De Gemzen Heerde
2e wedstrijd DSM baancircuit 2016
op 20.04.2016 in Heerde - Lambert Dijkslagbaan Sportpark Molenbeek Heerde
Uitslagenlijst
27.04.2016 / 21:27

Overzicht
Mannen
Jongens A
Jongens B
Vrouwen
Meisjes A
Meisjes B
GEMISCHTE WETTBEWERBE
VERANSTALTUNGS-BERICHT

Mannen
100 m Mannen 20.04.2016
Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Mannen
1. Visscher, Jordy 1996 NED AV PEC 1910 -1,2 11,73 sec.
2. Veen van, Jeroen 1986 NED Isala `96 -0,8 12,03 sec.
3. Stuber, Rob 1990 NED AV Athlos -1,1 12,29 sec.
4. Gouw, DaniŽl 1981 NED Isala `96 -1,0 12,57 sec.
5. Roobeek, Emiel 1986 NED AV Daventria 1906 -1,1 12,58 sec.
6. Ten Hoor, Anne 1991 NED Isala `96 -1,0 12,60 sec.
7. Mulder, Mark 1985 NED AV Flevo Delta -1,2 12,92 sec.

200 m Mannen 20.04.2016
Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Mannen
1. Visscher, Jordy 1996 NED AV PEC 1910 -1,2 22,92 sec.
2. Horst ter, Niek 1991 NED AV PEC 1910 -1,2 23,96 sec.
3. Ten Hoor, Anne 1991 NED Isala `96 25,40 sec.
4. Gouw, DaniŽl 1981 NED Isala `96 -1,8 25,71 sec.
5. Onderdijk, Jurian 1995 NED AV De Gemzen -1,1 25,79 sec.

400 m Mannen 20.04.2016
Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Mannen
1. Holst van, Wilfred 1988 NED Groningen Atletiek 51,69 sec.
2. Staal, Almer 1998 NED AV PEC 1910 52,12 sec.
3. Klaassen, Sander 1999 NED AV De Gemzen 56,74 sec.
4. Warmer, Jilles 1994 NED AV PEC 1910 56,85 sec.
5. Ten Hoor, Anne 1991 NED Isala `96 59,06 sec.
6. Gouw, DaniŽl 1981 NED Isala `96 59,53 sec.
7. Schrųder, Anouschka 1996 NED AV Flevo Delta 60,14 sec.
8. Vliet van, Leonie 1993 NED AAV `36 61,73 sec.
9. Hatzman, Kay 2001 NED AV De Gemzen 64,83 sec.
10. Noppers, Elsbeth 1998 NED Cialfo 68,18 sec.
11. Hijmans, Karin 1987 NED AV Flevo Delta 69,02 sec.
12. Geerling, Iris 2001 NED AV Athlos 69,28 sec.
13. Nawijn, Ineke 1969 NED Isala `96 71,02 sec.
14. Molenberg, Anna 2001 NED AV Athlos 71,35 sec.

1000 m Mannen 20.04.2016
Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Mannen
1. de Jong, Bas 2001 NED AV PEC 1910 2:04,14 min.
2. Emmen, Joep 1982 NED BB lopers 2:36,13 min.
3. Breet, Stefan 1992 NED AV Flevo Delta 2:45,18 min.
4. Hakbijl, Mark 1977 NED BB lopers 2:48,69 min.
5. Tijbout, Jens Mathijs 1993 NED Isala `96 2:48,93 min.
6. Doornwaard, Floor 2000 NED AV De Gemzen 3:00,31 min.
7. Groot de, Kjell 2002 NED AV Flevo Delta 3:00,67 min.
8. Olgers, Robert 1999 NED AV NOP 3:04,57 min.
9. Strijker, Shanna 2000 NED AV Flevo Delta 3:04,69 min.
10. Olgers, Laurens 1997 NED AV NOP 3:05,58 min.
11. Jonker, Wilco 1998 NED AV De Gemzen 3:07,57 min.
12. Bijman, Irene 1999 NED Isala `96 3:07,99 min.
13. Fix, Ruben 1998 NED AV De Gemzen 3:10,99 min.
14. Jansen, Joost 1973 NED AV NOP 3:13,82 min.
15. Ruizendaal, Jacolien 1983 NED AV NOP 3:14,24 min.
16. Voshol, Jip 2002 NED AV Flevo Delta 3:17,23 min.
17. Ten Napel, Dinie 1991 NED AV NOP 3:20,01 min.
18. Vlaming, Jaap 1956 NED AV NOP 3:24,20 min.
19. Olgers-Heiner, Agnes 1969 NED AV NOP 3:26,24 min.
20. Hulst van der, Eva 2000 NED Cialfo 3:30,28 min.
21. Emmerik van, Emma 2002 NED Cialfo 3:42,81 min.
22. Wigmans, Dirk 1954 NED avVN 3:46,90 min.
23. Hofstra, Sandra 1976 NED AV NOP 3:50,70 min.

1 EM Mannen 20.04.2016
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Rekers, Alfred 1965 NED AV PEC 1910 5:39,79 min.
2. Vries de, Willem 1956 NED AV NOP 6:03,74 min.
3. van Boven, Ben 1991 NED AV PEC 1910 8:54,99 min.

400 m Horden Mannen 0.914m 20.04.2016
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Rijswijk van, Ronald 1970 NED AV `34 Apeldoorn 66,13 sec.
2. Onderdijk, Jurian 1995 NED AV De Gemzen 70,23 sec.

