VAN BANK TOT BANK 1 JULI 2017
UITSLAGENLIJST - 500 METER JONGENS
01-07-2017 21:54 Pag: 1
Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- ------ -------
1 51 Mick Hanekamp Epe 2009 1e J-8 1:56 1:56 15,517 3:52
2 67 Pablo San Miguel Quiros Enkhuizen 2009 2e J-8 2:01 2:00 15,000 4:02
3 50 Niek Draaijer Epe 2008 3e J-8 2:03 2:02 14,754 4:06
4 61 Thijn Leeraar Het Talent 2009 4e J-8 2:08 2:08 14,063 4:16
5 63 Jim klein Zwolle 2010 5e J-8 2:10 2:08 14,063 4:20
6 62 Stijn Meisner Het Talent 2009 6e J-8 2:11 2:11 13,740 4:22
7 52 Liam Hanekamp Epe 2010 7e J-8 2:16 2:15 13,333 4:32
8 66 Ties van de Put Het Talent 2010 8e J-8 2:17 2:17 13,139 4:34
9 60 Daan Leeraar Het Talent 2011 9e J-8 2:17 2:17 13,139 4:34
10 65 Stan van der Maten Heerde 2010 10e J-8 2:17 2:17 13,139 4:34
11 68 Chris de Wilde Heerde 11e J-8 2:18 2:17 13,139 4:36
12 55 Bjarne van Herpen Heerde 2010 12e J-8 2:25 2:24 12,500 4:50
13 64 Gerrit Wensink De Gemzen 2009 13e J-8 2:30 2:29 12,081 5:00
14 58 Nathan de Wilde Het Talent 2011 14e J-8 2:32 2:31 11,921 5:04
15 53 Sven Bottenberg Zalk 2011 15e J-8 2:34 2:33 11,765 5:08
16 57 Ole Snijders Het Talent 2011 16e J-8 2:37 2:36 11,538 5:14
17 54 Luca Bagerman Heerde 2012 17e J-8 2:39 2:39 11,321 5:18
20 59 Chris Winkels Het Talent 2012 18e J-8 2:59 2:57 10,169 5:58
21 56 Abisha Blankvoort Hattem 2012 19e J-8 3:16 3:16 9,184 6:32
Doe ook mee met de 5e editie Run for Joyce op 22 september
VAN BANK TOT BANK 1 JULI 2017
UITSLAGENLIJST - 500 METER MEISJES
01-07-2017 21:54 Pag: 1
Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- ------ -------
1 88 Mente Kommer De Gemzen 2008 1e M-8 1:52 1:52 16,071 3:44
2 75 Noëmi Blankvoort De Gemzen 2008 2e M-8 1:53 1:52 16,071 3:46
3 80 Roos Hollander De Gemzen 2008 3e M-8 1:54 1:54 15,789 3:48
4 79 Elin van Herpen Heerde 2008 4e M-8 1:56 1:55 15,652 3:52
5 82 Silke Puttenstein Wezep 2008 5e M-8 1:56 1:56 15,517 3:52
6 91 Sara Kwakkel Heerde 2010 6e M-8 1:57 1:57 15,385 3:54
7 93 Lieze Kommer Heerde 2008 7e M-8 2:04 2:04 14,516 4:08
8 87 Isabel Elfrink Het Talent 2008 8e M-8 2:09 2:08 14,063 4:18
9 89 Noor Boldewijn Staphorst 2010 9e M-8 2:10 2:10 13,846 4:20
10 92 Merle Kwakkel Heerde 2010 10e M-8 2:10 2:10 13,846 4:20
11 76 Arwen de Noord Zwolle 2009 11e M-8 2:12 2:11 13,740 4:24
12 84 Merle Snijders Het Talent 2009 12e M-8 2:17 2:17 13,139 4:34
13 70 Rosalie van der Stoop De Gemzen 2009 13e M-8 2:33 2:32 11,842 5:06
14 72 Amy Bottenberg Zalk 2009 14e M-8 2:36 2:35 11,613 5:12
15 71 Fem Draaijer Epe 2010 15e M-8 2:37 2:35 11,613 5:14
16 77 Elin de Noord Zwolle 2010 16e M-8 2:38 2:38 11,392 5:16
17 86 Ziva Zwerus Het Talent 2012 17e M-8 2:39 2:38 11,392 5:18
18 85 Nica van Alphen Het Talent 2011 18e M-8 2:42 2:41 11,180 5:24
19 78 Julia Kaal Zwolle 2011 19e M-8 2:48 2:46 10,843 5:36
20 83 Noa van Dijk Heerde 2011 20e M-8 3:05 3:04 9,783 6:10
21 90 Sara Boldewijn Staphorst 2012 21e M-8 3:06 3:05 9,730 6:12
22 81 Bobbie de Wilde Zwolle 2013 22e M-8 4:37 4:35 6,545 9:14
23 73 Sephora Spruit Den Helder 2011 23e M-8 5:34 5:34 5,389 11:08
Doe ook mee met de 5e editie Run for Joyce op 22 september
VAN BANK TOT BANK 1 JULI 2017
UITSLAGENLIJST - 1000 METER 9 EN 10 JONGENS
01-07-2017 21:55 Pag: 1
Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- ------ -------
1 302 Jesse Wijnstok Heerde 2007 1e J9-10 3:19 3:18 18,182 3:19
2 304 David Kole Heerde 2007 2e J9-10 3:24 3:24 17,647 3:24
3 303 David Langenberg Wapenveld 2006 3e J9-10 3:25 3:24 17,647 3:25
4 301 Hendrik Olthuis De Gemzen 2006 4e J9-10 3:29 3:29 17,225 3:29
5 307 Aron de Wilde Het Talent 2007 5e J9-10 3:38 3:37 16,590 3:38
6 309 Siem Vos Het Talent 2007 6e J9-10 3:44 3:44 16,071 3:44
7 305 Vidar van Herpen Heerde 2006 7e J9-10 3:45 3:45 16,000 3:45
8 311 Stein Smeets Heerde 2008 8e J9-10 3:58 3:57 15,190 3:58
9 306 Hidde van de Brink Het Talent 2008 9e J9-10 3:59 3:59 15,063 3:59
10 300 Michael Knijnenberg Het Talent 2007 10e J9-10 3:59 3:58 15,126 3:59
11 314 Jesse Teuben Hattem 2007 11e J9-10 4:00 4:00 15,000 4:00
12 313 Patrick Duiveman Kampen 2008 12e J9-10 4:03 4:03 14,815 4:03
13 310 Rens van de Put Het Talent 2007 13e J9-10 4:19 4:19 13,900 4:19
Doe ook mee met de 5e editie Run for Joyce op 22 september
VAN BANK TOT BANK 1 JULI 2017
UITSLAGENLIJST - 1000 METER 9 EN 10 MEISJES
01-07-2017 21:55 Pag: 1
Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- ------ -------
1 360 Francine van der Stoop De Gemzen 2006 1e M9-10 3:56 3:55 15,319 3:56
2 353 Britt Berghorst Het Talent 2006 2e M9-10 4:08 4:07 14,575 4:08
3 308 Quinn Zwerus Het Talent 2006 3e M9-10 4:16 4:15 14,118 4:16
4 358 Eva Boldewijn Staphorst 2008 4e M9-10 4:19 4:19 13,900 4:19
5 356 Brenda Wensink De Gemzen 2008 5e M9-10 4:21 4:20 13,846 4:21
6 354 Brechtje van de Meent Het Talent 2008 6e M9-10 4:23 4:22 13,740 4:23
7 355 Isa Klein Zwolle 2007 7e M9-10 4:24 4:24 13,636 4:24
8 350 Lieke Veldkamp Hattem 2007 8e M9-10 4:36 4:36 13,043 4:36
9 359 Amber van der Maten Heerde 2007 9e M9-10 4:39 4:38 12,950 4:39
10 351 Carice van Arken De Gemzen 2008 10e M9-10 4:40 4:39 12,903 4:40
11 352 Cleopatra Spruit Den Helder 2006 11e M9-10 4:47 4:47 12,544 4:47
12 357 Diane Wensink De Gemzen 2007 12e M9-10 5:09 5:09 11,650 5:09
Doe ook mee met de 5e editie Run for Joyce op 22 september
VAN BANK TOT BANK 1 JULI 2017
UITSLAGENLIJST - 1000 METER 11 EN 12
01-07-2017 21:56 Pag: 1
Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- ------ -------
1 902 Maxwell Bayer Zuidwal 2004 1e J1112 3:05 3:04 19,565 3:05
2 904 Jelle van Gool Harderwijk 2006 2e J1112 3:13 3:12 18,750 3:13
3 953 Esmee Vis De Gemzen 2005 1e M1112 3:19 3:19 18,090 3:19
