UITSLAGENLIJST - 700 METER

30-10-2021 15:42                                                     Pag: 1


Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Bruto    Netto     Km/Uur Tijd/Km

-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- --------  ------ -------

    1      7  Daniël van den Heuvel      De Gemzen             2013      1e J-8        2:54     2:54  14,483    4:08 

    2     15  Bram van der Heijden       Cialfo                2014      2e J-8        3:06     3:06  13,548    4:25 

    3      8  Simon Hofenk               Epe                   2014      3e J-8        3:08     3:08  13,404    4:28 

    4      5  Ynze Tancock               Culemborg             2014      4e J-8        3:35     3:34  11,776    5:07 

    5     11  Lasse Laterveer            De Gemzen             2015      5e J-8        3:38     3:38  11,560    5:11 

    6     13  Nolan Ariëns               Heerde                2016      6e J-8        3:38     3:38  11,560    5:11 

    7      9  Aron Kragt                 Wezep                 2015      7e J-8        3:43     3:42  11,351    5:18 

    8      3  Bobbie de Wilde            Zwolle                2013      1e M-8        4:07     4:06  10,244    5:52 

    9      1  Niels Bruggeman            Driebergen-Rijsenbur  2016      8e J-8        4:20     4:17   9,805    6:11 

   10      2  Máson de Kleine            Heerde                2016      9e J-8        4:36     4:36   9,130    6:34 

   11     10  Jesse Kragt                Wezep                 2017     10e J-8        4:39     4:38   9,065    6:38 

   12      6  Ids Tancock                Culemborg             2017     11e J-8        4:50     4:49   8,720    6:54 


                        UITSLAGENLIJST - 1400 METER

30-10-2021 15:42                                                     Pag: 1


Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Bruto    Netto     Km/Uur Tijd/Km

-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- --------  ------ -------

    1     53  Noud Kanis                 Isala '96             2009      1e J9-12      5:00     5:00  16,800    3:34 

    2     54  Noëmi Blankvoort           De Gemzen             2008      1e M9-12      5:01     5:01  16,744    3:35 

    3     61  Sara Kwakkel               De Gemzen             2010      2e M9-12      5:10     5:10  16,258    3:41 

    4     55  Koen Zuidema               Zwolle                2009      2e J9-12      5:17     5:15  16,000    3:46 

    5     52  Magali Kanis               De Gemzen             2009      3e M9-12      5:19     5:19  15,799    3:47 

    6     56  Isa Schoonhoven            De Gemzen             2011      4e M9-12      5:59     5:59  14,039    4:16 

    7     57  Lars Fuite                 De Gemzen             2011      3e J9-12      6:10     6:10  13,622    4:24 

    8     58  Levi Staalman              De Gemzen             2012      4e J9-12      6:17     6:16  13,404    4:29 

    9     63  Jasmijn van Nieuwenhoven                                   5e M9-12      6:21     6:21  13,228    4:32 

   10     62  Camiel Adriaanse           De Gemzen             2009      5e J9-12      6:22     6:21  13,228    4:32 

   11     60  Maxîme Adriaanse           De Gemzen             2011      6e J9-12      6:31     6:31  12,890    4:39 

   12     59  Marit Zwijnenburg          De Gemzen             2011      6e M9-12      7:24     7:23  11,377    5:17 

   


                       UITSLAGENLIJST - 5 KILOMETER

30-10-2021 15:42                                                     Pag: 1


Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Bruto    Netto     Km/Uur Tijd/Km

-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- --------  ------ -------

    1    233  Niels Buitenhuis           Deventer              2002      1e Msen      16:06    16:05  18,653    3:13 

    2    147  Erwin van Heiningen        AV '34                1972      1e M40       16:20    16:20  18,367    3:16 

    3    161  Bas Mekking                Cialfo                1977      2e M40       16:51    16:51  17,804    3:22 

    4    140  Jaap-Jan Slob              De Gemzen             1990      2e Msen      17:00    17:00  17,647    3:24 

    5    127  Maikel Bos                 De Gemzen             1994      3e Msen      17:13    17:12  17,442    3:26 

    6    133  Stefan Gelderman           De Gemzen             1993      4e Msen      17:15    17:15  17,391    3:27 

    7    260  Luuk Lubbending            Harderwijk            1985      5e Msen      17:41    17:41  16,965    3:32 

    8    229  Joost Schutte              Apeldoorn             1990      6e Msen      18:18    18:17  16,408    3:39 

    9    214  Albert Jan van Olst        Athlos                1989      7e Msen      18:30    18:28  16,245    3:42 

   10    154  Ronald Nooteboom           Apeldoorn             1983      8e Msen      18:35    18:33  16,173    3:43 

   11    125  Gertjan Tichelaaar         avVN                  1957      3e M40       18:36    18:35  16,143    3:43 

   12    210  Karlo Hoeve                Staphorst             1990      9e Msen      18:54    18:53  15,887    3:46 

   13    108  Wilco Jonker               De Gemzen             1998     10e Msen      18:57    18:55  15,859    3:47 

   14    109  Ruben Vos                  De Gemzen             2003     11e Msen      19:04    19:03  15,748    3:48 

   15    224  Robert Reitsema            Isala '96             1965      4e M40       19:04    19:03  15,748    3:48 

   16    180  Jeroen Kwakkel             De Gemzen             1979      5e M40       19:16    19:15  15,584    3:51 

   17    257  Wouter van Arendonk        Veluwe                1988     12e Msen      19:16    19:15  15,584    3:51 

   18    162  Kelly Bouman               Nunspeet              1978      6e M40       19:19    19:17  15,557    3:51 

