Atletiekvereniging "De Gemzen" Heerde
DSM baancircuit 25 mei 2011 De Gemzen Heerde
op 25.05.2011 in Heerde - Lambert Dijkslagbaan Sportpark Molenbeek
Uitslagenlijst

Overzicht
Mannen
Jongens A
Jongens B
Masters Man M35
Vrouwen
Meisjes A
Meisjes B
Masters Vrouw V35
VERANSTALTUNGS-BERICHT

Mannen
100 m Mannen+0,2 25.05.2011
Mixed Serie op tijd 1 mix wedstrijd
1. Lambooij, Joost 1995 NED Cialfo 12,14 sec.
2. Veluwen van, Edwin 1995 NED AV PEC 1910 12,36 sec.
3. Lenis, Harry 1965 NED AV Flevo Delta 12,56 sec.
4. Niekus, Peter 1959 NED AV Flevo Delta 13,39 sec.
5. Donkersgoed van, Kees 1985 NED AV Flevo Delta 13,44 sec.

100 m Mannen+0,2 25.05.2011
Mixed Serie op tijd 2 mix wedstrijd
1. Wiers, Leon 1989 NED AV Flevo Delta 11,78 sec.
2. Brouwer, Elroy 1981 NED Isala `96 12,51 sec.
3. Lucht v.d., Yannick 1996 NED AV PEC 1910 12,78 sec.
4. Broeke van den, Matthieu 1997 NED AV De Gemzen 12,81 sec.
5. Dijk van, Twan 1988 NED Isala `96 13,34 sec.

100 m Mannen+0,4 25.05.2011
Mixed Serie op tijd 3 mix wedstrijd
1. Westerhof, Raimo 1986 NED AV Athlos 11,92 sec.
2. Lucht van der, Ingmar 1993 NED AV PEC 1910 12,28 sec.
3. Winters, Danny 1994 NED AV Flevo Delta 12,63 sec.
4. Kamphuis, Guido 1993 NED AV De Gemzen 12,74 sec.
5. Mooyer, Manfred 1968 NED AV Edam 12,84 sec.

100 m Mannen+0,3 25.05.2011
Mixed Serie op tijd 4 mix wedstrijd
1. Veen van, Jeroen 1986 NED Isala `96 11,64 sec.
2. Stokkel, Jeffrey 1995 NED AV Flevo Delta 11,77 sec.
3. Rijn van, Bas 1992 NED AV `34 Apeldoorn 11,83 sec.
4. Bosscha, Gertjan 1988 NED AV Heerenveen 12,02 sec.
Vis van der, Vincent 1990 NED SC Reeuwijk disq.

100 m Mannen+0,0 25.05.2011
Mixed Serie op tijd 5 mix wedstrijd
1. Beuving, Jarno 1985 NED Climax 11,28 sec.
2. Barka, Francis 1991 NED Climax 11,39 sec.
3. Wassenberg van de, Kevin 1987 NED AV Athlos 11,46 sec.
4. Robbemond, Jeremy 1972 NED AV Athlos 11,95 sec.
5. Wijma, Sybout 1987 NED AV Heerenveen 12,15 sec.

100 m Mannen 25.05.2011
Resultaat series op tijd mix wedstrijd
1. Beuving, Jarno 1985 NED Climax +0,0 11,28 sec.
2. Barka, Francis 1991 NED Climax +0,0 11,39 sec.
3. Wassenberg van de, Kevin 1987 NED AV Athlos +0,0 11,46 sec.
4. Veen van, Jeroen 1986 NED Isala `96 +0,3 11,64 sec.
5. Stokkel, Jeffrey 1995 NED AV Flevo Delta +0,3 11,77 sec.
6. Wiers, Leon 1989 NED AV Flevo Delta +0,2 11,78 sec.
7. Rijn van, Bas 1992 NED AV `34 Apeldoorn +0,3 11,83 sec.
8. Westerhof, Raimo 1986 NED AV Athlos +0,4 11,92 sec.
9. Robbemond, Jeremy 1972 NED AV Athlos +0,0 11,95 sec.
10. Bosscha, Gertjan 1988 NED AV Heerenveen +0,3 12,02 sec.
11. Lambooij, Joost 1995 NED Cialfo +0,2 12,14 sec.
12. Wijma, Sybout 1987 NED AV Heerenveen +0,0 12,15 sec.
13. Lucht van der, Ingmar 1993 NED AV PEC 1910 +0,4 12,28 sec.
14. Veluwen van, Edwin 1995 NED AV PEC 1910 +0,2 12,36 sec.
15. Brouwer, Elroy 1981 NED Isala `96 +0,2 12,51 sec.
16. Lenis, Harry 1965 NED AV Flevo Delta +0,2 12,56 sec.
17. Winters, Danny 1994 NED AV Flevo Delta +0,4 12,63 sec.
18. Kamphuis, Guido 1993 NED AV De Gemzen +0,4 12,74 sec.
19. Lucht v.d., Yannick 1996 NED AV PEC 1910 +0,2 12,78 sec.
20. Broeke van den, Matthieu 1997 NED AV De Gemzen +0,2 12,81 sec.
21. Mooyer, Manfred 1968 NED AV Edam +0,4 12,84 sec.
22. Dijk van, Twan 1988 NED Isala `96 +0,2 13,34 sec.
23. Niekus, Peter 1959 NED AV Flevo Delta +0,2 13,39 sec.
24. Donkersgoed van, Kees 1985 NED AV Flevo Delta +0,2 13,44 sec.
Vis van der, Vincent 1990 NED SC Reeuwijk disq.

100 m Mannen 25.05.2011
Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Mannen
1. Beuving, Jarno 1985 NED Climax +0,0 11,28 sec.
2. Barka, Francis 1991 NED Climax +0,0 11,39 sec.
3. Wassenberg van de, Kevin 1987 NED AV Athlos +0,0 11,46 sec.
4. Veen van, Jeroen 1986 NED Isala `96 +0,3 11,64 sec.
5. Wiers, Leon 1989 NED AV Flevo Delta +0,2 11,78 sec.
6. Westerhof, Raimo 1986 NED AV Athlos +0,4 11,92 sec.
7. Robbemond, Jeremy 1972 NED AV Athlos +0,0 11,95 sec.
8. Bosscha, Gertjan 1988 NED AV Heerenveen +0,3 12,02 sec.
9. Lambooij, Joost 1995 NED Cialfo +0,2 12,14 sec.
10. Wijma, Sybout 1987 NED AV Heerenveen +0,0 12,15 sec.
11. Brouwer, Elroy 1981 NED Isala `96 +0,2 12,51 sec.
12. Lenis, Harry 1965 NED AV Flevo Delta +0,2 12,56 sec.
13. Dijk van, Twan 1988 NED Isala `96 +0,2 13,34 sec.
14. Niekus, Peter 1959 NED AV Flevo Delta +0,2 13,39 sec.
15. Donkersgoed van, Kees 1985 NED AV Flevo Delta +0,2 13,44 sec.
Vis van der, Vincent 1990 NED SC Reeuwijk disq.

200 m Mannen-0,3 25.05.2011
Mixed Serie op tijd 1 mix wedstrijd
1. Barka, Francis 1991 NED Climax 23,07 sec.
2. Wiers, Leon 1989 NED AV Flevo Delta 24,25 sec.
3. Brouwer, Elroy 1981 NED Isala `96 25,52 sec.
4. Mooyer, Manfred 1968 NED AV Edam 25,97 sec.

200 m Mannen-0,3 25.05.2011
Mixed Serie op tijd 2 mix wedstrijd
1. Vis van der, Vincent 1990 NED SC Reeuwijk 23,32 sec.
2. Jonker, Mark 1988 NED Isala `96 24,00 sec.
3. Wijma, Sybout 1987 NED AV Heerenveen 24,60 sec.
4. Broeke van den, Matthieu 1997 NED AV De Gemzen 26,60 sec.

200 m Mannen-0,3 25.05.2011
Mixed Serie op tijd 3 mix wedstrijd
1. Barka, Francis 1991 NED Climax 23,07 sec.
2. Rijn van, Bas 1992 NED AV `34 Apeldoorn 23,59 sec.
3. Bosscha, Gertjan 1988 NED AV Heerenveen 24,05 sec.
4. Lubbers, Arne 1990 NED AV Rijssen 24,92 sec.

