Euroma
                    7E EUROMA KRUIDENLOOP 15 MAART 2014
                        UITSLAGENLIJST - 500 METER
15-03-2014 12:25                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- --------  ------
    1    900  Esmee Vis                  De Gemzen             2005      1e M-8        1:59     1:59  15,126 
    2    915  Wout Hollander             De Gemzen             2006      1e J-8        2:01     2:01  14,876 
    3    918  Nienke Wagenaar            De Gemzen             2005      2e M-8        2:01     2:01  14,876 
    4    919  Renske Hanekamp            De Gemzen             2006      3e M-8        2:02     2:02  14,754 
    5    916  Elodie van Arken           De Gemzen             2006      4e M-8        2:10     2:09  13,953 
    6    922  Mik Meijerink              De Gemzen             2005      5e M-8        2:11     2:11  13,740 
    7    943  Timo Hanekamp              De Gemzen             2006      2e J-8        2:11     2:11  13,740 
    8    912  Britt van der Linden       Zwolle                2007      6e M-8        2:13     2:13  13,534 
    9    930  Suusje Berkenbosch         De Gemzen             2005      7e M-8        2:14     2:13  13,534 
   10    948  Jorn Smalbrugge            Hasselt                         3e J-8        2:19     2:18  13,043 
   11    945  Alexander Wagner           De Gemzen             2005      4e J-8        2:20     2:19  12,950 
   12    901  Britt Borger               ACO Van Elderen       2006      8e M-8        2:22     2:21  12,766 
   13    906  Merel Beekman              De Gemzen             2006      9e M-8        2:22     2:22  12,676 
   14    937  Ruben de Lange             Zwolle                2005      5e J-8        2:22     2:22  12,676 
   15    939  Trynke Lourens             De Gemzen             2007     10e M-8        2:27     2:27  12,245 
   16    931  Janthe Kuipers             Heerde                2005     11e M-8        2:30     2:22  12,676 
   17    936  Jurre de Lange             Zwolle                2009      6e J-8        2:32     2:30  12,000 
   18    944  Caerijs Fransen                                  2007      7e J-8        2:33     2:33  11,765 
   19    942  Bente Hanekamp             De Gemzen             2006     12e M-8        2:35     2:34  11,688 
   20    941  Mathijn Wever              Zwolle                2007      8e J-8        2:36     2:36  11,538 
   21    910  Nienke Kroes               Cialfo                2006     13e M-8        2:41     2:39  11,321 
   22    917  Carice van Arken           't Harde              2008     14e M-8        2:47     2:45  10,909 
   23    904  Sophie Kroon               Isala '96             2007     15e M-8        2:50     2:48  10,714 
   24    928  Brenda Wensink             't Loo Oldebroek      2008     16e M-8        2:53     2:52  10,465 
   25    929  Diane Wensink              't Loo Oldebroek      2007     17e M-8        2:55     2:54  10,345 
   26    940  Julia Bleijenburg          Wezep                 2007     18e M-8        3:06     3:05   9,730 
   27    938  Nina Visser                Kampen                2009     19e M-8        3:12     3:08   9,574 
   28    947  Collin Dokter              Heerde                2008      9e J-8        3:13     3:11   9,424 
   29    933  Jara Klink                 Koninklijke Euroma    2009     20e M-8        3:17     3:13   9,326 
   30    932  Job Kuipers                Heerde                2008     10e J-8        3:21     3:14   9,278 
   31    946  Jori Wolf                  Heerde                2009     11e J-8        3:22     3:21   8,955 
   32    908  Inez Montfrooy             Heerde                2009     21e M-8        3:27     3:20   9,000 
   33    920  Joshua Eghuizen            Apeldoorn             2009     12e J-8        3:29     3:25   8,780 
   34    924  Marit van Norel            Zwolle                2008     22e M-8        3:33     3:27   8,696 
   35    935  Celine Bood                Wapenveld             2005     23e M-8        3:35     3:30   8,571 
   36    905  Sebbe Hoogland             Apeldoorn             2010     13e J-8        3:48     3:42   8,108 
   37    907  Melle Kroon                Kampen                2009     14e J-8        3:48     3:42   8,108 
   38    911  Tess van der Linden        Zwolle                2010     24e M-8        3:49     3:43   8,072 
   39    923  Joah Visser                Hattem                2010     15e J-8        3:53     3:50   7,826 
   40    934  Romee Bood                 Wapenveld             2007     25e M-8        3:57     3:53   7,725 
   41    925  Fenna Fransen              Hasselt               2009     26e M-8        4:02     4:01   7,469 
   42    927  Gerrit Wensink             't Loo Oldebroek      2009     16e J-8        4:03     4:01   7,469 

                    7E EUROMA KRUIDENLOOP 15 MAART 2014
                        UITSLAGENLIJST - 1000 METER
15-03-2014 12:25                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- --------  ------
    1    954  Desi van Emmerik           Cialfo                2002      1e M9-12      3:27     3:27  17,391 
    2    960  Minke Nijhuis              PEC 1910              2002      2e M9-12      3:34     3:34  16,822 
    3    972  Gijs van de Wetering       Cialfo                2002      1e J9-12      3:39     3:38  16,514 
    4    985  Daan van trier             De Gemzen             2002      2e J9-12      3:41     3:41  16,290 
    5    951  Jim van Emmerik            Cialfo                2004      3e J9-12      3:44     3:44  16,071 
    6    953  Emma van Emmerik           Cialfo                2002      3e M9-12      3:49     3:48  15,789 
    7    952  Sam van Emmerik            Cialfo                2004      4e J9-12      3:49     3:48  15,789 
    8    964  Iris Gils                  PEC 1910              2002      4e M9-12      3:51     3:50  15,652 
    9    968  Julia Eisen                Zwolle                2002      5e M9-12      3:58     3:57  15,190 
   10    961  Elin Logtenberg            PEC 1910              2002      6e M9-12      4:01     4:01  14,938 
   11    970  Elisa Nap                  De Gemzen             2004      7e M9-12      4:09     4:07  14,575 