4 954 Ella van den Bosch De Gemzen 2004 2e M1112 3:35 3:35 16,744 3:35
5 956 Marlou Mulder Apeldoorn 2006 3e M1112 3:38 3:37 16,590 3:38
6 951 Elodie van Arken De Gemzen 2006 4e M1112 3:41 3:41 16,290 3:41
7 901 Cas Woensdregt Epe 2005 3e J1112 3:51 3:51 15,584 3:51
8 952 Renske Hanekamp De Gemzen 2006 5e M1112 3:52 3:51 15,584 3:52
9 905 Storm Mekking Heerde 2006 4e J1112 4:18 4:16 14,063 4:18
10 955 Bente Hanekamp De Gemzen 2006 6e M1112 4:24 4:24 13,636 4:24
Doe ook mee met de 5e editie Run for Joyce op 22 september
VAN BANK TOT BANK 1 JULI 2017
UITSLAGENLIJST - 5 KM
01-07-2017 22:09 Pag: 1
Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- ------ -------
1 455 Bas Mekking De Gemzen 1977 1e Man 17:16 17:15 17,583 3:24
2 440 Gerco van den Brink De Gemzen 1992 2e Man 17:54 17:54 16,944 3:32
3 452 Pepeijn Bijsterbosch Heerde 1989 3e Man 17:57 17:56 16,913 3:33
4 609 Jesse de Haan Maastricht 1987 4e Man 18:11 18:10 16,695 3:35
5 627 Roy Woensdregt Epe 1975 5e Man 18:35 18:34 16,336 3:40
6 432 Jeroen Kwakkel Rabo Noord Veluwe 1979 6e Man 18:51 18:50 16,104 3:43
7 549 Ruben Fix Noordgouw 1998 7e Man 18:56 18:53 16,062 3:44
8 694 Renco Groot Beumer Raalte 1977 8e Man 19:12 19:11 15,811 3:47
9 683 Jurian Onderdijk Heerde 1995 9e Man 19:14 19:14 15,769 3:48
10 672 Wiele Gruben Epe 2002 10e Man 19:15 19:15 15,756 3:48
11 406 Michiel Scholten Heerde 1990 11e Man 19:23 19:23 15,647 3:50
12 571 Robin Meinema Noordgouw 1999 12e Man 19:26 19:24 15,634 3:50
13 507 Karsten van Ommen Isala '96 2002 13e Man 19:36 19:35 15,488 3:52
14 640 Gijs van de Wetering De Gemzen 2002 14e Man 19:44 19:43 15,383 3:54
15 430 Hubert Bögemann De Gemzen 1962 15e Man 19:54 19:53 15,254 3:56
16 472 Bert Blankvoort Hattem 1974 16e Man 19:56 19:47 15,331 3:56
17 628 Tjibbe de Vries BB lopers 1954 17e Man 20:00 19:59 15,178 3:57
18 690 Danique Bosgoed Zwolle 2001 1e Vrouw 20:24 20:24 14,868 4:02
19 684 Niels van Lohuizen De Gemzen 1997 18e Man 20:26 20:24 14,868 4:02
20 647 Jordy van Leeuwen Heerde 1988 19e Man 20:28 20:23 14,880 4:02
21 251 Stef Mensink Heerde 2000 20e Man 20:30 20:28 14,819 4:03
22 595 Bauke Verrips Cialfo 2000 21e Man 20:37 20:36 14,723 4:04
23 633 Jan Hollak Apeldoorn 1957 22e Man 20:38 20:36 14,723 4:04
24 456 Maarten Tuin Heerde 1989 23e Man 20:38 20:34 14,747 4:04
25 692 Niek Visser Soest 24e Man 20:40 20:39 14,688 4:05
26 691 Bas van Beek Cialfo 25e Man 20:40 20:39 14,688 4:05
27 504 Martin Borreman Heerde 1973 26e Man 20:42 20:38 14,700 4:05
28 596 Olaf Bögemann Heerde 1996 27e Man 20:42 20:36 14,723 4:05
29 653 Niels Tobias Blok Hattemerbroek 1995 28e Man 20:46 20:35 14,735 4:06
30 669 Ruben Benter Raalte 1999 29e Man 20:48 20:47 14,593 4:06
31 652 Mike voor 't Hekke Hattemerbroek 1995 30e Man 20:51 20:40 14,676 4:07
32 495 Tessa Harbrink PEC 1910 2004 2e Vrouw 20:54 20:53 14,524 4:08
33 685 Jeroen Wever Zwolle 31e Man 20:58 20:57 14,477 4:08
34 639 Harriet van 't Oever BB lopers 1989 3e Vrouw 21:07 21:06 14,374 4:10
35 636 Jan schra BB lopers 1989 32e Man 21:09 21:09 14,340 4:11
36 423 Niels Schuurman Heerde 1994 33e Man 21:12 21:08 14,352 4:11
37 637 Gerwin Vis Wezep 1979 34e Man 21:13 21:05 14,386 4:11
38 649 Roald Landman Hattem 1987 35e Man 21:13 21:07 14,363 4:11
39 642 Tamara Pleiter Heerde 1987 4e Vrouw 21:18 21:15 14,273 4:12
40 680 Wim Riphagen Heerde 1985 36e Man 21:24 21:10 14,329 4:14
41 546 Pascal Colijn Noordgouw 1999 37e Man 21:36 21:33 14,074 4:16
42 658 Erik Looze Trecho 1966 38e Man 21:43 21:40 13,998 4:17
43 574 Thomas Pannekoek Noordgouw 2002 39e Man 21:46 21:24 14,173 4:18
44 622 Wim Liefers Apeldoorn 1954 40e Man 21:53 21:51 13,881 4:19
45 643 Andre Jonkheid Epe 1988 41e Man 21:59 21:54 13,849 4:20
46 664 Marcel Brands Heerde 1974 42e Man 22:00 21:52 13,870 4:21
47 689 Koen de Winter Deventer 2006 43e Man 22:10 22:05 13,734 4:23
48 688 Tonnie de Winter Veluwe 1964 44e Man 22:11 22:05 13,734 4:23
49 555 Kay Hatzmann Noordgouw 2001 45e Man 22:11 22:09 13,693 4:23
50 424 Rolf Lans De Gemzen 1989 46e Man 22:12 22:09 13,693 4:23
51 629 Jolanda Regout PEC 1910 1980 5e Vrouw 22:18 22:16 13,621 4:24
52 661 Marco Ritsema Wezep 1991 47e Man 22:22 22:18 13,601 4:25
53 449 Jan Kerssies Zwolle 1965 48e Man 22:23 22:17 13,611 4:25
54 500 Emma van Leeuwen Heerde 1998 6e Vrouw 22:23 22:06 13,724 4:25
55 625 Mike van Leeuwen Heerde 1973 49e Man 22:23 22:06 13,724 4:25
56 473 Lasse van den Berg Hattem 2004 50e Man 22:27 22:18 13,601 4:26
57 557 Dylan Houtman Noordgouw 2003 51e Man 22:34 22:12 13,662 4:27
58 478 Stan Knippenberg Oene 2003 52e Man 22:35 22:28 13,500 4:28
59 617 Jon Naberhuis Hattem 1960 53e Man 22:41 22:39 13,391 4:29
60 615 Silke Wijnstok De Gemzen 2004 7e Vrouw 22:45 22:44 13,342 4:30
61 547 Rens Elbertsen Noordgouw 2003 54e Man 22:50 22:28 13,500 4:31
62 631 Freek van de Graaf De Gemzen 1970 55e Man 22:53 22:48 13,303 4:31
63 429 Robin van Buuren Ermelo 1991 56e Man 22:57 22:55 13,235 4:32
64 676 Nick Boezewinkel 57e Man 23:05 23:02 13,168 4:33
65 490 Maxwell Bayer Zuidwal 2004 58e Man 23:05 23:05 13,139 4:33
66 695 Jan Willem Hanekamp Heerde 59e Man 23:19 23:09 13,102 4:36
67 443 Damian van de Rozenberg Wezep 1997 60e Man 23:20 23:14 13,055 4:36
68 519 Ernst Jan van der Steege Heerde 1988 61e Man 23:20 23:11 13,083 4:36
69 681 Jonas Bakker De Gemzen 2006 62e Man 23:22 23:15 13,045 4:37
70 638 Jannie Nijenhuis Raalte 1965 8e Vrouw 23:31 23:22 12,980 4:39
71 650 Rick Dalhuisen Hattem 1999 63e Man 23:40 23:34 12,870 4:40
72 610 Lotte de Haan Maastricht 1992 9e Vrouw 23:44 23:28 12,925 4:41
73 594 Stan Woensdregt Noordgouw 2003 64e Man 23:45 23:23 12,971 4:41
74 686 Gerben Jolink AV '34 1982 65e Man 23:49 23:25 12,952 4:42
