AV De Gemzen
DSM Baancircuit Regio Ijsseldelta
op 8.04.2017 in Heerde - Sportpark Molenbeek Lambert Dijkslagbaan
Uitslagenlijst
21.04.2017 / 17:57

Overzicht
Mannen
Jongens A
Jongens B
Jongens C
Jongens D
Masters Man M35
Vrouwen
Meisjes A
Meisjes B
Meisjes C
Meisjes D
Masters Vrouw V35
MIX WEDSTRIJD
WEDSTRIJD RAPPORT

Mannen
100 m Mannen 8.04.2017
Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Mannen
1. Visscher, Jordy 1996 NED AV PEC 1910 +0,4 11,13 sec.
2. Janssen, Rogier 1986 NED AV `34 Apeldoorn +0,4 11,38 sec.
3. Ten Klooster, Leon 1993 NED AV NOP +0,4 11,39 sec.
4. Stuber, Rob 1990 NED AV Athlos +0,5 11,96 sec.
5. Gouw, DaniŽl 1981 NED Isala `96 +0,4 12,21 sec.
6. Onderdijk, Jurian 1995 NED AV De Gemzen +0,1 12,47 sec.
7. van der Loop, Thijmen 1992 NED GSAV Vitalis +0,5 12,73 sec.

300 m Mannen 8.04.2017
Finale
1. Janssen, Rogier 1986 NED AV `34 Apeldoorn 36,12 sec.

300 m Mannen 8.04.2017
Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Mannen
1. Visscher, Jordy 1996 NED AV PEC 1910 35,83 sec.
2. Ten Klooster, Leon 1993 NED AV NOP 36,02 sec.
3. Janssen, Rogier 1986 NED AV `34 Apeldoorn 36,12 sec.
4. KŲnning, Loek 1997 NED Isala `96 37,32 sec.
5. Stuber, Rob 1990 NED AV Athlos 37,51 sec.
6. Onderdijk, Jurian 1995 NED AV De Gemzen 39,25 sec.
7. van der Loop, Thijmen 1992 NED GSAV Vitalis 40,05 sec.
8. Strijker, Guido 1985 NED Isala `96 40,09 sec.

800 m Mannen 8.04.2017
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. van der Meer, Erik 1995 NED GSAV Vitalis 2:06,07 min.
2. Tijbout, Jens Mathijs 1993 NED Isala `96 2:06,50 min.
3. Breet, Stefan 1992 NED AV Flevo Delta 2:07,28 min.
4. van der Loop, Thijmen 1992 NED GSAV Vitalis 2:09,42 min.

1500 m Mannen 8.04.2017
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Keulen, Rindert 1993 NED GSAV Vitalis 4:18,65 min.
2. Hogeboom, Mark 1985 NED BB Lopers 4:35,76 min.
3. V/d Steenhoven, Jaimy 1997 NED AV Flevo Delta 4:54,75 min.

1500 m Mannen 8.04.2017
Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Mannen
1. Leusink, Erik 1989 NED HAC `63/Bouwbedrijf ''Fieko'' 4:03,80 min.
2. de Boer, Bert 1987 NED BB Lopers 4:17,92 min.
3. Keulen, Rindert 1993 NED GSAV Vitalis 4:18,65 min.
3. Keulen, Rindert 1993 NED GSAV Vitalis 4:18,65 min.
5. Boekema, Bas 1990 NED ACO / Van Elderen 4:22,93 min.
6. Hogeboom, Mark 1985 NED BB Lopers 4:44,36 min.
7. V/d Steenhoven, Jaimy 1997 NED AV Flevo Delta 4:54,75 min.
Haren van, Martijn 1993 NED GSAV Vitalis DNF

110 m horden Mannen 1.067m-0,8 8.04.2017
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Veen van, Jeroen 1986 NED Isala `96 15,63 sec.

Hoog Mannen > 1,60 8.04.2017
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Bouwman, Ingmar 2000 NED ACO / Van Elderen 1,75 m
2. Strijker, Guido 1985 NED Isala `96 1,65 m
3. Feenstra, Gert Jan 2001 NED Isala `96 1,60 m
4. Boon, Nikki 2000 NED AV Flevo Delta 1,50 m
Mak, Arnout 1998 NED AV De Gemzen NM

140 145 150 155 160 165 170 175 180
----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- -----
1. Bouwman - - - - - - - o xxx
2. Strijker - o o o o o xxx
3. Feenstra - o xo xo o xxx
4. Boon - o o xxx
Mak xxx

Hoog Mannen < 1.20 8.04.2017
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Bruggeman, Jasper 1997 NED AV De Gemzen 1,70 m

120 125 130 135 140 145 150 155 160 165 170 175
----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- -----
1. Bruggeman - - - - - - - - - xo o xxx

Pols Mannen > 3,00 8.04.2017
Finale
1. Veen van, Jeroen 1986 NED Isala `96 3,90 m
2. Saman, Adriaan 1983 NED AV `34 Apeldoorn 3,80 m
3. Brunink, Jerome 1997 NED Marathon Pim Mulier 3,70 m

300 305 310 315 320 325 330 335 340 345 350 355 360 365 370 375 380 385 390
----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- -----
1. Veen van
2. Saman - - - - - - - - - - - - xo - - - xo - xxx
3. Brunink

Pols Mannen 8.04.2017
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Meijs, Pien 1999 NED Marathon Pim Mulier 2,90 m
2. Brinkman, Floris 2001 NED AV `34 Apeldoorn 2,90 m
3. Velthuis, Sanne 1989 NED Marathon Pim Mulier 2,80 m
4. van der Meer, Mette 2003 NED AV Flevo Delta 2,80 m
5. van der Stoel, Melle 2000 NED AV `34 Apeldoorn 2,70 m
6. Robbemond, Jeremy 1972 NED AV Athlos 2,60 m
7. Klaren, Marjolein 2001 NED Marathon Pim Mulier 2,50 m
8. Hanekamp, Steven 2001 NED AV De Gemzen 2,30 m
9. Kappert, Mees 2002 NED AV Salland 2,20 m
Postma, Ruben 1984 NED AV Athlos NM
Berg van den, Karin 2000 NED AV De Gemzen NM

200 210 220 230 240 250 260 270 280 290 300
----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- -----
1. Meijs - - - - - - xo xo xo xo xxx
2. Brinkman - - o o o o xo xxo xxo xo xxx
3. Velthuis - - - - - o o xo o xxx
4. van der Meer - - - - xxo o xxo o xxo xxx
5. van der Stoel - - - - - - - o xxx
6. Robbemond - - - - - o o xxx
7. Klaren - - - - - xo xxx
8. Hanekamp o o o o xxx
9. Kappert o xo o xxx
Postma - - - - - xxx
Berg van den xxx

Discus Mannen 2 kg 8.04.2017
Finale
1. Saman, Adriaan 1983 NED AV `34 Apeldoorn 36,62 m
33,91 35,59 35,43 33,21 36,62 x
2. KŲnning, Loek 1997 NED Isala `96 29,81 m
x 24,91 26,27 29,81 x x

Jongens A
100 m Jongens A 8.04.2017
Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Mannen
1. Klaassen, Sander 1999 NED AV De Gemzen +0,4 12,26 sec.
2. Mak, Arnout 1998 NED AV De Gemzen +0,1 12,76 sec.

300 m Jongens A 8.04.2017
Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Mannen
1. Klaassen, Sander 1999 NED AV De Gemzen 39,74 sec.

1500 m Jongens A 8.04.2017
Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Mannen
1. Raaijmakers, Kjell 1999 NED AV Athlos 4:38,56 min.

