28E KLOKLOOP 30 OKTOBER 2010
                    UITSLAGENLIJST - 700 METER - MEISJ
30-10-2010 15:06                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------  -------
    1   1403  Desi van Emmerik           Cialfo                2002     27e      2:27  17,143     3:30 
    2   1432  Leah Tromp                 De Gemzen                      28e      2:35  16,258     3:41 
    3   1402  Emma van Emmerik           Cialfo                2002     29e      2:47  15,090     3:58 
    4   1435  Lieke Koldewij                                            30e      2:51  14,737     4:04 
    5   1410  Iris Gils                  Zwolle                2002     31e      2:54  14,483     4:08 
    6   1441  Myrthe Renshoff                                           32e      3:01  13,923     4:18 
    7   1409  Iris Bredewolt             Cialfo                2003     33e      3:04  13,696     4:22 
    8   1404  Janouk Kroes               Cialfo                2003     34e      3:13  13,057     4:35 
    9   1400  Emma Lokhorst              Elburg                2001     35e      3:16  12,857     4:40 
   10   1426  Nienke van de Beek         De Gemzen                      36e      3:17  12,792     4:41 
   11   1413  Rinske Sytsma              Heerde                2002     37e      3:18  12,727     4:42 
   12   1449  Mari Carmen San Miquel                                    38e      3:29  12,057     4:58 
   13   1444  Melissa van Beek                                          39e      3:31  11,943     5:01 
   14   1412  Maud van de Meent          Heerde                2002     40e      3:33  11,831     5:04 
   15   1421  Naomi van de Meent         Heerde                2003     41e      3:39  11,507     5:12 
   16   1420  Tessa Hanekamp             De Gemzen             2002     42e      3:42  11,351     5:17 
   17   1405  Esmé Bastiaannet           Heerde                2002     43e      3:49  11,004     5:27 
   18   1415  Maureen de Ruiter          De Gemzen             2003     44e      3:50  10,957     5:28 
   19   1442  Nina Aa                                                   46e      4:14   9,921     6:02 
   20   1429  Chrissy Teule                                             48e      4:20   9,692     6:11 
   21   1433  Carmen de Hoogh                                           49e      4:27   9,438     6:21 
   22   1425  Suze Haverkamp             Dalli - de Klok       2008     50e      5:20   7,875     7:37 
   23   1419  Elodie van Arken           't Harde              2006     51e      6:32   6,429     9:20 

                       28E KLOKLOOP 30 OKTOBER 2010
                    UITSLAGENLIJST - 700 METER - JONGE
30-10-2010 15:06                                                     Pag: 1

Plts  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------  -------
    1   1428  Mark van den Berg          De Gemzen                       1e      2:43  15,460     3:52 
    2   1440  Daan van Trier                                             2e      2:49  14,911     4:01 
    3   1436  Bryan Hellendoorn          Isala '96                       3e      2:51  14,737     4:04 
    4   1407  Jim van Emmerik            Epe                   2004      4e      2:58  14,157     4:14 
    5   1406  Sam van Emmerik            Epe                   2004      5e      3:00  14,000     4:17 
    6   1408  Rune Verhoeven             Zwolle                2004      6e      3:11  13,194     4:32 
    7   1431  Leroy Potkamp              De Gemzen                       7e      3:15  12,923     4:38 
    8   1434  Jorrit Koldeweij                                           8e      3:17  12,792     4:41 
    9   1447  Thomas Naaskant                                            9e      3:21  12,537     4:47 
   10   1427  Jens Strikwerda                                           10e      3:22  12,475     4:48 
   11   1452  Jannes Veerman             De Gemzen                      11e      3:23  12,414     4:50 
   12   1430  Daan Teule                                                12e      3:23  12,414     4:50 
   13   1446  Joran Maaskant                                            13e      3:38  11,560     5:11 
   14   1411  Joris van de Meent         Heerde                2004     14e      3:42  11,351     5:17 
   15   1438  Bart Wijnolst                                             15e      3:45  11,200     5:21 
   16   1437  Ruben Vos                                                 16e      3:49  11,004     5:27 
   17   1422  Rafael Westerink           IJsselmuiden          2004     17e      3:51  10,909     5:30 
   18   1414  Tim Wilsing                Apeldoorn             2003     18e      3:54  10,769     5:34 
   19   1416  Wouter van Leeuwen         Wezep                 2005     19e      3:56  10,678     5:37 
   20   1418  Caleb Koning               Twello                2004     20e      3:57  10,633     5:38 
   21   1440  Daan van Trier                                            21e      4:12  10,000     6:00 
   22   1451  Berend Veerman                                            22e      4:16   9,844     6:05 
   23   1439  Mark Folst                                                23e      4:42   8,936     6:42 
   24   1450  Hendrik Veerman                                           25e      5:31   7,613     7:52 
   25   1423  Simon Bijsterbosch         Dalli - de Klok       2007     26e      5:37   7,478     8:01 
   26   1443  Nikki Aa                                                  45e      4:01  10,456     5:44 

                       28E KLOKLOOP 30 OKTOBER 2010
                    UITSLAGENLIJST - 1400 METER - MEISJ
30-10-2010 15:07                                                     Pag: 1

Plts  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------  -------
    1   1206  Carmèl Rozendal            De Gemzen             1999      2e      5:18  15,849     3:47 
    2   1203  Myrthe ten Broeke          De Gemzen             1999      5e      5:43  14,694     4:05 
    3   1208  Mandy Bagerman             De Gemzen             1999      6e      5:52  14,318     4:11 
    4   1205  Naomi Kloosterman          Zwolle                1998      7e      5:52  14,318     4:11 
    5   1204  Morsal Yaqobi              De Gemzen             1999      8e      6:06  13,770     4:21 
    6   1217  Eveline Houtman            De Gemzen                      10e      6:19  13,298     4:30 
