De Gemzen
Club dag De Gemzen
op 28.09.2013 in Heerde - Lambert Dijkslagbaan Sportpark Molenbeek
Uitslagenlijst

Overzicht
Blok Spring Mannen
Blok Werp Mannen
Blok Sprint Mannen
Blok Mila Mannen
Blok Werp Jongens A
Blok Sprint Jongens A
Blok Spring Jongens A
Blok Mila Jongens A
Blok Werp Jongens B
Blok Sprint Jongens B
Blok Mila Jongens B
Blok Spring Jongens B
Blok Werp Jongens C
Blok Sprint Jongens C
Mila Jongens C
Blok Spring Jongens C
Blok Werp Jongens D
Blok Sprint Jongens D
Mila Jongens D
Blok Spring Jongens D
club meerkamp Jongens PA
club meerkamp Jongens PB J 9
club meerkamp Jongens PC J 8
Blok Werp Vrouwen
Blok Spring Vrouwen
Blok Sprint Vrouwen
Blok Mila Vrouwen
Blok Werp Meisjes A
Blok Sprint Meisjes A
Blok Mila Meisjes A
Blok Spring Meisjes A
Blok Werp Meisjes B
Blok Sprint Meisjes B
Blok Mila Meisjes B
Blok Spring Meisjes B
Blok Spring Meisjes C
Blok Werp Meisjes C
Blok Sprint Meisjes C
Mila Meisjes C
Blok Werp Meisjes D
Blok Sprint Meisjes D
Mila Meisjes D Meisjes D
Blok Spring Meisjes D
club meerkamp Meisjes PA
club meerkamp Meisjes PB M 9
club meerkamp Meisjes PC M 8