   12    982  Silke Wijnstok             De Gemzen             2004      8e M9-12      4:10     4:09  14,458 
   13    955  Iris Reurink               De Gemzen             2001      9e M9-12      4:12     4:12  14,286 
   14    984  Ruben Steenbergen          Rijssen               2001      5e J9-12      4:17     4:16  14,063 
   15    965  Myrthe Renshoff            De Gemzen             2002     10e M9-12      4:18     4:17  14,008 
   16    966  Merijn Renshoff            De Gemzen             2004      6e J9-12      4:18     4:18  13,953 
   17    981  Thijmen de Longe           Zwolle                2003      7e J9-12      4:24     4:22  13,740 
   18    957  Janouk Kroes               Cialfo                2003     11e M9-12      4:26     4:25  13,585 
   19    958  Jasper Rosingh             Zwolle                2003      8e J9-12      4:28     4:25  13,585 
   20    986  Stefan Steenbergen         AV Rijssen            2003      9e J9-12      4:46     4:44  12,676 
   21    987  Ruth Steenbergen           AV Rijssen            2004     10e J9-12      4:52     4:50  12,414 
   22    971  Esmé Stegeman              De Gemzen             2002     12e M9-12      4:53     4:52  12,329 
   23    969  Marith Jansen              De Gemzen             2001     13e M9-12      4:57     4:56  12,162 
   24    967  Lisa Eisen                 Zwolle                2004     14e M9-12      4:58     4:57  12,121 
   25    973  Esmé Bastiaannet           De Gemzen             2002     15e M9-12      5:02     5:02  11,921 
   26    959  Suzanne Floor              De Gemzen             2003     16e M9-12      5:05     5:02  11,921 
   27    956  Jasmijn Lassche            De Gemzen             2004     17e M9-12      5:06     5:04  11,842 
   28    979  Bas Oosterhof              De Gemzen             2004     11e J9-12      5:11     5:10  11,613 
   29    975  Jonne Bartels              Zwolle                2005     18e M9-12      5:14     5:11  11,576 
   30    980  Tom Ooosterhof             De Gemzen             2003     12e J9-12      5:16     5:14  11,465 
   31    976  Maartje Vos                Zwolle                2005     19e M9-12      5:17     5:15  11,429 
   32    974  Isa Bartels                Zwolle                2002     20e M9-12      5:27     5:25  11,077 
   33    977  Rens van Oosten            De Gemzen             2005     13e J9-12      5:42     5:40  10,588 
   34    983  Tessa Hanekamp             De Gemzen             2002     21e M9-12      5:51     5:51  10,256 
   35    978  Tieme van Oosten           De Gemzen             2005     14e J9-12      6:10     6:08   9,783 
   36    963  Kimberly Brink             Wapenveld             2004     22e M9-12      6:15     6:14   9,626 


                    7E EUROMA KRUIDENLOOP 15 MAART 2014
                           UITSLAGENLIJST - 5 KM
15-03-2014 12:25                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- --------  ------
    1    748  Arne Mulder                BB lopers             1990      1e Man       16:04    16:03  18,692 
    2    787  Tako Olivier               BB lopers                       2e Man       16:12    16:11  18,538 
    3    836  Joep Emmen                 BB lopers             1982      3e Man       16:15    16:15  18,462 
    4    786  Erik Slomp                 BB lopers             1984      4e Man       16:29    16:29  18,200 
    5    393  Henk Smalbrugge            BB lopers                       5e Man       17:23    17:22  17,274 
    6    754  Jens Tybout                Isala '96             1993      6e Man       18:29    18:28  16,245 
    7    844  Thijs Doornwaard           Heerde                1997      7e Man       18:37    18:37  16,115 
    8    751  Jeroen de Haan             Raalte                1985      8e Man       18:44    18:43  16,028 
    9    888  Martijn Kogelman           Zwolle                1972      9e Man       18:50    18:50  15,929 
   10    796  Folkert van den Berg       Gersloot              1993     10e Man       18:56    18:55  15,859 
   11    708  Jurgen van Dijk            PEC 1910              1977     11e Man       19:09    19:09  15,666 
   12    757  Tess Boekema               BB lopers             1993      1e Vrouw     19:12    19:11  15,639 
   13    740  Jurian Onderdijk           De Gemzen             1995     12e Man       19:12    19:11  15,639 
   14    845  Gerrit Doornwaard          Heerde                1964     13e Man       19:27    19:26  15,437 
   15    793  Daniël van den Esschert    Heerde                1993     14e Man       19:32    19:31  15,371 
   16    784  Peter Gils                 BB lopers             1971     15e Man       19:37    19:36  15,306 
   17    714  Marleen Stoel              Isala '96             1996      2e Vrouw     19:57    19:57  15,038 
   18    769  Bas de Jong                Zwolle                2000     16e Man       20:01    20:00  15,000 
   19    745  Rik van den Brink          Epe                   1995     17e Man       20:02    19:59  15,013 
   20    699  Erwin Schoneville          Cialfo                1989     18e Man       20:02    20:01  14,988 
   21    842  Erik Klink                 Raalte                1982     19e Man       20:05    20:05  14,938 
   22    790  Marlies Groenewold         BB lopers             1983      3e Vrouw     20:09    20:08  14,901 
   23    794  Joas Woudstra              Heerenveen                     20e Man       20:11    20:10  14,876 
   24    773  Anja Esveldt               BB lopers             1965      4e Vrouw     20:14    20:13  14,839 
   25    884  Ronald Schotman            Heino                          21e Man       20:17    20:16  14,803 
   26    776  Ton Markink                PEC 1910              1963     22e Man       20:23    20:23  14,718 
   27    755  Simon Visser               Kampen                1980     23e Man       20:23    20:23  14,718 
   28    750  Niels Visser               Hattem                1983     24e Man       20:23    20:23  14,718 
   29    762  Mischa Visser              Hanzesport            1977     25e Man       20:34    20:33  14,599 