Hoog > 1,60 Mannen 20.04.2016
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Veen van, Jeroen 1986 NED Isala `96 1,70 m

160 165 170 175
----- ----- ----- -----
1. Veen van - o o xxx

Hoog < 1,20 Mannen 20.04.2016
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. van Riel, Jeroen 1970 NED AV `34 Apeldoorn 1,55 m

120 125 130 135 140 145 150 155 160
----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- -----
1. van Riel - - - - - - o xxo xxx

Ver Mannen 20.04.2016
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Kan, Rienk 1993 NED AV Heerenveen 6,39 m
6,39 x x x x x
+2,4
2. Schouwenaar, Wouter 1994 NED AV Flevo Delta 6,13 m
6,13 6,01 6,03 x x x
+1,3 +1,3 +1,1
3. van der Stege, Martijn 1996 NED AV Flevo Delta 5,28 m
5,28 x x x x x
+1,0
4. Wigmans, Dirk 1954 NED avVN 3,18 m
3,14 3,18 3,18 x x x
+1,1 +2,0 +1,5

Kogel Mannen 7.26 kg 20.04.2016
Finale
1. Koopmans, Frank 1975 NED AV PEC 1910 12,06 m
11,50 11,36 x 12,06 - -
2. Dreuning, Ton 1964 NED AV Flevo Delta 11,39 m
11,39 10,64 10,42 10,91 - -
3. Boon, Roland 1970 NED AV Flevo Delta 11,12 m
10,82 11,10 11,12 10,93 - -
4. van Riel, Jeroen 1970 NED AV `34 Apeldoorn 10,58 m
10,41 10,58 9,58 9,13 - -
5. Kan, Rienk 1993 NED AV Heerenveen 9,39 m
9,03 8,97 9,39 9,26 - -
6. Stuber, Rob 1990 NED AV Athlos 8,44 m
8,44 x 8,00 7,95 - -
7. Wilbrink, Nico 1965 NED AV Flevo Delta 7,64 m
7,54 7,57 7,55 7,64 - -
8. Kappert, Hans 1966 NED AV PEC 1910 7,34 m
6,80 x 6,87 7,34 - -

Speer Mannen 800 g 20.04.2016
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Jonker, Mark 1988 NED Isala `96 65,66 m
61,92 65,66 63,95 64,96 - -
2. Heuvel ten, Jeroen 1973 NED AV Flevo Delta 53,53 m
53,53 49,27 50,98 x - -
3. Boon, Roland 1970 NED AV Flevo Delta 34,42 m
33,28 30,20 32,89 34,42 - -
4. Winters, Rick 1996 NED AV Flevo Delta 32,27 m
32,27 x x 31,97 - -
5. Kappert, Hans 1966 NED AV PEC 1910 30,66 m
29,01 29,85 29,24 30,66 - -
Koopmans, Frank 1975 NED AV PEC 1910 NM
x x x x - -

Jongens A
100 m Jongens A 20.04.2016
Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Mannen
1. Teune, Robert 1998 NED Isala `96 -1,9 13,05 sec.
Reurink, Stefan 1997 NED AV De Gemzen DQ

200 m Jongens A 20.04.2016
Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Mannen
1. Tromp, Stijn 1998 NED AV De Gemzen -1,2 23,78 sec.
2. Florissen, Nick 1998 NED AV Flevo Delta 26,50 sec.
3. Reurink, Stefan 1997 NED AV De Gemzen -1,6 28,25 sec.

400 m Jongens A 20.04.2016
Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Mannen
1. Florissen, Nick 1998 NED AV Flevo Delta 63,15 sec.

Hoog < 1,20 Jongens A 20.04.2016
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Mak, Arnout 1998 NED AV De Gemzen 1,65 m
Bruggeman, Jasper 1997 NED AV De Gemzen DNF

120 125 130 135 140 145 150 155 160 165 170
----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- -----
1. Mak - - - - - - xo - o xxo xxx

Hoog > 1,60 Jongens A 20.04.2016
Finale
1. Bruggeman, Jasper 1997 NED AV De Gemzen 1,75 m
2. Kouwen, Jari 1998 NED ACO / Van Elderen 1,70 m

160 165 170 175 180
----- ----- ----- ----- -----
1. Bruggeman - - o o xxx
2. Kouwen o xo xxo xxx

Ver Jongens A 20.04.2016
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Kouwen, Jari 1998 NED ACO / Van Elderen 5,02 m
4,92 5,02 4,85 x x x
+1,7 +1,7 +0,6

Kogel Jongens A 6 kg 20.04.2016
Finale
1. Groot, Bjorn 1998 NED ACO / Van Elderen 8,71 m
8,64 8,71 8,70 8,50 - -

Speer Jongens A 800 g 20.04.2016
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. van der Stege, DaniŽl 1995 NED AV Flevo Delta 54,28 m
50,37 54,28 48,70 52,48 - -
2. Folkers, Wietse 1997 NED av Zeewolde 49,80 m
42,46 49,80 45,90 40,59 - -
3. Bruggeman, Jasper 1997 NED AV De Gemzen 47,98 m
45,47 47,98 41,84 45,63 - -
4. Groot, Bjorn 1998 NED ACO / Van Elderen 32,58 m
x 32,58 x 32,01 - -

Jongens B
100 m Jongens B 20.04.2016
Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Mannen
1. Boon, Scott 1999 NED AV Flevo Delta -1,1 12,06 sec.
2. Bouwman, Ingmar 2000 NED ACO / Van Elderen -0,8 12,72 sec.
3. Hatzman, Kay 2001 NED AV De Gemzen -1,0 13,62 sec.

200 m Jongens B 20.04.2016
Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Mannen
1. Berg van den, Devin 2000 NED AV Flevo Delta -1,2 25,66 sec.
2. Bouwman, Ingmar 2000 NED ACO / Van Elderen -1,1 26,03 sec.
3. Hatzman, Kay 2001 NED AV De Gemzen 28,23 sec.
4. Kok, Niels 1999 NED AV Flevo Delta -1,2 29,77 sec.

400 m Horden Jongens B 0.840m 20.04.2016
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. de Groot, Jarno 1999 NED AV Flevo Delta 58,43 sec.
2. Kok, Niels 1999 NED AV Flevo Delta 58,88 sec.

Hoog > 1,60 Jongens B 20.04.2016
Finale
1. Berg van den, Devin 2000 NED AV Flevo Delta 1,70 m
van den Berg, Hugo 1999 NED AV NOP NM

160 165 170 175
----- ----- ----- -----
1. Berg van den - o xxo xxx
van den Berg - - xxx

Ver Jongens B 20.04.2016
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Haan de, Gerwin 1999 NED AV Heerenveen 5,95 m
5,79 5,95 x x x x
+1,3 +1,2
2. Boersma, Robin 2001 NED AV NOP 5,63 m
5,50 5,40 5,63 x x x
+2,7 +1,3 +0,7
3. Beuckens, Owen 2001 NED AV NOP 5,15 m
5,15 5,01 x x x x
+1,1 +1,7
4. Berg van den, Devin 2000 NED AV Flevo Delta 5,13 m
x 5,13 4,79 x x x
+0,9 +0,8
5. Bouwman, Ingmar 2000 NED ACO / Van Elderen 4,97 m
4,90 4,97 x x x x
+1,2 +0,9