Blok Werp Mannen
Blok Werp Mannen 28.09.2013

Kogel - Speer

1. 72 Roossink, Robert 1980 NED AV De Gemzen 615 Ptn

7,45
- 31,45














260
- 355













2. 76 Mak, Berthram 1970 NED AV De Gemzen 528 Ptn

7,88
- 24,60














296
- 232














Blok Sprint Mannen
Blok Sprint Mannen 28.09.2013

100 m loop - 200 m loop

1. 56 Brinkman, Rene 1969 NED AV De Gemzen 344 Ptn

14,5
- 29,5














123
- 221














52 Post, Harry 1944 NED AV De Gemzen 0

16,5
- 39,7














0
- 0














Blok Mila Mannen
Blok Mila Mannen 28.09.2013

400 m loop - 800 m loop

1. 76 Mak, Berthram 1970 NED AV De Gemzen 503 Ptn

65,9
- 2:38,7














261
- 242














86 Meiberg, Gerard 1960 NED AV De Gemzen 0

80,4
- 3:13,3














0
- 0














Blok Mila Jongens A
Blok Mila Jongens A 28.09.2013

400 m loop - 800 m loop

1. 60 Onderdijk, Jurian 1995 NED AV De Gemzen 887 Ptn

56,8
- 2:28,1














532
- 355














Blok Werp Jongens B
Blok Werp Jongens B 28.09.2013

Kogel - Speer

1. 75 Bruggeman, Jasper 1997 NED AV De Gemzen 1.097 Ptn

11,24
- 43,97














548
- 549














Blok Mila Jongens B
Blok Mila Jongens B 28.09.2013

400 m loop - 800 m loop

1. 63 Broeke van den, Matthieu 1997 NED AV De Gemzen 1.309 Ptn

53,2
- 2:06,3














665
- 644













2. 64 Kanis, Joren 1996 NED AV De Gemzen 163 Ptn

73,8
- 2:56,7














80
- 83














Blok Spring Jongens B
Blok Spring Jongens B 28.09.2013

Hoog - Ver

1. 75 Bruggeman, Jasper 1997 NED AV De Gemzen 730 Ptn

1,60
- 4,47














492
- 238














Blok Werp Jongens C
Blok Werp Jongens C 28.09.2013

Kogel - Speer

1. 17 van de Beek, Han 1999 NED AV De Gemzen 931 Ptn

8,32
- 29,86














438
- 493













2. 19 Mak, Arnout 1998 NED AV De Gemzen 818 Ptn

7,94
- 24,21














418
- 400













3. 18 Rozendal, Nathan 1999 NED AV De Gemzen 602 Ptn

5,74
- 19,36














290
- 312













4. 12 Breden, Ramon 1999 NED AV De Gemzen 425 Ptn

5,89
- 10,95














299
- 126














Blok Sprint Jongens C
Blok Sprint Jongens C 28.09.2013

100 m loop - 200 m loop

1. 66 Tromp, Stijn 1998 NED AV De Gemzen 1013 Ptn

13,2
- 27,4














607
- 373













2. 17 van de Beek, Han 1999 NED AV De Gemzen 452 Ptn

15,3
- 32,6














361
- 66













3. 12 Breden, Ramon 1999 NED AV De Gemzen 278 Ptn

16,5
- 33,8














269
- 9














Blok Spring Jongens C
Blok Spring Jongens C 28.09.2013

Hoog - Ver

1. 19 Mak, Arnout 1998 NED AV De Gemzen 1.142 Ptn

1,50
- 4,50














623
- 519













2. 18 Rozendal, Nathan 1999 NED AV De Gemzen 709 Ptn

1,20
- 3,51














389
- 320














Blok Werp Jongens D
Blok Werp Jongens D 28.09.2013

Kogel - Speer

1. 20 Mak, Léon 2000 NED AV De Gemzen 1.041 Ptn

9,99
- 31,52














522
- 519













2. 74 Koelma, Sam 2000 NED AV De Gemzen 809 Ptn

6,71
- 27,76














349
- 460













3. 47 Hanekamp, Steven 2001 NED AV De Gemzen 751 Ptn

6,71
- 24,28














349
- 402














Blok Sprint Jongens D
Blok Sprint Jongens D 28.09.2013

80 m loop - 150 m loop

1. 47 Hanekamp, Steven 2001 NED AV De Gemzen 723 Ptn

12,4
- 24.1














414
- 309













2. 84 Vink, Gilles 2000 NED AV De Gemzen 504 Ptn

13,4
- 25.8














294
- 210














Mila Jongens D
Mila Jongens D 28.09.2013

300 m loop - 600 m loop

1. 53 Roest, Maarten 2001 NED AV De Gemzen 270 Ptn