   30    883  Gerja Zielman              Heino                 1980      5e Vrouw     20:38    20:37  14,551 
   31    640  Iwan Brink                 Zwolle                1981     26e Man       20:44    20:43  14,481 
   32    799  Marije Dankelman           ACO Van Elderen       1997      6e Vrouw     20:54    20:53  14,366 
   33    642  Lisa van Dijk              Hattem                1995      7e Vrouw     21:03    20:59  14,297 
   34    662  Marie Klein                De Gemzen             1981      8e Vrouw     21:12    21:10  14,173 
   35    723  Berthram Mak               De Gemzen             1964     27e Man       21:12    21:10  14,173 
   36    655  Daan Veenhuizen            PEC 1910              2000     28e Man       21:16    21:14  14,129 
   37    874  Tamara Pleiter             Heerde                1987      9e Vrouw     21:17    21:16  14,107 
   38    665  Michael van den Berg       Epe                   1986     29e Man       21:33    21:18  14,085 
   39    777  Dennis Koetsier            Eerbeek               1985     30e Man       21:38    21:36  13,889 
   40    779  Jordy van Leeuwen          Zwolle                1988     31e Man       21:56    21:37  13,878 
   41    643  Arjan Nijhof               Cialfo                1992     32e Man       22:05    21:54  13,699 
   42    847  Ellen Keizer               Raalte                1985     10e Vrouw     22:05    22:04  13,595 
   43    846  Aafke Willemsen            Nieuw Heeten          1979     11e Vrouw     22:08    22:07  13,564 
   44    722  Mike Leurink               PEC 1910              1999     33e Man       22:17    22:15  13,483 
   45    707  Paul Floor                 PEC 1910              1959     34e Man       22:24    22:22  13,413 
   46    653  Christiaan van Putten      Cialfo                1971     35e Man       22:26    22:23  13,403 
   47    654  Tim van Putten             Emst                  2001     36e Man       22:26    22:23  13,403 
   48    670  Sven Jeths                 Apeldoorn             1983     37e Man       22:35    22:31  13,323 
   49    441  Dik Zwanepol               Hattem                1981     38e Man       22:47    22:34  13,294 
   50    783  Jeroen Wever               Zwolle                1983     39e Man       22:53    22:53  13,110
   51    694  Harold Post                Isala '96             1983     40e Man       22:57    22:54  13,100 
   52    747  Arnout Mak                 De Gemzen             1998     41e Man       22:58    22:56  13,081 
   53    703  Reinier Simens             Heerde                1983     42e Man       23:06    21:40  13,846 
   54    682  I Eghuizen                 Apeldoorn             1982     43e Man       23:07    23:03  13,015 
   55    705  Dinie ten Napel            NOP                   1991     12e Vrouw     23:09    22:59  13,053 
   56    849  Herno Tiemens              Staphorst                      44e Man       23:12    23:10  12,950 
   57    728  Harry van Ogtrop           Zwolle                1963     45e Man       23:12    23:04  13,006 
   58    788  Albert Horsman             Atletics Nijverdal             46e Man       23:29    23:25  12,811 
   59    742  Dick de Reus               Nunspeet              1954     47e Man       23:41    23:26  12,802 
   60    744  Malou Eisen                Zwolle                2000     13e Vrouw     23:46    23:45  12,632 
   61    671  Sietse Aartsma             Zwolle                1965     48e Man       23:49    23:44  12,640 
   62    732  Merijn Logtenberg          PEC 1910              1999     49e Man       23:58    23:55  12,544 
   63    795  Amyke Veurink              Zwolle                1967     50e Man       23:59    23:55  12,544 
   64    736  Rianne Schonewille         PEC 1910              2000     14e Vrouw     24:17    24:14  12,380 
   65    738  Erika Aan het Rot          Wapenveld             1990     15e Vrouw     24:18    24:04  12,465 
   66    775  Lieke Markink              PEC 1910              2001     16e Vrouw     24:20    24:13  12,388 
   67    792  Bram Beekman               PEC 1910              2004     51e Man       24:23    24:19  12,337 
   68    645  Gerrit van der Wal         Cialfo                1958     52e Man       24:26    24:22  12,312 
   69    785  Henk-Jan Schonewille       Zwolle                1965     53e Man       24:29    24:24  12,295 
   70    704  Lubette van Urk            NOP                   1994     17e Vrouw     24:33    24:24  12,295 
   71    669  Nathalie Beck              De Gemzen             1975     18e Vrouw     24:35    24:24  12,295 
   72    760  Jacqueline van der Scheer  Heerde                1961     19e Vrouw     24:43    24:40  12,162 
   73    891  Eric van den Beld          Wezep                 1982     54e Man       24:44    24:29  12,253 
   74    443  Arjan van het Ende                                        55e Man       24:47    24:34  12,212 
   75    698  Renate Kroes               Cialfo                1973     20e Vrouw     24:55    24:52  12,064 
   76    758  Jan-Hilbert vd Wetering    Cialfo                1974     56e Man       24:59    24:47  12,105 
   77    743  Patrick Hanekamp           Wapenveld             1981     57e Man       25:10    25:03  11,976 
   78    753  Ate Smit                   Olst                  1960     58e Man       25:13    25:05  11,960 
   79    701  Marc Vastenhout            Veluwe                1968     59e Man       25:27    25:22  11,827 
   80    889  Johan Karstens             Heino                 1954     60e Man       25:29    25:21  11,834 
   81    892  Vincent Koetsier                                          61e Man       25:32    25:23  11,819 
   82    709  Dorte Pedersen             Koninklijke Euroma    1962     21e Vrouw     25:50    25:40  11,688 
   83    761  Anne Bartelds              Start '78             1945     62e Man       25:51    25:46  11,643 
   84    673  Theo van den Berg          Heerde                1991     63e Man       25:55    25:55  11,576 
   85    763  Natasja van Gelder         Veessen               1993     22e Vrouw     26:06    26:02  11,524 
   86    797  Paul Kok                   Veluwe                1946     64e Man       26:10    26:05  11,502 
