ATLANTIS DATA
                     UITSLAGENLIJST - 1 KM BAANLOOP JONGENS
17-01-2015 14:28                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------  -------
    1    921  Sam van Emmerik            Cialfo                2004      1e J-12     3:42.2  16,216     3:42 
    2    983  Jelte Falkena              Swifterbant           2004      2e J-12     3:48.8  15,789     3:48 
    3    988  Jesse Hanekamp             De Gemzen             2002      3e J-12     3:58.2  15,126     3:58 
    4    995  Frits Jagers               Dedemsvaart                     4e J-12     3:59.6  15,063     3:59 
    5    949  Merijn Renshoff            De Gemzen             2004      5e J-12     4:17.1  14,008     4:17 
    6    996  Jette de Vries             Hattem                          6e J-12     4:25.4  13,585     4:25 
    7    992  Dylan Houtman              Heerde                2003      7e J-12     4:29.8  13,383     4:29 
    8    944  Milan van den Berg         Epe                   2006      8e J-12     4:32.8  13,235     4:32 
    9    987  Jacco Keizer               Emst                  2007      9e J-12     4:35.6  13,091     4:35 
   10    982  Kiran Rorije               De Gemzen             2006     10e J-12     4:38.4  12,950     4:38 
   11    946  Timo Hanekamp              De Gemzen             2006     11e J-12     4:39.6  12,903     4:39 
   12    924  Hendrik Olthuis            De Gemzen             2006     12e J-12     4:44.2  12,676     4:44 
   13    945  Levy Post                  Wezep                 2004     13e J-12     4:58.3  12,081     4:58 
   14    947  Mees Rienties              Zwolle                2005     14e J-12     5:04.9  11,842     5:04 
   15    926  Yeabsira Coenen            Bant                  2008     15e J-12     5:23.5  11,146     5:23 
   16    927  Roan Lubben                De Gemzen             2006     16e J-12     5:54.4  10,169     5:54 

                               ATLANTIS DATA
                     UITSLAGENLIJST - 1 KM BAANLOOP MEISJES


17-01-2015 14:28                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------  -------
    1    948  Myrthe Renshoff            De Gemzen             2002      1e M-12     3:51.0  15,652     3:50 
    2    984  Evi Falkena                Flevo Delta           2006      2e M-12     3:51.9  15,517     3:52 
    3    930  Tessa Harbrink             PEC 1910              2004      3e M-12     3:57.4  15,190     3:57 
    4    940  Naomi van de Meent         Heerde                2003      4e M-12     4:02.6  14,876     4:02 
    5    938  Renske Hanekamp            De Gemzen             2006      5e M-12     4:08.9  14,516     4:08 
    6    929  Lotte de Vries             Atlantis Data         2004      6e M-12     4:10.0  14,458     4:09 
    7    932  Janouk Kroes               Cialfo                2003      7e M-12     4:11.5  14,343     4:11 
    8    943  Elisa Nap                  De Gemzen             2004      8e M-12     4:12.9  14,286     4:12 
    9    952  Esmee Vis                  De Gemzen             2005      9e M-12     4:13.1  14,286     4:13 
   10    922  Elodie van Arken           De Gemzen             2006     10e M-12     4:21.0  13,846     4:20 
   11    937  Fleur Gerrits              De Gemzen                      11e M-12     4:25.9  13,585     4:25 
   12    935  Suusje Berkenbosch         De Gemzen             2005     12e M-12     4:29.2  13,383     4:29 
   14    993  Marlon Schutte             ACO Van Elderen       2005     13e M-12     4:33.1  13,187     4:33 
   15    989  Fleur Diender              De Gemzen             2006     14e M-12     4:36.4  13,043     4:36 
   16    933  Katerina Thymgio           Hattem                2004     15e M-12     4:41.4  12,811     4:41 
   17    939  Des Hatzmann               De Gemzen             2003     16e M-12     4:52.6  12,329     4:52 
   18    941  Jasmijn Lassche            De Gemzen             2004     17e M-12     4:59.9  12,040     4:59 
   19    994  Joelle Schutte             ACO Van Elderen       2008     18e M-12     5:04.8  11,842     5:04 
   20    928  Merel van der Haar         Atlantis Data         2007     19e M-12     5:15.0  11,465     5:14 
   21    936  Bente Hanekamp             De Gemzen             2006     20e M-12     5:18.1  11,321     5:18 
   22    931  Nienke Kroes               Cialfo                2006     21e M-12     5:20.4  11,250     5:20 
   23    990  Sanne Diender              Heerde                2000     22e M-12     5:23.9  11,146     5:23 
   24    923  Carice van Arken           De Gemzen             2008     23e M-12     5:33.1  10,811     5:33 

                               ATLANTIS DATA
                             UITSLAGENLIJST - 5 KM 
17-01-2015 15:03                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- --------  ------
    1    848  Janoah Bovenhuis           BB lopers             1985      1e Man       17:46    17:46  16,886 
    2    882  Jippe Lasschuijt           AV '34                2000      2e Man       17:50    17:50  16,822 
    3    827  Remco Akse                 BB lopers             1993      3e Man       17:53    17:53  16,775 
    4    811  Ben van Boven              Zwolle                1991      4e Man       18:05    18:04  16,605 
    5    915  Jefta Langerak                                   1955      5e Man       18:09    18:08  16,544 
    6    863  Gerard Kroes               Cialfo                1970      6e Man       18:11    18:11  16,499 
    7    880  Tijmen Bouw                AV '34                2001      7e Man       18:48    18:48  15,957 
    8    830  Maurice Veijer             Staphorst             1976      8e Man       19:05    19:04  15,734 
    9    884  Andr Branke               Staphorst             1985      9e Man       19:30    19:28  15,411 
   10    853  Jurian Onderdijk           De Gemzen             1995     10e Man       19:37    19:36  15,306 
   11    813  Stefan Besten              Zwolle                1975     11e Man       19:40    19:40  15,254 
   12    910  Tim Kimmich                Epe                   1991     12e Man       20:02    20:01  14,988 
   13    904  Dirk-Jan Middelkoop        De Gemzen             1967     13e Man       20:22    20:21  14,742 
   14    871  Joost Veltman              De Gemzen                      14e Man       20:26    20:26  14,682 
   15    889  Anita Reimert              PEC 1910              1983      1e Vrouw     20:47    20:46  14,446 