   19    101  Diederik Lagerweij         Heerde                1989     13e Msen      19:20    19:17  15,557    3:52 

   20    256  Ilona Meter                Apeldoorn             1978      1e V40       19:23    19:22  15,491    3:52 

   21    124  Michiel Bronsink           Oldebroek             1985     14e Msen      19:24    19:23  15,477    3:52 

   22    248  Lieve Tollet               BB lopers             1980      2e V40       19:26    19:25  15,451    3:53 

   23    215  Henk Hokse                 Staphorst             1976      7e M40       19:31    19:29  15,398    3:54 

   24    132  Jan Blaauw                 De Gemzen             1973      8e M40       19:36    19:34  15,332    3:55 

   25    106  Bas Grotenhuis             De Gemzen             1980      9e M40       19:53    19:51  15,113    3:58 

   26    128  Erna van Es-Keen           De Gemzen             1976      3e V40       19:59    19:57  15,038    3:59 

   27    153  Cees Weeda                 Veluwe                1951     10e M40       20:13    20:12  14,851    4:02 

   28    184  André Kragt                Wezep                 1986     15e Msen      20:20    20:18  14,778    4:04 

   29    141  Jeanny Keijser - Van Holk  De Gemzen             1983      1e Vsen      20:21    20:19  14,766    4:04 

   30    263  Arjan Jager                Cialfo                1982     16e Msen      20:23    20:21  14,742    4:04 

   31    114  Christiaan Koopman         Dronten               1982     17e Msen      20:45    20:41  14,504    4:09 

   32    194  Michael Van den Berg       De Gemzen             1986     18e Msen      20:47    20:43  14,481    4:09 

   33    145  Gijs Vedder                Deventer              1985     19e Msen      20:54    20:48  14,423    4:10 

   34    187  Bart Remmers               Arnhem                1981     20e Msen      21:24    21:21  14,052    4:16 

   35    183  Roy Klouth                 Zwolle                1981     21e Msen      21:25    21:22  14,041    4:17 

   36    134  Gerard Kroes               De Gemzen             1970     11e M40       21:26    21:24  14,019    4:17 

   37    137  Stefan Reurink             De Gemzen             1997     22e Msen      21:29    21:26  13,997    4:17 

   38    258  Bert Uitslag               Hattem                1985     23e Msen      21:45    21:41  13,836    4:21 

   39    225  Paulien van Boven          De Gemzen             1980      4e V40       21:58    21:53  13,709    4:23 

   40    192  Freek van de Graaf         De Gemzen             1970     12e M40       22:29    22:25  13,383    4:29 

   41    136  Esmee Vis                  De Gemzen             2005      2e Vsen      22:31    22:28  13,353    4:30 

   42    211  Piero Spanu                Apeldoorn             1972     13e M40       22:37    22:33  13,304    4:31 

   43    190  Karien van den Berg        Heerde                1986      3e Vsen      22:58    22:53  13,110    4:35 

   44    105  Henk Binnendijk            Epe                   1974     14e M40       23:19    23:13  12,922    4:39 

   45    226  Alexander van Boven        Leeuwarden            1978     15e M40       23:34    23:29  12,775    4:42 

   46    242  Harry Veldkamp             Cialfo                1967     16e M40       23:47    23:45  12,632    4:45 

   47    102  Gertine Bastiani           Heerde                1977      5e V40       23:49    23:47  12,614    4:45 

   48    123  Gert Brussee               Nunspeet              1964     17e M40       23:51    23:47  12,614    4:46 

   49    178  Patrick Duiveman           Isala '96             2008     24e Msen      23:53    23:52  12,570    4:46 

   50    207  Arthur Kerkdijk            Zwolle                1975     18e M40       24:10    24:02  12,483    4:50 

   51    232  Gerrit Mulder              Harderwijk            1956     19e M40       24:11    24:08  12,431    4:50 

   52    188  Eva van Dun                Zwolle                1985      4e Vsen      24:21    24:18  12,346    4:52 

   53    156  Clarine Velthuis           De Gemzen             1975      6e V40       24:24    24:20  12,329    4:52 

   54    174  John Snakenburg            Zwolle                1965     20e M40       24:26    24:21  12,320    4:53 

   55    249  Sterre Heida               Zwolle                2005      5e Vsen      24:34    24:26  12,278    4:54 

   56    110  Maurice Kommer             Heerde                1982     25e Msen      24:53    24:42  12,146    4:58 

   57    103  Susanne Thierry            Heerde                1986      6e Vsen      24:56    24:52  12,064    4:59 

   58    122  Roelof Rorije              Heerde                1953     21e M40       24:58    24:55  12,040    4:59 

   59    228  Harmen Branderhorst        Ommen                 1987     26e Msen      25:00    24:50  12,081    5:00 

   60    135  Renate Kroes               De Gemzen             1973      7e V40       25:08    25:06  11,952    5:01 

   61    262  Joriska Schrijer           Isala '96             1974      8e V40       25:11    25:07  11,944    5:02 

   62    198  Jantina van den Bosch      De Gemzen             1968      9e V40       25:12    25:09  11,928    5:02 

   63    227  Jan Tromp                  Bergentheim           1986     27e Msen      25:14    25:04  11,968    5:02 

   64    176  Gert van Dam               Zalk                  1965     22e M40       25:20    25:12  11,905    5:04 

   65    113  Marlou Koopman             Dronten               1984      7e Vsen      25:27    25:22  11,827    5:05 

   66    209  Marco Siemens              Zwolle                1979     23e M40       25:29    25:21  11,834    5:05 