   87    726  Barthil van Deelen         Doornspijk            2003     65e Man       26:16    26:11  11,458 
   88    666  Karien Steenbergen         Epe                   1986     23e Vrouw     26:19    26:04  11,509 
   89    764  Annet van Egteren          Veessen               1968     24e Vrouw     26:23    26:19  11,400 
   90    869  Ben Kok                    Kampen                1970     66e Man       26:23    26:18  11,407 
   91    839  Jan Kok                    Boven-Leeuwen         1962     67e Man       26:24    26:14  11,436 
   92    873  Danny Velthuijzen          Epe                   1992     68e Man       26:30    26:16  11,421 
   93    850  Gea Brink                  Staphorst             1964     25e Vrouw     26:45    26:43  11,229 
   94    752  Tineke Admiraal            Zwolle                1957     26e Vrouw     26:55    26:50  11,180 
   95    798  Astrid Beerten             Veluwe                1963     27e Vrouw     27:06    27:02  11,097 
   96    648  Bianca Koorn               Wapenveld             1983     28e Vrouw     27:08    26:54  11,152 
   97    737  Marielle Eghuizen          Apeldoorn             1979     29e Vrouw     27:08    27:04  11,084 
   98    647  Robin Welgraven Koorn      Apeldoorn             1989     69e Man       27:08    26:54  11,152 
   99    774  Alfred van de Beerecamp    Heerde                1975     70e Man       27:25    27:14  11,016 
  100    843  Rolf Tempelman             Nieuwleusen                    71e Man       27:31    27:30  10,909 
  101    681  Henk Kanter                PvdA Heerde           1957     72e Man       27:36    27:22  10,962 
  102    841  Els den Hengst             De Gemzen             1963     30e Vrouw     27:37    27:26  10,936 
  103    782  Henk Juffer                avVN                  1941     73e Man       27:38    27:29  10,916 
  104    894  Bea Claessens              Cialfo                         31e Vrouw     27:39    27:28  10,922 
  105    765  Christel Niks              Dedemsvaart           1989     32e Vrouw     27:40    27:28  10,922 
  106    759  Steane Dijkslag            Wapenveld             1979     33e Vrouw     27:44    27:40  10,843 
  107    697  Linda Brouwer              Hoogeveen             1975     34e Vrouw     27:46    27:37  10,863 
  108    885  Kambert Postma             Zwolle                         74e Man       27:50    27:43  10,824 
  109    689  Maike Smeenk               Koninklijke Euroma    1988     35e Vrouw     27:51    27:44  10,817 
  110    719  Mia Eilander-Colijn        Wapenveld             1982     36e Vrouw     27:54    27:42  10,830 
  111    693  Roderick Bastiani          Wapenveld             1996     75e Man       27:58    27:55  10,746 
  112    734  Truus Verbiesen            Hattem                1975     37e Vrouw     28:06    27:57  10,733 
  113    724  Anouk van Dijk             Hattem                1994     38e Vrouw     28:07    27:58  10,727 
  114    890  Jolanda van der Velde      Zwolle                1961     39e Vrouw     28:07    28:03  10,695 
  115    696  Henri Slijkhuis            Epe                   1952     76e Man       28:09    28:00  10,714 
  116    767  Petra van Selling          Hattem                1989     40e Vrouw     28:14    28:01  10,708 
  117    687  Alwine Bleijenburg         Wezep                 1978     41e Vrouw     28:17    28:15  10,619 
  118    712  Thijs Vester               Koninklijke Euroma    1950     77e Man       28:18    28:07  10,670 
  119    772  Bertus Schutte             ACO Van Elderen       1942     78e Man       28:20    28:09  10,657 
  120    685  Angelique van Ommen        Wezep                 1981     42e Vrouw     28:38    28:35  10,496 
  121    749  Anja van 't Hul            De Gemzen             1971     43e Vrouw     28:41    28:31  10,520 
  122    702  Johan Boer                 Wezep                 1980     79e Man       28:44    28:32  10,514 
  123    641  Marjon Schiltman           PEC 1910              1964     44e Vrouw     28:48    28:35  10,496 
  124    886  Janwillem Schiltman        Zwolle                1966     80e Man       28:48    28:35  10,496 
  125    690  Martijn van der Beek       Koninklijke Euroma    1984     81e Man       28:49    28:42  10,453 
  126    893  Gert Jongerman             Wapenveld                      82e Man       29:14    29:06  10,309 
  127    835  van Werven                 De Gemzen             1976     45e Vrouw     29:23    29:09  10,292 
  128    718  Ilse van Arken             De Gemzen             1978     46e Vrouw     29:24    29:16  10,251 
  129    674  Johanne Ros                Koninklijke Euroma    1980     47e Vrouw     29:27    29:20  10,227 
  130    867  Agneta Fieten              Zuidwolde Dr                   48e Vrouw     29:32    29:29  10,175 
  131    730  Marielle Huisman           De Gemzen             1972     49e Vrouw     29:32    29:19  10,233 
  132    686  Marjan Doorneweerd         Wezep                 1980     50e Vrouw     29:36    29:34  10,147 
  133    715  Ypke de Jong               Zwolle                1946     83e Man       29:39    29:34  10,147 
  134    739  Adri Dokter                Wapenveld             1962     84e Man       29:42    29:36  10,135 
  135    720  Marieke Eilander-v Marle   Wapenveld             1971     51e Vrouw     29:48    29:35  10,141 
  136    678  Saskia Topfer              Koninklijke Euroma    1979     52e Vrouw     29:52    28:31  10,520 
  137    676  Niels Wessels              Koninklijke Euroma    1981     85e Man       29:52    29:45  10,084 
  138    781  Heidi Marskamp             Wapenveld             1978     53e Vrouw     29:56    29:50  10,056 
  139    711  Ineke Witte                Koninklijke Euroma    1956     54e Vrouw     30:03    29:53  10,039 
  140    770  Gert Sportel               Veessen               1963     86e Man       30:03    29:55  10,028 
  141    771  Petra Landman              Wapenveld             1975     55e Vrouw     30:03    29:55  10,028 
  142    646  Karin Schaver              Zwolle                1972     56e Vrouw     30:08    29:52  10,045 
  143    721  Jessica Oldenhof-Colijn    Wapenveld             1977     57e Vrouw     30:11    30:11   9,939 
