Nieuws

Maandag 3 Juli 2017

Heeeel veel Gemzen in actie afgelopen week. We hebben de uitslagen van de loopavond van afgelopen dinsdag ook maar meegenomen en ook de uitslag van de Van Bank tot Bank. En ja, dan heb je er wat!

Vermeldenswaard is het clubrecord wat Bas Mekking vrijdagavond liep in Zwolle op de 5000 meter bij de mannen 40: 16.12 !  En afgelopen woensdag liep Dirk Wigmans een clubrecord op de 1500 meter bij de mannen 60. De fantastische resultaten van het NK-junioren heb je kunnen lezen in de afzonderlijke nieuwsitems.

Dinsdag 27 juni Loopavond Gemzen      
pl. 1000 meter pup. meisjes      
1 Maud Brouwer 4.01.0    
2 Renske Hanekamp 4.04.3    
3 Mente Kommer 4.05.5    
4 Flore Kroes 4.06.9    
5 Noëmi Blankvoort 4.15.0    
6 Suze Haverkamp 4.18.6    
7 Merel Beekman 4.28.6    
8 Roos Hollander 4.27.5    
9 Merel van der Haar 4.33.8    
10 Magali Kanis 4.38.5    
11 Megan Rouw 4.39.3    
12 Bente Hanekamp 4.47.6    
13 Carice van Arken 4.48.3    
14 Jorinde Nap 4.50.4    
15 Brenda Wensink          4.52.6    
16 Trynke Lourens 4.59.4    
17 Vera Grolleman 5.01.0    
18 Amber van der Maten 5.20.1    
19 Diane Wensink 5.33.2    
20 Sherilyn van Vemde 6.13.0    
         
pl. 1000 meter pup. jongens                                                                                          
1 Sebastiaan van Keulen 3.53.7    
2 Hendrik Olthuis 3.57.2    
3 Wout Hollander 4.03.2    
4 Thomas Wolf 4.05.4    
5 Hendrik Veerman 4.18.4    
6 Stan van der Maten 4.21.1    
7 Kiran Rorije 4.24.2    
8 Timo Hanekamp 4.27.3    
9 Sem Mulder 4.45.5    
10 Niels Grolleman 4.56.4    
11 Gerrit Wensink 5.30.4    
12 Kay Dijkstra 5.39.0    
         
  1000 meter jun + vrouwen      
2 Maureen Houtman 3.19.1 CRV40  
3 Luena Spijkerboer 3.36.3    
5 Isabel van Houweling 3.47.7    
6 Annet Buitenhuis 4.09.9 CRV50  
7 Marjon Fidder 4.28.0    
         
  1000 meter jun + mannen      
1 Bas Mekking 2.48.2 CRM40  
3 Jurian Onderdijk 2.48.9    
6 Gijs van de Wetering 2.54.3    
7 Wilco Jonker 3.03.5    
10 Janko van Arken 3.10.6    
11 Steven Hanekamp 3.12.4    
12 Hubert Bögemann 3.12.9 CRM55  
14 Aalt Wensink 3.19.8    
16 Roel Fidder 3.41.8    
         
  3000 meter vrouwen      
2 Erna van Es-Keen 12.05.2    
3 Maureen Houtman 12.20.6    
4 Paulien van Boven 12.35.1    
5 Linda Polinder 12.41.3    
6 Iris Bakker 13.17.7    
7 Chantal van Velde 13.53.6    
8 Angelique van Ommen 14.10.9    
9 Annet Buitenhuis 14.15.7    
10 Monique van Velde 15.00.0    
11 Ilse van Arken 15.27.4    
12 Tessa Hanekamp 15.56.1    
13 Jantina van den Bosch 15.57.4    
15 Anita Tichler 17.52.6    
16 Nina Bonhof 19.04.3    
17 Petra Jonker 19.04.4    
         
