Op de 5 km ontbreken door de drukte een aantal namen. Deze kunnen nog worden doorgegeven aan info@gemzen.nl. Door het vastlopen van de tijdprinter zijn de eerst 20 tijden misschien ook niet helemaal juist ook deze kunnen worden doorgegeven.
                     SCHAAPSKOOI-RUN 3 SEPTEMBER 2014
                       UITSLAGENLIJST - 5 KILOMETER
04-09-2014 22:05                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------  -------
    1    442  Andre Knol                 BB lopers             1987      1e Msen      17:14  17,408     3:26 
    2    299  Jeroen Kwakkel             De Gemzen             1979      2e Msen      17:58  16,698     3:35 
    3    323  Gertjan Tichelaar          Oldebroek             1957      1e M40       18:23  16,319     3:40 
    4    353  Gerrit Doornwaard          Heerde                1964      2e M40       18:44  16,014     3:44 
    5    406  Simon Augustinus           Epe                   1985      3e Msen      19:35  15,319     3:55 
    6    378  Arnoud Lammers             Zwolle                1963      3e M40       19:49  15,139     3:57 
    7    349  Klaas Draaijer             Heerde                1974      4e M40       19:50  15,126     3:58 
    8    320  Cas Bleeker                Heerde                1990      4e Msen      19:55  15,063     3:59 
    9    338  Klaas Arkema               Hasselt               1965      5e M40       20:01  14,988     4:00 
   10    337  Bert Jan Hartman           Zwolle                1976      5e Msen      20:10  14,876     4:02 
   11    425  Saskia Schutte             Cialfo                1972      1e V40       20:18  14,778     4:03 
   12    322  Johan Kanis                De Gemzen             1972      6e M40       20:28  14,658     4:05 
   13    422  Richard Mensink            Hattem                1979      6e Msen      20:34  14,587     4:06 
   14    459  Joost Veltman                                    1970      7e M40       20:35  14,575     4:07 
   15    444  Pleuni de Boer             Zwolle                1990      1e Vsen      20:39  14,528     4:07 
   16    396  Niels van Lohuizen         De Gemzen             1997      7e Msen      20:45  14,458     4:09 
   17    418  Hubert Bögemann            De Gemzen             1962      8e M40       20:49  14,412     4:09 
   18    346  Marco Dik                  Zwolle                1969      9e M40       21:19  14,073     4:15 
   19    400  Tamara pleiter             Heerde                1987      2e Vsen      21:32  13,932     4:18 
   20    449  Lisa van Dijk              Hattem                1995      3e Vsen      21:42  13,825     4:20 
   21    347  Marie Klein                De Gemzen             1981      4e Vsen      21:46  13,783     4:21 
   22    370  Henk Kruidhof              Rouveen               1961     10e M40       21:47  13,772     4:21 
   23    390  Reint Scholten             De Gemzen             1964     11e M40       21:58  13,657     4:23 
   24    413  Nanette Dijkman            Heerde                1975      5e Vsen      22:25  13,383     4:29 
   25    412  Gerrit v d Wal             Cialfo                1958     12e M40       23:14  12,912     4:38 
   26    330  Paul Termes                De Gemzen             1955     13e M40       23:23  12,830     4:40 
   27    429  Dick Scholten              Wezep                 1995      8e Msen      23:35  12,721     4:43 
   28    277  Dick Jansen                PEC 1910              1958     14e M40       23:38  12,694     4:43 
