Puur
                 UITSLAGENLIJST - 1 KM BAANLOOP - MEISJES
19-01-2013 15:26                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------  -------
    1   1002  Desi van Emmerik           Cialfo                2002      1e      3:44  16,071     3:44 
    2   1001  Emma van Emmerik           Cialfo                2002      2e      4:09  14,458     4:09 
    3   1013  Iris Gils                  PEC 1910              2002      3e      4:10  14,400     4:10 
    4   1016  Eceline Houtman            De Gemzen             2001      4e      4:11  14,343     4:11 
    5   1014  Iris Reurink               De Gemzen             2001      5e      4:20  13,846     4:20 
    6   1005  Elisa Nap                  De Gemzen             2004      6e      4:21  13,793     4:21 
    7   1007  Marit Hanekamp             De Gemzen             2000      7e      4:26  13,534     4:26 
    8   1011  Myrthe Renshoff            De Gemzen             2002      8e      4:27  13,483     4:27 
    9   1003  Anneke Leferink            Zwolle                2002      9e      4:28  13,433     4:28 
   10   1004  Marieke Maasland           Cialfo                2002     10e      4:29  13,383     4:29 
   11   1006  Janouk Kroes               Cialfo                2003     11e      4:33  13,187     4:33 
   12   1012  Maud van de meent          De Gemzen             2002     12e      4:38  12,950     4:38 
   13   1009  Esmťe de Ruiter            De Gemzen             2000     13e      4:54  12,245     4:54 
   14   1008  Renske Hanekamp            De Gemzen             2006     14e      4:55  12,203     4:55 
   15   1010  Maureen de Ruiter          De Gemzen             2003     15e      5:46  10,405     5:46 
   16   1015  Benthe Hanekamp            De Gemzen                      16e      5:50  10,286     5:50

                 UITSLAGENLIJST - 1 KM BAANLOOP - JONGENS
19-01-2013 15:26                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------  -------
    1   1027  Sam van Emmerik            Cialfo                2004     17e      4:10  14,400     4:10 
    2   1033  Jesse Haverkamp            Heerde                2002     18e      4:19  13,900     4:19 
    3   1031  Merijn Renshoff            De Gemzen             2004     19e      4:52  12,329     4:52 
    4   1029  Mees Rienties              Zwolle                2005     20e      5:22  11,180     5:22 
    5   1032  Rens van Oosten            De Gemzen             2005     21e      5:59  10,028     5:59 


                     UITSLAGENLIJST - 5 KM 
19-01-2013 15:25                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- --------  ------
    1    441  Rubin Vos                  PEC 1910              1996      1e Man       17:40    17:39  16,997 
    2    408  Jurian Onderdijk           De Gemzen             1995      2e Man       19:46    19:46  15,177 
    3    457  Michiel Scholten           Heerde                1990      3e Man       19:47    19:47  15,164 
    4    431  Gerber Loman               Cialfo                1997      1e Vrouw     20:25    20:24  14,706 
    5    419  Joni van Loon              Cialfo                1988      4e Man       20:26    20:25  14,694 
    6    464  Thijs Doornwaard           heerde                1997      5e Man       20:56    20:55  14,343 
    7    443  Karina Willems             BB lopers             1992      2e Vrouw     20:57    20:57  14,320 
    8    395  Albert Lantink             Zwolle                1981      6e Man       21:00    20:58  14,308 
    9    436  Berthram Mak               De Gemzen             1964      7e Man       21:15    21:14  14,129 
   10    463  Gerrit Doornwaard          heerde                1964      8e Man       21:36    21:34  13,910 
   11    452  Linda Eektimmerman         PEC 1910              1985      3e Vrouw     22:04    22:04  13,595 
   12    442  Illian Martens             Nijmegen              2000      9e Man       22:09    22:08  13,554 
   13    428  Bert Geerlings             Zutphen               1963     10e Man       22:14    22:11  13,524 
   14    427  Aalt Wensink               De Gemzen             1978     11e Man       22:38    22:37  13,265 
   15    440  Remco den Hertog           Epe                   1987     12e Man       22:43    22:37  13,265 
   16    418  Harrie Hatzmann            De Gemzen             1971     13e Man       22:44    22:41  13,226 
   17    434  Jan-Hilbert v/d Wetering   Heerde                1974     14e Man       22:59    22:55  13,091 
   18    429  Willem Wiese               Cialfo                1956     15e Man       23:01    22:57  13,072 
   19    405  Jorijn Brandsma            Wezep                 1981      4e Vrouw     23:06    23:05  12,996 
   20    445  Cees Vork                  Heerde                1952     16e Man       23:41    23:40  12,676 
   21    404  Patricia Seinen            BB lopers             1970      5e Vrouw     23:51    23:49  12,596 
