De Gemzen Heerde
Loopavond 3 mei 2022 Gemzen Heerde
op 3.05.2022 in Heerde - Lambert Dijkslagbaan Sportpark Molenbeek
Uitslagenlijst
3.05.2022 / 20:49

Overzicht
Mannen
Jongens A
Jongens Pup A
Jongens Pup B J09
Jongens Pup C J08
Masters Man M35
Masters Man M40
Masters Man M45
Masters Man M50
Masters Man M55
Masters Man M60
Masters Man M75
Vrouwen
Meisjes B
Meisjes D
Meisjes Pup A
Meisjes Pup B M09
Meisjes Pup C M08
Masters Vrouw V40
Masters Vrouw V45
Masters Vrouw V50
Masters Vrouw V55
MIX WEDSTRIJD
WEDSTRIJD RAPPORT

Mannen
1000 m Mannen
3.05.2022

Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Masters Man M35
1. Onderdijk, Jurriaan 1995 NED De Gemzen 2:53,4 min.


3000 m Mannen
3.05.2022

Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Mannen
1. Slob, Jan Jaap 1990 NED De Gemzen 9:48,1 min.

2. Blaauw, Jan 2000 NED De Gemzen 11:00,3 min.


Jongens A
1000 m Jongens A
3.05.2022

Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Masters Man M35
1. Bleijenburg, Daniel 2004 NED De Gemzen 3:08,8 min.


Jongens Pup A
600 m Jongens PA
3.05.2022

Mixed Finale > uit mix wedstrijd Jongens Pup A
1. Kraaijer, Thijs 2012 NED De Gemzen 2:49,5 min.


1000 m Jongens PA
3.05.2022

Mixed Finale > uit mix wedstrijd Jongens Pup A
1. Fuite, Lars 2011 NED De Gemzen 4:01,8 min.

2. Staalman, Levi 2012 NED De Gemzen 4:07,2 min.

3. Zuidam, Brent 2011 NED De Gemzen 4:07,8 min.

4. Eckelboom, Lars 2011 NED De Gemzen 4:20,3 min.

5. van Raalte, Tijn 2012 NED De Gemzen 5:20,0 min.



Jongens Pup B J09
600 m Jongens PB J 9
3.05.2022

Mixed Finale > uit mix wedstrijd Jongens Pup A
1. van Den Heuvel, Daniel 2013 NED De Gemzen 2:14,8 min.

2. van der Vlak, Guus 2013 NED Cialfo 2:21,5 min.

3. Fluiter, Olaf 2013 NED De Gemzen 2:48,9 min.


Jongens Pup C J08
600 m Jongens PC J 8
3.05.2022

Mixed Finale > uit mix wedstrijd Jongens Pup A
1. Suydam, Mack 2014 NED De Gemzen 2:30,9 min.

2. Rick, Stijn 2014 NED De Gemzen 2:51,4 min.

3. Pos, Valentijn 2014 NED De Gemzen 3:11,3 min.

4. Knibbeler, Siem 2014 NED De Gemzen 4:11,4 min.


Masters Man M35
1000 m Master M35
3.05.2022

Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Masters Man M35
1. Petter, Gertjan 1987 NED De Gemzen 4:00,0 min.


Masters Man M40
3000 m Master M40
3.05.2022

Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Mannen
1. Brandenburg, Dennis 1980 NED De Gemzen 9:57,5 min.

2. Schakelaar, Martijn 1980 NED BBlopers 10:35,0 min.

3. Grotenhuis, Bas 1980 NED De Gemzen 11:11,3 min.

4. Beens, Wolter 1982 NED PEC 1910 11:40,3 min.


Masters Man M45
1000 m Master M45
3.05.2022

Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Masters Man M35
1. Draaijer, Klaas 1974 NED De Gemzen 3:05,2 min.


3000 m Master M45
3.05.2022

Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Mannen
1. Den Besten, Marcel 1974 NED De Gemzen 12:39,1 min.

2. van Den Brink, Joost 1974 NED De Gemzen 12:45,0 min.

3. Soet, Erik 1977 NED niet bekend 14:03,0 min.


Masters Man M50
3000 m Master M50
3.05.2022

Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Mannen
1. Thünker, Bennie 1970 NED Isala 96 11:00,0 min.

2. Boeve, Cees 1969 NED De Gemzen 11:12,4 min.

3. Kroes, Gerard 1970 NED De Gemzen 11:43,0 min.

4. Koops, Feike 1971 NED De Gemzen 12:34,0 min.

5. Hanekamp, Theo 1972 NED De Gemzen 12:53,3 min.

6. Krist, Gerard 1969 NED De Gemzen 12:58,2 min.

7. Hanekamp, Jan Willem 1970 NED niet bekend 13:28,8 min.

8. Voorhorst, Johan 1971 NED av Veluwe 14:19,0 min.


Masters Man M55
3000 m Master M55
3.05.2022

Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Mannen
1. Mondria, Jan Pieter 1963 NED De Gemzen 10:26,9 min.