    7   1216  Karin van den Berg         De Gemzen                      11e      6:31  12,890     4:39 
    8   1219  Marit Hanekamp             De Gemzen                      12e      6:31  12,890     4:39 
    9   1201  Anna Lokhorst              Elburg                2000     13e      6:32  12,857     4:40 
   10   1213  Nikita Buitenhuis          Heerde                2000     14e      6:36  12,727     4:42 
   11   1210  Esmée de Ruiter            De Gemzen             2000     15e      6:40  12,600     4:45 
   12   1207  Lisa vd Meyden             Heerde                2001     17e      6:48  12,353     4:51 
   13   1200  Iris Reurink               De Gemzen             2001     18e      6:53  12,203     4:55 
   14   1209  Laura Gils                 Zwolle                2000     19e      6:59  12,029     4:59 
   15   1223  Demi Steunenberg                                          20e      7:15  11,586     5:10 
   16   1224  Elles Bouwmeester                                         22e      7:45  10,839     5:32 

                       28E KLOKLOOP 30 OKTOBER 2010
                    UITSLAGENLIJST - 1400 METER - JONGE
30-10-2010 15:07                                                     Pag: 1

Plts  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------  -------
    1   1218  Sven Hellendoorn           Isala '96                       1e      5:11  16,206     3:42 
    2   1211  Léon Mak                   De Gemzen             2000      3e      5:30  15,273     3:55 
    3   1215  Han van de BEek            De Gemzen                       4e      5:38  14,911     4:01 
    4   1222  Bas Steenkamp              De Gemzen                       9e      6:17  13,369     4:29 
    5   1221  Daan Steenkamp             De Gemzen                      16e      6:42  12,537     4:47 
    6   1220  Karim Gözek                                               21e      7:36  11,053     5:25 
    7   1202  Jelmer Luttenberg          Zwolle                2000     23e     10:01   8,386     7:09 

                       28E KLOKLOOP 30 OKTOBER 2010
                           UITSLAGENLIJST - 5 KM
30-10-2010 15:25                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------  -------
    1    938  Juriaan Scholten           Loopgroep PK          1994      1e Man       16:56  17,717     3:23 
    2    982  Jeroen Kwakkel             De Gemzen                       2e Man       17:31  17,127     3:30 
    3    632  Joni van loon              Cialfo                          3e Man       18:12  16,484     3:38 
    4    977  Cees Kraaijeveld           AV '34                          4e Man       18:15  16,438     3:39 
    5    983  Bert de Boer                                               5e Man       18:16  16,423     3:39 
    6    843  Gerard Kroes               Cialfo                1970      6e Man       18:16  16,423     3:39 
    7    631  Jens Tybout                Isala '96                       7e Man       18:20  16,364     3:40 
    8    864  Jeroen Driehuis            PEC 1910              1986      8e Man       18:46  15,986     3:45 
    9    953  Aschwin Kruders            LAAC Twente           1988      9e Man       19:04  15,734     3:48 
   10   1043  Antonius Poelman           PEC 1910                       10e Man       19:27  15,424     3:53 
   11   1021  Johan Kanis                De Gemzen                      11e Man       19:54  15,075     3:58 
   12    912  Jeroen Linneman            Zwolle                1964     12e Man       19:56  15,050     3:59 
   13    920  Gertie van 't Ende         Zwolle                1965     13e Man       20:19  14,766     4:03 
   14    960  Peter van de Streek        Heerde                1995     14e Man       20:24  14,706     4:04 
   15    965  Alex Beldman               De Gemzen             1976     15e Man       20:32  14,610     4:06 
   16    974  Ben Diks                                                  16e Man       20:57  14,320     4:11 
   17    917  Nico Sticker               Epe                   1955     17e Man       21:03  14,252     4:12 
   18    907  Erik Polman                AV '34                1959     18e Man       21:17  14,096     4:15 
   19    989  John Palm                                                 19e Man       21:33  13,921     4:18 
   20    820  Teunis van Lohuizen        Heerde                1965     20e Man       21:40  13,846     4:20 
   21    634  Gerben Dalhuisen           De Gemzen                      21e Man       21:48  13,761     4:21 
   22    955  Bert Jan Mensink           Heerde                1984     22e Man       22:05  13,585     4:25 
   23    957  Maureen Houtman            De Gemzen             1977      1e Vrouw     22:11  13,524     4:26 
   24   1022  Freek van de Graaf         De Gemzen                      23e Man       22:13  13,503     4:26 
   25   1003  Aren Brouwer               NOP                            24e Man       22:20  13,433     4:28 
   26    959  Gerwin Goorhuis            Zwolle                1979     25e Man       22:32  13,314     4:30 
   27    919  Daniel Visser              PEC 1910              1976     26e Man       22:35  13,284     4:31 
   28   1009  Dirk van de Worp                                          27e Man       22:42  13,216     4:32 
   29    877  VJ Eikenaar                Zwolle                1968     28e Man       22:43  13,206     4:32 
   30    951  Sander Kloosterziel        PEC 1910              1998     29e Man       23:00  13,043     4:36 
   31   1039  Theo van Hoek                                             30e Man       23:04  13,006     4:36 
   32    862  Joost Didden               Apeldoorn             1983     31e Man       23:09  12,959     4:37 
   33    890  Mustafa Gözek              Dalli - de Klok       1975     32e Man       23:10  12,950     4:38 
   34    875  Matthieu van den Broeke    De Gemzen             1997     33e Man       23:11  12,940     4:38 
   35    942  Niels van Lohuizen         De Gemzen             1997     34e Man       23:13  12,922     4:38 
   36    950  Jacqueline van der Scheer  Heerde                1961      2e Vrouw     23:22  12,839     4:40 
   37    916  Jasper Bruggeman           De Gemzen             1997     35e Man       23:23  12,830     4:40 
   38    840  Patrick Hanekamp           Wapenveld             1981     36e Man       23:43  12,649     4:44 
   39    904  Jitske Strikwerda          De Gemzen             1975      3e Vrouw     23:55  12,544     4:47 