110 m horden Jongens A 0.991m-1,4 8.04.2017
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Jongens A

Hoog Jongens A < 1.20 8.04.2017
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Mak, Arnout 1998 NED AV De Gemzen 1,65 m

120 125 130 135 140 145 150 155 160 165 170
----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- -----
1. Mak - - - - - - - - o xxo xxx

Pols Jongens A > 3,00 8.04.2017
Finale
1. Boon, Scott 1999 NED AV Flevo Delta 4,40 m

370 380 390 400 410 420 430 440 450 460 470 480 490 500 510 520
----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- -----
1. Boon - o - o xo - xo xxo - - - - - - - -

Ver Jongens A 8.04.2017
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Jongens A
1. Poelert, Jeroen 1998 NED AV Athlos 5,83 m
5,57 5,33 5,83 5,74 5,24 5,44
+0,0 +0,0 +0,0 +0,0 +0,0 +0,0
2. Groot Wesseldijk, Simon 2000 NED AV PEC 1910 5,58 m
5,32 4,93 x 5,58 x x
+0,0 +0,0 +0,0
3. Ngugen, Hoang 2000 NED Marathon Pim Mulier 5,06 m
4,55 5,02 4,93 5,06 x -
+0,0 +0,0 +0,0 +0,0
4. van der Loop, Thijmen 1992 NED GSAV Vitalis 4,92 m
4,92 4,58 4,64 4,75 4,59 4,66
+0,0 +0,0 +0,0 +0,0 +0,0 +0,0
5. Hondelink, Renŕ 1947 NED AV `34 Apeldoorn 3,53 m
x x 3,53 x x x

Hss Jongens A 8.04.2017
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Jongens A
1. Zijl van, Roy 1998 NED AV Salland 13,19 m
13,02 13,19 x 13,10 12,50 x
+0,0 +0,0 +0,0 +0,0

Discus Jongens A 1.75 kg 8.04.2017
Finale
1. Boon, Scott 1999 NED AV Flevo Delta 39,38 m
35,61 x 39,38 38,56 37,33 37,24
2. Poelert, Jeroen 1998 NED AV Athlos 39,33 m
37,01 38,26 x 36,56 35,62 39,33

Jongens B
100 m Jongens B 8.04.2017
Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Mannen
1. van Bijlen, Gijs 2000 NED AV PEC 1910 +0,5 11,65 sec.
2. van Dieren, Daniel 2000 NED AV Athlos +0,5 12,27 sec.
2. Groot Wesseldijk, Simon 2000 NED AV PEC 1910 +0,0 12,27 sec.
4. Hanekamp, Steven 2001 NED AV De Gemzen +0,5 12,60 sec.
5. Hatzmann, Kay 2001 NED AV De Gemzen +0,5 13,40 sec.

300 m Jongens B 8.04.2017
Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Mannen
1. van Bijlen, Gijs 2000 NED AV PEC 1910 38,77 sec.
2. van Dieren, Daniel 2000 NED AV Athlos 39,80 sec.
3. Feenstra, Gert Jan 2001 NED Isala `96 41,58 sec.
4. Hatzmann, Kay 2001 NED AV De Gemzen 44,72 sec.

800 m Jongens B 8.04.2017
Finale
1. Ibrahim Abdi, Ali 2001 NED AV Hanzesport 2:01,79 min.
2. van de Wetering, Gijs 2002 NED Cialfo 2:17,93 min.
3. de Ridder, Sus 2004 NED AV Hanzesport 2:35,22 min.
4. Hatzmann, Kay 2001 NED AV De Gemzen 2:44,83 min.

1500 m Jongens B 8.04.2017
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Brinkman, Floris 2001 NED AV `34 Apeldoorn 5:03,24 min.
2. Voshol, Jip 2002 NED AV Flevo Delta 5:22,36 min.

1500 m Jongens B 8.04.2017
Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Mannen
1. Kluivers, Connor 2002 NED AV Hanzesport 4:39,54 min.
2. Brinkman, Floris 2001 NED AV `34 Apeldoorn 5:03,24 min.
3. Voshol, Jip 2002 NED AV Flevo Delta 5:22,36 min.

110 m horden Jongens B 0.914m-1,4 8.04.2017
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Jongens A
1. Bouwman, Ingmar 2000 NED ACO / Van Elderen 16,48 sec.
2. Feenstra, Gert Jan 2001 NED Isala `96 23,06 sec.

Hoog Jongens B < 1.20 8.04.2017
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. van de Brink, Floor 2001 NED AV Athlos 1,50 m

120 125 130 135 140 145 150 155
----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- -----
1. van de Brink - - - - - o xxo xxx

Pols Jongens B 8.04.2017
Finale
1. Brinkman, Floris 2001 NED AV `34 Apeldoorn 2,90 m
2. Hanekamp, Steven 2001 NED AV De Gemzen 2,30 m
3. Kappert, Mees 2002 NED AV Salland 2,20 m

Jongens C
100 m Jongens C+1,1 8.04.2017
Finale
1. Baak, Brend 2003 NED AV Flevo Delta 14,05 sec.

100 m Jongens C 8.04.2017
Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Mannen
1. Baak, Brend 2003 NED AV Flevo Delta +0,5 11,64 sec.

800 m Jongens C 8.04.2017
Finale
1. Zoon, Thijs 2002 NED AV Flevo Delta 2:09,73 min.

100 m horden Jongens C+0,4 8.04.2017
Finale
1. Kappert, Mees 2002 NED AV Salland 14,18 sec.
2. Baak, Brend 2003 NED AV Flevo Delta 19,07 sec.

Ver Jongens C 8.04.2017
Finale
1. Baak, Brend 2003 NED AV Flevo Delta 4,81 m
4,81 x x x x x
+0,0

Kogel Jongens C 4 kg 8.04.2017
Finale
1. van der Horst, Bas 2003 NED AV Athlos 7,49 m
7,49 x 7,34 7,48

Discus Jongens C 1 kg 8.04.2017
Finale
1. van der Horst, Bas 2003 NED AV Athlos 21,64 m
21,58 19,05 21,43 21,64

Jongens D
80 m Jongens D 8.04.2017
Finale
1. Middelkamp, Thijmen 2004 NED AV Athlos 11,98 sec.

1000 m Jongens D 8.04.2017
Finale
1. van Emmerik, Sam 2004 NED Cialfo 3:12,59 min.
2. van Emmerik, Jim 2004 NED Cialfo 3:13,82 min.
3. Middelkamp, Thijmen 2004 NED AV Athlos 3:22,92 min.
4. Zoon, Jaap 2005 NED AV Flevo Delta 3:33,64 min.

80 m horden Jongens D 8.04.2017
Finale
1. Boon, Bruce 2005 NED AV Flevo Delta 14,02 sec.
2. Middelkamp, Thijmen 2004 NED AV Athlos 14,56 sec.

Hoog Jongens D 8.04.2017
Finale
1. Boon, Bruce 2005 NED AV Flevo Delta 1,45 m

090 095 100 105 110 115 120 125 130 135 140 145 150
----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- -----
1. Boon - - o o o o o o o o o o xxx

Ver Jongens D 8.04.2017
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Jongens D
1. Middelkamp, Thijmen 2004 NED AV Athlos 4,57 m
2,94 x 4,45 4,57

Masters Man M35
100 m Master M35 8.04.2017
Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Mannen
1. van der Monde, Tim 1981 NED ACO / Van Elderen +0,1 12,22 sec.
2. Engels, Johannes 1976 NED AV `34 Apeldoorn +0,1 12,65 sec.
van Heiningen, Erwin 1972 NED AV `34 Apeldoorn DNF

300 m Master M35 8.04.2017
Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Mannen
1. van der Monde, Tim 1981 NED ACO / Van Elderen 38,49 sec.
2. Engels, Johannes 1976 NED AV `34 Apeldoorn 38,77 sec.
3. Plat, Jan 1966 NED AV PEC 1910 40,65 sec.
4. Mak, Berthram 1964 NED AV De Gemzen 44,25 sec.