   16    841  Wilco Jonker               De Gemzen             1998     15e Man       21:01    20:57  14,320 
   17    842  Merijn Logtenberg          PEC 1910              1999     16e Man       21:19    21:18  14,085 
   18    805  Jim van Emmerik            Cialfo                2002     17e Man       21:20    21:19  14,073 
   19    885  Carlo Koobs                Staphorst             1985     18e Man       21:33    21:32  13,932 
   20    888  Mischa Wieten              Kampen                1977     19e Man       21:38    21:37  13,878 
   21    894  Michiel Timmerman          Nieuwleusen           1988     20e Man       21:42    21:37  13,878 
   22    824  Arnout Mak                 De Gemzen             1998     21e Man       21:57    21:54  13,699 
   23    852  Yuri Wieten                Kampen                1980     22e Man       22:20    22:18  13,453 
   24    881  Frans Bouw                 Apeldoorn             1962     23e Man       22:29    22:23  13,403 
   25    908  Berre Ruijsink             Epe                   1988     24e Man       22:35    22:33  13,304 
   26    818  Hermie Drenth              PEC 1910              1967      2e Vrouw     22:38    22:36  13,274 
   27    823  Berthram Mak               De Gemzen             1964     25e Man       22:43    22:39  13,245 
   28    829  Arnoud Dokter              avVN                  1979     26e Man       22:46    22:41  13,226 
   29    857  Sandra Hofstra             NOP                   1976      3e Vrouw     22:49    22:48  13,158 
   30    807  Wilco Schut                Veluwe                1986     27e Man       22:52    22:50  13,139 
   31    870  Margot van der Ven         Groene Ster           1966      4e Vrouw     22:57    22:54  13,100 
   32    812  Johan van der Kolk         Zwolle                1985     28e Man       22:59    22:49  13,148 
   33    816  Ivo Eghuizen               Apeldoorn             1982     29e Man       23:02    22:58  13,062 
   34    877  Harold Post                Isala '96             1983     30e Man       23:02    22:58  13,062 
   35    850  Truus Verbiesen            Hattem                1975      5e Vrouw     23:05    23:03  13,015 
   36    911  Bert van den Ende          De Gemzen             1965     31e Man       23:19    23:14  12,912 
   37    903  Tijmen van Schoonhoven     Epe                   1989     32e Man       23:50    23:43  12,649 
   38    900  Albert Horsman             Atletics Nijverdal    1948     33e Man       23:55    23:53  12,561 
   39    821  Anneli Dijkslag            De Gemzen             1992      6e Vrouw     23:59    23:53  12,561 
   40    802  Miriam de Haan             Arnhem                1977      7e Vrouw     24:01    23:58  12,517 
   41    914  Seth Obbink                                      1996     34e Man       24:22    24:18  12,346 
   42    907  Wim Hullegie               Cialfo                1954     35e Man       24:30    24:26  12,278 
   43    832  Westhof Herman             Heerde                1957     36e Man       24:46    24:32  12,228 
   44    828  Roy de Ridder              Arnhem                         37e Man       24:51    24:45  12,121 
   45    817  Emma van Emmerik           Cialfo                2002      8e Vrouw     24:53    24:52  12,064 
   46    837  Roelke Westendorp          Epe                   2001      9e Vrouw     24:53    24:52  12,064 
   47    866  Natasja van Gelder         Cialfo                1993     10e Vrouw     25:06    24:58  12,016 
   48    820  Jethel Bos                 De Gemzen             1999     11e Vrouw     25:08    25:05  11,960 
   49    873  Erinn Waanders             De Gemzen             1998     12e Vrouw     25:09    25:02  11,984 
   50    878  Gijs Bruinewoud            Zwolle                1996     38e Man       25:30    25:28  11,780 
   51    831  Renate Kroes               Cialfo                1973     13e Vrouw     25:32    25:30  11,765 
   52    838  Twan Wagtelenberg          Heerde                2001     39e Man       25:39    25:38  11,704 
   53    909  Bennie van Riessen                                        40e Man       25:46    25:41  11,681 
   54    868  Maud van de Meent          Heerde                2002     14e Vrouw     25:46    25:44  11,658 
   55    864  Anne Bartelds              Start '78             1945     41e Man       25:47    25:46  11,643 
   56    896  Michiel Wijermars          De Gemzen             1958     42e Man       25:52    25:43  11,666 
   57    856  Dax van Meurs              Epe                   2002     43e Man       26:02    25:50  11,613 
   58    855  Geert van der Hulst        Epe                   2002     44e Man       26:22    26:10  11,465 
   59    854  Johannes Berghuis          Epe                   2002     45e Man       26:26    26:15  11,429 
   60    867  Annet van Egteren          Veessen               1968     15e Vrouw     26:30    26:22  11,378 
   61    879  Erna Bruinewoud            Zwolle                1967     16e Vrouw     26:35    26:33  11,299 
   62    876  Nick vab der Vlis          Nunspeet              1992     46e Man       26:40    26:34  11,292 
   63    892  Esther Kamphof             Nieuwleusen           1991     17e Vrouw     26:51    26:47  11,201 
   64    860  Marit Hanekamp             De Gemzen             2000     18e Vrouw     26:56    26:53  11,159 
   65    858  Lisanne Boer               Wapenveld             1998     19e Vrouw     27:12    27:06  11,070 
   66    833  Jeannet van den Berg       De Gemzen             1962     20e Vrouw     27:15    27:02  11,097 
   67    869  Roxanne Nijland            Heerde                1989     21e Vrouw     27:19    27:16  11,002 
   68    874  Koos Dekker                                               47e Man       27:35    27:28  10,922 
   69    901  Evelien van Schoonhoven    Cialfo                1986     22e Vrouw     27:45    27:37  10,863 
   70    859  Egon Doyer                 Marknesse             1957     48e Man       27:48    27:44  10,817 
   71    913  Tim Kattanek                                     1996     49e Man       27:58    27:55  10,746 
   72    902  Ankie van Schoonhoven      Cialfo                1956     23e Vrouw     28:17    28:10  10,651 
   73    887  Hans Vagenvuur             Cialfo                1953     50e Man       28:26    28:21  10,582 
   74    898  Annemarie Boer             Wapenveld             1999     24e Vrouw     28:29    28:24  10,563 
