Gemzen 1952 18e M40 44:58 13,343 4:29
27 896 Gijs Bonestroo Nunspeet 1962 19e M40 45:13 13,269 4:31
28 905 René Brinkman De Gemzen 1969 20e M40 45:27 13,201 4:32
29 807 Maureen Houtman De Gemzen 1977 1e Vsen 45:32 13,177 4:33
30 856 Jordi van der Heyden Dedemsvaart 1996 7e Msen 46:12 12,987 4:37
31 900 Aalt Wensink De Gemzen 1978 8e Msen 46:19 12,954 4:37
32 851 Martin Rotman De Gemzen 1959 21e M40 46:19 12,954 4:37
33 809 Erna van Es-Keen De Gemzen 1976 2e Vsen 46:20 12,950 4:38
34 931 Alex veldkamp Warmloper Zwolle 1987 9e Msen 46:47 12,825 4:40
35 841 Ap Brands Salland 1950 22e M40 47:00 12,766 4:42
36 849 Cees de Vries avVN 1951 23e M40 47:35 12,609 4:45
37 868 Jan Willem Wieman De Gemzen 1954 24e M40 47:50 12,544 4:47
38 918 Dennis Mensink De Gemzen 1983 10e Msen 47:55 12,522 4:47
39 780 Christien Dekens Zwolle 1977 3e Vsen 48:00 12,500 4:48
40 894 Jeroen Eikelboom Hattem 1976 11e Msen 48:08 12,465 4:48
41 844 Bas van Luijk Zwolle 1972 25e M40 48:09 12,461 4:48
42 845 Christiaan Sangers Vaassen 1947 26e M40 48:20 12,414 4:50
43 929 Jeroen Nijeboer Warmloper Zwolle 1976 12e Msen 48:28 12,380 4:50
44 933 Gert van Oorspronk 1956 27e M40 48:31 12,367 4:51
45 860 Maarten te Velde Leiden 1993 13e Msen 48:40 12,329 4:52
46 857 Thomas Snoeyer Dedemsvaart 1996 14e Msen 48:46 12,303 4:52
47 797 Harrie Hatzmann De Gemzen 1971 28e M40 48:50 12,287 4:53
48 867 Jan Reuvekamp Zwolle 1963 29e M40 48:52 12,278 4:53
49 888 Frans de Lange Elburg 1965 30e M40 49:00 12,245 4:54
50 854 Rik Klein Zwolle 1975 15e Msen 49:01 12,241 4:54
51 834 Klaas Speets Zwolle 1948 31e M40 49:13 12,191 4:55
52 829 David Smit Zwolle 1983 16e Msen 49:17 12,175 4:55
53 826 Marg Koopmans Heino 1973 3e V40 49:23 12,150 4:56
54 824 Gerard Meiberg De Gemzen 1952 32e M40 49:26 12,138 4:56
55 903 Roelof Pepping avVN 1947 33e M40 49:28 12,129 4:56
56 932 Richard Hofmeijer Heerde 1979 17e Msen 49:35 12,101 4:57
57 865 Rene Vijge Epe 1962 34e M40 49:36 12,097 4:57
58 934 Jeroen Kok 1981 18e Msen 49:47 12,052 4:58
59 831 Marck Bosboom Epe 1963 35e M40 49:50 12,040 4:59
60 879 Geurt Kok Loopgroep Garderen 1958 36e M40 50:15 11,940 5:01
61 919 André Schonewille Ermelo 1965 37e M40 50:24 11,905 5:02
62 885 Jaap van de Kolk Elburg 1959 38e M40 50:45 11,823 5:04
63 883 Joey van Putten De Gemzen 1990 19e Msen 50:47 11,815 5:04
64 930 Henri Veldkamp Warmloper Wezep 1956 39e M40 50:51 11,799 5:05
65 887 Marrie de Kreek De Gemzen 1965 4e V40 50:52 11,796 5:05
66 897 Henk Norder Zwolle 1957 40e M40 50:53 11,792 5:05
67 794 Henny Puttenstein De Gemzen 1957 5e V40 50:55 11,784 5:05
68 902 Evert Jan Kasteel Cialfo 1961 41e M40 51:00 11,765 5:06
69 852 Jan Lubbinge Cialfo 1962 42e M40 51:01 11,761 5:06
70 915 Floor Goes De Gemzen 1976 4e Vsen 51:09 11,730 5:06
71 881 Jurrie Hersevoort Zwolle 1962 43e M40 51:12 11,719 5:07
72 889 Hans Bloks Zwolle 1957 44e M40 51:13 11,715 5:07
73 935 Ilonka Rietveld 1967 6e V40 51:25 11,669 5:08
74 832 Andre de Zwaan Loopgroep PK 1985 20e Msen 51:32 11,643 5:09
75 837 Susanne Leurink-Weeda Hattem 1983 5e Vsen 51:56 11,553 5:11
76 838 Peter Fijn Hattem 1974 45e M40 51:56 11,553 5:11
77 884 Edger Knier Hattem 1978 21e Msen 51:57 11,550 5:11
78 927 Jan Kaat De Gemzen 1959 46e M40 52:03 11,527 5:12
79 781 Frits Lautenbag De Gemzen 1948 47e M40 52:07 11,513 5:12
80 821 Bert Vlijm De Gemzen 1959 48e M40 52:15 11,483 5:13
81 814 Mirjam Dam PEC 1910 1980 6e Vsen 52:16 11,480 5:13