800 m Master M35 8.04.2017
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Wigmans, Dirk 1954 NED AV De Gemzen 2:49,66 min.

1500 m Master M35 8.04.2017
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. van Os, Dick 1975 NED BB Lopers 4:44,36 min.
2. Riemers, Stef 1963 NED BB Lopers 4:58,88 min.
3. de Bruin, Ronald 1978 NED AV Hanzesport 5:00,45 min.
4. Kroes, Gerard 1970 NED BB Lopers 5:04,12 min.

1500 m Master M35 8.04.2017
Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Mannen
1. Emmen, Joep 1982 NED BB Lopers 4:04,18 min.
2. Beking, Guus 1982 NED AV Hanzesport 4:24,46 min.
3. Hakbijl, Mark 1977 NED BB Lopers 4:25,46 min.
4. van Os, Dick 1975 NED BB Lopers 4:35,76 min.
5. Dorgelo, Henk Jan 1976 NED Isala `96 4:36,22 min.
6. Riemers, Stef 1963 NED BB Lopers 4:58,88 min.
7. de Bruin, Ronald 1978 NED AV Hanzesport 5:00,45 min.
8. Kroes, Gerard 1970 NED BB Lopers 5:04,12 min.

Hoog Master M35 8.04.2017
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Hondelink, Renŕ 1947 NED AV `34 Apeldoorn 1,30 m

120 125 130 135
----- ----- ----- -----
1. Hondelink - - xo xxx

Discus Master M35 2 kg 8.04.2017
Finale
1. Kappert, Hans 1966 NED AV PEC 1910 31,52 m
30,69 30,22 30,65 30,06 31,52 x

Vrouwen
300 m Vrouwen 8.04.2017
Mixed Serie 1 > uit mix wedstrijd Vrouwen
1. Verheijen, Dominique 1993 NED AV De Gemzen 43,48 sec.

300 m Vrouwen 8.04.2017
Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Mannen
1. Verheijen, Dominique 1993 NED AV De Gemzen 43,48 sec.

800 m Vrouwen 8.04.2017
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Vrouwen
1. Jonkman, Silke 1997 NED GSAV Vitalis 2:24,81 min.
2. Hijmans, Karin 1987 NED AV Flevo Delta 2:36,58 min.

1500 m Vrouwen 8.04.2017
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Vrouwen
1. Boekema, Tess 1993 NED BB Lopers 4:46,87 min.
2. Bennema, An 1993 NED GSAV Vitalis 4:48,46 min.
3. Ooms, Linda 1983 NED AV Hanzesport 4:56,47 min.
4. Driest van, Iris 1997 NED AV Flevo Delta 5:19,54 min.

Hoog Vrouwen < 1.20 8.04.2017
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Hoogewind, Sharon 1993 NED AV Salland 1,50 m

120 125 130 135 140 145 150 155
----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- -----
1. Hoogewind - - - o xo xxo o xxx

Pols Vrouwen 8.04.2017
Finale
1. Velthuis, Sanne 1989 NED Marathon Pim Mulier 2,80 m

Ver Vrouwen 8.04.2017
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Vrouwen
1. Kater, Lena 1998 NED AV PEC 1910 5,13 m
4,97 5,04 x 4,89 5,13 5,10
+0,0 +0,0 +0,0 +0,0 +0,0
2. Spek, DaniŽlle 1998 NED AV `34 Apeldoorn 5,01 m
x 4,94 4,96 4,77 5,01 4,80
+0,0 +0,0 +0,0 +0,0 +0,0
3. Schippers, Margo 2001 NED AV Rijssen 4,90 m
4,70 4,90 4,72 4,76 x x
+0,0 +0,0 +0,0 +0,0
4. Berg van den, Karin 2000 NED AV De Gemzen 4,88 m
4,58 4,88 4,77 4,65 4,57 4,67
+0,0 +0,0 +0,0 +0,0 +0,0 +0,0
5. Verheijen, Dominique 1993 NED AV De Gemzen 4,84 m
4,52 x 4,84 4,84 4,77 x
+0,0 +0,0 +0,0 +0,0
6. Gelderman, Alisa 2000 NED AV De Gemzen 4,59 m
x x 4,53 4,59 4,33 4,15
+0,0 +0,0 +0,0 +0,0
7. Augustinus, Linde 2001 NED AV De Gemzen 4,48 m
4,35 4,29 4,19 4,48 4,46 4,41
+0,0 +0,0 +0,0 +0,0 +0,0 +0,0
8. Bohnsack, Renŕe 1999 NED AV `34 Apeldoorn 4,38 m
4,29 4,38 4,25 4,22 x 4,23
+0,0 +0,0 +0,0 +0,0 +0,0
9. Hofmeijer, Ilona 1993 NED AV De Gemzen 3,38 m
3,13 3,25 3,29 3,38 x 3,20
+0,0 +0,0 +0,0 +0,0 +0,0

Discus Vrouwen 1 kg 8.04.2017
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Vrouwen
1. Verheijen, Dominique 1993 NED AV De Gemzen 36,49 m
36,49 34,94 x 35,67 34,85 35,58
2. Hoogewind, Sharon 1993 NED AV Salland 30,12 m
28,38 30,12 29,15 27,06 24,79 28,18
3. Bijker, Marlijn 1988 NED AV PEC 1910 28,62 m
28,18 28,62 28,45 27,72 x 28,39
4. Luykx, Annemarie 1992 NED AV De Gemzen 23,37 m
19,65 22,31 23,37 22,28 x 19,54
5. Schonewille, Rianne 2000 NED AV PEC 1910 21,94 m
16,70 19,40 20,81 21,73 20,42 21,94
6. Salverda, Marije 2001 NED Isala `96 21,84 m
16,63 x x 21,84 x 21,62
7. Hofmeijer, Ilona 1993 NED AV De Gemzen 19,69 m
17,61 19,69 19,32 x 19,11 19,40
8. Brinkman, Jetske 1997 NED AV `34 Apeldoorn 17,98 m
x 16,22 x 17,57 17,98 x

Meisjes A
100 m Meisjes A 8.04.2017
Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Mannen
1. Brouwer, Lisanne 1999 NED AV Flevo Delta +0,0 12,68 sec.

1500 m Meisjes A 8.04.2017
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Vrouwen
1. Bijman, Irene 1999 NED Isala `96 5:12,17 min.

100 m horden Meisjes A 0.840m-0,3 8.04.2017
Finale
1. Spek, DaniŽlle 1998 NED AV `34 Apeldoorn 16,81 sec.
2. Bohnsack, Renŕe 1999 NED AV `34 Apeldoorn 19,22 sec.

Hoog Meisjes A < 1.20 8.04.2017
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Brouwer, Lisanne 1999 NED AV Flevo Delta 1,60 m
2. Spek, DaniŽlle 1998 NED AV `34 Apeldoorn 1,45 m
3. Bohnsack, Renŕe 1999 NED AV `34 Apeldoorn 1,35 m

120 125 130 135 140 145 150 155 160 165
----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- -----
1. Brouwer - - - o o o o o xxo xxx
2. Spek - - - - o xo xxx
3. Bohnsack - - - xo xxx

Pols Meisjes A 8.04.2017
Finale
1. Meijs, Pien 1999 NED Marathon Pim Mulier 2,90 m

200 210 220 230 240 250 260 270 280 290 300
----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- -----
1. Meijs - - - - - - xo xo xo xo xxx

Meisjes B
100 m Meisjes B 8.04.2017
Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Mannen
1. Roossink, Anne 2000 NED AV De Gemzen +0,5 13,64 sec.
2. Gelderman, Alisa 2000 NED AV De Gemzen +0,0 13,82 sec.
3. Augustinus, Linde 2001 NED AV De Gemzen +0,5 13,86 sec.
3. 668077Geerling, Iris 2001 NED AV Athlos +0,0 13,86 sec.
3. Jager, Nina 2000 NED AV PEC 1910 +0,5 13,86 sec.
6. Reitsema, Femke 2001 NED Isala `96 +0,0 14,16 sec.