   29    409  Gerard Dekker              Heerde                1977      9e Msen      23:44  12,640     4:44 
   30    441  Joren Kanis                De Gemzen             1996     10e Msen      23:48  12,605     4:45 
   31    447  Truus verbiesen            Hattem                1975      6e Vsen      23:52  12,570     4:46 
   32    296  Bert Bakker                Zwolle                1991     11e Msen      23:55  12,544     4:47 
   33    458  Maarten Withoos                                  1993     12e Msen      24:03  12,474     4:48 
   34    339  Harry Bijsterbosch         Brandweer Heerde      1972     15e M40       24:06  12,448     4:49 
   35    355  Joost van den Brink        Heerde                1974     13e Msen      24:07  12,440     4:49 
   36    360  Flip Nijhoff               De Gemzen             1952     16e M40       24:08  12,431     4:49 
   37    397  Dineke Eilander            Epe                   1990      7e Vsen      24:09  12,422     4:49 
   38    398  Stefan Reurink             De Gemzen             1997     14e Msen      24:10  12,414     4:50 
   39    421  Marco Schouwstra           Zwolle                1970     17e M40       24:15  12,371     4:51 
   40    302  Arnoud Dokter              avVN                  1979     15e Msen      24:29  12,253     4:53 
   41    326  Jethel Bos                 De Gemzen             1999      8e Vsen      24:32  12,228     4:54 
   42    434  Henk Jager                 Hattem                1968     18e M40       24:36  12,195     4:55 
   43    297  Margreet Otten             Atletics Nijverdal    1970      2e V40       24:46  12,113     4:57 
   44    439  Jacqueline van der Scheer  Heerde                1961      3e V40       24:51  12,072     4:58 
   45    350  Jacqueline Dijkslag        De Gemzen             1963      4e V40       25:07  11,944     5:01 
   46    417  Gijsbert van Lomwel        's-Gravenhage         1974     19e M40       25:16  11,873     5:03 
   47    305  Annemarie van Houweling    De Gemzen             1970      5e V40       25:17  11,866     5:03 
   48    419  Sophie Bögemann            Amsterdam             1993      9e Vsen      25:19  11,850     5:03 
   49    386  Jan Baack                  Cialfo                1945     20e M40       25:24  11,811     5:04 
   50    303  Nadia Casteel              Zwolle                2000     10e Vsen      25:28  11,780     5:05 
   51    294  Natasja Scholten           Kampen                1976     11e Vsen      25:49  11,620     5:09 
   52    292  Erik Dekker                Zwolle                1984     16e Msen      25:59  11,546     5:11 
   53    310  Chris Harwig               Hattem                1961     21e M40       26:02  11,524     5:12 
   54    448  Annet van Egteren          Veessen               1968      6e V40       26:04  11,509     5:12 
   55    451  Annelies Proper            Epe                   1971      7e V40       26:08  11,480     5:13 
   56    385  Manon Olde Olthof          Heerde                1990     12e Vsen      26:09  11,472     5:13 
   57    453  Sven Harmsen               Epe                   1987     17e Msen      26:17  11,414     5:15 
   58    790  Annemieke Zandbergen       PEC 1910              1966      8e V40       26:22  11,378     5:16 
   59    364  Jan van Spijkeren          't Harde              1981     18e Msen      26:23  11,371     5:16 
   60    391  Gertjan Gerards            De Gemzen             1989     19e Msen      26:24  11,364     5:16 