75 503 Merel Diepenbroek Epe 1999 10e Vrouw 23:57 23:53 12,699 4:44
76 502 Martin Mekelenkamp Epe 1991 66e Man 23:57 23:53 12,699 4:44
77 567 Rick van Limburg Noordgouw 2003 67e Man 24:05 23:42 12,797 4:45
78 648 Mark Hoekstra Hardenberg 1985 68e Man 24:12 24:06 12,585 4:47
79 542 Teun Brands Noordgouw 2002 69e Man 24:13 24:06 12,585 4:47
80 591 Cato Visser Noordgouw 2000 11e Vrouw 24:14 24:01 12,629 4:47
81 441 Mariske Van der Wall Heino 1975 12e Vrouw 24:26 24:24 12,430 4:50
82 563 Luka Khabuliani Noordgouw 2003 70e Man 24:27 24:05 12,594 4:50
83 520 Dennis Leusink Epe 1987 71e Man 24:28 24:18 12,481 4:50
84 579 Mythe Renshoff Noordgouw 2002 13e Vrouw 24:29 24:22 12,447 4:50
85 431 Nanette Dijkman De Gemzen 1975 14e Vrouw 24:32 24:24 12,430 4:51
86 582 Marjolein Schaap Noordgouw 2002 15e Vrouw 24:33 24:30 12,380 4:51
87 545 Andello Bruggeman Noordgouw 2000 72e Man 24:45 24:22 12,447 4:53
88 419 Frank de Jong Heerde 1982 73e Man 24:46 24:16 12,499 4:53
89 654 Patrick Hanekamp Epe 1981 74e Man 24:46 24:38 12,313 4:53
90 537 Adrie van den Beld Noordgouw 2004 16e Vrouw 24:47 24:23 12,439 4:54
91 517 Renate Kroes Oldebroek 1973 17e Vrouw 24:55 24:50 12,213 4:55
92 512 Marcha van Petersen Heerde 2005 18e Vrouw 24:57 24:54 12,181 4:56
93 529 Dominique Zwols Heerde 1984 75e Man 24:59 24:54 12,181 4:56
94 551 Carlijn Gijssendorffer Noordgouw 2001 19e Vrouw 25:03 24:55 12,173 4:57
95 644 Robin Hoekstra Heerde 1988 76e Man 25:04 24:57 12,156 4:57
96 614 Wilbert de Groot Wapenveld 2002 77e Man 25:16 24:59 12,140 4:59
97 592 Lisa Vos Noordgouw 2002 20e Vrouw 25:16 24:53 12,189 4:59
98 593 Sarah Vos Noordgouw 2002 21e Vrouw 25:16 24:54 12,181 4:59
99 569 Joris van de Meente Noordgouw 2004 78e Man 25:19 25:17 11,996 5:00
100 479 Antine Sytsma Het Talent 1973 22e Vrouw 25:21 25:15 12,012 5:00
101 580 Dick Riphagen Noordgouw 1957 79e Man 25:22 25:00 12,132 5:01
102 418 Gert Brussee Nunspeet 1964 80e Man 25:31 25:29 11,902 5:02
103 682 Arnaud v d Hoor Nunspeet 1978 81e Man 25:35 25:30 11,894 5:03
104 679 Ilse Krist Zwolle 1999 23e Vrouw 25:38 25:22 11,957 5:04
105 660 Bennie van Riessen Heerde 24e Vrouw 25:38 25:25 11,933 5:04
106 667 Wim Duiveman Kampen 1973 82e Man 25:45 25:35 11,855 5:05
107 668 Natalja Duiveman Kampen 2003 25e Vrouw 25:46 25:36 11,848 5:05
108 616 Erik Rijnders Vroomshoop 1975 83e Man 25:48 25:46 11,771 5:06
109 570 Maud van de Meent Noordgouw 2002 26e Vrouw 25:50 25:49 11,748 5:06
110 634 Willie Lozeman Marienheem 1959 27e Vrouw 25:55 25:42 11,802 5:07
111 624 Femke Reitsema Isala '96 2001 28e Vrouw 26:01 25:59 11,673 5:08
112 635 Robert Reitsema Isala '96 1965 84e Man 26:02 26:01 11,658 5:09
113 598 Ramon Visser Houten 2001 85e Man 26:02 25:54 11,710 5:09
114 698 Joost Bruggeman Zwolle 1985 86e Man 26:04 25:49 11,748 5:09
115 536 Jell Belksma Noordgouw 1967 87e Man 26:10 25:57 11,688 5:10
116 674 Suzanne Gruben Epe 2005 29e Vrouw 26:14 26:07 11,613 5:11
117 675 Dione Boezewinkel 30e Vrouw 26:15 26:11 11,584 5:11
118 565 Sarah Koops Noordgouw 2003 31e Vrouw 26:17 26:03 11,643 5:11
119 451 Josée Kruisweg Kampen 1973 32e Vrouw 26:19 26:14 11,562 5:12
120 553 Nina Grolleman Noordgouw 2004 33e Vrouw 26:19 26:05 11,628 5:12
121 511 Robert Egberts Heerde 1987 88e Man 26:20 26:09 11,598 5:12
122 613 Laura Nijhof Heerde 1991 34e Vrouw 26:20 26:13 11,569 5:12
123 477 Cor van den Berg Hattem 1948 89e Man 26:29 26:14 11,562 5:14
124 498 Jan Strik De Gemzen 1957 90e Man 26:36 26:33 11,424 5:15
125 568 Naomi van de Meent Noordgouw 2003 35e Vrouw 26:36 26:35 11,409 5:15
126 677 Femke Polling Heerde 2004 36e Vrouw 26:40 26:36 11,402 5:16
127 673 Harry Gruben Epe 1972 91e Man 26:44 26:36 11,402 5:17
128 699 Harry Bijsterbosch Heerde 1972 92e Man 26:50 26:31 11,438 5:18
129 646 Jaap Stroo Veessen 1963 93e Man 26:50 26:33 11,424 5:18
130 584 Britt Steunenberg Noordgouw 2005 37e Vrouw 26:51 26:48 11,317 5:18
131 510 Sophie Bögemann Heerde 1993 38e Vrouw 26:52 26:43 11,352 5:18
132 509 Lisa van Ommen Heerde 1992 39e Vrouw 26:52 26:44 11,345 5:18
133 489 Ilse van Arken De Gemzen 1978 40e Vrouw 26:52 26:43 11,352 5:18
134 620 Maurice Kommer Heerde 1982 94e Man 26:53 26:48 11,317 5:19
135 559 Sabine Huiskamp Noordgouw 2004 41e Vrouw 26:53 26:49 11,310 5:19
136 524 Renske Meulstee Zwolle 1990 42e Vrouw 26:54 26:37 11,395 5:19
137 463 Marije Ellenbroek Zwolle 1977 43e Vrouw 26:56 26:47 11,324 5:19
138 501 Joop Bakker Elspeet 1952 95e Man 27:02 26:52 11,289 5:20
139 586 Romee Telkamp Noordgouw 2000 44e Vrouw 27:04 26:55 11,268 5:21
140 548 Dessa Elskamp Noordgouw 2001 45e Vrouw 27:05 26:56 11,261 5:21
141 556 Kim Henten Noordgouw 2001 46e Vrouw 27:09 27:00 11,233 5:22
142 678 Gerard Krist Zwolle 96e Man 27:19 27:03 11,213 5:24
143 562 Mirthe Kers Noordgouw 2001 47e Vrouw 27:21 26:57 11,254 5:24
144 623 Monique van Velde De Gemzen 1980 48e Vrouw 27:28 27:03 11,213 5:26
145 527 Helma van den Brink Veessen 1990 49e Vrouw 27:31 27:24 11,069 5:26
146 505 Martijn van de Put Heerde 1977 97e Man 27:32 27:13 11,144 5:26
147 670 Sandra van Til Raalte 1980 50e Vrouw 27:34 27:23 11,076 5:27
148 611 Sophie Foppen Doornspijk 1970 51e Vrouw 27:34 27:17 11,117 5:27
149 474 Alex Remmers Epe 1988 98e Man 27:34 27:04 11,206 5:27
150 657 Henk Benter Raalte 1966 99e Man 27:36 27:25 11,063 5:27
151 421 Susanne Thierry Heerde 1986 52e Vrouw 27:42 27:22 11,083 5:28
152 651 Kees van asselt Apeldoorn 1986 100e Man 27:43 27:22 11,083 5:28
153 493 Christiaan Koetsier Wezep 1972 101e Man 27:43 27:32 11,016 5:28
154 496 Cees Vork Heerde 1952 102e Man 27:44 27:39 10,969 5:29
155 411 Mustafa Gözek Heerde 1975 103e Man 27:45 27:24 11,069 5:29