Kogel Jongens B 5 kg 20.04.2016
Finale
1. Haan de, Gerwin 1999 NED AV Heerenveen 12,66 m
12,29 12,66 12,35 - - -
2. Boon, Scott 1999 NED AV Flevo Delta 11,52 m
11,18 x 11,52 10,83 - -
3. Wilbrink, Dele 1999 NED AV Flevo Delta 11,40 m
10,83 11,40 10,89 11,29 - -

Speer Jongens B 700 g 20.04.2016
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Vos, Julian 2000 NED AV PEC 1910 42,87 m
x 42,87 x x - -
2. Bootsma, Sven 1999 NED AV NOP 40,85 m
x 40,85 x x - -
3. Wilbrink, Dele 1999 NED AV Flevo Delta 39,36 m
37,84 39,36 - x - -

Vrouwen
100 m Vrouwen 20.04.2016
Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Mannen
1. Drost, Lisanne 1991 NED AV Athlos -1,2 12,87 sec.
2. Roo de, Anneloes 1995 NED Isala `96 -1,9 12,89 sec.
3. Verheijen, Dominique 1993 NED AV De Gemzen -1,1 13,59 sec.
4. Rodijk, Linda 1991 NED Cialfo -1,0 13,99 sec.
5. Kruize, Martine 1992 NED Vitalis -0,8 14,02 sec.
6. Falkena, Simone 1979 NED AV Heerenveen -0,8 14,27 sec.

200 m Vrouwen 20.04.2016
Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Mannen
1. Schrųder, Anouschka 1996 NED AV Flevo Delta -1,1 27,05 sec.
2. Verheijen, Dominique 1993 NED AV De Gemzen 27,83 sec.
3. Feitsma, Vera 1993 NED NSAV `t Haasje -2,1 28,03 sec.
4. Falkena, Simone 1979 NED AV Heerenveen -1,8 29,44 sec.
5. Kruize, Martine 1992 NED Vitalis -2,1 29,56 sec.

1 EM Vrouwen 20.04.2016
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Brands, Grietje 1980 NED AV NOP 7:04,59 min.

400 m Horden Vrouwen 0.762m 20.04.2016
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Vrouwen
1. Feitsma, Vera 1993 NED NSAV `t Haasje 69,17 sec.

Hoog < 1,20 Vrouwen 20.04.2016
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Lussenburg, Gejanne 1989 NED Isala `96 1,60 m
2. Schrųder, Anouschka 1996 NED AV Flevo Delta 1,45 m
3. Verheijen, Dominique 1993 NED AV De Gemzen 1,40 m

120 125 130 135 140 145 150 155 160 165
----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- -----
1. Lussenburg - - - - - - o o xxo xxx
2. Schrųder - - - o o xo xxx
3. Verheijen o o o xo o

Kogel Vrouwen 4 kg 20.04.2016
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Vrouwen
1. Heijns, Monique 1978 NED AV `34 Apeldoorn 10,34 m
10,34 9,47 9,75 9,66 - -
2. Luykx, Annemarie 1992 NED AV De Gemzen 9,05 m
8,83 8,63 9,05 8,87 - -
3. Rodijk, Heidy 1993 NED Cialfo 9,03 m
7,78 8,73 8,75 9,03 - -

Speer Vrouwen 600 g 20.04.2016
Finale
1. Verheijen, Dominique 1993 NED AV De Gemzen 34,68 m
34,68 34,57 34,12 34,59
2. Drost, Lisanne 1991 NED AV Athlos 32,44 m
31,13 31,24 31,99 32,44
3. Hollen, Alma 1960 NED AV `34 Apeldoorn 27,78 m
26,35 27,32 27,46 27,78
4. Rodijk, Heidy 1993 NED Cialfo 27,49 m
27,49 26,33 25,04
5. Lussenburg, Gejanne 1989 NED Isala `96 26,40 m
26,27 26,07 26,40 25,10
6. Groendijk, Maaike 1987 NED AV `34 Apeldoorn 22,28 m
22,28 21,68
7. Luykx, Annemarie 1992 NED AV De Gemzen 17,21 m
14,34 15,77 17,21 14,54

Meisjes A
200 m Meisjes A 20.04.2016
Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Mannen
1. Kamara, Maggy 1998 NED AV Athlos -1,1 27,05 sec.
2. Meiberg, Anne 1997 NED AV De Gemzen -1,2 31,93 sec.

400 m Horden Meisjes A 0.762m 20.04.2016
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Vrouwen
1. Kamara, Maggy 1998 NED AV Athlos 67,98 sec.

Hoog < 1,20 Meisjes A 20.04.2016
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Spek, DaniŽlle 1998 NED AV `34 Apeldoorn 1,40 m

120 125 130 135 140 145
----- ----- ----- ----- ----- -----
1. Spek - o o o xo xxx

Speer Meisjes A 600 g 20.04.2016
Finale
1. Spek, DaniŽlle 1998 NED AV `34 Apeldoorn 23,10 m
22,06 18,14 19,88 23,10

Meisjes B
100 m Meisjes B 20.04.2016
Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Mannen
1. Schumacher, Joyce 2000 NED AV Flevo Delta -1,2 13,29 sec.
2. Reurink, Iris 2001 NED AV De Gemzen -1,1 13,75 sec.
3. Gelderman, Alisa 2000 NED AV De Gemzen -1,9 13,82 sec.
4. Jager, Nina 2000 NED AV PEC 1910 -1,9 14,37 sec.
5. Groningen van, Lisette 1999 NED AV Flevo Delta -1,9 14,72 sec.
6. Ruiter de, Esmeŕ 2000 NED AV De Gemzen -0,8 17,83 sec.

200 m Meisjes B 20.04.2016
Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Mannen
1. Schumacher, Joyce 2000 NED AV Flevo Delta -2,1 27,08 sec.
2. Augustinus, Linde 2001 NED AV De Gemzen -1,6 28,70 sec.
3. Reurink, Iris 2001 NED AV De Gemzen -2,1 28,92 sec.
4. Schoop, Anouk 2002 NED AV NOP -1,8 29,23 sec.
5. Gruyter de, Elisa 2000 NED AV De Gemzen 29,60 sec.
6. Gelderman, Alisa 2000 NED AV De Gemzen -1,6 29,89 sec.
7. Groningen van, Lisette 1999 NED AV Flevo Delta -1,2 30,25 sec.
8. van den Berg, Karin 2000 NED AV De Gemzen 30,33 sec.
9. Rozendal, Carmřl 1999 NED AV De Gemzen -1,6 32,08 sec.