300 m Meisjes B 8.04.2017
Mixed Serie 1 > uit mix wedstrijd Vrouwen
1. 668077Geerling, Iris 2001 NED AV Athlos 45,91 sec.
2. Roossink, Anne 2000 NED AV De Gemzen 46,31 sec.
3. Aalderen van, Marthe 2000 NED AV PEC 1910 48,50 sec.

300 m Meisjes B 8.04.2017
Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Mannen
1. 668077Geerling, Iris 2001 NED AV Athlos 45,91 sec.
2. Roossink, Anne 2000 NED AV De Gemzen 46,31 sec.
3. Aalderen van, Marthe 2000 NED AV PEC 1910 48,50 sec.

800 m Meisjes B 8.04.2017
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Vrouwen
1. van Emmerik, Desi 2002 NED Cialfo 2:17,52 min.
2. Molenberg, Rosa 2003 NED AV Athlos 2:31,73 min.
3. Molenberg, Anna 2001 NED AV Athlos 2:31,82 min.
4. Bruggink, Marlot 2001 NED AV Salland 2:35,89 min.
5. de Ridder, Maan 2002 NED AV Hanzesport 2:36,07 min.
6. Marsman, Esmee 2001 NED AV Salland 2:39,37 min.

1500 m Meisjes B 8.04.2017
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Vrouwen
1. Oplaat, Britt 2002 NED AV Rijssen 5:08,35 min.
2. Oplaat, Milou 2002 NED AV Rijssen 5:17,69 min.
3. Salverda, Marije 2001 NED Isala `96 6:38,43 min.

100 m horden Meisjes B 0.762m-0,2 8.04.2017
Finale
1. Boon, Nikki 2000 NED AV Flevo Delta 16,38 sec.
2. Ogink, Hanna 2001 NED AV `34 Apeldoorn 17,75 sec.
3. Pieper, Camilla 2001 NED AV `34 Apeldoorn 18,57 sec.
4. Derkx, Danique 2000 NED AV `34 Apeldoorn 20,67 sec.

Hoog Meisjes B < 1.20 8.04.2017
Finale
1. Boon, Nikki 2000 NED AV Flevo Delta 1,50 m
2. Molenberg, Anna 2001 NED AV Athlos 1,50 m
3. Ogink, Hanna 2001 NED AV `34 Apeldoorn 1,40 m
4. Pieper, Camilla 2001 NED AV `34 Apeldoorn 1,40 m
5. Derkx, Danique 2000 NED AV `34 Apeldoorn 1,25 m

120 125 130 135 140 145 150 155
----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- -----
1. Boon - - - - - - o xxx
2. Molenberg - - - - o xo xo xxx
3. Ogink - - - - o xxx
4. Pieper - o o xxo xo xxx
5. Derkx o xo xxx

Pols Meisjes B 8.04.2017
Finale
1. van der Meer, Mette 2003 NED AV Flevo Delta 2,80 m
2. van der Stoel, Melle 2000 NED AV `34 Apeldoorn 2,70 m
3. Klaren, Marjolein 2001 NED Marathon Pim Mulier 2,50 m

Hss Meisjes B 8.04.2017
Finale
1. Schippers, Margo 2001 NED AV Rijssen 10,54 m
10,29 10,43 10,54 10,53 10,50 10,37
+0,0 +0,0 +0,0 +0,0 +0,0 +0,0
2. van Drunen, Sanne 2000 NED Almere `81 10,22 m
x 10,22 10,21 10,16 10,05 10,11
+0,0 +0,0 +0,0 +0,0 +0,0

Discus Meisjes B 1 kg 8.04.2017
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Vrouwen
1. Boon, Nikki 2000 NED AV Flevo Delta 33,95 m
27,94 33,95 x x 33,66 33,92

Meisjes C
80 m Meisjes C 8.04.2017
Finale
1. Plat, Suzan 2002 NED AV PEC 1910 10,77 sec.
2. van Houweling, Evelien 2003 NED AV De Gemzen 11,38 sec.
3. van der Linden, Sterre 2002 NED AV Athlos 11,54 sec.
4. Ter Haar, Tess 2003 NED AV Athlos 11,63 sec.
4. Molenberg, Rosa 2003 NED AV Athlos 11,63 sec.
6. Pot, Suzanne 2002 NED AV PEC 1910 12,21 sec.

80 m horden Meisjes C+0,1 8.04.2017
Finale
1. van der Meer, Mette 2003 NED AV Flevo Delta 12,82 sec.
2. van Houweling, Evelien 2003 NED AV De Gemzen 14,61 sec.
3. van der Linden, Sterre 2002 NED AV Athlos 15,81 sec.

Ver Meisjes C 8.04.2017
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Jongens D

Kogel Meisjes C 3 kg 8.04.2017
Finale
1. Plat, Suzan 2002 NED AV PEC 1910 10,03 m
10,03 9,27 9,59 8,45
2. van Emmerik, Emma 2002 NED Cialfo 8,63 m
8,03 8,63 8,15 8,31
3. Pot, Suzanne 2002 NED AV PEC 1910 8,36 m
8,36 8,04 7,75 8,04
4. Hatzmann, Des 2003 NED AV De Gemzen 7,11 m
7,05 6,88 6,56 7,11

Discus Meisjes C 1 kg 8.04.2017
Finale
1. Hatzmann, Des 2003 NED AV De Gemzen 17,65 m
13,20 16,26 17,65 14,09 x x
2. van Houweling, Evelien 2003 NED AV De Gemzen 15,13 m
x 14,40 15,13 12,61

Meisjes D
60 m Meisjes D 8.04.2017
Serie op tijd 1
1. Kurpershoek, Sterre 2004 NED AV Athlos 8,86 sec.
2. Wagenaar, Nienke 2005 NED AV De Gemzen 9,41 sec.
3. Berkenbosch, Suusje 2005 NED AV De Gemzen 9,69 sec.

60 m Meisjes D 8.04.2017
Serie op tijd 2
1. Nap, Elisa 2004 NED AV De Gemzen 8,86 sec.
2. Pieters, Fleur 2005 NED AV Flevo Delta 9,02 sec.
3. Wijnstok, Silke 2004 NED AV Athlos 9,41 sec.
4. de Brake, Bregje 2005 NED AV De Gemzen 10,22 sec.
5. Steenbergen, Ying 2005 NED AV De Gemzen 10,49 sec.

600 m Meisjes D 8.04.2017
Finale
1. Molenberg, Fien 2005 NED AV Athlos 1:53,68 min.
2. Spijkerboer, Luena 2005 NED AV De Gemzen 1:56,27 min.
3. Zoon, Lisa 2004 NED AV Flevo Delta 2:08,79 min.

60 m horden Meisjes D 8.04.2017
Serie op tijd 1
1. Wagenaar, Nienke 2005 NED AV De Gemzen 12,67 sec.
2. Felix, Miriam 2005 NED AV Flevo Delta 13,39 sec.