   40    857  Dick Doornenbal            Elburg                1948     37e Man       24:11  12,405     4:50 
   41   1005  Jan Baack                  Cialfo                         38e Man       24:18  12,346     4:51 
   42   1025  Klaas Cloo                 Spirit Lelystad                39e Man       24:21  12,320     4:52 
   43    956  Nina Meijerink             De Gemzen             1996      4e Vrouw     24:23  12,303     4:52 
   44    830  Atalja Teunis              Ens                   1997      5e Vrouw     24:32  12,228     4:54 
   45    903  Henk Moerkens              Flevo Delta           1957     40e Man       24:34  12,212     4:54 
   46    988  Derk Bosch                                                41e Man       24:40  12,162     4:56 
   47   1012  Simone Sluiter                                             6e Vrouw     24:44  12,129     4:56 
   48    834  Teunis Jonker              Heerde                1970     42e Man       24:50  12,081     4:58 
   49    932  Martin Stoel               Heerde                1962     43e Man       24:53  12,056     4:58 
   50    861  Robin Rense                Apeldoorn             1984     44e Man       25:06  11,952     5:01 
   51    928  Vincent de Rutier          Hattem                1976     45e Man       25:07  11,944     5:01 
   52    995  Gerjan Gerards             De Gemzen                      46e Man       25:10  11,921     5:02 
   53   1038  Simon Westeijn                                            47e Man       25:16  11,873     5:03 
   54    824  Derk jan Palm              De Gemzen             1966     48e Man       25:23  11,819     5:04 
   55    971  Theo Eikenaar                                             49e Man       25:25  11,803     5:05 
   56    628  Henrie Renshoff                                           50e Man       25:26  11,796     5:05 
   57   1032  Mariska van den Berg                                       7e Vrouw     25:27  11,788     5:05 
   58   1035  Evert Veerman              De Gemzen                      51e Man       25:28  11,780     5:05 
   59    891  Erwin van de Beek          Dalli - de Klok       1965     52e Man       25:29  11,772     5:05 
   60   1030  Roy van den Broeke                                        53e Man       25:36  11,719     5:07 
   61   1027  Wim Dalhuizen                                             54e Man       25:36  11,719     5:07 
   62    889  Mark Burgman               Zwolle                1981     55e Man       25:38  11,704     5:07 
   63    837  Olaf Dijkstra              Heerde                1968     56e Man       25:45  11,650     5:09 
   64   1037  Bennie van Riessen                                        57e Man       25:46  11,643     5:09 
   65    929  Ellen Nieuwenhuis          Utrecht               1983      8e Vrouw     25:48  11,628     5:09 
   66    852  Sebastiaan Kas             Heerde                1982     58e Man       25:49  11,620     5:09 
   67    927  Gerard Meiberg             De Gemzen             1952     59e Man       25:51  11,605     5:10 
   68    849  Anne Meiberg               De Gemzen             1997      9e Vrouw     25:51  11,605     5:10 
   69    886  Esther Jaspers             PEC 1910              1981     10e Vrouw     25:58  11,553     5:11 
   70    926  Nardie Mulder              Zwolle                1988     11e Vrouw     25:59  11,546     5:11 
   71    826  Martin van den Broek       Veluwe                1951     60e Man       26:15  11,429     5:15 
   72    846  Edwin de Weerd             Wezep                 1962     61e Man       26:20  11,392     5:16 
   73   1028  Rensina Hofs                                              12e Vrouw     26:22  11,378     5:16 
   74    800  Ypke de Jong               Zwolle                1946     62e Man       26:23  11,371     5:16 
   75    981  Wilma Mauskant                                            13e Vrouw     26:24  11,364     5:16 
   76   1044  Han Spaan                                                 63e Man       26:38  11,264     5:19 
   77   1036  Ellen Stegeman             De Gemzen             1977     14e Vrouw     26:47  11,201     5:21 
   78    943  Loes Ribbink               Epe                   1956     15e Vrouw     26:59  11,118     5:23 
   79    844  Lonneke Sinnema            Zwolle                1979     16e Vrouw     27:00  11,111     5:24 
   80    999  Wilco Jonker               De Gemzen                      64e Man       27:02  11,097     5:24 
   81    629  Henk Juffer                avVN                           65e Man       27:07  11,063     5:25 
   82   1006  Corien v. Diepen                                          17e Vrouw     27:14  11,016     5:26 
   83    941  Ger Ettes                  Dronten               1946     66e Man       27:18  10,989     5:27 
   84    816  Ellard de Vries            Zwolle                1957     67e Man       27:23  10,956     5:28 
   85    879  Carole den Dekker          Hattem                1961     18e Vrouw     27:23  10,956     5:28 
   86   1040  Arthur Kasteel                                            68e Man       27:24  10,949     5:28 
   87    986  Gert Regterschot                                          69e Man       27:30  10,909     5:30 
   88    962  Raymond Donker             PEC 1910              1971     70e Man       27:32  10,896     5:30 
   89    829  Manon Kloosterman          Zwolle                1996     19e Vrouw     27:38  10,856     5:31 
   90   1010  Gert Sluiter                                              71e Man       27:41  10,837     5:32 
   91    845  Jan ter Wee                Hasselt               1955     72e Man       27:42  10,830     5:32 
   92   1015  Silke Hofsink                                             73e Man       27:44  10,817     5:32 
   93    817  Milou van Rijn             Zwolle                1967     20e Vrouw     27:44  10,817     5:32 
   94    873  Hilde van Winkoop          Wezep                 1992     21e Vrouw     27:53  10,759     5:34 
   95    933  Deena Bijsterbosch         Welsum                1988     22e Vrouw     27:55  10,746     5:35 
   96    867  Kristel van Putten         Elburg                1984     23e Vrouw     27:56  10,740     5:35 
   97    860  Henk van Roemburg          Flevo Delta           1943     74e Man       27:56  10,740     5:35 
   98    908  Arnout Mak                 De Gemzen             1998     75e Man       27:57  10,733     5:35 