156 697 Koen van de Poll Kampen 2002 104e Man 27:48 27:45 10,930 5:29
157 538 Celina Berkhof Noordgouw 2000 53e Vrouw 27:52 27:43 10,943 5:30
158 671 Tamara Vasilica Heerde 1986 54e Vrouw 27:52 27:30 11,029 5:30
159 470 Sebastiaan Remmers Heerde 1989 105e Man 27:55 27:25 11,063 5:31
160 696 Erik van de Poll Kampen 106e Man 27:56 27:53 10,877 5:31
161 469 Linda Simens Heerde 1986 55e Vrouw 27:57 27:42 10,949 5:31
162 587 Chrissy Teule Noordgouw 2004 56e Vrouw 28:02 27:51 10,890 5:32
163 434 Lukas Metzger Rabo Noord Veluwe 2002 107e Man 28:04 27:57 10,852 5:33
164 476 Ellen de Graaf Heerde 1983 57e Vrouw 28:05 27:49 10,904 5:33
165 461 Nienke Leijen Heerde 1993 58e Vrouw 28:06 28:01 10,826 5:33
166 445 Elsemieke Passchier Zwolle 1994 59e Vrouw 28:13 27:45 10,930 5:34
167 576 Nynke Pierik Noordgouw 2000 60e Vrouw 28:13 27:45 10,930 5:34
168 544 Lana Brink Noordgouw 2003 61e Vrouw 28:14 28:00 10,832 5:35
169 687 Henk Jolink Vaassen 1956 108e Man 28:14 27:50 10,897 5:35
170 453 Coby Knijnenberg Heerde 1978 62e Vrouw 28:15 27:56 10,858 5:35
171 588 Joanna van Triest Noordgouw 2003 63e Vrouw 28:22 28:18 10,717 5:36
172 515 Astrid De Groot Zwolle 1989 64e Vrouw 28:22 28:09 10,774 5:36
173 578 Marit Pool Noordgouw 2003 65e Vrouw 28:23 28:08 10,781 5:36
174 506 Hanneke van de Put De Gemzen 1977 66e Vrouw 28:26 28:07 10,787 5:37
175 508 Lisanne Nagelhout De Gemzen 1992 67e Vrouw 28:30 28:13 10,749 5:38
176 601 Matheus Santana Wezep 1996 109e Man 28:31 28:14 10,743 5:38
177 488 Willem van Beek Akzo-Nobel WPV 1977 110e Man 28:32 28:03 10,813 5:38
178 572 Tessa Nooteboom Noordgouw 2004 68e Vrouw 28:35 28:24 10,680 5:39
179 471 Marjo Menning Epe 1978 69e Vrouw 28:42 28:16 10,730 5:40
180 693 Herma van Beek Oene 70e Vrouw 28:47 28:35 10,611 5:41
181 422 Gertrude Boon Heerde 1982 71e Vrouw 28:53 28:25 10,673 5:42
182 641 J-H van de Wetering Heerde 1974 111e Man 28:54 28:26 10,667 5:43
183 604 Fleur Diender Heerde 2000 72e Vrouw 28:54 28:28 10,655 5:43
184 480 Geranda Berhorst De Gemzen 1978 73e Vrouw 28:58 28:38 10,593 5:43
185 425 Sophie Borgonjen Groningen 1996 74e Vrouw 28:59 28:48 10,531 5:44
186 523 Niels den Herder Oene 1987 112e Man 29:02 28:32 10,630 5:44
187 656 Martin kleine schaars Raalte 1959 113e Man 29:06 28:55 10,489 5:45
188 526 Margreet Vossebelt De Gemzen 1964 75e Vrouw 29:08 28:50 10,519 5:45
189 632 Gerrit remmerts Heerde 1997 114e Man 29:18 29:15 10,369 5:47
190 552 Sarina de Graaf Noordgouw 2000 76e Vrouw 29:18 29:15 10,369 5:47
191 666 Henny Biemans Slagharen 1954 115e Man 29:30 29:20 10,340 5:50
192 521 Linda Spin Heerde 1981 77e Vrouw 29:31 29:02 10,447 5:50
193 497 Erwin Kers De Gemzen 1973 116e Man 29:32 29:07 10,417 5:50
194 409 Bertina Mulder Emst 1962 78e Vrouw 29:33 29:18 10,352 5:50
195 410 Remco Klompstra Olst 1988 117e Man 29:33 29:18 10,352 5:50
196 575 Justin Petersen Noordgouw 2004 118e Man 29:34 29:10 10,399 5:50
197 535 Gert Jan Bekamp Noordgouw 2003 119e Man 29:34 29:10 10,399 5:50
198 444 Kristel Bruinewoud De Gemzen 1994 79e Vrouw 29:35 29:25 10,310 5:51
199 481 Nicolien Koetsier Wezep 1973 80e Vrouw 29:36 29:25 10,310 5:51
200 457 Karin van Olst De Gemzen 1975 81e Vrouw 29:37 29:19 10,346 5:51
201 619 Dick de Graaf Heerde 1958 120e Man 29:42 29:37 10,241 5:52
202 492 Joanne Blok Hattemerbroek 1993 82e Vrouw 29:43 29:32 10,270 5:52
203 589 Erick Urbanus Noordgouw 1958 121e Man 29:54 29:32 10,270 5:54
204 585 IzaSteunenberg Noordgouw 2002 83e Vrouw 29:57 29:49 10,172 5:55
205 541 Miriam Borreman Noordgouw 2003 84e Vrouw 29:59 29:46 10,189 5:55
206 532 Timo Hanekamp De Gemzen 2006 122e Man 30:01 29:53 10,149 5:56
207 554 Tessa Hanekamp Noordgouw 2002 85e Vrouw 30:01 29:54 10,144 5:56
208 659 Laura Bredewout Heerde 1988 86e Vrouw 30:02 29:54 10,144 5:56
209 433 Johan Metzger Rabo Noord Veluwe 1975 123e Man 30:04 29:57 10,127 5:56
210 534 Jan van den Berg Noordgouw 1951 124e Man 30:04 29:50 10,166 5:56
211 540 Jeanine Borreman Noordgouw 2001 87e Vrouw 30:06 29:51 10,161 5:57
212 663 Marijke Fransen Heerde 1991 88e Vrouw 30:07 29:56 10,133 5:57
213 486 Adri van Weezel Akzo-Nobel WPV 1976 125e Man 30:07 29:39 10,229 5:57
214 483 Johanna Vlieg Akzo-Nobel WPV 1976 89e Vrouw 30:07 29:38 10,235 5:57
215 573 Aniek Pannekoek Noordgouw 2000 90e Vrouw 30:07 29:41 10,218 5:57
216 513 Ellen Haverkamp De Gemzen 1977 91e Vrouw 30:15 29:49 10,172 5:59
217 514 Gerhard Haverkamp Heerde 1971 126e Man 30:15 29:48 10,178 5:59
218 484 Liebeth van Tongeren Akzo-Nobel WPV 1967 92e Vrouw 30:17 29:48 10,178 5:59
219 550 Geke Fix Noordgouw 1963 93e Vrouw 30:30 30:15 10,026 6:02
220 583 Jos Stap Noordgouw 1955 127e Man 30:30 30:15 10,026 6:02
221 403 Marleen Pathuis Zwolle 1986 94e Vrouw 30:34 30:15 10,026 6:02
222 531 Jesse Hanekamp Heerde 2002 128e Man 30:47 30:30 9,944 6:05
223 459 Marianne van Bekkum De Gemzen 1970 95e Vrouw 31:06 30:49 9,842 6:09
224 448 Marjan Strijker Zwolle 1966 96e Vrouw 31:10 30:58 9,794 6:09
225 417 Cobie Drentje Veessen 1984 97e Vrouw 31:12 30:40 9,890 6:10
226 621 Rina Kommer Heerde 1986 98e Vrouw 31:12 31:07 9,747 6:10
227 665 Henk Juffer Nunspeet 129e Man 31:17 31:12 9,721 6:11
228 494 Linette van Eersel De Gemzen 1970 99e Vrouw 31:22 31:04 9,763 6:12
229 447 Annemiek Pleiter Heerde 1958 100e Vrouw 31:29 31:12 9,721 6:13
230 590 Valerie Visser Noordgouw 2003 101e Vrouw 31:34 31:26 9,649 6:14
231 250 Geke Kegelaar Wapenveld 102e Vrouw 31:40 31:32 9,618 6:15
232 577 Joanne Pieters Noordgouw 2004 103e Vrouw 31:46 31:35 9,603 6:17
233 475 Gert-Wim Fuite De Gemzen 1972 130e Man 31:49 31:43 9,563 6:17
234 626 Jurrie Teeuwen De Gemzen 1940 131e Man 31:52 31:47 9,543 6:18
235 662 Jody van Heerde Heerde 1990 104e Vrouw 31:59 31:48 9,538 6:19