   67    191  Marcela Kroes              Zwolle                1973     10e V40       25:37    25:28  11,780    5:07 

   68    252  Harry Nijkamp              De Gemzen             1962     24e M40       25:59    25:56  11,568    5:11 

   69    231  Anouk Noot                 De Gemzen             1997      8e Vsen      26:08    26:03  11,516    5:13 

   70    104  Theo Hanekamp              De Gemzen             1972     25e M40       26:08    26:01  11,531    5:13 

   71    261  Erwin Bredewolt            Heerde                1970     26e M40       26:09    26:02  11,524    5:13 

   72    152  Grietje Mattanja Brands    Urk                   1980     11e V40       26:12    26:05  11,502    5:14 

   73    259  Jur van Beek               Marle                 1991     28e Msen      26:13    25:59  11,546    5:14 

   74    243  Jan Stuij                  Kampen                1991     29e Msen      26:15    26:11  11,458    5:15 

   75    144  Roelof Pepping             avVN                  1947     27e M40       26:25    26:22  11,378    5:17 

   76    200  Elcke van den Beld         Wezep                 1984      9e Vsen      26:34    26:31  11,314    5:18 

   77    240  Corrie Meulenberg          De Gemzen             1978     12e V40       26:42    26:39  11,257    5:20 

   78    223  Leo Leatemia               Apeldoorn             1966     28e M40       26:47    26:42  11,236    5:21 

   79    220  Ron Sulzmann               De Gemzen             1966     29e M40       26:55    26:50  11,180    5:23 

   80    131  Cees Buijs                 Hattem                1952     30e M40       27:02    26:56  11,139    5:24 

   81    230  Dagmar van Dijk            De Gemzen             1976     13e V40       27:08    27:04  11,084    5:25 

   82    170  Paula Huiszoon             Bussum                1963     14e V40       27:10    27:08  11,057    5:26 

   83    186  Lynette van Rooijen        Zalk                  1969     15e V40       27:13    27:05  11,077    5:26 

   84    167  Erik Hekhuizen             Wilsum                1986     30e Msen      27:13    27:05  11,077    5:26 

   85    245  Anneloes Wolf              Zalk                  1974     16e V40       27:27    27:19  10,982    5:29 

   86    177  Marcel Nijmeijer           Zalk                  1964     31e M40       27:28    27:19  10,982    5:29 

   87    250  Bianka Heida               Zwolle                1978     17e V40       27:31    27:23  10,956    5:30 

   88    175  Erik Heidekamp             Veluwe                1959     32e M40       27:33    27:29  10,916    5:30 

   89    246  Els den Hengst             Hattem                1963     18e V40       27:37    27:31  10,902    5:31 

   90    236  Willy Jansen               Heerde                1961     19e V40       27:57    27:46  10,804    5:35 

   91    121  Antoinette Bolt            Oosterwolde Gld       1970     20e V40       28:09    28:05  10,682    5:37 

   92    157  Jan Willem Kroeze          Hattem                1977     33e M40       28:15    28:07  10,670    5:39 

   93    244  Marieke Groeneveld         Zalk                  1967     21e V40       28:24    28:15  10,619    5:40 

   94    115  Eiberlien van den Berg     Wezep                 1965     22e V40       28:24    28:21  10,582    5:40 

   95    254  Janita van de Riet         Oldebroek             1990     10e Vsen      28:38    28:29  10,532    5:43 

   96    255  Rochella van der Meulen    Elburg                1993     11e Vsen      28:41    28:31  10,520    5:44 

   97    241  Niels Jansen               PEC 1910              1967     34e M40       28:45    28:35  10,496    5:45 

   98    216  Karime Tijssen             Heerde                1996     12e Vsen      28:49    28:49  10,411    5:45 

   99    120  Esther Bunte               Heerde                2006     13e Vsen      29:09    29:05  10,315    5:49 

  100    107  Jantje den Otter           De Gemzen             1965     23e V40       29:23    29:19  10,233    5:52

  101    164  Lydia Hoorn                Zwolle                1964     24e V40       29:28    29:16  10,251    5:53 

  102    179  Marijke Versteeg           Veenendaal            1979     25e V40       29:33    29:26  10,193    5:54 

  103    239  Dick Doornenbal            Elburg                1948     35e M40       29:40    29:33  10,152    5:56 

  104    111  Laura Oosterbroek          Zwolle                1988     14e Vsen      29:45    29:35  10,141    5:57 

  105    182  Laura Vos                  Zwolle                1986     15e Vsen      29:50    29:41  10,107    5:58 

  106    112  Ellen Meliesie             Zwolle                1963     26e V40       29:55    29:45  10,084    5:59 

  107    181  Andre Vos                  Zwolle                1956     36e M40       30:07    29:58  10,011    6:01 

  108    129  Jos Melenhorst             Heerde                1952     37e M40       30:21    30:08   9,956    6:04 

  109    142  Dick de Graaf              Heerde                1958     38e M40       30:42    30:30   9,836    6:08 

  110    219  Driesje van der Laan       Heerde                1967     27e V40       30:49    30:42   9,772    6:09 

  111    148  Christiaan Glaser          Zwolle                1994     31e Msen      30:50    30:39   9,788    6:10 

  112    143  Janneke Vollebregt         Zwolle                1995     16e Vsen      31:06    30:55   9,704    6:13 

  113    163  Mariëlle Van Gelder        Zwolle                1980     28e V40       31:23    31:16   9,595    6:16 