   61    796  Janneke Brakke             Staphorst             1985     13e Vsen      26:28  11,335     5:17 
   62    407  Harm-Jan Bomhof            Epe                   1982     20e Msen      26:44  11,222     5:20 
   63    309  Twan Wagtelenberg          Heerde                2001     21e Msen      26:48  11,194     5:21 
   64    331  Harrie Stempher            avVN                  1950     22e M40       26:54  11,152     5:22 
   65    450  Anouk van Dijk             Hattem                1994     14e Vsen      26:56  11,139     5:23 
   66    351  Gerard Wieten              Dronten               1959     23e M40       26:59  11,118     5:23 
   67    366  Eva Vijge                  Epe                   1993     15e Vsen      27:02  11,097     5:24 
   68    389  Jacqueline Bouwmeester     Zwolle                1965      9e V40       27:03  11,091     5:24 
   69    369  Willemijn Buitenhuis       Heerde                1989     16e Vsen      27:04  11,084     5:24 
   70    393  Lammert Niesing            Marle                 1966     24e M40       27:07  11,063     5:25 
   71    812  Marjan Vervoort            Zwolle                1961     10e V40       27:15  11,009     5:27 
   72    388  Cees Vork                  Heerde                1952     25e M40       27:26  10,936     5:29 
   73    344  Kira Sluiter               Hattem                1976     17e Vsen      27:31  10,902     5:30 
   74    340  Agnes Kleinsmit            Hattem                1970     11e V40       27:32  10,896     5:30 
   75    395  Melissa Berghorst          Epe                   1992     18e Vsen      27:34  10,883     5:30 
   76    404  Miranda Grolleman          Heerde                1979     19e Vsen      27:42  10,830     5:32 
   77    328  Roxanne Nijland            Heerde                1989     20e Vsen      27:43  10,824     5:32 
   78    420  Jeannet Kommer             De Gemzen             1974     12e V40       27:51  10,772     5:34 
   79    295  Cor den Toom               De Gemzen             1963     26e M40       27:54  10,753     5:34 
   80    313  Jeannet van den Berg       De Gemzen             1962     13e V40       27:58  10,727     5:35 
   81    399  Evelien Ossendrijver       Wezep                 1962     14e V40       27:59  10,721     5:35 
   82    436  Jos Jousma                 Zwolle                1961     27e M40       28:04  10,689     5:36 
   83    315  Anne Meiberg               De Gemzen             1997     21e Vsen      28:13  10,632     5:38 
   84    300  Karin Schaver              Zwolle                1972     15e V40       28:15  10,619     5:39 
   85    341  Anne ten Brink             Hattem                1976     22e Vsen      28:15  10,619     5:39 
   86    452  Diana Kamphuis             Epe                   1971     16e V40       28:22  10,576     5:40 
   87    433  Esther Jager               De Gemzen             1998     23e Vsen      28:25  10,557     5:41 
   88    460  Fenna Bosman                                     1959     17e V40       28:25  10,557     5:41 
   89    463  Melvin Burgmeijer                                1992     22e Msen      28:30  10,526     5:42 
   90    394  Natasja Berghorst          Epe                   1987     24e Vsen      28:31  10,520     5:42 
   91    443  Henriette Warning          Hattem                1993     25e Vsen      28:33  10,508     5:42 
   92    415  Arjanne Rorije-Lever       De Gemzen             1975     26e Vsen      28:35  10,496     5:43 