236 485 Dick Ubro Akzo-Nobel WPV 1956 132e Man 32:02 31:36 9,598 6:20
237 605 Sanne Diender Heerde 2002 105e Vrouw 32:05 31:38 9,588 6:20
238 603 Pascal Diender Heerde 1982 133e Man 32:05 31:38 9,588 6:20
239 465 Jansje van Piekeren Hattem 1965 106e Vrouw 32:45 32:27 9,347 6:28
240 645 Gerrie Mulder de Graaf Zwolle 1951 107e Vrouw 32:47 32:29 9,337 6:29
241 618 Lucinda Van Dijken Heerde 1990 108e Vrouw 32:48 32:38 9,294 6:29
242 606 Marieke Hüskens Zwolle 1980 109e Vrouw 32:49 32:27 9,347 6:29
243 655 Enny Vros Hattem 1961 110e Vrouw 32:50 32:32 9,323 6:29
244 599 Wim Krooshof De Gemzen 1951 134e Man 32:51 32:32 9,323 6:29
245 600 Ina van den Essenburg Wezep 1966 111e Vrouw 32:52 32:34 9,313 6:30
246 608 Chris van KLink Zwolle 2002 135e Man 32:53 32:44 9,266 6:30
247 460 Hetty Leusink Zwolle 1971 112e Vrouw 33:06 32:45 9,261 6:32
248 427 Jacqueline Stam Trecho 1966 113e Vrouw 33:08 32:48 9,247 6:33
249 428 Dick Stam Trecho 1963 136e Man 33:08 32:48 9,247 6:33
250 466 Yvette Joosten Vaassen 1982 114e Vrouw 33:39 33:13 9,131 6:39
251 454 Lettie Kamerbeek 't Harde 1982 115e Vrouw 33:40 33:21 9,094 6:39
252 414 Mariëlle Bosch Veessen 1985 116e Vrouw 33:43 33:12 9,136 6:40
253 525 Hilli Visser Wapenveld 1979 117e Vrouw 33:50 33:33 9,040 6:41
254 467 Jolanda Smit Wezep 1982 118e Vrouw 33:54 33:37 9,022 6:42
255 468 Dirk Heutink Den Helder 1954 137e Man 34:01 33:37 9,022 6:43
256 402 Micky Spruit Den Helder 1984 119e Vrouw 34:03 33:39 9,013 6:44
257 528 Anne Bronsink Wapenveld 1991 120e Vrouw 34:14 33:57 8,934 6:46
258 436 Hetty Rozandal Rabo Noord Veluwe 1971 121e Vrouw 34:16 34:01 8,916 6:46
259 435 Jet Commandeur Rabo Noord Veluwe 2007 122e Vrouw 34:17 34:02 8,912 6:46
260 597 Piet van Ooij Trecho 1950 138e Man 34:40 34:19 8,838 6:51
261 522 Ans Nijhoff Elburg 1953 123e Vrouw 34:54 34:40 8,749 6:54
262 407 Hanneke Nijmeijer Zwolle 1969 124e Vrouw 34:58 34:51 8,703 6:55
263 446 Sharon Zijlstra Apeldoorn 1991 125e Vrouw 34:59 34:34 8,774 6:55
264 482 Margriet Docter Wapenveld 1970 126e Vrouw 35:20 35:07 8,637 6:59
265 413 Helen van den Brink Wezep 1970 127e Vrouw 35:20 35:07 8,637 6:59
266 416 Francine Staatsen Trecho 1949 128e Vrouw 35:26 35:05 8,645 7:00
267 518 Iris Wonink Heerde 1993 129e Vrouw 35:26 35:18 8,592 7:00
268 612 JOHANNA Duim Wezep 1969 130e Vrouw 35:26 35:12 8,616 7:00
269 602 Miriam van de Werfhorst Wezep 1988 131e Vrouw 35:26 35:12 8,616 7:00
270 415 Wendy Askamp Heerde 1988 132e Vrouw 35:36 35:04 8,649 7:02
271 487 Sven Heijboer Akzo-Nobel WPV 1991 139e Man 36:01 35:34 8,528 7:07
272 530 Marian Jansma Heerde 1969 133e Vrouw 36:03 35:46 8,480 7:07
273 558 Chantal van Huffelen Noordgouw 2000 134e Vrouw 37:07 36:53 8,223 7:20
274 564 Bert Kistemaker Noordgouw 1969 140e Man 37:07 36:42 8,264 7:20
275 405 Pauline Borgonjen Epe 1989 135e Vrouw 37:29 37:17 8,135 7:24
276 442 Jenny van Schaick Trecho 1967 136e Vrouw 37:57 37:37 8,063 7:30
Doe ook mee met de 5e editie Run for Joyce op 22 september
VAN BANK TOT BANK 1 JULI 2017
UITSLAGENLIJST - 10 KM
01-07-2017 21:56 Pag: 1
Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- ------ -------
1 838 Melchick van de Pol AV '34 1967 1e Man 36:07 36:06 16,620 3:36
2 751 Gertjan de Jong Athlos 1993 2e Man 36:38 36:37 16,386 3:39
3 847 Dennis Koetsier AV '34 1985 3e Man 36:52 36:52 16,275 3:41
4 810 Ronald Nooteboom Apeldoorn 1983 4e Man 37:29 37:29 16,007 3:44
5 788 Fleur Baljet Horror 1995 1e Vrouw 38:03 38:02 15,776 3:48
6 721 Ewout de Vos De Gemzen 1985 5e Man 38:20 38:19 15,659 3:50
7 815 Roel-Jan Heeringa PEC 1910 1973 6e Man 38:58 38:58 15,398 3:53
8 856 Martijn Schakelaar 1974 7e Man 39:27 39:25 15,222 3:56
9 823 Olaf Satink Zwolle 1971 8e Man 39:37 39:37 15,145 3:57
10 797 Stefan Breet Flevo Delta 1992 9e Man 40:15 40:14 14,913 4:01
11 846 Saskia Schutte Cialfo 1972 2e Vrouw 40:16 40:15 14,907 4:01
12 750 Marcel Wichers Hattem 1972 10e Man 41:14 41:14 14,551 4:07
13 855 Gerard Kroes Oldebroek 1970 11e Man 41:31 41:29 14,464 4:09
14 839 Erik Steijlen Athlos 1965 12e Man 42:14 42:12 14,218 4:13
15 845 Arnoud Lammers PEC 1910 1963 13e Man 42:25 42:23 14,157 4:14
16 784 Erna van Es-Keen De Gemzen 1976 3e Vrouw 42:30 42:29 14,123 4:15
17 851 Geert de Lange Harderwijk 1956 14e Man 42:50 42:44 14,041 4:17
18 863 Dennis Mensink Heerde 15e Man 43:10 43:09 13,905 4:19
19 777 Bas Reuvekamp Zwolle 1976 16e Man 43:11 43:09 13,905 4:19
20 832 Guy Slikker Zwolle 1975 17e Man 43:11 43:04 13,932 4:19
21 792 Stefan Roelink Zwolle 1988 18e Man 43:34 43:27 13,809 4:21
22 854 Johan van Dijk IJsselmuiden 1968 19e Man 43:35 43:34 13,772 4:21
23 724 Christiaan Hüskens Zwolle 1984 20e Man 43:52 43:51 13,683 4:23
24 850 Wilco Steenwijk Epe 1980 21e Man 43:58 43:57 13,652 4:23
25 833 Jeroen de Lange Athlos 1984 22e Man 44:02 43:57 13,652 4:24
26 728 Diederik Lagerweij Heerde 1989 23e Man 44:05 43:56 13,657 4:24
27 803 Joost Veltman De Gemzen 1970 24e Man 44:19 44:17 13,549 4:25
28 748 Elmer Oosten Nunspeet 1985 25e Man 44:30 44:28 13,493 4:27
29 730 Reinier Simens De Gemzen 1983 26e Man 44:33 44:32 13,473 4:27
30 745 Brian Leusink Zwolle 1979 27e Man 44:36 44:33 13,468 4:27
31 782 Wilfred van Es Trecho 1956 28e Man 44:47 44:43 13,418 4:28
32 816 Albert Mussche Nieuwleusen 1970 29e Man 44:48 44:46 13,403 4:28
33 799 Suzanne Brinksma Nieuwleusen 1975 4e Vrouw 44:49 44:46 13,403 4:28
34 862 Henk Jager Hattem 1968 30e Man 44:58 44:52 13,373 4:29
35 700 Gerard Coes Capgemini Running Te 1963 31e Man 45:07 45:05 13,309 4:30
36 778 Niels Barneveld Warmloper Zwolle 1993 32e Man 45:43 45:35 13,163 4:34
37 817 Paulien van Boven De Gemzen 1980 5e Vrouw 45:56 45:44 13,120 4:35