65.7
- 2:29,8














105
- 165













2. 13 Pul, Ruud 2001 NED AV De Gemzen 169 Ptn

63.8
- 2:50,0














137
- 32














Blok Spring Jongens D
Blok Spring Jongens D 28.09.2013

Hoog - Ver

1. 20 Mak, Léon 2000 NED AV De Gemzen 1.127 Ptn

1,50
- 4,43














623
- 504













2. 13 Pul, Ruud 2001 NED AV De Gemzen 550 Ptn

1,00
- 3,45














242
- 308













3. 53 Roest, Maarten 2001 NED AV De Gemzen 512 Ptn

1,10
- 2,89














316
- 196













4. 84 Vink, Gilles 2000 NED AV De Gemzen 508 Ptn

1,00
- 3,24














242
- 266














club meerkamp Jongens PA
club meerkamp Jongens PA 28.09.2013

60 m loop - 1000 m loop - Balwerpen 200g - Ver

1. 85 van Trier, Daan 2002 NED AV De Gemzen 1.878 Ptn

9,0
- 3:44,0
- 26,34
- 3,29








604
- 497
- 401
- 376







2. 105 de Gruijter, Louis 2002 NED AV De Gemzen 1.819 Ptn

9,3
- 3:40,6
- 14,44
- 4,00








552
- 516
- 233
- 518







3. 50 Potkamp, Leroy 2002 NED AV De Gemzen 1.519 Ptn

9,7
- 4:25,4
- 22,64
- 3,28








487
- 304
- 354
- 374







4. 49 Kas, Ruben 2002 NED AV De Gemzen 1.375 Ptn

10,2
- 3:59,0
- 13,58
- 3,03








413
- 420
- 218
- 324








club meerkamp Jongens PB J 9
club meerkamp Jongens PB J 9 28.09.2013

40 m loop - 1000 m loop - Balwerpen 200g - Ver

1. 37 Renshoff, Merijn 2004 NED AV De Gemzen 1.304 Ptn

7,6
- 4:06,7
- 18,66
- 2,60








385
- 383
- 298
- 238








club meerkamp Jongens PC J 8
club meerkamp Jongens PC J 8 28.09.2013

40 m loop - 600 m loop - Ver - Balwerpen 80g

1. 33 Potkamp, Mailkel 2006 NED AV De Gemzen 1.456 Ptn

7,2
- 2:20,2
- 3,05
- 21,27








460
- 333
- 328
- 335







2. 32 Hakkenberg, Finn 2006 NED AV De Gemzen 780 Ptn

8,3
- 2:42,5
- 2,18
- 11,35








272
- 176
- 154
- 178







3. 36 Rorije, Kiran 2006 NED AV De Gemzen 605 Ptn

8,2
- 2:48,0
- 2,02
- 5,62








287
- 143
- 122
- 53







4. 34 van Oosten, Rens 2005 NED AV De Gemzen 595 Ptn

9,5
- 3:06,5
- 2,12
- 17,99








116
- 49
- 142
- 288







5. 35 van Oosten, Tieme 2005 NED AV De Gemzen 377 Ptn

9,6
- dnf
- 1,89
- 11,22








105
-

- 96
- 176








Blok Sprint Vrouwen
Blok Sprint Vrouwen 28.09.2013

100 m loop - 200 m loop

1. 71 Roossink, Mirjam 1980 NED AV De Gemzen 80 Ptn

17,8
- 38,7














17
- 63














Blok Sprint Meisjes A
Blok Sprint Meisjes A 28.09.2013

100 m loop - 200 m loop

1. 59 Jansma, Laura 1995 NED AV De Gemzen 696 Ptn

15,2
- 31,3














304
- 392














Blok Werp Meisjes B
Blok Werp Meisjes B 28.09.2013

Kogel - Speer

1. 62 Meijerink, Nina 1996 NED AV De Gemzen 1.082 Ptn

8,58
- 29,67














489
- 593














Blok Sprint Meisjes B
Blok Sprint Meisjes B 28.09.2013

100 m loop - 200 m loop

1. 61 Botter, Alice 1996 NED AV De Gemzen 987 Ptn

14,0
- 29,2














471
- 516













2. 62 Meijerink, Nina 1996 NED AV De Gemzen 776 Ptn

14,6
- 31,3














384
- 392














Blok Mila Meisjes B
Blok Mila Meisjes B 28.09.2013

400 m loop - 800 m loop

1. 55 Meiberg, Anne 1997 NED AV De Gemzen 915 Ptn

72,2
- 2:52,6














459
- 456














Blok Spring Meisjes C
Blok Spring Meisjes C 28.09.2013

Hoog - Ver

1. 16 Jager, Esther 1998 NED AV De Gemzen 800 Ptn

1,30
- 3,60














462
- 338














Blok Werp Meisjes C
Blok Werp Meisjes C 28.09.2013

Kogel - Speer

1. 15 Rozendal, Carmèl 1999 NED AV De Gemzen 633 Ptn

7,56
- 15,66














397
- 236













2. 65 Visser, Roos 1999 NED AV De Gemzen 585 Ptn