2. Scholten, Reint 1964 NED De Gemzen 12:47,6 min.


Masters Man M60
1000 m Master M60
3.05.2022

Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Masters Man M35
1. Bögemann, Hubert 1962 NED De Gemzen 3:22,4 min.


3000 m Master M60
3.05.2022

Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Mannen
1. Bögemann, Hubert 1962 NED De Gemzen 11:06,4 min.


Masters Man M75
3000 m Master M75
3.05.2022

Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Mannen
1. Peping, Roelof 1947 NED avvN 14:15,4 min.


Vrouwen
1000 m Vrouwen
3.05.2022

Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Masters Man M35
1. Den Besten, Celeste 1990 NED De Gemzen 3:25,2 min.

2. Keijser, Jeanne 1990 NED De Gemzen 3:26,2 min.


3000 m Vrouwen
3.05.2022

Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Mannen
1. Scholten, Dian 1994 NED De Gemzen 14:12,2 min.


Meisjes B
1000 m Meisjes B
3.05.2022

Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Masters Man M35
1. Vis, Esmee 2005 NED De Gemzen 3:19,2 min.

2. Bunte, Esther 2006 NED De Gemzen 4:36,5 min.


Meisjes D
1000 m Meisjes D
3.05.2022

Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Masters Man M35
1. van der Valk, Tessel 2010 NED Cialfo 4:24,9 min.


Meisjes Pup A
1000 m Meisjes PA
3.05.2022

Mixed Finale > uit mix wedstrijd Jongens Pup A
1. Schoonhoven, Isa 2011 NED De Gemzen 3:53,3 min.

2. van Velzen, Marit 2012 NED De Gemzen 4:11,6 min.

3. van Nieuwenhoven, Jasmijn 2011 NED De Gemzen 4:17,0 min.

4. Kaal, Julia 2011 NED De Gemzen 5:34,6 min.

5. Vessies-Beumer, Julia 2011 NED De Gemzen 5:42,8 min.


Meisjes Pup B M09
600 m Meisjes PB M 9
3.05.2022

Mixed Finale > uit mix wedstrijd Jongens Pup A
1. van Wijk, Emmeli 2013 NED De Gemzen 2:25,5 min.

2. Pater, Niene 2013 NED De Gemzen 2:30,1 min.

3. Wullink, Philene 2013 NED De Gemzen 2:41,9 min.


Meisjes Pup C M08
600 m Meisjes PC M 8
3.05.2022

Mixed Finale > uit mix wedstrijd Jongens Pup A
1. Dijkgraaf, Lente 2014 NED De Gemzen 2:34,9 min.

2. Petter, Nora 2015 NED De Gemzen 3:09,9 min.

3. Hogeweg, Charlotte 2015 NED De Gemzen 3:21,9 min.

4. Wullink, Cosette 2015 NED De Gemzen 3:24,6 min.

5. Kraaijer, Sara 2015 NED De Gemzen 3:45,8 min.


Masters Vrouw V40
3000 m Master V40
3.05.2022

Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Mannen
1. Kouffeld, Gerja 1981 NED De Gemzen 13:48,6 min.


Masters Vrouw V45
3000 m Master V45
3.05.2022

Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Mannen
1. Sytsma, Antina 1973 NED De Gemzen 13:46,1 min.

2. van Den Brink, Majorie 1974 NED De Gemzen 14:18,5 min.

3. Kroes, Renate 1973 NED De Gemzen 14:27,9 min.


Masters Vrouw V50
3000 m Master V50
3.05.2022

Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Mannen
1. Post, Aaltje 1971 NED De Gemzen 14:45,0 min.

2. van de Bosch, Jantina 1968 NED De Gemzen 14:49,0 min.


Masters Vrouw V55
1000 m Master V55
3.05.2022

Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Masters Man M35
1. Buitenhuis, Annet 1967 NED De Gemzen 4:10,0 min.


3000 m Master V55
3.05.2022

Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Mannen
1. Bultman, Annet 1967 NED De Gemzen 11:51,1 min.

2. Brussee, Gert 1964 NED niet bekend 13:38,2 min.


MIX WEDSTRIJD

Mannen
3000 m Mannen
3.05.2022

Mixed Serie op tijd 1 mix wedstrijd
1. Slob, Jan Jaap 1990 NED De Gemzen 9:48,1 min.