   22    420  Sylvie Moossdorff          Amsterdam             1986      6e Vrouw     23:52    23:50  12,587 
   23    462  Gert-Jan Ubels             Staphorst             1969     17e Man       23:54    23:52  12,570 
   24    430  Anne Meiberg               De Gemzen             1997      7e Vrouw     24:06    24:06  12,448 
   25    394  Herman Schipper            Heerde                1969     18e Man       24:11    24:07  12,440 
   26    439  Arnout Mak                 De Gemzen             1998     19e Man       24:15    24:14  12,380 
   27    451  Tim Gerrits                Heerde                1974     20e Man       24:15    24:12  12,397 
   28    461  Koos Schakelaar            Heerde                1964     21e Man       24:38    24:29  12,253 
   29    456  Erinn Waanders             De Gemzen             1998      8e Vrouw     24:40    24:38  12,179 
   30    455  Erik Waanders              Heerde                1965     22e Man       24:41    24:38  12,179 
   31    421  Barry Laprť                Amsterdam             1978     23e Man       24:52    24:50  12,081 
   32    423  Linda Polinder             De Gemzen             1980      9e Vrouw     24:56    24:51  12,072 
   33    458  Johan Visscher             Staphorst             1983     24e Man       24:57    24:51  12,072 
   34    402  Roland Redder              Heerde                1980     25e Man       25:06    25:02  11,984 
   35    447  Ellen Teule                Heerde                1972     10e Vrouw     25:09    25:05  11,960 
   36    391  Arnoud Dokter              avVN                  1979     26e Man       25:25    25:18  11,858 
   37    416  Luiz Mulder                Zwolle                1979     27e Man       25:43    25:40  11,688 
   38    459  Hevan Osink                Wapenveld             1973     28e Man       26:17    26:11  11,458 
   39    401  Lisanne Maasland           Cialfo                1998     11e Vrouw     26:32    26:31  11,314 
   40    448  Annemarie v. Houwelingen   Heerde                1970     12e Vrouw     26:41    26:38  11,264 
   41    403  Tanja Redder               Balkbrug              1977     13e Vrouw     26:52    26:49  11,187 
   42    453  Douwe Almo                 Isala '96                      29e Man       26:52    26:49  11,187 
   43    426  Nathalie Snoek             Oldebroek             1985     14e Vrouw     27:35    27:30  10,909 
   44    399  Cor den Toom               Elburg                1963     30e Man       28:10    28:05  10,682 
   45    438  Carin Haverkamp            Heerde                1971     15e Vrouw     29:08    29:06  10,309 
   46    414  Marjorie van den Brink     Heerde                1974     16e Vrouw     29:28    29:20  10,227 
   47    435  Nicolette Dirim            Heerde                1977     17e Vrouw     29:36    29:28  10,181 
   48    425  Sabine Berghorst           De Gemzen             1980     18e Vrouw     30:17    30:09   9,950 
   49    411  Esther Wijnne              Oosterwolde Gld       1986     19e Vrouw     30:26    30:21   9,885 
   50    417  Dini de Haan               De Gemzen             1963     20e Vrouw     30:28    30:23   9,874 
   51    396  Suzan van Olst             Heerde                1972     21e Vrouw     30:32    30:30   9,836 
   52    460  Petra Landman              Wapenveld             1975     22e Vrouw     31:22    31:15   9,600 
   53    422  Titia Botman               Heerde                1963     23e Vrouw     31:25    31:21   9,569 
   54    390  Peter Disselhorst          Heerde                1957     31e Man       32:22    32:17   9,293 
   55    424  Patricia Wielink-Hagen     Epe                   1967     24e Vrouw     32:44    32:39   9,188 
   56    437  Henri Slijkhuis            Epe                   1952     32e Man       32:44    32:38   9,193 
   57    400  Ans Nijhoff                Elburg                1953     25e Vrouw     32:55    32:50   9,137 
   58    449  Evert Jonker               Epe                   1949     33e Man       33:17    33:08   9,054 
   59    409  Marleen van Diepen         Wezep                 1981     26e Vrouw     34:18    34:10   8,780 
   60    398  Christel Steenbergen       Hasselt               1983     27e Vrouw     34:18    34:11   8,776 
   61    446  Yvonne Buijing             De Veenlopers         1962     28e Vrouw     34:38    34:35   8,675 
   62    407  Sandra van den Berg        Veluwe                1971     29e Vrouw     36:00    35:54   8,357 
   63    450  Henny de Graaf             Dronten                        30e Vrouw     36:37    36:31   8,215 
   64    454  Iveta Mihŗlovŗ             Zwolle                1976     31e Vrouw     39:12    39:03   7,682 
   65    444  Jan de Wit                 Apeldoorn                      34e Man       39:47    39:40   7,563 

                     UITSLAGENLIJST - 10 KM 
