Uitslagenlijst - 700 meter - Meisj

          VOORLOPIGE UITSLAGEN LIJST  27E DALLI - DE KLOKLOOP HEERDE
                    UITSLAGENLIJST - 700 METER - MEISJES
31-10-2009 14:47                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------  -------
    1    957  Milo Groen                                                 2e      2:59  14,078     4:15 
    2    901  Desi van Emmerik           Cialfo                2002     21e      2:44  15,366     3:54 
    3    964  Gemma Jonker                                              22e      2:53  14,566     4:07 
    4    906  Ella Bartelds              Cialfo                2001     23e      2:55  14,400     4:10 
    5    905  Iris Reurink               De Gemzen             2001     24e      3:02  13,846     4:20 
    6    961  Maartje Berkenbosch                                       25e      3:09  13,333     4:30 
    7    902  Emma van Emmerik           Cialfo                2002     26e      3:11  13,194     4:32 
    8    912  Lieke Koldeweij            Zwolle                2002     27e      3:11  13,194     4:32 
    9    903  Merith Van Lohuizen        De Gemzen             2001     28e      3:13  13,057     4:35 
   10    904  Nienke Koedoot             Zwolle                2001     29e      3:20  12,600     4:45 
   11    968  Leonie Bijsterbosch                                       30e      3:22  12,475     4:48 
   12    909  Myrthe Renshoff            De Gemzen             2002     31e      3:25  12,293     4:52 
   13    973  Aniek van der Haar                                        32e      3:27  12,174     4:55 
   14    910  Rinske Sytsma              Heerde                2002     33e      3:27  12,174     4:55 
   15    907  Nienke van de Beek         Heerde                2003     34e      3:31  11,943     5:01 
   16    960  Rosa Blom                                                 35e      3:31  11,943     5:01 
   17    916  Joy Amo                    De Gemzen             2001     36e      3:32  11,887     5:02 
   18    969  Lies-Anne Levering                                        37e      3:34  11,776     5:05 
   19    917  Anouk van der Windt        Heerde                2001     38e      3:37  11,613     5:10 
   20    966  Nijnke de Lange                                           39e      3:39  11,507     5:12 
   21    908  Janouk Kroes               Oldebroek             2003     40e      3:46  11,150     5:22 
   22    965  Kiyang Ahmadi                                             41e      3:47  11,101     5:24 
   23    911  Tessa Hanekamp             De Gemzen             2002     42e      3:51  10,909     5:30 
   24    975  Isa Stennenberg                                           43e      3:53  10,815     5:32 
   25    918  Maud van der Windt         Heerde                2003     44e      3:59  10,544     5:41 
   26    974  Judith Castrop                                            45e      4:03  10,370     5:47 
   27    963  Evelien van Houweling                                     46e      4:06  10,244     5:51 
   28    913  Jeanine Borreman           Heerde                2001     47e      4:06  10,244     5:51 
   29    972  Melissa van Beek                                          48e      4:09  10,120     5:55 
   30    958  Esmé Bastiannet                                           49e      4:18   9,767     6:08 
   31    975  Isa Stennenberg                                           50e      4:19   9,730     6:10 
   32    975  Isa Stennenberg                                           51e      4:33   9,231     6:30 
   33    976  Rosanne Veldhuizen                                        52e      4:36   9,130     6:34 
   34    967  Femke van Leeuwen                                         53e      4:37   9,097     6:35 
   35    970  Nina Aa                                                   54e      5:06   8,235     7:17 
   36    971  Nikki Aa                                                  55e      5:33   7,568     7:55 
   37    962  Isabel van Houweling                                      56e      5:35   7,522     7:58 

          VOORLOPIGE UITSLAGEN LIJST  27E DALLI - DE KLOKLOOP HEERDE
                    UITSLAGENLIJST - 700 METER - JONGENS
31-10-2009 14:47                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------  -------
    1    959  Mark van den Berg                                          1e      2:49  14,911     4:01 
    2    929  Pedro San Miguel                                           3e      2:59  14,078     4:15 
    3    951  Tom Zwijnenberg            Zwolle                2002      4e      3:00  14,000     4:17 
    4    952  Gijs Roossink              Isala '96             2002      6e      3:08  13,404     4:28 
    5    928  Milan Pijl                                                 7e      3:22  12,475     4:48 
    6    956  Jorrit Koldeweij           Zwolle                2003      8e      3:37  11,613     5:10 
    7    924  Jarno Haverkamp                                            9e      3:40  11,455     5:14 
    8    920  Sjoerd Brevoord                                           10e      3:42  11,351     5:17 
    9    953  Jannes Veerman             Heerde                2003     11e      3:43  11,300     5:18 
   10    921  Gerben de Lange                                           12e      3:52  10,862     5:31 
   11    925  Fons Katoen                                               13e      3:54  10,769     5:34 
   12    927  Dennis Berkhoff                                           14e      3:55  10,723     5:35 
   13    919  Marten Brevoord                                           15e      4:05  10,286     5:50 
   14    923  Maikel Potkamp                                            16e      4:51   8,660     6:55 
   15    954  Berend Veerman             Heerde                2006     17e      4:58   8,456     7:05 
   16    922  Hidde Roossink                                            18e      5:06   8,235     7:17 
   17    926  Hendrik Veerman                                           19e      6:33   6,412     9:21 
   18    930  Simon Bijsterbosch                                        20e      6:34   6,396     9:22 

           VOORLOPIGE UITSLAGEN LIJST  27E DALLI - DE KLOKLOOP HEERDE
                    UITSLAGENLIJST - 1400 METER - MEISJES
31-10-2009 14:48                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------  -------
    1    885  Gerline Crediet                                            1e      5:21  15,701     3:49 
    2    856  Anne Roossink              Isala '96             2000      3e      5:40  14,824     4:02 
    3    886  Carmel Rozendal            De Gemzen                       4e      5:41  14,780     4:03 
    4    851  Myrthe ten Broeke          De Gemzen             1999      7e      5:56  14,157     4:14 
    5    862  Julia Wijnhoud             Hattem                1997      9e      6:18  13,333     4:30 
    6    889  Julia Lubbinge                                            10e      6:21  13,228     4:32 
    7    863  Emma Wijnhoud              Hattem                2000     11e      6:26  13,057     4:35 
    8    855  Lotte Koedoot              Zwolle                1998     12e      6:28  12,990     4:37 
    9    887  Esther Jager               De Gemzen                      15e      6:30  12,923     4:38 
   10    864  Sophie Wijnhoud            Hattem                2000     16e      6:31  12,890     4:39 
   11    873  Karin van den Berg         De Gemzen                      17e      6:34  12,792     4:41 
   12    871  Morsal Yaqobi              De Gemzen             1999     20e      6:41  12,569     4:46 
   13    880  Marit Hanekamp                                            21e      6:43  12,506     4:47 
   14    868  Emma van Leeuwen           Heerde                1998     22e      6:45  12,444     4:49 
   15    866  Denise Lemckert            Apeldoorn             1998     23e      6:47  12,383     4:50 
   16    874  Manon Niemeijer                                           24e      6:51  12,263     4:53 
   17    860  Esmee de Ruiter            De Gemzen             2000     25e      6:55  12,145     4:56 
   18    861  Roosmarijn Bastiani        Wapenveld             1997     26e      7:07  11,803     5:05 
   19    882  Marlin Modderkolk                                         27e      7:12  11,667     5:08 
   20    883  Demi Steunenberg                                          28e      7:12  11,667     5:08 
   21    869  Jasmijn Sagel              Isala '96             1998     29e      7:21  11,429     5:15 
   22    872  Carlijn van Boven          De Gemzen             1999     30e      7:28  11,250     5:20 
   23    884  Elles Bouwmeester                                         31e      7:33  11,126     5:23 
   24    877  Anouk van Leeuwen                                         32e      7:47  10,792     5:33 
   25    888  Femke Jager                                               33e      8:23  10,020     5:59 
   26    878  Inge van Leeuwen                                          34e      8:38   9,730     6:10 

          VOORLOPIGE UITSLAGEN LIJST  27E DALLI - DE KLOKLOOP HEERDE
                    UITSLAGENLIJST - 1400 METER - JONGENS
31-10-2009 14:48                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------  -------
    1    859  Han van de Beek            De Gemzen             1999      2e      5:38  14,911     4:01 
    2    870  Victor Sagel               Isala '96             2000      5e      5:46  14,566     4:07 
    3    876  Wilco Jonker               De Gemzen                       6e      5:47  14,524     4:07 
    4    853  Léon Mak                   De Gemzen             2000      8e      6:11  13,585     4:25 
    5    854  Arnout Mak                 De Gemzen             1998     13e      6:28  12,990     4:37 
    6    875  Thijs Berkenbosch                                         14e      6:30  12,923     4:38 
    7    867  Renger Bootsma             De Gemzen             2000     18e      6:35  12,759     4:42 
    8    881  Stijn Castrop                                             19e      6:36  12,727     4:42 

          VOORLOPIGE UITSLAGEN LIJST  27E DALLI - DE KLOKLOOP HEERDE
                       UITSLAGENLIJST - 5 KILOMETER
31-10-2009 14:48                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------  -------
    1    474  Jeroen Kwakkel             De Gemzen             1979      1e Man       16:22  18,330     3:16 
    2    482  Marcel Kwakkel             Phoenix               1981      2e Man       16:29  18,200     3:17 
    3    428  Joni van Loon              Cialfo                1988      3e Man       17:27  17,192     3:29 
    4    431  Kris Sprokjholt            Vaassen               1986      4e Man       17:42  16,949     3:32 
    6    409  Gerard Kroes               Cialfo                1970      5e Man       18:40  16,071     3:44 
    7    390  Edwin Merkestein           Loopgroep PK          1972      6e Man       19:10  15,652     3:50 
    8    501  Rinus Groen                Veluwe                          7e Man       19:14  15,598     3:50 
    9    470  Gerrit Zoet                Running2000           1954      8e Man       19:19  15,531     3:51 
   10    552  Sepp Jansen                                                9e Man       19:38  15,280     3:55 
   11    427  Klaas Draaijer             Heerde                1974     10e Man       19:39  15,267     3:55 
   12    448  Erik Polman                AV '34                1959     11e Man       19:41  15,241     3:56 
   13    517  Johan Kanis                De Gemzen                      12e Man       20:13  14,839     4:02 
   14    458  Renco Hatenboer            Veluwe                1964     13e Man       20:23  14,718     4:04 
   15    546  Thijs Krukkert                                            14e Man       20:36  14,563     4:07 