60 m horden Meisjes D 8.04.2017
Serie op tijd 2
1. van Houweling, Isabel 2005 NED AV De Gemzen 11,07 sec.
2. Pieters, Fleur 2005 NED AV Flevo Delta 11,96 sec.
3. Spijkerboer, Luena 2005 NED AV De Gemzen 12,98 sec.

Hoog Meisjes D 8.04.2017
Finale
1. Nap, Elisa 2004 NED AV De Gemzen 1,30 m
2. Felix, Miriam 2005 NED AV Flevo Delta 1,30 m
3. Wijnstok, Silke 2004 NED AV Athlos 1,25 m
4. Molenberg, Fien 2005 NED AV Athlos 1,25 m
5. Spijkerboer, Luena 2005 NED AV De Gemzen 1,20 m

090 095 100 105 110 115 120 125 130 135
----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- -----
1. Nap - - - - - - - o o xxx
2. Felix - - - - o o o xo xo xxx
3. Wijnstok - - - - - o o o xxx
4. Molenberg - - - - - o o xo xxx
5. Spijkerboer - - o o o o o xxx

Ver Meisjes D 8.04.2017
Finale
1. van Houweling, Isabel 2005 NED AV De Gemzen 4,21 m
4,09 4,21 x 3,89
2. Wijnstok, Silke 2004 NED AV Athlos 3,99 m
3,99 3,90 3,83 3,94
3. Wagenaar, Nienke 2005 NED AV De Gemzen 3,95 m
3,84 3,75 3,95 3,69
4. Pieters, Fleur 2005 NED AV Flevo Delta 3,95 m
3,74 3,41 3,81 3,95
5. Kurpershoek, Sterre 2004 NED AV Athlos 3,94 m
3,86 3,79 3,94 3,76
6. Berkenbosch, Suusje 2005 NED AV De Gemzen 3,91 m
3,72 3,82 3,91 x
7. Felix, Miriam 2005 NED AV Flevo Delta 3,88 m
3,88 x 3,85 x
8. de Brake, Bregje 2005 NED AV De Gemzen 3,37 m
3,09 3,07 3,25 3,37
9. Steenbergen, Ying 2005 NED AV De Gemzen 3,18 m
3,18 3,02 3,12 2,87

Kogel Meisjes D 2 kg 8.04.2017
Finale
1. van Houweling, Isabel 2005 NED AV De Gemzen 8,67 m
8,67 8,34 x 8,51 x x
2. Berkenbosch, Suusje 2005 NED AV De Gemzen 7,00 m
6,68 6,40 7,00 6,29 x x

Discus Meisjes D 750 g 8.04.2017
Finale
1. van Houweling, Isabel 2005 NED AV De Gemzen 21,11 m
20,63 21,11 19,92 20,76

Masters Vrouw V35
300 m Master V35 8.04.2017
Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Mannen
1. Vrijbloed, Greet 1958 NED Isala `96 50,85 sec.

1500 m Master V35 8.04.2017
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Vrouwen
1. Meijer, Yvonne 1979 NED BB Lopers 4:57,34 min.

MIX WEDSTRIJD

Mannen
100 m Mannen+0,0 8.04.2017
Mixed Serie op tijd 1 mix wedstrijd
1. Groot Wesseldijk, Simon 2000 NED AV PEC 1910 12,27 sec.
2. Brouwer, Lisanne 1999 NED AV Flevo Delta 12,68 sec.
3. Gelderman, Alisa 2000 NED AV De Gemzen 13,82 sec.
4. 668077Geerling, Iris 2001 NED AV Athlos 13,86 sec.
5. Reitsema, Femke 2001 NED Isala `96 14,16 sec.

100 m Mannen+0,5 8.04.2017
Mixed Serie op tijd 2 mix wedstrijd
1. Tromp, Stijn 1998 NED AV De Gemzen 11,64 sec.
2. van Dieren, Daniel 2000 NED AV Athlos 12,27 sec.
3. van der Loop, Thijmen 1992 NED GSAV Vitalis 12,73 sec.
4. Hatzmann, Kay 2001 NED AV De Gemzen 13,40 sec.
5. Roossink, Anne 2000 NED AV De Gemzen 13,64 sec.

100 m Mannen+0,5 8.04.2017
Mixed Serie op tijd 3 mix wedstrijd
1. van Bijlen, Gijs 2000 NED AV PEC 1910 11,65 sec.
2. Stuber, Rob 1990 NED AV Athlos 11,96 sec.
3. Hanekamp, Steven 2001 NED AV De Gemzen 12,60 sec.
4. Augustinus, Linde 2001 NED AV De Gemzen 13,86 sec.
4. Jager, Nina 2000 NED AV PEC 1910 13,86 sec.

100 m Mannen+0,1 8.04.2017
Mixed Serie op tijd 4 mix wedstrijd
1. van der Monde, Tim 1981 NED ACO / Van Elderen 12,22 sec.
2. Onderdijk, Jurian 1995 NED AV De Gemzen 12,47 sec.
3. Engels, Johannes 1976 NED AV `34 Apeldoorn 12,65 sec.
4. Mak, Arnout 1998 NED AV De Gemzen 12,76 sec.
van Heiningen, Erwin 1972 NED AV `34 Apeldoorn DNF

100 m Mannen+0,4 8.04.2017
Mixed Serie op tijd 5 mix wedstrijd
1. Visscher, Jordy 1996 NED AV PEC 1910 11,13 sec.
2. Janssen, Rogier 1986 NED AV `34 Apeldoorn 11,38 sec.
3. Ten Klooster, Leon 1993 NED AV NOP 11,39 sec.
4. Gouw, DaniŽl 1981 NED Isala `96 12,21 sec.
5. Klaassen, Sander 1999 NED AV De Gemzen 12,26 sec.

100 m Mannen 8.04.2017
Resultaat series op tijd mix wedstrijd
1. Visscher, Jordy 1996 NED AV PEC 1910 +0,4 11,13 sec.
2. Janssen, Rogier 1986 NED AV `34 Apeldoorn +0,4 11,38 sec.
3. Ten Klooster, Leon 1993 NED AV NOP +0,4 11,39 sec.
4. Baak, Brend 2003 NED AV Flevo Delta +0,5 11,64 sec.
5. van Bijlen, Gijs 2000 NED AV PEC 1910 +0,5 11,65 sec.
6. Stuber, Rob 1990 NED AV Athlos +0,5 11,96 sec.
7. Gouw, DaniŽl 1981 NED Isala `96 +0,4 12,21 sec.
8. van der Monde, Tim 1981 NED ACO / Van Elderen +0,1 12,22 sec.
9. Klaassen, Sander 1999 NED AV De Gemzen +0,4 12,26 sec.
10. van Dieren, Daniel 2000 NED AV Athlos +0,5 12,27 sec.
10. Groot Wesseldijk, Simon 2000 NED AV PEC 1910 +0,0 12,27 sec.
12. Onderdijk, Jurian 1995 NED AV De Gemzen +0,1 12,47 sec.
13. Hanekamp, Steven 2001 NED AV De Gemzen +0,5 12,60 sec.
14. Engels, Johannes 1976 NED AV `34 Apeldoorn +0,1 12,65 sec.
15. Brouwer, Lisanne 1999 NED AV Flevo Delta +0,0 12,68 sec.
16. van der Loop, Thijmen 1992 NED GSAV Vitalis +0,5 12,73 sec.
17. Mak, Arnout 1998 NED AV De Gemzen +0,1 12,76 sec.
18. Hatzmann, Kay 2001 NED AV De Gemzen +0,5 13,40 sec.
19. Roossink, Anne 2000 NED AV De Gemzen +0,5 13,64 sec.
20. Gelderman, Alisa 2000 NED AV De Gemzen +0,0 13,82 sec.
21. Augustinus, Linde 2001 NED AV De Gemzen +0,5 13,86 sec.
21. 668077Geerling, Iris 2001 NED AV Athlos +0,0 13,86 sec.
21. Jager, Nina 2000 NED AV PEC 1910 +0,5 13,86 sec.
24. Reitsema, Femke 2001 NED Isala `96 +0,0 14,16 sec.
van Heiningen, Erwin 1972 NED AV `34 Apeldoorn DNF

300 m Mannen 8.04.2017
Mixed Serie op tijd 1 mix wedstrijd
1. KŲnning, Loek 1997 NED Isala `96 37,32 sec.
2. Feenstra, Gert Jan 2001 NED Isala `96 41,58 sec.
3. Roossink, Anne 2000 NED AV De Gemzen 46,31 sec.