400 m Horden Meisjes B 0.762m 20.04.2016
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Vrouwen
1. Emmerik van, Desi 2002 NED Cialfo 71,66 sec.

Hoog < 1,20 Meisjes B 20.04.2016
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Schoop, Anouk 2002 NED AV NOP 1,55 m
2. Molenberg, Anna 2001 NED AV Athlos 1,55 m
3. van den Berg, Karin 2000 NED AV De Gemzen 1,50 m
4. Berg van den, Sophie 2002 NED AV NOP 1,45 m
5. Leurholt, Hanne 2000 NED AV PEC 1910 1,40 m
6. Geerling, Iris 2001 NED AV Athlos 1,40 m
7. Ypma, Anerins 2001 NED ACO / Van Elderen 1,35 m

120 125 130 135 140 145 150 155 160
----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- -----
1. Schoop - - - o o o xo o xxx
2. Molenberg - - - o o o xxo xxo xxx
3. van den Berg - - - - o o o xxx
4. Berg van den - - o o o xxo xxx
5. Leurholt - o o o o xxx
6. Geerling - o o o xo xxx
7. Ypma - o o o xxx

Ver Meisjes B 20.04.2016
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Meisjes B
1. Schoop, Manon 1999 NED AV NOP 4,90 m
4,80 4,90 x 4,77 - -
+1,2 +1,0 +1,2
2. Gelderman, Alisa 2000 NED AV De Gemzen 4,87 m
4,66 4,79 4,87 4,77 - -
+1,2 +1,2 +1,3 +1,1
3. Jager, Nina 2000 NED AV PEC 1910 4,64 m
x 4,40 4,64 x - -
+0,8 +1,1
4. Leurholt, Hanne 2000 NED AV PEC 1910 4,53 m
x 4,23 4,25 4,53 - -
+1,3 +1,8 +1,3
5. Gruyter de, Elisa 2000 NED AV De Gemzen 4,21 m
x x 4,21 4,15 - -
+0,9 +0,6

Kogel Meisjes B 3 kg 20.04.2016
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Vrouwen
1. Schoop, Manon 1999 NED AV NOP 9,74 m
9,25 9,37 9,74 9,65 - -
2. Meinders, Esmay 1999 NED AV NOP 9,66 m
9,19 9,66 9,41 9,65 - -
3. Ruiter de, Esmeŕ 2000 NED AV De Gemzen 7,22 m
6,60 7,22 7,16 6,51 - -

Speer Meisjes B 600 g 20.04.2016
Finale
1. Tamrouti, Ilham 1999 NED Isala `96 38,28 m
38,28 34,74 36,21 32,32 - -
2. Zomerman, Janice 2001 NED AV Flevo Delta 34,38 m
30,50 31,79 33,18 34,38 - -
3. Wevers, Merel 1999 NED AV `34 Apeldoorn 32,39 m
29,79 31,40 32,03 32,39 - -
4. Meinders, Esmay 1999 NED AV NOP 30,56 m
x 27,07 30,56 24,00 - -
5. Augustinus, Linde 2001 NED AV De Gemzen 29,09 m
29,09 x 28,58 x - -
6. Berg van den, Sophie 2002 NED AV NOP 27,67 m
27,67 26,66 x x x -
7. Roossink, Anne 2000 NED AV De Gemzen 27,21 m
27,21 26,83 24,16 26,95 - -
8. van den Berg, Karin 2000 NED AV De Gemzen 24,82 m
23,30 21,86 23,10 24,82 - -
9. Ypma, Anerins 2001 NED ACO / Van Elderen 23,52 m
23,30 23,52 20,56 21,99 - -
10. Reurink, Iris 2001 NED AV De Gemzen 23,18 m
23,18 21,93 21,97 19,13 - -
11. Leurholt, Hanne 2000 NED AV PEC 1910 19,70 m
x 19,70 18,80 16,85 - -
12. Ruiter de, Esmeŕ 2000 NED AV De Gemzen 11,96 m
x 11,96 11,00 x - -

GEMISCHTE WETTBEWERBE

Mannen
100 m Mannen-0,8 20.04.2016
Mixed Serie op tijd 1 mix wedstrijd
1. Veen van, Jeroen 1986 NED Isala `96 12,03 sec.
2. Bouwman, Ingmar 2000 NED ACO / Van Elderen 12,72 sec.
3. Kruize, Martine 1992 NED Vitalis 14,02 sec.
4. Falkena, Simone 1979 NED AV Heerenveen 14,27 sec.
5. Ruiter de, Esmeŕ 2000 NED AV De Gemzen 17,83 sec.

100 m Mannen-1,1 20.04.2016
Mixed Serie op tijd 2 mix wedstrijd
1. Boon, Scott 1999 NED AV Flevo Delta 12,06 sec.
2. Stuber, Rob 1990 NED AV Athlos 12,29 sec.
3. Roobeek, Emiel 1986 NED AV Daventria 1906 12,58 sec.
4. Verheijen, Dominique 1993 NED AV De Gemzen 13,59 sec.
5. Reurink, Iris 2001 NED AV De Gemzen 13,75 sec.

100 m Mannen-1,0 20.04.2016
Mixed Serie op tijd 3 mix wedstrijd
1. Gouw, DaniŽl 1981 NED Isala `96 12,57 sec.
2. Ten Hoor, Anne 1991 NED Isala `96 12,60 sec.
3. Hatzman, Kay 2001 NED AV De Gemzen 13,62 sec.
4. Rodijk, Linda 1991 NED Cialfo 13,99 sec.
Reurink, Stefan 1997 NED AV De Gemzen DQ

100 m Mannen-1,2 20.04.2016
Mixed Serie op tijd 4 mix wedstrijd
1. Visscher, Jordy 1996 NED AV PEC 1910 11,73 sec.
2. Drost, Lisanne 1991 NED AV Athlos 12,87 sec.
3. Mulder, Mark 1985 NED AV Flevo Delta 12,92 sec.
4. Schumacher, Joyce 2000 NED AV Flevo Delta 13,29 sec.