   16    534  Dirkjan de Groot                                          15e Man       20:51  14,388     4:10 
   17    541  Alex Beldman                                              16e Man       20:55  14,343     4:11 
   18    466  Robert Roossink            Hattem                1970     17e Man       21:00  14,286     4:12 
   19    512  Paul Floor                                                18e Man       21:04  14,241     4:12 
   20    467  Martin Borreman            Heerde                1973     19e Man       21:38  13,867     4:19 
   21    536  John Palm                                                 20e Man       21:40  13,846     4:20 
   22    551  Gerben Dalhuisen           De Gemzen                      21e Man       21:43  13,814     4:20 
   23    510  Ed Noordhuizen                                            22e Man       21:48  13,761     4:21 
   24    515  Ricardo Verheijen          De Gemzen                      23e Man       21:49  13,751     4:21 
   25    460  Joost-Pieter Katoen        Maastricht            1964     24e Man       21:57  13,667     4:23 
   26    361  Teunis van Lohuizen        Heerde                1965     25e Man       22:02  13,616     4:24 
   27    516  Guido Kamphuis             De Gemzen                      26e Man       22:17  13,463     4:27 
   28    571  Theo van Hoek                                             27e Man       22:26  13,373     4:29 
   29    535  Tess Boekema                                               1e Vrouw     22:28  13,353     4:29 
   30    383  Jasper Schoonhoven         Veessen               1995     28e Man       22:35  13,284     4:31 
   31    404  Joost Didden               Apeldoorn             1983     29e Man       22:48  13,158     4:33 
   32    503  Maureen Houtman            De Gemzen                       2e Vrouw     23:10  12,950     4:38 
   33    405  Robin Rense                Apeldoorn             1984     30e Man       23:18  12,876     4:39 
   34    544  Edwin Dekker                                              31e Man       23:20  12,857     4:40 
   35    406  Dick Doornenbal            Flevo Delta           1948     32e Man       23:22  12,839     4:40 
   36    533  Carla Broekema                                             3e Vrouw     23:39  12,685     4:43 
   37    520  Janita Crediet                                             4e Vrouw     23:51  12,579     4:46 
   38    519  Klaas Crediet                                             33e Man       23:52  12,570     4:46 
   39    567  Tonny Keizer                                              34e Man       23:57  12,526     4:47 
   40    502  Bert van den Berg                                         35e Man       23:58  12,517     4:47 
   41    566  Hans Reijnders                                            36e Man       23:59  12,509     4:47 
   42    550  Sandra Boxum                                               5e Vrouw     24:01  12,491     4:48 
   43    490  Jacqueline van der Scheer  Heerde                1961      6e Vrouw     24:05  12,457     4:49 
   44    468  Jasper Bruggeman           De Gemzen             1997     37e Man       24:14  12,380     4:50 
   45    360  Niels van Lohuizen         De Gemzen             1997     38e Man       24:26  12,278     4:53 
   46    355  Esther Jaspers             Zwolle                1981      7e Vrouw     24:41  12,154     4:56 
   47    443  Nina Meijerink             De Gemzen             1996      8e Vrouw     24:41  12,154     4:56 
   48    472  Jan Mulder                 Zwolle                1950     39e Man       24:43  12,138     4:56 
   49    437  Henk Moerkens              Flevo Delta           1957     40e Man       24:53  12,056     4:58 
   50    481  Jan de Graaf               Dronten               1948     41e Man       25:02  11,984     5:00 
   51    475  Nikki van de Klundert      Dronten               1993      9e Vrouw     25:06  11,952     5:01 
   52    422  Céleste Visscher           Hasselt               1980     10e Vrouw     25:06  11,952     5:01 
   53    415  Nardie Mulder              Zwolle                1988     11e Vrouw     25:08  11,936     5:01 
   54    455  Anne Meiberg               De Gemzen             1997     12e Vrouw     25:17  11,866     5:03 
   55    471  Gerard meiberg             Hattem                1952     42e Man       25:17  11,866     5:03 
   56    548  Ate Smit                                                  43e Man       25:18  11,858     5:03 
   57    489  Ton Vollebregt             Heerde                1959     44e Man       25:19  11,850     5:03 
   58    400  Evert Veerman              Heerde                1970     45e Man       25:24  11,811     5:04 
   59    564  Bennie van Riessen                                        46e Man       25:29  11,772     5:05 
   60    529  Eric Wansing                                              47e Man       25:32  11,749     5:06 
   61    413  Sylvia Middendorp          PEC 1910              1980     13e Vrouw     25:37  11,711     5:07 
   62    514  Erik Berendsen                                            48e Man       25:38  11,704     5:07 
   63    351  Hans Doornink              Wapenveld             1972     49e Man       25:39  11,696     5:07 
   64    445  Astrid Beerten             Veluwe                1963     14e Vrouw     25:42  11,673     5:08 
   65    469  Dina de Lange              PEC 1910              1968     15e Vrouw     25:42  11,673     5:08 
   66    537  Dirk Stevens                                              50e Man       25:44  11,658     5:08 
   67    394  Ellard de Vries            Zwolle                1957     51e Man       25:49  11,620     5:09 
   68    384  Gerda Schoonhoven          Veessen               1963     16e Vrouw     25:52  11,598     5:10 
   69    549  Simone Sluiter                                            17e Vrouw     25:55  11,576     5:11 
   70    557  Martijn Eikelboom                                         52e Man       25:57  11,561     5:11 
   71    492  Willium van Petersen       Heerde                1996     53e Man       25:59  11,546     5:11 
   72    376  Henk Langelo               Dedemsvaart           1955     54e Man       26:00  11,538     5:12 
   73    493  Jan Hulleman               Heerde                1965     55e Man       26:01  11,531     5:12 
   74    565  Mariska van den Berg                                      18e Vrouw     26:02  11,524     5:12 
   75    524  Gerrit ten Brinke                                         56e Man       26:02  11,524     5:12 
   76    484  Evelien de Mos             Triada Woondiensten   1981     19e Vrouw     26:03  11,516     5:12 
   77    498  Alfred Stijf               dalli - de Klok                57e Man       26:11  11,458     5:14 
   78    531  Arjan Emmelkamp                                           58e Man       26:14  11,436     5:14 
   79    504  J. Larson                  De Gemzen                      59e Man       26:17  11,414     5:15 
   80    374  Jan IJzerman               Heerde                1961     60e Man       26:22  11,378     5:16 
   81    499  Erwin van deBeek           dalli - de Klok                61e Man       26:23  11,371     5:16 
   82    401  Derk jan Palm              De Gemzen             1966     62e Man       26:24  11,364     5:16 
   83    554  Tanja Geutze                                              20e Vrouw     26:26  11,349     5:17 
   84    500  Mustafa Gözek              dalli - de Klok                63e Man       26:31  11,314     5:18 
   85    518  Manon Logtenberg                                          21e Vrouw     26:32  11,307     5:18 
   86    539  Arjan Zweekhorst                                          64e Man       26:39  11,257     5:19 
   87    372  Jos Jousma                 Zwolle                1961     65e Man       26:44  11,222     5:20 
   88    555  Wim Dalhuizen                                             66e Man       26:45  11,215     5:21 
   89    532  Albert Eenkhoorn                                          67e Man       26:45  11,215     5:21 
   90    397  Anette Westerink           IJsselmuiden          1976     22e Vrouw     26:47  11,201     5:21 
   91    457  Dirk Willem Hiemstra       Meppel                1968     68e Man       26:51  11,173     5:22 
   92    568  Gert Jongerman                                            69e Man       26:52  11,166     5:22 
   93    525  Martijn v.d. Broek                                        70e Man       26:54  11,152     5:22 
   94    559  Gerjohn Ijzerman                                          71e Man       26:56  11,139     5:23 
   95    484  Evelien de Mos             Triada Woondiensten   1981     23e Vrouw     26:57  11,132     5:23 
   96    359  Matthieu van den Broeke    De Gemzen             1997     72e Man       27:01  11,104     5:24 
   97    485  Myrna Nijhuis              Triada Woondiensten   1973     24e Vrouw     27:03  11,091     5:24 
   98    453  Ilona Hofmeijer            De Gemzen             1993     25e Vrouw     27:05  11,077     5:25 
   99    446  Gerrie Beetsma             Flevo Delta           1947     26e Vrouw     27:11  11,036     5:26 
  100    385  Stefan Reurink             De Gemzen             1997     73e Man       27:14  11,016     5:26 
  101    521  Luony van der Haar                                        27e Vrouw     27:15  11,009     5:27 
  102    436  Paul Damman                Zwolle                1974     74e Man       27:23  10,956     5:28 
  103    435  Rene van Kilsdonk          Zwolle                1970     75e Man       27:23  10,956     5:28 
  104    487  Arnoud Dokter              Heerde                1979     76e Man       27:25  10,942     5:29 
  105    399  Melvin van Dijk            Zwolle                1978     77e Man       27:28  10,922     5:29 
  106    542  Jalissa Bultman            De Gemzen                      28e Vrouw     27:30  10,909     5:30 
  107    479  Ilse van der Kooi          Dronten               1968     29e Vrouw     27:41  10,837     5:32 
  108    386  Marije van Dijk            IJsselmuiden          1976     30e Vrouw     27:42  10,830     5:32 
  109    373  Erna Bokxem                Koekange              1968     31e Vrouw     27:53  10,759     5:34 
  110    477  Lida Lok                   Flevo Delta           1956     32e Vrouw     27:53  10,759     5:34 
  111    391  Stevan Otting              Lelystad              1980     78e Man       28:00  10,714     5:36 
  112    511  Sophie Huiskamp                                           33e Vrouw     28:02  10,702     5:36 
  113    570  Gert Gerritsen                                            79e Man       28:07  10,670     5:37 
  114    442  Loes van der Meer          Flevo Delta           1952     34e Vrouw     28:09  10,657     5:37 
  115    461  Jenny Huzen                Dalfsen               1960     35e Vrouw     28:15  10,619     5:39 
  116    440  Noor Brand                 Apeldoorn             1957     36e Vrouw     28:27  10,545     5:41 
  117    462  Corrie Zwaan               Flevo Delta           1954     37e Vrouw     28:28  10,539     5:41 
  118    408  Adri Dokter                Wapenveld             1962     80e Man       28:39  10,471     5:43 
  119    526  Ruth van Amelsfoort                                       38e Vrouw     28:44  10,441     5:44 
  120    547  Kanne Bloem                                               81e Man       28:47  10,423     5:45 
  121    523  Gré ten Brinke                                            39e Vrouw     28:48  10,417     5:45 
  122    486  Wim Dingerink              Triada Woondiensten   1959     82e Man       28:49  10,411     5:45 
  123    543  Julius Polak                                              83e Man       28:57  10,363     5:47 
  124    560  Evert Schuurhuis                                          84e Man       29:02  10,333     5:48 