38 857 Dinand Klein Wezep 1986 33e Man 46:07 46:03 13,029 4:36
39 834 Theo Hanekamp De Gemzen 1972 34e Man 46:07 46:00 13,043 4:36
40 801 Arjen de Wilde Zwolle 1971 35e Man 46:11 46:08 13,006 4:37
41 806 Barend Bekamp Vorchten 1988 36e Man 46:14 45:56 13,062 4:37
42 766 Wolter Kasemier De Gemzen 1978 37e Man 46:26 46:25 12,926 4:38
43 774 Eric Lorist Isala '96 1970 38e Man 46:39 46:31 12,899 4:39
44 831 Ronnie Lassche Kampen 1974 39e Man 46:43 46:34 12,885 4:40
45 813 Hans Eibrink (Warmlopers) Hattemerbroek 1969 40e Man 46:45 46:39 12,862 4:40
46 781 Hein Olthof Epe 1986 41e Man 47:00 46:46 12,830 4:42
47 824 Mark Kraan Hattem 1978 42e Man 47:01 46:55 12,789 4:42
48 826 Jeroen Nijeboer Warmloper Zwolle 1976 43e Man 47:08 47:00 12,766 4:42
49 827 Ernst van der Wall Heino 1976 44e Man 47:12 47:07 12,734 4:43
50 809 Colin Lankwarden Hattem 1978 45e Man 47:12 47:07 12,734 4:43
51 860 Jan Snijder Nieuwleusen 1961 46e Man 47:18 47:13 12,707 4:43
52 754 Bert Kleiboer PEC 1910 1965 47e Man 47:40 47:36 12,605 4:46
53 798 Ron Slenders Flevo Delta 1961 48e Man 47:46 47:42 12,579 4:46
54 814 Marco Klein Zwolle 1975 49e Man 47:46 47:38 12,596 4:46
55 773 Ivo ten Have Hattem 1985 50e Man 47:47 47:33 12,618 4:46
56 793 Jan van Velde Heerde 1967 51e Man 47:56 47:53 12,530 4:47
57 807 Hein Heuver Utrecht 1987 52e Man 47:58 47:40 12,587 4:47
58 770 Nienke Willems Hardlopen.nl 1989 6e Vrouw 47:58 47:55 12,522 4:47
59 780 Linda Polinder De Gemzen 1980 7e Vrouw 48:05 47:55 12,522 4:48
60 835 Harold Neijenhuis Hattem 1965 53e Man 48:07 48:03 12,487 4:48
61 769 Suhat Bulutlar Hattem 1974 54e Man 48:25 48:12 12,448 4:50
62 740 Paul Termes De Gemzen 1955 55e Man 48:43 48:30 12,371 4:52
63 776 Joost van den Brink De Gemzen 1974 56e Man 48:48 48:46 12,303 4:52
64 808 Arno Klein Elburg 1971 57e Man 48:52 48:44 12,312 4:53
65 756 Bas Zielhuis Wezep 1969 58e Man 49:14 49:08 12,212 4:55
66 818 Bert Doppenberg Putten 1986 59e Man 49:20 49:17 12,175 4:56
67 800 Lars Boxhoorn Lelystad 1967 60e Man 49:28 49:12 12,195 4:56
68 844 Maikel Mardjan Apeldoorn 1971 61e Man 49:33 49:25 12,142 4:57
69 783 Annet Buitenhuis De Gemzen 1967 8e Vrouw 49:34 49:21 12,158 4:57
70 805 Mariska Huijssoon Nijverdal 1981 9e Vrouw 49:41 49:38 12,089 4:58
71 853 Gillian Butler Trecho 1963 62e Man 49:45 49:40 12,081 4:58
72 763 Ben Teunissen Kampen 1978 63e Man 49:49 49:44 12,064 4:58
73 704 Natasja Scholten Kampen 1976 10e Vrouw 49:52 49:49 12,044 4:59
74 719 Trees Vermeulen Trecho 1952 11e Vrouw 49:54 49:49 12,044 4:59
75 710 Patrick Beekhuis Akzo-Nobel WPV 1982 64e Man 50:21 50:18 11,928 5:02
76 715 Angelique van Ommen De Gemzen 1981 12e Vrouw 51:26 51:20 11,688 5:08
77 709 Henny Berends Spurt '88 1965 65e Man 51:38 51:34 11,635 5:09
78 734 Marcel Commandeur Rabo Noord Veluwe 1961 66e Man 51:45 50:47 11,815 5:10
79 836 Eveline de Valk Zwolle 1970 13e Vrouw 51:57 51:54 11,561 5:11
80 841 Lou Ramakers Utrecht 1959 67e Man 52:20 52:09 11,505 5:14
81 742 Chris van Gelder IJsselmuiden 1968 68e Man 52:47 52:34 11,414 5:16
82 843 Fiona Markus Apeldoorn 1978 14e Vrouw 52:52 52:44 11,378 5:17
83 804 Jan Wiessenberg De Gemzen 1946 69e Man 52:54 52:47 11,367 5:17
84 711 Hans Hulleman Akzo-Nobel WPV 1964 70e Man 53:03 53:00 11,321 5:18
85 744 Carlo van Velde Well Lb 1974 71e Man 53:20 53:12 11,278 5:20
86 743 Chantal van Velde De Gemzen 1982 15e Vrouw 53:32 53:24 11,236 5:21
87 737 Ben ten Teije Rabo Noord Veluwe 1986 72e Man 53:43 53:28 11,222 5:22
88 718 Karel Kooij Swifterbant 1966 73e Man 53:43 53:30 11,215 5:22
89 720 Roland Redder Heerde 1980 74e Man 54:13 53:59 11,115 5:25
90 796 Louise Franssen Heino 1993 16e Vrouw 54:16 53:59 11,115 5:25
91 726 Nico Keizer Swifterbant 1961 75e Man 54:23 54:11 11,074 5:26
92 791 Dinand Telman Nijverdal 1967 76e Man 54:45 54:31 11,006 5:28
93 825 Tess Schut Epe 2000 17e Vrouw 54:46 54:42 10,969 5:28
94 761 Femmie Tuin avVN 1954 18e Vrouw 54:54 54:50 10,942 5:29
95 786 Dick Klein Nieuwleusen 1968 77e Man 55:15 55:03 10,899 5:31
96 852 Daniel Butler Trecho 1953 78e Man 55:18 55:12 10,870 5:31
97 795 Marietje Nijhof PEC 1910 1963 19e Vrouw 55:21 55:11 10,873 5:32
98 811 Celina Robberegt PEC 1910 1986 20e Vrouw 55:21 55:12 10,870 5:32
99 757 Jacqueline Bouwmeester Zwolle 1965 21e Vrouw 56:04 55:50 10,746 5:36
100 722 Wim Mouwer Nunspeet 1953 79e Man 56:05 56:04 10,702 5:36
101 837 Adriaan Mulder Apeldoorn 80e Man 56:11 56:07 10,692 5:37
102 731 Ineke van Heerde Wezep 1990 22e Vrouw 56:12 56:08 10,689 5:37
103 736 Bert Veldwijk Rabo Noord Veluwe 1965 81e Man 56:17 56:02 10,708 5:37
104 779 Ruth Polinder De Gemzen 2003 23e Vrouw 56:20 56:09 10,686 5:38
105 714 Sander Muller PEC 1910 1986 82e Man 56:23 56:09 10,686 5:38
106 702 Janette Koopman PEC 1910 1965 24e Vrouw 56:25 56:16 10,664 5:38
107 858 Christian Blankie Epe 1992 83e Man 56:25 56:18 10,657 5:38
108 859 Ben Blankvoort Epe 1955 84e Man 56:26 56:19 10,654 5:38
109 749 Hester Borst PEC 1910 1982 25e Vrouw 56:26 56:16 10,664 5:38
110 829 Jan Mulder Zwolle 1950 85e Man 56:26 56:21 10,648 5:38
111 706 Harry Nijkamp De Gemzen 1962 86e Man 56:31 56:23 10,641 5:39
112 723 Annet Gerkes Trecho 1959 26e Vrouw 56:37 56:21 10,648 5:39
113 794 Flip Nijhoff De Gemzen 1952 87e Man 56:48 56:36 10,601 5:40
114 717 Ankie Kooij Swifterbant 1969 27e Vrouw 56:52 56:39 10,591 5:41
115 790 Mirriam Scholten Isala '96 1974 28e Vrouw 56:59 56:50 10,557 5:41
116 739 Jan Sellis Heerde 1981 88e Man 57:03 56:50 10,557 5:42
117 741 Gerard van der Sluis IJsselmuiden 1965 89e Man 57:08 56:54 10,545 5:42
118 708 Claudia Bruijs PEC 1910 1968 29e Vrouw 57:21 57:10 10,496 5:44