100 m Mannen-1,9 20.04.2016
Mixed Serie op tijd 5 mix wedstrijd
1. Roo de, Anneloes 1995 NED Isala `96 12,89 sec.
2. Teune, Robert 1998 NED Isala `96 13,05 sec.
3. Gelderman, Alisa 2000 NED AV De Gemzen 13,82 sec.
4. Jager, Nina 2000 NED AV PEC 1910 14,37 sec.
5. Groningen van, Lisette 1999 NED AV Flevo Delta 14,72 sec.

100 m Mannen 20.04.2016
Resultaat series op tijd mix wedstrijd
1. Visscher, Jordy 1996 NED AV PEC 1910 -1,2 11,73 sec.
2. Veen van, Jeroen 1986 NED Isala `96 -0,8 12,03 sec.
3. Boon, Scott 1999 NED AV Flevo Delta -1,1 12,06 sec.
4. Stuber, Rob 1990 NED AV Athlos -1,1 12,29 sec.
5. Gouw, DaniŽl 1981 NED Isala `96 -1,0 12,57 sec.
6. Roobeek, Emiel 1986 NED AV Daventria 1906 -1,1 12,58 sec.
7. Ten Hoor, Anne 1991 NED Isala `96 -1,0 12,60 sec.
8. Bouwman, Ingmar 2000 NED ACO / Van Elderen -0,8 12,72 sec.
9. Drost, Lisanne 1991 NED AV Athlos -1,2 12,87 sec.
10. Roo de, Anneloes 1995 NED Isala `96 -1,9 12,89 sec.
11. Mulder, Mark 1985 NED AV Flevo Delta -1,2 12,92 sec.
12. Teune, Robert 1998 NED Isala `96 -1,9 13,05 sec.
13. Schumacher, Joyce 2000 NED AV Flevo Delta -1,2 13,29 sec.
14. Verheijen, Dominique 1993 NED AV De Gemzen -1,1 13,59 sec.
15. Hatzman, Kay 2001 NED AV De Gemzen -1,0 13,62 sec.
16. Reurink, Iris 2001 NED AV De Gemzen -1,1 13,75 sec.
17. Gelderman, Alisa 2000 NED AV De Gemzen -1,9 13,82 sec.
18. Rodijk, Linda 1991 NED Cialfo -1,0 13,99 sec.
19. Kruize, Martine 1992 NED Vitalis -0,8 14,02 sec.
20. Falkena, Simone 1979 NED AV Heerenveen -0,8 14,27 sec.
21. Jager, Nina 2000 NED AV PEC 1910 -1,9 14,37 sec.
22. Groningen van, Lisette 1999 NED AV Flevo Delta -1,9 14,72 sec.
23. Ruiter de, Esmeŕ 2000 NED AV De Gemzen -0,8 17,83 sec.
Reurink, Stefan 1997 NED AV De Gemzen DQ

200 m Mannen 20.04.2016
Mixed Serie op tijd 1 mix wedstrijd
1. Florissen, Nick 1998 NED AV Flevo Delta 26,50 sec.
1. Mak, Arnout 1998 NED AV De Gemzen 26,50 sec.
3. Hatzman, Kay 2001 NED AV De Gemzen 28,23 sec.
4. van den Berg, Karin 2000 NED AV De Gemzen 30,33 sec.

200 m Mannen 20.04.2016
Mixed Serie op tijd 2 mix wedstrijd
1. Ten Hoor, Anne 1991 NED Isala `96 25,40 sec.
2. Verheijen, Dominique 1993 NED AV De Gemzen 27,83 sec.
3. Gruyter de, Elisa 2000 NED AV De Gemzen 29,60 sec.

200 m Mannen-1,8 20.04.2016
Mixed Serie op tijd 3 mix wedstrijd
1. Gouw, DaniŽl 1981 NED Isala `96 25,71 sec.
2. Schoop, Anouk 2002 NED AV NOP 29,23 sec.
3. Falkena, Simone 1979 NED AV Heerenveen 29,44 sec.

200 m Mannen-1,2 20.04.2016
Mixed Serie op tijd 4 mix wedstrijd
1. Berg van den, Devin 2000 NED AV Flevo Delta 25,66 sec.
2. Groningen van, Lisette 1999 NED AV Flevo Delta 30,25 sec.
3. Meiberg, Anne 1997 NED AV De Gemzen 31,93 sec.

200 m Mannen-1,6 20.04.2016
Mixed Serie op tijd 5 mix wedstrijd
1. Reurink, Stefan 1997 NED AV De Gemzen 28,25 sec.
2. Augustinus, Linde 2001 NED AV De Gemzen 28,70 sec.
3. Gelderman, Alisa 2000 NED AV De Gemzen 29,89 sec.
4. Rozendal, Carmřl 1999 NED AV De Gemzen 32,08 sec.

200 m Mannen-2,1 20.04.2016
Mixed Serie op tijd 6 mix wedstrijd
1. Schumacher, Joyce 2000 NED AV Flevo Delta 27,08 sec.
2. Feitsma, Vera 1993 NED NSAV `t Haasje 28,03 sec.
3. Reurink, Iris 2001 NED AV De Gemzen 28,92 sec.
4. Kruize, Martine 1992 NED Vitalis 29,56 sec.

200 m Mannen-1,1 20.04.2016
Mixed Serie op tijd 7 mix wedstrijd
1. Onderdijk, Jurian 1995 NED AV De Gemzen 25,79 sec.
2. Bouwman, Ingmar 2000 NED ACO / Van Elderen 26,03 sec.
3. Schrųder, Anouschka 1996 NED AV Flevo Delta 27,05 sec.
3. Kamara, Maggy 1998 NED AV Athlos 27,05 sec.

200 m Mannen-1,2 20.04.2016
Mixed Serie op tijd 8 mix wedstrijd
1. Visscher, Jordy 1996 NED AV PEC 1910 22,92 sec.
2. Tromp, Stijn 1998 NED AV De Gemzen 23,78 sec.
3. Horst ter, Niek 1991 NED AV PEC 1910 23,96 sec.
4. Kok, Niels 1999 NED AV Flevo Delta 29,77 sec.