   99    892  Henk Beenen                Dalli - de Klok       1962     76e Man       27:58  10,727     5:35 
  100    939  Sabine Heisterkamp         Vierhouten            1958     24e Vrouw     27:58  10,727     5:35 
  101   1013  Claudia de Wied                                           25e Vrouw     27:59  10,721     5:35 
  102    944  Evelien van Schoonhoven    Cialfo                1986     26e Vrouw     28:01  10,708     5:36 
  103    964  Ans Visch                  Cialfo                1961     27e Vrouw     28:03  10,695     5:36 
  104    915  Lisanne Maasland           Cialfo                1998     28e Vrouw     28:04  10,689     5:36 
  105   1026  Janny Uitslag                                             29e Vrouw     28:05  10,682     5:37 
  106    997  Rian Stehouwer             Flevo Delta                    30e Vrouw     28:05  10,682     5:37 
  107    866  Frederik Diters            Elburg                1982     77e Man       28:05  10,682     5:37 
  108   1018  Harry Nitrauw                                             78e Man       28:06  10,676     5:37 
  109    946  Esther Jager               De Gemzen             1998     31e Vrouw     28:08  10,664     5:37 
  110    906  Arend Bronkhorst           Hattem                1959     79e Man       28:09  10,657     5:37 
  111    901  Aletta Wilsing             Apeldoorn             1976     32e Vrouw     28:11  10,645     5:38 
  112    847  Els Visbach                Heerde                1982     33e Vrouw     28:16  10,613     5:39 
  113    947  Sifra Wichers              Zwolle                1997     34e Vrouw     28:19  10,594     5:39 
  114    630  Jose Schilderinck          Isala '96                      35e Vrouw     28:19  10,594     5:39 
  115    987  Naomi Souwen                                              36e Vrouw     28:20  10,588     5:40 
  116    811  Stefan Reurink             De Gemzen             1997     80e Man       28:21  10,582     5:40 
  117    897  Antine Sytsma              Heerde                1973     37e Vrouw     28:22  10,576     5:40 
  118   1019  Piet Berende                                              81e Man       28:23  10,570     5:40 
  119    812  Eric Reurink               Heerde                1965     82e Man       28:35  10,496     5:43 
  120    887  Gertine Brummel-Rozendal   Viattence             1970     38e Vrouw     28:36  10,490     5:43 
  121    978  Hans Schaap                                               83e Man       28:38  10,477     5:43 
  122    948  Elles Neuteboom            Zwolle                1982     39e Vrouw     28:40  10,465     5:44 
  123   1001  Marjan Fokke                                              40e Vrouw     28:41  10,459     5:44 
  124    963  Jacqueline Donker          Zwolle                1970     41e Vrouw     28:43  10,447     5:44 
  125   1007  Geralde van der Beek                                      42e Vrouw     28:45  10,435     5:45 
  126    898  Agnes Sijtsma              Flevo Delta           1951     43e Vrouw     28:46  10,429     5:45 
  127    822  Willeke van Dalfzen        Genemuiden            1972     44e Vrouw     28:46  10,429     5:45 
  128    842  Kyra Koning                Twello                1976     45e Vrouw     28:50  10,405     5:46 
  129    882  Ans van den Broek-Willems  Veluwe                1951     46e Vrouw     28:51  10,399     5:46 
  130    937  Wim van Holst              De Gemzen             1938     84e Man       28:59  10,351     5:47 
  131    854  Jennie Scholten            Spurt '88             1952     47e Vrouw     29:03  10,327     5:48 
  132    880  Dirk Lokhorst              Heerde                1946     85e Man       29:04  10,321     5:48 
  133    813  Marja Kroes                Zwolle                1966     48e Vrouw     29:06  10,309     5:49 
  134    985  D. Eckelboom               De Gemzen                      49e Vrouw     29:15  10,256     5:51 
  135    803  Tenièlle Dijkgraaf         Heerde                1980     50e Vrouw     29:16  10,251     5:51 
  136    899  Janneke Dickhof            De Gemzen             1970     51e Vrouw     29:24  10,204     5:52 
  137   1011  Yoni Haverkamp                                            52e Vrouw     29:34  10,147     5:54 
  138    949  Paula Borm                 Flevo Delta           1961     53e Vrouw     29:36  10,135     5:55 
  139    865  Erik van der Vis           De Gemzen             1960     86e Man       29:38  10,124     5:55 
  140    893  Gerrie Wolff               Heerde                1955     54e Vrouw     29:40  10,112     5:56 
  141    930  Ilona Nieuwenhuis          Hattem                1980     55e Vrouw     29:41  10,107     5:56 
  142    870  Adelien van Beek           Heerde                1964     56e Vrouw     29:49  10,061     5:57 
  143    881  Anja Holtkamp              Zwolle                1966     57e Vrouw     29:50  10,056     5:58 
  144   1000  Loes Groen                 Flevo Delta                    58e Vrouw     29:51  10,050     5:58 
  145   1016  Patrick Rouwenhorst        Veluwe                         87e Man       29:55  10,028     5:59 
  146   1014  Jeannet Kommer             De Gemzen                      59e Vrouw     30:00  10,000     6:00 
  147    894  Danielle Cevering          Emmeloord             1982     60e Vrouw     30:02   9,989     6:00 
  148    832  Marielle Schriemer         't Harde              1984     61e Vrouw     30:06   9,967     6:01 
  149    952  Larissa Zwijnenburg        Wezep                 1987     62e Vrouw     30:19   9,896     6:03 
  150    991  Pim Smulders                                              88e Man       30:19   9,896     6:03 
  151    809  Evelien Leusink            Zwolle                1960     63e Vrouw     30:20   9,890     6:04 
  152    913  Sabine Visch               Heerde                1978     64e Vrouw     30:32   9,825     6:06 
  153    869  Jolanda Leurink            Heerde                1971     65e Vrouw     30:36   9,804     6:07 
  154    814  Daan Peters                Zwolle                1998     89e Man       30:38   9,793     6:07 
  155    984  Karin Lubbinge                                            66e Vrouw     30:43   9,767     6:08 
  156    923  Arthur Kalter              Dalli - de Klok       1978     90e Man       30:44   9,761     6:08 
  157    836  Anouska van Petersen       Heerde                1982     67e Vrouw     30:47   9,746     6:09 
