<
Uitslagen 38e Atlantis data Zwolsebosloop 18 januari 2020
UITSLAGENLIJST - 400 M MEISJES
18-01-2020 16:14 Pag: 1
Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- ------ -------
1 910 Iva Prins De Gemzen 2011 1e M-8 1:26 1:26 16,744 3:34
2 907 Jasmijn van Nieuwenhoven De Gemzen 2011 2e M-8 1:29 1:29 16,180 3:42
3 903 Liz Meijer ACO Van Elderen 2013 3e M-8 1:35 1:34 15,319 3:57
4 927 Loue ann Huijsmans Isala '96 2012 4e M-8 1:38 1:38 14,694 4:04
5 917 Elle Kommer Heerde 2011 5e M-8 1:44 1:43 13,981 4:19
6 915 Joy ten Cate Hattemerbroek 2011 6e M-8 1:48 1:47 13,458 4:29
7 904 Julia Kaal De Gemzen 2011 7e M-8 1:59 1:58 12,203 4:57
8 934 Janneke Kleute Wezep 2014 8e M-8 2:00 2:00 12,000 4:59
9 928 Sara Galenkamp Hasselt 2012 9e M-8 2:12 2:12 10,909 5:29
UITSLAGENLIJST - 400 M JONGENS
18-01-2020 16:13 Pag: 1
Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ -------
1 913 Pepijn van Putten Isala '96 2011 1e J-8 1:25 16,941 3:32
2 916 Jort de Weerd Ommen 2012 2e J-8 1:32 15,652 3:49
3 902 Philip Okek De Gemzen 2011 3e J-8 1:34 15,319 3:54
4 914 Pepijn van der Haar Wapenveld 2011 4e J-8 1:39 14,545 4:07
5 933 Beerend Kleute Wezep 2012 5e J-8 1:39 14,545 4:07
6 929 Sep van Enk Wezep 2013 6e J-8 1:45 13,714 4:22
7 926 Yamill Huijsmans Wilsum 2013 7e J-8 1:47 13,458 4:27
8 932 Mylan Koeman Joure 2012 8e J-8 1:48 13,333 4:29
9 912 Guus van der Valk Cialfo 2013 9e J-8 1:49 13,211 4:32
10 919 Irjan van Ommen De Gemzen 2011 10e J-8 1:51 12,973 4:37
11 900 Job Hartholt 't Harde 2013 11e J-8 1:54 12,632 4:44
12 918 Axel Neuteboom De Gemzen 2011 12e J-8 1:57 12,308 4:52
13 920 Nils Kommer Heerde 2014 13e J-8 2:00 12,000 4:59
14 905 Sem Mulder Nunspeet 2011 14e J-8 2:08 11,250 5:19
15 921 Jort Jongerman Heerde 2014 15e J-8 2:12 10,909 5:29
16 925 Mees Rennings Wapenveld 2014 16e J-8 2:19 10,360 5:47
17 906 Luc Mulder Nunspeet 2015 17e J-8 2:19 10,360 5:47
18 923 Dylano Westmaas Heerde 2014 18e J-8 2:25 9,931 6:02
19 931 Vic Koeman Emmeloord 2015 19e J-8 2:25 9,931 6:02
20 924 Mart Lagemaat Heerde 2015 20e J-8 2:25 9,931 6:02
21 930 Mason de Kleine Heerde 2016 21e J-8 3:09 7,619 7:52
22 922 Sven Buter Heerde 2014 22e J-8 3:18 7,273 8:14
23 909 Eli Nieuwenhuis Zwolle 2016 23e J-8 3:34 6,729 8:54
UITSLAGENLIJST - 1000 M
18-01-2020 16:14 Pag: 1
Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ -------
1 962 Naell Huijsmans Wilsum 2007 1e M-12 3:32 16,981 3:32
2 953 Nout Meijer ACO Van Elderen 2008 1e J-12 3:45 16,000 3:45
3 952 Daan van der Sluis PEC 1910 2009 2e J-12 3:54 15,385 3:54
4 963 Julynn Huijsmans Wilsum 2009 2e M-12 3:59 15,063 3:59
5 950 Merel van der Haar De Gemzen 2007 3e M-12 4:07 14,575 4:07
6 961 Isa Schoonhoven De Gemzen 2011 4e M-12 4:10 14,400 4:10
7 959 Thijs van der Heijden Epe 2010 3e J-12 4:11 14,343 4:11
8 965 Matthias Alexandere Loure Hasselt de Pol 3 2009 4e J-12 4:11 14,343 4:11
9 960 Brenda Wensink De Gemzen 2008 5e M-12 4:27 13,483 4:27
10 955 Fay Prins De Gemzen 2009 6e M-12 4:29 13,383 4:29
11 958 Grace Menning Oene 2008 7e M-12 4:32 13,235 4:32
12 964 Lars Galenkamp Hasselt 2009 5e J-12 4:34 13,139 4:34
13 966 Rosa Galenkamp Hasselt 2007 8e M-12 4:40 12,857 4:40
14 956 Tessel van der Valk Cialfo 2010 9e M-12 4:43 12,721 4:43
15 951 Carice van Arken De Gemzen 2008 10e M-12 4:47 12,544 4:47
16 957 Renee van der Haar Wapenveld 2010 11e M-12 4:51 12,371 4:51
17 969 Fleur Bastiaannet Heerde 2010 12e M-12 4:52 12,329 4:52
UITSLAGENLIJST - 2500 METER
18-01-2020 16:20 Pag: 1
Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ -------
1 864 Iris Bredewoud Cialfo 2003 BM 9:22 16,014 3:44
2 852 Nora Assink ACO Van Elderen 2005 1e M-15 9:22 16,014 3:44
3 862 Maikel Potkamp Heerde 2006 1e Jo-15 9:52 15,203 3:56
4 851 Jim van Emmerik Cialfo 2004 2e Jo-15 10:22 14,469 4:08
5 853 Esmee Vis De Gemzen 2005 2e M-15 10:29 14,308 4:11
6 858 Elodie van Arken De Gemzen 2006 3e M-15 10:36 14,151 4:14
7 850 Hendrik Olthuis De Gemzen 2006 3e Jo-15 10:51 13,825 4:20
8 855 Dennis Alberts Cialfo 2007 4e Jo-15 10:58 13,678 4:23
9 863 Mente Kommer De Gemzen 2008 4e M-15 11:24 13,158 4:33
10 856 Fleur Gerrits De Gemzen 2005 5e M-15 11:28 13,081 4:35
11 854 Sannah Wolf Cialfo 2004 6e M-15 11:45 12,766 4:42
12 861 Tobias Eikelboom Hattem 2006 5e Jo-15 12:12 12,295 4:52
13 857 Yordi van Ommen De Gemzen 2006 6e Jo-15 12:44 11,780 5:05
14 859 Diane Wensink De Gemzen 2007 7e M-15 14:29 10,357 5:47
UITSLAGENLIJST - 5 KM
18-01-2020 16:14 Pag: 1
Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- ------ -------
1 692 William van Eeken ACO Van Elderen 1994 1e 5Msen 15:29 15:29 19,376 3:05
2 682 Bas Mekking Cialfo 1977 1e 5M40 16:05 16:04 18,672 3:13
3 708 Tim den Besten BB lopers 1995 2e 5Msen 16:29 16:28 18,219 3:17
4 686 Remco Akse BB lopers 1993 3e 5Msen 16:38 16:38 18,036 3:19
5 759 Olaf Bos Nijmegen 1975 2e 5M40 16:47 16:47 17,875 3:21
6 687 Erwin van Heiningen AV '34 1972 3e 5M40 16:50 16:49 17,839 3:22
7 738 Thijs Terlouw Hardenberg 2000 4e 5Msen 17:00 16:59 17,664 3:24
8 745 Marcel de Bats Vaassen 1981 5e 5Msen 17:06 17:06 17,544 3:25
9 617 Johannes Postma Lionitas 1973 4e 5M40 17:09 17:08 17,510 3:25
10 722 Jeroen Kwakkel De Gemzen 1979 5e 5M40 17:12 17:12 17,442 3:26
11 718 Marcel van den Bosch De Gemzen 1971 6e 5M40 17:15 17:15 17,391 3:27
12 703 Arris van Deelen Climax 2001 6e 5Msen 17:17 17:16 17,375 3:27
13 622 Martijn van der Lecq AV '34 2004 7e 5Msen 17:36 17:36 17,045 3:31
14 707 Wouter Zandee PEC 1910 1986 8e 5Msen 17:40 17:40 16,981 3:32
15 733 Aline Kootstra Dalfsen 1994 1e 5Vsn 17:49 17:48 16,854 3:33
16 719 Rudie Troost ACO Van Elderen 1988 9e 5Msen 18:09 18:07 16,559 3:37
17 767 Janoah Bovenhuis Dronten 1985 10e 5Msen 18:13 18:11 16,499 3:38
18 656 Rob van de Graaf Loopgroep PK 1962 7e 5M40 18:15 18:14 16,453 3:39
19 668 Henk Bloemert Rouveen 1984 11e 5Msen 18:19 18:17 16,408 3:39
20 670 Jurian Onderdijk De Gemzen 1995 12e 5Msen 18:21 18:20 16,364 3:40
21 723 Andy Perloy Apeldoorn 1986 13e 5Msen 18:26 18:23 16,319 3:41
22 702 Robert Reitsema Isala '96 1965 8e 5M40 18:31 18:30 16,216 3:42
23 632 Yvonne Meijer ACO Van Elderen 1979 1e 5V40 18:34 18:33 16,173 3:42
24 746 Thomas van Tent Nijkerk 1991 14e 5Msen 18:45 18:43 16,028 3:45