200 m Mannen 25.05.2011
Resultaat series op tijd mix wedstrijd
1. Barka, Francis 1991 NED Climax -0,3 23,07 sec.
1. Barka, Francis 1991 NED Climax -0,3 23,07 sec.
3. Vis van der, Vincent 1990 NED SC Reeuwijk -0,3 23,32 sec.
4. Rijn van, Bas 1992 NED AV `34 Apeldoorn -0,3 23,59 sec.
5. Jonker, Mark 1988 NED Isala `96 -0,3 24,00 sec.
6. Bosscha, Gertjan 1988 NED AV Heerenveen -0,3 24,05 sec.
7. Wiers, Leon 1989 NED AV Flevo Delta -0,3 24,25 sec.
8. Wijma, Sybout 1987 NED AV Heerenveen -0,3 24,60 sec.
9. Lubbers, Arne 1990 NED AV Rijssen -0,3 24,92 sec.
10. Brouwer, Elroy 1981 NED Isala `96 -0,3 25,52 sec.
11. Mooyer, Manfred 1968 NED AV Edam -0,3 25,97 sec.
12. Broeke van den, Matthieu 1997 NED AV De Gemzen -0,3 26,60 sec.

200 m Mannen 25.05.2011
Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Mannen
1. Barka, Francis 1991 NED Climax -0,3 23,07 sec.
1. Barka, Francis 1991 NED Climax -0,3 23,07 sec.
3. Vis van der, Vincent 1990 NED SC Reeuwijk -0,3 23,32 sec.
4. Jonker, Mark 1988 NED Isala `96 -0,3 24,00 sec.
5. Bosscha, Gertjan 1988 NED AV Heerenveen -0,3 24,05 sec.
6. Wiers, Leon 1989 NED AV Flevo Delta -0,3 24,25 sec.
7. Wijma, Sybout 1987 NED AV Heerenveen -0,3 24,60 sec.
8. Lubbers, Arne 1990 NED AV Rijssen -0,3 24,92 sec.
9. Brouwer, Elroy 1981 NED Isala `96 -0,3 25,52 sec.

1500 m Mannen 25.05.2011
Mixed Serie op tijd 1 mix wedstrijd
1. Vellinga, Jaap Gerben 1994 NED AV Horror 4:10,53 min.
2. Kwakkel, Jeroen 1979 NED AV De Gemzen 4:10,71 min.
3. Mulder, Arne 1990 NED AV PEC 1910 4:16,68 min.
4. Olivier, Falco 1983 NED AV PEC 1910 4:22,11 min.
5. Dorgelo, Henk Jan 1976 NED Isala `96 4:37,12 min.
6. Wamelink, Erwin 1991 NED AVA `70 4:40,69 min.
7. Vos, Rubin 1996 NED AV PEC 1910 4:50,60 min.
8. Koopman, Rogier 1975 NED AV NOP 4:52,22 min.
9. Rekers, Alfred 1965 NED AV PEC 1910 4:52,45 min.
10. Bout, Dennis 1988 NED AV Athlos 6:14,01 min.

1500 m Mannen 25.05.2011
Mixed Serie op tijd 2 mix wedstrijd
1. Goossen, Roald 1992 NED AV Rijssen 4:02,12 min.
2. Meijer, Erwin 1984 NED Climax 4:02,61 min.
3. Lubbers, Arne 1990 NED AV Rijssen 4:23,58 min.
4. Schulenburg, Robbin 1992 NED AV Rijssen 4:27,60 min.
5. Gerritsen, Michiel 1993 NED AV Rijssen 4:33,73 min.
6. Snoek, Cornelis 1989 NED AV NOP 4:35,50 min.
7. Averesch, Marc 1996 NED AV Rijssen 4:52,10 min.
8. Rozenkamp, Mart 1995 NED AV Rijssen 4:52,90 min.
9. Vlaming, Jaap 1956 NED AV NOP 5:10,47 min.
10. Mazereeuw, Wilbert 1965 NED AV NOP 6:08,41 min.

1500 m Mannen 25.05.2011
Resultaat series op tijd mix wedstrijd
1. Goossen, Roald 1992 NED AV Rijssen 4:02,12 min.
2. Meijer, Erwin 1984 NED Climax 4:02,61 min.
3. Vellinga, Jaap Gerben 1994 NED AV Horror 4:10,53 min.
4. Kwakkel, Jeroen 1979 NED AV De Gemzen 4:10,71 min.
5. Mulder, Arne 1990 NED AV PEC 1910 4:16,68 min.
6. Olivier, Falco 1983 NED AV PEC 1910 4:22,11 min.
7. Lubbers, Arne 1990 NED AV Rijssen 4:23,58 min.
8. Schulenburg, Robbin 1992 NED AV Rijssen 4:27,60 min.
9. Gerritsen, Michiel 1993 NED AV Rijssen 4:33,73 min.
10. Snoek, Cornelis 1989 NED AV NOP 4:35,50 min.
11. Dorgelo, Henk Jan 1976 NED Isala `96 4:37,12 min.
12. Wamelink, Erwin 1991 NED AVA `70 4:40,69 min.
13. Vos, Rubin 1996 NED AV PEC 1910 4:50,60 min.
14. Averesch, Marc 1996 NED AV Rijssen 4:52,10 min.
15. Koopman, Rogier 1975 NED AV NOP 4:52,22 min.
16. Rekers, Alfred 1965 NED AV PEC 1910 4:52,45 min.
17. Rozenkamp, Mart 1995 NED AV Rijssen 4:52,90 min.
18. Vlaming, Jaap 1956 NED AV NOP 5:10,47 min.
19. Mazereeuw, Wilbert 1965 NED AV NOP 6:08,41 min.
20. Bout, Dennis 1988 NED AV Athlos 6:14,01 min.

1500 m Mannen 25.05.2011
Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Mannen
1. Meijer, Erwin 1984 NED Climax 4:02,61 min.
2. Kwakkel, Jeroen 1979 NED AV De Gemzen 4:10,71 min.
3. Mulder, Arne 1990 NED AV PEC 1910 4:16,68 min.
4. Olivier, Falco 1983 NED AV PEC 1910 4:22,11 min.
5. Lubbers, Arne 1990 NED AV Rijssen 4:23,58 min.
6. Snoek, Cornelis 1989 NED AV NOP 4:35,50 min.
7. Wamelink, Erwin 1991 NED AVA `70 4:40,69 min.
8. Bout, Dennis 1988 NED AV Athlos 6:14,01 min.

3000 m Mannen 25.05.2011
Mixed Finale mix wedstrijd
1. Uilenhoed, Erik 1983 NED AV Flevo Delta 9:36,87 min.
2. Reedt Dortland van, Maartje 1979 NED AV PEC 1910 11:01,26 min.

3000 m Mannen 25.05.2011
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Uilenhoed, Erik 1983 NED AV Flevo Delta 9:36,87 min.

400 m Horden Mannen 0.914m 25.05.2011
Mixed Finale mix wedstrijd
1. Wassenberg van de, Kevin 1987 NED AV Athlos 55,43 sec.
2. Westerhof, Raimo 1986 NED AV Athlos 55,57 sec.
3. Stuber, Rob 1990 NED AV Athlos 59,44 sec.
4. Holwerda, Aldert 1993 NED AV Flevo Delta 59,96 sec.

400 m Horden Mannen 0.914m 25.05.2011
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Wassenberg van de, Kevin 1987 NED AV Athlos 55,43 sec.
2. Westerhof, Raimo 1986 NED AV Athlos 55,57 sec.
3. Stuber, Rob 1990 NED AV Athlos 59,44 sec.