  144    872  Herman Brummel             Heerde                1944     87e Man       30:18    30:04   9,978 
  145    725  Bert van Deelen            Doornspijk            1967     88e Man       30:22    30:17   9,906 
  146    840  Dennis Jungerman           Wezep                 1987     89e Man       30:26    30:17   9,906 
  147    700  Jorien van Heerde          Wezep                 1987     58e Vrouw     30:26    30:16   9,912 
  148    766  Geke Kegelaara             Wapenveld             1959     59e Vrouw     30:30    30:18   9,901 
  149    706  Hellen Simens              Wapenveld             1986     60e Vrouw     30:33    30:13   9,928 
  150    780  Petra v.d. Brake                                 1979     61e Vrouw     30:35    30:30   9,836 
  151    768  Ilona Hofmeijer            De Gemzen             1993     62e Vrouw     30:45    30:39   9,788 
  152    677  Hilde Zuidberg             Koninklijke Euroma    1966     63e Vrouw     30:50    30:38   9,793 
  153    656  Jaco Treep                 Hattem                1966     90e Man       31:11    30:54   9,709 
  154    660  Auke van Selling           Hattem                1961     91e Man       31:11    30:54   9,709 
  155    837  Sofie Kruise               PEC 1910              2003     64e Vrouw     31:20    31:08   9,636 
  156    838  Arjan Kruise               PEC 1910              1967     92e Man       31:21    31:09   9,631 
  157    789  Bea Bessels                De Gemzen             1966     65e Vrouw     31:23    31:17   9,590 
  158    651  Anita Schuurhuis           Zwolle                1964     66e Vrouw     31:29    31:13   9,610 
  159    691  Jentina Seinen             Koninklijke Euroma    1982     67e Vrouw     31:33    31:26   9,544 
  160    868  Willem van Buren           De Gemzen             1965     93e Man       31:42    31:32   9,514 
  161    668  Henriëtte ten Hove         Zwolle                1980     68e Vrouw     31:45    31:45   9,449 
  162    675  Gerola van Benthem         Koninklijke Euroma    1988     69e Vrouw     31:54    31:48   9,434 
  163    664  Siebren Buist              PvdA Heerde           1954     94e Man       32:10    31:57   9,390 
  164    871  Nelleke Evers              Veluwe                1951     70e Vrouw     32:17    32:08   9,336 
  165    870  Iris Sielias               Fivelstreek           1972     71e Vrouw     32:17    32:09   9,331 
  166    887  Mariske van der Wall       Koninklijke Euroma             72e Vrouw     32:20    32:10   9,326 
  167    875  Marije Hamer               Hattem                1980     73e Vrouw     32:32    32:26   9,250 
  168    727  Jacqueline van Mierlo      Zwolle                1962     74e Vrouw     32:33    32:23   9,264 
  169    791  Steef van Alphen           Apeldoorn             1956     95e Man       32:36    32:28   9,240 
  170    649  Esther van de Plasse       Cialfo                1969     75e Vrouw     32:38    32:31   9,226 
  171    650  Astrid Brink               Wapenveld             1974     76e Vrouw     32:48    32:46   9,156 
  172    644  Wilma van der Wal          Cialfo                1960     77e Vrouw     32:49    32:42   9,174 
  173    639  Zana Brink                 Zwolle                1978     78e Vrouw     32:58    32:55   9,114 
  174    684  Sonja Wijnia               Hasselt               2000     79e Vrouw     33:08    31:49   9,429 
  175    680  Doreen Wijnia-Kwant        avVN                  1956     80e Vrouw     33:08    31:50   9,424 
  176    778  Janien Westerink           De Gemzen             1968     81e Vrouw     33:12    32:57   9,105 
  177    716  Ans Nijhoff                Elburg                1953     82e Vrouw     33:32    33:27   8,969 
  178    663  Menno-Job Heukels          Koninklijke Euroma    1967     96e Man       34:16    34:08   8,789 
  179    741  Zoë Kroon                  Koninklijke Euroma    1996     83e Vrouw     34:16    34:08   8,789 
  180    658  Lucie Mosterd              Zwolle                1961     84e Vrouw     34:32    34:16   8,755 
  181    683  Daniëlle Praas             De Sprinter           1971     85e Vrouw     35:44    33:26   8,973 
  182    661  Ina Vijge                  PvdA Heerde           1960     86e Vrouw     38:16    38:02   7,888 
  183    735  Linda Floor                De Gemzen             1979     87e Vrouw     39:12    39:06   7,673 
  184    695  Annette Fokkens            Nieuwleusen           1952     88e Vrouw     39:27    39:16   7,640 



                    7E EUROMA KRUIDENLOOP 15 MAART 2014
                          UITSLAGENLIJST - 10 KM
15-03-2014 12:25                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- --------  ------
    1    382  Freek Strijker             Gehandicapten Sportc  1959      1e Whl M     31:06    31:06  19,293 
    2    388  Erik Driesen               Vollenhove            1978      1e Msen      32:57    32:57  18,209 
    3    343  Edwin Slijkhuis            Vitalis               1987      2e Msen      33:11    33:10  18,090 
    4    313  Leon van Leusen            BB lopers             1982      3e Msen      34:48    34:48  17,241 
    5    457  David Calderon                                   1988      4e Msen      35:52    35:52  16,729 
    6    322  Willem de Weerdt           Cialfo                1955      1e M50       35:57    35:57  16,690 
    7    300  Stefan Breet               Flevo Delta           1992      5e Msen      36:34    36:33  16,416 
    8    399  Henk Bos                   Sloten Fr                       6e Msen      36:42    36:42  16,349 
    9    318  Martijn Schakelaar         BB lopers             1974      1e M40       36:53    36:52  16,275 
   10    389  Johan Steenbergen          AV Rijssen            1972      2e M40       36:53    36:53  16,268 
   11    396  Jan Pieter Mondria         De Gemzen             1963      2e M50       36:54    36:52  16,275 
   12    289  Bernard Nitrauw            BB lopers             1980      7e Msen      36:56    36:55  16,253 