  158    976  Ester van Dam                                             68e Vrouw     30:56   9,698     6:11 
  159   1033  Hendriëtte Eikelboom                                      69e Vrouw     30:57   9,693     6:11 
  160    863  Miranda van Petersen       Heerde                1977     70e Vrouw     30:59   9,683     6:11 
  161   1041  Jellie de Haan                                            71e Vrouw     30:59   9,683     6:11 
  162    842  Kyra Koning                Twello                1976     72e Vrouw     31:00   9,677     6:12 
  163    958  Jacqueline Eikenaar        De Gemzen             1978     73e Vrouw     31:01   9,672     6:12 
  164    885  Ron Badenbroek             Zwolle                1960     91e Man       31:03   9,662     6:12 
  165    839  Ethel Stokvis              Epe                   1972     74e Vrouw     31:12   9,615     6:14 
  166    996  Greet Bogaard                                             75e Vrouw     31:14   9,605     6:14 
  167    823  Hester Vos                 Heerde                1974     76e Vrouw     31:15   9,600     6:15 
  168    851  Roderick Bastiani          Wapenveld             1996     92e Man       31:20   9,574     6:16 
  169    896  Herman Riphagen            Zwolle                1956     93e Man       31:24   9,554     6:16 
  170   1004  Lummy Brands-v.d. Berg                                    77e Vrouw     31:32   9,514     6:18 
  171    868  Annemieke Bovendorp        Heerde                1985     78e Vrouw     31:33   9,509     6:18 
  172    975  Hans van Rhijn             De Gemzen                      94e Man       31:36   9,494     6:19 
  173    858  Geke Kegelaar              Wapenveld             1959     79e Vrouw     31:36   9,494     6:19 
  174    633  Harriet Waanders                                          80e Vrouw     31:40   9,474     6:20 
  175    815  Alice Mathijssen           Zwolle                1967     81e Vrouw     31:44   9,454     6:20 
  176   1023  Anita Barendregt           Flevo Delta           1964     82e Vrouw     31:46   9,444     6:21 
  177    895  Ilona Hofmeijer            De Gemzen             1993     83e Vrouw     31:48   9,434     6:21 
  178    635  Sabriene Vosselman                                        84e Vrouw     31:57   9,390     6:23 
  179   1002  Annie Brouwer              NOP                            85e Vrouw     32:01   9,370     6:24 
  180    804  Susan Jansen               Zwolle                1998     86e Vrouw     32:04   9,356     6:24 
  181    931  Robert Schuurman           Zwolle                1976     95e Man       32:05   9,351     6:25 
  182    878  Jolanda Huizing            Zwolle                1971     87e Vrouw     32:06   9,346     6:25 
  183    900  Gerrie Mulder de Graaf     Zwolle                1951     88e Vrouw     32:07   9,341     6:25 
  184   1042  Doetie Buma                                               89e Vrouw     32:10   9,326     6:26 
  185    847  Els Visbach                Heerde                1982     90e Vrouw     32:14   9,307     6:26 
  186    973  Emmy van Dam                                              91e Vrouw     32:17   9,293     6:27 
  187    966  Terèse Buter               Wapenveld             1972     92e Vrouw     32:17   9,293     6:27 
  188    871  Cilia Borninkhof           Zwolle                1977     93e Vrouw     32:17   9,293     6:27 
  189    979  Marie Louise van der Zwan  De Gemzen                      94e Vrouw     32:21   9,274     6:28 
  190    888  Lenie van de Berg          Viattence             1965     95e Vrouw     32:26   9,250     6:29 
  191    914  Ellen Geerts               Zwolle                1979     96e Vrouw     32:33   9,217     6:30 
  192    821  Erica de Jong              Genemuiden            1978     97e Vrouw     32:37   9,198     6:31 
  193   1031  Yvonne van den Broeke                                     98e Vrouw     32:38   9,193     6:31 
  194   1017  Betty Bruining                                            99e Vrouw     32:39   9,188     6:31 
  195    945  Jolien Kwant               Zwolle                1984    100e Vrouw     32:40   9,184     6:32 
  196    940  Elcke Kuijper              Wezep                 1984    101e Vrouw     32:47   9,151     6:33 
  197    925  Ina van Dijk               Heerde                1954    102e Vrouw     32:53   9,123     6:34 
  198    801  Jeanet Snoeyink            Zwolle                1972    103e Vrouw     33:00   9,091     6:36 
  199    922  Inge Wesselink             Dalli - de Klok       1980    104e Vrouw     33:10   9,045     6:38 
  200    841  Carin de Goede             Flevo Delta           1957    105e Vrouw     33:14   9,027     6:38 
  201    905  Roel Visscher              Flevo Delta           1951     96e Man       33:14   9,027     6:38 
  202    935  Daan Sikkens               Zwolle                1970     97e Man       33:15   9,023     6:39 
  203    936  Henk Sikkens               Zwolle                1964     98e Man       33:15   9,023     6:39 
  204   1024  Suzanne Schimmelpennink    Veluwe                        106e Vrouw     33:18   9,009     6:39 
  205    918  Lisanne Goorhuis           PEC 1910              1982    107e Vrouw     34:09   8,785     6:49 
  206    825  Ruth van Amersfoort        Beemte Broekland      1968    108e Vrouw     34:13   8,768     6:50 
  207    980  Elle Griek                                               109e Vrouw     34:22   8,729     6:52 
  208    978  Hans Schaap                                               99e Man       34:22   8,729     6:52 
  209    805  Michelle Dijkstra          Zwolle                1998    110e Vrouw     34:24   8,721     6:52 
  210    810  Ellen Spaltman             Zwolle                1963    111e Vrouw     34:24   8,721     6:52 
  211    838  Noor Hendrix               Zwolle                1989    112e Vrouw     34:25   8,717     6:53 
  212    853  Janneke Bovendorp          Heerde                1983    113e Vrouw     34:27   8,708     6:53 
  213    954  Jan de Wit                 Apeldoorn             1948    100e Man       34:42   8,646     6:56 
  214    991  Pim Smulders                                             101e Man       34:42   8,646     6:56 
  215    993  Hetty Verweij                                            114e Vrouw     34:52   8,604     6:58 
  216    992  Mariët Jansen                                            115e Vrouw     34:57   8,584     6:59 