   93    431  Marit Hanekamp             Heerde                2000     27e Vsen      28:36  10,490     5:43 
   94    276  Ilse van Arken             De Gemzen             1978     28e Vsen      28:37  10,483     5:43 
   95    333  Marjan Buter               De Gemzen             1964     18e V40       28:38  10,477     5:43 
   96    411  Cees de Putter             Epe                   1957     28e M40       28:41  10,459     5:44 
   97    416  Monique van Oppen          Epe                   1965     19e V40       28:41  10,459     5:44 
   98    440  Jelly van der Brugge       Arnhem                1975     29e Vsen      28:43  10,447     5:44 
   99   4000  Onbekend                                                                28:45  10,435     5:45 
  100    301  Yvonne Bosch               Heerde                1972     20e V40       28:46  10,429     5:45 
  101    375  Everien Karssing           Hattem                1979     30e Vsen      28:47  10,423     5:45 
  102    318  PMF Exel                   De Gemzen             1963     21e V40       28:47  10,423     5:45 
  103    424  Susan Schakelaar           De Gemzen             1997     31e Vsen      28:48  10,417     5:45 
  104   4005  Onbekend                                                                28:49  10,411     5:45 
  105   4006  Onbekend                                                                28:50  10,405     5:46 
  106    332  Willem Blom                De Gemzen             1951     29e M40       28:57  10,363     5:47 
  107    281  Agnes Klok                 Vaassen               1983     32e Vsen      28:58  10,357     5:47 
  108    354  Jolanda van den Esschert   De Gemzen             1964     22e V40       29:07  10,303     5:49 
  109    280  Carin Steenbeek            PEC 1910              1968     23e V40       29:08  10,297     5:49 
  110    345  Gerda Raveling             De Gemzen             1956     24e V40       29:09  10,292     5:49 
  111    289  Laurent Pots               Heerde                1970     30e M40       29:13  10,268     5:50 
  112    461  Gerald Kuipers             De Gemzen             1976     23e Msen      29:13  10,268     5:50 
  113    408  Willemien Beekhuis         Heerde                1980     33e Vsen      29:14  10,262     5:50 
  114    403  Hetty Wierenga-Groen       Wezep                 1972     25e V40       29:22  10,216     5:52 
  115    875  Jan Jongman                Elburg                1947     31e M40       29:30  10,169     5:54 
  116    392  Henk Jongman               Lelystad              1949     32e M40       29:34  10,147     5:54 
  117    377  Mirjam Braakensiek         Veessen               1972     26e V40       29:47  10,073     5:57 
  118    285  Ruud van der Lee           Ermelo                1981     24e Msen      29:47  10,073     5:57 
  119    335  Roderick Bastiani          Wapenveld             1996     25e Msen      29:58  10,011     5:59 
  120    454  Rosanne van Bruggen        Lunteren              1998     34e Vsen      30:00  10,000     6:00 
  121    316  Dennis van Huffelen        Heerde                1977     26e Msen      30:03   9,983     6:00 
  122    445  Rianne Warning             Hattem                1989     35e Vsen      30:08   9,956     6:01 
  123    307  Rob Clemens                De Gemzen             1962     33e M40       30:17   9,906     6:03 
  124    356  Charlotte de Jong          Hattem                1963     27e V40       30:21   9,885     6:04 