119 785 Jan Klein Nieuwleusen 1968 90e Man 57:22 57:10 10,496 5:44
120 753 Mirjam Ubels PEC 1910 1987 30e Vrouw 57:34 57:25 10,450 5:45
121 861 Paul Veltkamp Nieuw-Vennep 1974 91e Man 57:43 57:31 10,432 5:46
122 713 Yolanda Mors PEC 1910 1971 31e Vrouw 57:48 57:34 10,423 5:46
123 787 Berlinda Oostindien Nieuwleusen 1974 32e Vrouw 58:05 57:53 10,366 5:48
124 771 Carolien Meuleman Isala '96 1975 33e Vrouw 58:06 57:57 10,354 5:48
125 830 Janine Strik Hattem 1969 34e Vrouw 58:25 58:13 10,306 5:50
126 828 Els den Hengst De Gemzen 1963 35e Vrouw 58:30 58:23 10,277 5:51
127 712 Dick Nijmeijer Zwolle 1966 92e Man 58:34 58:20 10,286 5:51
128 729 Jorien Kroeze Zwolle 1969 36e Vrouw 58:54 58:44 10,216 5:53
129 738 Gert Heres De Gemzen 1960 93e Man 59:09 58:54 10,187 5:54
130 821 Brenda de Graaf PEC 1910 1966 37e Vrouw 59:35 59:23 10,104 5:57
131 746 Yvonne Kremer De Gemzen 1969 38e Vrouw 1:00:02 59:47 10,036 6:00
132 819 Herman Dorgelo Hattem 1964 94e Man 1:00:13 1:00:06 9,983 6:01
133 725 Robert Franssen Heerde 1967 95e Man 1:00:44 1:00:26 9,928 6:04
134 703 Thea Mepschen Zwolle 1961 39e Vrouw 1:00:47 1:00:38 9,896 6:04
135 747 Wencke Willemsen PEC 1910 1972 40e Vrouw 1:00:55 1:00:44 9,879 6:05
136 707 Karin Nijkamp De Gemzen 1962 41e Vrouw 1:01:05 1:00:57 9,844 6:06
137 820 Margreet Moesman Zwolle 1959 42e Vrouw 1:01:11 1:00:59 9,839 6:07
138 716 Patricia Kosse Ommen 1983 43e Vrouw 1:01:20 1:01:04 9,825 6:08
139 775 Edwin Leatemia PEC 1910 1963 96e Man 1:01:32 1:01:21 9,780 6:09
140 752 Jantina van den Bosch De Gemzen 1968 44e Vrouw 1:01:42 1:01:33 9,748 6:10
141 762 Eric van Schaick Trecho 1961 97e Man 1:02:24 1:02:08 9,657 6:14
142 802 Robert van Assen Lelystad 1971 98e Man 1:02:40 1:02:22 9,621 6:16
143 842 Ina Oosterhuis Zwolle 1958 45e Vrouw 1:02:42 1:02:31 9,597 6:16
144 760 Iepie Roorda Zwolle 1958 46e Vrouw 1:02:43 1:02:33 9,592 6:16
145 727 Anneke Keizer Swifterbant 1963 47e Vrouw 1:03:24 1:03:11 9,496 6:20
146 768 Korine Lans Elburg 1974 48e Vrouw 1:04:22 1:04:13 9,343 6:26
147 822 Jan Draaijer De Gemzen 1940 99e Man 1:05:16 1:04:51 9,252 6:31
148 789 Saskia Wijnands Trecho 1971 49e Vrouw 1:06:00 1:05:50 9,114 6:36
149 840 Els Schrijvers Trecho 50e Vrouw 1:06:45 1:06:34 9,014 6:40
150 733 Freek Jonkers Rabo Noord Veluwe 1970 100e Man 1:25:15 1:20:09 7,486
Doe ook mee met de 5e editie Run for Joyce op 22 september
VAN BANK TOT BANK 1 JULI 2017
UITSLAGENLIJST - 15 KM
01-07-2017 21:56 Pag: 1
Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- ------ -------
1 17 Jay Sauer Cifla 1972 1e M40 53:32 53:32 16,812 3:34
2 177 Demba Marong Dronten 1999 1e Msen 54:28 54:28 16,524 3:37
3 19 Dick Elzenga Veluwe 1966 2e M40 54:39 54:39 16,468 3:38
4 13 Ronald Derksen Veluwe 1971 3e M40 54:58 54:57 16,379 3:39
5 161 Joeri Dassen Heino 1989 1e Mrecr 56:56 56:55 15,813 3:47
6 18 Edo Brouwer Delta Lloyd Running 1980 2e Msen 57:00 56:59 15,794 3:48
7 173 Harald Huijssoon Atletics Nijverdal 1981 2e Mrecr 57:02 57:01 15,785 3:48
8 7 Herman Couperus Athlos 1965 4e M40 57:04 57:03 15,776 3:48
9 20 Rob van de Graaf HAC '63 1962 5e M40 57:26 57:26 15,670 3:49
10 23 Roel van der Steege Isala '96 1969 3e Mrecr 57:43 57:42 15,598 3:50
11 3 Wessel Geursen Athlos 1976 6e M40 58:59 58:58 15,263 3:55
12 198 Jacob Snoek Urk 1981 4e Mrecr 59:42 59:40 15,084 3:58
13 109 Jeanet van den Berg PAC 1976 1e Vrecr 59:45 59:44 15,067 3:59
14 191 Klaas van Pijkeren Dronten 1972 5e Mrecr 59:49 59:48 15,050 3:59
15 202 Bulent Suvan Ruinerwold 6e Mrecr 1:00:21 1:00:20 14,917 4:01
16 154 Johan van Hoorn Hattem 1972 7e Mrecr 1:01:22 1:01:21 14,670 4:05
17 14 Willem de Weerdt Cialfo 1955 7e M40 1:01:22 1:01:21 14,670 4:05
18 8 Henk Wolf Spirit Lelystad 1961 8e M40 1:02:10 1:02:09 14,481 4:08
19 5 Aalt Wensink De Gemzen 1978 3e Msen 1:02:10 1:02:09 14,481 4:08
20 187 Joost Scheepers Apeldoorn 1980 8e Mrecr 1:02:48 1:02:43 14,350 4:11
21 12 Rens Wijnands Trecho 1969 9e M40 1:03:12 1:03:09 14,252 4:12
22 188 Jeffrey ter steege PEC 1910 1981 9e Mrecr 1:03:26 1:03:24 14,196 4:13
23 146 Gijs Remmers Akzo-Nobel WPV 1989 10e Mrecr 1:03:43 1:03:38 14,144 4:14
24 193 Bouke van der Veen Zwolle 1975 11e Mrecr 1:03:47 1:03:45 14,118 4:15
25 132 Roel Westert Ruinerwold 1964 12e Mrecr 1:04:00 1:03:53 14,088 4:16
26 2 Jeroen Plevier KAV Holland 1970 10e M40 1:04:37 1:04:35 13,935 4:18
27 153 Edwin Wallinga Hasselt 1974 13e Mrecr 1:05:02 1:05:00 13,846 4:20
28 138 Sander de Groot Zwolle 1982 14e Mrecr 1:05:13 1:05:11 13,807 4:20
29 104 Edwin Veldkamp Hattem 1978 15e Mrecr 1:05:16 1:05:13 13,800 4:21
30 9 Maureen Houtman De Gemzen 1977 1e V40 1:05:25 1:05:24 13,761 4:21
31 158 Olaf Prins Hasselt 1968 16e Mrecr 1:06:42 1:06:40 13,500 4:26
32 148 Rob Diender Hattem 1962 17e Mrecr 1:06:47 1:06:46 13,480 4:27
33 179 Leon Slegten Daventria 1963 18e Mrecr 1:07:11 1:07:08 13,406 4:28
34 139 Corné van der Worp Hattem 1966 19e Mrecr 1:07:20 1:07:12 13,393 4:29
35 162 Klaas Draaijer De Gemzen 1974 20e Mrecr 1:07:30 1:07:20 13,366 4:30
36 111 Jurriën de Haer Zwolle 1975 21e Mrecr 1:07:38 1:07:30 13,333 4:30
37 151 Reint Scholten De Gemzen 1964 22e Mrecr 1:07:41 1:07:32 13,327 4:30
38 196 Paul van den Berg Ermelo 1963 23e Mrecr 1:07:43 1:07:39 13,304 4:30
39 102 Eddie van den Berg Hasselt 1984 24e Mrecr 1:07:53 1:07:51 13,265 4:31
40 195 Gerrit van t Ende Zwolle 1965 25e Mrecr 1:07:59 1:07:55 13,252 4:31
41 197 Wilco Fiechter Zwolle 1965 26e Mrecr 1:08:02 1:07:56 13,248 4:32
42 122 Gert uit de Bulten De Gemzen 1969 27e Mrecr 1:08:06 1:07:57 13,245 4:32
43 185 Gé de Leeuw Zwolle 1958 28e Mrecr 1:08:27 1:08:23 13,161 4:33
44 101 Hans Beukema 's-Gravenhage 1975 29e Mrecr 1:09:09 1:09:02 13,037 4:36