  125    505  Jan Haagsma                                               85e Man       29:10  10,286     5:50 
  126    463  Marjolein Kleijer          Dronten               1972     40e Vrouw     29:12  10,274     5:50 
  127    473  Els Hoogendoorn            Flevo Delta           1970     41e Vrouw     29:16  10,251     5:51 
  128    449  Daan Sikkens               Zwolle                1970     86e Man       29:25  10,198     5:53 
  129    569  Hester Woutersen                                          42e Vrouw     29:26  10,193     5:53 
  130    417  Antine Sytsma              Heerde                1973     43e Vrouw     29:26  10,193     5:53 
  131    377  Karin Lubbinge             Apeldoorn             1968     44e Vrouw     29:28  10,181     5:53 
  132    439  Erwin Kers                 Heerde                1973     87e Man       29:33  10,152     5:54 
  133    506  Sonja van Leeuwen                                         45e Vrouw     29:34  10,147     5:54 
  134    425  Jacqueline Eikenaar        De Gemzen             1978     46e Vrouw     29:42  10,101     5:56 
  135    527  Ans van den Broek - Wille  Veluwe                         47e Vrouw     29:45  10,084     5:57 
  136    412  Edwin Boelee               Flevo Delta           1961     88e Man       29:49  10,061     5:57 
  137    438  Jacqueline Leegsma         Flevo Delta           1964     48e Vrouw     29:50  10,056     5:58 
  138    522  Ypke de Jong               Zwolle                1946     89e Man       29:58  10,011     5:59 
  139    393  Christel Keizer            IJsselmuiden          1970     49e Vrouw     30:19   9,896     6:03 
  140    388  Eddy Wellinga              Zwolle                1951     90e Man       30:20   9,890     6:04 
  141    392  Tenièlle Dijkgraaf         Heerde                1980     50e Vrouw     30:21   9,885     6:04 
  143    419  Suzan van Olst             De Gemzen             1972     51e Vrouw     30:23   9,874     6:04 
  144    420  Inge Hekman                Zwolle                1970     52e Vrouw     30:23   9,874     6:04 
  145    421  Ingrid Boschman            De Gemzen             1975     53e Vrouw     30:24   9,868     6:04 
  146    451  Janke Vriesinga            PEC 1910              1963     54e Vrouw     30:24   9,868     6:04 
  147    491  Jenny Rorije               Wapenveld             1977     55e Vrouw     30:26   9,858     6:05 
  148    561  Marleen Schuurman                                         56e Vrouw     30:32   9,825     6:06 
  149    530  Esther Norg                                               57e Vrouw     30:39   9,788     6:07 
  150    449  Daan Sikkens               Zwolle                1970     91e Man       30:57   9,693     6:11 
  151    450  Henk Sikkens               Zwolle                1964     92e Man       30:58   9,688     6:11 
  152    429  Cheryl Beekman             Apeldoorn             1972     58e Vrouw     30:58   9,688     6:11 
  153    430  Gerben Kamman              Apeldoorn             1967     93e Man       30:59   9,683     6:11 
  154    410  Ina Bastiani               De Gemzen             1956     59e Vrouw     31:12   9,615     6:14 
  155    456  Daniëlle Kooi              Meppel                1971     60e Vrouw     31:15   9,600     6:15 
  156    356  Lenie Arts                 Eindhoven Atletiek    1950     61e Vrouw     31:18   9,585     6:15 
  157    459  Corry Maasdamme-Huffels    avVN                  1950     62e Vrouw     31:19   9,580     6:15 
  158    496  Martin Schuurman           Heerde                1961     94e Man       31:24   9,554     6:16 
  159    483  Frida Gijsendorffer        Triada Woondiensten   1969     63e Vrouw     31:39   9,479     6:19 
  160    402  Rineke Oving               Zwolle                1967     64e Vrouw     31:40   9,474     6:20 
  161    414  Gerrie Mulder de Graaf     Zwolle                1951     65e Vrouw     31:44   9,454     6:20 
  162    367  Mariske van der Wall       Zwolle                1975     66e Vrouw     31:47   9,439     6:21 
  163    357  Janwillem Schiltman        PEC 1910              1966     95e Man       31:48   9,434     6:21 
  164    358  Marjon van der Hoven       PEC 1910              1964     67e Vrouw     31:48   9,434     6:21 
  165    528  Inge de Wilde              De Gemzen                      68e Vrouw     31:51   9,419     6:22 
  166    497  Rein Bosch                 PEC 1910              1947     96e Man       31:56   9,395     6:23 
  167    454  Ad Pieterse                Beverwijk             1962     97e Man       31:58   9,385     6:23 
  168    364  Jo Damen                   Heemskerk             1959     98e Man       31:59   9,380     6:23 
  169    381  Jacqueline Godeke          Zwolle                1980     69e Vrouw     32:06   9,346     6:25 
  170    478  Terèse Buter               Wapenveld             1972     70e Vrouw     32:07   9,341     6:25 
  171    433  Jannet Frelink             Heerde                1972     71e Vrouw     32:12   9,317     6:26 
  172    509  Doetie Buma                                               72e Vrouw     32:13   9,312     6:26 
  173    353  Gerdo van den Burg         De Gemzen             1977     99e Man       32:18   9,288     6:27 
  174    447  Rita Jager                 Wapenveld             1971     73e Vrouw     32:20   9,278     6:28 
  175    432  Miranda van Petersen       Heerde                1977     74e Vrouw     32:25   9,254     6:29 
  176    464  Hendriëtte Eikelboom       Heerde                1978     75e Vrouw     33:05   9,068     6:37 
  177    398  Hester Vos                 Heerde                1974     76e Vrouw     33:06   9,063     6:37 
  178    444  Geke Kegelaar              Wapenveld             1959     77e Vrouw     33:06   9,063     6:37 
  179    362  Janine Heldoorn            Heerde                1971     78e Vrouw     33:07   9,059     6:37 
  180    562  Ria Huisman                                               79e Vrouw     33:38   8,920     6:43 
  181    556  Ina van Selling                                           80e Vrouw     33:46   8,885     6:45 
  182    379  Ingrid Godeke              Zwolle                1977     81e Vrouw     33:48   8,876     6:45 
  183    387  Janine Plantinga           Kampen                1972     82e Vrouw     33:50   8,867     6:46 
  184    540  Joop Bos                                                 100e Man       33:58   8,832     6:47 
  185    371  Lita Jousma                Zwolle                1964     83e Vrouw     34:12   8,772     6:50 
  186    563  Jacqueline Boschman        De Gemzen                      84e Vrouw     34:16   8,755     6:51 
  187    378  Inge Bekema                Zwolle                1978     85e Vrouw     34:31   8,691     6:54 
  188    513  Anita Berendsen                                           86e Vrouw     34:34   8,679     6:54 
  189    370  Judith Koedoot             Zwolle                1965     87e Vrouw     34:37   8,666     6:55 
  190    396  Elsemiek van Dijk          Zwolle                1992     88e Vrouw     34:44   8,637     6:56 
  191    476  Mirjam Koens               Flevo Delta           1975     89e Vrouw     34:50   8,612     6:58 
  192    434  Marielle Hettinga          PEC 1910              1975     90e Vrouw     35:07   8,543     7:01 
  193    423  Jeanet Snoeyink            Zwolle                1972     91e Vrouw     35:17   8,503     7:03 
  194    441  Milou van Rijn             Zwolle                1967     92e Vrouw     36:07   8,306     7:13 
  195    545  Elly Bessembinder                                         93e Vrouw     36:08   8,303     7:13 
  196    452  Kirsten Davelaar           Apeldoorn             1988     94e Vrouw     36:23   8,246     7:16 
  197    403  Imelda Bosch               Dalfsen               1963     95e Vrouw     37:31   7,996     7:30 
  198    508  Gerard Wolterink                                         101e Man       37:42   7,958     7:32 
  199    507  Dora Hilgers                                              96e Vrouw     39:17   7,637     7:51 
  200    480  Henny de Graaf             Dronten               1951     97e Vrouw     39:18   7,634     7:51 

          VOORLOPIGE UITSLAGEN LIJST  27E DALLI - DE KLOKLOOP HEERDE
                       UITSLAGENLIJST - 10 KILOMETER
31-10-2009 14:48                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------  -------
    1    764  Berthold Berger            PEC 1910              1968      1e Man       35:59  16,674     3:35 
    2    695  Wilco Westendorp           Isala '96             1982      2e Man       36:37  16,386     3:39 
    3    705  Simon Visser               Kampen                1980      3e Man       37:10  16,143     3:43 
    4    821  Jan Groot                                                  4e Man       37:53  15,838     3:47 
    5    818  Edwin Vlaanderen                                           5e Man       37:58  15,803     3:47 
    6    843  Gerard Lugtenberg                                          6e Man       38:48  15,464     3:52 
    7    589  Bert de Boer                                               7e Man       39:42  15,113     3:58 
    8    981  Henk van den Esschert      De Gemzen                       8e Man       40:41  14,748     4:04 
    9    665  Elroy Brouwer              Isala '96             1981      9e Man       41:00  14,634     4:06 
   10    601  Hans Wijgers               Vaassen               1965     10e Man       41:12  14,563     4:07 
   11    591  Theo Jacobs                                               11e Man       41:28  14,469     4:08 
   12    932  Peter van Grootheest                                      12e Man       41:31  14,452     4:09 
   13    683  Jan Uiterwijk              Loopgroep Beilen      1958     13e Man       41:53  14,326     4:11 
   14    673  Michel Flens               Hattem                1964     14e Man       41:55  14,314     4:11 
   15    804  Pieter Pols                                               15e Man       42:04  14,263     4:12 
   16    835  Wim Dekker                                                16e Man       42:12  14,218     4:13 
   17    704  Bertus Gazenbeek           PEC 1910              1967     17e Man       42:13  14,212     4:13 
   18    822  Peter van Polen                                           18e Man       42:31  14,112     4:15 
   19    848  Ap Brands                                                 19e Man       43:09  13,905     4:18 
   20    808  Peter Jansen                                              20e Man       43:21  13,841     4:20 
   21    948  Richard Mensink                                           21e Man       43:22  13,836     4:20 
   22    751  Henk Huisman               Hattem                1969     22e Man       43:36  13,761     4:21 
   23    897  Gert Nooteboom                                            23e Man       44:09  13,590     4:24 
   24    581  Jaap Schoohoven                                           24e Man       44:22  13,524     4:26 
   25    940  Gijsbert Geluk                                            25e Man       44:27  13,498     4:26 
   26    723  Jan Bultman                Oldebroek             1964     26e Man       44:28  13,493     4:26 
   27    749  Patrick Nijmeijer          Zwolle                1973     27e Man       44:29  13,488     4:26 
   28    793  Robert Leverij                                            28e Man       44:39  13,438     4:27 
   29    686  Hans Veldman               Zwolle                1973     29e Man       44:42  13,423     4:28 
   30    838  Paul Groen                                                30e Man       44:46  13,403     4:28 
   31    991  Arjan Jansen                                              31e Man       45:02  13,323     4:30 