   75    891  Rolf Tempelman             Nieuwleusen           1966     51e Man       28:33    28:29  10,532 
   76    815  Deborah Schuijl            Zwolle                1986     25e Vrouw     28:38    28:28  10,539 
   77    897  Sasja van Tolij            Dalfsen               1995     26e Vrouw     28:38    28:32  10,514 
   78    840  Aaltje Post                Wezep                 1971     27e Vrouw     28:45    28:39  10,471 
   79    839  Jeffrey Topcu              Heerde                1989     52e Man       28:46    28:38  10,477 
   80    883  Ralf van Hoven             Zwolle                1976     53e Man       28:48    28:39  10,471 
   81    819  Ferrie Mooij               Dronten               1960     54e Man       28:53    28:43  10,447 
   82    861  Heleen Diekman             Hattem                1977     28e Vrouw     29:01    28:54  10,381 
   83    912  Lisette van de heuvel                            1994     29e Vrouw     29:07    29:04  10,321 
   84    806  Miranda Eekelder           Ruurlo                1976     30e Vrouw     29:26    29:16  10,251 
   85    851  Annemiek PLeiter           Heerde                1958     31e Vrouw     29:33    29:28  10,181 
   86    899  Nicole de Groot            Hattem                1970     32e Vrouw     29:39    29:32  10,158 
   87    825  Quinty Diender             Kampen                1998     33e Vrouw     29:40    29:29  10,175 
   88    847  Geke Wouters               Hierden               1983     34e Vrouw     29:52    29:41  10,107 
   89    845  Hennie Wouters-Verhoef     Hierden               1954     35e Vrouw     29:52    29:42  10,101 
   90    846  Barbera vd Blankevoort     Hierden               1979     36e Vrouw     29:52    29:41  10,107 
   91    862  Geke Dekker                Heerde                1980     37e Vrouw     30:25    30:13   9,928 
   92    865  Willemien Beekhuis         De Gemzen             1980     38e Vrouw     30:31    30:18   9,901 
   93    844  Hanneke Annink             Epe                   1963     39e Vrouw     31:13    31:01   9,672 
   94    826  Ellie Akse                 Meppel                1961     40e Vrouw     31:21    31:19   9,580 
   95    843  Froukje Ubels              Epe                   1963     41e Vrouw     31:56    31:44   9,454 
   96    872  Harriet Waanders                                 1968     42e Vrouw     31:59    31:52   9,414 
   97    875  Gerbrand Vlieger           't Harde              1993     55e Man       32:36    32:29   9,236 
   98    809  Marianne Kragt             Marknesse             1965     43e Vrouw     32:58    32:51   9,132 
   99    822  Ans Nijhoff                Elburg                1953     44e Vrouw     33:12    33:07   9,059 
  100    916  Monique Krijt              Heerde                1965     45e Vrouw     33:17    33:03   9,077 
  101    893  Wendy Grootenhuis          Nieuwleusen                    46e Vrouw     33:18    33:13   9,032 
  102    886  Evert Jonker               Epe                   1949     56e Man       33:18    33:09   9,050 
  103    803  Cindy Woldring             Arnhem                1975     47e Vrouw     33:41    33:33   8,942 
  104    834  Gerda van Norel            Heerde                1973     48e Vrouw     35:06    34:51   8,608 
  105    835  Helen van den Brink        Wezep                 1970     49e Vrouw     35:06    34:50   8,612 
  106    814  Lisanne Eekman             Amersfoort            1991     50e Vrouw     35:34    35:34   8,435 
  107    810  Jojanne Mooij              Dronten               1994     51e Vrouw     35:50    35:41   8,407 
  108    801  Gerdy Wijshake             Kampen                1966     52e Vrouw     36:25    36:15   8,276 
  109    895  Geesje Tempelman           Nieuwleusen           1967     53e Vrouw     37:32    37:28   8,007 
  110    890  Melissa Gerrits            Nieuwleusen           1995     54e Vrouw     37:33    37:29   8,004 
  111    905  Willeke van Dalfzen        Genemuiden            1972     55e Vrouw     39:35    39:28   7,601 
  112    906  Beau van Dalfzen           Genemuiden            2003     57e Man       39:35    39:29   7,598 


                               ATLANTIS DATA
                            UITSLAGENLIJST - 10 KM 
17-01-2015 15:04                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- --------  ------
    1    627  Erik Leusink               HAC '63               1989      1e Msen      32:48    32:48  18,293 
    2    498  Arne Mulder                BB lopers             1990      2e Msen      33:03    33:03  18,154 
    3    443  Erik Slomp                 BB lopers             1984      3e Msen      33:13    33:13  18,063 
    4    657  Edwin Slijkhuis            Vitalis               1987      4e Msen      33:34    33:34  17,875 
    5    495  Berthold Berger            BB lopers             1968      1e M40       33:58    33:58  17,664 
    6    617  Erik Lindenholz            HAC '63               1983      5e Msen      34:29    34:29  17,400 
    7    621  Herbert Jansen             Putten                1982      6e Msen      34:42    34:42  17,291 
    8    611  Bas Hollegien              NOP                   1987      7e Msen      35:25    35:24  16,949 
    9    478  Mark Hakbijl               BB lopers             1977      8e Msen      35:29    35:29  16,909 
   10    653  Bennie Thunker             Isala '96             1970      2e M40       36:06    36:06  16,620 
   11    690  Wim Opten                  SV Veendam            1966      3e M40       36:22    36:22  16,499 
   12    426  Jan Schra                  BB lopers             1988      9e Msen      37:02    37:02  16,202 
   13    683  Murk Falkena               Spirit Lelystad       1972      4e M40       37:22    37:22  16,057 
   14    475  Michel Blaauwgeers         BB lopers             1972      5e M40       37:29    37:29  16,007 
   15    640  Henk Wolf                  Spirit Lelystad       1961      6e M40       37:35    37:35  15,965 
   16    681  Elmer Spoelstra            Loopgroep PK          1979     10e Msen      37:42    37:42  15,915 
   17    616  Anouk Lindenholz           HAC '63               1984      1e Vsen      37:43    37:43  15,908 *
   18    691  Reinald Bosman             PEC 1910              1973      7e M40       37:52    37:52  15,845 
   19    674  Stefan Breet               Flevo Delta           1992     11e Msen      37:55    37:55  15,824 
   20    643  Stephen Riemens            BB lopers             1963      8e M40       38:03    38:03  15,769 