  3000 meter mannen      
1 Gerco van den Brink 9.46.3    
3 Daniël van den Esschert 10.15.5    
4 Ewout de Vos 10.17.6    
6 Reinier Simens 11.27.5    
7 Janko van Arken 11.47.0    
8 Freek van de Graaf 12.09.4    
9 Reint Scholten 12.10.3    
10 Theo Hanekamp 12.13.6    
11 Joost Veltman 12.14.5    
13 Jan Strik 12.44.1    
15 Jonas Bakker 13.03.5    
16 Rudie Krukkert 13.27.4    
17 Joost van den Brink 13.38.3    
18 Dick uit Heerde 13.48.6    
19 Wim Krooshof 13.59.0    
20 Martin Bastiani 14.09.5    
         
Woensdag 28 juni  DSM Baancircuit Dronten      
    onderdeel resultaat  
4e pl. JB Kay Hatzmann 100 meter 13.39  
4e pl. JB Kay Hatzmann 300 meter 44.33  
3e pl. JB Steven Hanekamp Discus 31.30  
2e pl. JB Steven Hanekamp Kogel 11.10  
2e pl. MMas60 Dirk Wigmans 1500 meter 5.49.66 CR M60
1e pl. MB Iris Reurink 100 meter 13.54  
2e pl. MB Karin van den Berg 300 meter 48.26  
2e pl. MB Iris Reurink Discus 23.23  
7e pl. MB Des Hatzmann Discus 17.14  
2e pl. MB Karin van den Berg Kogel 10.05  
7e pl. MB Des Hatzmann Kogel 7.12  
2e pl. MB Karin van den Berg Ver 4.73  
7e pl. MB Alisa Gelderman Ver 4.00  
2e pl. Vr. Sen Dominique Verheijen 100 meter 13.49  
1e pl. Vsen Dominique Verheijen Discus 36.40  
3e pl. Vsen Annemarie Luykx Discus 24.14  
3e pl. Vsen Annemarie Luykx Kogel 8.80  
1e pl. Vsen Dominique Verheijen ver 5.08  
         
Donderdag 29 juni Wiekloop De Wijk      
  2,5 km meisjes 10-13 jr      
1e pl. Esmee Vis 9.53    
         
Vrijdag 30 juni BB Baanclassic Zwolle      
  5000 meter      
2e M35 Bas Mekking 16.12.62 CR M40  
         
Zaterdag 1 juli ZAP Amersfoort      
  1000 meter      
  Maikel Potkamp 3.11.60 CR JPA  
         
Zaterdag 1 juli Van Bank tot Bank      
  500 meter meisjes      
1e pl. Mente Kommer 1.52    
2e pl. Noëmi Blankvoort 1.53    
3e pl. Roos Hollander 1.54    
7e pl. Lieze Kommer 2.04    
13e pl. Rosalie van der Stoop 2.33    
         
  500 meter jongens      
10e pl. Stan van der Maten 2.17    
13e pl Gerrit Wensink 2.30    
         
  900 meter meisjes 9-10 jr      
1e pl. Francine van der Stoop 3.56    
5e pl. Brenda Wensink 4.21    
6e pl. Brechtje van de Meent 4.23    
9e pl. Amber van der Maten 4.39    
10e pl. Carice van Arken 4.40    
12e pl. Diane Wensink 5.09    
         
  900 meter jongens 9-10 jr      
4e pl. Hendrik Olthuis 3.29    
         
  900 meter meisjes 11-12 jr      
1e pl. Esmee Vis 3.19    
2e pl. Ella van den Bosch 3.35    
4e pl. Elodie van Arken 3.41    
5e pl. Renske Hanekamp 3.52    
6e pl. Bente Hanekamp 4.24    
         