82 901 Joop Bosman De Gemzen 1946 49e M40 52:33 11,418 5:15
83 791 Hélöise van der Vegt Dalfsen 1974 7e Vsen 52:34 11,414 5:15
84 816 Cees Buijs De Gemzen 1952 50e M40 52:40 11,392 5:16
85 820 Marjorie van den Brink De Gemzen 1974 8e Vsen 52:45 11,374 5:16
86 818 Janny Jongejan De Gemzen 1961 7e V40 52:47 11,367 5:16
87 882 Willem Egberts De Gemzen 1949 51e M40 52:49 11,360 5:16
88 873 Eric Fiks Hattem 1972 52e M40 52:53 11,346 5:17
89 802 Henriette Toorn De Gemzen 1972 8e V40 53:19 11,254 5:19
90 803 Gert de Vries Atletics Nijverdal 1962 53e M40 53:35 11,198 5:21
91 822 Herman Westhof Heerde 1957 54e M40 53:40 11,180 5:22
92 798 Joop Sattler PEC 1910 1952 55e M40 53:40 11,180 5:22
93 799 Kim Scholten PEC 1910 1973 9e V40 53:41 11,177 5:22
94 898 Piet Kool Heerde 1963 56e M40 53:53 11,135 5:23
95 830 John De Heij De Gemzen 1962 57e M40 53:54 11,132 5:23
96 886 Henk Jan Kamphuis De Gemzen 1955 58e M40 54:28 11,016 5:26
97 906 Jeroen Hollegien Laar (GER) 1978 22e Msen 54:32 11,002 5:27
98 908 Raymond van Weeghel Zwolle 1977 23e Msen 54:33 10,999 5:27
99 922 Astrid van Haren Lunteren 1970 10e V40 54:45 10,959 5:28
100 928 Rob Angelier Vaassen 1985 24e Msen 55:11 10,873 5:31
101 847 Martin Bastiani De Gemzen 1961 59e M40 55:19 10,847 5:31
102 850 Gerrit Liefers Wapenveld 1965 60e M40 55:51 10,743 5:35
103 833 Giny Garst Zwolle 1963 11e V40 56:13 10,673 5:37
104 880 Jack Ribbink Epe 1952 61e M40 56:15 10,667 5:37
105 855 Pieter Galema Hattem 1956 62e M40 57:00 10,526 5:42
106 877 Jolanda Regout PEC 1910 1980 9e Vsen 57:10 10,496 5:43
107 917 Jacqueline Slegten PEC 1910 1965 12e V40 57:10 10,496 5:43
108 893 Mirjam Mulder Elburg 1972 13e V40 57:24 10,453 5:44
109 784 Richard Admiraal Hasselt 1971 63e M40 57:55 10,360 5:47
110 925 Marry Hooijer Loopgroep Aart Stigt 1953 14e V40 57:57 10,354 5:47
111 907 Danique Couprie PEC 1910 1984 10e Vsen 57:58 10,351 5:47
112 878 Miranda van Beek Apeldoorn 1983 11e Vsen 58:03 10,336 5:48
113 788 Yvonne Kremer De Gemzen 1969 15e V40 58:12 10,309 5:49
114 920 Irma Schonewille Ermelo 1969 16e V40 58:28 10,262 5:50
115 870 Gert Heres De Gemzen 1960 64e M40 58:35 10,242 5:51
116 891 Wim van Roekel Leusden 1949 65e M40 58:58 10,175 5:53
117 789 Marije Kranenburg PEC 1910 1970 17e V40 59:08 10,147 5:54
118 782 Adrie Bijsterbosch Heerde 1960 66e M40 59:12 10,135 5:55
119 876 Mans Veldsink Dedemsvaart 1957 67e M40 59:19 10,115 5:55
120 795 Marja van Ettingen PEC 1910 1952 18e V40 59:22 10,107 5:56
121 806 Ben Kok Kampen 1970 68e M40 59:49 10,031 5:58
122 835 Bertus van Kommer avVN 1951 69e M40 1:00:09 9,975 6:00
123 890 Ton van Ass Vaassen 1953 70e M40 1:00:09 9,975 6:00
124 863 Hans Nijhof Veessen 1956 71e M40 1:01:42 9,724 6:10
125 904 Carla Lassche De Gemzen 1975 12e Vsen 1:01:58 9,683 6:11
126 815 Adelien van Beek De Gemzen 1964 19e V40 1:02:01 9,675 6:12
127 785 Willeke van Dalfzen Genemuiden 1972 20e V40 1:02:36 9,585 6:15
128 911 Aswintha Oostindie Zwolle 1980 13e Vsen 1:03:12 9,494 6:19
129 912 Jet van Hasselt Zwolle 1976 14e Vsen 1:03:12 9,494 6:19
130 914 Harm Timmer Wezep 1949 72e M40 1:03:27 9,456 6:20
131 913 Joke Mulder Wezep 1964 21e V40 1:03:27 9,456 6:20
132 861 Dirk Otten Heerde 1939 73e M40 1:03:39 9,427 6:21
133 836 Jan Bernhard Dijkstra Zwolle 1976 25e Msen 1:08:45 8,727 6:52
134 862 Henriëtte Boender-van Gin De Gemzen 1973 22e V40 1:09:09 8,677 6:54
135 853 Lucien Hatzmann De Gemzen 1970 23e V40 1:09:09 8,677 6:54