   21    482  Wynand Fokkert             BB lopers             1977     12e Msen      38:39    38:38  15,531 
   22    647  Robert Reitsema            Isala '96             1965      9e M40       39:04    39:04  15,358 
   23    654  Rob van de Graaf           HAC '63               1962     10e M40       39:29    39:29  15,196 
   24    670  Jol Timmerman             Dedemsvaart           1989     13e Msen      39:34    39:32  15,177 
   25    665  Jos Boomsma                BB lopers             1982     14e Msen      39:52    39:50  15,063 
   26    700  Hans Peters                Vaassen               1980     15e Msen      40:06    40:03  14,981 
   27    644  Theo Boekema               BB lopers             1957     11e M40       40:18    40:17  14,894 
   28    699  Jan Erik Kroeze            's-Heerenbroek        1973     12e M40       40:35    40:31  14,809 
   29    689  Rudi Hoffman               avVN                  1955     13e M40       40:40    40:39  14,760 
   30    696  Erwin Stelling             Flevo Delta           1984     16e Msen      40:50    40:48  14,706 
   31    440  Wouter Veenings            De Gemzen             1976     17e Msen      40:52    40:49  14,700 
   32    434  Janko van Arken            De Gemzen             1976     18e Msen      40:53    40:53  14,676 
   33    622  Marco Scholten             Athlos                1973     14e M40       40:54    40:54  14,670 
   34    655  Saskia Schutte             Cialfo                1972      1e V40       41:21    41:21  14,510 
   35    464  Erwin Schoneville          AV Castricum          1989     19e Msen      41:28    41:28  14,469 
   36    662  Remco van der Weerd        Epe                   1991     20e Msen      41:29    41:24  14,493 
   37    678  Maikel Vogels              De Gemzen             1976     21e Msen      41:41    41:40  14,400 
   38    664  Sjoerd van Westerop        BB lopers             1979     22e Msen      41:43    41:42  14,388 
   39    462  Marcel de Bats             Cialfo                1986     23e Msen      41:46    41:42  14,388 
   40    460  Hubert Bgemann            De Gemzen             1962     15e M40       42:03    42:03  14,269 
   41    450  Arjen Sanderse             PEC 1910              1980     24e Msen      42:06    42:04  14,263 
   42    610  Ricardo Doyer              Epe                   1986     25e Msen      42:10    42:09  14,235 
   43    693  Ruben Dol                  Zwolle                1982     26e Msen      42:18    42:15  14,201 
   44    639  Gerrit van der Veen        Zwolle                1965     16e M40       42:18    42:18  14,184 
   45    410  Aalt Wensink               De Gemzen             1978     27e Msen      42:22    42:22  14,162 
   46    669  Evert Bisschop             Koekange              1960     17e M40       42:27    42:25  14,145 
   47    625  Arnout Slijkhuis           Loopgroep Groningen   1982     28e Msen      42:29    42:26  14,140 
   48    402  Steven van Wort            Zwolle                1985     29e Msen      42:29    42:28  14,129 
   49    620  Anne Van Schuppen          Cialfo                1960      2e V40       42:40    42:40  14,063 
   50    439  Gert-Jan Oosterveen        Utrecht               1984     30e Msen      42:56    42:54  13,986 
   51    656  Geert van der Veen         Zwolle                1983     31e Msen      42:59    42:57  13,970 
   52    685  Karel Lokhorst             Elburg                1966     18e M40       43:04    43:02  13,943 
   53    676  Cathy van Es-Bode          HAC '63               1969      3e V40       43:26    43:26  13,814 
   54    717  Autienes Janssen           Zwolle                1976     32e Msen      43:57    43:50  13,688 
   55    406  Stephan Wijermars          Zwolle                1990     33e Msen      44:09    44:04  13,616 
   56    629  Maureen Houtman            De Gemzen             1977      2e Vsen      44:14    44:13  13,570 
   57    663  Gerwin VIS                 Wezep                 1979     34e Msen      44:37    44:24  13,514 
   58    716  Henk Kruidhof              Rouveen               1961     19e M40       44:38    44:36  13,453 
   59    469  Joost Wolbink              Zwolle                1984     35e Msen      44:40    44:38  13,443 
   60    623  Hessel de Jong             Zwolle                1981     36e Msen      44:53    44:47  13,398 
   61    706  Tim Brouwer                Urk                            37e Msen      45:00    44:57  13,348 
   62    661  Linda Eektimmerman         PEC 1910              1985      3e Vsen      45:03    45:01  13,328 
   63    452  Jacco Eikelboom            De Gemzen             1975     38e Msen      45:12    45:07  13,299 
   64    456  Niels de Sonnaville        Utrecht               1989     39e Msen      45:13    45:05  13,309 
   65    631  Gerrit Wolf                Hattemerbroek         1963     20e M40       45:15    45:14  13,265 
   66    408  Jan Kerssies               Zwolle                1965     21e M40       45:15    45:14  13,265 
   67    650  Erna van Es-Keen           De Gemzen             1976      4e Vsen      45:22    45:20  13,235 
   68    485  Bart van Vliet             avVN                  1956     22e M40       45:31    45:28  13,196 
   69    648  Klaas Ophoff               Zwolle                1969     23e M40       45:33    45:28  13,196 
   70    626  Thijs Bouwman              Arnhem                1994     40e Msen      45:35    45:27  13,201 
   71    688  Jonathan Brands            Zwolle                1981     41e Msen      45:39    45:38  13,148 
   72    420  Jan ten Hove               Isala '96             1976     42e Msen      45:47    45:42  13,129 
   73    704  Auke Brouwer               Luttelgeest           1965     24e M40       45:50    45:48  13,100 
   74    433  Esther Veldhuizen          Wapenveld             1995      5e Vsen      45:58    45:50  13,091 
   75    492  Bert Geerlings             Zutphen               1963     25e M40       45:59    45:54  13,072 
   76    671  Mark Timmerman             Dedemsvaart           1995     43e Msen      46:04    46:00  13,043 
   77    645  Jan Willem Hanekamp        De Gemzen             1970     26e M40       46:07    46:05  13,020 
   78    459  Nanette Dijkman            De Gemzen             1975      6e Vsen      46:07    46:07  13,010 
   79    486  Anja van Vliet             avVN                  1962      4e V40       46:28    46:24  12,931 