  900 meter jongens 11-12 jr      
4e pl. Storm Mekking 4.18    
         
  5 km vrouwen      
7e pl. Silke Wijnstok 22.44    
13e pl. Myrthe Renshoff 24.22    
26e pl. Maud van de Meent 25.49    
35e pl. Naomi van de Meent 26.35    
40e pl. Ilse van Arken 26.43    
48e pl. Monique van Velde 27.03    
66e pl. Hanneke van de Put 28.07    
67e pl. Lisanne Nagelhout 28.13    
73e pl. Geranda Berghorst 28.38    
75e pl. Margreet Vossebelt 28.50    
79e pl. Kristel Bruinewoud 29.25    
81e pl. Karin van Olst 29.19    
85e pl. Tessa Hanekamp 29.54    
91e pl. Ellen Haverkamp 29.49    
93e pl. Geke Fix 30.15    
95e pl. Marianne van Bekkum 30.49    
99e pl. Linette van Eersel 31.04    
129e pl. Iris Wonink 35.18    
         
  5 km mannen      
1e pl. Bas Mekking 17.15    
2e pl. Gerco van den Brink 17.54    
6e pl. Jeroen Kwakkel 18.50    
7e pl. Ruben Fix 18.53    
9e pl. Jurian Onderdijk 19.14    
14e pl. Gijs van de Wetering 19.43    
15e pl. Hubert Bögemann 19.53    
18e pl. Niels van Lohuizen 20.24    
20e pl. Stef Mensink 20.28    
45e pl. Kay Hatzmann 22.09    
46e pl. Rolf Lans 22.09    
55e pl. Freek van de Graaf 22.48    
59e pl. Jan Willem Hanekamp 23.09    
62e pl. Jonas Bakker 23.15    
90e pl. Jan Strik 26.33    
93e pl. Jaap Stroo 26.33    
116e pl. Erwin Kers 29.07    
127e pl. Jos Stap 30.15    
130e pl. Gert-Wim Fuite 31.43    
131e pl. Jurrie Teeuwen 31.47    
134e pl. Wim Krooshof 32.32    
         
  10 km vrouwen      
3e pl. Erna van Es-Keen 42.29    
5e pl.  Paulien van Boven 45.44    
7e pl. Linda Polinder 47.55    
8e pl. Annet Buitenhuis 49.21    
12e pl. Angelique van Ommen 51.20    
15e pl.  Chantal van Velde 53.24    
23e pl. Ruth Polinder 56.09    
35e pl. Els den Hengst 58.23    
38e pl. Yvonne Kremer 59.47    
41e pl. Karin Nijkamp 1.00.57    
44e pl. Jantina van den Bosch 1.01.33    
         
  10 km  mannen      
5e pl. Ewout de Vos 38.19    
15e pl. Dennis Mensink 43.09    
24e pl. Joost Veltman 44.17    
26e pl. Reinier Simens 44.32    
34e pl. Theo Hanekamp 46.00    
37e pl. Wolter Kasemier 46.25    
55e pl. Paul Termes 48.30    
56e pl. Joost van den Brink 48.46    
69e pl. Jan Wiessenberg 52.47    
86e pl. Harry Nijkamp 56.23    
87e pl. Flip Nijhoff 56.36    
98e pl. Jan Draaijer 1.04.51    
         
  15 km vrouwen      
1e pl. Vr.40 Maureen Houtman 1.05.24    
2e pl. Vr.rec Marrie de Kreek 1.11.23    
6e pl. Vr.rec Marjorie van den Brink 1.17.46    
11e pl. Vr.rec Aaltje Post 1.23.38    
         
  15 km mannen      
3e pl. Msen Aalt Wensink 1.02.09    
19e pl. M.recr Klaas Draaijer 1.07.20    
31e pl. M.recr Reint Scholten 1.07.32    
26e pl. M.recr Gert uit de Bulten 1.07.57    
35e pl. M.recr Jan-Willem Wieman 1.11.07    
38e pl. M.recr Aalt van het Goor 1.11.23    
64e pl. M.recr Wim Westerink 1.21.12    
70e pl. M.recr Bert Vlijm 1.23.40    
         
zaterdag 1 juli Athletic Champs Epe      



Bekijk alle nieuws berichten