  114    206  Sharona Bomhof             Heerde                1989     17e Vsen      31:30    31:20   9,574    6:18 

  115    208  Herbert Foppen             Nunspeet              1982     32e Msen      31:31    31:20   9,574    6:18 

  116    173  Karola Reuvekamp           Zwolle                1961     29e V40       31:48    31:40   9,474    6:21 

  117    234  Dick Nijmeijer             Zwolle                1966     39e M40       31:48    31:38   9,484    6:21 

  118    251  Mark Boersma               Wapenveld             1961     40e M40       32:35    32:21   9,274    6:31 

  119    149  Anita Schuurhuis           Zwolle                1964     30e V40       32:48    32:35   9,207    6:33 

  120    222  Johan van Santen           Amersfoort            1953     41e M40       32:49    32:44   9,165    6:33 

  121    172  José Poelhekke             PEC 1910              1961     31e V40       33:07    32:59   9,096    6:37 

  122    185  Dirk Willem Hiemstra       Zwolle                1968     42e M40       33:07    33:00   9,091    6:37 

  123    204  Wim Krooshof               De Gemzen             1951     43e M40       33:16    33:09   9,050    6:39 

  124    151  Janny Reezigt-Ponsteen     De Gemzen             1949     32e V40       33:33    33:28   8,964    6:42 

  125    193  Henk Juffer                Nunspeet              1941     44e M40       35:14    35:08   8,539    7:02 

  126    118  Evelien Dijkslag           Wapenveld             1988     18e Vsen      35:14    35:04   8,555    7:02 

  127    150  Jiska Staalman             Hattem                1984     19e Vsen      35:21    35:14   8,515    7:04 

  128    197  Jenneke Veldman            Heerde                1971     33e V40       36:00    35:48   8,380    7:12 

  129    119  Hennie Rorije              Heerde                1956     34e V40       36:17    36:12   8,287    7:15 

  130    126  Esther Bronsink            Wapenveld             1981     35e V40       36:18    36:12   8,287    7:15 

  131    117  Joke Wensink               Heerde                1962     36e V40       38:00    37:50   7,930    7:36 

  132    235  Hanneke Nijmeijer          Zwolle                1969     37e V40       38:18    38:07   7,871    7:39    

  

 

                       UITSLAGENLIJST - 10 KILOMETER

30-10-2021 15:43                                                     Pag: 1


Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Bruto    Netto     Km/Uur Tijd/Km

-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- --------  ------ -------

    1    423  Tim den Besten             BB lopers             1995      1e Msen      32:47    32:47  18,302    3:16 

    2    546  Joep Emmen                 BB lopers             1982      2e Msen      33:33    33:32  17,893    3:21 

    3    412  Erik Slomp                 BB lopers             1984      3e Msen      34:27    34:27  17,417    3:26 

    4    418  Rob Goutbeek               BB lopers             1989      4e Msen      34:31    34:30  17,391    3:27 

    5    571  Falco Olivier              BB lopers             1983      5e Msen      34:42    34:41  17,299    3:28 

    6    564  Bas de Kluizenaar          Veluwe                1987      6e Msen      34:46    34:45  17,266    3:28 

    7    553  Klaas van Pijkeren         Dronten               1972      1e M40       34:49    34:48  17,241    3:28 

    8    591  Sven Tellegen              De Gemzen             1998      7e Msen      34:50    34:49  17,233    3:29 

    9    446  Edo Brouwer                DWLoopschool Hattem   1980      2e M40       35:10    35:09  17,070    3:31 

   10    420  Gert Versteeg              BB lopers             1990      8e Msen      35:20    35:19  16,989    3:32 

   11    628  Rutger Huisman             Statina               1975      3e M40       35:24    35:24  16,949    3:32 

   12    473  Arnold van de Streek       Oldebroek             1987      9e Msen      36:33    36:31  16,431    3:39 

   13    415  Vincent Buitenhuis         BB lopers             1994     10e Msen      36:33    36:32  16,423    3:39 

   14    414  Kevin Diender              BB lopers             1981      4e M40       36:33    36:32  16,423    3:39 

   15    447  Leon van Dijk              BB lopers             1991     11e Msen      36:41    36:40  16,364    3:40 

   16    569  Rick Van Dijk              Kampen                1965      5e M40       37:00    36:58  16,231    3:42 

   17    499  Robin Meima                De Gemzen             1999     12e Msen      37:31    37:31  15,993    3:45 

   18    429  Martijn Schakelaar         BB lopers             1974      6e M40       37:37    37:35  15,965    3:45 

   19    532  Gijs Remmers               Wapenveld             1989     13e Msen      38:05    38:03  15,769    3:48 

   20    475  Bas van Beek               Cialfo                1975      7e M40       38:13    38:13  15,700    3:49 

   21    492  Wim Wolf                   Cialfo                1974      8e M40       38:35    38:32  15,571    3:51 

   22    603  Silvan Van Den Belt        Isala '96             1990     14e Msen      38:43    38:38  15,531    3:52 

   23    458  Klaas Draaijer             De Gemzen             1974      9e M40       38:43    38:41  15,511    3:52 

   24    419  Guy Slikker                BB lopers             1975     10e M40       39:06    39:03  15,365    3:54 

   25    554  Hellen de Vries            BB lopers             1979      1e V40       39:08    39:05  15,352    3:54 

   26    405  Sjoerd van Westerop        DWLoopschool Hattem   1979     11e M40       39:13    39:09  15,326    3:55 

   27    625  Jaap Ilsink                Zwolle                1980     12e M40       39:24    39:21  15,248    3:56 