   80    448  Kevin Diender              Zwolle                1981     44e Msen      46:44    46:42  12,848 
   81    709  Jeroen wever               Zwolle                1983     45e Msen      46:50    46:49  12,816 
   82    453  Giorgo Thymgio             Hattem                1963     27e M40       46:52    46:46  12,830 
   83    701  Henri Ruitenberg           Kampen                1987     46e Msen      46:57    46:53  12,798 
   84    634  Patrick Wessels            Heerde                1978     47e Msen      46:58    46:52  12,802 
   85    682  Monique Tibbe              De Gemzen                       7e Vsen      46:58    46:57  12,780 
   86    449  Piet Diender               Zwolle                1952     28e M40       47:05    46:56  12,784 
   87    480  Ivo Kooman                 Kampen                1997     48e Msen      47:31    47:21  12,672 
   88    687  Dick Jansen                PEC 1910              1958     29e M40       47:35    47:29  12,636 
   89    425  Geertruida Brommer         Hattemerbroek         1974      5e V40       47:38    47:32  12,623 
   90    409  Jrn Seuters               Zwolle                1990     49e Msen      47:45    47:38  12,596 
   91    697  Jelle Hiddes               Dedemsvaart                    50e Msen      48:07    48:05  12,478 
   92    692  Frits Jagers               Dedemsvaart                    30e M40       48:10    48:07  12,470 
   93    705  Jan Witte                  Meppel                1952     31e M40       48:23    48:14  12,440 
   94    638  Johan Kloosterman          Wijhe                 1974     32e M40       48:25    48:18  12,422 
   95    481  Albert Boschman            Elburg                1949     33e M40       48:33    48:27  12,384 
   96    427  Harriet van t Oever       IJsselmuiden          1989      8e Vsen      48:38    48:35  12,350 
   97    636  Henk Jan van der Weerd     Zwolle                1980     51e Msen      48:43    48:37  12,341 
   98    658  Roanne Logtenberg          Lochem                1987      9e Vsen      48:53    48:43  12,316 
   99    614  Jan van Unen               De Gemzen             1960     34e M40       49:14    49:10  12,203 
  100    484  Richard Everhardus         Dedemsvaart           1973     35e M40       49:15    49:06  12,220 
  101    466  Hetty Wierenga-Groen       Wezep                 1972      6e V40       49:17    49:16  12,179 
  102    652  Martien van Putten         Wezep                 1968     36e M40       49:19    49:16  12,179 
  103    695  Ard Gijsendaffe            Veessen               1968     37e M40       49:21    49:16  12,179 
  104    444  Jeroen van Beek            Zwolle                1972     38e M40       49:25    49:21  12,158 
  105    632  Cees Buijs                 De Gemzen             1952     39e M40       49:40    49:35  12,101 
  106    646  Henriette Toorn            De Gemzen             1972      7e V40       49:41    49:32  12,113 
  107    441  Jeroen Kok                 Zwolle                1981     52e Msen      49:43    49:32  12,113 
  108    467  Anieke Veldkamp            Zwolle                1989     10e Vsen      49:44    49:38  12,089 
  109    494  Jakob Kuiper               Wezep                 1978     53e Msen      49:56    49:50  12,040 
  110    667  Arno Wurkum                Twello                1971     40e M40       49:56    49:49  12,044 
  111    711  Jan Kruizinga              Dronten               1951     41e M40       49:58    49:47  12,052 
  112    423  Johan Hooisma              Isala '96             1956     42e M40       50:10    50:02  11,992 
  113    619  Dolf Bartels               Spirit Lelystad       1950     43e M40       50:32    50:28  11,889 
  114    675  Karin Hijmans              Flevo Delta           1987     11e Vsen      50:32    50:31  11,877 
  115    713  Gerrit Wensink             't Loo Oldebroek               44e M40       50:57    50:52  11,796 
  116    615  Patrick Hanekamp           Wapenveld             1981     54e Msen      51:00    50:56  11,780 
  117    698  Paulien van Boven          De Gemzen             1980     12e Vsen      51:01    50:50  11,803 
  118    438  Elisabeth Geertsema        Zwolle                1986     13e Vsen      51:13    51:07  11,738 
  119    429  Leonie Eenkhoorn           Isala '96             1986     14e Vsen      51:21    51:18  11,696 
  120    428  Robert van der Meulen      Isala '96             1969     45e M40       51:23    51:19  11,692 
  121    479  Marjorie van den Brink     De Gemzen             1974      8e V40       51:25    51:16  11,704 
  122    451  Andre Welles               Arnhem                1965     46e M40       51:41    51:30  11,650 
  123    642  Edger Knier                Hattem                1978     55e Msen      51:42    51:28  11,658 
  124    703  Johan van Slooten          Lelystad              1961     47e M40       51:53    51:48  11,583 
  125    421  Wolter Beens               Zwolle                1982     56e Msen      52:16    52:07  11,513 
  126    637  Henny Berends              Spurt '88             1965     48e M40       52:22    52:14  11,487 
  127    474  Flip Nijhoff               De Gemzen             1952     49e M40       52:38    52:34  11,414 
  128    414  Marc Schonewille           Zwolle                1972     50e M40       52:42    52:32  11,421 
  129    679  Wim Egberts                De Gemzen             1949     51e M40       52:46    52:39  11,396 
  130    684  Loran Noteboom             Moordrecht            1969     52e M40       53:30    53:23  11,239 
  131    649  Janny Jongejan             De Gemzen             1961      9e V40       53:35    53:26  11,229 
  132    436  Bertus Otten               Kampen                1952     53e M40       53:40    53:32  11,208 
  133    497  Debora van Boven           Oldebroek             1980     15e Vsen      53:44    53:32  11,208 
  134    477  Sjoerdtje de Boer          Climax                1952     10e V40       53:54    53:49  11,149 
  135    488  Nick Zegger                Kampen                1987     57e Msen      53:58    53:50  11,146 
  136    461  Liesbeth Horstman          Elburg                1962     11e V40       54:04    53:46  11,159 
  137    463  Hester van Oene            Hattemerbroek         1984     16e Vsen      54:06    54:01  11,108 
  138    424  Michael van Knippenberg    Isala '96             1957     54e M40       54:11    54:04  11,097 
