Weekend uitslagen
Onze Gemzen kwamen we overal tegen afgelopen weekend.
Er werd hard gelopen op het NK in Apeldoorn door Stefan en Jurian, en die avond werd er door Wilco en Celeste gelopen bij de trackmeeting in Wageningen.
Diane Wensink heeft vrijdag in Soest CR te pakken met Kogelslingeren en is de volgende dag samen met de junioren naar Dronten afgereisd waar ze met met een grote groep mooie meerkamp hebben gehad.
Marcel liep een mooi PR in Ommen, en Gerard Krist deed mee in zijn woonplaats aan de Asrendorp en Erna en Iris liepen het podium op in Weesp.
Heb jij gelopen en staat je uitslag er niet tussen? Geef dit even door aan je trainer.
Dinsdag 21 juni
Munnikenslagloop Rouveen
8. Daniél Blijenburg 5 km 19.09
Vrijdag 24 juni
NK Apeldoorn
18. Stefan Gelderman 400 meter 50.30
36. Jurian Onderdijk 400 meter 53.43
Trackmeeting Wageningen
13. Wilco Jonker 800 meter 2.13.92
4. Celeste Den Besten 800 meter 2.38.08
Soester Avondwedstrijd
4. Diane Wensink kogelslingeren 16.32 CR
Loopavond Steenwijk
4. Dirk Wiegmans 100 meter 17.86
3. Dirk Wiegmans discus p1 -X p2- 21.07 p3- 21.09 p4- 20.36 resultaat 25.48
Zaterdag 25 Juni
Juniorenmedaillewedstrijd Dronten
Junioren D1 meerkamp
1000 meter 80H Discus hoog punten
2. Brend Pols 3.48.56 16.77 13.34 1.35 1316
Mats Brouwer DNS 19.02 11.30 1.00 0
Pepe Veenhof 4.22.26 19.00 12.53 DNS 0
Junioren D2 meerkamp
Gerrit Wensink 4.18.41 DNS 18.76 1.25 0
Junioren C meerkamp
80H kogel speer ver punten
4. Nöemi blakvoort 14.68 7.64 22.02 4.27 1649
5. Renee Blok 15.64 7.42 24.04 4.24 1604
9. Mente Kommer 14.28 6.67 19.59 3.85 1513
11. Merel van der Haar 15.89 6.63 17.13 4.28 1419
13. Brenda Wensink 17.20 5.94 25.44 3.75 1338
20. Diane Wensink 19.59 8.02 18.17 3.51 1149
Flore Kroes DNS 8.90 23.43 3.62 0
Junioren D1 meerkamp
600m 60H discus hoog punten
1. Sara Kwakkel 1.59.38 11.67 14.95 1.30 1508
14. Jolijn Landman 2.21.15 14.67 15.88 1.05 892
Junioren D2
600m 60H discus hoog punt
8. Magali Kanis 1.52.60 12.58 12.11 1.15 1329
Bouwman Bissinghrun, Ommen
7. Marcel Den Besten 10 mijl 1.13.37
Zondag 26 juni
Vechtloop Weesp
2. Erna van Es-Keen 10 km 41.18
3. Iris Bakker-Strieker 10 km 42.26
Asrendorp Zwolle
39. Gerard Krist 5 km 22.58