   28    437  Richard Hofmeijer          Heerde                1979     13e M40       39:34    39:33  15,171    3:57 

   29    436  Dick Van Os                BB lopers             1975     14e M40       39:44    39:42  15,113    3:58 

   30    463  Monique Fibbe              De Gemzen             1981      2e V40       39:45    39:43  15,107    3:58 

   31    640  Murk Falkena               Flevo Delta           1972     15e M40       39:46    39:44  15,101    3:58 

   32    600  Jeffrey ter Steege         PEC 1910              1981     16e M40       40:23    40:20  14,876    4:02 

   33    608  Maarten Koop               AV '34                1986     15e Msen      40:29    40:25  14,845    4:02 

   34    460  Hubert Bögemann            De Gemzen             1962     17e M40       40:33    40:31  14,809    4:03 

   35    541  Steven Hofenk              Cialfo                1971     18e M40       40:38    40:38  14,766    4:03 

   36    641  Jeroen Sparreboom          DWLoopschool Hattem   1977     19e M40       40:41    40:36  14,778    4:04 

   37    427  Niels van Hoorn            BB lopers             1991     16e Msen      40:45    40:43  14,736    4:04 

   38    404  Daniel Bleijenburg         De Gemzen             2004     17e Msen      40:46    40:46  14,718    4:04 

   39    635  Retse van der Berg         BB lopers             1982     18e Msen      40:54    40:51  14,688    4:05 

   40    615  Sikko Roorda               AV '34                1967     20e M40       41:08    41:04  14,610    4:06 

   41    537  Timo Berkenbosch           BB lopers             1972     21e M40       41:17    41:13  14,557    4:07 

   42    632  Ronald Zwarts              Zwolle                1982     19e Msen      41:29    41:17  14,534    4:08 

   43    516  Wouter Kasemier            De Gemzen             1978     22e M40       41:34    41:29  14,464    4:09 

   44    524  Gert Jan van de Poll       't Loo Oldebroek      1993     20e Msen      41:36    41:27  14,475    4:09 

   45    491  Annet Bultman              De Gemzen             1966      3e V40       41:39    41:35  14,429    4:09 

   46    518  Dries Huisman              Kampen                1983     21e Msen      41:39    41:33  14,440    4:09 

   47    457  Igor Dijkers               Elspeet               1975     23e M40       41:41    41:36  14,423    4:10 

   48    547  Jarno van Hattem           Elburg                1989     22e Msen      41:59    41:54  14,320    4:11 

   49    601  Henri van 't Hof           Oosterwolde Gld       1980     24e M40       42:00    41:55  14,314    4:12 

   50    607  Johan Pul                  Running2000           1966     25e M40       42:09    42:06  14,252    4:12 

   51    580  Marcel Wichers             Hattem                1972     26e M40       42:11    42:07  14,246    4:13 

   52    623  Wilbert van de Weg         Oosterwolde Gld       1978     27e M40       42:15    42:10  14,229    4:13 

   53    426  Patrick Gums               BB lopers             1971     28e M40       42:18    42:14  14,207    4:13 

   54    472  Ronald Derksen             Veluwe                1971     29e M40       42:20    42:19  14,179    4:14 

   55    575  Mario Diks                 Veluwe                1972     30e M40       42:21    42:16  14,196    4:14 

   56    593  Jeroen Wever               PEC 1910              1983     23e Msen      42:31    42:27  14,134    4:15 

   57    481  Nico Bakker                Hattem                1973     31e M40       42:36    42:32  14,107    4:15 

   58    636  Arend Jan Poelarends       Zwolle                1975     32e M40       42:39    42:34  14,096    4:15 

   59    620  Gerrit van der Veen        BB lopers             1965     33e M40       43:55    43:51  13,683    4:23 

   60    619  Evi Falkena                Flevo Delta           2005      1e Vsen      43:57    43:51  13,683    4:23 

   61    612  Theo Boekema               BB lopers             1957     34e M40       44:03    44:00  13,636    4:24 

   62    453  Anneli Dijkslag            Hellas                1992      2e Vsen      44:06    44:00  13,636    4:24 

   63    544  Ronnie Krul                BB lopers             1969     35e M40       44:10    44:08  13,595    4:25 

   64    536  Henriët Koornberg-Spronk   PEC 1910              1978      4e V40       44:13    44:09  13,590    4:25 

   65    454  Frank Bleker               Tilburg               1996     24e Msen      44:16    44:01  13,631    4:25 

   66    572  Leonard van de Wetering    De Gemzen             1970     36e M40       44:21    44:15  13,559    4:26 

   67    477  Richard van Rijssen        Heerde                1979     37e M40       44:29    44:24  13,514    4:26 

   68    606  Tjibbe de Vries            BB lopers             1954     38e M40       44:31    44:26  13,503    4:27 

   69    642  Tessa Harbrink             PEC 1910              2004      3e Vsen      44:56    44:50  13,383    4:29 

   70    450  Marcel den Besten          De Gemzen             1974     39e M40       44:57    44:50  13,383    4:29 

   71    501  Matthijs Meijer            Zwolle                1978     40e M40       45:04    44:49  13,388    4:30 

   72    545  Germien Krul               BB lopers             1974      5e V40       45:10    45:06  13,304    4:31 

   73    506  Nardie Mulder              BB lopers             1988      4e Vsen      45:14    45:10  13,284    4:31 

   74    433  Annemiek Klein             BB lopers             1982      5e Vsen      45:29    45:25  13,211    4:32 

   75    449  Anne Docter                De Gemzen             1971     41e M40       45:34    45:27  13,201    4:33 