200 m Mannen 20.04.2016
Resultaat series op tijd mix wedstrijd
1. Visscher, Jordy 1996 NED AV PEC 1910 -1,2 22,92 sec.
2. Tromp, Stijn 1998 NED AV De Gemzen -1,2 23,78 sec.
3. Horst ter, Niek 1991 NED AV PEC 1910 -1,2 23,96 sec.
4. Ten Hoor, Anne 1991 NED Isala `96 25,40 sec.
5. Berg van den, Devin 2000 NED AV Flevo Delta -1,2 25,66 sec.
6. Gouw, DaniŽl 1981 NED Isala `96 -1,8 25,71 sec.
7. Onderdijk, Jurian 1995 NED AV De Gemzen -1,1 25,79 sec.
8. Bouwman, Ingmar 2000 NED ACO / Van Elderen -1,1 26,03 sec.
9. Florissen, Nick 1998 NED AV Flevo Delta 26,50 sec.
10. Kamara, Maggy 1998 NED AV Athlos -1,1 27,05 sec.
10. Schrųder, Anouschka 1996 NED AV Flevo Delta -1,1 27,05 sec.
12. Schumacher, Joyce 2000 NED AV Flevo Delta -2,1 27,08 sec.
13. Verheijen, Dominique 1993 NED AV De Gemzen 27,83 sec.
14. Feitsma, Vera 1993 NED NSAV `t Haasje -2,1 28,03 sec.
15. Hatzman, Kay 2001 NED AV De Gemzen 28,23 sec.
16. Reurink, Stefan 1997 NED AV De Gemzen -1,6 28,25 sec.
17. Augustinus, Linde 2001 NED AV De Gemzen -1,6 28,70 sec.
18. Reurink, Iris 2001 NED AV De Gemzen -2,1 28,92 sec.
19. Schoop, Anouk 2002 NED AV NOP -1,8 29,23 sec.
20. Falkena, Simone 1979 NED AV Heerenveen -1,8 29,44 sec.
21. Kruize, Martine 1992 NED Vitalis -2,1 29,56 sec.
22. Gruyter de, Elisa 2000 NED AV De Gemzen 29,60 sec.
23. Kok, Niels 1999 NED AV Flevo Delta -1,2 29,77 sec.
24. Gelderman, Alisa 2000 NED AV De Gemzen -1,6 29,89 sec.
25. Groningen van, Lisette 1999 NED AV Flevo Delta -1,2 30,25 sec.
26. van den Berg, Karin 2000 NED AV De Gemzen 30,33 sec.
27. Meiberg, Anne 1997 NED AV De Gemzen -1,2 31,93 sec.
28. Rozendal, Carmřl 1999 NED AV De Gemzen -1,6 32,08 sec.

400 m Mannen 20.04.2016
Mixed Serie op tijd 1 mix wedstrijd
1. Ten Hoor, Anne 1991 NED Isala `96 59,06 sec.
2. Florissen, Nick 1998 NED AV Flevo Delta 63,15 sec.
3. Geerling, Iris 2001 NED AV Athlos 69,28 sec.
4. Molenberg, Anna 2001 NED AV Athlos 71,35 sec.

400 m Mannen 20.04.2016
Mixed Serie op tijd 2 mix wedstrijd
1. Gouw, DaniŽl 1981 NED Isala `96 59,53 sec.
2. Hatzman, Kay 2001 NED AV De Gemzen 64,83 sec.
3. Nawijn, Ineke 1969 NED Isala `96 71,02 sec.

400 m Mannen 20.04.2016
Mixed Serie op tijd 3 mix wedstrijd
1. Schrųder, Anouschka 1996 NED AV Flevo Delta 60,14 sec.
2. Vliet van, Leonie 1993 NED AAV `36 61,73 sec.
3. Noppers, Elsbeth 1998 NED Cialfo 68,18 sec.
4. Hijmans, Karin 1987 NED AV Flevo Delta 69,02 sec.

400 m Mannen 20.04.2016
Mixed Serie op tijd 4 mix wedstrijd
1. Holst van, Wilfred 1988 NED Groningen Atletiek 51,69 sec.
2. Staal, Almer 1998 NED AV PEC 1910 52,12 sec.
3. Klaassen, Sander 1999 NED AV De Gemzen 56,74 sec.
4. Warmer, Jilles 1994 NED AV PEC 1910 56,85 sec.

400 m Mannen 20.04.2016
Resultaat series op tijd mix wedstrijd
1. Holst van, Wilfred 1988 NED Groningen Atletiek 51,69 sec.
2. Staal, Almer 1998 NED AV PEC 1910 52,12 sec.
3. Klaassen, Sander 1999 NED AV De Gemzen 56,74 sec.
4. Warmer, Jilles 1994 NED AV PEC 1910 56,85 sec.
5. Ten Hoor, Anne 1991 NED Isala `96 59,06 sec.
6. Gouw, DaniŽl 1981 NED Isala `96 59,53 sec.
7. Schrųder, Anouschka 1996 NED AV Flevo Delta 60,14 sec.
8. Vliet van, Leonie 1993 NED AAV `36 61,73 sec.
9. Florissen, Nick 1998 NED AV Flevo Delta 63,15 sec.
10. Hatzman, Kay 2001 NED AV De Gemzen 64,83 sec.
11. Noppers, Elsbeth 1998 NED Cialfo 68,18 sec.
12. Hijmans, Karin 1987 NED AV Flevo Delta 69,02 sec.
13. Geerling, Iris 2001 NED AV Athlos 69,28 sec.
14. Nawijn, Ineke 1969 NED Isala `96 71,02 sec.
15. Molenberg, Anna 2001 NED AV Athlos 71,35 sec.

1000 m Mannen 20.04.2016
Mixed Serie op tijd 1 mix wedstrijd
1. de Jong, Bas 2001 NED AV PEC 1910 2:04,14 min.
2. Emmen, Joep 1982 NED BB lopers 2:36,13 min.
3. Breet, Stefan 1992 NED AV Flevo Delta 2:45,18 min.
4. Hakbijl, Mark 1977 NED BB lopers 2:48,69 min.
5. Tijbout, Jens Mathijs 1993 NED Isala `96 2:48,93 min.
6. Doornwaard, Floor 2000 NED AV De Gemzen 3:00,31 min.
7. Groot de, Kjell 2002 NED AV Flevo Delta 3:00,67 min.
8. Olgers, Robert 1999 NED AV NOP 3:04,57 min.
9. Strijker, Shanna 2000 NED AV Flevo Delta 3:04,69 min.
10. Olgers, Laurens 1997 NED AV NOP 3:05,58 min.
11. Bijman, Irene 1999 NED Isala `96 3:07,99 min.