19-01-2013 15:25                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- --------  ------
    1    798  Arne Mulder                BB lopers             1990      1e Man       32:39    32:38  18,386 
    2    860  Albert Meijer              Running2000           1984      2e Man       33:18    33:17  18,027 
    3    799  Falco Olivier              BB lopers             1983      3e Man       34:30    34:29  17,400 
    4    849  Vincent Maalderink         Hanzesport            1991      4e Man       34:36    34:34  17,358 
    5    838  Rob Detert Oude Weme       Veluwe                1978      5e Man       34:42    34:40  17,308 
    6    850  Bas Mekking                De Gemzen             1977      6e Man       34:47    34:46  17,258 
    7    801  Henk Smalbrugge            BB lopers             1973      7e Man       35:33    35:31  16,893 
    8    800  Erik Slomp                 BB lopers             1984      8e Man       35:36    35:35  16,862 
    9    802  Mark Hakbijl               BB lopers             1977      9e Man       35:46    35:44  16,791 
   10    595  Michael Woerden            De Veenlopers         1975     10e Man       35:48    35:47  16,768 
   11    803  Bert de Boer               BB lopers             1987     11e Man       36:40    36:39  16,371 
   12    833  Gerard Kroes               Cialfo                1970      1e Man40     36:44    36:42  16,349 
   13    864  Koen Martens               Nijmegen              1964      2e Man40     37:07    37:04  16,187 
   14    866  Henk Wolf                  Lelystad              1961      3e Man40     37:49    37:47  15,880 
   15    796  Willem de Weerdt           Cialfo                1955      4e Man40     38:51    38:50  15,451 
   16    794  Ax Dil                     Cialfo                1971      5e Man40     38:52    38:50  15,451 
   17    856  Niels Visser               Hattem                1983     12e Man       39:33    39:31  15,183 
   18    792  Ruben Schoenmakers         De Gemzen             1995     13e Man       39:40    39:39  15,132 
   19    865  Robert Reitsema            Isala '96             1965      6e Man40     39:49    39:48  15,075 
   20    875  Reinier van Dijken         Loopgroep PK          1969      7e Man40     39:55    39:53  15,044 
   21    873  Dick van Os                BB lopers                      14e Man       40:01    39:58  15,013 
   22    758  Frankwin Mussche           BB lopers             1970      8e Man40     40:09    40:06  14,963 
   23    892  Albert Mussche             Nieuwleusen                    15e Man       40:42    40:40  14,754 
   24    797  Anne van Schuppen          Cialfo                1960      1e Vr40      40:46    40:44  14,730 
   25    769  DaniŽl Gouw                BB lopers             1981     16e Man       40:54    40:52  14,682 
   26    804  Tess Boekema               BB lopers             1993      1e Vrouw     41:53    41:50  14,343 
   27    837  Saskia Schutte             Cialfo                1972      2e Vr40      42:04    42:02  14,274 
   28    751  Paul Schalkwijk            Zwolle                1967      9e Man40     42:23    42:13  14,212 
   29    820  Rene Streutker             AV Heerenveen         1981     17e Man       42:28    42:26  14,140 
   30    887  Jan Roeles                 Loopgroep Beilen      1962     10e Man40     42:36    42:33  14,101 
   31    853  Ben Visscher               Epe                   1970     11e Man40     42:54    42:51  14,002 
   32    793  Hans Wijgers               Vaassen               1965     12e Man40     43:07    43:04  13,932 
   33    872  Luc Thijssen               Zwolle                1981     18e Man       43:32    43:28  13,804 
   34    867  Rudi Hoffman               Lelystad              1955     13e Man40     43:52    43:49  13,693 
   35    753  Jan Uiterwijk              Loopgroep Beilen      1958     14e Man40     44:05    44:02  13,626 
   36    768  Robert van der Meulen      Isala '96             1969     15e Man40     44:29    44:23  13,519 
   37    883  Henk van den Esschert      De Gemzen             1959     16e Man40     45:05    44:53  13,368 
   38    877  Klaas Arkema               Hasselt               1965     17e Man40     45:16    45:08  13,294 
   39    778  Joachim van Olst           Zwolle                1987     19e Man       45:23    45:13  13,269 
   40    891  Ronnie Krul                Nieuwleusen           1969     18e Man40     45:45    45:43  13,124 
   41    777  Arnout Slijkhuis           Groningen             1982     20e Man       45:52    45:43  13,124 
   42    781  Wierd Bethlehem            Loopgroep Hugo Veenk  1958     19e Man40     46:32    46:26  12,922 
   43    819  Erna van Es-Keen           Wezep                 1976      2e Vrouw     46:36    46:33  12,889 
   44    779  Remco Smits                PEC 1910              1968     20e Man40     46:44    46:34  12,885 