25 695 Harriët van 't Oever ACO Van Elderen 1989 2e 5Vsn 18:46 18:45 16,000 3:45
26 691 Marije Dankelman ACO Van Elderen 1997 3e 5Vsn 18:56 18:56 15,845 3:47
27 689 André Kragt Wezep 1986 15e 5Msen 19:00 18:57 15,831 3:48
28 681 Hans Peters Vaassen 1980 16e 5Msen 19:01 19:00 15,789 3:48
29 678 Gert Berenst Vroomshoop 1968 9e 5M40 19:03 19:02 15,762 3:48
30 715 Aalt Wensink De Gemzen 1978 10e 5M40 19:10 19:08 15,679 3:50
31 740 Gerrit Peters Vaassen 1978 11e 5M40 19:11 19:10 15,652 3:50
32 694 Jan Willem Davidse PEC 1910 1966 12e 5M40 19:13 19:11 15,639 3:50
33 672 Jelte Falkena Flevo Delta 2004 17e 5Msen 19:21 19:19 15,531 3:52
34 714 Ruben Vos De Gemzen 2003 18e 5Msen 19:22 19:18 15,544 3:52
35 603 Pieter Dijksterhuis Veluwe 1982 19e 5Msen 19:31 19:29 15,398 3:54
36 730 HarmJan Haak Zwolle 1985 20e 5Msen 19:34 19:31 15,371 3:54
37 616 Janko van Arken De Gemzen 1976 13e 5M40 19:37 19:35 15,319 3:55
38 673 Jeroen Wever PEC 1910 1983 21e 5Msen 20:02 19:59 15,013 4:00
39 633 Edwin van Kolthoorn De Gemzen 1975 14e 5M40 20:24 20:22 14,730 4:04
40 665 Marieke van den Brink Barneveld 1981 4e 5Vsn 20:33 20:30 14,634 4:06
41 654 Stefan Reurink De Gemzen 1997 22e 5Msen 20:43 20:39 14,528 4:08
42 680 Tjibbe de Vries BB lopers 1954 15e 5M40 20:47 20:45 14,458 4:09
43 700 Dries Huisman Kampen 1983 23e 5Msen 21:01 20:59 14,297 4:12
44 737 Robert Terlouw Hardenberg 1969 16e 5M40 21:10 21:08 14,196 4:14
45 683 Arris van Deelen Ede Gld 1966 17e 5M40 21:35 21:32 13,932 4:19
46 657 Edwin Middelveld Zwolle 1969 18e 5M40 21:38 21:34 13,910 4:19
47 747 Cor van Werven Oldebroek 1978 19e 5M40 21:40 21:38 13,867 4:20
48 741 Anne van den Brink Apeldoorn 1996 5e 5Vsn 21:48 21:43 13,814 4:21
49 717 Freddy de Witte Staphorst 1975 20e 5M40 21:54 21:50 13,740 4:22
50 705 Anne Marsman ACO Van Elderen 1967 21e 5M40 22:07 22:04 13,595 4:25
51 600 Marijke Molegraaf Hattem 1984 6e 5Vsn 22:07 22:05 13,585 4:25
52 744 Krista van Os BB lopers 1977 2e 5V40 22:09 22:04 13,595 4:25
53 712 Chloë Zegers De Gemzen 2002 7e 5Vsn 22:11 22:06 13,575 4:26
54 766 Ronald van Ham Berlijn (GER) 24e 5Msen 22:50 22:48 13,158 4:34
55 729 Marleen Buitenhuis Rouveen 1993 8e 5Vsn 23:02 22:59 13,053 4:36
56 756 Nienke van der Woude Hasselt 1990 9e 5Vsn 23:04 23:01 13,034 4:36
57 699 Patrick Duiveman Isala '96 2008 25e 5Msen 23:09 23:05 12,996 4:37
58 750 Niek Brinkman Hattem 2002 26e 5Msen 23:11 23:08 12,968 4:38
59 709 Sharone Davelaar Voorthuizen 1991 10e 5Vsn 23:15 23:11 12,940 4:39
60 743 Theo Hanekamp De Gemzen 1972 22e 5M40 23:17 23:09 12,959 4:39
61 635 Rob van Vliet De Gemzen 1962 23e 5M40 23:17 23:09 12,959 4:39
62 667 Gé van de Beek De Gemzen 1967 24e 5M40 23:36 23:29 12,775 4:43
63 631 Fenna Walst Nijmegen 1988 11e 5Vsn 23:36 23:32 12,748 4:43
64 734 Gerrit Mulder Harderwijk 1956 25e 5M40 23:37 23:36 12,712 4:43
65 710 Anne Van Schuppen Cialfo 1960 3e 5V40 24:12 24:12 12,397 4:50
66 601 Ruurd Geertsema Velp Gld 1993 27e 5Msen 24:19 24:08 12,431 4:51
67 612 Celeste den Besten De Gemzen 1999 12e 5Vsn 24:21 24:15 12,371 4:52
68 753 Aart Klein Nunspeet 1968 26e 5M40 24:25 24:21 12,320 4:53
69 713 Marjolein de Bree Heerde 1991 13e 5Vsn 24:29 24:24 12,295 4:53
70 664 Gerbrich Coehoorn Kampen 1994 14e 5Vsn 24:34 24:34 12,212 4:54
71 701 Natalja Duiveman Isala '96 2003 15e 5Vsn 24:35 24:31 12,237 4:55
72 604 Patricia Seinen Zwolle 1970 4e 5V40 24:35 24:30 12,245 4:55
73 621 Willemiek van Deelen Ede Gld 1998 16e 5Vsn 24:38 24:31 12,237 4:55
74 646 Hermie Drenth PEC 1910 1967 5e 5V40 24:45 24:37 12,187 4:57
75 602 Arend Jan Amestreeg Zwolle 1982 28e 5Msen 24:48 24:37 12,187 4:57
76 727 Rinus Groen Veluwe 1956 27e 5M40 24:51 24:49 12,089 4:58
77 669 Antine Sytsma De Gemzen 1973 6e 5V40 24:53 24:48 12,097 4:58
78 755 Marjon Bijsterbosch Zwolle 1979 7e 5V40 24:55 24:52 12,064 4:59
79 650 Cor van den Berg DWLoopschool Hattem 1948 28e 5M40 24:58 24:54 12,048 4:59
80 630 Ra van Beem Zwolle 1978 29e 5M40 25:01 24:56 12,032 5:00
81 609 Marjolijn Knegt Warmloper Zwolle 1978 8e 5V40 25:04 24:59 12,008 5:00
82 735 Jeroen Eikelboom Hattem 1976 30e 5M40 25:15 25:06 11,952 5:03
83 645 Roelof Pepping avVN 1947 31e 5M40 25:16 25:13 11,897 5:03
84 663 Gert van Dam Zalk 1965 32e 5M40 25:20 25:13 11,897 5:04
85 620 Erik Rijnders Vroomshoop 1975 33e 5M40 25:26 25:24 11,811 5:05
86 660 Janet Bloemberg-de Lange Flevo Delta 1971 9e 5V40 25:30 25:24 11,811 5:06
87 677 Ria Gelderman De Gemzen 1993 17e 5Vsn 25:42 25:35 11,726 5:08
88 644 Gerrit Jan Kroes Wezep 1988 29e 5Msen 25:42 25:33 11,742 5:08
89 648 Sam Bolt Isala '96 2007 30e 5Msen 25:44 25:38 11,704 5:08
90 643 Marjet Steenbergen Wapenveld 1999 18e 5Vsn 25:45 25:40 11,688 5:09
91 724 Berend Ritzema Amsterdam 1991 31e 5Msen 25:52 25:47 11,635 5:10
92 642 Marieke Vollebregt Amsterdam 1992 19e 5Vsn 25:52 25:46 11,643 5:10
93 693 Ceraya Mondria Epe 1993 20e 5Vsn 26:03 25:55 11,576 5:12
94 742 Eric Hommelberg Lunteren 1964 34e 5M40 26:03 25:59 11,546 5:12
95 607 Eleonora Kogelman De Gemzen 1987 21e 5Vsn 26:29 26:23 11,371 5:17
96 720 Anneke Pullen Zwolle 1979 10e 5V40 26:30 26:21 11,385 5:18
97 726 Lidewei Berghuis Epe 1997 22e 5Vsn 26:59 26:51 11,173 5:23
98 671 Tom Bloemberg Flevo Delta 2003 32e 5Msen 27:05 26:59 11,118 5:25
99 619 Annelien Polinder Elburg 1991 23e 5Vsn 27:06 26:54 11,152 5:25
100 652 Bennie Tuin Heerde 1959 35e 5M40 27:08 26:59 11,118 5:25
101 769 Esther Klock Elburg 1988 24e 5Vsn 27:13 27:06 11,070 5:26
102 634 Paulien van Stratum Kampen 1991 25e 5Vsn 27:17 27:08 11,057 5:27
103 684 Mirande Nijland Zwolle 1975 11e 5V40 27:23 27:13 11,023 5:28
104 760 Henk Binnendijk Epe 1974 36e 5M40 27:38 27:23 10,956 5:31
105 690 Dick Doornenbal Elburg 1948 37e 5M40 27:41 27:33 10,889 5:32
106 732 Natasja Scholten Mooiweer Kampen 1976 12e 5V40 27:47 27:47 10,798 5:33
107 748 Vlien Ossendrijver Wezep 1962 13e 5V40 27:53 27:47 10,798 5:34
108 623 Arie Hoogendijk Genemuiden 1980 33e 5Msen 27:53 27:44 10,817 5:34
109 757 Rik Evenboer Zwolle 1985 34e 5Msen 28:26 28:14 10,626 5:41
110 758 Femke Scholten Zwolle 1991 26e 5Vsn 28:26 28:14 10,626 5:41
111 628 Gre Nagel Hulshorst 1958 14e 5V40 28:26 28:14 10,626 5:41