  139    404  Jorien Kroeze              Zwolle                1969     12e V40       54:13    54:02  11,104 
  140    660  Marit Pielman             Dedemsvaart           1989     17e Vsen      54:17    54:08  11,084 
  141    470  Mans Veldsink              Dedemsvaart           1957     55e M40       54:20    54:13  11,067 
  142    612  Ineke Helder               Zwolle                1967     13e V40       54:31    54:27  11,019 
  143    668  Edwin Claessens            Espel                 1965     56e M40       54:40    54:32  11,002 
  144    630  Reina Wijnia-Kwant         avVN                  1956     14e V40       54:41    54:40  10,976 
  145    659  Meriam Diepeveen           Zwolle                1974     15e V40       54:48    54:43  10,966 
  146    702  John de Heij               De Gemzen             1962     57e M40       55:16    55:03  10,899 
  147    455  Anne-Marie van Mourik      Zwolle                1991     18e Vsen      55:25    55:17  10,853 
  148    718  Eildert H. Delger          De Gemzen             1943     58e M40       55:49    55:44  10,766 
  149    490  Ron Schokker               Dedemsvaart           1988     58e Msen      55:52    55:43  10,769 
  150    491  Gea Brink                  Staphorst             1964     16e V40       55:57    55:51  10,743 
  151    641  Jeanette Mussche           Rouveen               1971     17e V40       56:00    55:56  10,727 
  152    401  Denis Mandon               Kampen                1963     59e M40       56:09    55:59  10,717 
  153    442  Mark Lenferink             Almelo                1977     59e Msen      56:32    56:28  10,626 
  154    468  Thijs Boddeus              Zwolle                1987     60e Msen      56:36    56:36  10,601 
  155    422  Harmke Juffer              Isala '96             1968     18e V40       57:02    56:55  10,542 
  156    651  Mitchel van Putten         Wezep                 1995     61e Msen      57:18    57:17  10,474 
  157    635  Ylona Wolf                 Elburg                1977     19e Vsen      57:19    57:16  10,477 
  158    694  Bernard Dekker             Vollenhove            1944     60e M40       57:20    57:17  10,474 
  159    473  Johan Hofstra              Kampen                1961     61e M40       57:21    57:13  10,486 
  160    680  Adelien van Beek                                 1964     19e V40       57:28    57:17  10,474 
  161    618  Mirjam Beekman             De Gemzen             1980     20e Vsen      57:30    57:17  10,474 
  162    412  Evelien Ossendrijver       Wezep                 1962     20e V40       57:41    57:31  10,432 
  163    457  Liza Karman                Isala '96             1984     21e Vsen      58:11    58:04  10,333 
  164    673  Frans Scheuneman           Friesland             1951     62e M40       58:46    58:43  10,219 
  165    487  Helma Bloemert             Staphorst             1967     21e V40       58:54    58:48  10,204 
  166    458  Rianne Boer                Wezep                 1969     22e V40       59:00    58:48  10,204 
  167    454  Petra Exel                 De Gemzen             1963     23e V40       59:00    58:47  10,207 
  168    489  Mieke Sellis               Staphorst             1959     24e V40       59:25    59:19  10,115 
  169    628  Janny Reezigt-Ponsteen     Nunspeet              1949     25e V40       59:29    59:24  10,101 
  170    431  Martijn Maris              Zwolle                1982     62e Msen      59:39    59:31  10,081 
  171    666  Egbert Geertsma            Groningen             1961     63e M40       59:48    59:37  10,064 
  172    712  Anna Maria Flier                                 1982     22e Vsen    1:00:04    59:52  10,022 
  173    672  Hylke Thiry                Zwolle                1975     63e Msen    1:00:12  1:00:00  10,000 
  174    432  Henritte Boender-van Gin  De Gemzen             1973     26e V40     1:00:31  1:00:19   9,947 
  175    613  Janine Strik               De Gemzen             1969     27e V40     1:02:26  1:02:13   9,644 
  176    715  Monique Borst              De Gemzen             1968     28e V40     1:02:42  1:02:29   9,603 
  177    416  Janet Neervoort            Kampen                1967     29e V40     1:03:22  1:03:13   9,491 
  178    446  Paul ten Brink             Kampen                1966     64e M40     1:03:22  1:03:13   9,491 
  179    419  Jeannet Massaar            Kampen                1968     30e V40     1:03:25  1:03:16   9,484 
  180    417  Jolanda Hofstede           Kampen                1972     31e V40     1:03:58  1:03:50   9,399 
  181    710  Karst Neervoort            Kampen                1968     65e M40     1:03:58  1:03:50   9,399 
  182    633  Carolien Meuleman          IJsselmuiden          1975     23e Vsen    1:04:07  1:03:54   9,390 
  183    499  Jantina van den Bosch      Wezep                 1968     32e V40     1:04:07  1:03:55   9,387 
  184    483  Jurrie Teeuwen             De Gemzen             1940     66e M40     1:04:57  1:04:52   9,250 
  185    415  Heinz Evers                Heerde                1966     67e M40     1:06:06  1:05:56   9,100 
  186    686  Piet de Vos                Emmeloord                      68e M40     1:10:55  1:10:47   8,477 
  187    707  Judith Bekkers             Veessen               1978     24e Vsen    1:20:57  1:20:45   7,430 
  188    708  Inge Maes                  De Gemzen             1971     33e V40     1:20:57  1:20:45   7,430 
  


                               ATLANTIS DATA
                            UITSLAGENLIJST - 21.1 KM 
17-01-2015 15:04                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- --------  ------
    1    226  Gertjan Liefers            AV '34                1978      1e Msen    1:10:40  1:10:39  17,917 *
    2    306  Gayri Hawery               Spirit Lelystad       1990      2e Msen    1:14:15  1:14:15  17,048 
    3    217  Andre Knol                 BB lopers             1987      3e Msen    1:14:19  1:14:19  17,033 
    4    255  Joep Emmen                 BB lopers             1982      4e Msen    1:15:29  1:15:29  16,770 
    5    238  Wilfred Bruil              Loopgroep PK          1979      5e Msen    1:16:30  1:16:29  16,550 
    6    273  Martijn Schakelaar         BB lopers             1974      1e M40     1:17:50  1:17:50  16,263 
    7    279  Jan-Pieter Mondria         De Gemzen             1963      2e M40     1:19:38  1:19:38  15,896 
    8    232  Hellen de Vries            BB lopers             1979      1e Vsen    1:20:50  1:20:49  15,663 *
