Nieuws

Zondag 10 December 2017

Gister was de 2 cross van de Gelders Overijsselse Crosscompetitie. Zie daarvoor ook het afzonderlijke bericht. Maar vorige week waren er ook een aantal Gemzen actief bij de eerste indoorwedstrijd in Omisport.

Zondag 3 december Try out games Omnisport Apeldoorn    
5e pl Mmas Dirk Wigmans 800 m 2.48.03  
1e pl Mmas Berthram Mak kogel 8.48  
23e pl Msen Denis Jolwa 60 m 7.72  
32e pl Msen Jurian Onderdijk 60 m 8.04  
10e pl Msen Denis Jolwa 800 m 2.16.24  
5e pl MjunA Karin van den Berg 60 mh 11.18  
5e pl MjunA Karin van den Berg hoog 1.50  
5e pl MjunA Karin van den Berg ver 4.77  
8e pl MjunB Iris Reurink 60 m 8.41 8.39 hf
8e pl MjunB Iris Reurink 200 m 28.13  
         
Zondag 3 december Montferland Run 15 km    
69e M35 Janko van Arken 1.02.49    
47e V35 Nanette Dijkman 1.17.52    
249e M55 Hubert Bögemann 1.27.21    
         
Zaterdag 9 december 2e cross G.O. Crosscompetitie  Epe      
  Meisjes pupillen C ca 1000m    
1e pl Sara Kwakkel 5.46    
3e pl Merle Kwakkel 6.21    
  Jongens pupillen C ca 1000m    
5e pl Stan van der Maten 6.00    
  Meisjes pupillen B ca 1000m    
2e pl Magali Kanis 5.30    
  Jongens pupillen B ca 1000m    
15e pl Gerrit Wensink 6.45    
  Meisjes pupillen A 1e jrs ca 1000m    
1e pl Mente Kommer 5.00    
4e pl Noëmi Blanvoort 5.29    
6e pl Roos Hollander 5.36    
7e pl Flore Kroes 5.47    
8e pl Renee Blok 6.13    
10e pl Dagmar Boone 6.24    
11e pl Brenda Wensink 6.35    
  Meisjes pupillen A 2e jrs ca 1000m    
1e pl Nina Wolf 5.05    
4e pl Merel van der Haar 5.54    
6e pl Amber van der Maten 6.26    
  Jongens pupillen A 1e jrs ca 1000m    
12e pl Thomas Wolf 5.51    
  Meisjes D 1e jrs ca 1500m    
6e pl Elodie van Arken 7.35    
  Meisjes D 2 jrs ca 1500m    
2e pl Luena Spijkerboer 6.34    
  Jongens D 1e jrs ca 2000m    
1e pl Maikel Potkamp 8.41    
6e pl Hendrik Olthuis 10.07    
12e pl Dajo Roelofsen 10.37    
15e pl Kiran Rorije 10.54    
20e pl Storm Mekking 12.32    
  Meisjes C ca 2000m    
1e pl Iris Bredewolt 9.21    
8e pl Ella van den Bosch 10.08    
  Vrouwen 35 korte cross ca 2500m    
3e pl Arjanne Rorije-Lever  14.55    
6e pl Hester Woutersen 17.36    
7e pl Luzien Hatzmann 18.39    
8e pl Adelien van Beek 18.55    
  Mannen senioren korte cross ca 2500m    
10e pl Jurian Onderdijk 10.35    
13e pl Wilco Jonker 12.05    
  Mannen 35 korte cross ca 2500m    
3e pl Bas Mekking 9.39    
5e pl Henri Wagenaar 10.23    
  Meisjes B ca 2500m    
6e pl Eveline Houtman 12.16    
  Jongens B ca 4000m    
5e pl Gijs van de Wetering 16.28    
  Vrouwen 35 lange cross ca 6000m    
2e pl Monique Fibbe 28.03    
  Vrouwen 40 lange cross ca 6000m    
1e pl Maureen Houtman 28.08    
3e pl Erna van Es-Keen 29.37    
4e pl Marjorie van den Brink 34.53    
5e pl Marjon Fidder 36.57    
  Vrouwen 50 lange cross ca 6000m    
1e pl Annet Buitenhuis 34.34    
  Mannen senioren lange cross ca 8500m    
6e pl Ewout de Vos 34.31    
  Mannen 35 lange cross ca 8500m    
4e pl Herman Zwerver 40.15    
  Mannen 40 lange cross ca 8500m    
1e pl Bas Mekking 32.23    
4e pl Klaas Draaijer 38.37    
5e pl Harrie Hatzmann 42.01    
6e pl Roel Fidder 47.15    
         
Zaterdag 9 december Koude Polderloop Nijkerk 10 km    
8e pl M50 Aalt van 't Goor 43.58    


Bekijk alle nieuws berichten