7,28
- 14,15














382
- 203













3. 83 Buter, Noëlle 1999 NED AV De Gemzen 557 Ptn

6,93
- 13,82














362
- 195














Blok Sprint Meisjes C
Blok Sprint Meisjes C 28.09.2013

80 m loop - 150 m

1. 14 Bos, Jethel 1999 NED AV De Gemzen 1126 Ptn

11,2
- 20.9














586
- 540













2. 15 Rozendal, Carmèl 1999 NED AV De Gemzen 808 Ptn

12,2
- 23.2














440
- 368













3. 16 Jager, Esther 1998 NED AV De Gemzen 755 Ptn

12,3
- 23.8














427
- 328














Mila Meisjes C
Mila Meisjes C 28.09.2013

300 m loop - 600 m loop

1. 14 Bos, Jethel 1999 NED AV De Gemzen 1132 Ptn

45,8
- 1.49.7














573
- 559














Blok Werp Meisjes D
Blok Werp Meisjes D 28.09.2013

Kogel - Speer

1. 4 Berg van den, Karin 2000 NED AV De Gemzen 911 Ptn

10,10
- 23,27














527
- 384













2. 11 Reurink, Iris 2001 NED AV De Gemzen 616 Ptn

7,32
- 15,48














384
- 232













3. 3 Hanekamp, Marit 2000 NED AV De Gemzen 590 Ptn

6,79
- 15,71














353
- 237













4. 5 de Gruijter, Elisa 2000 NED AV De Gemzen 499 Ptn

6,89
- 11,52














359
- 140













5. 6 Ruiter de, Esmeé 2000 NED AV De Gemzen 477 Ptn

6,78
- 10,89














353
- 124














1 Tessemaker, Tirza 2000 NED AV De Gemzen 0

dns
- 25,25
















- 418














Blok Sprint Meisjes D
Blok Sprint Meisjes D 28.09.2013

100 m loop - 60 m loop

1. 70 Roossink, Anne 2000 NED AV De Gemzen 1174 Ptn

13,9
- 8,6














628
- 546













2. 9 Augustinus, Linde 2001 NED AV De Gemzen 1053 Ptn

14,4
- 8,9














485
- 568













3. 11 Reurink, Iris 2001 NED AV De Gemzen 872 Ptn

15,2
- 9,4














396
- 476













4. 73 Jansen, Marith 2001 NED AV De Gemzen 310 Ptn

18,5
- 11,3














109
- 201














Mila Meisjes D Meisjes D
Mila Meisjes D Meisjes D 28.09.2013

300 m loop - 600 m loop

1. 67 Doornwaard, Floor 2000 NED AV De Gemzen 1192 Ptn

45,3
- 1:46,1














590
- 602













2. 10 Houtman, Eveline 2001 NED AV De Gemzen 505 Ptn

55,2
- 2:25,0














310
- 195














Blok Spring Meisjes D
Blok Spring Meisjes D 28.09.2013

Hoog - Ver

1. 4 Berg van den, Karin 2000 NED AV De Gemzen 1.052 Ptn

1,45
- 4,26














582
- 470













2. 9 Augustinus, Linde 2001 NED AV De Gemzen 905 Ptn

1,35
- 3,94














499
- 406













3. 5 de Gruijter, Elisa 2000 NED AV De Gemzen 780 Ptn

1,25
- 3,68














426
- 354













4. 1 Tessemaker, Tirza 2000 NED AV De Gemzen 621 Ptn

1,20
- 3,07














389
- 232













5. 3 Hanekamp, Marit 2000 NED AV De Gemzen 596 Ptn

1,15
- 3,13














352
- 244













6. 10 Houtman, Eveline 2001 NED AV De Gemzen 550 Ptn

1,15
- 2,90














352
- 198













7. 6 Ruiter de, Esmeé 2000 NED AV De Gemzen 466 Ptn

1,00
- 3,03














242
- 224













8. 73 Jansen, Marith 2001 NED AV De Gemzen 320 Ptn

0,95
- 2,48














206
- 114














club meerkamp Meisjes PA
club meerkamp Meisjes PA 28.09.2013

60 m loop - 1000 m loop - Balwerpen 200 g - Ver

1. 42 van Houweling, Evelien 2003 NED AV De Gemzen 1.344 Ptn

9,9
- 4:28,2
- 14,89
- 3,18








457
- 293
- 240
- 354







2. 46 Renshoff, Myrthe 2002 NED AV De Gemzen 1.229 Ptn

11,0
- 4:20,4
- 17,07
- 3,02








308
- 324
- 275
- 322







3. 45 Stegeman, Esmé 2002 NED AV De Gemzen 1.143 Ptn

10,9
- 4:52,0
- 16,20
- 3,17