2. Mondria, Jan Pieter 1963 NED De Gemzen 10:26,9 min.

3. Bögemann, Hubert 1962 NED De Gemzen 11:06,4 min.

4. Grotenhuis, Bas 1980 NED De Gemzen 11:11,3 min.

5. Boeve, Cees 1969 NED De Gemzen 11:12,4 min.

6. Beens, Wolter 1982 NED PEC 1910 11:40,3 min.

7. Kroes, Gerard 1970 NED De Gemzen 11:43,0 min.

8. Bultman, Annet 1967 NED De Gemzen 11:51,1 min.

9. Koops, Feike 1971 NED De Gemzen 12:34,0 min.

10. Den Besten, Marcel 1974 NED De Gemzen 12:39,1 min.

11. van Den Brink, Joost 1974 NED De Gemzen 12:45,0 min.

12. Scholten, Reint 1964 NED De Gemzen 12:47,6 min.

13. Hanekamp, Theo 1972 NED De Gemzen 12:53,3 min.

14. Krist, Gerard 1969 NED De Gemzen 12:58,2 min.


3000 m Mannen
3.05.2022

Mixed Serie op tijd 2 mix wedstrijd
1. Brandenburg, Dennis 1980 NED De Gemzen 9:57,5 min.

2. Schakelaar, Martijn 1980 NED BBlopers 10:35,0 min.

3. Thünker, Bennie 1970 NED Isala 96 11:00,0 min.

4. Blaauw, Jan 2000 NED De Gemzen 11:00,3 min.

5. Hanekamp, Jan Willem 1970 NED niet bekend 13:28,8 min.

6. Brussee, Gert 1964 NED niet bekend 13:38,2 min.

7. Sytsma, Antina 1973 NED De Gemzen 13:46,1 min.

8. Kouffeld, Gerja 1981 NED De Gemzen 13:48,6 min.

9. Soet, Erik 1977 NED niet bekend 14:03,0 min.

10. Scholten, Dian 1994 NED De Gemzen 14:12,2 min.

11. Peping, Roelof 1947 NED avvN 14:15,4 min.

12. van Den Brink, Majorie 1974 NED De Gemzen 14:18,5 min.

13. Voorhorst, Johan 1971 NED av Veluwe 14:19,0 min.

14. Kroes, Renate 1973 NED De Gemzen 14:27,9 min.

15. Post, Aaltje 1971 NED De Gemzen 14:45,0 min.

16. van de Bosch, Jantina 1968 NED De Gemzen 14:49,0 min.


3000 m Mannen
3.05.2022

Resultaat series op tijd mix wedstrijd
1. Slob, Jan Jaap 1990 NED De Gemzen 9:48,1 min.

2. Brandenburg, Dennis 1980 NED De Gemzen 9:57,5 min.

3. Mondria, Jan Pieter 1963 NED De Gemzen 10:26,9 min.

4. Schakelaar, Martijn 1980 NED BBlopers 10:35,0 min.

5. Thünker, Bennie 1970 NED Isala 96 11:00,0 min.

6. Blaauw, Jan 2000 NED De Gemzen 11:00,3 min.

7. Bögemann, Hubert 1962 NED De Gemzen 11:06,4 min.

8. Grotenhuis, Bas 1980 NED De Gemzen 11:11,3 min.

9. Boeve, Cees 1969 NED De Gemzen 11:12,4 min.

10. Beens, Wolter 1982 NED PEC 1910 11:40,3 min.

11. Kroes, Gerard 1970 NED De Gemzen 11:43,0 min.

12. Bultman, Annet 1967 NED De Gemzen 11:51,1 min.

13. Koops, Feike 1971 NED De Gemzen 12:34,0 min.

14. Den Besten, Marcel 1974 NED De Gemzen 12:39,1 min.

15. van Den Brink, Joost 1974 NED De Gemzen 12:45,0 min.

16. Scholten, Reint 1964 NED De Gemzen 12:47,6 min.

17. Hanekamp, Theo 1972 NED De Gemzen 12:53,3 min.

18. Krist, Gerard 1969 NED De Gemzen 12:58,2 min.

19. Hanekamp, Jan Willem 1970 NED niet bekend 13:28,8 min.

20. Brussee, Gert 1964 NED niet bekend 13:38,2 min.

21. Sytsma, Antina 1973 NED De Gemzen 13:46,1 min.

22. Kouffeld, Gerja 1981 NED De Gemzen 13:48,6 min.

23. Soet, Erik 1977 NED niet bekend 14:03,0 min.

24. Scholten, Dian 1994 NED De Gemzen 14:12,2 min.

25. Peping, Roelof 1947 NED avvN 14:15,4 min.

26. van Den Brink, Majorie 1974 NED De Gemzen 14:18,5 min.

27. Voorhorst, Johan 1971 NED av Veluwe 14:19,0 min.

28. Kroes, Renate 1973 NED De Gemzen 14:27,9 min.

29. Post, Aaltje 1971 NED De Gemzen 14:45,0 min.

30. van de Bosch, Jantina 1968 NED De Gemzen 14:49,0 min.