112 697 Marjo Rodenburg Oene 1978 15e 5V40 28:40 28:27 10,545 5:44
113 706 Bert Stevens Hoogeveen 1989 35e 5Msen 28:42 28:27 10,545 5:44
114 640 Christiaan Glaser Zwolle 1994 36e 5Msen 28:43 28:36 10,490 5:44
115 606 Janneke Vollebregt Enschede 1995 27e 5Vsn 28:43 28:35 10,496 5:44
116 605 Natascha Brandenburg 't Loo Oldebroek 1980 28e 5Vsn 28:51 28:46 10,429 5:46
117 651 Stephanie Falkena Flevo Delta 1977 16e 5V40 29:22 29:15 10,256 5:52
118 725 Froukje Ubels Epe 1963 17e 5V40 29:29 29:16 10,251 5:53
119 731 Enny Vros Hattem 1961 18e 5V40 29:32 29:20 10,227 5:54
120 754 Ellen Klein Holkenborg Zwolle 1984 29e 5Vsn 29:35 29:27 10,187 5:55
121 688 Barbara Westhoff Lelystad 1966 19e 5V40 29:41 29:36 10,135 5:56
122 762 Mariska Middel 't Loo Oldebroek 1988 30e 5Vsn 29:46 29:36 10,135 5:57
123 629 Miranda Botter IJsselmuiden 1985 31e 5Vsn 29:50 29:39 10,118 5:58
124 763 Martin Harbers Rijssen 1986 37e 5Msen 29:52 29:42 10,101 5:58
125 676 Joyce van Dijk Kampen 1977 20e 5V40 29:58 29:45 10,084 5:59
126 704 Ilse van Arken 't Harde 1978 21e 5V40 30:04 29:54 10,033 6:00
127 675 Susanne van Manen-Heuving De Gemzen 1987 32e 5Vsn 30:07 29:52 10,045 6:01
128 444 Ingrid Nuijt Harderwijk 1978 22e 5V40 30:13 29:58 10,011 6:02
129 770 G van Kraay Harderwijk 1977 38e 5M40 30:14 29:58 10,011 6:02
130 711 Hester Woutersen De Gemzen 1965 23e 5V40 30:23 30:12 9,934 6:04
131 698 Jan Logtenberg Heerde 1957 39e 5M40 30:26 30:17 9,906 6:05
132 728 Jessica Meuleman Genemuiden 1985 33e 5Vsn 30:29 30:17 9,906 6:05
133 765 Richelle Middel Rijssen 1991 34e 5Vsn 30:43 30:33 9,820 6:08
134 638 Shanice van Olst Dronten 1994 35e 5Vsn 30:52 30:37 9,799 6:10
135 739 Elise Brussee Nunspeet 1967 24e 5V40 31:01 30:49 9,735 6:12
136 749 Ton van Dijk Dronten 1958 40e 5M40 31:03 30:47 9,746 6:12
137 615 Martine van der Ham De Gemzen 1965 25e 5V40 31:05 30:59 9,683 6:13
138 768 Fedde Upma Heerde 1956 41e 5M40 31:05 30:49 9,735 6:13
139 679 Gert-Wim Fuite De Gemzen 1972 42e 5M40 31:10 30:53 9,714 6:14
140 752 Frederike van Rngelen Nunspeet 1980 36e 5Vsn 31:53 31:41 9,469 6:22
141 613 Jantien van Ittersum Zwolle 1976 26e 5V40 32:00 31:49 9,429 6:24
142 647 Antoinette Bolt De Gemzen 1970 27e 5V40 32:12 31:55 9,399 6:26
143 764 Lydia van de Wetering 't Harde 37e 5Vsn 32:23 32:10 9,326 6:28
144 658 Ute Cremer Kampen 1977 28e 5V40 32:25 32:25 9,254 6:29
145 637 Helene Bosboom Dronten 1967 29e 5V40 32:29 32:15 9,302 6:29
146 736 Hans Scheupen Zwolle 1967 43e 5M40 32:30 32:21 9,274 6:30
147 618 Suzan Keddeman Zwolle 1993 38e 5Vsn 33:11 33:05 9,068 6:38
148 610 Marlein Hoogendoorn Marknesse 1988 39e 5Vsn 33:40 33:26 8,973 6:44
149 721 Peter van Koulil PEC 1910 1954 44e 5M40 33:47 33:32 8,946 6:45
150 761 Jacolien Kroese Wezep 40e 5Vsn 33:58 33:46 8,885 6:47
151 639 Lyanne Loman Dronten 1971 30e 5V40 34:28 34:14 8,763 6:53
152 641 Tineke Vollebregt Heerde 1960 31e 5V40 34:42 34:35 8,675 6:56
153 696 Micha Menning Oene 2006 38e 5Msen 34:43 34:30 8,696 6:56
154 661 Ingrid Leushuis Swifterbant 1967 32e 5V40 34:57 34:43 8,641 6:59
155 751 Diane Heidoorn Genemuiden 1979 33e 5V40 35:15 35:03 8,559 7:03
156 611 Marianne Kragt Apeldoorn 1965 34e 5V40 35:34 35:20 8,491 7:06
157 624 Tamara Dekker Lemelerveld 1998 41e 5Vsn 39:38 39:20 7,627 7:55
158 625 Kimberly Dekker Hardenberg 1995 42e 5Vsn 39:39 39:21 7,624 7:55
UITSLAGENLIJST - 10 KM
18-01-2020 19:50 Pag: 1
Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- ------ -------
1 502 Taco Schaaf BB lopers 1987 1e 10Msn 32:27 32:27 18,490 3:14
2 541 Robert Gerritsen Vroomshoop 1986 2e 10Msn 33:03 33:03 18,154 3:18
3 503 Falco Olivier BB lopers 1983 3e 10Msn 33:54 33:54 17,699 3:23
4 495 Rienk Davelaar Voorthuizen 1987 4e 10Msn 34:59 34:59 17,151 3:29
5 514 Ewout de Vos De Gemzen 1985 5e 10Msn 35:10 35:10 17,062 3:31
6 390 Rob Goutbeek BB lopers 1989 6e 10Msn 35:18 35:18 16,997 3:31
7 417 Maarten Nieuwenhuis BB lopers 1979 1e 10M40 35:53 35:53 16,721 3:35
8 521 Vincent Buitenhuis BB lopers 1994 7e 10Msn 36:01 36:00 16,667 3:36
9 430 Gert Versteeg BB lopers 1990 8e 10Msn 36:28 36:28 16,453 3:38
10 469 Ronald Nooteboom Apeldoorn 1983 9e 10Msn 36:39 36:39 16,371 3:39
11 359 Ad van Erp Haren Gn 1986 10e 10Msn 36:45 36:43 16,341 3:40
12 406 Jens Tybout Isala '96 1993 11e 10Msn 36:48 36:47 16,312 3:40
13 357 Maurits Bloem BB lopers 1981 12e 10Msn 37:02 37:01 16,209 3:42
14 562 Rick Oosterlaar Raalte 1983 13e 10Msn 37:35 37:34 15,972 3:45
15 483 Karlo Hoeve Staphorst 1990 14e 10Msn 37:38 37:35 15,965 3:45
16 451 Robin Meima De Gemzen 1999 15e 10Msn 37:42 37:42 15,915 3:46
17 538 Peter van den Hengel Deventer 1967 2e 10M40 37:42 37:42 15,915 3:46
18 485 Michel Blaauwgeers BB lopers 1972 3e 10M40 37:43 37:43 15,908 3:46
19 518 Marina van Dijk Nederlandse Triathlo 1986 1e 10Vsn 37:47 37:47 15,880 3:46
20 443 Sven Bode Hattem 1992 16e 10Msn 38:09 38:09 15,727 3:48
21 504 Albert Mussche Nieuwleusen 1970 4e 10M40 38:31 38:28 15,598 3:51
22 445 Suzanne Brummel Cialfo 1994 2e 10Vsn 38:36 38:34 15,557 3:51
23 407 Remco Frank Amsterdam 1993 17e 10Msn 38:38 38:37 15,537 3:51
24 453 Frankwin Mussche BB lopers 1970 5e 10M40 38:39 38:38 15,531 3:51
25 366 Jordy Grootkarzijn Cialfo 1992 18e 10Msn 38:40 38:40 15,517 3:52
26 523 Erwin Kreule BB lopers 1976 6e 10M40 38:43 38:40 15,517 3:52
27 431 Alex Bouwman Elburg 1985 19e 10Msn 38:58 38:58 15,398 3:53
28 568 Henk jan Wasfenecker Oldebroek 1982 20e 10Msn 39:13 39:00 15,385 3:55
29 571 Berthold Berger BB lopers 1968 7e 10M40 39:26 39:25 15,222 3:56
30 455 Michel Wierbos Nieuwleusen 1974 8e 10M40 39:32 39:30 15,190 3:57
31 528 Harmen Veerman Rouveen 1980 21e 10Msn 39:47 39:47 15,082 3:58
32 450 Maxim Van der Wal Nederlandse Triathlo 1978 9e 10M40 39:48 39:47 15,082 3:58
33 405 Marcel Wichers Hattem 1972 10e 10M40 39:49 39:49 15,069 3:58
34 426 Siard Jongsma Zwolle 1990 22e 10Msn 39:52 39:42 15,113 3:59
35 560 Marc van der Linde Elburg 1973 11e 10M40 39:53 39:53 15,044 3:59
36 540 Izak Hiemstra Zwolle 1969 12e 10M40 39:55 39:53 15,044 3:59
37 403 Michiel Meijerink Zwolle 1988 23e 10Msn 40:00 39:49 15,069 4:00
38 434 Kelly Bouman Nunspeet 1978 13e 10M40 40:13 40:07 14,956 4:01