   32    739  Henk van Hooren            Wezep                 1959     32e Man       45:08  13,294     4:30 
   33    797  René Steunenberg                                          33e Man       45:23  13,221     4:32 
   34    999  Anton Kattenberg                                          34e Man       45:45  13,115     4:34 
   35    980  Mark Bakker                                               35e Man       45:51  13,086     4:35 
   36    987  FRank van 't Hul                                          36e Man       45:56  13,062     4:35 
   37    590  È. Cornelissen                                            37e Man       46:03  13,029     4:36 
   38    572  Theo van Dijk                                             38e Man       46:07  13,010     4:36 
   39    722  Annet Bultman              De Gemzen             1966      1e Vrouw     46:08  13,006     4:36 
   40    817  Berend Wagena                                             39e Man       46:43  12,843     4:40 
   41    606  Dennis Pieterson           Cialfo                1987     40e Man       46:43  12,843     4:40 
   42    707  Gert Bartels               Zwolle                1969     41e Man       46:46  12,830     4:40 
   43    788  Wim Egberts                                               42e Man       46:48  12,821     4:40 
   45    800  Marjo Nengerman                                            2e Vrouw     46:50  12,811     4:41 
   46    833  Hermine van 't Hul                                         3e Vrouw     46:53  12,798     4:41 
   47    755  Charlotte Montauban        Zwolle                1981      4e Vrouw     46:57  12,780     4:41 
   48    643  Jacob Koedoot              PEC 1910              1968     44e Man       47:13  12,707     4:43 
   49    789  Evert Stijf                                               45e Man       47:14  12,703     4:43 
   50    826  Henk Veldman                                              46e Man       47:15  12,698     4:43 
   51    830  Mourit El Hoddod                                          47e Man       47:16  12,694     4:43 
   52    731  Julius Kwakernaak          Zwolle                1947     48e Man       47:27  12,645     4:44 
   53    820  Astrid van Velden                                          5e Vrouw     47:30  12,632     4:45 
   54    997  Erik Gorselink                                            49e Man       47:30  12,632     4:45 
   55    995  Marieke Timmerman                                          6e Vrouw     47:31  12,627     4:45 
   56    994  Freek Vosjan                                              50e Man       47:36  12,605     4:45 
   57    677  Marcel Wierstra            Zwolle                1969     51e Man       47:42  12,579     4:46 
   58    813  Dick Jansen                PEC 1910              1958     52e Man       47:51  12,539     4:47 
   59    645  Jan Kerssies               Zwolle                1965     53e Man       47:53  12,530     4:47 
   60    688  Pieter Doornbos            Zwolle                1969     54e Man       48:01  12,496     4:48 
   61    706  Rudy van Leerzem           Zwolle                1971     55e Man       48:12  12,448     4:49 
   62    790  Jan Fransen                Hasselt               1943     56e Man       48:14  12,440     4:49 
   63    729  Erna Katoen                Atletiek Maastricht   1965      7e Vrouw     48:15  12,435     4:49 
   64    900  Gesinus Aalbers                                           57e Man       48:15  12,435     4:49 
   65    747  Marjan Dickhof             Oldebroek             1976      8e Vrouw     48:16  12,431     4:49 
   66    631  Liesbeth Simmelink         Groningen Atletiek    1979      9e Vrouw     48:17  12,427     4:49 
   67    985  Henk Visser                                               58e Man       48:37  12,341     4:51 
   68    989  Theo Fredriks              De Gemzen                      59e Man       48:44  12,312     4:52 
   69    730  Jessica Bronkhorst         Enschede              1984     10e Vrouw     48:51  12,282     4:53 
   70    694  Jan van Norel              Zwolle                1970     60e Man       48:52  12,278     4:53 
   71    639  Mike Kleinlugtebeld        PEC 1910              1970     61e Man       48:53  12,274     4:53 
   72    899  Willemiek Wassink          De Gemzen                      11e Vrouw     48:59  12,249     4:53 
   73    625  Jeffrey ter Steege         Zwolle                1981     62e Man       49:07  12,216     4:54 
   74    644  Arno Krooshof              PEC 1910              1976     63e Man       49:07  12,216     4:54 
   75    669  Annemieke Van Nee          Dalfsen               1969     12e Vrouw     49:17  12,175     4:55 
   76    584  Roger de Bekker                                           64e Man       49:18  12,170     4:55 
   77    812  Pieter Steendam                                           65e Man       49:27  12,133     4:56 
   78    988  Janco Raveling                                            66e Man       49:28  12,129     4:56 
   79    845  Engelien de Boer                                          13e Vrouw     49:29  12,125     4:56 
   80    842  Harry Kloppenberg                                         67e Man       49:30  12,121     4:57 
   81    619  Jos Joxhorst               Zwolle                1960     68e Man       49:30  12,121     4:57 
   82    825  Henk Overbosch                                            69e Man       49:31  12,117     4:57 
   83    696  Eric Lieben                Zwolle                1958     70e Man       49:33  12,109     4:57 
   84    733  Eddy Koldeweij             Zwolle                1970     71e Man       49:35  12,101     4:57 
   85    802  Gerrit Siebering                                          72e Man       49:42  12,072     4:58 
   86    824  Jesse Overbosch                                           73e Man       49:46  12,056     4:58 
   87    983  Bert IJspeert                                             74e Man       49:48  12,048     4:58 
   88    931  Ted Bagerman                                              75e Man       49:54  12,024     4:59 
   89    982  John Snakenburg                                           76e Man       49:56  12,016     4:59 
   90    998  Michel v.d. Vosse                                         77e Man       50:03  11,988     5:00 
   91    779  Jeroen van Brenda          dalli - de Klok                78e Man       50:05  11,980     5:00 
   92    588  Eppo Eppens                                               79e Man       50:06  11,976     5:00 
   93    742  Femke Sytsma               Nijmegen              1984     14e Vrouw     50:14  11,944     5:01 
   94    642  Sandra Offenberg           Ede Gld               1984     15e Vrouw     50:15  11,940     5:01 
   95    617  Marian van Dalen           De Gemzen             1961     16e Vrouw     50:21  11,917     5:02 
   96    757  Wenda van de Beek          Elburg                1976     17e Vrouw     50:24  11,905     5:02 
   97    748  Jaap Morgenstern           Nunspeet              1981     80e Man       50:24  11,905     5:02 
   98    773  Philmar Bouwman            Cognac (FRA)          1973     81e Man       50:25  11,901     5:02 
   99    938  Ruud Appelman                                             82e Man       50:31  11,877     5:03 
  100    745  Albert van Lohuizen        Heerde                1964     83e Man       50:34  11,866     5:03 
  101    675  Alex van Riele             PEC 1910              1958     84e Man       50:38  11,850     5:03 
  102    894  Margje Timmerman                                          18e Vrouw     50:46  11,819     5:04 
  103    580  Rudie Krukkert                                            85e Man       50:50  11,803     5:05 
  104    834  Henk Rozendal              Cialfo                         86e Man       50:54  11,788     5:05 
  105    585  Herman v/d Meer                                           87e Man       51:13  11,715     5:07 
  106    725  Dick van Beek              Veluwe                1948     88e Man       51:32  11,643     5:09 
  107    573  Gerrit-Wim Foeke                                          89e Man       51:44  11,598     5:10 
  108    753  Bert Rosien                Zwolle                1951     90e Man       51:45  11,594     5:10 
  109    692  Evelyn Hendriks            Elburg                1973     19e Vrouw     51:48  11,583     5:10 
  110    741  Hans Eibrink               Hattemerbroek         1969     91e Man       51:56  11,553     5:11 
  111    760  Cees Veldman               Doornspijk            1968     92e Man       51:57  11,550     5:11 
  112    850  Jan Mannes                                                93e Man       52:01  11,535     5:12 
  113    743  Erik Lemans                Haarlem               1958     94e Man       52:03  11,527     5:12 
  114    934  Robert van Galen                                          95e Man       52:04  11,524     5:12 
  115    660  Guido Reinink              PEC 1910              1965     96e Man       52:05  11,520     5:12 
  116    769  Marcel van Waas            PEC 1910              1965     97e Man       52:06  11,516     5:12 
  117    791  Rian Potkamp               De Gemzen                      20e Vrouw     52:07  11,513     5:12 
  118    578  Renata Veltman-Rust                                       21e Vrouw     52:12  11,494     5:13 
  119    576  Jan Kaat                                                  98e Man       52:18  11,472     5:13 
  120    810  Fred Zweere                                               99e Man       52:19  11,469     5:13 
  121    828  Henk Liringa                                             100e Man       52:19  11,469     5:13 
  122    935  Rudy Vermeulen                                           101e Man       52:24  11,450     5:14 
  123    767  Egbert Sluiter             Kampen                1963    102e Man       52:40  11,392     5:16 
  124    575  Martin v.d. Poll                                         103e Man       52:42  11,385     5:16 
  125    892  Alexander Hindriks         Zwolle                1973    104e Man       52:46  11,371     5:16 
  126    702  Ben Bilderbeek             Veluwe                1957    105e Man       52:47  11,367     5:16 
  127    837  Leo Meelenhorst                                          106e Man       52:51  11,353     5:17 
  128    734  Lambert Postma             Zwolle                1956    107e Man       52:59  11,324     5:17 
  129    594  Ben Bouwhuis                                             108e Man       53:01  11,317     5:18 
  130    787  Gert Niemeijer                                           109e Man       53:12  11,278     5:19 
  131    744  Sanne Winkler              Hasselt               1982     22e Vrouw     53:21  11,246     5:20 
  132    758  Teun Buter                 Wapenveld             1967    110e Man       53:24  11,236     5:20 
  133    950  Gerard van Asselt                                        111e Man       53:25  11,232     5:20 
  134    716  Ineke van Amelsfort        Isala '96             1961     23e Vrouw     53:27  11,225     5:20 
  135    671  Richard Scheffer           PEC 1910              1963    112e Man       53:30  11,215     5:21 
  136    689  Jeroen Tuin                PEC 1910              1983    113e Man       53:34  11,201     5:21 
  137    777  Janice van Enk             Wezep                 1982     24e Vrouw     53:34  11,201     5:21 
  138    778  Hein van Enk               Wezep                 1980    114e Man       53:35  11,198     5:21 
  139    598  Hans Bouwhuis                                            115e Man       53:43  11,170     5:22 
  140    717  Hettie Plender             Isala '96             1958     25e Vrouw     53:49  11,149     5:22 
  141    713  Wim Westerink              Wezep                 1958    116e Man       53:54  11,132     5:23 