  217    994  Edith Esselink                                           116e Vrouw     35:06   8,547     7:01 
  218    808  Janine Heldoorn            Heerde                1971    117e Vrouw     35:08   8,539     7:01 
  219    874  Annemieke Lipman           Zwolle                1951    118e Vrouw     35:11   8,527     7:02 
  220    970  Gerard Wolterink                                         102e Man       35:15   8,511     7:03 
  221    909  Henny de Graaf             Dronten               1951    119e Vrouw     35:16   8,507     7:03 
  222    990  Joop Bos                   PEC 1910                      103e Man       35:16   8,507     7:03 
  223    635  Sabriene Vosselman                                       120e Vrouw     35:16   8,507     7:03 
  224    636  Claudia Vosselman                                        121e Vrouw     35:25   8,471     7:05 
  225    818  Dennis Luttenberg          Zwolle                1997    104e Man       35:46   8,388     7:09 
  226    819  Wim Luttenberg             Zwolle                1964    105e Man       35:53   8,360     7:10 
  227   1020  Ilse de Wied               Veluwe                        122e Vrouw     36:32   8,212     7:18 
  228   1029  Jan Vuijk                                                106e Man       36:33   8,208     7:18 
  229    848  Natasja Buijs              Beusichem             1972    123e Vrouw     36:41   8,178     7:20 


                       28E KLOKLOOP 30 OKTOBER 2010
                          UITSLAGENLIJST - 10 KM
30-10-2010 15:07                                                     Pag: 2

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------  -------
    1    490  Arne Mulder                PEC 1910              1990      1e Man       36:46  16,319     3:40 
    2    620  Jan-Pieter Mondria         Heerde                1963      2e Man       36:49  16,297     3:40 
    3   1034  Fred Exterkate                                             3e Man       37:21  16,064     3:44 
    4    655  Henk Uitslag               Cialfo                          4e Man       37:33  15,979     3:45 
    5    579  Gerben van der Jagt        Ede Gld               1978      5e Man       37:51  15,852     3:47 
    6    645  Martijn Schakelaar         De Gemzen                       6e Man       37:57  15,810     3:47 
    7    756  Fred Dijkstra                                              7e Man       38:32  15,571     3:51 
    8    581  Eric Kloosterziel          PEC 1910              1961      8e Man       38:58  15,398     3:53 
    9    425  Karel Lokhorst             De Gemzen             1966      9e Man       39:32  15,177     3:57 
   10    652  Jan Hollak                 Veluwe                         10e Man       39:49  15,069     3:58 
   11    768  Alex Koelink               Veluwe                         11e Man       40:27  14,833     4:02 
   12    502  Bertus Gazenbeek           PEC 1910              1967     12e Man       40:36  14,778     4:03 
   13    664  Hans Wieltink                                             13e Man       40:38  14,766     4:03 
   14    729  Henk vd Esschert           De Gemzen                      14e Man       40:43  14,736     4:04 
   15    677  Henrie Valkengoed                                         15e Man       40:47  14,712     4:04 
   16    582  Coen Boxtart               Hanzesport            1968     16e Man       41:28  14,469     4:08 
   17    497  Victor van Dijk            Wapenveld             1958     17e Man       41:43  14,383     4:10 
   18    506  Peter Bood                 De Gemzen             1974     18e Man       41:50  14,343     4:11 
   19    651  Jan Willem Davidse         PEC 1910                       19e Man       42:13  14,212     4:13 
   20    511  Peter Gils                 Zwolle                1971     20e Man       42:35  14,090     4:15 
   21    546  Henk van Hooren            Wezep                 1959     21e Man       42:39  14,068     4:15 
   22    771  Fred Riezebos                                             22e Man       42:41  14,057     4:16 
   23    753  Theo Jacobs                Cialfo                         23e Man       42:47  14,024     4:16 
   24    568  Elroy Brouwer              Isala '96             1981     24e Man       42:52  13,997     4:17 
   25    576  Henk Huisman               Hattem                1969     25e Man       42:55  13,981     4:17 
   26    455  Ruud van Laar              Kronos                1991     26e Man       43:23  13,830     4:20 
   27    724  Jeroen van den Top                                        27e Man       43:29  13,798     4:20 
   28    566  Ron Slenders               Flevo Delta           1961     28e Man       43:32  13,783     4:21 
   29    626  Klaas Draaijer             Heerde                1974     29e Man       43:33  13,777     4:21 
   30    552  Hugo van Dijk              Zwolle                1975     30e Man       43:38  13,751     4:21 
   31    428  Emiel Bijkerk              PEC 1910              1976     31e Man       43:42  13,730     4:22 
   32    686  Jaap Kooiman               Cialfo                         32e Man       43:48  13,699     4:22 
   33    533  Rob Schuil                 Zwolle                1964     33e Man       43:50  13,688     4:23 
   34    715  Bert Wijnhoud                                             34e Man       43:53  13,673     4:23 
   35    401  Henk Jan Kamerbeek         De Gemzen             1959     35e Man       44:01  13,631     4:24 
   36    681  Mark Bakker                                               36e Man       44:05  13,611     4:24 
   37    554  Annet Bultman              De Gemzen             1966      1e Vrouw     44:07  13,600     4:24 
   38    751  Jaap Schoonhoven                                          37e Man       44:10  13,585     4:25 
   39    558  Siem Vos                   Workum                1955     38e Man       44:21  13,529     4:26 
   40    761  Richard Mensink                                           39e Man       44:27  13,498     4:26 
   41    706  Gijs Bonestroo                                            40e Man       44:34  13,463     4:27 
   42    741  Anton Kattenberg                                          41e Man       44:41  13,428     4:28 
   43    688  Peter van Grootheest                                      42e Man       44:43  13,418     4:28 