300 m Mannen 8.04.2017
Mixed Serie op tijd 2 mix wedstrijd
1. Strijker, Guido 1985 NED Isala `96 40,09 sec.
2. Hatzmann, Kay 2001 NED AV De Gemzen 44,72 sec.
3. 668077Geerling, Iris 2001 NED AV Athlos 45,91 sec.
4. Vrijbloed, Greet 1958 NED Isala `96 50,85 sec.

300 m Mannen 8.04.2017
Mixed Serie op tijd 3 mix wedstrijd
1. van Bijlen, Gijs 2000 NED AV PEC 1910 38,77 sec.
2. van der Loop, Thijmen 1992 NED GSAV Vitalis 40,05 sec.
3. Mak, Berthram 1964 NED AV De Gemzen 44,25 sec.
4. Aalderen van, Marthe 2000 NED AV PEC 1910 48,50 sec.

300 m Mannen 8.04.2017
Mixed Serie op tijd 4 mix wedstrijd
1. Klaassen, Sander 1999 NED AV De Gemzen 39,74 sec.
2. Plat, Jan 1966 NED AV PEC 1910 40,65 sec.
3. Verheijen, Dominique 1993 NED AV De Gemzen 43,48 sec.

300 m Mannen 8.04.2017
Mixed Serie op tijd 5 mix wedstrijd
1. van der Monde, Tim 1981 NED ACO / Van Elderen 38,49 sec.
2. Engels, Johannes 1976 NED AV `34 Apeldoorn 38,77 sec.
3. Onderdijk, Jurian 1995 NED AV De Gemzen 39,25 sec.
4. van Dieren, Daniel 2000 NED AV Athlos 39,80 sec.

300 m Mannen 8.04.2017
Mixed Serie op tijd 6 mix wedstrijd
1. Visscher, Jordy 1996 NED AV PEC 1910 35,83 sec.
2. Ten Klooster, Leon 1993 NED AV NOP 36,02 sec.
3. Janssen, Rogier 1986 NED AV `34 Apeldoorn 36,12 sec.
4. Stuber, Rob 1990 NED AV Athlos 37,51 sec.

300 m Mannen 8.04.2017
Resultaat series op tijd mix wedstrijd
1. Visscher, Jordy 1996 NED AV PEC 1910 35,83 sec.
2. Ten Klooster, Leon 1993 NED AV NOP 36,02 sec.
3. Janssen, Rogier 1986 NED AV `34 Apeldoorn 36,12 sec.
4. KŲnning, Loek 1997 NED Isala `96 37,32 sec.
5. Stuber, Rob 1990 NED AV Athlos 37,51 sec.
6. van der Monde, Tim 1981 NED ACO / Van Elderen 38,49 sec.
7. van Bijlen, Gijs 2000 NED AV PEC 1910 38,77 sec.
7. Engels, Johannes 1976 NED AV `34 Apeldoorn 38,77 sec.
9. Onderdijk, Jurian 1995 NED AV De Gemzen 39,25 sec.
10. Klaassen, Sander 1999 NED AV De Gemzen 39,74 sec.
11. van Dieren, Daniel 2000 NED AV Athlos 39,80 sec.
12. van der Loop, Thijmen 1992 NED GSAV Vitalis 40,05 sec.
13. Strijker, Guido 1985 NED Isala `96 40,09 sec.
14. Plat, Jan 1966 NED AV PEC 1910 40,65 sec.
15. Feenstra, Gert Jan 2001 NED Isala `96 41,58 sec.
16. Verheijen, Dominique 1993 NED AV De Gemzen 43,48 sec.
17. Mak, Berthram 1964 NED AV De Gemzen 44,25 sec.
18. Hatzmann, Kay 2001 NED AV De Gemzen 44,72 sec.
19. 668077Geerling, Iris 2001 NED AV Athlos 45,91 sec.
20. Roossink, Anne 2000 NED AV De Gemzen 46,31 sec.
21. Aalderen van, Marthe 2000 NED AV PEC 1910 48,50 sec.
22. Vrijbloed, Greet 1958 NED Isala `96 50,85 sec.

800 m Mannen 8.04.2017
Mixed Finale mix wedstrijd
1. Ibrahim Abdi, Ali 2001 NED AV Hanzesport 2:01,79 min.
2. van der Meer, Erik 1995 NED GSAV Vitalis 2:06,07 min.
3. Tijbout, Jens Mathijs 1993 NED Isala `96 2:06,50 min.
4. Breet, Stefan 1992 NED AV Flevo Delta 2:07,28 min.
5. van der Loop, Thijmen 1992 NED GSAV Vitalis 2:09,42 min.
6. van de Wetering, Gijs 2002 NED Cialfo 2:17,93 min.
7. de Ridder, Sus 2004 NED AV Hanzesport 2:35,22 min.
8. Hatzmann, Kay 2001 NED AV De Gemzen 2:44,83 min.
9. Wigmans, Dirk 1954 NED AV De Gemzen 2:49,66 min.

1500 m Mannen 8.04.2017
Mixed Finale mix wedstrijd
1. Keulen, Rindert 1993 NED GSAV Vitalis 4:18,65 min.
2. Hogeboom, Mark 1985 NED BB Lopers 4:35,76 min.
3. van Os, Dick 1975 NED BB Lopers 4:44,36 min.
4. V/d Steenhoven, Jaimy 1997 NED AV Flevo Delta 4:54,75 min.
5. Riemers, Stef 1963 NED BB Lopers 4:58,88 min.
6. de Bruin, Ronald 1978 NED AV Hanzesport 5:00,45 min.
7. Brinkman, Floris 2001 NED AV `34 Apeldoorn 5:03,24 min.
8. Kroes, Gerard 1970 NED BB Lopers 5:04,12 min.
9. Voshol, Jip 2002 NED AV Flevo Delta 5:22,36 min.

1500 m Mannen 8.04.2017
Mixed Serie op tijd 1 mix wedstrijd
1. Keulen, Rindert 1993 NED GSAV Vitalis 4:18,65 min.
2. Hogeboom, Mark 1985 NED BB Lopers 4:35,76 min.
3. van Os, Dick 1975 NED BB Lopers 4:44,36 min.
4. V/d Steenhoven, Jaimy 1997 NED AV Flevo Delta 4:54,75 min.
5. Riemers, Stef 1963 NED BB Lopers 4:58,88 min.
6. de Bruin, Ronald 1978 NED AV Hanzesport 5:00,45 min.
7. Brinkman, Floris 2001 NED AV `34 Apeldoorn 5:03,24 min.
8. Kroes, Gerard 1970 NED BB Lopers 5:04,12 min.
9. Voshol, Jip 2002 NED AV Flevo Delta 5:22,36 min.