1000 m Mannen 20.04.2016
Mixed Serie op tijd 2 mix wedstrijd
1. Jonker, Wilco 1998 NED AV De Gemzen 3:07,57 min.
2. Fix, Ruben 1998 NED AV De Gemzen 3:10,99 min.
3. Jansen, Joost 1973 NED AV NOP 3:13,82 min.
4. Ruizendaal, Jacolien 1983 NED AV NOP 3:14,24 min.
5. Voshol, Jip 2002 NED AV Flevo Delta 3:17,23 min.
6. Ten Napel, Dinie 1991 NED AV NOP 3:20,01 min.
7. Vlaming, Jaap 1956 NED AV NOP 3:24,20 min.
8. Olgers-Heiner, Agnes 1969 NED AV NOP 3:26,24 min.
9. Hulst van der, Eva 2000 NED Cialfo 3:30,28 min.
10. Emmerik van, Emma 2002 NED Cialfo 3:42,81 min.
11. Wigmans, Dirk 1954 NED avVN 3:46,90 min.
12. Hofstra, Sandra 1976 NED AV NOP 3:50,70 min.

1000 m Mannen 20.04.2016
Resultaat series op tijd mix wedstrijd
1. de Jong, Bas 2001 NED AV PEC 1910 2:04,14 min.
2. Emmen, Joep 1982 NED BB lopers 2:36,13 min.
3. Breet, Stefan 1992 NED AV Flevo Delta 2:45,18 min.
4. Hakbijl, Mark 1977 NED BB lopers 2:48,69 min.
5. Tijbout, Jens Mathijs 1993 NED Isala `96 2:48,93 min.
6. Doornwaard, Floor 2000 NED AV De Gemzen 3:00,31 min.
7. Groot de, Kjell 2002 NED AV Flevo Delta 3:00,67 min.
8. Olgers, Robert 1999 NED AV NOP 3:04,57 min.
9. Strijker, Shanna 2000 NED AV Flevo Delta 3:04,69 min.
10. Olgers, Laurens 1997 NED AV NOP 3:05,58 min.
11. Jonker, Wilco 1998 NED AV De Gemzen 3:07,57 min.
12. Bijman, Irene 1999 NED Isala `96 3:07,99 min.
13. Fix, Ruben 1998 NED AV De Gemzen 3:10,99 min.
14. Jansen, Joost 1973 NED AV NOP 3:13,82 min.
15. Ruizendaal, Jacolien 1983 NED AV NOP 3:14,24 min.
16. Voshol, Jip 2002 NED AV Flevo Delta 3:17,23 min.
17. Ten Napel, Dinie 1991 NED AV NOP 3:20,01 min.
18. Vlaming, Jaap 1956 NED AV NOP 3:24,20 min.
19. Olgers-Heiner, Agnes 1969 NED AV NOP 3:26,24 min.
20. Hulst van der, Eva 2000 NED Cialfo 3:30,28 min.
21. Emmerik van, Emma 2002 NED Cialfo 3:42,81 min.
22. Wigmans, Dirk 1954 NED avVN 3:46,90 min.
23. Hofstra, Sandra 1976 NED AV NOP 3:50,70 min.

1 EM Mannen 20.04.2016
Mixed Finale mix wedstrijd
1. Rekers, Alfred 1965 NED AV PEC 1910 5:39,79 min.
2. Vries de, Willem 1956 NED AV NOP 6:03,74 min.
3. Brands, Grietje 1980 NED AV NOP 7:04,59 min.
4. van Boven, Ben 1991 NED AV PEC 1910 8:54,99 min.

400 m Horden Mannen 0.914m 20.04.2016
Mixed Finale mix wedstrijd
1. de Groot, Jarno 1999 NED AV Flevo Delta 58,43 sec.
2. Kok, Niels 1999 NED AV Flevo Delta 58,88 sec.
3. Rijswijk van, Ronald 1970 NED AV `34 Apeldoorn 66,13 sec.
4. Onderdijk, Jurian 1995 NED AV De Gemzen 70,23 sec.

Hoog < 1,20 Mannen 20.04.2016
Mixed Finale mix wedstrijd
1. Mak, Arnout 1998 NED AV De Gemzen 1,65 m
2. Lussenburg, Gejanne 1989 NED Isala `96 1,60 m
3. Schoop, Anouk 2002 NED AV NOP 1,55 m
4. van Riel, Jeroen 1970 NED AV `34 Apeldoorn 1,55 m
5. Molenberg, Anna 2001 NED AV Athlos 1,55 m
6. van den Berg, Karin 2000 NED AV De Gemzen 1,50 m
7. Schrųder, Anouschka 1996 NED AV Flevo Delta 1,45 m
8. Berg van den, Sophie 2002 NED AV NOP 1,45 m
9. Leurholt, Hanne 2000 NED AV PEC 1910 1,40 m
10. Verheijen, Dominique 1993 NED AV De Gemzen 1,40 m
11. Geerling, Iris 2001 NED AV Athlos 1,40 m
11. Spek, DaniŽlle 1998 NED AV `34 Apeldoorn 1,40 m
13. Ypma, Anerins 2001 NED ACO / Van Elderen 1,35 m
Bruggeman, Jasper 1997 NED AV De Gemzen DNF

120 125 130 135 140 145 150 155 160 165 170
----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- -----
1. Mak - - - - - - xo - o xxo xxx
2. Lussenburg - - - - - - o o xxo xxx
3. Schoop - - - o o o xo o xxx
4. van Riel - - - - - - o xxo xxx
5. Molenberg - - - o o o xxo xxo xxx
6. van den Berg - - - - o o o xxx
7. Schrųder - - - o o xo xxx
8. Berg van den - - o o o xxo xxx
9. Leurholt - o o o o xxx
10. Verheijen o o o xo o
11. Geerling - o o o xo xxx
11. Spek - o o o xo xxx
13. Ypma - o o o xxx

Hoog > 1,60 Mannen 20.04.2016
Mixed Finale mix wedstrijd
1. Veen van, Jeroen 1986 NED Isala `96 1,70 m