   45    884  Jahob Kuiper               Wezep                 1978     21e Man       46:49    46:44  12,839 
   46    895  Roelof Rekker              BB lopers             1961     21e Man40     46:54    46:50  12,811 
   47    843  Renata Veltman             De Gemzen             1976      3e Vrouw     46:57    46:52  12,802 
   48    868  Erwin Schoneville          Cialfo                1989     22e Man       46:58    46:54  12,793 
   49    854  Christiaan Sangers         Vaassen               1947     22e Man40     47:08    47:01  12,761 
   50    888  Dennis van Es              Wezep                 1980     23e Man       47:27    47:25  12,654 
   51    899  Nico Berkelmans            Heerde                1959     23e Man40     47:33    47:25  12,654 
   52    757  Jan ten Hove               Isala '96             1976     24e Man       47:44    47:39  12,592 
   53    876  Iwan van Aken              Veluwe                1964     24e Man40     47:45    47:43  12,574 
   54    879  Joost Keltman              Heerde                1970     25e Man40     48:04    47:54  12,526 
   55    874  Dick Slimmen               Friesland                      25e Man       48:07    48:04  12,483 
   56    830  Ard Gijsendorffer          Veessen               1968     26e Man40     48:14    48:06  12,474 
   57    851  Henny Berends              Spurt '88             1965     27e Man40     48:25    48:20  12,414 
   58    789  Jacco Eikelboom            Heerde                1975     26e Man       48:36    48:33  12,358 
   59    855  Appie Bulder               PEC 1910              1967     28e Man40     49:36    49:32  12,113 
   60    885  Henk Horst                 Eemnes                1952     29e Man40     49:54    49:49  12,044 
   61    894  Cos Apeldoorn              Balkbrug              1968     30e Man40     50:00    49:51  12,036 
   62    783  Rob Diender                Hattem                1962     31e Man40     50:06    49:56  12,016 
   63    762  Jaap van Dieren            Isala '96             1971     32e Man40     50:10    50:02  11,992 
   64    828  Willem Speksnijder         Genemuiden            1982     27e Man       50:38    50:29  11,885 
   65    813  Susanne Meijer-Schutte     Zwolle                1978      4e Vrouw     50:45    50:41  11,838 
   66    898  Klaas van Benthem          Zwolle                1953     33e Man40     50:48    50:45  11,823 
   67    786  Flip Nijhoff               De Gemzen             1952     34e Man40     50:52    50:45  11,823 
   68    842  Nardie Mulder              Zwolle                1988      5e Vrouw     50:56    50:51  11,799 
   69    763  Harjen Tiesinga            Utrecht               1979     28e Man       51:04    50:57  11,776 
   70    847  Jan Albert Penninkhof      Isala '96             1973     29e Man       51:06    50:59  11,769 
   71    870  Evert Strijf               Heerde                1960     35e Man40     51:10    50:53  11,792 
   72    773  Johan Hooisma              Isala '96             1956     36e Man40     51:12    51:05  11,746 
   73    594  Stephan Nienhuis           Heerde                1979     30e Man       51:24    51:14  11,711 
   74    784  Liza Karman                Isala '96             1984      6e Vrouw     51:32    51:26  11,666 
   75    882  Josť Bosch                 Cialfo                          7e Vrouw     51:34    51:30  11,650 
   76    591  Reina Wijnia-Kwant         avVN                  1956      3e Vr40      51:42    51:37  11,624 
   77    592  Henry Velthuijzen          Epe                   1964     37e Man40     51:49    51:46  11,590 
   78    858  Edger Knier                Hattem                1978     31e Man       51:49    51:38  11,620 
   79    776  Linda Vloedbeld            Veluwe                1960      4e Vr40      51:59    51:53  11,564 
   80    766  Nemi van der Reest         Veluwe                1956     38e Man40     51:59    51:53  11,564 
   81    795  Sonja Kerkdijk             Veluwe                1963      5e Vr40      51:59    51:54  11,561 
   82    788  Michael van Knippenberg    Isala '96             1957     39e Man40     52:05    51:58  11,546 
   83    880  Hein van Enk               De Gemzen             1960     40e Man40     52:15    52:10  11,502 
   84    841  Dick Doornenbal            Elburg                1948     41e Man40     52:25    52:20  11,465 
   85    861  Jan Mulder                 Zwolle                1950     42e Man40     53:07    52:59  11,324 
   86    834  Martin Bruggeman           Zwolle                1969     43e Man40     53:25    53:22  11,243 
   87    857  Johan van der Kolk         Isala '96             1971     44e Man40     53:29    53:21  11,246 
   88    839  Benny Everts               Zwolle                1968     45e Man40     53:37    53:33  11,204 
   89    765  Marleen Vos                Utrecht               1985      8e Vrouw     54:09    54:03  11,101 