Hoog > 1.60 Mannen 25.05.2011
Mixed Finale mix wedstrijd
1. Niekus, Joost 1989 NED AV Flevo Delta 1,95 m
2. Wassenberg van de, Kevin 1987 NED AV Athlos 1,90 m
3. Boer de, Matisse 1993 NED AV Horror 1,80 m
4. Licher, Kevin 1994 NED AV Flevo Delta 1,80 m
5. Veen van, Jeroen 1986 NED Isala `96 1,75 m
5. Robbemond, Jeremy 1972 NED AV Athlos 1,75 m
7. Winters, Danny 1994 NED AV Flevo Delta 1,75 m

160 165 170 175 180 185 190 195 204
----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- -----
1. Niekus - - - - - o o o xxx
2. Wassenberg va - - - - - - o xxx
3. Boer de - - - o o xxx
4. Licher - o o o xo xxx
5. Veen van - o o o xxx
5. Robbemond - - - o xxx
7. Winters - o xo o xxx

Hoog > 1.20 Mannen 25.05.2011
Mixed Finale mix wedstrijd
1. Megen van, Mike 1993 NED AV `34 Apeldoorn 1,70 m
2. Furda, Duco 1996 NED AV PEC 1910 1,60 m
2. Bonekamp, Koen 1992 NED AV `34 Apeldoorn 1,60 m
4. Overkempe, Robert 1995 NED AV PEC 1910 1,60 m
5. Kater, David 1995 NED AV PEC 1910 1,60 m
6. Kilsdonk, Iris 1983 NED AV PEC 1910 1,55 m
7. Lussenburg, Gejanne 1989 NED Isala `96 1,50 m
8. Drost, Lisanne 1991 NED AV Athlos 1,50 m
8. Dijkslag, Anneli 1992 NED AV De Gemzen 1,50 m
10. Sleper, Karlien 1993 NED AV `34 Apeldoorn 1,50 m
11. Worp van der, Yvette 1993 NED AV PEC 1910 1,45 m
12. Redeker, Marit 1996 NED AV PEC 1910 1,45 m
12. Bollebakker, Inge 1995 NED Isala `96 1,45 m
14. Weerdt de, Neflin 1997 NED AV Athlos 1,45 m
15. Verheijen, Dominique 1993 NED AV De Gemzen 1,40 m
16. Jansen, Anne 1997 NED Isala `96 1,40 m
17. Keizer, Iris 1997 NED AV De Gemzen 1,30 m
18. Meijerink, Nina 1996 NED AV De Gemzen 1,30 m
19. Jansma, Laura 1995 NED AV De Gemzen 1,25 m

120 125 130 135 140 145 150 155 160 165 170 175
----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- -----
1. Megen van - - - - - - - o o o o xxx
2. Furda - - - - - - o o o xxx
2. Bonekamp - - - - - - - o o xxx
4. Overkempe - - - - - o o o xo xxx
5. Kater - - - - - - o o xxo xxx
6. Kilsdonk - - - - - - o o xxx
7. Lussenburg - - - - - - o xxx
8. Drost - - - - o o xo xxx
8. Dijkslag - - o o o o xo xxx
10. Sleper - - - - o o xxo xxx
11. Worp van der - - o o o o xxx
12. Redeker - - - o o xo xxx
12. Bollebakker - - o o o xo xxx
14. Weerdt de - - o xo o xo xxx
15. Verheijen - o o o o xxx
16. Jansen - - xo o xo xxx
17. Keizer - - o xxx
18. Meijerink - o xo xxx
19. Jansma - xo xxx

Hoog > 1.60 Mannen 25.05.2011
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Niekus, Joost 1989 NED AV Flevo Delta 1,95 m
2. Wassenberg van de, Kevin 1987 NED AV Athlos 1,90 m
3. Veen van, Jeroen 1986 NED Isala `96 1,75 m
3. Robbemond, Jeremy 1972 NED AV Athlos 1,75 m

160 165 170 175 180 185 190 195 204
----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- -----
1. Niekus - - - - - o o o xxx
2. Wassenberg va - - - - - - o xxx
3. Veen van - o o o xxx
3. Robbemond - - - o xxx

Pols > 2.00 Mannen 25.05.2011
Mixed Finale mix wedstrijd
1. Weerdt de, Trystan 1995 NED AV Athlos 3,00 m
2. Visser, Ineke 1994 NED AV Heerenveen 2,30 m
3. Jägers, Kees 1942 NED GAC Hilversum 2,20 m
4. Bouw, Iris 1988 NED AV Athlos 2,10 m
5. Giezen van, Kees 1934 NED GAC Hilversum 2,00 m

200 210 220 230 240 250 260 270 280 290 300 310
----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- -----
1. Weerdt de o o - o o o o o o xo xo xxx
2. Visser o xo xxo o xxx
3. Jägers o - o xx- x
4. Bouw o o xxx
5. Giezen van o - xxx

Pols > 2.00 Mannen 25.05.2011
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Jägers, Kees 1942 NED GAC Hilversum 2,20 m

200 210 220 230 240
----- ----- ----- ----- -----
1. Jägers o - o xx- x

Ver Mannen 25.05.2011
Mixed Finale mix wedstrijd
1. Beuving, Jarno 1985 NED Climax 6,87 m
x x 6,70 6,87
+1,6 +1,9
2. Koopmans, Frank 1975 NED AV PEC 1910 6,73 m
x 6,50 x 6,73
+1,4 +1,7
3. Jonker, Mark 1988 NED Isala `96 6,50 m
6,50 6,42 6,36 6,27
+0,1 +1,1 +0,7 +0,0
4. Koelewijn, Eelco 1980 NED Groningen Atletiek 6,14 m
x x 6,14 x
+0,3
5. Rusticus, Nico 1989 NED AV Heerenveen 6,08 m
x x x 6,08
+1,3
6. Lucht van der, Ingmar 1993 NED AV PEC 1910 6,06 m
6,06 6,02 6,05 5,79
+0,3 +0,7 +1,7 +0,0
7. Kan, Rienk 1993 NED AV Heerenveen 5,61 m
5,61 5,00 5,40 5,48
+0,0 +0,5 +0,2 +0,3
8. Peereboom, Peter 1991 NED AV Heerenveen 5,42 m
5,10 5,01 5,42 5,41
+0,6 +1,1 +2,0

Ver Mannen 25.05.2011
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Beuving, Jarno 1985 NED Climax 6,87 m
x x 6,70 6,87
+1,6 +1,9
2. Jonker, Mark 1988 NED Isala `96 6,50 m
6,50 6,42 6,36 6,27
+0,1 +1,1 +0,7 +0,0
3. Koelewijn, Eelco 1980 NED Groningen Atletiek 6,14 m
x x 6,14 x
+0,3
4. Rusticus, Nico 1989 NED AV Heerenveen 6,08 m
x x x 6,08
+1,3
5. Peereboom, Peter 1991 NED AV Heerenveen 5,42 m
5,10 5,01 5,42 5,41
+0,6 +1,1 +2,0

Hss Mannen 25.05.2011
Mixed Finale mix wedstrijd
1. Beuving, Jarno 1985 NED Climax 12,94 m
12,05 12,49 12,61 12,94
2. Koelewijn, Eelco 1980 NED Groningen Atletiek 12,73 m
12,58 12,56 12,62 12,73
3. Kan, Rienk 1993 NED AV Heerenveen 12,20 m
x 11,37 12,20 12,19
4. Peereboom, Peter 1991 NED AV Heerenveen 11,59 m
11,37 11,59 11,33 11,44
5. Weerdt de, Trystan 1995 NED AV Athlos 11,44 m
x 11,44 11,42 x
+0,0 +0,0
6. Veen van, Angela 1989 NED Climax 10,28 m
9,23 10,28 10,26 x
7. Groningen van, Karin 1993 NED AV NOP 9,68 m
9,68 9,48 9,40 9,44
8. Klein, Marlon 1992 NED Isala `96 9,28 m
9,28 8,81 9,09 8,82
9. Bouw, Iris 1988 NED AV Athlos 9,12 m
x 8,96 9,12 x
10. Bollebakker, Inge 1995 NED Isala `96 9,11 m
9,11 8,67 8,75 8,64
11. Stevens, Marije 1985 NED AV Athlos 8,74 m
8,74 8,47 x x
12. Hartsuiker, Astrid 1990 NED AV Heerenveen 8,33 m
8,33 8,23 8,22 x

Hss Mannen 25.05.2011
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Beuving, Jarno 1985 NED Climax 12,94 m
12,05 12,49 12,61 12,94
2. Koelewijn, Eelco 1980 NED Groningen Atletiek 12,73 m
12,58 12,56 12,62 12,73
3. Peereboom, Peter 1991 NED AV Heerenveen 11,59 m
11,37 11,59 11,33 11,44