321
- 209
- 261
- 352







4. 40 van de Meent, Maud 2002 NED AV De Gemzen 1.036 Ptn

11,1
- 4:40,5
- 14,03
- 2,74








296
- 248
- 226
- 266







5. 41 van de Meent, Naomi 2003 NED AV De Gemzen 868 Ptn

10,6
- dnf
- 13,39
- 2,88








359
-

- 215
- 294







6. 44 Hanekamp, Tessa 2002 NED AV De Gemzen 740 Ptn

12,0
- 5:40,8
- 14,95
- 2,55








197
- 74
- 241
- 228







7. 38 Floor, Suzanne 2003 NED AV De Gemzen 728 Ptn

11,5
- 5:05,5
- 6,10
- 2,64








250
- 167
- 65
- 246







8. 39 Bastiaannet, Esmé 2002 NED AV De Gemzen 713 Ptn

11,3
- dnf
- 10,78
- 2,77








273
-

- 168
- 272







9. 43 de Ruiter, Maureen 2003 NED AV De Gemzen 299 Ptn

15,0
- 6:00,6
- 13,32
- 1,69








0
- 29
- 214
- 56








club meerkamp Meisjes PB M 9
club meerkamp Meisjes PB M 9 28.09.2013

Ver - 40 m loop - 1000 m loop - Balwerpen 80g

1. 2 Tessemaker, Sanne 2004 NED AV De Gemzen 1.125 Ptn

2,84
- 7,8
- 4:33,5
- 13,36








286
- 351
- 273
- 215







2. 21 Lassche, Jasmijn 2004 NED AV De Gemzen 908 Ptn

2,40
- 8,1
- 4:55,0
- 12,95








198
- 303
- 200
- 207








club meerkamp Meisjes PC M 8
club meerkamp Meisjes PC M 8 28.09.2013

600 m loop - 40 m loop - Balwerpen 80g - Ver

1. 29 van Houweling, Isabel 2005 NED AV De Gemzen 1.260 Ptn

2:32,5
- 7,3
- 15,37
- 3,07








240
- 440
- 248
- 332







2. 27 Gerrits, Fleur 2005 NED AV De Gemzen 1.012 Ptn

2:37,6
- 7,7
- 11,22
- 2,72








206
- 368
- 176
- 262







3. 30 Berkenbosch, Suusje 2005 NED AV De Gemzen 863 Ptn

2:55,4
- 7,7
- 11,95
- 2,42








103
- 368
- 190
- 202







4. 22 Vis, Esmee 2005 NED AV De Gemzen 766 Ptn

2:40,1
- 8,2
- 7,41
- 2,37








190
- 287
- 97
- 192







5. 28 Hanekamp, Renske 2006 NED AV De Gemzen 751 Ptn

2:42,7
- 8,8
- 9,75
- 2,55








174
- 202
- 147
- 228







6. 25 van de Stoop, Francine 2006 NED AV De Gemzen 491 Ptn

3:04,5
- 9,1
- 8,18
- 2,19








58
- 163
- 114
- 156







7. 31 Hanekamp, Bente 2006 NED AV De Gemzen 485 Ptn

3:07,8
- 9,2
- 11,48
- 1,96








43
- 151
- 181
- 110







8. 26 Bunte, Esther 2006 NED AV De Gemzen 419 Ptn

2:54,8
- 9,7
- 6,38
- 2,15








106
- 93
- 72
- 148







9. 24 Wensink, Diane 2007 NED AV De Gemzen 119 Ptn

3:35,3
- 10,5
- 7,85
- 1,29








0
- 12
- 107
- 0







10. 23 Wensink, Brenda 2008 NED AV De Gemzen 56 Ptn

3:33,4
- 10,6
- 5,65
- 1,28








0
- 3
- 53
- 0









Mannen
gezins Estafette Mannen
28.09.2013


1. Fam. Doornwaard


3.12.9 min

2. Fam. Mak


3.27.7 min

3. Fam. Bastiaannet


3.46.7 min

4. Fam. Wensink


3.54.2 min

5. Fam. Brinkman


3.56.7 min

6. Fam. Roossink


4.16.9 min

7. Fam. de Gruijter


4.24.5 min

8.
Fam. Hanekamp


4.28.7 min

9. Fam. Meiberg


4.31.3 min

10. Fam. Lassche


4.43.2 min

11. Fam. Renshoff


4.51.5 min

12. Fam. van Houweling


4.57.3 min

13.
Fam. van de Meent


5.01.0 min

14.
Fam. van Oosten


5.34.0
min




Overzicht
Mannen
Mannen
4 x 800 m estaff. Mannen
28.09.2013

Finale
1. Team Maandag
NED
10:11,4 min.

V/d Esschert, Daniël 1960; V/d Meent, Joris 1960
Veltman, Joost 1960; Halfwerk, Robert 1960
1. Team Donderdag 1
NED
11:24,3 min.

van de Graaf, Freek 1960; Pette, Gerjan 1960
Bunte, Wilco 1960; Bastiani, Martin 1960
1. Team Donderdag 2
NED
11:37,6 min.

Bastiaannet, Marco 1960; Kwakkel, Jeroen 1960
Woutersen, Hester 1960; Brinkman, Rene 1960



Samengesteld met COSA WIN 2.4.2 -- COSA-Software, Berggartenstr. 5a, D-38271 Baddeckenstedt
eMail: RenzieSoft@aol.com Home-Page: www.cosa-software.de
Licentie voor: NED/ Regio IJsseldelta