  142    750  Bert Berkhof               Ederveen              1961    117e Man       53:56  11,125     5:23 
  143    761  Ben van Renselaar          Wapenveld             1955    118e Man       54:08  11,084     5:24 
  144    775  Mariët van Petersen        De Gemzen             1980     26e Vrouw     54:09  11,080     5:24 
  145    714  Willem Zijlstra            Wapenveld             1957    119e Man       54:11  11,074     5:25 
  146    781  Henry Steenbergen          dalli - de Klok               120e Man       54:12  11,070     5:25 
  147    685  Adri Sluis                 Start '78             1960     27e Vrouw     54:14  11,063     5:25 
  148    831  Esther Post                                               28e Vrouw     54:17  11,053     5:25 
  149    931  Ted Bagerman                                             121e Man       54:18  11,050     5:25 
  150    720  Johan Simmelink            Flevo Delta           1952    122e Man       54:19  11,046     5:25 
  151    807  Janny Jongenjan            De Gemzen                      29e Vrouw     54:21  11,040     5:26 
  152    941  Jan Pluim                                                123e Man       54:23  11,033     5:26 
  153    684  Ilse Bloemhof              Zwolle                1975     30e Vrouw     54:26  11,023     5:26 
  154    608  Paula Ester                Zwolle                1969     31e Vrouw     54:33  10,999     5:27 
  155    596  Henk Rigterink                                           124e Man       54:44  10,962     5:28 
  156    587  Hans van de Riet                                         125e Man       54:45  10,959     5:28 
  157    993  Els van Dijk                                              32e Vrouw     54:56  10,922     5:29 
  158    737  Marijke Jansen             PEC 1910              1959     33e Vrouw     54:56  10,922     5:29 
  159    708  Dick Schipper              Heerde                1955    126e Man       55:04  10,896     5:30 
  160    709  Renate Bredenoort          Wapenveld             1979     34e Vrouw     55:13  10,866     5:31 
  161    768  Jacqueline van Hoesel      PEC 1910              1959     35e Vrouw     55:16  10,856     5:31 
  162    776  Hans Veenema               Zwolle                1949    127e Man       55:20  10,843     5:32 
  163    772  Theo de Ruiter             Hattem                1957    128e Man       55:25  10,827     5:32 
  164    996  Joke Lorist                                               36e Vrouw     55:28  10,817     5:32 
  165    841  Herman Brummel                                           129e Man       55:32  10,804     5:33 
  166    943  Henk Rozeboom                                            130e Man       55:33  10,801     5:33 
  167    752  Pierre Blommers            PEC 1910              1961    131e Man       55:36  10,791     5:33 
  168    939  Roy van den Broeke                                       132e Man       55:48  10,753     5:34 
  169    774  Erna Bruinewoud            PEC 1910              1967     37e Vrouw     55:49  10,749     5:34 
  170    990  Bert Akkerman                                            133e Man       55:58  10,721     5:35 
  171    933  Simone Gresnigt            Altis                          38e Vrouw     56:00  10,714     5:36 
  172    806  Karin Hoppner                                             39e Vrouw     56:05  10,698     5:36 
  173    839  Hanneke Simmelink                                         40e Vrouw     56:05  10,698     5:36 
  174    811  Andries Vos                                              134e Man       56:07  10,692     5:36 
  175    814  Gert Sluiter                                             135e Man       56:07  10,692     5:36 
  176    654  Roland Teters              Zwolle                1966    136e Man       56:08  10,689     5:36 
  177    732  Annet Buitenhuis           Heerde                1967     41e Vrouw     56:09  10,686     5:36 
  178    718  Arend van Faassen          Kampen                1953    137e Man       56:10  10,682     5:37 
  179    577  Karin Gilissen                                            42e Vrouw     56:12  10,676     5:37 
  180    635  Luuk Bodt                  Beverwijk             1958    138e Man       56:15  10,667     5:37 
  181    847  Johan Metzger                                            139e Man       56:17  10,660     5:37 
  182    898  Anja van 't Hul            De Gemzen                      43e Vrouw     56:18  10,657     5:37 
  183    759  Henk Brouwer               Hattem                1952    140e Man       56:20  10,651     5:38 
  184    780  Carla Huisman              dalli - de Klok                44e Vrouw     56:23  10,641     5:38 
  185    740  Carin Schipper             Nunspeet              1985     45e Vrouw     56:29  10,623     5:38 
  186    986  Hennie Stoffelen                                         141e Man       56:30  10,619     5:39 
  187    652  Auke van Selling           Hattem                1961    142e Man       56:39  10,591     5:39 
  188    844  Jan Vulkers                                              143e Man       56:40  10,588     5:40 
  189    805  Taco Hoppner                                             144e Man       56:41  10,585     5:40 
  190    579  Piet Kool                                                145e Man       56:45  10,573     5:40 
  191    992  Wouter van Dijk                                          146e Man       56:59  10,529     5:41 
  192    727  Wim van Holst              De Gemzen             1938    147e Man       57:04  10,514     5:42 
  193    765  Jan van Lohuizen           Triada Woondiensten   1964    148e Man       57:08  10,502     5:42 
  194    799  Margriet Klomps                                           46e Vrouw     57:13  10,486     5:43 
  195   1004  Onbekend                                                                57:25  10,450     5:44 
  196    672  Antoon van den Berg        PEC 1910              1953    149e Man       57:30  10,435     5:45 
  197    659  Hans Bijzet                Zwolle                1981    150e Man       57:31  10,432     5:45 
  198    655  Chris Boven                Zwolle                1979    151e Man       57:32  10,429     5:45 
  199    946  Ties Koetsier                                            152e Man       57:33  10,426     5:45 
  200    629  Jane Al                    Beverwijk             1973     47e Vrouw     57:33  10,426     5:45 
  201    637  Rina Koopman               Uitgeest              1959     48e Vrouw     57:34  10,423     5:45 
  202    626  Ralf Koenhen               Lathum                1979    153e Man       57:34  10,423     5:45 
  203    611  Eric Fransen               Almere                1968    154e Man       57:36  10,417     5:45 
  204   1000  H. van Putten                                            155e Man       57:41  10,402     5:46 
  205    832  Henk van Rijn                                            156e Man       57:50  10,375     5:47 
  206    697  Douwe van der Wier         Zwolle                1971    157e Man       57:54  10,363     5:47 
  207    690  Angelien Spaans            Hattem                1967     49e Vrouw     57:55  10,360     5:47 
  208    762  Van der Sluis              Zwolle                1965     50e Vrouw     57:56  10,357     5:47 
  209    640  Jaco Treep                 Hattem                1966    158e Man       57:57  10,354     5:47 
  210    763  Martin Reins               Zwolle                1970    159e Man       57:58  10,351     5:47 
  211    679  Mh Mossel                  Zwolle                1960     51e Vrouw     57:59  10,348     5:47 
  212    649  Elli Hust                  Fit                   1966     52e Vrouw     58:03  10,336     5:48 
  213    836  Piet Huisman                                             160e Man       58:10  10,315     5:49 
  214    849  G. Liefers                                               161e Man       58:11  10,312     5:49 
  215    949  Alice van Asselt                                          53e Vrouw     58:11  10,312     5:49 
  216    738  John Faber                 Cialfo                1957    162e Man       58:20  10,286     5:50 
  217    728  Wim Schoenmaker            Cialfo                1942    163e Man       58:20  10,286     5:50 
  218    803  Jaap Kooiman               Cialfo                        164e Man       58:21  10,283     5:50 
  219    823  Evert Akkerman             Friesland                     165e Man       58:23  10,277     5:50 
  220    786  Dirk Otten                                               166e Man       58:26  10,268     5:50 
  221    667  Anita Brockötter           Zwolle                1963     54e Vrouw     58:39  10,230     5:51 
  222    890  Rinus Lambregtse                                         167e Man       58:40  10,227     5:52 
  223    726  Eric Vos                   Zwolle                1966    168e Man       58:43  10,219     5:52 
  224    719  Inez Kool                  Zwolle                1970     55e Vrouw     58:46  10,210     5:52 
  225    895  A. Janssen                                               169e Man       58:47  10,207     5:52 
  226    942  Dorine van Arendonk        Flevo Delta                    56e Vrouw     58:50  10,198     5:53 
  227    687  Martine Mulder             't Loo Oldebroek      1985     57e Vrouw     59:03  10,161     5:54 
  228    703  Robin Boonk                Zwolle                1973    170e Man       59:06  10,152     5:54 
  229    661  Jacqueline Roelofs         PEC 1910              1966     58e Vrouw     59:12  10,135     5:55 
  230    798  William van der Haar                                     171e Man       59:15  10,127     5:55 
  231    978  Saskia v. Voorst                                          59e Vrouw     59:17  10,121     5:55 
  232    595  Bennie Kok                                               172e Man       59:22  10,107     5:56 
  233    701  Danielle van het Ende      Wezep                 1983     60e Vrouw     59:25  10,098     5:56 
  234    945  Karin Bakker-de Ridder                                    61e Vrouw     59:27  10,093     5:56 
  235    621  Yvonne van't Ende          Zwolle                1966     62e Vrouw     59:28  10,090     5:56 
  236    670  Ellen Modderkolk           Zwolle                1972     63e Vrouw     59:40  10,056     5:58 
  237    840  Marloes Wolters                                           64e Vrouw     59:46  10,039     5:58 
  238    592  John Slot                                                173e Man       59:47  10,036     5:58 
  239    766  Angeline Docter            Triada Woondiensten   1965     65e Vrouw     59:48  10,033     5:58 
  240    607  Wouter Vos                 Zwolle                1969    174e Man       59:48  10,033     5:58 
  241    846  José Brummel                                              66e Vrouw   1:00:06   9,983     6:00 
  242    796  Laura Mare - Arts                                         67e Vrouw   1:00:25   9,931     6:02 
  243    979  Jolanda Arlino                                            68e Vrouw   1:00:29   9,920     6:02 
  244    666  Bert Steenwijk             PEC 1910              1957    175e Man     1:00:38   9,896     6:03 
  245    792  Marielle Huisman                                         176e Man     1:00:41   9,887     6:04 
  246    771  Henk van Kampenhout        Beilen                1953    177e Man     1:00:50   9,863     6:05 
  247    801  Kitty Berkhof                                             69e Vrouw   1:01:02   9,831     6:06 
  248    586  Aleyd Dost                                                70e Vrouw   1:01:05   9,823     6:06 
  249    829  Christiaan Buitink                                       178e Man     1:01:10   9,809     6:07 
  250    653  Kees Springeling           avVN                  1942    179e Man     1:01:15   9,796     6:07 