13 379 Henk Schaling Gehandicapten Sportc 2e Whl M 37:04 37:04 16,187 14 145 Gertjan Lahuis Veluwe 1972 3e M40 37:08 37:07 16,165 15 222 Roel-Jan Heeringa PEC 1910 1973 4e M40 37:10 37:09 16,151 16 397 Henk Wolf Spirit Lelystad 8e Msen 37:13 37:12 16,129 17 178 Tanja Zomer Gehandicapten Sportc 1978 1e Whl V 37:34 37:34 15,972
 18 408 Peter Engelberts Opheusden 1988 9e Msen 37:35 37:33 15,979 19 326 Jeroen Driehuis PEC 1910 1986 10e Msen 37:52 37:51 15,852 20 422 Mario Diks Apeldoorn 1972 5e M40 37:56 37:54 15,831 21 395 Hellen de Vries PEC 1910 1979 1e Vsen 37:58 37:57 15,810 22 444 Wilco Steenwijk PEC 1910 1980 11e Msen 38:20 38:18 15,666 23 386 Robin Veldhuis PEC 1910 1971 6e M40 38:21 38:19 15,659 24 162 Maikel Vogels De Gemzen 1976 12e Msen 38:24 38:18 15,666 25 205 Ruben Schoenmakers De Gemzen 1995 13e Msen 38:29 38:29 15,591 26 299 Robert Reitsema Isala '96 1965 7e M40 38:39 38:39 15,524 27 308 Michel Blaauwgeers BB lopers 1972 8e M40 39:13 39:12 15,306 28 346 Andre Meuleman Cialfo 1970 9e M40 39:19 39:16 15,280 29 407 Bart Geurts Dodewaard 1981 14e Msen 39:25 39:23 15,235 30 372 Antonius Poelman PEC 1910 1957 3e M50 39:29 39:28 15,203 31 337 Theo Boekema BB lopers 1957 4e M50 39:39 39:38 15,139 32 333 Jan van Norel Zwolle 1970 10e M40 39:49 39:46 15,088 33 344 John Blankhorst Dalfsen 1971 11e M40 39:52 39:51 15,056 34 384 Jeol Timmerman Dedemsvaart 1989 15e Msen 39:53 39:51 15,056 35 411 Danny van den Beld Wezep 1984 16e Msen 39:58 39:56 15,025 36 170 Arnout Slijkhuis Loopgroep Groningen 1982 17e Msen 40:17 40:15 14,907 37 223 Jan Schra IJsselmuiden 1988 18e Msen 40:19 40:18 14,888 38 345 Peter van Grootheest Zwolle 1970 12e M40 40:20 40:07 14,956 39 250 Arnoud Lammers Zwolle 1963 5e M50 40:37 40:33 14,797 40 295 Ben van Boven Zwolle 1991 19e Msen 40:41 40:37 14,772 41 332 Hans Peters Vaassen 1980 20e Msen 40:44 40:43 14,736 42 158 Janko van Arken De Gemzen 1976 21e Msen 40:46 40:46 14,718 43 261 Willem Albers Isala '96 1962 6e M50 40:48 40:48 14,706 44 126 Richard Kroon Isala '96 1981 22e Msen 41:17 41:13 14,557 45 128 Albert Lantink Zwolle 1981 23e Msen 41:20 41:17 14,534 46 427 Arjo Spans Zwolle 1970 13e M40 41:22 41:17 14,534 47 319 Henk-Jan Roeke Wapenveld 1981 24e Msen 41:24 41:20 14,516 48 431 Ronald Keizer PEC 1910 1969 14e M40 41:41 41:36 14,423 49 129 Arno Dokman Wapenveld 1981 25e Msen 41:47 41:43 14,383 50 357 Gert Bartels Zwolle 1969 15e M40 41:48 41:45 14,371 51 432 Bas Smit PEC 1910 1970 16e M40 41:53 41:47 14,360 52 314 Henri Plender 't Loo Oldebroek 1970 17e M40 41:55 41:52 14,331 53 265 Timo Bomhof Koninklijke Euroma 1981 26e Msen 42:00 41:56 14,308 54 439 Harry van Wijnen Zwolle 27e Msen 42:10 42:05 14,257 55 406 Edwin Wallinga Hasselt 1974 28e Msen 42:14 42:07 14,246 56 207 Gert uit de Bulten De Gemzen 1969 18e M40 42:17 42:12 14,218 57 391 Bert Ras Urk 1981 29e Msen 42:17 42:13 14,212 58 279 Frans Breet Flevo Delta 1964 7e M50 42:25 42:22 14,162 59 305 Maarten Hanekamp Elburg 1984 30e Msen 42:30 42:28 14,129 60 412 Martin Hendriks Elburg 19e M40 42:32 42:15 14,201 61 456 Theo Jacobs Cialfo 1957 8e M50 42:35 42:28 14,129 62 218 Saskia Schutte Cialfo 1972 1e V40 42:42 42:40 14,063 63 447 Rob ter Heerdt PEC 1910 31e Msen 42:54 42:50 14,008 64 423 Jacco Labots De Gemzen 1972 20e M40 43:11 42:38 14,073 65 420 Henri van der Linde Hattem 1972 21e M40 43:20 43:12 13,889 66 361 Jeffrey ter Steege Zwolle 1981 32e Msen 43:24 43:09 13,905 67 316 Wynand Fokkert Zwolle 1977 33e Msen 43:27 43:24 13,825 68 211 Dennis van den Belt Flevo Delta 1975 34e Msen 43:29 43:26 13,814 69 291 Cathy van Es-Bode HAC '63 1969 2e V40 43:47 43:44 13,720 70 233 Sander Leusenkamp Zwolle 1973 22e M40 43:48 43:36 13,761 71 284 Peter Jansma Heerde 1966 23e M40 43:51 43:49 13,693 72 150 Arno Kwak De Gemzen 1968 24e M40 43:52 43:49 13,693 73 329 Maureen Houtman De Gemzen 1977 2e Vsen 43:54 43:51 13,683 74 254 Berend Schotsman Zwolle 1975 35e Msen 43:56 43:55 13,662 75 323 Jos Scholten Zwolle 1986 36e Msen 43:59 43:59 13,642 76 260 Corné van der Worp Hattem 1966 25e M40 44:03 43:45 13,714 77 259 Jan Bogaard De Gemzen 1951 9e M50 44:06 43:53 13,673 78 146 Gert-Jan Oosterveen Epe 1984 37e Msen 44:14 44:01 13,631 79 356 Janneke Zwarteveen Zwolle 1967 3e V40 44:17 44:12 13,575 80 446 Jaap Schoonhoven Oldebroek 1966 26e M40 44:22 44:13 13,570 81 339 Aalt Wensink De Gemzen 1978 38e Msen 44:22 44:19 13,539 82 390 Pieter Roskam Urk 1972 27e M40 44:24 44:17 13,549 83 327 Koos Heijmans PEC 1910 1952 10e M50 44:28 44:24 13,514 84 366 Richard Hofmeijer Heerde 1979 39e Msen 44:39 44:35 13,458 85 358 Eric de Man Zwolle 1963 11e M50 44:40 44:35 13,458 86 292 Gerrit van der Veen Zwolle 1965 28e M40 44:51 44:48 13,393 87 360 Edwin van Dommelen Wapenveld 1989 40e Msen 44:55 44:38 13,443 88 302 Annet Bultman De Gemzen 1966 4e V40 45:07 44:54 13,363 89 167 Jan Strik De Gemzen 1957 12e M50 45:17 45:05 13,309 90 310 EJ Kasteel Cialfo 1961 13e M50 45:17 45:12 13,274 91 335 Rudy van Leerzem Zwolle 1971 29e M40 45:25 45:16 13,255 92 404 Frans van Delft Zwolle 1961 14e M50 45:29 45:10 13,284 93 181 Mark Rozema Deventer 1978 41e Msen 45:30 45:13 13,269 94 142 Floris van Weringh Zwolle 1977 42e Msen 45:37 45:09 13,289 95 373 Feike Koops De Gemzen 1971 30e M40 45:39 45:27 13,201 96 352 Oscar van Dorp Elburg 1969 31e M40 45:40 45:35 13,163 97 237 Johan Kloosterman Wijhe 1974 43e Msen 45:42 45:08 13,294 98 156 Harold van Riessen Zwolle 1969 32e M40 45:42 45:15 13,260 99 155 Kim van Rhijn Zwolle 1978 3e Vsen 45:42 45:16 13,255 100 130 Esther Veldhuizen Wapenveld 1995 4e Vsen 45:45 45:34 13,168 101 190 Melinde Hilberink Climax 1967 5e V40 45:45 45:40 13,139 102 152 Rik Plakke Loopgroep Jan Strijk 1967 33e M40 45:48 45:37 13,153 103 175 Jeroen Eikenaar Zwolle 1968 34e M40 45:57 45:45 13,115 104 296 Harwin van Lente PEC 1910 1990 44e Msen 45:58 45:30 13,187 105 144 Willem Speksnijder Isala '96 1982 45e Msen 45:59 45:52 13,081 106 362 Henk van Dijk Isala '96 1965 35e M40 46:04 45:57 13,058 107 147 Richard Sterken Zwolle 1982 46e Msen 46:06 45:36 13,158 108 321 Rene Brinkman De Gemzen 1969 36e M40 46:06 45:55 13,067 109 153 Hessel de Jong Zwolle 1981 47e Msen 46:10 45:35 13,163 110 433 Ferry Diters Elburg 1982 48e Msen 46:11 45:53 13,077 111 403 Jaap Sterken Zwolle 1984 49e Msen 46:11 45:45 13,115 112 445 Roelof Rekker BB lopers 50e Msen 46:15 46:08 13,006 113 341 Carla Boekema BB lopers 1959 6e V40 46:15 46:13 