39 446 Michael Kuil Hattem 1986 24e 10Msn 40:18 39:57 15,019 4:01
40 506 Wynand Fokkert BB lopers 1977 14e 10M40 40:28 40:27 14,833 4:02
41 544 Karlo Knipmeijer Staphorst 1982 25e 10Msn 40:35 40:35 14,784 4:03
42 401 Leon van Dijk BB lopers 1991 26e 10Msn 40:49 40:47 14,712 4:04
43 527 Klaas-Jan Kisteman Rouveen 1982 27e 10Msn 40:58 40:55 14,664 4:05
44 353 Ferry van Laar BB lopers 1983 28e 10Msn 41:25 41:24 14,493 4:08
45 559 Erwin Veldkamp Wezep 1979 15e 10M40 41:32 41:30 14,458 4:09
46 552 Gerrit van der Veen Hattem 1965 16e 10M40 41:36 41:34 14,435 4:09
47 513 Annet Bultman De Gemzen 1966 1e V40 41:38 41:35 14,429 4:09
48 531 Theo Bolks Rouveen 1982 29e 10Msn 41:48 41:44 14,377 4:10
49 322 Mike Kleinlugtebeld PEC 1910 1970 17e 10M40 41:49 41:49 14,348 4:10
50 555 Ido Broeks Wezep 1986 30e 10Msn 41:51 41:51 14,337 4:11
51 328 Johan Tichelaar Nunspeet 1987 31e 10Msn 41:59 41:50 14,343 4:11
52 330 René Kip PEC 1910 1979 18e 10M40 42:03 41:52 14,331 4:12
53 558 Danny van den Beld Wezep 1989 32e 10Msn 42:16 42:16 14,196 4:13
54 305 Cor Hartholt 't Harde 1984 33e 10Msn 42:17 42:14 14,207 4:13
55 565 Hermine van t Hul Elburg 1978 2e V40 42:22 42:22 14,162 4:14
56 448 Ronald Metselaar Hattem 1987 34e 10Msn 42:38 42:38 14,073 4:15
57 425 Thijs Boddeus Zwolle 1987 35e 10Msn 42:52 42:52 13,997 4:17
58 300 Carlo van Velde Well Lb 1974 19e 10M40 42:53 42:53 13,991 4:17
59 490 Michael van den Berg Cialfo 1986 36e 10Msn 43:01 43:01 13,948 4:18
60 342 Jeroen Sonnemans Dronten 1989 37e 10Msn 43:08 43:01 13,948 4:18
61 404 Simon Bakker Urk 1996 38e 10Msn 43:13 43:13 13,884 4:19
62 424 Geert de Wit Urk 2000 39e 10Msn 43:13 43:13 13,884 4:19
63 566 Leonard van de Wetering 't Harde 20e 10M40 43:19 43:04 13,932 4:19
64 551 Alex Veldkamp Zwolle 1987 40e 10Msn 43:26 43:26 13,814 4:20
65 429 Wim Schaapman Heino 1960 21e 10M40 43:32 43:31 13,788 4:21
66 374 Wim Jan Zijlstra Amersfoort 1972 22e 10M40 43:41 43:31 13,788 4:22
67 324 Corina Wierbos Nieuwleusen 1977 3e V40 43:43 43:41 13,735 4:22
68 432 Martijn Hoolsema Zwolle 1993 41e 10Msn 43:52 43:41 13,735 4:23
69 463 Ton Roelofs PEC 1910 1968 23e 10M40 44:04 43:53 13,673 4:24
70 354 Leon van Strien Hierden 1980 42e 10Msn 44:05 43:57 13,652 4:24
71 501 Gerwin Vis Wezep 1979 24e 10M40 44:13 44:13 13,570 4:25
72 303 David Venderbos Zwolle 1986 43e 10Msn 44:16 43:09 13,905 4:25
73 341 Wietze Lantinga Zwolle 1988 44e 10Msn 44:17 43:32 13,783 4:25
74 458 Martijn Groeneveld Zalk 1985 45e 10Msn 44:34 44:21 13,529 4:27
75 486 Roger Hochstenbach Pijnenburg 1959 25e 10M40 44:51 44:47 13,398 4:29
76 313 Gert Knijnenberg De Gemzen 1979 26e 10M40 44:53 44:53 13,368 4:29
77 388 Oscar van Dorp Elburg 1969 27e 10M40 44:54 44:48 13,393 4:29
78 510 Susan Van Ravenhorst Zwolle 1985 3e 10Vsn 45:15 45:07 13,299 4:31
79 511 Bertine Engelsman De Gemzen 1969 4e V40 45:18 45:13 13,269 4:31
80 557 Richard van Rijssen Heerde 1979 28e 10M40 45:23 45:18 13,245 4:32
81 396 Tamara Vasilica Atletics Nijverdal 1986 4e 10Vsn 45:36 45:32 13,177 4:33
82 400 Bjørn van Til Raalte 1973 29e 10M40 45:42 45:35 13,163 4:34
83 462 Alwin Richter Spirit Lelystad 1969 30e 10M40 45:42 45:42 13,129 4:34
84 488 Ronny de Boer Rouveen 1980 46e 10Msn 45:52 45:40 13,139 4:35
85 505 Ronnie Krul BB lopers 1969 31e 10M40 46:05 46:02 13,034 4:36
86 435 Gerard Top Wezep 1982 47e 10Msn 46:07 46:02 13,034 4:36
87 447 Saskia van Putten Kampen 1984 5e 10Vsn 46:10 46:10 12,996 4:37
88 539 Gerrit van Loo 't Harde 1969 32e 10M40 46:11 46:11 12,992 4:37
89 466 Angela Hofstede Zwolle 1978 5e V40 46:11 46:11 12,992 4:37
90 467 Gerrit Hofstede Zwolle 1976 33e 10M40 46:12 46:12 12,987 4:37
91 412 Peter Bekedam Flevo Delta 1956 34e 10M40 46:13 46:13 12,982 4:37
92 312 Rene van Leussen Nieuwleusen 1982 48e 10Msn 46:19 46:19 12,954 4:37
93 507 Arjen Velthuis De Gemzen 1974 35e 10M40 46:30 46:25 12,926 4:39
94 308 Frank van Velzel Zwolle 1985 49e 10Msn 46:32 46:32 12,894 4:39
95 473 Maarten Koop Doornspijk 1986 50e 10Msn 46:54 46:54 12,793 4:41
96 338 Wouter van Gessel BB lopers 1981 51e 10Msn 46:57 46:54 12,793 4:41
97 481 Jeroen Bronswijk Utrecht 1992 52e 10Msn 46:59 46:51 12,807 4:41
98 372 Ilona Meijerink IJsselmuiden 1985 6e 10Vsn 46:59 46:48 12,821 4:41
99 492 Bas Grotenhuis De Gemzen 1980 53e 10Msn 47:04 46:52 12,802 4:42
100 570 Eddy Voogd Zwolle 1985 54e 10Msn 47:07 46:55 12,789 4:42
101 487 Theo Jacobs Cialfo 1957 36e 10M40 47:08 47:08 12,730 4:42
102 350 Anja Warning De Gemzen 1991 7e 10Vsn 47:11 47:11 12,716 4:43
103 533 Freek van de Graaf De Gemzen 1970 37e 10M40 47:11 47:11 12,716 4:43
104 471 Wouter Kasemier De Gemzen 1978 38e 10M40 47:16 47:16 12,694 4:43
105 449 Terry Schaffers Zwolle 1958 39e 10M40 47:20 47:20 12,676 4:44
106 489 Peter de Rooy De Gemzen 1960 40e 10M40 47:30 47:14 12,703 4:45
107 348 Jurjen Bolks (Warmloper) Zwolle 1978 41e 10M40 47:38 47:38 12,596 4:45
108 543 Jan Strik De Gemzen 1957 42e 10M40 47:38 47:38 12,596 4:45
109 423 Henk Norder Zwolle 1957 43e 10M40 47:41 47:41 12,583 4:46
110 564 Rinke Visscher Urk 1959 44e 10M40 47:42 47:34 12,614 4:46
111 498 Gerjan Stoffer Nunspeet 1987 55e 10Msn 48:00 48:00 12,500 4:48
112 561 Auke Brouwer urk 1965 45e 10M40 48:05 48:05 12,478 4:48
113 550 Jeroen van Beek (Warmlope Zwolle 1972 46e 10M40 48:12 48:12 12,448 4:49
114 464 Joey Kerkhof Deventer 1993 56e 10Msn 48:15 47:50 12,544 4:49
115 476 Jelle Waardenburg Zwolle 1990 57e 10Msn 48:27 48:08 12,465 4:50
116 346 Harold Neijenhuis Hattem 1965 47e 10M40 48:35 48:35 12,350 4:51
117 438 Gerwin Bruynooge Zwolle 1974 48e 10M40 48:40 48:40 12,329 4:52
118 535 Jan Meier Hardenberg 1960 49e 10M40 48:46 48:38 12,337 4:52
119 321 Abigail Fransen-Lawson Zwolle 1982 8e 10Vsn 48:50 48:40 12,329 4:53
120 461 Andrew van der Haar Wapenveld 1973 50e 10M40 49:03 49:03 12,232 4:54
121 517 Frank Berghuis Epe 1961 51e 10M40 49:04 48:41 12,325 4:54
122 409 Frank Wolters Zwolle 1985 58e 10Msn 49:04 48:37 12,341 4:54
123 344 Olivier ten Doeschate Zwolle 1975 52e 10M40 49:04 49:02 12,237 4:54
124 494 Marleen van Heerde Cialfo 1993 9e 10Vsn 49:05 49:05 12,224 4:54
125 422 Pieter Galema Hattem 1956 53e 10M40 49:13 49:13 12,191 4:55