   76    425  Erik Rozeboom              BB lopers             1979     42e M40       45:40    45:38  13,148    4:34 

   77    598  Melinde Hilberink          Climax                1967      6e V40       45:44    45:40  13,139    4:34 

   78    464  Klaas Ophoff               Zwolle                1969     43e M40       45:49    45:40  13,139    4:34 

   79    403  Theo Knippenberg           Oene                  1976     44e M40       45:54    45:47  13,105    4:35 

   80    602  Rob Diender                DWLoopschool Hattem   1962     45e M40       46:05    46:00  13,043    4:36 

   81    611  Gerald van Dijk            Wezep                 1992     25e Msen      46:10    46:01  13,039    4:37 

   82    424  Marlinda van Beek          BB lopers             1991      6e Vsen      46:11    46:06  13,015    4:37 

   83    407  Marjon Bijsterbosch        DWLoopschool Hattem   1979      7e V40       46:16    46:11  12,992    4:37 

   84    466  Brian Leusink              Zwolle                1979     46e M40       46:30    46:24  12,931    4:39 

   85    549  Arjen de Wilde             Zwolle                1971     47e M40       46:34    46:28  12,912    4:39 

   86    440  Christien Harm             De Gemzen             1979      8e V40       46:40    46:33  12,889    4:40 

   87    576  Linda Kuijpers             't Harde              1972      9e V40       46:44    46:38  12,866    4:40 

   88    595  Dinand Ekkel               Flevo Delta           1964     48e M40       46:49    46:41  12,853    4:40 

   89    563  Marcel Mooij               Veluwe                1969     49e M40       47:07    46:56  12,784    4:42 

   90    562  Daan Mooij                 Apeldoorn             2000     26e Msen      47:08    46:56  12,784    4:42 

   91    488  Nadine Chamuleau           Hellas                1992      7e Vsen      47:08    47:02  12,757    4:42 

   92    448  Sjoerd Hooijsma            Zwolle                1983     27e Msen      47:11    47:00  12,766    4:43 

   93    434  Gerard Krist               De Gemzen             1969     50e M40       47:23    47:15  12,698    4:44 

   94    629  Cees Boeve                 De Gemzen             1969     51e M40       47:23    47:15  12,698    4:44 

   95    583  Florian van Velthoven      Zwolle                1989     28e Msen      47:44    47:29  12,636    4:46 

   96    438  Joost van den Brink        De Gemzen             1974     52e M40       47:49    47:34  12,614    4:46 

   97    490  William Post               Oldebroek             1996     29e Msen      48:20    48:10  12,457    4:50 

   98    521  Mark Bakker                Deventer              1977     53e M40       48:24    48:16  12,431    4:50 

   99    430  Frans van Delft            Zwolle                1961     54e M40       48:26    48:19  12,418    4:50 

  100    444  Reint Scholten             De Gemzen             1964     55e M40       48:28    48:15  12,435    4:50 

  101    627  William Dekker             IJsselmuiden          1990     30e Msen      48:29    48:09  12,461    4:50 

  102    587  Harold Neijenhuis          Hattem                1965     56e M40       48:31    48:25  12,392    4:51 

  103    633  Christian Beekhof          IJsselmuiden          1988     31e Msen      48:34    48:15  12,435    4:51 

  104    523  Frank Berghuis             Epe                   1961     57e M40       48:36    48:26  12,388    4:51 

  105    456  Niek Renshoff              Wapenveld             2005     32e Msen      48:37    48:28  12,380    4:51 

  106    638  Ronald Harbrink            PEC 1910              1978     58e M40       48:37    48:31  12,367    4:51 

  107    522  Jan Strik                  De Gemzen             1957     59e M40       48:41    48:29  12,375    4:52 

  108    503  Henk Norder                Zwolle                1957     60e M40       48:46    48:35  12,350    4:52 

  109    484  Esther Bruggeman           Culemborg             1980     10e V40       48:53    48:38  12,337    4:53 

  110    431  Amyke Veurink              Zwolle                1967     11e V40       49:01    48:54  12,270    4:54 

  111    462  Bas Reuvekamp              Zwolle                1976     61e M40       49:07    48:57  12,257    4:54 

  112    528  Hans Bakhuizen             Emst                  1959     62e M40       49:28    49:18  12,170    4:56 

  113    574  Harold Borns               Zwolle                1962     63e M40       49:28    49:18  12,170    4:56 

  114    557  Marg Koopmans              Heino                 1973     12e V40       49:29    49:15  12,183    4:56 

  115    443  Jan van Velde              Heerde                1967     64e M40       49:29    49:22  12,154    4:56 

  116    621  Rik Evenboer               Zwolle                1985     33e Msen      49:30    49:19  12,166    4:57 

  117    622  Ronald Timmer              Nieuwleusen           1985     34e Msen      49:30    49:19  12,166    4:57 

  118    485  Arjen Karzijn              Nunspeet              1984     35e Msen      49:36    49:24  12,146    4:57 

  119    573  Gert Stroeve               Zwolle                1964     65e M40       49:38    49:29  12,125    4:57 

  120    548  Wouter Beverdam            Zwolle                1968     66e M40       49:44    49:33  12,109    4:58 

  121    550  Dinant van Kampen          Zwolle                1968     67e M40       49:44    49:33  12,109    4:58 

  122    493  Marleen Regterschot        Heerde                1994      8e Vsen      49:50    49:33  12,109    4:59 

  123    519  Egbert Kanis               Kampen                1974     68e M40       49:51    49:43  12,068    4:59 