Kogel Mannen 7.26 kg 25.05.2011
Mixed Finale mix wedstrijd
1. Koopmans, Frank 1975 NED AV PEC 1910 12,43 m
12,13 12,35 12,43 x
2. Wiers, Leon 1989 NED AV Flevo Delta 11,52 m
x 11,52 11,29 10,34
3. Westerhof, Raimo 1986 NED AV Athlos 10,32 m
10,32 9,84 10,09 10,07
4. Veen van, Omar 1987 NED Climax 10,25 m
10,25 x x x
5. Kamphuis, Guido 1993 NED AV De Gemzen 9,78 m
9,36 9,65 9,59 9,78
6. Dreuning, Ton 1964 NED AV Flevo Delta 9,60 m
x 9,24 9,60 x
7. Mooyer, Manfred 1968 NED AV Edam 9,43 m
9,30 9,18 9,17 9,43
8. Koops, Martijn 1989 NED AV Flevo Delta 9,20 m
8,98 9,20 8,46 8,82
9. Dijk van, Twan 1988 NED Isala `96 8,56 m
8,52 8,56 8,18 8,39
10. Kappert, Hans 1966 NED AV PEC 1910 7,98 m
7,98 x 7,39 7,74
11. Wilbrink, Nico 1965 NED AV Flevo Delta 6,93 m
x 6,93 6,87 6,78

Kogel Mannen 7.26 kg 25.05.2011
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Wiers, Leon 1989 NED AV Flevo Delta 11,52 m
x 11,52 11,29 10,34
2. Westerhof, Raimo 1986 NED AV Athlos 10,32 m
10,32 9,84 10,09 10,07
3. Veen van, Omar 1987 NED Climax 10,25 m
10,25 x x x
4. Koops, Martijn 1989 NED AV Flevo Delta 9,20 m
8,98 9,20 8,46 8,82
5. Dijk van, Twan 1988 NED Isala `96 8,56 m
8,52 8,56 8,18 8,39

Discus Mannen 2 kg 25.05.2011
Mixed Finale mix wedstrijd
1. Heuvel ten, Jeroen 1973 NED AV Flevo Delta 36,24 m
36,24 x x x
2. Wiers, Leon 1989 NED AV Flevo Delta 34,53 m
34,53 x x x
3. Kappert, Hans 1966 NED AV PEC 1910 28,90 m
27,38 28,82 28,10 28,90
4. Donkersgoed van, Kees 1985 NED AV Flevo Delta 28,87 m
26,38 x 28,63 28,87
5. Mooyer, Manfred 1968 NED AV Edam 28,48 m
27,70 28,48 x x
6. Koops, Martijn 1989 NED AV Flevo Delta 25,59 m
25,59 x x x
7. Sleper, Ruud 1950 NED AV `34 Apeldoorn 24,87 m
24,68 24,87 x x
8. Wilbrink, Nico 1965 NED AV Flevo Delta 24,33 m
x 24,33 x x
9. Bout, Dennis 1988 NED AV Athlos 11,02 m
9,87 x 11,02 x
Veen van, Omar 1987 NED Climax o.g.V.
x x x x
Koopmans, Frank 1975 NED AV PEC 1910 o.g.V.
x x x x

Discus Mannen 2 kg 25.05.2011
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Heuvel ten, Jeroen 1973 NED AV Flevo Delta 36,24 m
36,24 x x x
2. Wiers, Leon 1989 NED AV Flevo Delta 34,53 m
34,53 x x x
3. Donkersgoed van, Kees 1985 NED AV Flevo Delta 28,87 m
26,38 x 28,63 28,87
4. Koops, Martijn 1989 NED AV Flevo Delta 25,59 m
25,59 x x x
5. Bout, Dennis 1988 NED AV Athlos 11,02 m
9,87 x 11,02 x
Veen van, Omar 1987 NED Climax o.g.V.
x x x x

Jongens A
100 m Jongens A 25.05.2011
Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Mannen
1. Rijn van, Bas 1992 NED AV `34 Apeldoorn +0,3 11,83 sec.
2. Lucht van der, Ingmar 1993 NED AV PEC 1910 +0,4 12,28 sec.
3. Kamphuis, Guido 1993 NED AV De Gemzen +0,4 12,74 sec.

200 m Jongens A 25.05.2011
Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Mannen
1. Rijn van, Bas 1992 NED AV `34 Apeldoorn -0,3 23,59 sec.

1500 m Jongens A 25.05.2011
Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Mannen
1. Goossen, Roald 1992 NED AV Rijssen 4:02,12 min.
2. Schulenburg, Robbin 1992 NED AV Rijssen 4:27,60 min.
3. Gerritsen, Michiel 1993 NED AV Rijssen 4:33,73 min.

400 m Horden Jongens A 0.914m 25.05.2011
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Holwerda, Aldert 1993 NED AV Flevo Delta 59,96 sec.

Hoog > 1.20 Jongens A 25.05.2011
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Boer de, Matisse 1993 NED AV Horror 1,80 m

160 165 170 175 180 185
----- ----- ----- ----- ----- -----
1. Boer de - - - o o xxx

Ver Jongens A 25.05.2011
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Lucht van der, Ingmar 1993 NED AV PEC 1910 6,06 m
6,06 6,02 6,05 5,79
+0,3 +0,7 +1,7 +0,0
2. Kan, Rienk 1993 NED AV Heerenveen 5,61 m
5,61 5,00 5,40 5,48
+0,0 +0,5 +0,2 +0,3

Hss Jongens A 25.05.2011
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Kan, Rienk 1993 NED AV Heerenveen 12,20 m
x 11,37 12,20 12,19

Kogel Jongens A 6 kg 25.05.2011
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Kamphuis, Guido 1993 NED AV De Gemzen 9,78 m
9,36 9,65 9,59 9,78

Jongens B
100 m Jongens B+0,2 25.05.2011
Mixed Serie op tijd 1 mix wedstrijd
1. Stokkel, Jeffrey 1995 NED AV Flevo Delta 11,77 sec.
2. Veluwen van, Edwin 1995 NED AV PEC 1910 12,36 sec.
3. Winters, Danny 1994 NED AV Flevo Delta 12,63 sec.
4. Lucht v.d., Yannick 1996 NED AV PEC 1910 12,78 sec.
5. Broeke van den, Matthieu 1997 NED AV De Gemzen 12,81 sec.

100 m Jongens B 25.05.2011
Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Mannen
1. Stokkel, Jeffrey 1995 NED AV Flevo Delta +0,3 11,77 sec.
2. Veluwen van, Edwin 1995 NED AV PEC 1910 +0,2 12,36 sec.
3. Winters, Danny 1994 NED AV Flevo Delta +0,4 12,63 sec.
4. Lucht v.d., Yannick 1996 NED AV PEC 1910 +0,2 12,78 sec.
5. Broeke van den, Matthieu 1997 NED AV De Gemzen +0,2 12,81 sec.

200 m Jongens B 25.05.2011
Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Mannen
1. Broeke van den, Matthieu 1997 NED AV De Gemzen -0,3 26,60 sec.

1500 m Jongens B 25.05.2011
Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Mannen
1. Vellinga, Jaap Gerben 1994 NED AV Horror 4:10,53 min.
2. Vos, Rubin 1996 NED AV PEC 1910 4:50,60 min.
3. Averesch, Marc 1996 NED AV Rijssen 4:52,10 min.
4. Rozenkamp, Mart 1995 NED AV Rijssen 4:52,90 min.

400 m Horden Jongens B 0.840m 25.05.2011
Finale
1. Huijsmans, Roel 1996 NED AV Flevo Delta 61,20 sec.
2. Bartelink, Benjamin 1994 NED Isala `96 78,14 sec.