1500 m Mannen 8.04.2017
Mixed Serie op tijd 2 mix wedstrijd
1. Leusink, Erik 1989 NED HAC `63/Bouwbedrijf ''Fieko'' 4:03,80 min.
2. Emmen, Joep 1982 NED BB Lopers 4:04,18 min.
3. de Boer, Bert 1987 NED BB Lopers 4:17,92 min.
4. Keulen, Rindert 1993 NED GSAV Vitalis 4:18,65 min.
5. Boekema, Bas 1990 NED ACO / Van Elderen 4:22,93 min.
6. Beking, Guus 1982 NED AV Hanzesport 4:24,46 min.
7. Hakbijl, Mark 1977 NED BB Lopers 4:25,46 min.
8. Dorgelo, Henk Jan 1976 NED Isala `96 4:36,22 min.
9. Raaijmakers, Kjell 1999 NED AV Athlos 4:38,56 min.
10. Kluivers, Connor 2002 NED AV Hanzesport 4:39,54 min.
Haren van, Martijn 1993 NED GSAV Vitalis DNF

1500 m Mannen 8.04.2017
Resultaat series op tijd mix wedstrijd
1. Leusink, Erik 1989 NED HAC `63/Bouwbedrijf ''Fieko'' 4:03,80 min.
2. Emmen, Joep 1982 NED BB Lopers 4:04,18 min.
3. de Boer, Bert 1987 NED BB Lopers 4:17,92 min.
4. Keulen, Rindert 1993 NED GSAV Vitalis 4:18,65 min.
4. Keulen, Rindert 1993 NED GSAV Vitalis 4:18,65 min.
6. Boekema, Bas 1990 NED ACO / Van Elderen 4:22,93 min.
7. Beking, Guus 1982 NED AV Hanzesport 4:24,46 min.
8. Hakbijl, Mark 1977 NED BB Lopers 4:25,46 min.
9. van Os, Dick 1975 NED BB Lopers 4:35,76 min.
10. Dorgelo, Henk Jan 1976 NED Isala `96 4:36,22 min.
11. Raaijmakers, Kjell 1999 NED AV Athlos 4:38,56 min.
12. Kluivers, Connor 2002 NED AV Hanzesport 4:39,54 min.
13. Hogeboom, Mark 1985 NED BB Lopers 4:44,36 min.
14. V/d Steenhoven, Jaimy 1997 NED AV Flevo Delta 4:54,75 min.
15. Riemers, Stef 1963 NED BB Lopers 4:58,88 min.
16. de Bruin, Ronald 1978 NED AV Hanzesport 5:00,45 min.
17. Brinkman, Floris 2001 NED AV `34 Apeldoorn 5:03,24 min.
18. Kroes, Gerard 1970 NED BB Lopers 5:04,12 min.
19. Voshol, Jip 2002 NED AV Flevo Delta 5:22,36 min.
Haren van, Martijn 1993 NED GSAV Vitalis DNF

110 m horden Mannen 1.067m-0,8 8.04.2017
Mixed Finale mix wedstrijd
1. Veen van, Jeroen 1986 NED Isala `96 15,63 sec.

Hoog Mannen > 1,60 8.04.2017
Mixed Finale mix wedstrijd
1. Bouwman, Ingmar 2000 NED ACO / Van Elderen 1,75 m
2. Strijker, Guido 1985 NED Isala `96 1,65 m
3. Feenstra, Gert Jan 2001 NED Isala `96 1,60 m
4. Boon, Nikki 2000 NED AV Flevo Delta 1,50 m
Mak, Arnout 1998 NED AV De Gemzen NM

140 145 150 155 160 165 170 175 180
----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- -----
1. Bouwman - - - - - - - o xxx
2. Strijker - o o o o o xxx
3. Feenstra - o xo xo o xxx
4. Boon - o o xxx
Mak xxx

Hoog Mannen < 1.20 8.04.2017
Mixed Finale mix wedstrijd
1. Bruggeman, Jasper 1997 NED AV De Gemzen 1,70 m
2. Mak, Arnout 1998 NED AV De Gemzen 1,65 m
3. Brouwer, Lisanne 1999 NED AV Flevo Delta 1,60 m
4. Hoogewind, Sharon 1993 NED AV Salland 1,50 m
5. Molenberg, Anna 2001 NED AV Athlos 1,50 m
6. van de Brink, Floor 2001 NED AV Athlos 1,50 m
7. Spek, DaniŽlle 1998 NED AV `34 Apeldoorn 1,45 m
8. Ogink, Hanna 2001 NED AV `34 Apeldoorn 1,40 m
9. Pieper, Camilla 2001 NED AV `34 Apeldoorn 1,40 m
10. Bohnsack, Renŕe 1999 NED AV `34 Apeldoorn 1,35 m
11. Hondelink, Renŕ 1947 NED AV `34 Apeldoorn 1,30 m
12. Derkx, Danique 2000 NED AV `34 Apeldoorn 1,25 m

120 125 130 135 140 145 150 155 160 165 170 175
----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- -----
1. Bruggeman - - - - - - - - - xo o xxx
2. Mak - - - - - - - - o xxo xxx
3. Brouwer - - - o o o o o xxo xxx
4. Hoogewind - - - o xo xxo o xxx
5. Molenberg - - - - o xo xo xxx
6. van de Brink - - - - - o xxo xxx
7. Spek - - - - o xo xxx
8. Ogink - - - - o xxx
9. Pieper - o o xxo xo xxx
10. Bohnsack - - - xo xxx
11. Hondelink - - xo xxx
12. Derkx o xo xxx

Pols Mannen 8.04.2017
Mixed Finale mix wedstrijd
1. Meijs, Pien 1999 NED Marathon Pim Mulier 2,90 m
2. Brinkman, Floris 2001 NED AV `34 Apeldoorn 2,90 m
3. Velthuis, Sanne 1989 NED Marathon Pim Mulier 2,80 m
4. van der Meer, Mette 2003 NED AV Flevo Delta 2,80 m
5. van der Stoel, Melle 2000 NED AV `34 Apeldoorn 2,70 m
6. Robbemond, Jeremy 1972 NED AV Athlos 2,60 m
7. Klaren, Marjolein 2001 NED Marathon Pim Mulier 2,50 m
8. Hanekamp, Steven 2001 NED AV De Gemzen 2,30 m
9. Kappert, Mees 2002 NED AV Salland 2,20 m
Postma, Ruben 1984 NED AV Athlos NM
Berg van den, Karin 2000 NED AV De Gemzen NM

200 210 220 230 240 250 260 270 280 290 300
----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- -----
1. Meijs - - - - - - xo xo xo xo xxx
2. Brinkman - - o o o o xo xxo xxo xo xxx
3. Velthuis - - - - - o o xo o xxx
4. van der Meer - - - - xxo o xxo o xxo xxx
5. van der Stoel - - - - - - - o xxx
6. Robbemond - - - - - o o xxx
7. Klaren - - - - - xo xxx
8. Hanekamp o o o o xxx
9. Kappert o xo o xxx
Postma - - - - - xxx
Berg van den xxx

Jongens A
110 m horden Jongens A 0.991m-1,4 8.04.2017
Mixed Finale mix wedstrijd
1. Bouwman, Ingmar 2000 NED ACO / Van Elderen 16,48 sec.
2. Feenstra, Gert Jan 2001 NED Isala `96 23,06 sec.