  251    597  Adrie Bijsterbosch                                       180e Man     1:01:16   9,793     6:07 
  252    745  Albert van Lohuizen        Heerde                1964    181e Man     1:01:26   9,767     6:08 
  253    746  Anita van Dijk             Kampen                1971     71e Vrouw   1:01:26   9,767     6:08 
  254    648  Diana Braaksma             Epe                   1966     72e Vrouw   1:01:38   9,735     6:09 
  255    623  Dyane Kalvenhaar           Zwolle                1970     73e Vrouw   1:01:41   9,727     6:10 
  256    624  Marije Rozema              Zwolle                1980     74e Vrouw   1:01:42   9,724     6:10 
  257    710  Bianca Kwakkel             Epe                   1981     75e Vrouw   1:01:43   9,722     6:10 
  258    711  Rianne Hameete             Veessen               1977     76e Vrouw   1:01:43   9,722     6:10 
  259    984  Evelijn Nieuwland                                         77e Vrouw   1:01:56   9,688     6:11 
  260    664  Jolanda Wennemars          Dalfsen               1968     78e Vrouw   1:02:02   9,672     6:12 
  261    977  Bettie de Jonge                                           79e Vrouw   1:02:22   9,621     6:14 
  262    724  Johan Spinder              Zwolle                1970    182e Man     1:03:00   9,524     6:18 
  263    735  Hillie van Limbeek         Zwolle                1968     80e Vrouw   1:03:02   9,519     6:18 
  264    736  Yvonne van der Heijden     Zwolle                1964     81e Vrouw   1:03:03   9,516     6:18 
  265    632  Henk Folkers               Castricum             1963    183e Man     1:03:17   9,481     6:19 
  266    633  Corina Grapendaal          Uitgeest              1963     82e Vrouw   1:03:18   9,479     6:19 
  267    600  Henk Jan Kemper            Zwolle                1963    184e Man     1:03:23   9,466     6:20 
  268    816  Grietje Boxum                                             83e Vrouw   1:03:27   9,456     6:20 
  269    676  Gerrit-Jan Kevelam         Wezep                 1976    185e Man     1:03:42   9,419     6:22 
  270    681  Arina Kunst                Wezep                 1970     84e Vrouw   1:03:42   9,419     6:22 
  271    691  Annemarie ter Weijden      Wezep                 1969     85e Vrouw   1:03:42   9,419     6:22 
  272    682  Monique Horst              Wezep                 1976     86e Vrouw   1:03:43   9,417     6:22 
  273    699  Tamara Ernst               Zwolle                1980     87e Vrouw   1:04:00   9,375     6:24 
  274    794  Siem Vos                                                 186e Man     1:04:09   9,353     6:24 
  275    847  Johan Metzger                                            187e Man     1:04:11   9,348     6:25 
  276    755  Charlotte Montauban        Zwolle                1981     88e Vrouw   1:04:15   9,339     6:25 
  277    899  Willemiek Wassink          De Gemzen                      89e Vrouw   1:04:16   9,336     6:25 
  278    593  Femmie Beumer                                             90e Vrouw   1:04:17   9,334     6:25 
  279    651  Sjoukje Egberts            Meppel                1971     91e Vrouw   1:04:37   9,286     6:27 
  280    896  Maureen Wennemers                                         92e Vrouw   1:04:49   9,257     6:28 
  281    819  Nigel Riley                                              188e Man     1:04:50   9,254     6:29 
  282    891  Mientje Hofmeijer          De Gemzen                      93e Vrouw   1:05:26   9,170     6:32 
  283    715  Anita Klein                Hattem                1973     94e Vrouw   1:05:52   9,109     6:35 
  284    937  Yvonne van den Broeke                                     95e Vrouw   1:06:24   9,036     6:38 
  285    656  Klaas van Benthem          Emmeloord             1953    189e Man     1:06:26   9,032     6:38 
  286    657  Anita Spaans               Voorschoten           1978     96e Vrouw   1:06:26   9,032     6:38 
  287    770  Gerie van Pelt             Beilen                1954     97e Vrouw   1:06:37   9,007     6:39 
  288    944  Annemarie Kramer                                          98e Vrouw   1:06:43   8,993     6:40 
  289    638  Ruud Bijl                  Velsen-Noord          1949    190e Man     1:06:55   8,966     6:41 
  290    641  Prisca Koot                Limmen                1961     99e Vrouw   1:07:02   8,951     6:42 
  291    636  Kees Vreeburg              Uitgeest              1961    191e Man     1:07:04   8,946     6:42 
  292    630  Marjolein Binkhorst        Castricum             1975    100e Vrouw   1:07:04   8,946     6:42 
  293    583  Henk Zuidema                                             192e Man     1:08:47   8,723     6:52 
  294    582  Herlinde Lokhorst                                        101e Vrouw   1:08:48   8,721     6:52 
  295    700  Dirk Lokhorst              Heerde                1946    193e Man     1:08:48   8,721     6:52 
  296    603  Gesien Beens               Zwolle                1985    102e Vrouw   1:09:11   8,673     6:55 
  297    658  Jan J Vinke                Zwolle                1950    194e Man     1:09:12   8,671     6:55 
  298    604  Petra Kreule               Zwolle                1973    103e Vrouw   1:09:14   8,666     6:55 
  299    668  Hans van den Bos           Running2000           1947    195e Man     1:09:25   8,643     6:56 
  300    650  Inge Bussing               Oosterhout gem Nijme  1966    104e Vrouw   1:10:57   8,457     7:05 
  301    620  Ilja van Tongeren          Dutch Runners Basic   1974    105e Vrouw   1:12:25   8,285     7:14 
  302    809  Gé van de Belt                                           196e Man     1:18:18   7,663     7:49 
  303    815  Jan Vuijk                                                197e Man     1:20:51   7,421     8:05 

          VOORLOPIGE UITSLAGEN LIJST  27E DALLI - DE KLOKLOOP HEERDE
                       UITSLAGENLIJST - 15 KILOMETER
31-10-2009 14:49                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------  -------
    1     53  Joris van de Meent         Heerde                1977      1e Man       53:56  16,687     3:35 
    2    106  Bennie Thunker             Isala '96             1970      2e Man       54:21  16,559     3:37 
    3      1  Bas Mekking                Cialfo                1977      3e Man       54:26  16,534     3:37 
    4     51  Martijn Schakelaar         De Gemzen             1974      4e Man       54:42  16,453     3:38 
    5    156  Harold Kruidhof            Staphorst             1973      5e Man       56:10  16,024     3:44 
    6    218  Roelof Hutten              Spurt '88             1957      6e Man       56:14  16,005     3:44 
    7    327  Reinald Bosman                                             7e Man       56:21  15,972     3:45 
    8      5  Lucas van der Veen         Isala '96             1984      8e Man       56:22  15,967     3:45 
    9     21  Martin Hendriks            De Gemzen             1971      9e Man       56:23  15,962     3:45 
   10    306  Ronald Nijland                                            10e Man       57:22  15,689     3:49 
   11    167  Edwin Schrik               Zwolle                1969     11e Man       57:28  15,661     3:49 
   12    228  Jan Bruning                Loopgroep Aart Stigt  1964     12e Man       57:56  15,535     3:51 
   13    230  Cees Weeda                 Veluwe                1951     13e Man       57:59  15,522     3:51 
   14     40  Jan Hollak                 Veluwe                1957     14e Man       57:59  15,522     3:51 
   15      7  Huib Liefhebber            Zwolle                1969     15e Man       59:21  15,164     3:57 
   16    238  Eelco Visserman            Genemuiden            1962     16e Man       59:43  15,071     3:58 
   17    270  Klaas Compagner                                           17e Man     1:00:27  14,888     4:01 
   18    134  Arend jan van de Hoek      Nieuwleusen           1967     18e Man     1:00:27  14,888     4:01 
   19    253  Geu Siebenga                                              19e Man     1:01:18  14,682     4:05 
   20      4  Andre Meuleman             Cialfo                1970     20e Man     1:01:44  14,579     4:06 
   21    246  Paul van Tellingen                                        21e Man     1:02:07  14,489     4:08 
   22    180  Ax Dil                     Cialfo                1971     22e Man     1:02:22  14,431     4:09 
   23    259  Tjibbe de Vries                                           23e Man     1:02:22  14,431     4:09 
   24    315  Victor van Dijk                                           24e Man     1:02:26  14,415     4:09 
   25     20  Cor van Emmerik            Epe                   1973     25e Man     1:02:47  14,335     4:11 
   26    215  Gerrit.T. Duits            Horror                1979     26e Man     1:02:51  14,320     4:11 
   27    223  Anne van Schuppen          Cialfo                1960      1e Vrouw   1:02:54  14,308     4:11 
   28    219  Erik de Ruiter             Hattem                1985     27e Man     1:02:56  14,301     4:11 
   29    121  Wilco Visscher             IJsselmuiden          1961     28e Man     1:03:11  14,244     4:12 
   30    282  Saskia van vugt                                            2e Vrouw   1:03:13  14,237     4:12 
   31    144  Alex Koelink               Veluwe                1969     29e Man     1:03:15  14,229     4:13 
   32    330  Jon Naberhuis                                             30e Man     1:03:16  14,226     4:13 
   33    305  Martin Boersma                                            31e Man     1:03:39  14,140     4:14 
   34      2  Arno Kwak                  De Gemzen             1968     32e Man     1:03:39  14,140     4:14 
   35    108  Bert de Lange              PEC 1910              1972     33e Man     1:03:44  14,121     4:14 
   36    328  Antonius Poelman                                          34e Man     1:03:56  14,077     4:15 
   37     18  Saskia Schutte             Cialfo                1972      3e Vrouw   1:04:02  14,055     4:16 
   38    244  Jan Bogaard                De Gemzen                      35e Man     1:04:03  14,052     4:16 
   39      9  Harry Veldkamp             Cialfo                1967     36e Man     1:04:06  14,041     4:16 
   40    232  Arjan Schakelaar           Heerde                1967     37e Man     1:04:21  13,986     4:17 
   41    269  Jos Kleinlangevelde                                       38e Man     1:04:26  13,968     4:17 
   42    157  Erwin Booy                 Zwolle                1964     39e Man     1:04:32  13,946     4:18 
   43     30  Jan Bakker                 Zwolle                1951     40e Man     1:04:57  13,857     4:19 
   44     28  Teun van Bruggen           Isala '96                      41e Man     1:05:20  13,776     4:21 
   45      3  Evert Jan Kasteel          Cialfo                1961     42e Man     1:05:21  13,772     4:21 
   46     59  Riko Douma                 Wapenveld             1952     43e Man     1:05:26  13,754     4:21 
   47    288  Albert Timerman                                           44e Man     1:05:36  13,720     4:22 
   48    250  Cees Boxum                                                45e Man     1:05:38  13,713     4:22 
   49    235  Jan Stolker                avVN                  1951     46e Man     1:05:42  13,699     4:22 
   50    138  Koos Heijmans              PEC 1910              1952     47e Man     1:06:00  13,636     4:24 
   51     14  Peter Jansma               Heerde                1966     48e Man     1:06:06  13,616     4:24 
   52    200  Gerda van der Kolk         Isala '96             1956      4e Vrouw   1:06:17  13,578     4:25 
   53    139  Robbert Dam                Zwolle                1965     49e Man     1:06:34  13,520     4:26 
