De Gemzen Heerde
Clubkampioenschappen 2015
op 26.09.2015 in Sportpark Molenbeek - Lambert Dijkslagbaan
Uitslagenlijst

Overzicht
Mannen
Jongens A
Jongens B
Jongens C
Vrouwen
Meisjes B
Meisjes C
GEMISCHTE WETTBEWERBE
Mannen
100 m Mannen
26.09.2015

Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Onderdijk, Jurian 1995 NED AV De Gemzen 12,7 sec.


400 m Horden Mannen 0.914m
26.09.2015

Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Onderdijk, Jurian 1995 NED AV De Gemzen 69,5 sec.


Hoog Mannen
26.09.2015

Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen

Ver Mannen
26.09.2015

Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Onderdijk, Jurian 1995 NED AV De Gemzen 4,30 m


4,15 4,30 3,90 4,26 - -

+0,0 +0,0 +0,0 +0,0



Hss Mannen
26.09.2015

Mixed Finale > uit mix wedstrijd Meisjes C
1. Onderdijk, Jurian 1995 NED AV De Gemzen 10,36 m


10,02 9,75 10,36 x - -

+0,0 +0,0 +0,0




Speer Mannen 800 g
26.09.2015

Mixed Finale > uit mix wedstrijd Jongens A
1. Onderdijk, Jurian 1995 NED AV De Gemzen 25,15 m


x 25,15 x x - -

Jongens A
100 m Jongens A
26.09.2015

Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Bruggeman, Jasper 1996 NED AV De Gemzen 11,7 sec.


200 m Jongens A
26.09.2015

Mixed Finale > uit mix wedstrijd Jongens A
1. Bruggeman, Jasper 1996 NED AV De Gemzen 25,2 sec.


Hoog Jongens A
26.09.2015

Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen

Ver Jongens A
26.09.2015

Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Bruggeman, Jasper 1996 NED AV De Gemzen 5,44 m


5,44 4,98 x x - -

+0,0 +0,0





Hss Jongens A
26.09.2015

Mixed Finale > uit mix wedstrijd Meisjes C
1. Bruggeman, Jasper 1996 NED AV De Gemzen 11,86 m


11,46 11,68 11,58 11,86 - -

+0,0 +0,0 +0,0 +0,0



Speer Jongens A 800 g
26.09.2015

Mixed Finale > uit mix wedstrijd Jongens A
1. Bruggeman, Jasper 1996 NED AV De Gemzen 50,40 m


x 47,51 47,31 50,40 - -

Jongens B
100 m Jongens B
26.09.2015

Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Tromp, Stijn 1998 NED AV De Gemzen 11,8 sec.


200 m Jongens B
26.09.2015

Mixed Finale > uit mix wedstrijd Jongens A
1. Tromp, Stijn 1998 NED AV De Gemzen 24,2 sec.

2. Mak, Arnout 1998 NED AV De Gemzen 26,3 sec.


400 m Horden Jongens B 0.840m
26.09.2015

Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Mak, Arnout 1998 NED AV De Gemzen 72,8 sec.


Hoog Jongens B
26.09.2015

Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen

Hss Jongens B
26.09.2015

Mixed Finale > uit mix wedstrijd Meisjes C
1. Mak, Arnout 1998 NED AV De Gemzen 11,28 m


11,23 11,23 x 11,28 - -

+0,0 +0,0
+0,0



Jongens C
100 m Jongens C
26.09.2015

Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen

150 m Jongens C
26.09.2015

Finale
1. Mak, Leon 2000 NED AV De Gemzen 18,1 sec.


400 m Horden Jongens C
26.09.2015

Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Mak, Leon 2000 NED AV De Gemzen 63,0 sec.


Hoog Jongens C
26.09.2015

Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen

Ver Jongens C
26.09.2015

Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Mak, Leon 2000 NED AV De Gemzen 5,20 m


5,20 5,12 4,94 4,91 - -

+0,0 +0,0 +0,0 +0,0


2. Roest, Maarten 2001 NED AV De Gemzen 3,33 m


3,06 x 3,28 3,33 - -

+0,0
+0,0 +0,0



Kogel Jongens C 4 kg
26.09.2015

Finale
1. Mak, Leon 2000 NED AV De Gemzen 12,01 m


11,55 11,32 12,01 11,74 - -

Speer Jongens C 600 g
26.09.2015

Mixed Finale > uit mix wedstrijd Jongens A
1. Roest, Maarten 2001 NED AV De Gemzen 16,08 m


14,51 16,08 x 15,44 - -

Vrouwen
150 m Vrouwen
26.09.2015

Finale
1. Verheijen, Dominique 1993 NED AV De Gemzen 19,9 sec.