  125    374  Saskia Koster              Meppel                1987     36e Vsen      30:31   9,831     6:06 
  126    402  Jantina van den Bosch      Wezep                 1968     28e V40       30:34   9,815     6:06 
  127    367  Peter Mulder               Wezep                 1960     34e M40       30:35   9,809     6:07 
  128    457  Andrea Knevel                                    1979     37e Vsen      30:36   9,804     6:07 
  129    290  Désirée Sellis             Epe                   1991     38e Vsen      30:43   9,767     6:08 
  130    287  Marjan Imminkhuizen        Heerde                1967     29e V40       30:44   9,761     6:08 
  131    288  Hans van Waardenburg       Heerde                1957     35e M40       30:46   9,751     6:09 
  132    329  Dirkina van der Beek       Hattem                1972     30e V40       30:46   9,751     6:09 
  133    359  Geralde van der Beek       Hattemerbroek         1975     39e Vsen      30:48   9,740     6:09 
  134    462  Nicole Kok                                       1993     40e Vsen      30:49   9,735     6:09 
  135    343  Anna de Graaf              Oene                  1964     31e V40       30:51   9,724     6:10 
  136    365  Gerri Vijge                Epe                   1964     32e V40       30:54   9,709     6:10 
  137    387  Jules ten Berge            Zwolle                1943     36e M40       30:57   9,693     6:11 
  138    426  Ans Wulfsen                Elburg                1960     33e V40       31:00   9,677     6:12 
  139    438  Jaap Jongman               Zwolle                1953     37e M40       31:05   9,651     6:13 
  140    311  Piet de Vos                NOP                   1942     38e M40       31:06   9,646     6:13 
  141    342  Roelie Huls                De Gemzen             1956     34e V40       31:20   9,574     6:16 
  142    308  Geke Dekker                Heerde                1980     41e Vsen      31:21   9,569     6:16 
  143    379  Jose Bosch                 Epe                   1990     42e Vsen      31:21   9,569     6:16 
  144    401  Annemieke pleiter          Heerde                1958     35e V40       31:29   9,529     6:17 
  145    325  Bianca Jansen              Hattem                1967     36e V40       31:29   9,529     6:17 
  146    321  José Meiberg- Blom         Hattem                1954     37e V40       31:33   9,509     6:18 
  147    361  Ans Nijhoff                Elburg                1953     38e V40       31:34   9,504     6:18 
  148    284  Debby van Bennekom         Elburg                1977     43e Vsen      31:51   9,419     6:22 
  149    312  Anneloes van Amersfoort    Epe                   1987     44e Vsen      32:17   9,293     6:27 
  150    427  Magda Dijkhuizen           Elburg                1970     39e V40       32:18   9,288     6:27 
  151    291  Kees C Bakker              Zwolle                1984     27e Msen      32:22   9,269     6:28 
  152    464  Geke Kegelaar                                    1959     40e V40       32:29   9,236     6:29 
  153    423  Anouk van Lohuizen         Heerde                1997     45e Vsen      32:29   9,236     6:29 
  154    286  Hilli Visser               Wapenveld             1979     46e Vsen      32:30   9,231     6:30 
  155    327  Carolien Germs             De Gemzen             1968     41e V40       32:32   9,221     6:30 
  156    324  Johan van Santen           avVN                  1953     39e M40       32:46   9,156     6:33 