    9    317  Roel van der Steege        Isala '96             1969      3e M40     1:24:21  1:24:19  15,013 
   10    311  Hans van Renselaar         Hattem                1965      4e M40     1:26:09  1:26:08  14,696 
   11    240  Andre Gijsendorffer        Zwolle                1974      5e M40     1:26:14  1:26:09  14,693 
   12    287  Dick Van Os                BB lopers             1975      6e Msen    1:26:50  1:26:49  14,580 
   13    298  Albert Mussche             Nieuwleusen           1970      6e M40     1:27:45  1:27:43  14,431 
   14    325  Bulent Suvan               Ruinerwold                      7e M40     1:28:06  1:28:00  14,384 
   15    212  Olaf Satink                PEC 1910              1971      8e M40     1:28:26  1:28:23  14,322 
   16    200  Mike Kleinlugtebeld        PEC 1910              1970      9e M40     1:28:26  1:28:24  14,319 
   17    277  Jeroen Auener              Loopgroep De Drentsc  1956     10e M40     1:29:44  1:29:40  14,117 
   18    188  Bastiaan Winkelaar         Kampen                1982      7e Msen    1:30:08  1:30:06  14,049 
   19    189  Drikus Haalboom            avVN                  1947     11e M40     1:30:11  1:30:07  14,046 
   20    191  Eric Timmer                Vaassen               1965     12e M40     1:30:12  1:30:08  14,044 
   21    309  Erwin Dol                  Flevo Delta           1967     13e M40     1:30:12  1:30:09  14,041 
   22    307  Dolf van de Grift          Putten                1970     14e M40     1:30:13  1:30:08  14,044 
   23    230  Jacobien Ruitenberg        Kampen                1989      2e Vsen    1:30:34  1:30:34  13,977 
   24    186  Paul Schalkwijk            Zwolle                1967     15e M40     1:30:40  1:30:38  13,966 
   25    322  Rutger Bruinink            Isala '96             1980      8e Msen    1:31:04  1:31:04  13,900 
   26    319  Rob Harte                  PEC 1910                       16e M40     1:31:10  1:31:05  13,897 
   27    237  Michel Flens               Hattem                1964     17e M40     1:31:42  1:31:37  13,816 
   28    297  Frans Breet                Flevo Delta           1964     18e M40     1:32:13  1:32:11  13,732 
   29    296  Jurgen Kocken              Cialfo                1963     19e M40     1:32:20  1:32:18  13,714 
   30    201  Ben Westerkamp-Warmloper   Zwolle                1968     20e M40     1:32:21  1:32:08  13,739 
   31    228  Marinus F de Groot         Kampen                1957     21e M40     1:32:37  1:32:35  13,672 
   32    292  Edwin Wallinga             Hasselt               1974     22e M40     1:32:49  1:32:45  13,648 
   33    312  Rolf Nijboer               Dalfsen               1985      9e Msen    1:33:13  1:33:06  13,596 
   34    206  Bjrn van Til              Raalte                1973     23e M40     1:33:45  1:33:43  13,507 
   35    316  Theo Jacobs                Cialfo                1957     24e M40     1:33:51  1:33:43  13,507 
   36    216  Sipko Knol                 Hardenberg            1975     10e Msen    1:34:02  1:34:00  13,466 
   37    202  Mark Veldkamp - Warmloper  Wezep                 1987     11e Msen    1:34:04  1:33:50  13,490 
   38    203  Edwin Middelveld           BB lopers             1969     25e M40     1:34:22  1:34:15  13,430 
   39    291  Ard Cloo                   Amersfoort            1968     26e M40     1:34:23  1:34:14  13,433 
   40    269  Wouter de Vos              Wapenveld             1973     27e M40     1:34:52  1:34:47  13,355 
   41    284  Dennis van den Belt        Flevo Delta           1975     12e Msen    1:34:52  1:34:50  13,348 
   42    299  Erik van der Veen          Vollenhove            1988     13e Msen    1:35:24  1:35:08  13,306 
   43    328  Gert Tadema                                      1959     28e M40     1:35:58  1:35:45  13,220 
   44    258  Kees van de Wetering       Loopgroep Aart Stigt  1963     29e M40     1:36:16  1:36:14  13,154 
   45    259  Peter Bekedam              Flevo Delta           1956     30e M40     1:36:24  1:36:20  13,140 
   46    199  Aart Lodder                Noordkop              1948     31e M40     1:37:09  1:36:58  13,054 
   47    198  Thijs Krukkert             Vitalis               1994     14e Msen    1:37:15  1:37:05  13,038 
   48    260  Corn van der Worp         Hattem                1966     32e M40     1:37:17  1:37:07  13,034 
   49    261  Arno Kwak                  De Gemzen             1968     33e M40     1:37:43  1:37:42  12,956 
   50    305  Gert Reuvekamp             Zwolle                1960     34e M40     1:38:06  1:38:02  12,912 
   51    302  Peter Jansen               PEC 1910              1953     35e M40     1:38:09  1:38:03  12,910 
   52    247  Harry v Wijnen Warmloper   Zwolle                1965     36e M40     1:38:10  1:37:56  12,925 
   53    182  Sebastiaan Wijnen          Amersfoort            1977     15e Msen    1:38:10  1:37:59  12,919 
   54    192  Rick Boer                  Deventer              1981     16e Msen    1:38:11  1:37:57  12,923 
   55    313  Stephan van Baak           Apeldoorn             1980     17e Msen    1:38:17  1:38:15  12,884 
   56    272  Anja Esveldt               BB lopers             1965      1e V40     1:38:27  1:38:26  12,860 
   57    205  Remco Groot Beumer         Raalte                1977     18e Msen    1:38:28  1:38:24  12,864 
   58    207  Marcel Wagtelenberg        De Gemzen             1965     37e M40     1:38:35  1:38:30  12,851 
   59    225  Jos Scholten               BB lopers             1986     19e Msen    1:38:44  1:38:41  12,827 
   60    187  Johan Westerink            Kampen                1968     38e M40     1:38:52  1:38:49  12,810 
   61    329  Peter Bood                 De Gemzen             1974     39e M40     1:39:04  1:38:59  12,788 
   62    714  Hermen Broekhuis           Deventer                       20e Msen    1:39:06  1:39:02  12,782 
   63    278  Laurens Koenjer            Raalte                1984     21e Msen    1:39:19  1:39:11  12,762 
   64    314  Johan van Dijk             IJsselmuiden                   40e M40     1:39:29  1:39:14  12,756 
   65    294  Willem Biemolt             Friesland             1966     41e M40     1:39:33  1:39:21  12,741 
   66    249  Harry Boerefijn            NOP                   1963     42e M40     1:39:49  1:39:46  12,688 
   67    234  Harrie Loos                NOP                   1964     43e M40     1:39:50  1:39:47  12,686 
