De Gemzen
Clubkampioenschappenbaan
op 30.09.2017 in Sportpark Molenbeek - Lambert Dijkslagbaan
Uitslagenlijst
30.09.2017 / 19:53

Overzicht
Mannen
Junioren
Jongens D
Meisjes B
Meisjes C
Meisjes D
Meisjes Pup A
Meisjes Pup B M09
Mannen
800 m Mannen
30.09.2017

Finale
1. Bogemann, Hubert 1962 NED av "De Gemzen" 2:26,3 min.


Koppelloop
30.09.2017

Serie op tijd 1
1. Team Onderdijk / Jonker I
NED
15:18,0 min.

2. Team Spijkerboer / Mekking
NED
15:38,1 min.

Spijkerboer, Luena 1980; Mekking, Bas 1980
3. Team Bredewolt / v/d Esschert
NED
15:54,6 min.

Bredewolt, Iris 1980; van Den Esschert, Daniel 1993
4. Team van Arken / Houtman VII
NED
16:34,9 min.

van Arken, Janco 1980; Houtman, Maureen 1980
5. Team Vis / v/d Wetering
NED
17:14,1 min.

Vis, Esmee 1980; van de Wetering, Gijs 1980
6. Team Gerads / Lans III
NED
17:57,4 min.

Gerards, GertJan 1980; Lans, Rolf 1985
7. Team Bogemann / v. Houweling
NED
18:15,6 min.

Bogemann, Hubert 1962; Dijkman, Nanette 1970
8. Scholten / Wagtelenberg I
NED
18:21,5 min.

9. Team Broer en zus Simens V
NED
18:24,1 min.

Simens, Hellen 1985; Simens, Reinier 1980
10. Team Hanekamp / van Velde VI
NED
18:40,9 min.

Hanekamp, Theo 1970; van Velde, Chantal 1980
11. Buitenhuis / Potjes
NED
19:17,9 min.

12. Team Hatzmann 2 II
NED
20:35,9 min.

Hatzmann, Dess 1970; Hatzmann, Harry 1970
13. Team Hatzmann 1 I
NED
21:02,9 min.

Hatzmann, Lucien 1970; Hatzmann, Kay 1970
13. Team Buis / Goes IV
NED
21:02,9 min.

Buis, Kees 1970; Goes, Floor 1980
15. Team van Arken / van Arken VIII
NED
21:46,3 min.

van Arken, Ilse 1980; van Arken, Elodi 1980
16. Team Heleen / Jantina
NED
23:29,4 min.











Gezins estafette
30.09.2017

Finale
1. Mak, Fam 2000 NED av "De Gemzen" 3:00,8 min.

2. Houtman, Fam 2000 NED av "De Gemzen" 3:24,8 min.

3. van de Bosch, Fam 2000 NED av "De Gemzen" 3:48,8 min.

4. van Arken, Fam 2000 NED av "De Gemzen" 4:12,2 min.

5. Hanekamp, Fam 2000 NED av "De Gemzen" 4:17,2 min.

6. Grolleman, Fam 2000 NED av "De Gemzen" 4:23,5 min.

7. Wensink, Fam 2000 NED av "De Gemzen" 4:33,0 min.

8. Kommer, Fam 2000 NED av "De Gemzen" 4:37,9 min.

9. Fidder, Fam 2000 NED av "De Gemzen" 6:21,1 min.


Jongens D
Pols Jongens D
30.09.2017

Finale
1. Renshoff, Merijn 2004 NED av "De Gemzen" 1,60 m


Meisjes B
Pols Meisjes B
30.09.2017

Finale
1. van Den Berg, Karin 2000 NED av "De Gemzen" 2,40 m


Meisjes C
Pols Meisjes C
30.09.2017

Finale
1. van Houweling, Evelien 2003 NED av "De Gemzen" 1,60 m

2. Bredewold, Iris 2003 NED av "De Gemzen" 1,00 m


Meisjes D
4 x 60 m estaff. Meisjes D
30.09.2017

Finale
1. av "De Gemzen" I
NED
33,7 sec.

Spijkerboer, Luena 2005; van Houweling, Isabel 2005
Nap, Elisa 2004; Wagenaar, Nienke 2005

Pols Meisjes D
30.09.2017

Finale
1. van Houweling, Isabel 2005 NED av "De Gemzen" 2,10 m

2. Spijkerboer, Luena 2005 NED av "De Gemzen" 1,90 m

3. Berkenbos, Suusje 2005 NED av "De Gemzen" 1,40 m

3. Wagenaar, Nienke 2005 NED av "De Gemzen" 1,40 m


Meisjes Pup A
4 x 60 m estaff. Meisjes PA
30.09.2017

Finale
1. av "De Gemzen" I
NED
40,0 sec.

Hanekamp, Renske 2006; van de Stoop, Francine 2006
Hanekamp, Bente 2006; Beekman, Merel 2006

Meisjes Pup B M09
4 x 40 m estaff. Meisjes PB M 9
30.09.2017

Finale
1. av "De Gemzen" I
NED
28,2 sec.

Kroes, Flore 2008; Haverkamp, Suze 2008
Kommer, Lieze 2008; Kommer, Mente 2008
2. av "De Gemzen" II
NED
29,5 sec.

Wolf, Thomas 2008; Boone, Dagmar 2008
Blok, Renee 2008; Blankvoort, Na÷mi 2008
3. av "De Gemzen" III
NED
30,8 sec.

van Arken, Carice 2008; Vessies-Beumer, Bas 2008
Wensink, Brenda 2008; Hollander, Roos 2008

Samengesteld met COSA WIN 3.0.0 -- COSA-Software, Berggartenstr. 5a, D-38271 Baddeckenstedt
eMail: renziesoft@aol.com Home-Page: www.cosa-software.de
Licentie voor: NED/ Regio IJsseldelta