160 165 170 175
----- ----- ----- -----
1. Veen van - o o xxx

Ver Mannen 20.04.2016
Mixed Finale mix wedstrijd
1. Kan, Rienk 1993 NED AV Heerenveen 6,39 m
6,39 x x x x x
+2,4
2. Schouwenaar, Wouter 1994 NED AV Flevo Delta 6,13 m
6,13 6,01 6,03 x x x
+1,3 +1,3 +1,1
3. Haan de, Gerwin 1999 NED AV Heerenveen 5,95 m
5,79 5,95 x x x x
+1,3 +1,2
4. Boersma, Robin 2001 NED AV NOP 5,63 m
5,50 5,40 5,63 x x x
+2,7 +1,3 +0,7
5. van der Stege, Martijn 1996 NED AV Flevo Delta 5,28 m
5,28 x x x x x
+1,0
6. Beuckens, Owen 2001 NED AV NOP 5,15 m
5,15 5,01 x x x x
+1,1 +1,7
7. Berg van den, Devin 2000 NED AV Flevo Delta 5,13 m
x 5,13 4,79 x x x
+0,9 +0,8
8. Kouwen, Jari 1998 NED ACO / Van Elderen 5,02 m
4,92 5,02 4,85 x x x
+1,7 +1,7 +0,6
9. Bouwman, Ingmar 2000 NED ACO / Van Elderen 4,97 m
4,90 4,97 x x x x
+1,2 +0,9
10. Wigmans, Dirk 1954 NED avVN 3,18 m
3,14 3,18 3,18 x x x
+1,1 +2,0 +1,5

Speer Mannen 800 g 20.04.2016
Mixed Finale mix wedstrijd
1. Jonker, Mark 1988 NED Isala `96 65,66 m
61,92 65,66 63,95 64,96 - -
2. van der Stege, DaniŽl 1995 NED AV Flevo Delta 54,28 m
50,37 54,28 48,70 52,48 - -
3. Heuvel ten, Jeroen 1973 NED AV Flevo Delta 53,53 m
53,53 49,27 50,98 x - -
4. Folkers, Wietse 1997 NED av Zeewolde 49,80 m
42,46 49,80 45,90 40,59 - -
5. Bruggeman, Jasper 1997 NED AV De Gemzen 47,98 m
45,47 47,98 41,84 45,63 - -
6. Vos, Julian 2000 NED AV PEC 1910 42,87 m
x 42,87 x x - -
7. Bootsma, Sven 1999 NED AV NOP 40,85 m
x 40,85 x x - -
8. Wilbrink, Dele 1999 NED AV Flevo Delta 39,36 m
37,84 39,36 - x - -
9. Boon, Roland 1970 NED AV Flevo Delta 34,42 m
33,28 30,20 32,89 34,42 - -
10. Groot, Bjorn 1998 NED ACO / Van Elderen 32,58 m
x 32,58 x 32,01 - -
11. Winters, Rick 1996 NED AV Flevo Delta 32,27 m
32,27 x x 31,97 - -
12. Kappert, Hans 1966 NED AV PEC 1910 30,66 m
29,01 29,85 29,24 30,66 - -
Koopmans, Frank 1975 NED AV PEC 1910 NM
x x x x - -

Vrouwen
400 m Horden Vrouwen 0.762m 20.04.2016
Mixed Finale mix wedstrijd
1. Kamara, Maggy 1998 NED AV Athlos 67,98 sec.
2. Feitsma, Vera 1993 NED NSAV `t Haasje 69,17 sec.
3. Emmerik van, Desi 2002 NED Cialfo 71,66 sec.

Kogel Vrouwen 4 kg 20.04.2016
Mixed Finale mix wedstrijd
1. Heijns, Monique 1978 NED AV `34 Apeldoorn 10,34 m
10,34 9,47 9,75 9,66 - -
2. Schoop, Manon 1999 NED AV NOP 9,74 m
9,25 9,37 9,74 9,65 - -
3. Meinders, Esmay 1999 NED AV NOP 9,66 m
9,19 9,66 9,41 9,65 - -
4. Luykx, Annemarie 1992 NED AV De Gemzen 9,05 m
8,83 8,63 9,05 8,87 - -
5. Rodijk, Heidy 1993 NED Cialfo 9,03 m
7,78 8,73 8,75 9,03 - -
6. Ruiter de, Esmeŕ 2000 NED AV De Gemzen 7,22 m
6,60 7,22 7,16 6,51 - -

Meisjes B
Ver Meisjes B 20.04.2016
Mixed Finale mix wedstrijd
1. Schoop, Manon 1999 NED AV NOP 4,90 m
4,80 4,90 x 4,77 - -
+1,2 +1,0 +1,2
2. Gelderman, Alisa 2000 NED AV De Gemzen 4,87 m
4,66 4,79 4,87 4,77 - -
+1,2 +1,2 +1,3 +1,1
3. Jager, Nina 2000 NED AV PEC 1910 4,64 m
x 4,40 4,64 x - -
+0,8 +1,1
4. Leurholt, Hanne 2000 NED AV PEC 1910 4,53 m
x 4,23 4,25 4,53 - -
+1,3 +1,8 +1,3
5. Gruyter de, Elisa 2000 NED AV De Gemzen 4,21 m
x x 4,21 4,15 - -
+0,9 +0,6

VERANSTALTUNGS-BERICHT
DLV Veranstalter
Datum : 20.04.2016
Ort : Heerde
Kreis :
Bezirk :
Land :
Bez. der Veranst. : 2e wedstrijd DSM baancircuit 2016
Kategorie : Landesoffen
Ausrichter : De Gemzen Heerde
Wettkampfstätte : Stadion
Lambert Dijkslagbaan Sportpark Molenbeek Heerde
Zeitmessung: Veranstaltungs- Meldung Teilnahme %
A. Verein 18 18 100
B. Altersklassen m w m w  
Windmessung: 19 19 100
8 8 100
16 16 100
14 14 100
13 13 100
4 4 100
12 12 100
Gerštekontrolle: 18 18 100
6 6 100
10 10 100
EDV-Wettkampfdaten-
Summe männlich 66 66 100
54 54 100
120 120 100
C. Mitarbeiter
Summe
Mitarb. 0
Wettkampfleiter Tel  eMail 
Verbandsaufsicht Tel  eMail 
Bemerkungen (z.B. Einspruch / nationale Rekorde)

Samengesteld met COSA WIN 2.7.1 -- COSA-Software, Berggartenstr. 5a, D-38271 Baddeckenstedt
eMail: renziesoft@aol.com Home-Page: www.cosa-software.de
Licentie voor: NED/ Regio IJsseldelta