Hoog > 1.20 Jongens B 25.05.2011
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Licher, Kevin 1994 NED AV Flevo Delta 1,80 m
2. Winters, Danny 1994 NED AV Flevo Delta 1,75 m

160 165 170 175 180 185
----- ----- ----- ----- ----- -----
1. Licher - o o o xo xxx
2. Winters - o xo o xxx

Pols > 2.00 Jongens B 25.05.2011
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Weerdt de, Trystan 1995 NED AV Athlos 3,00 m

200 210 220 230 240 250 260 270 280 290 300 310
----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- -----
1. Weerdt de o o - o o o o o o xo xo xxx

Ver Jongens B 25.05.2011
Finale
1. Weerdt de, Trystan 1995 NED AV Athlos 6,03 m
5,69 5,77 5,96 6,03
2. Huijsmans, Roel 1996 NED AV Flevo Delta 5,23 m
5,07 5,05 4,71 5,23
3. Veltman, Dennis 1995 NED AV NOP 5,16 m
4,78 5,08 5,16 5,11
4. de Boer, Anco 1996 NED AV Flevo Delta 5,08 m
5,06 4,99 5,08 4,99
5. Lucht v.d., Yannick 1996 NED AV PEC 1910 5,07 m
4,95 4,91 5,07 x
6. Weerdt de, Neflin 1997 NED AV Athlos 4,70 m
4,65 4,53 4,70 4,57

Hss Jongens B 25.05.2011
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Weerdt de, Trystan 1995 NED AV Athlos 11,44 m
x 11,44 11,42 x
+0,0 +0,0

Kogel Jongens B 5 kg 25.05.2011
Finale > uit mix wedstrijd Jongens B
1. Stokkel, Jeffrey 1995 NED AV Flevo Delta 12,69 m
x 12,48 x 12,69
2. Lambooij, Joost 1995 NED Cialfo 10,13 m
9,89 9,96 10,13 9,98

Discus Jongens B 1.5 kg 25.05.2011
Finale
1. Veltman, Dennis 1995 NED AV NOP 30,85 m
30,85 x x x
2. Jonkman, Marco 1994 NED AV Start `78 30,39 m
30,39 x x x
3. de Boer, Anco 1996 NED AV Flevo Delta 27,95 m
27,95 x x x

Masters Man M35
100 m Master M35 25.05.2011
Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Mannen
1. Mooyer, Manfred 1968 NED AV Edam +0,4 12,84 sec.

200 m Master M35 25.05.2011
Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Mannen
1. Mooyer, Manfred 1968 NED AV Edam -0,3 25,97 sec.

1500 m Master M35 25.05.2011
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Vlaming, Jaap 1956 NED AV NOP 5:10,47 min.

1500 m Master M35 25.05.2011
Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Mannen
1. Dorgelo, Henk Jan 1976 NED Isala `96 4:37,12 min.
2. Koopman, Rogier 1975 NED AV NOP 4:52,22 min.
3. Rekers, Alfred 1965 NED AV PEC 1910 4:52,45 min.
4. Vlaming, Jaap 1956 NED AV NOP 5:10,47 min.
5. Mazereeuw, Wilbert 1965 NED AV NOP 6:08,41 min.

Pols > 2.00 Master M35 25.05.2011
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Giezen van, Kees 1934 NED GAC Hilversum 2,00 m

200 210 220
----- ----- -----
1. Giezen van o - xxx

Ver Master M35 25.05.2011
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Koopmans, Frank 1975 NED AV PEC 1910 6,73 m
x 6,50 x 6,73
+1,4 +1,7

Kogel Master M35 7.26 kg 25.05.2011
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Koopmans, Frank 1975 NED AV PEC 1910 12,43 m
12,13 12,35 12,43 x
2. Dreuning, Ton 1964 NED AV Flevo Delta 9,60 m
x 9,24 9,60 x
3. Mooyer, Manfred 1968 NED AV Edam 9,43 m
9,30 9,18 9,17 9,43
4. Kappert, Hans 1966 NED AV PEC 1910 7,98 m
7,98 x 7,39 7,74
5. Wilbrink, Nico 1965 NED AV Flevo Delta 6,93 m
x 6,93 6,87 6,78

Discus Master M35 2 kg 25.05.2011
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Kappert, Hans 1966 NED AV PEC 1910 28,90 m
27,38 28,82 28,10 28,90
2. Mooyer, Manfred 1968 NED AV Edam 28,48 m
27,70 28,48 x x
3. Sleper, Ruud 1950 NED AV `34 Apeldoorn 24,87 m
24,68 24,87 x x
4. Wilbrink, Nico 1965 NED AV Flevo Delta 24,33 m
x 24,33 x x
Koopmans, Frank 1975 NED AV PEC 1910 o.g.V.
x x x x

Vrouwen
100 m Vrouwen+0,0 25.05.2011
Mixed Serie op tijd 1 mix wedstrijd
1. Rots, Maureen 1993 NED AV PEC 1910 12,95 sec.
2. Velkers, Ilse 1990 NED Groningen Atletiek 13,06 sec.
3. Bouwman, Lenneke 1993 NED AV `34 Apeldoorn 13,24 sec.
4. Rodijk, Linda 1991 NED Cialfo 13,70 sec.
5. Jacobs, Tilly 1956 NED AV PEC 1910 13,84 sec.
6. Vegte van der, Yvonne 1983 NED AV Daventria 1906 14,48 sec.

100 m Vrouwen+0,0 25.05.2011
Mixed Serie op tijd 2 mix wedstrijd
1. Bakker, Lieke 1989 NED AV PEC 1910 12,46 sec.
2. Beuling, StÚphanie 1991 NED AV PEC 1910 12,65 sec.
3. Petersen van, Nancy 1992 NED AV `34 Apeldoorn 12,73 sec.
4. Worp van der, Yvette 1993 NED AV PEC 1910 12,76 sec.
5. Zandberg, Marian 1990 NED AV Heerenveen 13,13 sec.

100 m Vrouwen+0,0 25.05.2011
Mixed Serie op tijd 3 mix wedstrijd
1. Bakker, Lieke 1989 NED AV PEC 1910 12,46 sec.
2. Beuling, StÚphanie 1991 NED AV PEC 1910 12,65 sec.
3. Petersen van, Nancy 1992 NED AV `34 Apeldoorn 12,73 sec.
4. Worp van der, Yvette 1993 NED AV PEC 1910 12,76 sec.
5. Wolf de, Inge 1995 NED AV PEC 1910 12,87 sec.
6. Zandberg, Marian 1990 NED AV Heerenveen 13,13 sec.

100 m Vrouwen 25.05.2011
Resultaat series op tijd mix wedstrijd
1. Bakker, Lieke 1989 NED AV PEC 1910 +0,0 12,46 sec.
1. Bakker, Lieke 1989 NED AV PEC 1910 +0,0 12,46 sec.
3. Beuling, StÚphanie 1991 NED AV PEC 1910 +0,0 12,65 sec.
3. Beuling, StÚphanie 1991 NED AV PEC 1910 +0,0 12,65 sec.
5. Petersen van, Nancy 1992 NED AV `34 Apeldoorn +0,0 12,73 sec.
5. Petersen van, Nancy 1992 NED AV `34 Apeldoorn +0,0 12,73 sec.
7. Worp van der, Yvette 1993 NED AV PEC 1910 +0,0 12,76 sec.
7. Worp van der, Yvette 1993 NED AV PEC 1910 +0,0 12,76 sec.
9. Wolf de, Inge 1995 NED AV PEC 1910 +0,0 12,87 sec.
10. Rots, Maureen 1993 NED AV PEC 1910 +0,0 12,95 sec.
11. Velkers, Ilse 1990 NED Groningen Atletiek +0,0 13,06 sec.
12. Zandberg, Marian 1990 NED AV Heerenveen +0,0 13,13 sec.
12. Zandberg, Marian 1990 NED AV Heerenveen +0,0 13,13 sec.
14. Bouwman, Lenneke 1993 NED AV `34 Apeldoorn +0,0 13,24 sec.
15. Rodijk, Linda 1991 NED Cialfo +0,0 13,70 sec.
16. Jacobs, Tilly 1956 NED AV PEC 1910 +0,0 13,84 sec.
17. Vegte van der, Yvonne 1983 NED AV Daventria 1906 +0,0 14,48 sec.

100 m Vrouwen 25.05.2011
Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Vrouwen
1. Bakker, Lieke 1989 NED AV PEC 1910 +0,0 12,46 sec.
1. Bakker, Lieke 1989 NED AV PEC 1910 +0,0 12,46 sec.
3. Beuling, StÚphanie 1991 NED AV PEC 1910 +0,0 12,65 sec.
3. Beuling, StÚphanie 1991 NED AV PEC 1910 +0,0 12,65 sec.
5. Velkers, Ilse 1990 NED Groningen Atletiek +0,0 13,06 sec.
6. Zandberg, Marian 1990 NED AV Heerenveen +0,0 13,13 sec.
6. Zandberg, Marian 1990 NED AV Heerenveen +0,0 13,13 sec.
8. Rodijk, Linda 1991 NED Cialfo +0,0 13,70 sec.
9. Vegte van der, Yvonne 1983 NED AV Daventria 1906 +0,0 14,48 sec.