200 m Vrouwen
26.09.2015

Finale
1. Verheijen, Dominique 1993 NED AV De Gemzen 27,5 sec.


Meisjes B
200 m Meisjes B
26.09.2015

Mixed Finale > uit mix wedstrijd Jongens A
1. Meiberg, Anne 1998 NED AV De Gemzen 31,8 sec.


Meisjes C
80 m Meisjes C
26.09.2015

Finale
1. Reurink, Iris 2001 NED AV De Gemzen 10,9 sec.

1. Gelderman, Alisa 2000 NED AV De Gemzen 10,9 sec.


150 m Meisjes C
26.09.2015

Finale
1. Roossink, Anne 2000 NED AV De Gemzen 20,0 sec.

2. Reurink, Iris 2001 NED AV De Gemzen 20,6 sec.


Ver Meisjes C
26.09.2015

Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Gelderman, Alisa 2000 NED AV De Gemzen 4,58 m


4,33 4,46 4,58 4,51 - -

+0,0 +0,0 +0,0 +0,0



Hss Meisjes C
26.09.2015

Mixed Finale > uit mix wedstrijd Meisjes C
1. Reurink, Iris 2001 NED AV De Gemzen 9,23 m


8,85 8,63 8,36 9,23 - -

+0,0 +0,0 +0,0 +0,0


2. Gelderman, Alisa 2000 NED AV De Gemzen 9,03 m


8,55 9,03 x 8,93 - -

+0,0 +0,0
+0,0


3. Roossink, Anne 2000 NED AV De Gemzen 8,76 m


8,64 x 8,76 x - -

+0,0
+0,0




Kogel Meisjes C 3 kg
26.09.2015

Finale
1. Roossink, Anne 2000 NED AV De Gemzen 9,40 m


8,74 8,90 9,17 9,40 - -
2. Gelderman, Alisa 2000 NED AV De Gemzen 8,40 m


8,40 8,31 7,89 x - -

Speer Meisjes C 500 g
26.09.2015

Mixed Finale > uit mix wedstrijd Jongens A

GEMISCHTE WETTBEWERBE

Mannen
100 m Mannen
26.09.2015

Mixed Finale mix wedstrijd
1. Bruggeman, Jasper 1996 NED AV De Gemzen 11,7 sec.

2. Tromp, Stijn 1998 NED AV De Gemzen 11,8 sec.

3. Onderdijk, Jurian 1995 NED AV De Gemzen 12,7 sec.


400 m Horden Mannen 0.914m
26.09.2015

Mixed Finale mix wedstrijd
1. Mak, Leon 2000 NED AV De Gemzen 63,0 sec.