126 361 Mario Zijlstra Meppel 1985 59e 10Msn 49:20 49:20 12,162 4:56
127 522 Jacquelien van Bloois NOP 1964 6e V40 49:21 49:07 12,216 4:56
128 382 Gert Brussee Nunspeet 1964 54e 10M40 49:24 49:24 12,146 4:56
129 306 Rosanne Ligtvoet Nijmegen 1995 10e 10Vsn 49:29 49:29 12,125 4:56
130 482 Nadja Tukker Flevo Delta 1988 11e 10Vsn 49:32 49:22 12,154 4:57
131 380 Wouter Beverdam Zwolle 1968 55e 10M40 49:34 49:11 12,199 4:57
132 378 Dinant van Kampen Zwolle 1968 56e 10M40 49:35 49:12 12,195 4:57
133 331 Carola van Dijk Kampen 1976 7e V40 49:37 49:34 12,105 4:57
134 386 Cees de Vries Triathlon 1951 57e 10M40 49:39 49:36 12,097 4:57
135 379 Marieke Hechler Berlin (GER) 1977 8e V40 49:41 49:33 12,109 4:58
136 307 Sjoerd Hooijsma Zwolle 1983 60e 10Msn 49:44 49:30 12,121 4:58
137 484 Henny Barends Urk 1985 12e 10Vsn 49:46 49:30 12,121 4:58
138 343 Ingrid Pronk DWLoopschool Hattem 1973 9e V40 49:46 49:40 12,081 4:58
139 316 Frank Wesseling Zwolle 1972 58e 10M40 49:54 49:54 12,024 4:59
140 526 Rolf Lans De Sprinter 1989 61e 10Msn 50:09 50:09 11,964 5:00
141 512 Bas Zielhuis Wezep 1969 59e 10M40 50:13 50:03 11,988 5:01
142 532 Feike Koops De Gemzen 1971 60e 10M40 50:32 50:32 11,873 5:03
143 530 Mathilde Bos Nunspeet 1996 13e 10Vsn 50:34 50:34 11,866 5:03
144 567 Ard Gijssendorffer Veessen 1968 61e 10M40 50:35 50:29 11,885 5:03
145 408 Jan Joustra Groningen 1980 62e 10Msn 50:38 50:38 11,850 5:03
146 416 Jan Willem Wieman De Gemzen 1954 62e 10M40 50:44 50:39 11,846 5:04
147 479 Wim Duiveman Kampen 1973 63e 10M40 50:47 50:34 11,866 5:04
148 545 Gertjan Vos Elburg 1980 63e 10Msn 50:50 50:50 11,803 5:05
149 480 Joriska Schrijer Kampen 1974 10e V40 51:08 50:56 11,780 5:06
150 508 Martin Rotman De Gemzen 1959 64e 10M40 51:38 51:38 11,620 5:09
151 362 Lynette van Rooijen Zalk 1969 11e V40 51:40 51:21 11,685 5:10
152 547 Gerrit Snijder Stroobos 64e 10Msn 51:59 51:35 11,632 5:11
153 349 Hans van der Weerd De Gemzen 1989 65e 10Msn 52:07 51:57 11,550 5:12
154 478 Eric van der Meer Lelystad 1962 65e 10M40 52:08 52:08 11,509 5:12
155 391 Johan Kleis Dronten 1958 66e 10M40 52:15 52:03 11,527 5:13
156 351 Jolien Kleis De Gemzen 1987 14e 10Vsn 52:17 52:17 11,476 5:13
157 327 Ron Luijendijk Zwolle 1962 67e 10M40 52:19 52:14 11,487 5:13
158 411 Bart Vermaat Flevo Delta 1962 68e 10M40 52:20 52:20 11,465 5:14
159 433 Joke Lorist Isala '96 1964 12e V40 52:21 52:07 11,513 5:14
160 497 Wolter-Jan Strijker Flevo Delta 1965 69e 10M40 52:23 52:23 11,454 5:14
161 524 Bettie van Bruggen PEC 1910 1960 13e V40 52:28 52:28 11,436 5:14
162 525 Hans de Regt Zwolle 1959 70e 10M40 52:28 52:28 11,436 5:14
163 369 Ellen Blekkenhorst Grafhorst 1985 15e 10Vsn 52:39 52:39 11,396 5:15
164 437 Theo den Engelsman Hasselt 1950 71e 10M40 52:45 52:37 11,403 5:16
165 542 Rogier Kattenberg Meppel 1998 66e 10Msn 53:02 53:02 11,314 5:18
166 474 Meindert Jan Waardenburg Zwolle 1986 67e 10Msn 53:08 52:49 11,360 5:18
167 355 Klaas Vos Elburg 1990 68e 10Msn 53:11 53:03 11,310 5:19
168 475 Lianne Stevens Zwolle 1993 16e 10Vsn 53:25 53:25 11,232 5:20
169 413 Christiaan Uitslag Kampen 1979 72e 10M40 53:31 53:31 11,211 5:21
170 373 Karin van Ommeren Groningen 1989 17e 10Vsn 53:32 53:24 11,236 5:21
171 509 Martijn Spoelstra Deventer 1985 69e 10Msn 53:32 53:28 11,222 5:21
172 326 Marije van Dieren Zwolle 1976 14e V40 53:41 53:37 11,191 5:22
173 402 Linda den Engelsman Zwolle 1979 15e V40 53:45 53:38 11,187 5:22
174 392 Dik van den Dool Lelystad 1960 73e 10M40 53:45 53:39 11,184 5:22
175 309 Cedy Peters (Warmloper) Zwolle 1978 16e V40 53:52 53:44 11,166 5:23
176 491 Jan Snijder Nieuwleusen 1961 74e 10M40 54:07 54:07 11,087 5:24
177 529 Elizabeth den Besten De Gemzen 1972 17e V40 54:09 54:09 11,080 5:24
178 457 Faye Linskey Woudenberg 1991 18e 10Vsn 54:10 54:10 11,077 5:25
179 336 Pieter Vermeer Dronten 1985 70e 10Msn 54:19 54:19 11,046 5:25
180 519 Dirk Haasjes Heerde 1959 75e 10M40 54:22 54:22 11,036 5:26
181 537 Herman Nijhuis Dronten 1952 76e 10M40 54:24 54:24 11,029 5:26
182 442 Oscar van Rossum Dronten 1965 77e 10M40 54:25 54:25 11,026 5:26
183 418 Coby Knijnenberg De Gemzen 1978 18e V40 54:40 54:40 10,976 5:28
184 393 Marien van Staalduine Swifterbant 1955 78e 10M40 54:47 54:47 10,952 5:28
185 563 Rieke Brouwer Urk 1964 79e 10M40 54:57 54:57 10,919 5:29
186 428 Henny Berends Spurt '88 1965 80e 10M40 55:17 55:17 10,853 5:31
187 472 Anton Dekker Flevo Delta 1960 81e 10M40 55:29 55:29 10,814 5:32
188 516 Peter Tommassen Zwolle 1950 82e 10M40 55:32 55:17 10,853 5:33
189 452 Cees Buijs Hattem 1952 83e 10M40 55:55 55:55 10,730 5:35
190 340 Sicco van der Brug Zwolle 1973 84e 10M40 55:56 55:43 10,769 5:35
191 496 Bregje Leijdekkers Wezep 1984 19e 10Vsn 55:59 55:59 10,717 5:35
192 436 Ingrid van de Poll Isala '96 1966 19e V40 56:00 55:46 10,759 5:36
193 314 Jorien Kroeze Cialfo 1969 20e V40 56:15 56:15 10,667 5:37
194 459 Ruud de Jong Lelystad 1961 85e 10M40 56:15 55:57 10,724 5:37
195 515 Judith van der Wijk PEC 1910 1965 21e V40 56:29 56:29 10,623 5:38
196 419 Gert Jansen Zwolle 1964 86e 10M40 56:30 56:30 10,619 5:39
197 347 Egbert Geertsma Groningen 1961 87e 10M40 56:36 56:36 10,601 5:39
198 397 Geke Vriezenga IJsselmuiden 1966 22e V40 56:39 56:39 10,591 5:39
199 553 Brenda Zomer Hoogeveen 1966 23e V40 56:43 56:40 10,588 5:40
200 410 Annachien Dijkstra Zwolle 1989 20e 10Vsn 56:47 56:22 10,645 5:40
201 465 Rein Kasper IJsselmuiden 1967 88e 10M40 56:52 56:28 10,626 5:41
202 554 Herman Euverman zwolle 1953 89e 10M40 56:57 56:57 10,536 5:41
203 377 Hans Siefers Kampen 1957 90e 10M40 56:58 56:35 10,604 5:41
204 468 Seff Jacobs Hattem 1997 71e 10Msn 56:59 56:59 10,529 5:41
205 302 Davey Beuving Climax 1987 72e 10Msn 57:06 56:52 10,551 5:42
206 398 Jarno Beuving Climax 1985 73e 10Msn 57:07 57:07 10,505 5:42
207 311 Hester Borst Zwolle 1982 21e 10Vsn 57:13 57:13 10,486 5:43
208 367 Gerwin Roke Heerde 1982 74e 10Msn 57:24 57:01 10,523 5:44
209 337 Klaas Compagner De Gemzen 1948 91e 10M40 57:25 57:08 10,502 5:44
210 569 Jan Hilbert van de Weteri Heerde 1974 92e 10M40 57:38 57:38 10,411 5:45
211 318 Claudia Goemans Zwolle 1970 24e V40 57:45 57:45 10,390 5:46
212 334 Sjaak Scholtens Flevo Delta 1966 93e 10M40 58:01 58:01 10,342 5:48