   90    886  Eveline de Valk            Zwolle                          9e Vrouw     54:10    54:05  11,094 
   91    890  Michel Blaauwgeen          Zwolle                         32e Man       54:12    53:59  11,115 
   92    889  Hylke Thirn                Zwolle                1975     33e Man       54:13    54:00  11,111 
   93    782  Pilar Pampin Benito        Hattem                1970      6e Vr40      54:21    54:11  11,074 
   94    845  Janny Reezigt-ponsteen     De Gemzen             1949      7e Vr40      54:34    54:28  11,016 
   95    848  Jelle Woudstra             Apeldoorn             1978     34e Man       54:39    54:28  11,016 
   96    752  Hester Borst               PEC 1910              1982     10e Vrouw     54:42    54:34  10,996 
   97    835  Marcel van Waas            PEC 1910              1965     46e Man40     54:43    54:34  10,996 
   98    871  Erik Heidekamp             Veluwe                1959     47e Man40     54:49    54:44  10,962 
   99    775  Lianne Woning-Penninkhof   Isala '96             1976     11e Vrouw     55:26    55:20  10,843 
  100    881  Anja van 't Hul            De Gemzen             1971      8e Vr40      55:38    55:33  10,801 
  101    764  Anne IJzerman              Utrecht               1982     12e Vrouw     55:46    55:40  10,778 
  102    831  Bertus Otten               Kampen                1952     48e Man40     55:50    55:43  10,769 
  103    863  Bernard Dekker             Vollenhove                     35e Man       55:55    55:51  10,743 
  104    878  Alex de Boer               Deventer                       36e Man       55:58    55:51  10,743 
  105    771  Jan Kees Wieringa          Isala '96             1965     49e Man40     55:59    55:51  10,743 
  106    817  Greetje de Wilde           Isala '96             1965      9e Vr40      55:59    55:52  10,740 
  107    825  Reina van Dorp             De Gemzen             1971     10e Vr40      56:00    55:48  10,753 
  108    826  Oscar van Dorp             Elburg                1969     50e Man40     56:01    55:48  10,753 
  109    770  Liedewij Stoffer-Dijk      Kampen                1976     13e Vrouw     56:21    56:15  10,667 
  110    893  Judeth Wonink              Heerde                1990     14e Vrouw     56:29    56:20  10,651 
  111    859  Peter Smit                 Broekland Ov          1968     51e Man40     56:56    56:50  10,557 
  112    767  Johann Diermeier           Swifterbant           1969     52e Man40     57:15    57:08  10,502 
  113    593  Jeanet Kommer              De Gemzen             1974     15e Vrouw     57:42    57:38  10,411 
  114    805  Rien Bouw                  De Gemzen             1954     53e Man40     57:43    57:29  10,438 
  115    787  Richard Admiraal           Hasselt               1971     54e Man40     57:49    57:40  10,405 
  116    852  M@rk Diks                  Epe                   1974     37e Man       57:55    57:43  10,396 
  117    844  Christa Huurman            Heerde                1978     16e Vrouw     57:58    57:55  10,360 
  118    772  Harmke Juffer              Isala '96             1968     11e Vr40      57:59    57:52  10,369 
  119    816  Harrie Stempher            avVN                  1950     55e Man40     58:04    57:55  10,360 
  120    814  Jiska Pieterman            Zwolle                1976     17e Vrouw     58:07    58:03  10,336 
  121    780  Aart de Ridder             Kraggenburg           1982     38e Man       58:21    58:11  10,312 
  122    846  Johan van Santen           avVN                  1953     56e Man40     58:38    58:29  10,259 
  123    818  Gerhard van Vilsteren      Isala '96             1969     57e Man40     58:50    58:42  10,221 
  124    810  Adde Woest                 Groningen             1956     58e Man40     59:03    58:52  10,193 
  125    756  Esther Talma               Hasselt               1979     18e Vrouw     59:14    59:05  10,155 
  126    840  Alex van Gelder            De Gemzen             1971     59e Man40   1:00:23  1:00:13   9,964 
  127    785  Nicolet Munsterman         Kampen                1971     12e Vr40    1:00:30  1:00:22   9,939 
  128    822  Mariska van Asselt         Zwolle                1969     13e Vr40    1:02:02  1:01:52   9,698 
  129    862  Bart Riezeweide            Hattem                1967     60e Man40   1:03:24  1:03:15   9,486 
  130    761  Urs Willems                Dronten               1964     14e Vr40    1:04:15  1:04:02   9,370 
  131    832  Anne Mieke Janse           Emmen                 1972     15e Vr40    1:06:11  1:06:00   9,091 
  132    812  Margreet Berghuis          Apeldoorn             1973     19e Vrouw   1:06:54  1:06:42   8,996 

                     UITSLAGENLIJST - 21.1 KM 
19-01-2013 15:26                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- --------  ------