   44    585  Tess Boekema               ACO Van Elderen       1993      2e Vrouw     44:47  13,398     4:28 
   45    659  Nico de Winter             PEC 1910                       43e Man       44:52  13,373     4:29 
   46    639  Niels Visser                                              44e Man       45:08  13,294     4:30 
   47    500  Willem Jansma              Kampen                1972     45e Man       45:24  13,216     4:32 
   48    442  Erik Oevering              Flevo Delta           1972     46e Man       45:33  13,172     4:33 
   49    654  Nico van Dam                                              47e Man       45:49  13,096     4:34 
   50    653  Hermine van 't Hul         De Gemzen                       3e Vrouw     46:07  13,010     4:36 
   51    734  Jos Joxhorst               Zwolle                1960     48e Man       46:24  12,931     4:38 
   52    759  Frank Berghuis                                            49e Man       46:40  12,857     4:40 
   53    648  Flip Nijhoff               De Gemzen                      50e Man       46:42  12,848     4:40 
   54    403  Jan Kerssies               Zwolle                1965     51e Man       46:51  12,807     4:41 
   55    680  Henry Velthuijzen                                         52e Man       46:54  12,793     4:41 
   56    472  Patrick Nijmeijer          PEC 1910              1973     53e Man       46:56  12,784     4:41 
   57    710  Arthur van Enkhuijzen                                     54e Man       46:58  12,775     4:41 
   58    646  Jan moggre                                                55e Man       46:59  12,770     4:41 
   59    458  Jan van Unen               De Gemzen             1960     56e Man       46:59  12,770     4:41 
   60    549  Elly Lusseveld             Utrecht               1969      4e Vrouw     47:03  12,752     4:42 
   61    467  Wim Salomons               Dronten               1948     57e Man       47:04  12,748     4:42 
   62    721  Reinier Jonker                                            58e Man       47:07  12,734     4:42 
   63    543  Berend-Jan Engels          Zwolle                1959     59e Man       47:14  12,703     4:43 
   64    695  Koos Heijmans              PEC 1910                       60e Man       47:23  12,663     4:44 
   65    678  Rudy van Mourik                                           61e Man       47:30  12,632     4:45 
   66    690  Ferd Dogterom              AV '47                         62e Man       47:31  12,627     4:45 
   67    742  Henk Kattenberg            Isala '96                      63e Man       47:37  12,601     4:45 
   68    618  Cornelie Smorenburg        Nunspeet              1979      5e Vrouw     47:39  12,592     4:45 
   69    684  Pieter Steendam                                           64e Man       47:41  12,583     4:46 
   70    660  Jan Russchen                                              65e Man       47:45  12,565     4:46 
   71    534  Hilma Krul                 Nieuwleusen           1973      6e Vrouw     47:49  12,548     4:46 
   72    617  Berthram Mak               De Gemzen             1964     66e Man       47:54  12,526     4:47 
   73    668  henk Kruidhof                                             67e Man       48:11  12,452     4:49 
   74    508  Arjan van der Vis          Dutch Runners Gold    1971     68e Man       48:19  12,418     4:49 
   75    744  Henk den Hertog            Zwolle                1963     69e Man       48:21  12,410     4:50 
   76    643  Sjoerd van der Heide                                      70e Man       48:23  12,401     4:50 
   77    732  Willemiek Wassens          De Gemzen                       7e Vrouw     48:25  12,392     4:50 
   78    713  Berend Wagema              Cialfo                         71e Man       48:27  12,384     4:50 
   79    465  Jacob Koedoot              PEC 1910              1968     72e Man       48:36  12,346     4:51 
   80    573  Henny Puttenstein          De Gemzen             1957      8e Vrouw     48:42  12,320     4:52 
   81    601  Mart van Ark               Zwolle                1984     73e Man       48:43  12,316     4:52 
   82    565  Willem Wiese               Epe                   1956     74e Man       48:43  12,316     4:52 
   83    588  Wim Rademaker              Flevo Delta           1947     75e Man       48:44  12,312     4:52 
   84    439  Ingrid Liefers             Zwolle                1968      9e Vrouw     48:44  12,312     4:52 
   85    517  Jaap de Vries              Ermelo                1959     76e Man       48:46  12,303     4:52 
   86    603  Erik-Jan Berends           PEC 1910              1965     77e Man       48:48  12,295     4:52 
   87    765  Freek Vosjani              Spurt '88                      78e Man       48:51  12,282     4:53 
   88    604  Jan Pluim                  Hierden               1961     79e Man       48:53  12,274     4:53 
   89    610  Henk Vis                   Nunspeet              1954     80e Man       48:55  12,266     4:53 
   90    466  Marian van Dalen           De Gemzen             1961     10e Vrouw     49:06  12,220     4:54 
   91    701  Robert Springer                                           81e Man       49:11  12,199     4:55 
   92    619  Hendrik-Jan Nooteboom      Epe                   1978     82e Man       49:19  12,166     4:55 
   93    539  Marjan Dickhof             De Gemzen             1976     11e Vrouw     49:28  12,129     4:56 
   94    449  Egbert van de Streek       Heerde                1956     83e Man       49:33  12,109     4:57 
   95    692  Arno Krooshof              PEC 1910                       84e Man       49:40  12,081     4:58 
   96    590  Cor Ax                     Nunspeet              1969     85e Man       49:46  12,056     4:58 
   97    656  Marrie Sparreboom          Flevo Delta                    12e Vrouw     49:54  12,024     4:59 
   98    672  G. Aalberts                                               86e Man       50:03  11,988     5:00 
   99    513  Guido Reinink              PEC 1910              1965     87e Man       50:22  11,913     5:02 
  100    621  Wolter Lier                PEC 1910              1969     88e Man       50:23  11,909     5:02 
  101    607  Ed Thien                   Olst                  1955     89e Man       50:26  11,897     5:02 
  102    454  Herman Pel                 Zwolle                1987     90e Man       50:29  11,885     5:02 