200 m Vrouwen+0,3 25.05.2011
Mixed Serie op tijd 1 mix wedstrijd
1. Beuling, StÚphanie 1991 NED AV PEC 1910 25,88 sec.
2. Jansma, Laura 1995 NED AV De Gemzen 31,00 sec.
3. Keizer, Iris 1997 NED AV De Gemzen 31,24 sec.
4. Boer ten, Marjolein 1986 NED AV `34 Apeldoorn 31,39 sec.

200 m Vrouwen+0,1 25.05.2011
Mixed Serie op tijd 2 mix wedstrijd
1. Rodijk, Linda 1991 NED Cialfo 29,46 sec.
2. Tijbout, Jessie 1997 NED Isala `96 30,13 sec.
3. Meijerink, Nina 1996 NED AV De Gemzen 30,21 sec.

200 m Vrouwen+0,1 25.05.2011
Mixed Serie op tijd 3 mix wedstrijd
1. Drost, Lisanne 1991 NED AV Athlos 28,48 sec.
2. Huijgen, Kirsten 1985 NED AV Athlos 28,60 sec.
3. Poen, Iris 1994 NED AV `34 Apeldoorn 29,48 sec.
4. Lokkerbol, Jorine 1989 NED Climax 31,06 sec.

200 m Vrouwen+0,1 25.05.2011
Mixed Serie op tijd 4 mix wedstrijd
1. Velkers, Ilse 1990 NED Groningen Atletiek 26,70 sec.
2. Roo de, Anneloes 1995 NED Isala `96 27,23 sec.
3. Bouwman, Lenneke 1993 NED AV `34 Apeldoorn 27,93 sec.
Hoogeveen, Thirsa 1995 NED AAC `61 disq.

200 m Vrouwen+0,2 25.05.2011
Mixed Serie op tijd 5 mix wedstrijd
1. Bakker, Lieke 1989 NED AV PEC 1910 25,83 sec.
2. Bot, Manuelle 1994 NED AV `34 Apeldoorn 25,89 sec.
3. Petersen van, Nancy 1992 NED AV `34 Apeldoorn 26,14 sec.
4. Zandberg, Marian 1990 NED AV Heerenveen 26,50 sec.
5. Vegte van der, Yvonne 1983 NED AV Daventria 1906 30,14 sec.

200 m Vrouwen 25.05.2011
Resultaat series op tijd mix wedstrijd
1. Bakker, Lieke 1989 NED AV PEC 1910 +0,2 25,83 sec.
2. Beuling, StÚphanie 1991 NED AV PEC 1910 +0,3 25,88 sec.
3. Bot, Manuelle 1994 NED AV `34 Apeldoorn +0,2 25,89 sec.
4. Petersen van, Nancy 1992 NED AV `34 Apeldoorn +0,2 26,14 sec.
5. Zandberg, Marian 1990 NED AV Heerenveen +0,2 26,50 sec.
6. Velkers, Ilse 1990 NED Groningen Atletiek +0,1 26,70 sec.
7. Roo de, Anneloes 1995 NED Isala `96 +0,1 27,23 sec.
8. Bouwman, Lenneke 1993 NED AV `34 Apeldoorn +0,1 27,93 sec.
9. Drost, Lisanne 1991 NED AV Athlos +0,1 28,48 sec.
10. Huijgen, Kirsten 1985 NED AV Athlos +0,1 28,60 sec.
11. Rodijk, Linda 1991 NED Cialfo +0,1 29,46 sec.
12. Poen, Iris 1994 NED AV `34 Apeldoorn +0,1 29,48 sec.
13. Tijbout, Jessie 1997 NED Isala `96 +0,1 30,13 sec.
14. Vegte van der, Yvonne 1983 NED AV Daventria 1906 +0,2 30,14 sec.
15. Meijerink, Nina 1996 NED AV De Gemzen +0,1 30,21 sec.
16. Jansma, Laura 1995 NED AV De Gemzen +0,3 31,00 sec.
17. Lokkerbol, Jorine 1989 NED Climax +0,1 31,06 sec.
18. Keizer, Iris 1997 NED AV De Gemzen +0,3 31,24 sec.
19. Boer ten, Marjolein 1986 NED AV `34 Apeldoorn +0,3 31,39 sec.
Hoogeveen, Thirsa 1995 NED AAC `61 disq.

200 m Vrouwen 25.05.2011
Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Vrouwen
1. Bakker, Lieke 1989 NED AV PEC 1910 +0,2 25,83 sec.
2. Beuling, StÚphanie 1991 NED AV PEC 1910 +0,3 25,88 sec.
3. Zandberg, Marian 1990 NED AV Heerenveen +0,2 26,50 sec.
4. Velkers, Ilse 1990 NED Groningen Atletiek +0,1 26,70 sec.
5. Drost, Lisanne 1991 NED AV Athlos +0,1 28,48 sec.
6. Huijgen, Kirsten 1985 NED AV Athlos +0,1 28,60 sec.
7. Rodijk, Linda 1991 NED Cialfo +0,1 29,46 sec.
8. Vegte van der, Yvonne 1983 NED AV Daventria 1906 +0,2 30,14 sec.
9. Lokkerbol, Jorine 1989 NED Climax +0,1 31,06 sec.
10. Boer ten, Marjolein 1986 NED AV `34 Apeldoorn +0,3 31,39 sec.

3000 m Vrouwen 25.05.2011
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Reedt Dortland van, Maartje 1979 NED AV PEC 1910 11:01,26 min.

400 m Horden Vrouwen 0.762m 25.05.2011
Mixed Serie op tijd 1 mix wedstrijd
1. Huijgen, Kirsten 1985 NED AV Athlos 70,83 sec.
2. Hietbrink, Eline 1995 NED AV `34 Apeldoorn 74,92 sec.

400 m Horden Vrouwen 0.762m 25.05.2011
Mixed Serie op tijd 2 mix wedstrijd
1. Hulsbeek, Linda 1989 NED Climax 73,72 sec.
2. Oden, Pieternel 1994 NED AV Horror 75,48 sec.
3. Stevens, Marije 1985 NED AV Athlos 77,29 sec.

400 m Horden Vrouwen 0.762m 25.05.2011
Resultaat series op tijd mix wedstrijd
1. Huijgen, Kirsten 1985 NED AV Athlos 70,83 sec.
2. Hulsbeek, Linda 1989 NED Climax 73,72 sec.
3. Hietbrink, Eline 1995 NED AV `34 Apeldoorn 74,92 sec.
4. Oden, Pieternel 1994 NED AV Horror 75,48 sec.
5. Stevens, Marije 1985 NED AV Athlos 77,29 sec.

400 m Horden Vrouwen 0.762m 25.05.2011
Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Vrouwen
1. Huijgen, Kirsten 1985 NED AV Athlos 70,83 sec.
2. Hulsbeek, Linda 1989 NED Climax 73,72 sec.
3. Stevens, Marije 1985 NED AV Athlos 77,29 sec.