12,982 114 455 Martijn Wieberdink Elspeet 1988 51e Msen 46:16 46:13 12,982 115 435 Everhard van den Hoek Zwolle 1968 37e M40 46:22 46:08 13,006 116 140 Bert Wagtelenberg Hattem 1971 38e M40 46:27 46:19 12,954 117 246 Hilbert Kraaij De Gemzen 1980 52e Msen 46:29 45:55 13,067 118 131 Aart van Gelder Hattem 1992 53e Msen 46:32 46:21 12,945 119 276 Harrie Fokkens Nieuwleusen 1950 15e M50 46:39 46:26 12,922 120 217 Ernst Zwijnenberg Koninklijke Euroma 1976 54e Msen 46:45 46:29 12,908 121 320 Erna van Es-Keen Wezep 1976 5e Vsen 46:48 46:43 12,843 122 151 Henk Brons Hattem 1976 55e Msen 46:50 46:43 12,843 123 387 Dennis Mensink De Gemzen 1983 56e Msen 46:50 46:14 12,978 124 138 Bjorn van den Brink Apeldoorn 1977 57e Msen 46:52 46:48 12,821 125 440 Debora van Houdt Zwolle 1979 6e Vsen 47:01 46:54 12,793 126 251 Dirk jan Beumer PvdA Epe 1966 39e M40 47:11 46:34 12,885 127 330 Klaas Ophoff Zwolle 1969 40e M40 47:14 46:39 12,862 128 438 Henk Brouwer Urk 1966 41e M40 47:15 47:09 12,725 129 221 Dennie Meiberg Koninklijke Euroma 1976 58e Msen 47:18 47:02 12,757 130 301 Christiaan Sangers Vaassen 1947 16e M50 47:25 47:19 12,681 131 171 Bauke Busscher Hattem 1980 59e Msen 47:25 47:17 12,689 132 315 Albert Boschman Elburg 1949 17e M50 47:27 47:15 12,698 133 409 Alex uit de Bulten Wezep 1969 42e M40 47:27 47:19 12,681 134 417 Theo Roelofs Vaassen 60e Msen 47:29 46:51 12,807 135 324 Esmeralda Spek-Hovestad Zwolle 1975 7e Vsen 47:37 47:25 12,654 136 368 Frank Berghuis Epe 1961 18e M50 47:41 47:07 12,734 137 286 Peter Tims NOP 1985 61e Msen 47:43 47:37 12,601 138 235 Mariët van Petersen De Gemzen 1980 8e Vsen 47:44 47:38 12,596 139 200 Ids Hoogland Apeldoorn 1965 43e M40 47:46 47:39 12,592 140 257 Eddy de Wit Zwolle 1971 44e M40 47:47 47:15 12,698 141 424 Henry Belthuijzen Epe 1964 19e M50 47:54 47:41 12,583 142 429 Henk Norder Zwolle 1957 20e M50 47:54 47:43 12,574 143 426 Hendrikus v.d. Schootbrug Oldebroek 1953 21e M50 48:03 47:44 12,570 144 418 Stefan Roelink Zwolle 1988 62e Msen 48:04 47:44 12,570 145 121 Peter de Rooy De Gemzen 1960 22e M50 48:06 47:53 12,530 146 149 Jan Nijburg Zwolle 1963 23e M50 48:06 47:57 12,513 147 203 Hubert Bögemann PvdA Heerde 1962 24e M50 48:14 47:45 12,565 148 280 Rutger Beekman Zwolle 1970 45e M40 48:15 47:50 12,544 149 199 Nanette Dijkman Heerde 1975 9e Vsen 48:15 47:46 12,561 150 405 Henk Kruidhof Hijum 1961 25e M50 48:17 48:10 12,457 151 428 Pieter Galema Hattem 1956 26e M50 48:29 48:18 12,422 152 173 Herman Schipper De Gemzen 1969 46e M40 48:38 48:31 12,367 153 306 Adriaan van der Weide Swifterbant 1956 27e M50 48:43 48:24 12,397 154 143 Bert Vlijm De Gemzen 1959 28e M50 48:47 48:29 12,375 155 307 Jurrie Hersevoort Zwolle 1962 29e M50 48:47 48:12 12,448 156 375 Jacob Gosschalk Epe 1981 63e Msen 48:54 48:41 12,325 157 394 Johan Kleis Swifterbant 1958 30e M50 49:00 48:50 12,287 158 385 Theo Hanekamp De Gemzen 1972 47e M40 49:09 48:45 12,308 159 383 Wim Egberts Heerde 1949 31e M50 49:13 49:10 12,203 160 336 Jan Fransen Hasselt 1943 32e M50 49:16 49:03 12,232 161 275 Palien van Boven De Gemzen 1980 10e Vsen 49:17 48:48 12,295 162 374 Henk Jan van der Weerd Zwolle 1980 64e Msen 49:23 48:48 12,295 163 148 Linda Polinder De Gemzen 1980 11e Vsen 49:23 48:55 12,266 164 231 Gerard van Huis Zwolle 1947 33e M50 49:25 49:18 12,170 165 421 Marjan Dickhof De Gemzen 12e Vsen 49:26 48:56 12,262 166 354 Richard Everhardus Dedemsvaart 1973 48e M40 49:32 49:29 12,125 167 392 Ilonka Rietveld Elburg 7e V40 49:33 49:23 12,150 168 154 Ronald Zwarts Zwolle 1982 65e Msen 49:33 48:59 12,249 169 402 Goossen Visscher Zwolle 66e Msen 49:38 49:21 12,158 170 164 Harrie Hatzmann De Gemzen 1971 49e M40 49:38 49:33 12,109 171 264 Geertruida Brommer Hattemerbroek 1974 13e Vsen 49:39 49:39 12,085 172 365 Johan Hukema Zwolle 1966 50e M40 49:44 49:44 12,064 173 165 Marc van der Ziel Hattem 1972 51e M40 49:47 49:29 12,125 174 266 Marc Bomhof Koninklijke Euroma 1982 67e Msen 49:49 49:37 12,093 175 135 Jan Kers Zwolle 1969 52e M40 49:53 49:43 12,068 176 290 Patrick Wessels Heerde 1978 68e Msen 49:59 49:40 12,081 177 298 Nico Eggens PEC 1910 1960 34e M50 50:08 49:55 12,020 178 364 Evert Brouwer Zwolle 1966 53e M40 50:10 49:51 12,036 179 293 Flip Nijhoff De Gemzen 1952 35e M50 50:11 50:00 12,000 180 269 Peter Eikelboom De Gemzen 1968 54e M40 50:16 49:57 12,012 181 157 Cees Buijs De Gemzen 1952 36e M50 50:17 50:10 11,960 182 338 Henriette Toorn De Gemzen 1972 8e V40 50:19 50:04 11,984 183 370 Jorieke van Ark De Gemzen 1977 14e Vsen 50:20 49:56 12,016 184 225 Jan Kroon Koninklijke Euroma 1961 37e M50 50:21 50:11 11,956 185 448 Andrew van der Haar Heerde 1973 55e M40 50:22 50:09 11,964 186 267 Jan Willem Hanekamp De Gemzen 1970 56e M40 50:24 49:41 12,076 187 183 David Smit Zwolle 1983 69e Msen 50:24 50:04 11,984 188 273 Renate Bredenoort Vleuten 1979 15e Vsen 50:25 49:58 12,008 189 127 Joost Hazewinkel Hattem 1961 38e M50 50:26 49:44 12,064 190 177 Jeroen Hollegien Laar (GER) 1978 70e Msen 50:27 50:06 11,976 191 176 Raymond van Weeghel Zwolle 1977 71e Msen 50:27 50:06 11,976 192 141 Andre de Zwaan Loopgroep PK 1985 72e Msen 50:27 50:00 12,000 193 232 Jelly van der Brugge D66 Groenlinks 1975 16e Vsen 50:27 50:06 11,976 194 378 Joop Bosman De Gemzen 1946 39e M50 50:29 50:25 11,901 195 452 Pascal Vliegenthart Apeldoorn 1973 57e M40 50:37 50:14 11,944 196 134 André Hilberink Climax 1966 58e M40 50:40 50:26 11,897 197 194 Patricia Seinen Zwolle 1970 9e V40 50:43 50:41 11,838 198 245 Annet Buitenhuis De Gemzen 1967 10e V40 50:45 50:33 11,869 199 312 Tonny Holleboom Broekland Ov 1953 40e M50 50:49 50:20 11,921 200 125 Dick Hendriks Zwolle 1961 41e M50 50:54 50:25 11,901 201 414 Herman Brunen Zwolle 1946 42e M50 51:14 50:34 11,866 202 371 Eelze Wijma Zwolle 1973 59e M40 51:20 50:47 11,815 203 342 Janny Jongejan De Gemzen 1961 11e V40 51:23 51:08 11,734 204 415 Jacqueline Brouwer Staphorst 1993 17e Vsen 51:33 51:30 11,650 205 450 Rudie Krukkert De Gemzen 1965 60e M40 51:35 51:25 11,669 206 133 Leo Missler Climax 1955 43e M50 51:38 51:24 11,673 207 410 Dick van Voorst Hasselt 1947 44e M50 51:49 51:39 11,617 208 416 Hilke Thiry Zwolle 1975 73e Msen 51:51 51:41 11,609 209 430 Ernst de Vries Zwolle 1972 61e M40 51:52 51:41 11,609 210 425 Jan Wessels