Nieuws

Zondag 17 September 2017

Dit weekend was weer een weekend vol wedstrijden. Gister was de Hoenwaardrun in Hattem, vandaag deden er diverse Gemzen mee aan de Dam tot Damloop, de pupillen waren gisteren in Dronten te vinden en de mannen streden vandaag in Wageningen voor promotie naar de 2e klasse (zie afzonderlijk bericht)

Vrijdag 15 september Trackmeeting Wageningen





5000 meter





Janko van Arken 19.18.72










Zaterdag 16 september Hoenwaardrun Hattem





5 km




3e M40 Hubert Bögemann 18.50



2e V40 Nanette Dijkman 24.09



5e V40 Aaltje Post 25.04



20e M40 Henk Brouwer 25.32



9e Vsen Naomi van de Meent 25.42



12e Vsen Maud van de Meent 26.51




10 km




5 Msen Andre van de Wetering 43.30



1e V40 Hetty Wierenga-Groen 45.19



11e M40 Joost van den Brink 47.36



16e M40 Jan Kaat 49.49



19e M40 Bert Vlijm 51.36



20e M40 Cees Buijs 52.10



34e M40 Flip Nijhoff 59.14




15 km




10e M40 Jan Strik 1.14.03



15e M40 Jan Bogaard 1.21.58










Zaterdag 16 september Grachtenloop Hasselt





3km meisjes t/m 12




1e pl. Esmee Vis 12.22










Zaterdag 16 september Fish Potato Run 12,8 km        
157e pl Harrie Hatzmann 1.00.35        
             
Zaterdag 16 september Pupillen Medaille Dronten





JPA 2e jaars 60m 1000m bal ver pnt.
11e pl. Timo Hanekamp 11.16 4.31.09 23.43 3.32 39
12e pl. Hendrik Olthuis 10.47 3.58.81 13.34 3.23 36
13e pl. Wout Hollander 11.07 4.26.71 23.34 2.99 36
15e pl. Kiran Rorije 10.44 4.29.94 14.33 2.72 26

JPC 40mh bal ver
pnt.
13e pl. Gerrit Wensink 10.93 13.01 2.34
11

MPA 1e jrs 60m discus kogel hoog pnt.
6e pl. Diane Wensink 12.10 11.58 4.92 0.85 22

MPA 2e jrs 60m discus kogel hoog pnt.
5e pl. Merel Beekman 10.92 16.69 6.73 1.15 102
7e pl. Maud Brouwer 10.05 16.39 5.45 1.20 100
8e pl. Renske Hanekamp 10.66 14.07 6.02 1.15 92
10e pl. Francine van der Stoop 10.12 12.45 5.77 1.15 88
13e pl. Bente Hanekamp 11.30 17.40 6.41 1.00 77
19e pl. Elodie van Arken 10.80 12.20 5.34 0.95 57
24e pl. Esther Bunte 11.09 11.05 5.28 0.85 38
26e pl. Megan Rouw 11.90 12.38 4.63 0.95 34

Estafette 4x60



1e pl. Merel,Bente,Renske,Francine 40.10



8e pl. Diane,Elodie, Esther, Megan 45.70




MPB 40mh kogel hoog
pnt.
4e pl. Renee Blok 9.09 5.31 1.05
77
5e pl. Flore Kroes 8.48 4.37 0.90
75
8e pl. Mente Kommer 8.19 4.05 0.90
72
12e pl. Lieze Kommer 8.93 3.68 0.85
56
15e pl. Carice van Arken 10.70 4.50 0.85
54
17e pl. Noëmi Blankvoort 9.94 4.24 0.85
52
18e pl. Suze Haverkamp 9.02 4.21 0.75
50
19e pl. Brenda Wensink 9.16 3.75 0.85
50

MPC 40mh bal ver
pnt.
5e pl. Magali Kanis 9.99 12.69 2.49
26

MPC Mini 40mh bal ver
pnt.
5e pl. Rebecca Bakker 11.38 10.16 2.49
25







Bekijk de foto's van deze medaillewedstrijd, gemaakt door Monique Wensink 

Zondag 17 september Dam tot Dam loop 16,1 km




16,1 km





Ewout de Vos 1.03.53




Maureen Houtman 1.12.08




Erna van Es-Keen 1.12.08



  Joris Stigter 1.17.33        

Chantal van Velde 1.22.58




Theo Hanekamp 1.22.58




Annet Buitenhuis 1.23.05




Hellen Simens 1.26.54




John de Heij 1.30.54



  Annemarie Veldkamp 1.45.43        

Jurrie Teeuwen 1.54.22




Marjan Hop 1.55.32





Bekijk alle nieuws berichten