Hoog > 1.20 Vrouwen 25.05.2011
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Kilsdonk, Iris 1983 NED AV PEC 1910 1,55 m
2. Lussenburg, Gejanne 1989 NED Isala `96 1,50 m
3. Drost, Lisanne 1991 NED AV Athlos 1,50 m

120 125 130 135 140 145 150 155 160
----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- -----
1. Kilsdonk - - - - - - o o xxx
2. Lussenburg - - - - - - o xxx
3. Drost - - - - o o xo xxx

Pols > 2.00 Vrouwen 25.05.2011
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Bouw, Iris 1988 NED AV Athlos 2,10 m

200 210 220
----- ----- -----
1. Bouw o o xxx

Ver Vrouwen 25.05.2011
Mixed Finale mix wedstrijd
1. Egbers, Babs 1988 NED AV `34 Apeldoorn 5,44 m
x x 5,44 x
2. Bakker, Lieke 1989 NED AV PEC 1910 5,13 m
4,35 5,13 x x
3. Rots, Maureen 1993 NED AV PEC 1910 5,11 m
x x 5,11 x
4. Veen van, Angela 1989 NED Climax 4,89 m
4,89 4,66 x 3,15
5. Zoer, Ilona 1986 NED AV Flevo Delta 4,55 m
4,35 x 4,55 4,28
6. Verheijen, Dominique 1993 NED AV De Gemzen 4,54 m
4,38 4,17 4,45 4,54
7. Boer ten, Marjolein 1986 NED AV `34 Apeldoorn 4,04 m
3,43 3,96 3,98 4,04
8. Scipio, Kirsten 1972 NED AV `34 Apeldoorn 3,85 m
3,85 3,79 3,80 3,64
9. Hartsuiker, Astrid 1990 NED AV Heerenveen 3,44 m
3,44 3,29 3,38 2,74

Ver Vrouwen 25.05.2011
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Vrouwen
1. Egbers, Babs 1988 NED AV `34 Apeldoorn 5,44 m
x x 5,44 x
2. Bakker, Lieke 1989 NED AV PEC 1910 5,13 m
4,35 5,13 x x
3. Veen van, Angela 1989 NED Climax 4,89 m
4,89 4,66 x 3,15
4. Zoer, Ilona 1986 NED AV Flevo Delta 4,55 m
4,35 x 4,55 4,28
5. Boer ten, Marjolein 1986 NED AV `34 Apeldoorn 4,04 m
3,43 3,96 3,98 4,04
6. Hartsuiker, Astrid 1990 NED AV Heerenveen 3,44 m
3,44 3,29 3,38 2,74

Hss Vrouwen 25.05.2011
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Veen van, Angela 1989 NED Climax 10,28 m
9,23 10,28 10,26 x
2. Bouw, Iris 1988 NED AV Athlos 9,12 m
x 8,96 9,12 x
3. Stevens, Marije 1985 NED AV Athlos 8,74 m
8,74 8,47 x x
4. Hartsuiker, Astrid 1990 NED AV Heerenveen 8,33 m
8,33 8,23 8,22 x

Kogel Vrouwen 4 kg 25.05.2011
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Vrouwen
1. Popping, Sacha 1991 NED Cialfo 10,18 m
10,18 9,50 x 9,42

Discus Vrouwen 1 kg 25.05.2011
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Meisjes A
1. Popping, Sacha 1991 NED Cialfo 36,53 m
36,53 x x x
2. Klein, Anniek 1989 NED Isala `96 30,19 m
30,19 x x x

Meisjes A
100 m Meisjes A 25.05.2011
Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Vrouwen
1. Petersen van, Nancy 1992 NED AV `34 Apeldoorn +0,0 12,73 sec.
1. Petersen van, Nancy 1992 NED AV `34 Apeldoorn +0,0 12,73 sec.
3. Worp van der, Yvette 1993 NED AV PEC 1910 +0,0 12,76 sec.
3. Worp van der, Yvette 1993 NED AV PEC 1910 +0,0 12,76 sec.
5. Rots, Maureen 1993 NED AV PEC 1910 +0,0 12,95 sec.
6. Bouwman, Lenneke 1993 NED AV `34 Apeldoorn +0,0 13,24 sec.

200 m Meisjes A 25.05.2011
Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Vrouwen
1. Petersen van, Nancy 1992 NED AV `34 Apeldoorn +0,2 26,14 sec.
2. Bouwman, Lenneke 1993 NED AV `34 Apeldoorn +0,1 27,93 sec.

1500 m Meisjes A 25.05.2011
Mixed Finale mix wedstrijd
1. Rozenkamp, Rachel 1992 NED AV Rijssen 4:53,85 min.
2. Deelen van, Marianne 1994 NED Climax 5:22,36 min.
3. Velden, Astrid 1967 NED AV Spurt `88 5:25,38 min.
4. Mazereeuw, Anna 1968 NED AV NOP 5:35,41 min.
5. Vrijbloed, Greet 1958 NED Isala `96 5:46,47 min.
6. Nawijn, Ineke 1969 NED AV Spurt `88 6:10,81 min.

1500 m Meisjes A 25.05.2011
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Meisjes A
1. Rozenkamp, Rachel 1992 NED AV Rijssen 4:53,85 min.

Hoog > 1.20 Meisjes A 25.05.2011
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Dijkslag, Anneli 1992 NED AV De Gemzen 1,50 m
2. Sleper, Karlien 1993 NED AV `34 Apeldoorn 1,50 m
3. Worp van der, Yvette 1993 NED AV PEC 1910 1,45 m
4. Verheijen, Dominique 1993 NED AV De Gemzen 1,40 m

120 125 130 135 140 145 150 155
----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- -----
1. Dijkslag - - o o o o xo xxx
2. Sleper - - - - o o xxo xxx
3. Worp van der - - o o o o xxx
4. Verheijen - o o o o xxx

Pols > 3.00 Meisjes A 25.05.2011
Finale
1. Korporaal, Margit 1993 NED AV `34 Apeldoorn 3,20 m

300 310 320 330
----- ----- ----- -----
1. Korporaal xo o o xxx

Ver Meisjes A 25.05.2011
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Vrouwen
1. Rots, Maureen 1993 NED AV PEC 1910 5,11 m
x x 5,11 x
2. Verheijen, Dominique 1993 NED AV De Gemzen 4,54 m
4,38 4,17 4,45 4,54

Hss Meisjes A 25.05.2011
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Groningen van, Karin 1993 NED AV NOP 9,68 m
9,68 9,48 9,40 9,44
2. Klein, Marlon 1992 NED Isala `96 9,28 m
9,28 8,81 9,09 8,82

Discus Meisjes A 1 kg 25.05.2011
Mixed Finale mix wedstrijd
1. Popping, Sacha 1991 NED Cialfo 36,53 m
36,53 x x x
2. Verheijen, Dominique 1993 NED AV De Gemzen 33,67 m
33,67 33,56 x x
3. Klein, Anniek 1989 NED Isala `96 30,19 m
30,19 x x x
4. Sleper, Karlien 1993 NED AV `34 Apeldoorn 27,77 m
27,77 x x x
5. Oenema, Dagmar 1996 NED AV Heerenveen 23,33 m
23,29 23,33 x x

Discus Meisjes A 1 kg 25.05.2011
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Meisjes A
1. Verheijen, Dominique 1993 NED AV De Gemzen 33,67 m
33,67 33,56 x x
2. Sleper, Karlien 1993 NED AV `34 Apeldoorn 27,77 m
27,77 x x x

Meisjes B
100 m Meisjes B+0,0 25.05.2011
Serie op tijd 1 mix wedstrijd
1. Roo de, Anneloes 1995 NED Isala `96 12,95 sec.
2. Claassen, Roos-Sanne 1994 NED AV NOP 12,97 sec.
3. Brink van den, Lieke 1995 NED AV Athlos 13,03 sec.
4. Hoogeveen, Thirsa 1995 NED AAC `61 13,22 sec.
5. Redeker, Marit 1996 NED AV PEC 1910 13,42 sec.
6. Tijbout, Jessie 1997 NED Isala `96 14,31 sec.

100 m Meisjes B+0,0 25.05.2011
Serie op tijd 2
1. Brink van den, Lieke 1995 NED AV Athlos 13,03 sec.
2. Roo de, Anneloes 1995 NED Isala `96 13,19 sec.
3. Hoogeveen, Thirsa 1995 NED AAC `61 13,22 sec.

100 m Meisjes B 25.05.2011
Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Vrouwen
1. Wolf de, Inge 1995 NED AV PEC 1910 +0,0 12,87 sec.

100 m Meisjes B 25.05.2011
Resultaat series op tijd
1. Brink van den, Lieke 1995 NED AV Athlos +0,0 13,03 sec.
2. Roo de, Anneloes 1995 NED Isala `96 +0,0 13,19 sec.
3. Hoogeveen, Thirsa 1995 NED AAC `61 +0,0 13,22 sec.

200 m Meisjes B 25.05.2011
Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Vrouwen
1. Bot, Manuelle 1994 NED AV `34 Apeldoorn +0,2 25,89 sec.
2. Roo de, Anneloes 1995 NED Isala `96 +0,1 27,23 sec.
3. Poen, Iris 1994 NED AV `34 Apeldoorn +0,1 29,48 sec.
4. Tijbout, Jessie 1997 NED Isala `96 +0,1 30,13 sec.
5. Meijerink, Nina 1996 NED AV De Gemzen +0,1 30,21 sec.
6. Jansma, Laura 1995 NED AV De Gemzen +0,3 31,00 sec.
7. Keizer, Iris 1997 NED AV De Gemzen +0,3 31,24 sec.
Hoogeveen, Thirsa 1995 NED AAC `61 disq.

