Nieuws

Zaterdag 8 April 2017

Vandaag was onze Lambert Dijkslagbaan het toneel van de opening van de DSM Baancircuit 2017. Onder goede omstandigheden (maar het weer van morgen was beter geweest...) werden er mooie prestaties geleverd door onze Gemzen. Bij de jeugd wisten 4 Gemzen zich in de top-10 van de bestenlijst aller tijden te nestelen.  

Dit zijn de resultaten van alle Gemzen:

Vrouwen

300 meter                       Dominique Verheijen 43,48 

Verspringen                     Ilona Hofmeijer 3,38 meter

Verspringen                     Dominique Verheijen 4,84 meter

Discus                            Dominique Verheijen 36,49 meter

Discus                            Annemarie Luykx 23,37 meter

Discus                            Ilona Hofmeijer 19,69 meter

Mannen (senioren en masters)

100 meter                       Jurian Onderdijk 12.47

300 meter                       Jurian Onderdijk 39,25

Hoog                             Jasper Bruggeman 1.70 meter

300 meter                       Berthram Mak 44,25 (master50)

800 meter                       Dirk Wigmans 2.49.66 (master60) 

Jongens A

100 meter                        Stijn Tromp 11,64 (3e plaats bestenlijst Jongens A)

100 meter                        Sander Klaassen 12.26

100 meter                        Arnout Mak 12.76

300 meter                        Sander Klaassen 39,74

Hoog                               Arnout Mak 1.65 meter

Meisjes B

100 meter                         Anne Roossink 13,64

100 meter                         Alisa Gelderman 13,82

100 meter                         Linde Augustinus 13,86

300 meter                         Anne Roossink 46,31

Verspringen                        Karin van den Berg 4,88 meter (7e plaats bestenlijst Meisjes B)

Verspringen                        Alisa Gelderman 4,59 meter

Verspringen                        Linde Augustinus 4,48 meter

Jongens B

100 meter                          Steven  Hanekamp 12.60

100 meter                          Kay Hatzmann 13,40

300 meter                          Kay Hatzmann 44,72

Polshoog                            Steven Hanekamp 2.30 meter 

Meisjes C

80 meter                             Evelien van Houweling 11,38

80 meter horden                    Evelien van Houweling 14,61

Kogel                                  Des Hatzmann 7,11 meter

Discus                                 Des Hatzmann 17,65 meter

Discus                                 Evelien van Houweling 15,13 meter

Jongens C

800 meter                            Gijs van de Wetering 2.17.93

Meisjes D

60 meter                              Elisa Nap 8.86

60 meter                              Nienke Wagenaar 9,41

60 meter                              Silke Wijnstok 9,41

60 meter                              Suusje Berkenbosch 9,69

60 meter                              Bregje de Brake 10,22

60 meter                              Ying Steenbergen 10,49

600 meter                            Luena Spijkerboer 1.56,27

60 meter horden                    Isabel van Houweling 11,07 (7e plek bestenlijst Meisjes D)

60 meter horden                    Nienke Wagenaar 12,67

60 meter horden                    Luena Spijkerboer 12,98

Hoog                                   Elisa Nap 1.30 meter

Hoog                                   Silke Wijnstok 1,25 meter

Hoog                                   Luena Spijkerboer 1,20 meter

Verspringen                           Isabel van Houweling 4,21 meter

Verspringen                           Silke Wijnstok 3,99 meter

Verspringen                           Nienke Wagenaar 3,95 meter

Verspringen                           Suusje Berkenbosch 3,91 meter

Verspringen                           Bregje de Brake 3,37 meter

Verspringen                           Ying Steenbergen 3,18 meter

Kogel                                   Isabel van Houweling 8,67 meter

Kogel                                   Suusje Berkenbosch 7,00 meter

Discus                                  Isabel van Houweling 21,11 (4e plek bestenlijst Meisjes D)



Bekijk alle nieuws berichten