  157    357  Benny Pieters              Marle                 1947     40e M40       32:47   9,151     6:33 
  158    352  Gerrit Hoevers             Deventer              1967     41e M40       32:58   9,100     6:35 
  159    314  Marian Baauw               Balkbrug              1967     42e V40       33:12   9,036     6:38 
  160    381  Henk Borgonjen             Vaassen               1949     42e M40       33:16   9,018     6:39 
  161    334  Ina Bastiani-Braakman      Wapenveld             1956     43e V40       33:21   8,996     6:40 
  162    380  Tanja Goudappel            Epe                   1966     44e V40       33:22   8,991     6:40 
  163    428  Bea Augustin               Elburg                1966     45e V40       34:16   8,755     6:51 
  164    304  Brandon Casteel            Zwolle                2000     28e Msen      34:25   8,717     6:53 
  165    437  Lita Jousma                Zwolle                1964     46e V40       34:27   8,708     6:53 
  166    282  Kirsten Wilke              Zwolle                1977     47e Vsen      35:08   8,539     7:01 
  167    317  Dini van Werven            De Gemzen             1959     47e V40       37:50   7,930     7:34 
  168    363  Sandra Bennink             Zwolle                1983     48e Vsen      38:48   7,732     7:45 
  169    358  Renée Storm van Leeuwen    Marle                 1956     48e V40       39:51   7,528     7:58 
  170    362  Jody Bennink               IJsselmuiden          1987     49e Vsen      41:17   7,267     8:15 
  171    383  Gerdien Wonink             Vorchten              1971     49e V40       42:05   7,129     8:25 
  172    792  Claudia Lubberts           Dalfsen               1972     50e V40       42:06   7,126     8:25 
  173    921  Petra Kreule               Zwolle                1973     51e V40       46:26   6,461     9:17 
  174    368  Esther Budding             Veessen               1964     52e V40       46:30   6,452     9:18 

<b> SCHAAPSKOOI-RUN 3 SEPTEMBER 2014 UITSLAGENLIJST - 10 KILOMETER</b> 03-09-2014 21:45 Pag: 1 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ ------- 1 923 Menno van Bruggen Lunteren 1971 1e M40 37:00 16,216 3:42 2 825 Gerard Lugtenberg Salland 1963 2e M40 38:36 15,544 3:51 3 839 Martijn Schakelaar BB lopers 1974 3e M40 39:34 15,164 3:57 4 843 Erwin Veldkamp Wezep 1979 1e Msen 39:57 15,019 3:59 5 924 Jurgen Kocken Emst 1963 4e M40 40:52 14,682 4:05 6 910 Hans Peters Vaassen 1980 2e Msen 41:14 14,551 4:07 7 858 Anne Van Schuppen Cialfo 1960 1e V40 41:24 14,493 4:08 8 779 Janko van Arken De Gemzen 1976 3e Msen 41:38 14,412 4:09 9 819 Danny van den Beld Wezep 1984 4e Msen 41:44 14,377 4:10 10 892 Martin Hendriks Elburg 1971 5e M40 42:41 14,057 4:16 11 840 Ben Westerkamp-Warmloper Zwolle 1968 6e M40 42:45 14,035 4:16 12 899 Gert Bartels Zwolle 1969 7e M40 42:47 14,024 4:16 13 926 Henri Plender 't Loo Oldebroek 1970 8e M40 43:18 13,857 4:19 14 827 Rob Schuil Zwolle 1964 9e M40 43:19 13,851 4:19 15 866 Arno Kwak De Gemzen 1968 10e M40 43:33 13,777 4:21 16 828 Martin Neijensteijn Zwolle 1967 11e M40 43:52 13,678 4:23 17 859 Harry v Wijnen Warmloper Zwolle 1965 12e M40 44:00 13,636 4:24 18 936 Gijs Vedder 1986 5e Msen 44:02 13,626 4:24 19 909 Luuk van Dam Zwolle 1982 6e Msen 44:04 13,616 4:24 20 872 Jacco Labots De Gemzen 1972 13e M40 44:18 13,544 4:25 21 278 Marijke Jansen PEC 1910 1959 2e V40 44:23 13,519 4:26 22 810 Marcel Wagtelenberg De Gemzen 1965 14e M40 44:28 13,493 4:26 23 916 