213 356 Franka Jager Zwolle 1980 22e 10Vsn 58:24 58:24 10,274 5:50
214 394 Janke Versteeg Zwolle 1983 23e 10Vsn 58:33 58:33 10,248 5:51
215 319 Marloes Snel Genemuiden 1987 24e 10Vsn 58:54 58:54 10,187 5:53
216 339 Marc Schonewille Zwolle 1972 94e 10M40 58:55 58:43 10,219 5:53
217 536 Nina Scherpen Zwolle 1970 25e V40 58:55 58:55 10,184 5:53
218 370 Wietske Middelkamp Zwolle 1980 25e 10Vsn 59:03 58:43 10,219 5:54
219 371 Tjitske Plakké Zwolle 1980 26e 10Vsn 59:03 58:43 10,219 5:54
220 520 Carole den Dekker Heerde 1961 26e V40 59:06 58:45 10,213 5:54
221 368 Gert Ruiter Heerde 1982 75e 10Msn 59:10 59:10 10,141 5:55
222 383 Maureen Wennemers Zwolle 1976 27e V40 59:17 58:57 10,178 5:55
223 323 Bert-Jan Kok Zwolle 1965 95e 10M40 59:30 59:30 10,084 5:57
224 364 Marisca Koeman Emmeloord 1988 27e 10Vsn 59:38 59:30 10,084 5:57
225 358 Margreet de Geus IJsselmuiden 1970 28e V40 59:41 59:41 10,053 5:58
226 399 Tooske van Baardwijk Epe 1954 29e V40 59:51 59:46 10,039 5:59
227 440 Marjan Sleurink IJsselmuiden 1964 30e V40 59:52 59:52 10,022 5:59
228 546 Henriette Struik 't Harde 1970 31e V40 1:00:12 1:00:04 9,989 6:01
229 329 Ruud Horst Epe 1954 96e 10M40 1:00:24 1:00:05 9,986 6:02
230 499 Wanda Krol Kampen 1969 32e V40 1:01:18 1:01:18 9,788 6:07
231 441 Anneke van Rossum Dronten 1967 33e V40 1:01:25 1:01:25 9,769 6:08
232 333 Margreet Moesman PEC 1910 1959 34e V40 1:01:30 1:01:30 9,756 6:09
233 315 Mirjam Dam Zwolle 1980 28e 10Vsn 1:01:33 1:01:16 9,793 6:09
234 332 Vincent Oldenhof PEC 1910 1956 97e 10M40 1:01:33 1:01:05 9,823 6:09
235 493 Brenda de Graaf PEC 1910 1966 35e V40 1:01:49 1:01:49 9,706 6:10
236 384 Marjan Post Zwolle 1982 29e 10Vsn 1:01:57 1:01:57 9,685 6:11
237 389 Saskia Kraan Zwolle 1977 36e V40 1:01:57 1:01:48 9,709 6:11
238 456 Tessa Vermaat Flevo Delta 1993 30e 10Vsn 1:02:19 1:01:58 9,683 6:13
239 549 Jacoline Lokhorst De Gemzen 1983 31e 10Vsn 1:02:33 1:02:28 9,605 6:15
240 385 Carel Diekerhof Isala '96 1949 98e 10M40 1:03:09 1:03:09 9,501 6:18
241 439 Geja Felix IJsselmuiden 1983 32e 10Vsn 1:03:21 1:03:21 9,471 6:20
242 556 Rene Hup Kampen 1961 99e 10M40 1:03:38 1:03:19 9,476 6:21
243 470 Marieke Hup Eemdijk 1992 33e 10Vsn 1:03:38 1:03:38 9,429 6:21
244 363 Laura van Lawick Zwolle 1989 34e 10Vsn 1:03:53 1:03:53 9,392 6:23
245 414 Nico Minnema Kampen 1968 100e 10M40 1:04:14 1:03:57 9,382 6:25
246 548 Piet van Mierlo Dronten 76e 10Msn 1:04:21 1:04:04 9,365 6:26
247 534 Henk Poot De Gemzen 1964 101e 10M40 1:04:21 1:03:57 9,382 6:26
248 460 Gerrienke Oppenhuizen Zwolle 1981 35e 10Vsn 1:04:23 1:04:04 9,365 6:26
249 345 Marjan Hop De Gemzen 1965 37e V40 1:04:23 1:04:18 9,331 6:26
250 454 Rinske de Ridder Zwolle 1974 38e V40 1:04:23 1:04:05 9,363 6:26
251 415 Aline Mateboer Genemuiden 1961 39e V40 1:04:35 1:04:35 9,290 6:27
252 360 Lindsey Bultena Heerde 1984 36e 10Vsn 1:07:09 1:07:09 8,935 6:42
253 375 Edwin Schrik Zwolle 1969 102e 10M40 1:07:09 1:07:09 8,935 6:42
254 376 Esther Schrik Zwolle 1973 40e V40 1:07:09 1:07:09 8,935 6:42
UITSLAGENLIJST - 21.1 KM
18-01-2020 16:15 Pag: 1
Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- ------ -------
1 177 Danny Koppelman ACO Van Elderen 1997 1e 21Msn 1:05:36 1:05:36 19,296 3:06
2 102 Jan Schra BB lopers 1988 2e 21Msn 1:13:36 1:13:35 17,203 3:29
3 216 Gertjan Liefers Apeldoorn 1970 1e 21M40 1:13:50 1:13:49 17,148 3:29
4 144 Maarten Mast Flevo Delta 1981 3e 21Msn 1:16:41 1:16:13 16,608 3:38
5 154 Bram Veenboer HAC '63 1990 4e 21Msn 1:19:38 1:19:37 15,899 3:46
6 207 Jeroen Ten Klooster Wijhe 1974 2e 21M40 1:19:42 1:19:41 15,886 3:46
7 215 Klaas van Pijkeren Dronten 1972 3e 21M40 1:20:07 1:20:06 15,803 3:47
8 84 Bennie Thunker Isala '96 1970 4e 21M40 1:20:28 1:19:47 15,866 3:48
9 7 Gijs Remmers Wapenveld 1989 5e 21Msn 1:20:34 1:20:34 15,711 3:49
10 214 Aard van der Vinne Dedemsvaart 6e 21Msn 1:21:36 1:21:35 15,516 3:52
11 5 Niek Kleinhesselink AVA '70 1984 7e 21Msn 1:22:41 1:22:38 15,319 3:55
12 212 Ronald Derksen Apeldoorn 5e 21M40 1:23:08 1:23:07 15,229 3:56
13 118 Martijn Schakelaar BB lopers 1974 6e 21M40 1:24:43 1:24:41 14,948 4:00
14 112 Mark van Opijnen Alphen aan den Rijn 1995 8e 21Msn 1:25:10 1:25:03 14,883 4:02
15 33 Hellen Berger-de Vries BB lopers 1979 1e 21V40 1:25:13 1:25:12 14,857 4:02
16 130 Klaas Kooistra Drachten 1974 7e 21M40 1:25:42 1:25:40 14,776 4:03
17 174 Arjan Gruppen HAC '63 1981 9e 21Msn 1:26:35 1:26:33 14,625 4:06
18 162 Wim Wolf Cialfo 1974 8e 21M40 1:26:45 1:26:43 14,597 4:06
19 53 Ronald Keizer PEC 1910 1969 9e 21M40 1:27:49 1:27:45 14,425 4:09
20 164 Henrik Nitare Gothenburg (SWE) 1994 10e 21Msn 1:27:55 1:27:54 14,401 4:10
21 189 Roel van der Steege Isala '96 1969 10e 21M40 1:27:58 1:27:57 14,392 4:10
22 90 John Tigelaar Genemuiden 1980 11e 21Msn 1:28:53 1:28:39 14,279 4:12
23 224 Thijs van t Hul 't Harde 1973 11e 21M40 1:29:10 1:29:07 14,204 4:13
24 89 Mark Veldkamp (Warmlopers Wezep 1987 12e 21Msn 1:29:21 1:29:15 14,183 4:14
25 99 Cees Boeve De Gemzen 1969 12e 21M40 1:29:23 1:29:12 14,191 4:14
26 10 Kristian Geerts Zwolle 1986 13e 21Msn 1:29:27 1:29:21 14,167 4:14
27 32 Christiaan van Putten Veluwe 1971 13e 21M40 1:29:31 1:29:29 14,146 4:14
28 35 John Brinkman Nieuwleusen 1984 14e 21Msn 1:29:38 1:29:34 14,133 4:14
29 156 Richard Hofmeijer Heerde 1979 14e 21M40 1:29:43 1:29:40 14,117 4:15
30 82 Marten Beeftink DWLoopschool Hattem 1965 15e 21M40 1:29:54 1:29:51 14,088 4:15
31 78 Johan van Hoorn DWLoopschool Hattem 1972 16e 21M40 1:29:54 1:29:52 14,086 4:15
32 213 Frank de Graaff Apeldoorn 1974 17e 21M40 1:30:45 1:30:43 13,954 4:18
33 97 Jacqueline Rustidge Isala '96 1968 2e 21V40 1:30:45 1:29:59 14,067 4:18
34 119 Sipko Knol Hardenberg 1975 18e 21M40 1:30:53 1:30:50 13,936 4:18
35 127 Wim Vlieger Elburg 1973 19e 21M40 1:31:43 1:31:37 13,816 4:20
36 116 Wouter Raben AVA '70 1974 20e 21M40 1:32:05 1:32:02 13,754 4:21
37 184 Klaas Draaijer De Gemzen 1974 21e 21M40 1:32:07 1:31:55 13,771 4:21
38 135 Herlinde Roke Amersfoort 1993 1e 21Vsn 1:32:18 1:32:14 13,724 4:22
39 150 Jan Blaauw De Gemzen 1973 22e 21M40 1:32:33 1:32:21 13,707 4:23
40 115 Willem Albers Isala '96 1962 23e 21M40 1:32:34 1:32:33 13,677 4:23