    1     36  Edwin Slijkhuis            Vitalis               1987      1e Man     1:13:11  1:13:11  17,297 
    2    118  Johan Kats                 Daventria             1969      1e Man40   1:15:34  1:15:33  16,755 
    3     38  Rik Wolswinkel             Hellas                1977      2e Man     1:16:11  1:16:10  16,619 
    4     75  Peter Bruinsma             Atletics Nijverdal    1971      2e Man40   1:16:29  1:16:28  16,554 
    5     37  Martijn Schakelaar         De Gemzen             1974      3e Man     1:17:20  1:17:19  16,372 
    6     40  Bennie Thunker             Isala '96             1970      3e Man40   1:20:37  1:20:36  15,705 
    7     74  Wim van Rijswijk           AV '34                1957      4e Man40   1:23:20  1:23:19  15,193 
    8     41  Adriaan van den Eelaart    Daventria             1974      4e Man     1:24:00  1:23:58  15,075 
    9    116  Erik Haakma                STB                   1960      5e Man40   1:24:46  1:24:44  14,939 
   10     19  Jacqueline Rustidge        Isala '96             1968      1e Vr40    1:24:56  1:24:55  14,907 
   11    144  Borre de Gier              BB lopers             1970      6e Man40   1:26:57  1:26:55  14,564 
   12    129  Gerard Lugtenberg          Heino                           5e Man     1:27:43  1:27:42  14,434 
   13     72  Jan Willem Davidse         PEC 1910              1966      7e Man40   1:27:44  1:27:42  14,434 
   14    122  Peter Ligthart             BB lopers             1964      8e Man40   1:28:05  1:28:03  14,376 
   15    134  Johan Neevel               De Gemzen             1965      9e Man40   1:28:16  1:28:14  14,346 
   16     77  Cor van Emmerik            Cialfo                1973      6e Man     1:28:34  1:28:30  14,303 
   17    108  Martin Boersma             Kampen                1966     10e Man40   1:28:49  1:28:46  14,260 
   18     60  Andre Meuleman             Cialfo                1970     11e Man40   1:29:05  1:29:04  14,212 
   19    107  Marinus de Groot           Kampen                1957     12e Man40   1:29:45  1:29:39  14,120 
   20     16  Antonius Poelman           PEC 1910              1957     13e Man40   1:30:10  1:30:08  14,044 
   21    127  Eelco Visserman            Genemuiden            1962     14e Man40   1:30:24  1:30:22  14,008 
   22     18  Bastiaan Winkelaar         Kampen                1982      7e Man     1:30:28  1:30:21  14,010 
   23    102  Henri Plender              't Loo Oldebroek      1970     15e Man40   1:30:55  1:30:52  13,931 
   24     20  Mike van Leeuwen           Heerde                1973     16e Man40   1:30:59  1:30:59  13,913 
   25     92  Wilco Kroes                Hellas                1982      8e Man     1:31:11  1:31:10  13,885 
   26    136  Bert Wezenberg             Isala '96             1969     17e Man40   1:31:12  1:31:09  13,887 
   27     70  Sjoerd van Westerop        BB lopers             1979      9e Man     1:31:52  1:31:48  13,789 
   28     23  Hugo van Dijk              Zwolle                1975     10e Man     1:31:56  1:31:54  13,774 
   29     45  Mike Kleinlugtebeld        PEC 1910              1970     18e Man40   1:32:14  1:32:10  13,734 
   30      1  Gert uit de Bulten         De Gemzen             1969     19e Man40   1:33:16  1:33:12  13,582 
   31     58  Andre Gijsendorffer        Zwolle                1974     11e Man     1:33:18  1:33:15  13,574 
   32     97  Erwin Veldkamp             Wezep                 1979     12e Man     1:33:26  1:33:14  13,577 
   33    148  Frans Woerden              De Veenlopers         1970     20e Man40   1:33:45  1:33:42  13,509 
   34     52  Frank Alleman              Zwolle                1981     13e Man     1:34:24  1:34:14  13,433 
   35     21  Arnold Bredewolt           Veessen               1972     21e Man40   1:34:35  1:34:31  13,393 
   36    143  Theo Jacobs                Cialfo                1957     22e Man40   1:34:49  1:34:44  13,362 
   37     11  Edwin Middelveld           BB lopers             1969     23e Man40   1:34:51  1:34:47  13,355 
   38     51  HenriŽt Koornberg          PEC 1910              1978      1e Vrouw   1:35:05  1:35:03  13,317 
   39    138  Dennis Bosman              Arnhem                1975     14e Man     1:35:45  1:35:42  13,227 
   40    113  Eltjo de Roos              Kampen                1962     24e Man40   1:35:51  1:35:46  13,218 
   41    106  Erwin Noorman              Spirit Lelystad       1970     25e Man40   1:36:33  1:36:31  13,115 
   42     88  Gert van de Belt           Spurt '88             1966     26e Man40   1:37:17  1:37:12  13,023 
   43    111  Wim van Ravenhorst         Achterveld            1951     27e Man40   1:38:01  1:37:55  12,928 
   44     96  Martin van der Spek        Zwolle                1964     28e Man40   1:38:13  1:38:01  12,914 
   45     28  Patrick Vos                Kampen                1973     15e Man     1:38:48  1:38:41  12,827 