2. Onderdijk, Jurian 1995 NED AV De Gemzen 69,5 sec.

3. Mak, Arnout 1998 NED AV De Gemzen 72,8 sec.


Hoog Mannen
26.09.2015

Mixed Finale mix wedstrijd
1. Bruggeman, Jasper 1996 NED AV De Gemzen 1,80 m

2. Mak, Arnout 1998 NED AV De Gemzen 1,60 m

3. Onderdijk, Jurian 1995 NED AV De Gemzen 1,40 m


Ver Mannen
26.09.2015

Mixed Finale mix wedstrijd
1. Bruggeman, Jasper 1996 NED AV De Gemzen 5,44 m


5,44 4,98 x x - -

+0,0 +0,0




2. Mak, Leon 2000 NED AV De Gemzen 5,20 m


5,20 5,12 4,94 4,91 - -

+0,0 +0,0 +0,0 +0,0


3. Gelderman, Alisa 2000 NED AV De Gemzen 4,58 m


4,33 4,46 4,58 4,51 - -

+0,0 +0,0 +0,0 +0,0


4. Onderdijk, Jurian 1995 NED AV De Gemzen 4,30 m


4,15 4,30 3,90 4,26 - -

+0,0 +0,0 +0,0 +0,0


6. Roest, Maarten 2001 NED AV De Gemzen 3,33 m


3,06 x 3,28 3,33 - -

+0,0
+0,0 +0,0



Speer Mannen 800 g
26.09.2015

Mixed Finale mix wedstrijd
1. Bruggeman, Jasper 1996 NED AV De Gemzen 50,40 m


47,51 47,51 50,40 - - -
2. Augustinus, Linde 2001 NED AV De Gemzen 31,31 m


30,37 30,42 31,31 25,76 - -
3. Roossink, Anne 2000 NED AV De Gemzen 30,22 m


x 28,41 30,22 x - -
4. van den Berg, Karin 2000 NED AV De Gemzen 25,87 m


23,45 25,87 22,74 20,08 - -
5. Onderdijk, Jurian 1995 NED AV De Gemzen 25,15 m


25,15 25,15 x x - -
6. Reurink, Iris 2001 NED AV De Gemzen 22,29 m


- 20,35 22,29 22,04 - -
7. Roest, Maarten 2001 NED AV De Gemzen 16,08 m


14,51 16,08 x 15,44 - -

Jongens A
200 m Jongens A
26.09.2015

Mixed Finale mix wedstrijd
1. Tromp, Stijn 1998 NED AV De Gemzen 24,2 sec.

2. Bruggeman, Jasper 1996 NED AV De Gemzen 25,2 sec.

3. Mak, Arnout 1998 NED AV De Gemzen 26,3 sec.

4. Meiberg, Anne 1998 NED AV De Gemzen 31,8 sec.


Speer Jongens A 800 g
26.09.2015

Mixed Finale mix wedstrijd
1. Bruggeman, Jasper 1996 NED AV De Gemzen 50,40 m


x 47,51 47,31 50,40 - -
2. Onderdijk, Jurian 1995 NED AV De Gemzen 25,15 m


x 25,15 x x - -
3. Roest, Maarten 2001 NED AV De Gemzen 16,08 m


14,51 16,08 x 15,44 - -

Meisjes C
Hss Meisjes C
26.09.2015

Mixed Finale mix wedstrijd
1. Bruggeman, Jasper 1996 NED AV De Gemzen 11,86 m


11,46 11,68 11,58 11,86 - -

+0,0 +0,0 +0,0 +0,0


2. Mak, Arnout 1998 NED AV De Gemzen 11,28 m


11,23 11,23 x 11,28 - -

+0,0 +0,0
+0,0


3. Onderdijk, Jurian 1995 NED AV De Gemzen 10,36 m


10,02 9,75 10,36 x - -

+0,0 +0,0 +0,0



4. Reurink, Iris 2001 NED AV De Gemzen 9,23 m


8,85 8,63 8,36 9,23 - -

+0,0 +0,0 +0,0 +0,0


5. Gelderman, Alisa 2000 NED AV De Gemzen 9,03 m


8,55 9,03 x 8,93 - -

+0,0 +0,0
+0,0


6. Roossink, Anne 2000 NED AV De Gemzen 8,76 m


8,64 x 8,76 x - -

+0,0
+0,0




Koppel loop 5 km

1. Aurora Lieske / DaniŽl van den Esschert 16.16.6
2. Maureen Houtman / Janco van Arken 16.49.6
3. Wim Potjes / Ronald Nijland 17.42.0
4. Kay Hatzmann / Harrie Hatzmann 19.34.4

4 x 80 meter Meisjes C 42,7

4 x 200 meter Senioren 1.38.9

Gezinsestafette
1. Fam Doornwaard 2.55.4
2. Fam Mak 3.18.1
3. Fam Onderdijk 3.25.6
4. Fam. Roosink 3.42.0
5. Fam. Berkenbosch 3.47.7
6. Fam. Draayer 4.05.1
7. Fam. Kroes 4.07.2
8. Fam. van Houweling 4.11.8
9. Fam. van Arken 4.12.5
10.  Fam. Hanekamp 4.14.4
11. Fam. van de Haar 4.22.7
12. Fam. Hatzmann 4.32.0
13. Fam. Koopman 4.33.5
14. Fam. Steenbergen 4.34.7
15. Fam Lassche 4.37.7
16. Fam van Huffelen 4.52.1
17 Fam. van der Stoop 5.18.5



Samengesteld met COSA WIN 2.6.1 -- COSA-Software, Berggartenstr. 5a, D-38271 Baddeckenstedt
eMail: renziesoft@aol.com Home-Page: www.cosa-software.de
Licentie voor: NED/ Regio IJsseldelta