   68    321  Corrie Stoken              Flevo Delta           1969      2e V40     1:39:55  1:39:52  12,675 
   69    236  Bram Leferink              Zwolle                1972     44e M40     1:40:16  1:40:08  12,641 
   70    243  Alex Veldkamp              Zwolle                1987     22e Msen    1:40:23  1:40:09  12,639 
   71    251  Reint Scholten             De Gemzen             1964     45e M40     1:40:59  1:40:50  12,554 
   72    224  Wilma Wibbelink            Hattem                1985      3e Vsen    1:40:59  1:40:46  12,562 
   73    194  Gerhard van Vilsteren      Isala '96             1969     46e M40     1:41:03  1:41:03  12,527 
   74    256  Jan Strik                  De Gemzen             1957     47e M40     1:41:16  1:41:07  12,518 
   75    218  Jacco Labots               De Gemzen             1972     48e M40     1:41:31  1:41:22  12,488 
   76    282  Paul Bakker                Wijhe                 1977     23e Msen    1:41:42  1:41:28  12,475 
   77    190  Gerwin Schra               Enschede              1976     24e Msen    1:41:57  1:41:52  12,426 
   78    253  Martijn Roble              Heerde                1980     25e Msen    1:41:59  1:41:53  12,424 
   79    204  Bert van Duuren            PEC 1910              1952     49e M40     1:42:12  1:42:05  12,400 
   80    250  Roelof Rekker              BB lopers             1961     50e M40     1:42:52  1:42:45  12,319 
   81    211  Renata Veltman             De Gemzen             1976      4e Vsen    1:43:08  1:43:07  12,276 
   82    262  Ben Diks                   Eerbeek               1965     51e M40     1:43:31  1:43:29  12,232 
   83    318  Remmelt Mulder             Hanzesport            1963     52e M40     1:44:01  1:43:55  12,181 
   84    300  Wim van de Poll            Oldebroek                      53e M40     1:44:29  1:44:18  12,136 
   85    239  Jos Stuivenvolt           NOP                   1963      3e V40     1:44:39  1:44:36  12,102 
   86    324  Onbekend                                                              1:44:45  1:44:33  12,107 
   87    308  Jolanda Pater              Emmeloord                       4e V40     1:45:00  1:44:56  12,063 
   88    276  IJsbrand Reijneveld        BB lopers             1958     55e M40     1:45:11  1:45:05  12,046 
   89    231  Jan bakker (Warmlopers)    Zwolle                1951     56e M40     1:45:41  1:45:29  12,000 
   90    290  Marcel Diender             PEC 1910              1970     57e M40     1:45:46  1:45:40  11,979 
   91    323  Adriaan van der Weide      Swifterbant                    58e M40     1:46:10  1:46:06  11,930 
   92    208  Dik van den Dool           Spirit Lelystad       1960     59e M40     1:46:29  1:46:20  11,904 
   93    315  Jan Broens                 Zwartebroek                    60e M40     1:46:36  1:46:29  11,887 
   94    235  Marianne Wildeman          PEC 1910              1971      5e V40     1:48:21  1:48:11  11,701 
   95    227  Willem Landman             Spirit Lelystad       1937     61e M40     1:49:04  1:48:59  11,615 
   96    254  Sander Jordans             Rozendaal             1976     26e Msen    1:49:20  1:49:02  11,609 
   97    310  Harm Dunnink               Staphorst             1967     62e M40     1:49:37  1:49:32  11,556 
   98    180  Arnold van Balen           Zwolle                1995     27e Msen    1:49:47  1:49:36  11,549 
   99    301  Ilonka Rietveld            Elburg                          5e Vsen    1:51:00  1:50:50  11,421 
  100    320  Dinand Ekkel                                     1964     63e M40     1:51:33  1:51:29  11,354
101 221 Frits Lautenbag De Gemzen 1948 64e M40 1:51:39 1:51:31 11,351 102 285 Linda Polinder De Gemzen 1980 6e Vsen 1:52:14 1:52:10 11,285 103 195 Mosses Asturias Coosemans Zeewolde 1977 28e Msen 1:52:49 1:52:46 11,225 104 268 Johan Kommerij Emmeloord 1966 65e M40 1:52:53 1:52:49 11,220 105 293 Feike Koops De Gemzen 1971 66e M40 1:53:33 1:53:23 11,164 106 242 Jurgen de Ruiter Heerde 1980 29e Msen 1:53:49 1:53:33 11,148 107 252 Marjan Dickhof De Gemzen 1976 7e Vsen 1:53:49 1:53:45 11,128 108 257 Herman Stijf Heerde 1972 67e M40 1:53:49 1:53:34 11,146 109 241 Dirk Stijf Heerde 1980 30e Msen 1:53:49 1:53:32 11,149 110 214 Floor Goes De Gemzen 1976 8e Vsen 1:53:50 1:53:42 11,133 111 245 Jaap van de Kolk Elburg 1959 68e M40 1:54:19 1:54:12 11,084 112 274 Richard Hofmeijer Heerde 1979 31e Msen 1:54:57 1:54:48 11,026 113 295 Marit van Petersen Isala '96 1980 9e Vsen 1:55:17 1:55:15 10,983 114 215 Andre de Zwaan Loopgroep PK 1985 32e Msen 1:55:36 1:55:27 10,964 115 210 Harjan van Duren Zwolle 1969 69e M40 1:56:36 1:56:20 10,881 116 270 Tonny Holleboom Broekland Ov 1953 70e M40 1:57:52 1:57:39 10,759 117 248 Arno Klein Elburg 1971 71e M40 1:58:33 1:58:24 10,691 118 286 Geeske Sterkenburgh Almere '81 1974 6e V40 2:00:03 1:59:56 10,554 119 264 Ferry Ernst HAC '63 1962 72e M40 2:00:16 2:00:05 10,541 120 303 Gerald Wieten Dronten 1959 73e M40 2:01:19 2:01:07 10,451 121 181 Douwe van der Wier Zwolle 1971 74e M40 2:02:04 2:01:54 10,384 122 280 Henk ter Steege Balkbrug 1956 75e M40 2:02:05 2:01:53 10,386 123 185 Eveline Lenferink Almelo 1980 10e Vsen 2:02:35 2:02:28 10,336 124 281 Edo Wiltink Apeldoorn 1984 33e Msen 2:03:54 2:03:40 10,236 125 267 Herman Euverman Friesland 1953 76e M40 2:03:56 2:03:44 10,230 126 179 Caroline Jans Wezep 1963 7e V40 2:04:40 2:04:31 10,166 127 304 Giny Aarst Zwolle 11e Vsen 2:05:49 2:05:36 10,078 128 289 Jeannet Kommer De Gemzen 1974 8e V40 2:06:53 2:06:45 9,987 129 275 Linda Koetsier Apeldoorn 1989 12e Vsen 2:08:10 2:07:57 9,893 130 263 Jan Kramer Hollandscheveld 1988 34e Msen 2:08:28 2:08:20 9,864 131 193 Henk Noordman Twello 1952 77e M40 2:09:48 2:09:34 9,770 132 271 Ton Onderwater Zwolle 1958 78e M40 2:09:49 2:09:37 9,766 133 222 Jan Kaat De Gemzen 1959 79e M40 2:10:18 2:10:12 9,722 134 244 Bert Vlijm De Gemzen 1959 80e M40 2:10:19 2:10:12 9,722 135 246 Femmieke Lovers HAC '63 1962 9e V40 2:10:50 2:10:39 9,689 136 283 Alice Vos HAC '63 1966 10e V40 2:10:50 2:10:39 9,689 137 327 Karin Peterse PEC 1910 1968 11e V40 2:10:50 2:10:38 9,690 138 265 Jozina Ernst HAC '63 1965 12e V40 2:10:50 2:10:39 9,689 139 219 Rommy Bijlsma Hoogeveen 1967 13e V40 2:10:50 2:10:39 9,689 140 184 Tom Dams Sint Jansklooster 1978 35e Msen 2:17:11 2:16:57 9,243 141 266 Dick Hendriks Zwolle 1961 81e M40 2:25:17 2:25:08 8,722 142 178 Nathalie de Weerd Zwolle 1982 13e Vsen 2:25:17 2:25:08 8,722

  Atlantis Data is een bedrijf dat gespecialiseerd is in datacommunicatie en telecommunicatie