   46     62  Gerald van den Berg        Veluwe                1988     16e Man     1:39:03  1:38:53  12,801 
   47     46  Patrick Nijmeijer          PEC 1910              1973     29e Man40   1:39:10  1:39:00  12,786 
   48     29  Bert Kleiboer              PEC 1910              1965     30e Man40   1:39:29  1:39:25  12,732 
   49    115  Henny Buijing              De Veenlopers         1959     31e Man40   1:39:54  1:39:42  12,696 
   50     57  Evert Jan Kasteel          Cialfo                1961     32e Man40   1:40:04  1:40:00  12,658 
   51     95  Rob ter Heerdt             PEC 1910              1961     33e Man40   1:40:09  1:40:04  12,650 
   52     78  Jan-Willem v Drieenhuizen  Veluwe                1966     34e Man40   1:40:09  1:39:59  12,660 
   53     71  Michel van Eeuwen          Zwolle                1976     17e Man     1:40:20  1:40:16  12,625 
   54     31  Dik Musch                  Veluwe                1956     35e Man40   1:40:46  1:40:37  12,581 
   55    125  Henk Diekman               Veluwe                         18e Man     1:41:11  1:41:02  12,529 
   56     48  Jan Bakker                 Zwolle                1951     36e Man40   1:41:34  1:41:24  12,483 
   57    147  Harry Doornbosch           Utrecht               1964     37e Man40   1:41:46  1:41:33  12,465 
   58     24  Peter Jansen               PEC 1910              1953     38e Man40   1:41:48  1:41:38  12,455 
   59    131  Marianne van der Veen      Veluwe                1983      2e Vrouw   1:42:17  1:42:07  12,396 
   60    130  Arno Manschot              Veluwe                1968     39e Man40   1:42:18  1:42:07  12,396 
   61    124  Kistian van Euk            De Gemzen             1977     19e Man     1:42:20  1:42:10  12,390 
   62    896  Gerrit Wolf                Hattemerbroek         1963     40e Man40   1:42:22  1:42:17  12,376 
   63     79  Annet Bultman              De Gemzen             1966      2e Vr40    1:42:25  1:42:19  12,372 
   64    133  Peter van Polen            PEC 1910              1967     41e Man40   1:42:46  1:42:36  12,337 
   65    123  Pieter Maas                NOP                   1958     42e Man40   1:42:48  1:42:41  12,327 
   66    135  Zehra Dede                 BB lopers             1974      3e Vrouw   1:42:51  1:42:48  12,313 
   67     83  Erik Bezema                Spirit Lelystad       1965     43e Man40   1:42:51  1:42:44  12,321 
   68    100  Anne Stobbe                NOP                   1951     44e Man40   1:42:53  1:42:45  12,319 
   69     65  Jeroen Eikelboom           Hattem                1976     20e Man     1:43:04  1:43:00  12,290 
   70     68  Jan Reuvekamp              Zwolle                1963     45e Man40   1:43:07  1:42:59  12,292 
   71    101  Jolanda Bonthuis           Genemuiden            1968      3e Vr40    1:43:07  1:43:00  12,290 
   72     64  Gert Reuvekamp             Zwolle                1960     46e Man40   1:43:07  1:43:00  12,290 
   73    145  Marcel Wagtelenberg        Heerde                1965     47e Man40   1:43:23  1:43:19  12,252 
   74     33  Johan Westerink            Kampen                1968     48e Man40   1:43:39  1:43:32  12,226 
   75     63  Reint Scholten             De Gemzen             1964     49e Man40   1:44:28  1:44:22  12,129 
   76     67  Albert Boschman            Elburg                1949     50e Man40   1:44:59  1:44:54  12,067 
   77     55  Johan Stulp                Assen                 1970     51e Man40   1:45:09  1:45:05  12,046 
   78    126  Peter Tommassen            Zwolle                1950     52e Man40   1:45:34  1:45:30  11,998 
   79     13  Frans Nab                  Veluwe                1960     53e Man40   1:45:43  1:45:34  11,991 
   80    132  Rob Olthof                 Zwolle                1955     54e Man40   1:45:57  1:45:50  11,961 
   81    141  Nico van Houten            Zwolle                1974     21e Man     1:45:58  1:45:43  11,974 
   82    139  Harrie Fokkens             Nieuwleusen           1950     55e Man40   1:46:09  1:45:57  11,947 
   83     47  Dolf Bartels               Spirit Lelystad       1950     56e Man40   1:46:12  1:46:05  11,932 
   84     69  Gerrinde van Lieshout      Kampen                1982      4e Vrouw   1:46:19  1:46:11  11,921 
   85      6  Bram Leferink              Zwolle                1972     57e Man40   1:46:36  1:46:25  11,895 
   86     26  Bas Dijkstra               Amersfoort            1980     22e Man     1:46:41  1:46:34  11,878 
   87     98  Edwin Poel                 Utrecht               1978     23e Man     1:47:07  1:46:50  11,849 
   88    128  Willem Egberts             De Gemzen             1949     58e Man40   1:47:17  1:47:10  11,812 
   89    897  Martijn van Putten         Wezep                 1968     59e Man40   1:47:33  1:47:27  11,781 
   90      5  Wilco Schut                Dutch Runners         1986     24e Man     1:47:51  1:47:48  11,742 