  124    634  Bert Geerlings             Zutphen               1963     69e M40       49:54    49:47  12,052    4:59 

  125    442  Ian O’Hagan                Zwolle                1995     36e Msen      50:02    49:52  12,032    5:00 

  126    614  Gerjon Veldman             Epe                   1991     37e Msen      50:03    49:53  12,028    5:00 

  127    618  Jan Willem Hanekamp        Heerde                1970     70e M40       50:05    49:57  12,012    5:00 

  128    643  Myanou Kinsbergen                                1976     13e V40       50:45    50:24  11,905    5:04 

  129    497  Pieter Galema              Hattem                1956     71e M40       50:46    50:34  11,866    5:04 

  130    489  Erik Jager                 Veessen               1969     72e M40       50:55    50:47  11,815    5:05 

  131    452  Markjan Van Oene           DWLoopschool Hattem   1958     73e M40       51:11    51:04  11,749    5:07 

  132    474  Cor van den Berg           DWLoopschool Hattem   1948     74e M40       51:13    51:07  11,738    5:07 

  133    512  Bert van Dalen             AV '34                1966     75e M40       51:15    51:01  11,761    5:07 

  134    558  Harm Van de Wetering       Oldebroek             1973     76e M40       51:24    51:04  11,749    5:08 

  135    439  Marjorie van den Brink     De Gemzen             1974     14e V40       51:26    51:10  11,726    5:08 

  136    417  Antine Sytsma              De Gemzen             1973     15e V40       51:30    51:15  11,707    5:09 

  137    639  Matthias Kaat              Kampen                1993     38e Msen      51:40    51:30  11,650    5:10 

  138    465  Feike Koops                De Gemzen             1971     77e M40       51:41    51:28  11,658    5:10 

  139    502  Dianne van Meerveld        Zwolle                1984      9e Vsen      51:50    51:36  11,628    5:11 

  140    469  Jan Schraa                 Zwartsluis            1961     78e M40       51:52    51:37  11,624    5:11 

  141    588  Gert van Oorspronk         Apeldoorn             1956     79e M40       51:57    51:47  11,587    5:11 

  142    517  Jessica ten Kate           Zwolle                1975     16e V40       51:59    51:50  11,576    5:11 

  143    401  Marian van Dalen           Heerde                1961     17e V40       52:01    51:52  11,568    5:12 

  144    568  Karlijn Steenkamp          Heerde                1998     10e Vsen      52:09    51:58  11,546    5:12 

  145    482  Sybren Tancock             Culemborg             1980     80e M40       52:14    51:58  11,546    5:13 

  146    561  Ron de Kluizenaar          Veluwe                1958     81e M40       52:20    52:06  11,516    5:14 

  147    530  André van Gelder           PEC 1910              1978     82e M40       52:26    52:15  11,483    5:14 

  148    520  Danique Couprie            PEC 1910              1984     11e Vsen      52:26    52:14  11,487    5:14 

  149    529  Gerjan Riezebosch          PEC 1910              1979     83e M40       52:26    52:14  11,487    5:14 

  150    584  Peter Van de Wetering      Noordeinde Gld        1978     84e M40       52:40    52:31  11,425    5:16 

  151    589  Richard Minnes             Olst                  1990     39e Msen      52:44    52:22  11,458    5:16 

  152    504  Jan Kaat                   De Gemzen             1959     85e M40       52:46    52:36  11,407    5:16 

  153    483  Jan van den Brink          De Gemzen             1959     86e M40       52:51    52:36  11,407    5:17 

  154    570  Geoffrey Paardekooper      Putten                1994     40e Msen      52:57    52:46  11,371    5:17 

  155    644  Henry Velthuijzen          Epe                            41e Msen      53:00    52:56  11,335    5:18 

  156    478  Jeannet Kommer             De Gemzen             1974     18e V40       53:03    52:46  11,371    5:18 

  157    617  Rik van den Berg           Hattem                1996     42e Msen      53:14    53:01  11,317    5:19 

  158    408  Mariske Van der Wall       Heino                 1975     19e V40       53:22    53:13  11,275    5:20 

  159    459  Debora Post                Amersfoort            1993     12e Vsen      53:44    53:29  11,218    5:22 

  160    631  Mirjam Braakensiek         De Gemzen             1972     20e V40       53:47    53:29  11,218    5:22 

  161    616  Jolien Stijf               Heerde                1983     13e Vsen      53:56    53:43  11,170    5:23 

  162    495  Gert Ruiter                Heerde                1982     43e Msen      54:07    53:43  11,170    5:24 

  163    496  Dik van den Dool           Lelystad              1960     87e M40       54:12    53:52  11,139    5:25 

  164    416  Janet Bloemberg-de Lange   Flevo Delta           1971     21e V40       54:18    54:02  11,104    5:25 

  165    494  Robert Nijenhuis           Epe                   1982     44e Msen      54:20    54:04  11,097    5:26 

  166    432  Janine van der Meer        Spirit Lelystad       1966     22e V40       54:28    54:11  11,074    5:26 

  167    578  Bettie van Bruggen         PEC 1910              1960     23e V40       54:33    54:14  11,063    5:27 

  168    637  Colin Heikens              Heerde                1987     45e Msen      54:48    54:28  11,016    5:28 

  169    479  Bennie Tuin                Heerde                1959     88e M40       54:49    54:26  11,023    5:28 

  170    406  Wilko Knippenberg          Apeldoorn             1977     89e M40       55:00    54:40  10,976    5:30 

  171    538  Jolanda van de Brug        Ermelo                1972     24e V40       55:01    54:46  10,956    5:30 