1500 m Meisjes B 25.05.2011
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Meisjes A
1. Deelen van, Marianne 1994 NED Climax 5:22,36 min.

400 m Horden Meisjes B 0.762m 25.05.2011
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Holwerda, Aldert 1993 NED AV Flevo Delta 59,96 sec.

400 m Horden Meisjes B 0.762m 25.05.2011
Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Vrouwen
1. Hietbrink, Eline 1995 NED AV `34 Apeldoorn 74,92 sec.
2. Oden, Pieternel 1994 NED AV Horror 75,48 sec.

Hoog > 1.20 Meisjes B 25.05.2011
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Redeker, Marit 1996 NED AV PEC 1910 1,45 m
1. Bollebakker, Inge 1995 NED Isala `96 1,45 m
3. Jansen, Anne 1997 NED Isala `96 1,40 m
4. Keizer, Iris 1997 NED AV De Gemzen 1,30 m
5. Meijerink, Nina 1996 NED AV De Gemzen 1,30 m
6. Jansma, Laura 1995 NED AV De Gemzen 1,25 m

120 125 130 135 140 145 150
----- ----- ----- ----- ----- ----- -----
1. Redeker - - - o o xo xxx
1. Bollebakker - - o o o xo xxx
3. Jansen - - xo o xo xxx
4. Keizer - - o xxx
5. Meijerink - o xo xxx
6. Jansma - xo xxx

Pols > 2.00 Meisjes B 25.05.2011
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Visser, Ineke 1994 NED AV Heerenveen 2,30 m

200 210 220 230 240
----- ----- ----- ----- -----
1. Visser o xo xxo o xxx

Ver Meisjes B 25.05.2011
Finale
1. Oden, Pieternel 1994 NED AV Horror 4,61 m
4,46 4,61 4,36 4,33
2. Poen, Iris 1994 NED AV `34 Apeldoorn 4,41 m
4,39 4,41 x x
3. Boone, Suzanne 1997 NED Isala `96 4,35 m
4,35 4,25 4,02 4,12
4. Meijerink, Nina 1996 NED AV De Gemzen 4,06 m
4,05 4,06 x 3,88
5. Grip de, Eva 1994 NED AV `34 Apeldoorn 4,02 m
3,88 4,02 4,02 x
6. Keizer, Iris 1997 NED AV De Gemzen 3,96 m
3,96 x x 3,88
7. Jansma, Laura 1995 NED AV De Gemzen 3,90 m
3,90 x x x
8. Jansen, Anne 1997 NED Isala `96 3,82 m
3,66 3,57 3,74 3,82

Hss Meisjes B 25.05.2011
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Mannen
1. Bollebakker, Inge 1995 NED Isala `96 9,11 m
9,11 8,67 8,75 8,64

Kogel Meisjes B 4 kg 25.05.2011
Finale
1. Brink van den, Lieke 1995 NED AV Athlos 10,46 m
10,34 10,13 10,46 9,93
2. Oenema, Dagmar 1996 NED AV Heerenveen 9,74 m
8,31 9,74 8,43 9,23
3. Wolf de, Inge 1995 NED AV PEC 1910 9,39 m
9,39 9,03 8,91 9,20
4. Boone, Suzanne 1997 NED Isala `96 8,65 m
x 8,65 8,61 8,42
5. Poen, Iris 1994 NED AV `34 Apeldoorn 8,22 m
8,18 8,22 8,06 7,88

Discus Meisjes B 1 kg 25.05.2011
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Meisjes A
1. Oenema, Dagmar 1996 NED AV Heerenveen 23,33 m
23,29 23,33 x x

Masters Vrouw V35
100 m Master V35 25.05.2011
Resultaat series op tijd > uit mix wedstrijd Vrouwen
1. Jacobs, Tilly 1956 NED AV PEC 1910 +0,0 13,84 sec.

1500 m Master V35 25.05.2011
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Meisjes A
1. Velden, Astrid 1967 NED AV Spurt `88 5:25,38 min.
2. Mazereeuw, Anna 1968 NED AV NOP 5:35,41 min.
3. Vrijbloed, Greet 1958 NED Isala `96 5:46,47 min.
4. Nawijn, Ineke 1969 NED AV Spurt `88 6:10,81 min.

Ver Master V35 25.05.2011
Mixed Finale > uit mix wedstrijd Vrouwen
1. Scipio, Kirsten 1972 NED AV `34 Apeldoorn 3,85 m
3,85 3,79 3,80 3,64

VERANSTALTUNGS-BERICHT
        D L V      | Veranstalter:                                          
   Veranstaltungs- |                           | Datum : 25.05.2011         
       Bericht     |                           | Ort   : Heerde             
                   |                           | Kreis :                    
    Veranst.-Nr.   |                           | Bezirk:                    
   3e wedstrijd    |                           | Land  :                    
                   |                           |                            
  -----------------|---------------------------|----------------------------
  Bez. der Veranst.: DSM baancircuit 25 mei 2011 De Gemzen                  
  Kategorie        : Landesoffen                                            
  Ausrichter       : Atletiekvereniging "De Gemzen" Heerde                  
  Wettkampfstätte  : Stadion                                                
                   : Lambert Dijkslagbaan Sportpark Molenbeek               
  --------------------------------------------------------------------------
  Zeitmessung:              |Veranstaltungs-   | Meldung   | Teilnahme | % |
   vollautom. elektronisch  |Statistik         |           |           |   |
                            |------------------|-----------|-----------|---|
                            |A. Vereine        |     22    |     21    | 95|
                            |------------------|-----------|-----------|---|
  --------------------------|B. Altersklassen  |  m  |  w  |  m  |  w  |   |
  Windmessung:              | Senioren         |  20 |     |  20 |     |100|
                            | Seniorinnen      |     |   7 |     |   7 |100|
   Lauf  :                  | Männer / Ju.     |  26 |     |  26 |     |100|
                            | Frauen / Jui.    |     |  23 |     |  22 | 95|
   Sprung:                  | Männl. Jugend A  |  11 |     |  11 |     |100|
                            | Weibl. Jugend A  |     |  11 |     |  11 |100|
                            | Männl. Jugend B  |  13 |     |  13 |     |100|
  --------------------------| Weibl. Jugend B  |     |  14 |     |  14 |100|
  Gerätekontrolle:          | Schüler A        |   8 |     |   8 |     |100|
   Kontrollgerät            | Schülerinnen A   |     |   8 |     |   7 | 87|
                            | Schüler B        |     |     |     |     |   |
                            | Schülerinnen B   |     |     |     |     |   |
   Waage                    | Schüler C        |     |     |     |     |   |
                            | Schülerinnen C   |     |     |     |     |   |
                            | Schüler D        |     |     |     |     |   |
  --------------------------| Schülerinnen D   |     |     |     |     |   |
  EDV-Wettkampfdaten-       |------------------|-----|-----|-----|-----|---|
  Verarbeitung:             |Summe männlich    |  78 |     |  78 |     |100|
                            |Summe Weiblich    |     |  63 |     |  61 | 96|
   Programm-System:         |Summe Teilnehmer  |    141    |    139    | 98|
   COSA WIN  Vers. 2.1      |------------------|-----------|-----------|---|
                            |C. Mitarbeiter    |                           |
   Datentransfer zu         | Wettk.-Büro/EDV  |                           |
   Bestenlisten-Systemen    | Kampfrichter     |           Summe           |
   ist möglich.             | Helfer           |           Mitarb.         |
  --------------------------|------------------|---------------------------|
  Wettkampfleiter:  Tel:                  eMail:                            
                                                                            
  --------------------------------------------------------------------------
  Verbandsaufsicht: Tel:                  eMail:                            
                                                                            
  --------------------------------------------------------------------------
  Bemerkungen (z.B. Einspruch / nationale Rekorde):                         
                                                                            

Erstellt mit COSA WIN 2.2.3 -- COSA-Software, Berggartenstr. 5a, D-38271 Baddeckenstedt
eMail: RenzieSoft@aol.com Home-PAGE: www.cosa-software.de
Lizenz für: GE/21411 AV 'De Gemzen' Heerde