41 81 Frits Meester PEC 1910 1972 24e 21M40 1:33:12 1:33:07 13,594 4:25
42 80 Martin Jakobs Hanzesport 1965 25e 21M40 1:33:22 1:33:17 13,570 4:25
43 227 Luut de Boer Urk 1998 15e 21Msn 1:33:48 1:33:37 13,521 4:26
44 15 Maureen Houtman De Gemzen 1977 3e 21V40 1:34:16 1:34:12 13,438 4:28
45 140 Rick Schrijver Zwolle 1986 16e 21Msn 1:34:19 1:34:05 13,454 4:28
46 151 Colin Pluim Nunspeet 1986 17e 21Msn 1:34:27 1:34:12 13,438 4:28
47 16 Jeroen van Dorp Amsterdam 1987 18e 21Msn 1:34:29 1:34:15 13,430 4:28
48 117 Patrick van Koulil PEC 1910 1986 19e 21Msn 1:34:50 1:34:46 13,357 4:29
49 31 John Eikelboom Hattem 1983 20e 21Msn 1:34:56 1:34:43 13,364 4:29
50 188 Mark Landman Steenwijk 1988 21e 21Msn 1:35:15 1:34:57 13,331 4:30
51 146 Alex Smienk Nunspeet 1979 26e 21M40 1:35:15 1:35:00 13,324 4:30
52 14 Erna van Es-Keen De Gemzen 1976 4e 21V40 1:35:46 1:35:42 13,227 4:32
53 202 Harro Veerman Hasselt 1971 27e 21M40 1:35:49 1:35:45 13,220 4:32
54 125 Rene Sluiter Nijmegen 1989 22e 21Msn 1:36:01 1:35:42 13,227 4:33
55 226 Andries de Boer Urk 1990 23e 21Msn 1:36:02 1:35:50 13,209 4:33
56 126 Harm Prins Isala '96 1963 28e 21M40 1:36:27 1:36:24 13,131 4:34
57 124 Dick Sluiter Zwolle 1984 24e 21Msn 1:36:58 1:36:39 13,097 4:35
58 74 Hetty Wierenga-Groen De Gemzen 1972 5e 21V40 1:37:21 1:37:16 13,014 4:36
59 143 Johan van Dijk IJsselmuiden 1968 29e 21M40 1:37:23 1:37:21 13,003 4:36
60 26 Pieter van Eijsden Wezep 1980 25e 21Msn 1:37:34 1:37:31 12,981 4:37
61 13 Iris Bakker-Strieker De Gemzen 1979 6e 21V40 1:37:37 1:37:32 12,978 4:37
62 205 Gertjan Smalbrugge Rijssen 1968 30e 21M40 1:37:54 1:37:51 12,936 4:38
63 77 Jorma van den Hoeven Hattem 1982 26e 21Msn 1:38:09 1:38:06 12,903 4:39
64 159 Jaap Sterken Nieuwleusen 1984 27e 21Msn 1:38:17 1:38:05 12,906 4:39
65 106 Martin Kielema Zwolle 1985 28e 21Msn 1:38:34 1:38:29 12,853 4:40
66 203 Rene Bosman Hasselt 1967 31e 21M40 1:38:42 1:38:39 12,831 4:40
67 172 Paul Kanis Zwolle 1977 32e 21M40 1:38:43 1:38:29 12,853 4:40
68 171 Marco Hoeve PEC 1910 1992 29e 21Msn 1:38:52 1:38:45 12,818 4:41
69 88 Wolter Beens PEC 1910 1982 30e 21Msn 1:38:56 1:38:48 12,812 4:41
70 160 Gert Jan van den Berg Nederlandse Triathlo 1983 31e 21Msn 1:39:00 1:38:52 12,803 4:41
71 69 Michel Matteman PEC 1910 1980 32e 21Msn 1:39:06 1:38:59 12,788 4:41
72 194 Yonatan Tesfaye AV '34 1983 33e 21Msn 1:39:16 1:39:11 12,762 4:42
73 109 Wouter van Putten Nijmegen 1986 34e 21Msn 1:40:17 1:39:59 12,660 4:45
74 25 Stefan Engels Zwolle 1996 35e 21Msn 1:40:18 1:39:57 12,665 4:45
75 108 Marcel Brands Heerde 1974 33e 21M40 1:40:32 1:40:16 12,625 4:45
76 196 Manuel Hayes PEC 1910 1974 34e 21M40 1:40:52 1:40:46 12,562 4:46
77 104 Gerhard van Vilsteren Isala '96 1969 35e 21M40 1:41:00 1:40:56 12,541 4:47
78 94 Henriët Koornberg-Spronk PEC 1910 1978 7e 21V40 1:41:04 1:41:00 12,533 4:47
79 166 Nathalie Demkes AVA '70 1975 8e 21V40 1:41:11 1:41:07 12,518 4:47
80 167 Hilco Haarsman Raalte 1988 36e 21Msn 1:41:26 1:41:12 12,508 4:48
81 182 Sanne Pluim Zwolle 1987 2e 21Vsn 1:41:32 1:41:24 12,483 4:48
82 141 Kees Vlot Gorinchem 1986 37e 21Msn 1:42:12 1:41:59 12,412 4:50
83 155 Bulent Cobanoglu PEC 1910 1967 36e 21M40 1:43:04 1:42:53 12,303 4:53
84 103 Marcel Wagtelenberg De Gemzen 1965 37e 21M40 1:43:14 1:43:02 12,286 4:53
85 64 Herman Zwerver De Gemzen 1981 38e 21Msn 1:43:14 1:43:01 12,288 4:53
86 76 Hannelore Van der Spek De Sprinter 1976 9e 21V40 1:43:22 1:43:11 12,268 4:53
87 163 Bas Duynstee Spirit Lelystad 1977 38e 21M40 1:43:29 1:43:20 12,250 4:54
88 176 Joost van den Brink De Gemzen 1974 39e 21M40 1:43:33 1:43:21 12,248 4:54
89 58 Marcel Koornneef Triathlon 1973 40e 21M40 1:43:39 1:43:34 12,222 4:54
90 68 Wout Brinkman Meppel 1971 41e 21M40 1:43:41 1:43:31 12,228 4:54
91 85 Erik Bezema Spirit Lelystad 1965 42e 21M40 1:44:17 1:44:09 12,154 4:56
92 157 Thijs Smit Almere 1979 43e 21M40 1:44:25 1:44:25 12,123 4:56
93 11 Niels Barneveld Zwolle 1993 39e 21Msn 1:44:36 1:44:28 12,117 4:57
94 73 René Brinkman De Gemzen 1969 44e 21M40 1:45:06 1:44:55 12,065 4:58
95 55 Reint Scholten De Gemzen 1964 45e 21M40 1:45:29 1:45:16 12,025 4:59
96 142 Marianne Wildeman PEC 1910 1971 10e 21V40 1:45:38 1:45:27 12,004 5:00
97 86 Gerrit-Jan Kruitbosch Loopgroep SNL 1971 46e 21M40 1:45:38 1:45:22 12,013 5:00
98 113 Pieter Habermehl Meppel 1962 47e 21M40 1:45:55 1:45:32 11,995 5:01
99 153 Coen Wedekind PEC 1910 1969 48e 21M40 1:45:59 1:45:48 11,964 5:01
100 200 Wim Lammers Bleskensgraaf ca 1958 49e 21M40 1:46:28 1:46:15 11,914 5:02
101 190 Aalt van het Goor De Gemzen 1961 50e 21M40 1:46:45 1:46:33 11,880 5:03
102 221 Hester van Oene Hattemerbroek 1984 3e 21Vsn 1:46:53 1:46:49 11,850 5:03
103 20 Nico van Houten Zwolle 1974 51e 21M40 1:47:26 1:47:11 11,810 5:05
104 63 Alphons Klabbers Spirit Lelystad 1963 52e 21M40 1:47:38 1:47:30 11,775 5:06
105 225 Freddy Mulder Zwolle 1973 53e 21M40 1:47:46 1:47:39 11,759 5:06
106 220 Bert Peters Zwolle 1974 54e 21M40 1:47:46 1:47:38 11,760 5:06
107 57 Arjen Hoekert Isala '96 1972 55e 21M40 1:47:51 1:47:47 11,744 5:06
108 87 Iwan Brink Triathlon 1981 40e 21Msn 1:47:51 1:47:43 11,751 5:06
109 38 Patrick Hemmelder Zwolle 1983 41e 21Msn 1:47:54 1:47:36 11,764 5:06
110 66 Johan van der Kolk Isala '96 1971 56e 21M40 1:48:01 1:47:57 11,726 5:07
111 186 Anja van Vliet avVN 1962 11e 21V40 1:48:04 1:47:56 11,728 5:07
112 148 Maureen van Laar-Kassies Almelo 1979 12e 21V40 1:48:19 1:48:14 11,695 5:08
113 17 Frederique van Dorp Amsterdam 1988 4e 21Vsn 1:48:21 1:48:06 11,710 5:08
114 30 Wim van der Laan Hattem 1962 57e 21M40 1:48:25 1:47:03 11,825 5:08
115 180 Ruben Schaap Isala '96 1976 58e 21M40 1:48:51 1:48:44 11,642 5:09
116 173 Roel Otten Spurt '88 1964 59e 21M40 1:49:05 1:48:59 11,615 5:10
117 24 Christien Harm De Gemzen 1979 13e 21V40 1:49:06 1:48:49 11,633 5:10
118 70 Hennie Beens Genemuiden 1987 5e 21Vsn 1:49:21 1:49:12 11,592 5:10
119 193 Jojanneke Ilbrink-Kers De Gemzen 1988 6e 21Vsn 1:49:38 1:49:25 11,569 5:11
120 133 Wim Konter Vollenhove 1959 60e 21M40 1:49:40 1:49:14 11,588 5:11
121 185 Gert Tadema Zwolle 1959 61e 21M40 1:49:41 1:49:28 11,564 5:11
122 54 Saskia Ogink Zwolle 1977 14e 21V40 1:49:43 1:49:27 11,565 5:12