Jongens Pup A
600 m Jongens PA
3.05.2022

Mixed Finale mix wedstrijd
1. van Den Heuvel, Daniel 2013 NED De Gemzen 2:14,8 min.

2. van der Vlak, Guus 2013 NED Cialfo 2:21,5 min.

3. van Wijk, Emmeli 2013 NED De Gemzen 2:25,5 min.

4. Pater, Niene 2013 NED De Gemzen 2:30,1 min.

5. Suydam, Mack 2014 NED De Gemzen 2:30,9 min.

6. Dijkgraaf, Lente 2014 NED De Gemzen 2:34,9 min.

7. Wullink, Philene 2013 NED De Gemzen 2:41,9 min.

8. Fluiter, Olaf 2013 NED De Gemzen 2:48,9 min.

9. Kraaijer, Thijs 2012 NED De Gemzen 2:49,5 min.

10. Rick, Stijn 2014 NED De Gemzen 2:51,4 min.

11. Petter, Nora 2015 NED De Gemzen 3:09,9 min.

12. Pos, Valentijn 2014 NED De Gemzen 3:11,3 min.

13. Hogeweg, Charlotte 2015 NED De Gemzen 3:21,9 min.

14. Wullink, Cosette 2015 NED De Gemzen 3:24,6 min.

15. Kraaijer, Sara 2015 NED De Gemzen 3:45,8 min.

16. Knibbeler, Siem 2014 NED De Gemzen 4:11,4 min.


1000 m Jongens PA
3.05.2022

Mixed Finale mix wedstrijd
1. Schoonhoven, Isa 2011 NED De Gemzen 3:53,3 min.

2. Fuite, Lars 2011 NED De Gemzen 4:01,8 min.

3. Staalman, Levi 2012 NED De Gemzen 4:07,2 min.

4. Zuidam, Brent 2011 NED De Gemzen 4:07,8 min.

5. van Velzen, Marit 2012 NED De Gemzen 4:11,6 min.

6. van Nieuwenhoven, Jasmijn 2011 NED De Gemzen 4:17,0 min.

7. Eckelboom, Lars 2011 NED De Gemzen 4:20,3 min.

8. van Raalte, Tijn 2012 NED De Gemzen 5:20,0 min.

9. Kaal, Julia 2011 NED De Gemzen 5:34,6 min.

10. Vessies-Beumer, Julia 2011 NED De Gemzen 5:42,8 min.


Masters Man M35
1000 m Master M35
3.05.2022

Mixed Serie op tijd 1 mix wedstrijd
1. Draaijer, Klaas 1974 NED De Gemzen 3:05,2 min.

2. Bleijenburg, Daniel 2004 NED De Gemzen 3:08,8 min.

3. Bögemann, Hubert 1962 NED De Gemzen 3:22,4 min.

4. Den Besten, Celeste 1990 NED De Gemzen 3:25,2 min.

5. Buitenhuis, Annet 1967 NED De Gemzen 4:10,0 min.


1000 m Master M35
3.05.2022

Mixed Serie op tijd 2 mix wedstrijd
1. Onderdijk, Jurriaan 1995 NED De Gemzen 2:53,4 min.

2. Vis, Esmee 2005 NED De Gemzen 3:19,2 min.

3. Keijser, Jeanne 1990 NED De Gemzen 3:26,2 min.

4. Petter, Gertjan 1987 NED De Gemzen 4:00,0 min.

5. van der Valk, Tessel 2010 NED Cialfo 4:24,9 min.

6. Bunte, Esther 2006 NED De Gemzen 4:36,5 min.


1000 m Master M35
3.05.2022

Resultaat series op tijd mix wedstrijd
1. Onderdijk, Jurriaan 1995 NED De Gemzen 2:53,4 min.

2. Draaijer, Klaas 1974 NED De Gemzen 3:05,2 min.

3. Bleijenburg, Daniel 2004 NED De Gemzen 3:08,8 min.

4. Vis, Esmee 2005 NED De Gemzen 3:19,2 min.

5. Bögemann, Hubert 1962 NED De Gemzen 3:22,4 min.

6. Den Besten, Celeste 1990 NED De Gemzen 3:25,2 min.

7. Keijser, Jeanne 1990 NED De Gemzen 3:26,2 min.

8. Petter, Gertjan 1987 NED De Gemzen 4:00,0 min.

9. Buitenhuis, Annet 1967 NED De Gemzen 4:10,0 min.

10. van der Valk, Tessel 2010 NED Cialfo 4:24,9 min.

11. Bunte, Esther 2006 NED De Gemzen 4:36,5 min.


Samengesteld met COSA WIN 3.3.2 -- COSA-Software, Berggartenstr. 5a, D-38271 Baddeckenstedt
eMail: renziesoft@aol.com Home-Page: www.cosa-software.de
Licentie voor: GE/21411 AV 'De Gemzen' Heerde