   54    220  Leen Dekker                Veluwe                1957     50e Man     1:06:44  13,487     4:26 
   55    307  Rudi Tromp                                                51e Man     1:06:47  13,476     4:27 
   56    151  Bert van Duuren            PEC 1910              1952     52e Man     1:06:47  13,476     4:27 
   57    119  Louis Oortman              Loopgroep Aart Stigt  1959     53e Man     1:06:53  13,456     4:27 
   58    202  Matthijs Leurink           Kampen                1979     54e Man     1:07:00  13,433     4:28 
   59    240  Gerard Buimer              Zwolle                1955     55e Man     1:07:01  13,429     4:28 
   60    257  Frans Zanders                                             56e Man     1:07:06  13,413     4:28 
   61    300  Robert v.d. Meulen         Isala '96                      57e Man     1:07:07  13,409     4:28 
   62    198  Thom Kamphuis              Athlos                1960     58e Man     1:07:07  13,409     4:28 
   63    271  Albert Holhand                                            59e Man     1:07:10  13,400     4:28 
   64      6  Peter Bood                 De Gemzen             1974     60e Man     1:07:39  13,304     4:30 
   65    233  Arnold Berewolt            Cialfo                1972     61e Man     1:07:46  13,281     4:31 
   66    298  Everhard van den Hoek                                     62e Man     1:07:54  13,255     4:31 
   67    131  Henk van Veen              Athlos                1957     63e Man     1:07:55  13,252     4:31 
   68     47  Hubert Bögemann            De Gemzen             1962     64e Man     1:07:55  13,252     4:31 
   69     49  Tjarko de Ridder           Zwolle                1972     65e Man     1:07:57  13,245     4:31 
   70     56  Jan van de Grootevheen     Hattem                1953     66e Man     1:08:00  13,235     4:32 
   71    229  Fred van Dam               Zwolle                1953     67e Man     1:08:00  13,235     4:32 
   72    234  Jan Lubbinge               Cialfo                1962     68e Man     1:08:01  13,232     4:32 
   73    260  Feike Koops                                               69e Man     1:08:13  13,193     4:32 
   74     27  Cees de Vries              avVN                  1951     70e Man     1:08:44  13,094     4:34 
   76    334  Henri Plonder                                             71e Man     1:08:54  13,062     4:35 
   77     10  Klaas Speets               Zwolle                1948     72e Man     1:08:56  13,056     4:35 
   78    142  Chrisj-Jan Schaap          Isala '96             1988     73e Man     1:08:57  13,053     4:35 
   79    193  Henriët Koornberg          PEC 1910              1978      5e Vrouw   1:08:58  13,050     4:35 
   80    206  Ans van Veenendaal         Loopgroep Aart Stigt  1953      6e Vrouw   1:09:02  13,037     4:36 
   81     61  Onbekend                                                              1:09:03  13,034     4:36 
   82    273  Leendert van Dommelen                                     74e Man     1:09:07  13,021     4:36 
   83    289  Eddie Gerritsen                                           75e Man     1:09:09  13,015     4:36 
   84    266  Hans Janssen                                              76e Man     1:09:13  13,003     4:36 
   85    125  Ruud van de Graaf          Elburg                1966     77e Man     1:09:18  12,987     4:37 
   86    242  Joop Bosman                De Gemzen                      78e Man     1:09:19  12,984     4:37 
   87    105  Andre Gijssendorffer                                      79e Man     1:09:21  12,978     4:37 
   88    109  Pieter Galema              Hattem                1956     80e Man     1:09:25  12,965     4:37 
   89    152  Roelof Plender             Isala '96             1959     81e Man     1:09:32  12,943     4:38 
   90    303  Jonny de Lange                                            82e Man     1:09:32  12,943     4:38 
   91    203  Gert Leusink               Isala '96             1968     83e Man     1:09:36  12,931     4:38 
   92     29  Flip Nijhoff               De Gemzen                      84e Man     1:09:40  12,919     4:38 
   93    241  Marten Prins                                              85e Man     1:09:54  12,876     4:39 
   94    149  Bart Stevens               Dalfsen               1974     86e Man     1:09:55  12,872     4:39 
   95     54  Reint Scholten             De Gemzen             1964     87e Man     1:10:01  12,854     4:40 
   96     60  Erik Wim de Vries          Zwolle                1965     88e Man     1:10:14  12,814     4:40 
   97    212  Tieneke de Jong-Brouwer    Nunspeet                        7e Vrouw   1:10:19  12,799     4:41 
   98    308  Gert Reuvecamp                                            89e Man     1:10:20  12,796     4:41 
   99    224  Hans Bloks                 Zwolle                1957     90e Man     1:10:34  12,754     4:42 
  100    329  Harrie Pol                                                91e Man     1:10:35  12,751     4:42 
  101    226  Rob Olthof                 Zwolle                1955     92e Man     1:10:40  12,736     4:42 
  102    318  Michiel Wijermars          De Gemzen                      93e Man     1:10:47  12,715     4:43 
  103    304  Arie van de Worp                                          94e Man     1:10:49  12,709     4:43 
  104    100  Harrie Fokkens             Nieuwleusen           1950     95e Man     1:10:51  12,703     4:43 
  105    112  Martin Elsendoorn          Zwolle                1963     96e Man     1:11:00  12,676     4:44 
  106    263  Dirk Slimmen                                              97e Man     1:11:01  12,673     4:44 
  107    137  Wim van het Ende           Oldebroek             1968     98e Man     1:11:02  12,670     4:44 
  108    247  Gerrit Hekkert                                            99e Man     1:11:04  12,664     4:44 
  109    102  Ronald Kartosonto          Zwolle                1959    100e Man     1:11:25  12,602     4:45 
  110     55  Willie Koudenburg          De Gemzen             1949    101e Man     1:11:27  12,596     4:45 
  111    222  Johan de Weerd             Epe                   1963    102e Man     1:11:28  12,593     4:45 
  112    171  Jetske Teune               Isala '96             1968      8e Vrouw   1:11:28  12,593     4:45 
  113    296  Roelof Rekker                                            103e Man     1:11:30  12,587     4:46 
  114    209  Jolanda Hogenhuis          Isala '96             1961      9e Vrouw   1:11:33  12,579     4:46 
  115     57  Anton Dekker               Zwolle                1961    104e Man     1:11:48  12,535     4:47 
  116     23  Ron Rijsenbrij             Hattem                1965    105e Man     1:11:49  12,532     4:47 
  117    133  Bulent Cobanoglu           Zwolle                1967    106e Man     1:11:54  12,517     4:47 
  118    267  Ton Bello                  De Gemzen                     107e Man     1:11:55  12,514     4:47 
  119     11  Rik Plakke                 Veluwe                1967    108e Man     1:12:10  12,471     4:48 
  120    283  Peter Tommassen                                          109e Man     1:12:12  12,465     4:48 
  121    285  Hendrie de Bruin                                         110e Man     1:12:26  12,425     4:49 
  122    255  Klaas Visser                                             111e Man     1:12:33  12,405     4:50 
  123     43  Bertus Schutte             ACO Van Elderen       1942    112e Man     1:12:34  12,402     4:50 
  124    208  Marcel Wagtelenberg        De Gemzen             1965    113e Man     1:12:40  12,385     4:50 
  125    277  Jan Willem Hanekamp                                      114e Man     1:12:42  12,380     4:50 
  126    141  Jacob Schaap               Kampen                1955    115e Man     1:12:44  12,374     4:50 
  127    150  Sander Boeve               's-Heerenbroek        1974    116e Man     1:12:47  12,365     4:51 
  128    207  Barend ten Have            Isala '96             1941    117e Man     1:12:54  12,346     4:51 
  129     35  Marian Fuselier            Heino                 1962     10e Vrouw   1:13:02  12,323     4:52 
  130    231  Rudi de Reuver             Utrecht               1962    118e Man     1:13:04  12,318     4:52 
  131     32  Jan Baack                  Cialfo                1945    119e Man     1:13:08  12,306     4:52 
  132    321  Thim Konter                                              120e Man     1:13:16  12,284     4:53 
  133    128  Carel Diekerhof            Isala '96             1949    121e Man     1:13:20  12,273     4:53 
  134    189  Koen Ramaker               Dutch Runners Gold    1963    122e Man     1:13:32  12,239     4:54 
  135    104  Henk den Hertog            Zwolle                1963    123e Man     1:13:35  12,231     4:54 
  136    272  Harm Dunnink                                             124e Man     1:13:39  12,220     4:54 
  137    118  Cees Bottenberg            Isala '96             1956    125e Man     1:13:40  12,217     4:54 
  138    331  Dick van Voorst                                          126e Man     1:13:41  12,214     4:54 
  139    319  O. Reehoorn                                              127e Man     1:13:48  12,195     4:55 
  140    317  Raymond Giesen                                           128e Man     1:13:48  12,195     4:55 
  141    237  Hans van den Broek         Zwolle                1956    129e Man     1:13:56  12,173     4:55 
  142    214  Frits Poppema              Epe                   1946    130e Man     1:14:00  12,162     4:56 
  143     25  Dick Strijbos              Wapenveld             1956    131e Man     1:14:10  12,135     4:56 
  144    284  Berend Brijder                                           132e Man     1:14:15  12,121     4:57 
  145    227  Andre den Boon             Epe                   1977    133e Man     1:14:25  12,094     4:57 
  146    332  Dick van 't Veld                                         134e Man     1:14:31  12,078     4:58 
  147    325  Harold Post                Isala '96                     135e Man     1:14:32  12,075     4:58 
  148    262  Gerard van Huis                                          136e Man     1:14:33  12,072     4:58 
  149    190  Van Limbeek E              Zwolle                1964    137e Man     1:14:35  12,067     4:58 
  150    174  Ludo de Jong               Nunspeet              1946    138e Man     1:14:36  12,064     4:58 
  151     44  Frits Lautenbag            Hattem                1948    139e Man     1:14:37  12,062     4:58 
  152    101  Randal Spaan               Isala '96             1972    140e Man     1:14:38  12,059     4:58 
  153    299  Ton Pai                                                  141e Man     1:14:39  12,056     4:58 
  154     58  Gerrit van der Vegte       Heerde                1970    142e Man     1:14:41  12,051     4:58 
  155    188  Jos Vonk                   Marknesse             1963    143e Man     1:14:45  12,040     4:59 
  156    320  Cor van Beesten                                          144e Man     1:14:47  12,035     4:59 
  157    245  Francis van der Schoot                                    11e Vrouw   1:14:55  12,013     4:59 
  158    249  Anja Zweekhorst                                           12e Vrouw   1:14:58  12,005     4:59 
  159     17  Jan Palm                   De Gemzen             1952    145e Man     1:15:00  12,000     5:00 
  160     45  Hans Schuite               Zwolle                1952    146e Man     1:15:08  11,979     5:00 
  161    114  Bart Ahrens                Athlos                1961    147e Man     1:15:13  11,965     5:00 
  162    287  Hans van Dorp                                            148e Man     1:15:20  11,947     5:01 
  163    153  Henny Puttenstein          De Gemzen             1957     13e Vrouw   1:15:34  11,910     5:02 