Martin Borreman Heerde 1973 15e M40 44:44 13,413 4:28 24 811 Sander Leusenkamp Zwolle 1973 16e M40 44:51 13,378 4:29 25 874 Jan Willem Hanekamp Heerde 1970 17e M40 44:52 13,373 4:29 26 864 Arie Verhoef De Gemzen 1952 18e M40 44:58 13,343 4:29 27 896 Gijs Bonestroo Nunspeet 1962 19e M40 45:13 13,269 4:31 28 905 René Brinkman De Gemzen 1969 20e M40 45:27 13,201 4:32 29 807 Maureen Houtman De Gemzen 1977 1e Vsen 45:32 13,177 4:33 30 856 Jordi van der Heyden Dedemsvaart 1996 7e Msen 46:12 12,987 4:37 31 900 Aalt Wensink De Gemzen 1978 8e Msen 46:19 12,954 4:37 32 851 Martin Rotman De Gemzen 1959 21e M40 46:19 12,954 4:37 33 809 Erna van Es-Keen De Gemzen 1976 2e Vsen 46:20 12,950 4:38 34 931 Alex veldkamp Warmloper Zwolle 1987 9e Msen 46:47 12,825 4:40 35 841 Ap Brands Salland 1950 22e M40 47:00 12,766 4:42 36 849 Cees de Vries avVN 1951 23e M40 47:35 12,609 4:45 37 868 Jan Willem Wieman De Gemzen 1954 24e M40 47:50 12,544 4:47 38 918 Dennis Mensink De Gemzen 1983 10e Msen 47:55 12,522 4:47 39 780 Christien Dekens Zwolle 1977 3e Vsen 48:00 12,500 4:48 40 894 Jeroen Eikelboom Hattem 1976 11e Msen 48:08 12,465 4:48 41 844 Bas van Luijk Zwolle 1972 25e M40 48:09 12,461 4:48 42 845 Christiaan Sangers Vaassen 1947 26e M40 48:20 12,414 4:50 43 929 Jeroen Nijeboer Warmloper Zwolle 1976 12e Msen 48:28 12,380 4:50 44 933 Gert van Oorspronk 1956 27e M40 48:31 12,367 4:51 45 860 Maarten te Velde Leiden 1993 13e Msen 48:40 12,329 4:52 46 857 Thomas Snoeyer Dedemsvaart 1996 14e Msen 48:46 12,303 4:52 47 797 Harrie Hatzmann De Gemzen 1971 28e M40 48:50 12,287 4:53 48 867 Jan Reuvekamp Zwolle 1963 29e M40 48:52 12,278 4:53 49 888 Frans de Lange Elburg 1965 30e M40 49:00 12,245 4:54 50 854 Rik Klein Zwolle 1975 15e Msen 49:01 12,241 4:54 51 834 Klaas Speets Zwolle 1948 31e M40 49:13 12,191 4:55 52 829 David Smit Zwolle 1983 16e Msen 49:17 12,175 4:55 53 826 Marg Koopmans Heino 1973 3e V40 49:23 12,150 4:56 54 824 Gerard Meiberg De Gemzen 1952 32e M40 49:26 12,138 4:56 55 903 Roelof Pepping avVN 1947 33e M40 49:28 12,129 4:56 56 932 Richard Hofmeijer Heerde 1979 17e Msen 49:35 12,101 4:57 57 865 Rene Vijge Epe 1962 34e M40 49:36 12,097 4:57 58 934 Jeroen Kok 1981 18e Msen 49:47 12,052 4:58 59 831 Marck Bosboom Epe 1963 35e M40 49:50 12,040 4:59 60 879 Geurt Kok Loopgroep Garderen 1958 36e M40 50:15 11,940 5:01 61 919 André Schonewille Ermelo 1965 37e M40 50:24 11,905 5:02 62 885 Jaap van de Kolk Elburg 1959 38e M40 50:45 11,823 5:04 63 883 Joey van Putten De Gemzen 1990 19e Msen 50:47 11,815 5:04 64 930 Henri Veldkamp Warmloper Wezep 1956 39e M40 50:51 11,799 5:05 65 887 Marrie de Kreek De Gemzen 1965 4e V40 50:52 11,796 5:05 66 897 Henk Norder Zwolle 1957 40e M40 50:53 11,792 5:05 67 794 Henny Puttenstein De Gemzen 1957 5e V40 50:55 11,784 5:05 68 902 Evert Jan Kasteel Cialfo 1961 41e M40 51:00 11,765 5:06 69 852 Jan Lubbinge Cialfo 1962 42e M40 51:01 11,761 5:06 70 915 Floor Goes De Gemzen 1976 4e Vsen 51:09 11,730 5:06 71 881 Jurrie Hersevoort Zwolle 1962 43e M40 51:12 11,719 5:07 72 889 Hans Bloks Zwolle 1957 44e M40 51:13 11,715 5:07 73 935 Ilonka Rietveld 1967 6e V40 51:25 11,669 5:08 74 832 Andre de Zwaan Loopgroep PK 1985 20e Msen 51:32 11,643 5:09 75 837 Susanne Leurink-Weeda Hattem 1983 5e Vsen 51:56 11,553 5:11 76 838 Peter Fijn Hattem 1974 45e M40 51:56 11,553 5:11 77 884 Edger Knier Hattem 1978 21e Msen 51:57 11,550 5:11 78 927 Jan Kaat De Gemzen 1959 46e M40 52:03 11,527 5:12 79 781 Frits Lautenbag De Gemzen 1948 47e M40 52:07 11,513 5:12 80 821 Bert Vlijm De