   91    146  Hendrik Jan Kotterink      De Gemzen             1955     60e Man40   1:48:06  1:48:03  11,715 
   92     66  Roelof Sondaar             Dutch Runners         1959     61e Man40   1:48:33  1:48:24  11,677 
   93     89  Jos van rijt               avVN                  1953     62e Man40   1:48:48  1:48:39  11,650 
   94    105  Harry Loos                 NOP                   1964     63e Man40   1:49:10  1:49:02  11,609 
   95     86  Jacquelien van Bloois      NOP                   1964      4e Vr40    1:49:10  1:49:02  11,609 
   96    103  Theo Hanekamp              De Gemzen             1972     64e Man40   1:49:10  1:48:58  11,617 
   97     87  Marc Bruins Slot           Zwolle                1973     25e Man     1:51:05  1:51:02  11,400 
   98    110  MariŽt van Petersen        De Gemzen             1980      5e Vrouw   1:51:31  1:51:23  11,365 
   99     17  Claus Stiekema             PEC 1910              1962     65e Man40   1:51:44  1:51:34  11,346 
  100     81  Sander Leusenkamp          Zwolle                1973     26e Man     1:52:05  1:51:51  11,317 
  101    137  Michiel Kouwen             Zwolle                1971     66e Man40   1:52:05  1:51:52  11,315 
  102     82  Johan Tromp                Zwolle                1980     27e Man     1:52:05  1:51:52  11,315 
  103    142  Tiele Janssen              Zwolle                         67e Man40   1:52:28  1:52:14  11,278 
  104    119  Johan Reefman              De Krim               1970     68e Man40   1:53:00  1:52:49  11,220 
  105     14  Herman van der Zande       Loopgroep Garderen    1984     28e Man     1:53:12  1:53:05  11,194 
  106     43  Gerald Ningbers            Zwolle                1967     69e Man40   1:53:23  1:53:18  11,172 
  107     85  Mans Veldsink              Dedemsvaart           1957     70e Man40   1:53:28  1:53:17  11,174 
  108     35  Anne Bouhuijs              Kampen                1977      6e Vrouw   1:53:30  1:53:23  11,164 
  109    104  Walter Michels             Rotterdam             1959     71e Man40   1:54:05  1:53:49  11,122 
  110     56  Jeroen Jansen              Deventer              1970     72e Man40   1:54:10  1:54:04  11,097 
  111     53  Hans Schuite               Zwolle                1952     73e Man40   1:54:21  1:54:14  11,081 
  112    117  Jan Willem Hanekamp        De Gemzen             1970     74e Man40   1:55:19  1:55:07  10,996 
  113    109  Jan Tonkers                Biddinghuizen         1967     75e Man40   1:55:24  1:55:14  10,985 
  114     61  Johan Voorhorst            Veluwe                1971     76e Man40   1:55:41  1:55:32  10,956 
  115     10  Harjan van Duren           PEC 1910              1969     77e Man40   1:55:42  1:55:32  10,956 
  116     90  Jan Kaat                   De Gemzen             1959     78e Man40   1:55:42  1:55:30  10,959 
  117     84  Bert vlijm                 De Gemzen             1959     79e Man40   1:55:49  1:55:36  10,950 
  118     59  Nelly Reuvekamp            PEC 1910              1975      7e Vrouw   1:56:07  1:55:56  10,919 
  119     42  Frits Lautenbag            De Gemzen             1948     80e Man40   1:56:19  1:56:11  10,895 
  120     44  Danny Bol                  Apeldoorn             1974     29e Man     1:56:19  1:56:05  10,904 
  121     80  Jan Willem Loozeman        Vaassen               1968     81e Man40   1:56:20  1:56:09  10,898 
  122     76  Vincent Bouw               Zwolle                1979     30e Man     1:56:34  1:56:25  10,873 
  123    140  Anthon Vennik              Zwolle                         31e Man     1:56:58  1:56:43  10,845 
  124    120  Martin Wierink             avVN                  1950     82e Man40   1:57:10  1:57:00  10,819 
  125     27  Rudy Vermeulen             Zwolle                1952     83e Man40   1:58:30  1:58:24  10,691 
  126     91  Peter Borgman              Spurt '88             1960     84e Man40   1:58:42  1:58:33  10,678 
  127     12  Jan Fennema                PEC 1910              1960     85e Man40   1:59:02  1:58:52  10,649 
  128     99  Arjan Kiers                Veluwe                1958     86e Man40   1:59:34  1:59:24  10,602 
  129     73  Martin Roest               De Gemzen             1968     87e Man40   2:00:07  1:59:55  10,556 
  130    112  Hans Buis                  De Rijp               1951     88e Man40   2:00:58  2:00:45  10,483 
  131     54  Robbert van der Staaij     Veenendaal            1980     32e Man     2:05:28  2:05:12  10,110 
  132     50  Chris Smit                 Ede Gld               1983     33e Man     2:05:28  2:05:13  10,109 
  133    121  Ina van Zandwijk           De Krim               1964      5e Vr40    2:09:01  2:08:49   9,827 
  134     93  Jan Draaijer               De Gemzen             1940     89e Man40   2:09:03  2:08:58   9,815 
  135    114  Anton Schuurman            Amsterdam             1936     90e Man40   2:10:44  2:10:31   9,699