  164    169  Herman Heideveld           Nijkerk Gld           1967    149e Man     1:15:38  11,900     5:02 
  165    172  Simon Schoutsen            Zwolle                1981    150e Man     1:15:46  11,879     5:03 
  166    187  Wouter van der Gulik       Wervershoof           1977    151e Man     1:15:46  11,879     5:03 
  167    239  Hans Oostindiën            BAV                   1946    152e Man     1:15:55  11,855     5:03 
  168    103  Jacqueline van Egmond      AV Rijssen            1963     14e Vrouw   1:15:56  11,853     5:03 
  169     31  Erik van Limburg           Wapenveld             1965    153e Man     1:16:12  11,811     5:04 
  170    154  Dik Hulleman               Hattem                1962    154e Man     1:16:13  11,808     5:04 
  171     42  Bert Vlijm                 Doornspijk            1959    155e Man     1:16:15  11,803     5:05 
  172    205  René Hup                   Isala '96             1961    156e Man     1:16:20  11,790     5:05 
  173    136  Henri van Gelder           Zalk                  1960    157e Man     1:16:21  11,788     5:05 
  174    332  Dick van 't Veld                                         158e Man     1:16:22  11,785     5:05 
  175    147  Gert-Jan van den Berg      Genemuiden            1973    159e Man     1:16:31  11,762     5:06 
  176    211  Thijs Morgenstern          Amsterdam             1987    160e Man     1:16:32  11,760     5:06 
  177    295  Paul Brandsma                                            161e Man     1:16:42  11,734     5:06 
  178    258  Hans Vulkers                                             162e Man     1:16:47  11,721     5:07 
  179     19  Wim Krooshof               De Gemzen             1951    163e Man     1:16:48  11,719     5:07 
  180    301  Douwe Abma                                               164e Man     1:17:07  11,671     5:08 
  181    113  Rieny Riezebos             Isala '96             1951     15e Vrouw   1:17:12  11,658     5:08 
  182    254  Aart van Veen                                            165e Man     1:17:16  11,648     5:09 
  183    276  Arjen Brilman                                            166e Man     1:17:21  11,635     5:09 
  184    280  Henny Bossenaar                                          167e Man     1:17:24  11,628     5:09 
  185    323  John Jansen                                              168e Man     1:17:28  11,618     5:09 
  186    179  Pascal Remmerts            Heerde                1976    169e Man     1:17:36  11,598     5:10 
  187     52  Kees den Hamer             Zwolle                1953    170e Man     1:17:42  11,583     5:10 
  188    252  Harry van Lienden                                        171e Man     1:17:44  11,578     5:10 
  189    310  Jan Duim                                                 172e Man     1:17:51  11,561     5:11 
  190    155  Piet Utberg                Nunspeet              1954    173e Man     1:17:52  11,558     5:11 
  191    292  Henny van der Akker                                       16e Vrouw   1:17:54  11,553     5:11 
  192    261  Jos van Rijt                                             174e Man     1:17:56  11,548     5:11 
  193     24  Ernst Alewijnse            Apeldoorn             1946    175e Man     1:17:59  11,541     5:11 
  194    251  Mark Allum                 Groot-Brittannië              176e Man     1:18:06  11,524     5:12 
  195    217  Kees Post                  Urk                   1965    177e Man     1:18:12  11,509     5:12 
  196    324  Bert van der Stoep                                       178e Man     1:18:23  11,482     5:13 
  197    210  Tineke Schipper            Nunspeet              1957     17e Vrouw   1:18:37  11,448     5:14 
  198    221  Frans Ruiter               Epe                   1959    179e Man     1:18:45  11,429     5:15 
  199     12  Ingrid Jansen              't Loo Oldebroek      1960     18e Vrouw   1:18:58  11,397     5:15 
  200    225  Jan Kooistra               Zwolle                1949    180e Man     1:19:15  11,356     5:17 
  201    186  Susanne Tuenter            Duivendrecht          1978     19e Vrouw   1:19:29  11,323     5:17 
  202    293  Peter Verhaagen                                          181e Man     1:19:29  11,323     5:17 
  203    146  Theo Hanekamp              Heerde                1972    182e Man     1:19:30  11,321     5:18 
  204    265  Willem Langendijk                                        183e Man     1:19:39  11,299     5:18 
  205    264  Piet van Mierlo                                          184e Man     1:19:40  11,297     5:18 
  206      8  Gerrit Durberg             Cialfo                1951    185e Man     1:19:51  11,271     5:19 
  207    243  Annet Tjarks                                              20e Vrouw   1:19:53  11,266     5:19 
  208    183  Andre van Leeuwen          Wezep                 1974    186e Man     1:19:55  11,262     5:19 
  210    194  Jelte Homminga             Sneek                 1983    187e Man     1:20:15  11,215     5:21 
  211    302  Rosanne Vrieswijk                                         21e Vrouw   1:20:25  11,192     5:21 
  212    291  Anneke Bouwknegt                                          22e Vrouw   1:20:25  11,192     5:21 
  213    309  Chris de Vrieze                                          188e Man     1:20:27  11,187     5:21 
  214     22  Hennie Rijsenbrij          Hattem                1967     23e Vrouw   1:20:34  11,171     5:22 
  215     26  Els den Hengst             De Gemzen             1963     24e Vrouw   1:20:37  11,164     5:22 
  216    248  Edith Borst                                              189e Man     1:20:39  11,159     5:22 
  217     16  Hielke van Loenhout        PEC 1910              1964    190e Man     1:20:42  11,152     5:22 
  218    326  Eric Slikker                                             191e Man     1:20:57  11,118     5:23 
  219     48  Piet de Vos                NOP                   1942    192e Man     1:20:57  11,118     5:23 
  220    313  Pieter Brouwer                                           193e Man     1:21:03  11,104     5:24 
  221    201  Bram Jonkheer              Nijkerk Gld           1969    194e Man     1:21:15  11,077     5:25 
  222    168  Erik Bood                  Nijkerk Gld           1961    195e Man     1:21:20  11,066     5:25 
  223    117  John de Vries              BAV                   1943    196e Man     1:21:42  11,016     5:26 
  224    286  Ellen Knopper                                            197e Man     1:21:47  11,005     5:27 
  225    191  Henk van Dijk              PEC 1910              1961    198e Man     1:21:52  10,993     5:27 
  226    181  Bertus Otten               Kampen                1952    199e Man     1:22:05  10,964     5:28 
  227     33  Johan van Santen           avVN                  1953    200e Man     1:22:05  10,964     5:28 
  228    204  Jan Smit                   Zwolle                1962    201e Man     1:22:15  10,942     5:29 
  229    316  Jan Rutgers                                              202e Man     1:22:16  10,940     5:29 
  230     50  Jan Draaijer               De Gemzen             1940    203e Man     1:22:48  10,870     5:31 
  231    312  John Steentjes                                           204e Man     1:22:49  10,867     5:31 
  232    159  Annelies Pijper            Leeuwarden            1955     25e Vrouw   1:23:17  10,806     5:33 
  233    213  Bianca Verdegaal           Hillegom              1980     26e Vrouw   1:23:21  10,798     5:33 
  234    148  Hermien Kleine             Elburg                1950     27e Vrouw   1:23:36  10,766     5:34 
  235    199  Jacqueline Kamphuis        Athlos                1964     28e Vrouw   1:23:39  10,759     5:34 
  236    126  Iepie Roorda               PEC 1910              1958     29e Vrouw   1:23:46  10,744     5:35 
  237    135  Alfred Schuman             PEC 1910              1963    205e Man     1:23:50  10,736     5:35 
  238    196  Loes Jacobs                Nunspeet              1953     30e Vrouw   1:24:04  10,706     5:36 
  239    333  Jan Kooger                                               206e Man     1:24:09  10,695     5:36 
  240     46  Harrie Stempher            avVN                  1950    207e Man     1:24:19  10,674     5:37 
  241    275  Joost Hesseling                                          208e Man     1:24:53  10,603     5:39 
  242    256  Mirjam Veldink                                            31e Vrouw   1:24:55  10,599     5:39 
  243    274  Leon Hangx                                               209e Man     1:24:56  10,597     5:39 
  244    110  Jojanneke Kers             Heerde                1988     32e Vrouw   1:25:21  10,545     5:41 
  245    294  Evert Klomp                                              210e Man     1:25:52  10,481     5:43 
  246    311  Ale Maring                                               211e Man     1:26:38  10,389     5:46 
  247    115  Edgar van Silfhout         Apeldoorn             1972    212e Man     1:26:42  10,381     5:46 
  248    290  Dineke Eilander                                           33e Vrouw   1:26:57  10,351     5:47 
  249    278  Anja Rosinde                                              34e Vrouw   1:27:09  10,327     5:48 
  250    111  Manon Kamman               Apeldoorn             1969     35e Vrouw   1:27:15  10,315     5:49 
  251    162  Diana Seinen               PEC 1910              1978     36e Vrouw   1:27:17  10,311     5:49 
  252    236  Jurrie Teeuwen             De Gemzen             1940    213e Man     1:27:24  10,297     5:49 
  253    173  Annemieke Zandbergen       PEC 1910              1966     37e Vrouw   1:27:25  10,296     5:49 
  254    268  Ben Kok                                                  214e Man     1:27:36  10,274     5:50 
  255    130  Irma van Veen              Nunspeet              1962     38e Vrouw   1:27:58  10,231     5:51 
  256    124  Agnes van den Bos          Elburg                1953     39e Vrouw   1:27:58  10,231     5:51 
  257     15  Rene van den Berg          PEC 1910              1982    215e Man     1:27:59  10,229     5:51 
  258    143  Hans Bonenberg             Nunspeet              1959    216e Man     1:28:55  10,122     5:55 
  259     41  Bert van Roekel            Dutch Runners Gold    1964    217e Man     1:29:33  10,050     5:58 
  260    216  Herman Epema               Zwolle                1951    218e Man     1:29:39  10,039     5:58 
  261    165  Hans van Oostrom           Zwolle                1955    219e Man     1:30:52   9,905     6:03 
  262    175  Marjan Vervoort            PEC 1910              1961     40e Vrouw   1:31:38   9,822     6:06 
  263    120  Marijke Liberg             PEC 1910              1971     41e Vrouw   1:32:10   9,765     6:08 
  264    197  Diana Beumer-Baron         PEC 1910              1958     42e Vrouw   1:32:15   9,756     6:09 
  265    116  Erik Swienink              PEC 1910              1960    220e Man     1:32:49   9,697     6:11 
  266    314  Hennie Stoel                                             221e Man     1:33:04   9,670     6:12 
  267    281  Iris Sielias                                              43e Vrouw   1:33:21   9,641     6:13 
  268    279  Nelleke Evers              Veluwe                         44e Vrouw   1:33:21   9,641     6:13 
  269    195  Ricky Niens                Zwolle                1956     45e Vrouw   1:35:31   9,422     6:22 
  270    185  Liesbeth Nijholt           Almelo                1966     46e Vrouw   1:35:47   9,396     6:23 
  271    127  Pieter Stets               Utrecht               1946    222e Man     1:37:15   9,254     6:29 
  272    166  Wilma Buwalda              Zwolle                1958     47e Vrouw   1:44:05   8,647     6:56 

                   HOOFDSPONSOR DALLI - DE KLOK  HEERDE