Ver Jongens A 8.04.2017
Mixed Finale mix wedstrijd
1. Poelert, Jeroen 1998 NED AV Athlos 5,83 m
5,57 5,33 5,83 5,74 5,24 5,44
+0,0 +0,0 +0,0 +0,0 +0,0 +0,0
2. Groot Wesseldijk, Simon 2000 NED AV PEC 1910 5,58 m
5,32 4,93 x 5,58 x x
+0,0 +0,0 +0,0
3. Ngugen, Hoang 2000 NED Marathon Pim Mulier 5,06 m
4,55 5,02 4,93 5,06 x -
+0,0 +0,0 +0,0 +0,0
4. van der Loop, Thijmen 1992 NED GSAV Vitalis 4,92 m
4,92 4,58 4,64 4,75 4,59 4,66
+0,0 +0,0 +0,0 +0,0 +0,0 +0,0
5. Hondelink, Renŕ 1947 NED AV `34 Apeldoorn 3,53 m
x x 3,53 x x x

Hss Jongens A 8.04.2017
Mixed Finale mix wedstrijd
1. Zijl van, Roy 1998 NED AV Salland 13,19 m
13,02 13,19 x 13,10 12,50 x
+0,0 +0,0 +0,0 +0,0

Jongens D
Ver Jongens D 8.04.2017
Mixed Finale mix wedstrijd
1. Middelkamp, Thijmen 2004 NED AV Athlos 4,57 m
2,94 x 4,45 4,57

Vrouwen
300 m Vrouwen 8.04.2017
Mixed Serie 1 mix wedstrijd
1. Verheijen, Dominique 1993 NED AV De Gemzen 43,48 sec.
2. 668077Geerling, Iris 2001 NED AV Athlos 45,91 sec.
3. Roossink, Anne 2000 NED AV De Gemzen 46,31 sec.
4. Aalderen van, Marthe 2000 NED AV PEC 1910 48,50 sec.

800 m Vrouwen 8.04.2017
Mixed Finale mix wedstrijd
1. van Emmerik, Desi 2002 NED Cialfo 2:17,52 min.
2. Jonkman, Silke 1997 NED GSAV Vitalis 2:24,81 min.
3. Molenberg, Rosa 2003 NED AV Athlos 2:31,73 min.
4. Molenberg, Anna 2001 NED AV Athlos 2:31,82 min.
5. Bruggink, Marlot 2001 NED AV Salland 2:35,89 min.
6. de Ridder, Maan 2002 NED AV Hanzesport 2:36,07 min.
7. Hijmans, Karin 1987 NED AV Flevo Delta 2:36,58 min.
8. Marsman, Esmee 2001 NED AV Salland 2:39,37 min.

1500 m Vrouwen 8.04.2017
Mixed Finale mix wedstrijd
1. Boekema, Tess 1993 NED BB Lopers 4:46,87 min.
2. Bennema, An 1993 NED GSAV Vitalis 4:48,46 min.
3. Ooms, Linda 1983 NED AV Hanzesport 4:56,47 min.
4. Meijer, Yvonne 1979 NED BB Lopers 4:57,34 min.
5. Oplaat, Britt 2002 NED AV Rijssen 5:08,35 min.
6. Bijman, Irene 1999 NED Isala `96 5:12,17 min.
7. Oplaat, Milou 2002 NED AV Rijssen 5:17,69 min.
8. Driest van, Iris 1997 NED AV Flevo Delta 5:19,54 min.
9. Salverda, Marije 2001 NED Isala `96 6:38,43 min.

Ver Vrouwen 8.04.2017
Mixed Finale mix wedstrijd
1. Kater, Lena 1998 NED AV PEC 1910 5,13 m
4,97 5,04 x 4,89 5,13 5,10
+0,0 +0,0 +0,0 +0,0 +0,0
2. Spek, DaniŽlle 1998 NED AV `34 Apeldoorn 5,01 m
x 4,94 4,96 4,77 5,01 4,80
+0,0 +0,0 +0,0 +0,0 +0,0
3. Schippers, Margo 2001 NED AV Rijssen 4,90 m
4,70 4,90 4,72 4,76 x x
+0,0 +0,0 +0,0 +0,0
4. Berg van den, Karin 2000 NED AV De Gemzen 4,88 m
4,58 4,88 4,77 4,65 4,57 4,67
+0,0 +0,0 +0,0 +0,0 +0,0 +0,0
5. Verheijen, Dominique 1993 NED AV De Gemzen 4,84 m
4,52 x 4,84 4,84 4,77 x
+0,0 +0,0 +0,0 +0,0
6. Gelderman, Alisa 2000 NED AV De Gemzen 4,59 m
x x 4,53 4,59 4,33 4,15
+0,0 +0,0 +0,0 +0,0
7. Augustinus, Linde 2001 NED AV De Gemzen 4,48 m
4,35 4,29 4,19 4,48 4,46 4,41
+0,0 +0,0 +0,0 +0,0 +0,0 +0,0
8. Bohnsack, Renŕe 1999 NED AV `34 Apeldoorn 4,38 m
4,29 4,38 4,25 4,22 x 4,23
+0,0 +0,0 +0,0 +0,0 +0,0
9. Hofmeijer, Ilona 1993 NED AV De Gemzen 3,38 m
3,13 3,25 3,29 3,38 x 3,20
+0,0 +0,0 +0,0 +0,0 +0,0

Discus Vrouwen 1 kg 8.04.2017
Mixed Finale mix wedstrijd
1. Verheijen, Dominique 1993 NED AV De Gemzen 36,49 m
36,49 34,94 x 35,67 34,85 35,58
2. Boon, Nikki 2000 NED AV Flevo Delta 33,95 m
27,94 33,95 x x 33,66 33,92
3. Hoogewind, Sharon 1993 NED AV Salland 30,12 m
28,38 30,12 29,15 27,06 24,79 28,18
4. Bijker, Marlijn 1988 NED AV PEC 1910 28,62 m
28,18 28,62 28,45 27,72 x 28,39
5. Luykx, Annemarie 1992 NED AV De Gemzen 23,37 m
19,65 22,31 23,37 22,28 x 19,54
6. Schonewille, Rianne 2000 NED AV PEC 1910 21,94 m
16,70 19,40 20,81 21,73 20,42 21,94
7. Salverda, Marije 2001 NED Isala `96 21,84 m
16,63 x x 21,84 x 21,62
8. Hofmeijer, Ilona 1993 NED AV De Gemzen 19,69 m
17,61 19,69 19,32 x 19,11 19,40
9. Brinkman, Jetske 1997 NED AV `34 Apeldoorn 17,98 m
x 16,22 x 17,57 17,98 x

VERANSTALTUNGSBERICHT
DLV Veranstalter
Datum : 8.04.2017
Ort : Heerde
Kreis :
Bezirk :
Land :
Bez. der Veranst. : DSM Baancircuit Regio Ijsseldelta
Kategorie : Landesoffen
Ausrichter : AV De Gemzen
Wettkampfstätte : Stadion
Sportpark Molenbeek Lambert Dijkslagbaan
Zeitmessung: Veranstaltungs- Meldung Teilnahme %
A. Verein 17 17 100
B. Altersklassen m w m w  
Windmessung: 25 25 100
4 4 100
16 16 100
11 11 100
7 7 100
6 6 100
11 11 100
Gerštekontrolle: 22 22 100
7 7 100
13 13 100
6 6 100
13 13 100
EDV-Wettkampfdaten-
Summe männlich 72 72 100
69 69 100
141 141 100
C. Mitarbeiter
Summe
Mitarb. 0
Wettkampfleiter Tel  eMail 
Verbandsaufsicht Tel  eMail 
Bemerkungen (z.B. Einspruch / nationale Rekorde)

Samengesteld met COSA WIN 3.0.0 -- COSA-Software, Berggartenstr. 5a, D-38271 Baddeckenstedt
eMail: renziesoft@aol.com Home-Page: www.cosa-software.de
Licentie voor: NED/ Regio IJsseldelta