Gemzen 1959 48e M40 52:15 11,483 5:13 81 814 Mirjam Dam PEC 1910 1980 6e Vsen 52:16 11,480 5:13 82 901 Joop Bosman De Gemzen 1946 49e M40 52:33 11,418 5:15 83 791 Hélöise van der Vegt Dalfsen 1974 7e Vsen 52:34 11,414 5:15 84 816 Cees Buijs De Gemzen 1952 50e M40 52:40 11,392 5:16 85 820 Marjorie van den Brink De Gemzen 1974 8e Vsen 52:45 11,374 5:16 86 818 Janny Jongejan De Gemzen 1961 7e V40 52:47 11,367 5:16 87 882 Willem Egberts De Gemzen 1949 51e M40 52:49 11,360 5:16 88 873 Eric Fiks Hattem 1972 52e M40 52:53 11,346 5:17 89 802 Henriette Toorn De Gemzen 1972 8e V40 53:19 11,254 5:19 90 803 Gert de Vries Atletics Nijverdal 1962 53e M40 53:35 11,198 5:21 91 822 Herman Westhof Heerde 1957 54e M40 53:40 11,180 5:22 92 798 Joop Sattler PEC 1910 1952 55e M40 53:40 11,180 5:22 93 799 Kim Scholten PEC 1910 1973 9e V40 53:41 11,177 5:22 94 898 Piet Kool Heerde 1963 56e M40 53:53 11,135 5:23 95 830 John De Heij De Gemzen 1962 57e M40 53:54 11,132 5:23 96 886 Henk Jan Kamphuis De Gemzen 1955 58e M40 54:28 11,016 5:26 97 906 Jeroen Hollegien Laar (GER) 1978 22e Msen 54:32 11,002 5:27 98 908 Raymond van Weeghel Zwolle 1977 23e Msen 54:33 10,999 5:27 99 922 Astrid van Haren Lunteren 1970 10e V40 54:45 10,959 5:28 100 928 Rob Angelier Vaassen 1985 24e Msen 55:11 10,873 5:31 101 847 Martin Bastiani De Gemzen 1961 59e M40 55:19 10,847 5:31 102 850 Gerrit Liefers Wapenveld 1965 60e M40 55:51 10,743 5:35 103 833 Giny Garst Zwolle 1963 11e V40 56:13 10,673 5:37 104 880 Jack Ribbink Epe 1952 61e M40 56:15 10,667 5:37 105 855 Pieter Galema Hattem 1956 62e M40 57:00 10,526 5:42 106 877 Jolanda Regout PEC 1910 1980 9e Vsen 57:10 10,496 5:43 107 917 Jacqueline Slegten PEC 1910 1965 12e V40 57:10 10,496 5:43 108 893 Mirjam Mulder Elburg 1972 13e V40 57:24 10,453 5:44 109 784 Richard Admiraal Hasselt 1971 63e M40 57:55 10,360 5:47 110 925 Marry Hooijer Loopgroep Aart Stigt 1953 14e V40 57:57 10,354 5:47 111 907 Danique Couprie PEC 1910 1984 10e Vsen 57:58 10,351 5:47 112 878 Miranda van Beek Apeldoorn 1983 11e Vsen 58:03 10,336 5:48 113 788 Yvonne Kremer De Gemzen 1969 15e V40 58:12 10,309 5:49 114 920 Irma Schonewille Ermelo 1969 16e V40 58:28 10,262 5:50 115 870 Gert Heres De Gemzen 1960 64e M40 58:35 10,242 5:51 116 891 Wim van Roekel Leusden 1949 65e M40 58:58 10,175 5:53 117 789 Marije Kranenburg PEC 1910 1970 17e V40 59:08 10,147 5:54 118 782 Adrie Bijsterbosch Heerde 1960 66e M40 59:12 10,135 5:55 119 876 Mans Veldsink Dedemsvaart 1957 67e M40 59:19 10,115 5:55 120 795 Marja van Ettingen PEC 1910 1952 18e V40 59:22 10,107 5:56 121 806 Ben Kok Kampen 1970 68e M40 59:49 10,031 5:58 122 835 Bertus van Kommer avVN 1951 69e M40 1:00:09 9,975 6:00 123 890 Ton van Ass Vaassen 1953 70e M40 1:00:09 9,975 6:00 124 863 Hans Nijhof Veessen 1956 71e M40 1:01:42 9,724 6:10 125 904 Carla Lassche De Gemzen 1975 12e Vsen 1:01:58 9,683 6:11 126 815 Adelien van Beek De Gemzen 1964 19e V40 1:02:01 9,675 6:12 127 785 Willeke van Dalfzen Genemuiden 1972 20e V40 1:02:36 9,585 6:15 128 911 Aswintha Oostindie Zwolle 1980 13e Vsen 1:03:12 9,494 6:19 129 912 Jet van Hasselt Zwolle 1976 14e Vsen 1:03:12 9,494 6:19 130 914 Harm Timmer Wezep 1949 72e M40 1:03:27 9,456 6:20 131 913 Joke Mulder Wezep 1964 21e V40 1:03:27 9,456 6:20 132 861 Dirk Otten Heerde 1939 73e M40 1:03:39 9,427 6:21 133 836 Jan Bernhard Dijkstra Zwolle 1976 25e Msen 1:08:45 8,727 6:52 134 862 Henriëtte Boender-van Gin De Gemzen 1973 22e V40 1:09:09 8,677 6:54 135 853 Lucien Hatzmann De Gemzen 1970 23e V40 1:09:09 8,677 6:54