123 209 Wim van de Poll Oldebroek 1961 62e 21M40 1:50:15 1:49:59 11,509 5:13
124 195 Wim van Riesen De Gemzen 1989 42e 21Msn 1:50:23 1:50:04 11,500 5:13
125 93 Piet Diender Zwolle 1952 63e 21M40 1:50:29 1:50:24 11,466 5:14
126 44 Reijer Koster Coevorden 1968 64e 21M40 1:50:39 1:50:30 11,455 5:14
127 139 Marius Haverkamp Nunspeet 1986 43e 21Msn 1:51:00 1:50:43 11,433 5:15
128 128 Heino Polinder Nunspeet 1979 65e 21M40 1:51:00 1:50:44 11,431 5:15
129 9 Reinier van der Linde Emmeloord 1988 44e 21Msn 1:51:12 1:51:03 11,399 5:16
130 23 Werner van Lenthe Hattem 1981 45e 21Msn 1:51:12 1:50:57 11,409 5:16
131 29 Arne vd Streek Hattem 1983 46e 21Msn 1:51:17 1:51:01 11,402 5:16
132 218 Bo Stijn Amersfoort 1989 47e 21Msn 1:51:57 1:51:38 11,339 5:18
133 71 Aaltje Post De Gemzen 1971 15e 21V40 1:52:04 1:51:58 11,305 5:18
134 198 Aleid Bosch De Gemzen 1950 66e 21M40 1:52:05 1:51:54 11,312 5:18
135 175 Robert Wijs Isala '96 1956 67e 21M40 1:52:15 1:52:11 11,283 5:19
136 59 Nanette Dijkman De Gemzen 1975 16e 21V40 1:52:44 1:52:39 11,237 5:20
137 204 Micheal Wolf Heerde 48e 21Msn 1:52:53 1:52:39 11,237 5:21
138 101 Matthijs Winter Zwolle 1995 49e 21Msn 1:52:58 1:52:43 11,230 5:21
139 217 Didi van der Velde Epe 1968 17e 21V40 1:53:10 1:53:10 11,185 5:21
140 181 Jerome Draaisma De Gemzen 1966 68e 21M40 1:53:11 1:52:59 11,204 5:21
141 147 Annet Buitenhuis De Gemzen 1967 18e 21V40 1:53:22 1:53:11 11,184 5:22
142 199 Cor Vegterlo NOP 1965 69e 21M40 1:53:42 1:53:33 11,148 5:23
143 134 Gerrit Bultman Elburg 1973 70e 21M40 1:53:58 1:53:48 11,123 5:24
144 39 Jacqueline Veldman Zwolle 1993 7e 21Vsn 1:54:03 1:53:44 11,130 5:24
145 179 Marco Stol Nederlandse Triathlo 1964 71e 21M40 1:54:04 1:53:52 11,117 5:24
146 169 Harma Makken-Slijkhuis Assen 1986 8e 21Vsn 1:54:07 1:53:50 11,120 5:24
147 168 Arnout Slijkhuis Assen 1982 50e 21Msn 1:54:07 1:53:50 11,120 5:24
148 19 BerendJan Engels Zwolle 1959 72e 21M40 1:54:23 1:54:01 11,102 5:25
149 137 Jeannet Kommer De Gemzen 1974 19e 21V40 1:54:31 1:54:13 11,083 5:25
150 138 Herald Immink Hattem 1984 51e 21Msn 1:55:21 1:55:01 11,006 5:28
151 83 Danielle Rorije De Gemzen 1981 9e 21Vsn 1:55:37 1:55:30 10,959 5:28
152 28 Willem Flier Oldebroek 1957 73e 21M40 1:55:51 1:55:47 10,933 5:29
153 187 Clarine Velthuis De Gemzen 1975 20e 21V40 1:55:58 1:55:52 10,925 5:29
154 18 Mirjam Engels Zwolle 1993 10e 21Vsn 1:56:16 1:55:54 10,922 5:30
155 192 Gerrit Doornenbal Zwolle 1968 74e 21M40 1:56:24 1:56:17 10,886 5:31
156 132 Ineke Van Heerde De Gemzen 1990 11e 21Vsn 1:56:26 1:56:20 10,881 5:31
157 34 Mirjam Braakensiek De Gemzen 1972 21e 21V40 1:56:36 1:56:18 10,884 5:31
158 27 Jantina Van Den Bosch De Gemzen 1968 22e 21V40 1:56:46 1:56:40 10,850 5:32
159 206 Edwin van Ens Garyp 1969 75e 21M40 1:57:30 1:57:09 10,805 5:34
160 62 Sjoerd Koelmans De Sprinter 1948 76e 21M40 1:58:08 1:57:58 10,730 5:35
161 46 Inge Zwiers Oldebroek 1959 23e 21V40 1:59:19 1:59:10 10,622 5:39
162 47 Joop Sattler PEC 1910 1952 77e 21M40 2:00:05 1:59:43 10,573 5:41
163 122 Irene Mensink Deventer 1976 24e 21V40 2:00:06 1:59:44 10,572 5:41
164 183 Leon Hangx PEC 1910 1964 78e 21M40 2:00:06 1:59:44 10,572 5:41
165 6 Nico Lijkendijk De Gemzen 1968 79e 21M40 2:00:21 2:00:04 10,543 5:42
166 178 Willem Stam 's-Gravenhage 1988 52e 21Msn 2:00:40 2:00:15 10,527 5:43
167 120 Peter Zwiers PEC 1910 1967 80e 21M40 2:00:54 2:00:32 10,502 5:43
168 197 Arnold Muller PEC 1910 1964 81e 21M40 2:01:04 2:00:42 10,487 5:44
169 72 Christian Siemensma Dronten 1982 53e 21Msn 2:01:14 2:01:01 10,460 5:44
170 65 Martin Blanke PEC 1910 1965 82e 21M40 2:01:44 2:01:22 10,430 5:46
171 49 Inge Molenwijk Zwolle 1968 25e 21V40 2:01:44 2:01:23 10,428 5:46
172 111 Wouter Engbers Enschede 1992 54e 21Msn 2:01:52 2:01:37 10,408 5:46
173 41 Elske Heinen PEC 1910 1966 26e 21V40 2:02:09 2:01:47 10,394 5:47
174 149 Judith Ahuis Spurt '88 1983 12e 21Vsn 2:02:12 2:02:06 10,367 5:47
175 95 Bernard van Zuthem Genemuiden 1984 55e 21Msn 2:02:16 2:02:02 10,373 5:47
176 123 Carla van Boven PEC 1910 1976 27e 21V40 2:02:18 2:01:56 10,381 5:47
177 51 Jantine Van der Linde Emmeloord 1990 13e 21Vsn 2:02:33 2:02:25 10,340 5:48
178 121 Willeke van Dalfzen Genemuiden 1972 28e 21V40 2:02:42 2:02:19 10,349 5:48
179 208 Anton Kreilman Nijverdal 1949 83e 21M40 2:03:11 2:02:51 10,304 5:50
180 37 Monique Houtsma De Sprinter 1971 29e 21V40 2:03:39 2:03:21 10,262 5:51
181 67 Diana Brinkman De Sprinter 1971 30e 21V40 2:03:39 2:03:22 10,261 5:51
182 45 Jarno van Oene Apeldoorn 1999 56e 21Msn 2:03:46 2:03:30 10,250 5:51
183 219 Jolynn Bollen Zwolle 1993 14e 21Vsn 2:04:06 2:03:50 10,222 5:52
184 201 Ger van Nijkerken Eext 1950 84e 21M40 2:04:11 2:03:48 10,225 5:53
185 211 Jacob Boonen Harderwijk 1984 57e 21Msn 2:04:37 2:04:17 10,185 5:54
186 210 Roel ten Klooster Wijhe 1948 85e 21M40 2:04:56 2:04:29 10,169 5:55
187 222 Henry Bottenberg Zalk 1981 58e 21Msn 2:05:04 2:04:38 10,156 5:55
188 110 Sander Buitinga Enschede 1985 59e 21Msn 2:05:08 2:04:52 10,137 5:55
189 75 Gert Heres De Gemzen 1960 86e 21M40 2:05:16 2:04:52 10,137 5:56
190 152 Bert Vlijm De Gemzen 1959 87e 21M40 2:06:35 2:06:10 10,033 6:00
191 60 Harjan van Duren Zwolle 1969 88e 21M40 2:08:05 2:07:41 9,914 6:04
192 61 Petra Vink Arnhem 1987 15e 21Vsn 2:08:05 2:07:42 9,912 6:04
193 131 Elise van den End IJsselmuiden 1971 31e 21V40 2:09:09 2:08:46 9,830 6:07
194 223 Jan ter Burg Zwolle 1980 89e 21M40 2:09:40 2:09:19 9,789 6:08
195 22 Mariska Bosma Flevo Delta 1979 32e 21V40 2:10:05 2:09:55 9,743 6:09
196 21 Caroline van de Bunt Flevo Delta 1985 16e 21Vsn 2:10:05 2:09:55 9,743 6:09
197 50 Ingrid van de Leur Hattemerbroek 1968 33e 21V40 2:10:48 2:10:39 9,689 6:11
198 43 Vera Koster Coevorden 1970 34e 21V40 2:10:48 2:10:39 9,689 6:11
199 191 Yvonne Kremer De Gemzen 1969 35e 21V40 2:11:30 2:11:06 9,655 6:13
200 165 Rommy Bijlsma Hoogeveen 1967 36e 21V40 2:11:42 2:11:27 9,630 6:14
201 96 Marian Booijink HAC '63 1965 37e 21V40 2:11:42 2:11:27 9,630 6:14
202 161 Annelief Pijper Zwolle 1955 38e 21V40 2:12:57 2:12:35 9,547 6:18
203 56 Anke Marlet-Poelman Zwinderen 1961 39e 21V40 2:13:35 2:13:26 9,487 6:19
204 129 Angela Timmerman Kampen 1972 40e 21V40 2:13:35 2:13:13 9,502 6:19