45 127 Richard Hofmeijer Heerde 1979 30e Mrecr 1:09:52 1:09:47 12,897 4:39
46 180 Teunis Snoek Urk 1955 31e Mrecr 1:10:09 1:10:04 12,845 4:40
47 183 Thomas Fritsch Hattem 1970 32e Mrecr 1:10:20 1:10:06 12,839 4:41
48 182 Marco Grootscholten Heino 1967 33e Mrecr 1:10:27 1:10:23 12,787 4:41
49 115 Wim Kok Swifterbant 1967 34e Mrecr 1:10:54 1:10:48 12,712 4:43
50 200 Berry Westhoff Hattem 35e Mrecr 1:11:02 1:10:54 12,694 4:44
51 135 Jan Willem Wieman De Gemzen 1954 36e Mrecr 1:11:13 1:11:07 12,655 4:44
52 21 Mariska Werler Cialfo 1994 1e Vsen 1:11:22 1:11:19 12,620 4:45
53 201 Marcel de Bats Vaassen 1986 37e Mrecr 1:11:23 1:11:21 12,614 4:45
54 133 Marrie de Kreek De Gemzen 1965 2e Vrecr 1:11:29 1:11:23 12,608 4:45
55 152 Aalt van het Goor Doornspijk 1961 38e Mrecr 1:11:29 1:11:23 12,608 4:45
56 147 Theo Knippenberg Oene 1976 39e Mrecr 1:11:40 1:11:35 12,573 4:46
57 165 Sandra Pasman Nieuwleusen 1984 3e Vrecr 1:11:47 1:11:42 12,552 4:47
58 204 Ingrid Rook Veluwe 1970 4e Vrecr 1:11:48 1:11:41 12,555 4:47
59 130 Bram Leferink Zwolle 1972 40e Mrecr 1:11:51 1:11:45 12,544 4:47
60 199 Fred van Dam Zwolle 1953 41e Mrecr 1:11:57 1:11:50 12,529 4:47
61 124 Gerrit Van Heerde Dalfsen 1985 42e Mrecr 1:11:58 1:11:53 12,520 4:47
62 175 Leonard Ruyter Elburg 1969 43e Mrecr 1:12:01 1:11:57 12,509 4:48
63 189 Jan Bakker (Warmlopers) Zwolle 1951 44e Mrecr 1:12:21 1:12:16 12,454 4:49
64 159 Marieke Middel Isala '96 1989 5e Vrecr 1:12:48 1:12:45 12,371 4:51
65 129 Rinke Visscher Urk 1959 45e Mrecr 1:13:25 1:13:20 12,273 4:53
66 141 Johan Voorhorst Veluwe 1971 46e Mrecr 1:13:40 1:13:39 12,220 4:54
67 203 Tino Verburg Olst 47e Mrecr 1:13:45 1:13:37 12,225 4:55
68 11 Joop de Zwaan Loopgroep PK 1958 11e M40 1:14:06 1:13:57 12,170 4:56
69 106 Jan Reuvekamp Zwolle 1963 48e Mrecr 1:14:20 1:14:16 12,118 4:57
70 6 Cees de Vries avVN 1951 12e M40 1:14:32 1:14:26 12,091 4:58
71 184 Harm Dunnink Staphorst 1967 49e Mrecr 1:14:45 1:14:41 12,051 4:59
72 194 Guido den Heijer Bathmen 1968 50e Mrecr 1:14:53 1:14:43 12,046 4:59
73 128 Joop de Weerd Nijbroek 1969 51e Mrecr 1:15:08 1:15:03 11,992 5:00
74 190 Maarten Bijl Wezep 1978 52e Mrecr 1:15:13 1:15:02 11,995 5:00
75 113 Anita van Nijen Emmeloord 1974 6e Vrecr 1:15:15 1:15:11 11,971 5:01
76 169 Ronald Moska Arnhem 1960 53e Mrecr 1:16:08 1:15:58 11,847 5:04
77 112 Mark Veldkamp Wapenveld 1987 54e Mrecr 1:16:41 1:16:31 11,762 5:06
78 166 Andre Jorink Zwolle 1956 55e Mrecr 1:16:48 1:16:46 11,724 5:07
79 172 Jan Lassche Hattem 1956 56e Mrecr 1:16:52 1:16:45 11,726 5:07
80 4 Pol Hakstege Trecho 1949 13e M40 1:17:03 1:16:59 11,691 5:08
81 140 Marjorie van den Brink De Gemzen 1974 7e Vrecr 1:17:52 1:17:46 11,573 5:11
82 22 Bertine Engelsman Running2000 1969 2e V40 1:18:47 1:18:39 11,443 5:15
83 126 Henk van den Berg Zwolle 1959 57e Mrecr 1:19:00 1:18:54 11,407 5:16
84 103 Sander van de Kolk Nunspeet 1988 58e Mrecr 1:19:15 1:19:12 11,364 5:17
85 100 Marieke Boeve Oldebroek 1991 8e Vrecr 1:19:16 1:19:12 11,364 5:17
86 119 Renee Steunenberg Rabo Noord Veluwe 1974 59e Mrecr 1:19:52 1:19:33 11,314 5:19
87 186 Gerrit Wensink 't Loo Oldebroek 1947 60e Mrecr 1:20:05 1:19:57 11,257 5:20
88 131 Gerard Holterman Dalfsen 1968 61e Mrecr 1:20:05 1:19:59 11,252 5:20
89 108 Sjaco Aalbers Nieuwleusen 1958 62e Mrecr 1:21:09 1:21:05 11,100 5:24
90 144 Andre de Zwaan Loopgroep PK 1985 63e Mrecr 1:21:18 1:21:09 11,091 5:25
91 164 Wim Westerink De Gemzen 1958 64e Mrecr 1:21:22 1:21:12 11,084 5:25
92 105 Nico Lijkendijk Veessen 1968 65e Mrecr 1:21:30 1:21:19 11,068 5:26
93 116 Pascal Remmerts Rabo Noord Veluwe 1976 66e Mrecr 1:22:07 1:21:56 10,985 5:28
94 118 Anne Docter Rabo Noord Veluwe 1971 67e Mrecr 1:22:14 1:22:02 10,971 5:28
95 167 Mary-Lou Veldkamp Trecho 1968 9e Vrecr 1:22:36 1:22:32 10,905 5:30
96 123 Antoon Huntelerslag Zwolle 1980 68e Mrecr 1:22:39 1:22:31 10,907 5:30
97 157 Gerrit Schuurman Dalfsen 1956 69e Mrecr 1:23:13 1:23:02 10,839 5:32
98 120 Demi Steunenberg Rabo Noord Veluwe 2000 10e Vrecr 1:23:34 1:23:23 10,794 5:34
99 136 Liesbeth Horstman Elburg 1962 11e Vrecr 1:23:37 1:23:28 10,783 5:34
100 134 Bert Vlijm De Gemzen 1959 70e Mrecr 1:23:48 1:23:40 10,757 5:35
101 150 Aaltje Post De Gemzen 1971 12e Vrecr 1:23:48 1:23:38 10,761 5:35
102 16 Tonnie Stouten Veluwe 1965 14e M40 1:24:08 1:24:03 10,708 5:36
103 15 Nelleke Evers Veluwe 1951 3e V40 1:24:09 1:24:03 10,708 5:36
104 117 Henk Veldman Rabo Noord Veluwe 1970 71e Mrecr 1:24:29 1:24:17 10,678 5:37
105 107 Rob van der Boog Deventer 1958 72e Mrecr 1:24:59 1:24:48 10,613 5:39
106 110 Dick Frinsel Trecho 1955 73e Mrecr 1:25:11 1:25:07 10,574 5:40
107 160 Stefan van Herpen Heerde 1969 74e Mrecr 1:25:22 1:25:12 10,563 5:41
108 137 Marc Berghuis Ermelo 1967 75e Mrecr 1:25:41 1:25:28 10,530 5:42
109 178 Carel Diekerhof Isala '96 1949 76e Mrecr 1:25:50 1:25:41 10,504 5:43
110 168 Piet Kool Heerde 1963 77e Mrecr 1:26:54 1:26:54 10,357 5:47
111 155 Tonny Holleboom Broekland Ov 1953 78e Mrecr 1:27:41 1:27:28 10,290 5:50
112 156 Anneke den Bouwmeester Dalfsen 1962 13e Vrecr 1:27:41 1:27:30 10,286 5:50
113 125 Wille Brouwer Staphorst 1975 14e Vrecr 1:27:44 1:27:36 10,274 5:50
114 121 Danique Couprie PEC 1910 1984 15e Vrecr 1:27:44 1:27:36 10,274 5:50
115 170 Simone Groot Hulze Vleuten 1972 16e Vrecr 1:28:14 1:28:01 10,225 5:52
116 143 Beatrijs Verkuijl Trecho 1978 17e Vrecr 1:28:28 1:28:15 10,198 5:53
117 171 Monique Borst Hattem 1968 18e Vrecr 1:29:30 1:29:19 10,077 5:58
118 174 Adrie Bijsterbosch Heerde 1960 79e Mrecr 1:30:30 1:30:23 9,958 6:02
119 176 Martien van Veen Krimpen aan de Lek 1942 80e Mrecr 1:31:10 1:31:05 9,881 6:04
Doe ook mee met de 5e editie Run for Joyce op 22 september