De Gemzen 45e M50 51:55 51:47 11,587 211 287 Dick Doornenbal Elburg 1948 46e M50 52:00 51:53 11,564 212 202 Hester van Oene Hattemerbroek 1984 18e Vsen 52:01 52:01 11,535 213 123 Martijn van Riele Zwolle 1978 74e Msen 52:02 52:02 11,531 214 436 Gerritwim Foeke 't Harde 1974 75e Msen 52:14 51:56 11,553 215 243 Lidewyde Melenhorst Nijmegen 1984 19e Vsen 52:14 52:09 11,505 216 288 Egbert Sluiter Isala '96 1963 47e M50 52:19 52:10 11,502 217 451 Natascha van Enk De Gemzen 1977 20e Vsen 52:20 51:50 11,576 218 449 Janice van Enk De Gemzen 1982 21e Vsen 52:20 51:50 11,576 219 297 Gerrit Doornenbal Zwolle 1968 62e M40 52:41 52:08 11,509 220 166 Luc Steenbergen Zwolle 1973 63e M40 52:49 52:14 11,487 221 311 Theo Thijssen Zevenaar 1959 48e M50 52:54 52:47 11,367 222 437 Jannie Wezelman Urk 22e Vsen 52:54 52:45 11,374 223 234 Floor Goes De Gemzen 1976 23e Vsen 53:15 52:53 11,346 224 268 Wim Westerink De Gemzen 1958 49e M50 53:19 52:41 11,389 225 274 Marc Blommers Cialfo 1979 76e Msen 53:21 53:13 11,275 226 434 Jans Drost Hattem 1973 64e M40 53:25 52:57 11,331 227 184 Theo Tolsma De Gemzen 1963 50e M50 53:31 52:56 11,335 228 210 Anette Westerink IJsselmuiden 1976 24e Vsen 53:39 53:31 11,211 229 159 Clemens Boulande Zwolle 1979 77e Msen 53:46 53:37 11,191 230 413 Evelijn Hendriks Elburg 1973 12e V40 53:50 53:33 11,204 231 317 Bernard Dekker Vollenhove 1944 51e M50 53:50 53:46 11,159 232 262 Joey van Putten De Gemzen 1990 78e Msen 53:58 53:24 11,236 233 122 Cor den Toom De Gemzen 1963 52e M50 54:09 53:45 11,163 234 244 Marjorie van den Brink De Gemzen 1974 25e Vsen 54:09 53:47 11,156 235 213 Johan van der Kruk Koninklijke Euroma 1959 53e M50 54:13 53:50 11,146 236 191 Inge Rozema-de Goede Deventer 1971 13e V40 54:13 53:57 11,121 237 180 Gea van Rijssen Wapenveld 1978 26e Vsen 54:15 54:04 11,097 238 206 Bengt Liberg Zwolle 1964 65e M40 54:17 54:11 11,074 239 328 Joost van den Brink Heerde 1974 79e Msen 54:25 54:03 11,101 240 204 Gillian Elliott Dutch Runners 1987 27e Vsen 54:37 54:30 11,009 241 367 Jos Koedijk Zwolle 1956 54e M50 54:54 54:23 11,033 242 212 Jan Bouke Zijlstra Delden 1957 55e M50 55:05 54:49 10,946 243 304 Jeannet Kommer De Gemzen 1974 28e Vsen 55:15 54:53 10,932 244 208 Karin Tuten Dalfsen 1967 14e V40 55:19 55:05 10,893 245 247 Zehra Dede BB lopers 1974 29e Vsen 55:19 55:05 10,893 246 253 Bastiaan Montfrooy De Gemzen 1977 80e Msen 55:26 55:05 10,893 247 239 Martin Vosjan Zwolle 1971 66e M40 55:26 55:19 10,847 248 325 Judith Wonink Heerde 1990 30e Vsen 55:27 55:07 10,886 249 453 Bart Broekhuis Brandweer Hattem 1970 67e M40 55:33 55:18 10,850 250 340 Pieter Brouwer Zwolle 1958 56e M50 55:38 55:10 10,876 251 309 Annelies Breet Flevo Delta 1997 31e Vsen 55:45 55:42 10,772 252 174 Sjoerd Bouma Wezep 1970 68e M40 55:51 55:12 10,870 253 419 Ruud Horst Cialfo 1954 57e M50 56:11 56:05 10,698 254 347 Rien Bouw De Gemzen 1954 58e M50 56:15 56:15 10,667 255 282 Ernst Alewijnse Apeldoorn 1946 59e M50 56:21 55:54 10,733 256 401 Hannah v.d. Vegte Wezep 1989 32e Vsen 56:30 56:05 10,698 257 400 Jolien Klies Hattem 33e Vsen 56:30 56:06 10,695 258 377 Anneli Dijkslag De Gemzen 1992 34e Vsen 56:31 56:20 10,651 259 376 Jacqueline Dijkslag De Gemzen 1963 15e V40 56:31 56:20 10,651 260 168 Dineke van 't Hul Oldebroek 1990 35e Vsen 56:35 56:14 10,670 261 249 Dirk Wilem Hiemstra De Sprinter 1968 69e M40 56:54 56:36 10,601 262 242 Inge van Raalten Wapenveld 1972 16e V40 57:10 56:58 10,532 263 192 Carla Lassche De Gemzen 1975 36e Vsen 57:34 57:24 10,453 264 201 Ale Maring Zwolle 1952 60e M50 57:38 57:06 10,508 265 351 Janny Reezigt-Ponsteen De Gemzen 1949 17e V40 57:38 57:31 10,432 266 236 Bart Riezeweide Brandweer Hattem 1967 70e M40 57:48 57:33 10,426 267 256 Danique Couprie PEC 1910 1984 37e Vsen 58:07 57:47 10,384 268 252 Miranda van Petersen De Gemzen 1977 38e Vsen 58:15 57:49 10,378 269 334 Gert Heres De Gemzen 1960 61e M50 58:36 58:26 10,268 270 238 Indira Noordhof De Gemzen 1972 18e V40 58:37 58:13 10,306 271 355 Emmy van Kats Hattem 1962 19e V40 58:40 58:10 10,315 272 348 Jennie Draaisma Elburg 1966 20e V40 58:40 58:18 10,292 273 198 Corine Doornenbal Zwolle 1969 21e V40 58:45 58:12 10,309 274 197 Adelien van Beek De Gemzen 1964 22e V40 58:45 58:21 10,283 275 363 Nicolette de Jonge De Gemzen 1984 39e Vsen 58:59 58:32 10,251 276 369 Gerald Kuipers De Gemzen 1976 81e Msen 59:01 58:38 10,233 277 277 Jannet Frelink De Gemzen 1972 23e V40 59:04 58:38 10,233 278 227 Joop Nieuwland Koninklijke Euroma 1951 62e M50 59:24 58:47 10,207 279 226 Johan Nieuwland Koninklijke Euroma 1954 63e M50 59:24 58:47 10,207 280 349 Helena Hoven Zwolle 1984 40e Vsen 59:25 59:03 10,161 281 381 Frieke Haffmans Hattem 1964 24e V40 59:25 58:54 10,187 282 285 Laura Visch De Gemzen 1978 41e Vsen 59:25 58:58 10,175 283 350 Monique Zuidwijk Hattem 1967 25e V40 59:34 59:03 10,161 284 359 Lia Leuven Hattem 1955 26e V40 59:34 59:03 10,161 285 132 Cees Scholten Zwolle 1970 71e M40 59:51 59:14 10,129 286 270 Jan Draaijer De Gemzen 1940 64e M50 59:52 59:18 10,118 287 331 José Schilderinck Isala '96 1959 27e V40 59:56 59:47 10,036 288 272 Alien Bijsterbosch De Gemzen 1967 28e V40 1:00:03 59:37 10,064 289 216 Bertine Tijdhof Koninklijke Euroma 1964 29e V40 1:00:08 59:43 10,047 290 196 Yvonne Kremer De Gemzen 1969 30e V40 1:00:15 59:49 10,031 291 169 Natasja Bourgonje Vaassen 1978 42e Vsen 1:00:29 1:00:20 9,945 292 454 Evert Klomp Apeldoorn 1946 65e M50 1:00:43 1:00:21 9,942 293 220 Hennie Stoel Zwolle 1954 66e M50 1:01:00 1:00:28 9,923 294 185 Gerrit Mulder Zwolle 1943 67e M50 1:01:00 1:00:30 9,917 295 380 Peter Oosterhof Heerde 1970 72e M40 1:02:17 1:01:42 9,724 296 398 Carl Shaw Epe 1983 82e Msen 1:02:18 1:02:08 9,657 297 241 Nicole Kok Zwolle 1993 43e Vsen 1:03:08 1:03:02 9,519 298 240 Jeroen Kok Zwolle 1981 83e Msen 1:03:08 1:03:02 9,519 299 283 René Albouts De Gemzen 1960 68e M50 1:03:14 1:02:47 9,557 300 214 Andrea Bolder De Gemzen 1978 44e Vsen 1:03:25 1:02:57 9,531 301 189 Joyce Scholten Zwolle 1966 31e V40 1:04:20 1:03:43 9,417 302 229 Evelyn Nieuwland Koninklijke Euroma 1954 32e V40 1:05:54 1:05:22 9,179 303 258 Lummie Pruisscher Meppel 1964 33e V40 1:05:58 1:05:43 9,130 304 182 Heinz Evers Heerde 1966 73e M40 1:06:05 1:05:40 9,137 Koninklijke Euroma Wapenveld