  172    515  Natalja Duiveman           Isala '96             2003     14e Vsen      55:25    55:11  10,873    5:32 

  173    513  Wim Duiveman               Kampen                1973     90e M40       55:26    55:12  10,870    5:32 

  174    411  Wim Westerink              De Gemzen             1958     91e M40       55:34    55:20  10,843    5:33 

  175    441  Stephanie Falkena          Flevo Delta           1977     25e V40       55:36    55:20  10,843    5:33 

  176    626  Ghaja van der Worp-Ilsink  Zwolle                1979     26e V40       55:39    55:24  10,830    5:33 

  177    435  Marieke van der Aa         Driebergen-Rijsenbur  1979     27e V40       56:20    56:04  10,702    5:38 

  178    467  Riekelt Brouwer            Urk                   1964     92e M40       56:20    56:06  10,695    5:38 

  179    597  Jan Bosman                 Heerde                1966     93e M40       56:23    56:00  10,714    5:38 

  180    594  Ilse Kloos                 Wezep                 1976     28e V40       56:25    56:13  10,673    5:38 

  181    551  Mieke Gerritzen            Spirit Lelystad       1965     29e V40       56:39    56:22  10,645    5:39 

  182    534  Linette Van Eersel         De Gemzen             1970     30e V40       56:39    56:25  10,635    5:39 

  183    624  Harry van Wijnen           Zwolle                1965     94e M40       56:59    56:49  10,560    5:41 

  184    630  IJla van Wijnen            Zwolle                1999     15e Vsen      57:00    56:50  10,557    5:42 

  185    409  Jan Eelco Jansma           Dronten               1965     95e M40       57:22    57:05  10,511    5:44 

  186    566  Jelle Romkes               Urk                   1994     46e Msen      57:24    57:02  10,520    5:44 

  187    565  Jannie Romkes              Urk                   1992     16e Vsen      57:24    57:02  10,520    5:44 

  188    567  Dirkje Van de Berg         Urk                   1970     31e V40       57:24    57:24  10,453    5:44 

  189    480  Andries Hanekamp           Heerde                1961     96e M40       57:35    57:18  10,471    5:45 

  190    552  Klara Bultsma              Spirit Lelystad       1961     32e V40       57:45    57:29  10,438    5:46 

  191    596  Hans de Regt               Zwolle                1959     97e M40       57:54    57:35  10,420    5:47 

  192    455  Lars Wiederhold            Heerde                2003     47e Msen      57:55    57:48  10,381    5:47 

  193    505  Ronald Kartosonto          Zwolle                1959     98e M40       58:00    58:00  10,345    5:48 

  194    556  Karin Tuten                Dalfsen               1967     33e V40       58:02    57:45  10,390    5:48 

  195    599  André Hilberink            Climax                1966     99e M40       58:18    58:14  10,303    5:49 

  196    486  Bregje Leijdekkers         Wezep                 1984     17e Vsen      58:21    58:08  10,321    5:50 

  197    527  Natasja Nibourg            Heerde                1990     18e Vsen      58:22    57:58  10,351    5:50 

  198    410  Harrie Oostingh            Den Hoorn Zh          1967    100e M40       58:49    58:31  10,253    5:52 

  199    604  Peter Eibrink              Zwolle                1974    101e M40       59:00    59:00  10,169    5:54 

  200    507  Pien Peike                 Heerde                1997     19e Vsen      59:39    59:18  10,118    5:57 

  201    539  Iris Sielias               Veluwe                1972     34e V40     1:00:03    59:48  10,033    6:00 

  202    508  Carla Lassche              Heerde                1975     35e V40     1:00:10    59:50  10,028    6:01 

  203    421  Reina van Dorp             Elburg                1971     36e V40     1:00:21  1:00:03   9,992    6:02 

  204    609  Frans de Bruijn            Flevo Delta           1962    102e M40     1:01:24  1:01:05   9,823    6:08 

  205    540  Nelleke Evers              Veluwe                1951     37e V40     1:02:06  1:01:53   9,696    6:12 

  206    542  Antoinette Schook          Flevo Delta           1955     38e V40     1:03:02  1:02:46   9,559    6:18 

  207    543  Frea Waldus                Flevo Delta           1956     39e V40     1:03:03  1:02:45   9,562    6:18 

  208    590  Monique van Weeghel        Oldebroek             1979     40e V40     1:03:51  1:03:32   9,444    6:23 

  209    586  Natascha Brandenburg       't Loo Oldebroek      1980     41e V40     1:03:51  1:03:32   9,444    6:23 

  210    525  Gert Heres                 De Gemzen             1960    103e M40     1:04:43  1:04:22   9,322    6:28 

  211    579  Rudi de Reuver             Utrecht               1962    104e M40     1:06:01  1:05:40   9,137    6:36 

  212    468  Annie Brouwer - Brands     Urk                   1962     42e V40     1:06:43  1:06:24   9,036    6:40 

  213    509  Adelien van Beek           Heerde                1964     43e V40     1:07:31  1:07:10   8,933    6:45 

  214    533  Alien Bijsterbosch         De Gemzen             1967     44e V40     1:07:45  1:07:25   8,900    6:46 

  215    531  Marije Bijsterbosch        Amsterdam             1994     20e Vsen    1:07:45  1:07:26   8,898    6:46 

  216    610  Barbara Albers             Kampen                1976     45e V40     1:08:02  1:07:41   8,865    6:48 

  217    581  Marit de Jong              Oldebroek             1965     46e V40     1:12:17  1:11:58   8,337    7:13