  103    433  Evelien Sybesma-Schutter   Zwolle                1976     13e Vrouw     50:38  11,850     5:03 
  104    451  Roy Agema                  Apeldoorn             1963     91e Man       50:41  11,838     5:04 
  105    743  Jan Kaat                   De Gemzen                      92e Man       50:51  11,799     5:05 
  106    670  Bert IJspeert                                             93e Man       50:53  11,792     5:05 
  107    685  Dinant van Kampen                                         94e Man       50:54  11,788     5:05 
  108    550  Jan de Graaf               Dronten               1948     95e Man       51:09  11,730     5:06 
  109    606  Jan Mulder                 Zwolle                1950     96e Man       51:14  11,711     5:07 
  110    766  Jan Dunnink                                               97e Man       51:16  11,704     5:07 
  111    592  Bob Bennema                Dronten               1956     98e Man       51:19  11,692     5:07 
  112    707  Erik van Beek                                             99e Man       51:24  11,673     5:08 
  113    749  Jan v.d. Weide                                           100e Man       51:36  11,628     5:09 
  114    411  Andy Bagaya                Zwolle                1967    101e Man       51:42  11,605     5:10 
  115    708  Hans Bloks                                               102e Man       51:44  11,598     5:10 
  116    696  Ruud Appelman                                            103e Man       51:45  11,594     5:10 
  117    489  Marijke Jansen             PEC 1910              1959     14e Vrouw     51:59  11,542     5:11 
  118    563  Jan Hulleman               Heerde                1965    104e Man       52:01  11,535     5:12 
  119    422  Douwe van der Wier         Zwolle                1971    105e Man       52:03  11,527     5:12 
  120    687  John Snakenburg                                          106e Man       52:06  11,516     5:12 
  121    593  Danny Tol                  Apeldoorn             1989    107e Man       52:09  11,505     5:12 
  122    627  Teun Buter                 Wapenveld             1967    108e Man       52:12  11,494     5:13 
  123    587  Marcel van Wenkop          Apeldoorn             1969    109e Man       52:15  11,483     5:13 
  124    443  Jan van der Vegte          Zwolle                1958    110e Man       52:16  11,480     5:13 
  125    640  Dimitry de Graaf                                         111e Man       52:16  11,480     5:13 
  126    426  Ilonka Rietveld            Elburg                1967     15e Vrouw     52:21  11,461     5:14 
  127    599  Jan van Putten             Heerde                1957    112e Man       52:27  11,439     5:14 
  128    562  Willium van Petersen       Heerde                1976    113e Man       52:29  11,432     5:14 
  129    658  Henk Overbosch                                           114e Man       52:30  11,429     5:15 
  130    537  Cor van Beesten            Zwolle                1958    115e Man       52:31  11,425     5:15 
  131    762  Dennis Mensink                                           116e Man       52:32  11,421     5:15 
  132    763  Wilco Bunte                De Gemzen                     117e Man       52:32  11,421     5:15 
  133    625  Bert van Roekel            Dutch Runners Gold    1964    118e Man       52:36  11,407     5:15 
  134    441  Adrie van Laar             Kampen                1962     16e Vrouw     52:40  11,392     5:16 
  135    430  Edward Vorderman           Heerde                1970    119e Man       52:43  11,382     5:16 
  136    748  Martin van de Poll         De Gemzen                     120e Man       52:46  11,371     5:16 
  137    717  Henk Garoen                                              121e Man       52:51  11,353     5:17 
  138    669  Guido Hooiveld                                           122e Man       53:04  11,307     5:18 
  139    559  LA Strijbos                Wapenveld             1990     17e Vrouw     53:13  11,275     5:19 
  140    530  Ivo Eikenaar               Emmeloord             1978    123e Man       53:16  11,264     5:19 
  141    968  Jan Smit                   PEC 1910                      124e Man       53:18  11,257     5:19 
  142    740  Theo van Nee                                             125e Man       53:21  11,246     5:20 
  143    440  Anne van Laar              Kampen                1988     18e Vrouw     53:29  11,218     5:20 
  144    529  Kees den Hamer             Zwolle                1953    126e Man       53:33  11,204     5:21 
  145    532  Anette Westerink           IJsselmuiden          1976     19e Vrouw     53:39  11,184     5:21 
  146    574  Gerrinde van Lieshout      Kampen                1982     20e Vrouw     53:40  11,180     5:22 
  147    482  Cees Veldman               Doornspijk            1968    127e Man       53:40  11,180     5:22 
  148    567  Frederiek Dijkema          Zwolle                1961     21e Vrouw     53:41  11,177     5:22 
  149    613  Renate Bredenoort          Lopikerkapel          1979     22e Vrouw     53:43  11,170     5:22 
  150    486  Ineke van Amelsfort        Isala '96             1961     23e Vrouw     53:48  11,152     5:22 
  151    419  Paul Schraa                Zwolle                1965    128e Man       53:49  11,149     5:22 
  152    609  Mariët van Petersen        De Gemzen             1980     24e Vrouw     53:50  11,146     5:23 
  153    509  Bob-Joop van der Woude     Zwolle                1978    129e Man       53:51  11,142     5:23 
  154    583  Egbert Kanis               Kampen                1974    130e Man       53:51  11,142     5:23 
  155    657  Jesse Overbosch                                          131e Man       53:52  11,139     5:23 
  156    523  Banny Timmer               Dronten               1975    132e Man       53:54  11,132     5:23 
  157    667  Gerda Meilink              Spurt '88                      25e Vrouw     54:02  11,104     5:24 
  158    624  Cees Buijs                 Hattem                1952    133e Man       54:14  11,063     5:25 
  159    730  Tonny Keizer                                             134e Man       54:21  11,040     5:26 
  160    570  Arjen van Bleijswijk       Dronten               1970    135e Man       54:22  11,036     5:26 
  161    608  Rob Kroon                  Doetinchem            1973    136e Man       54:25  11,026     5:26 
  162    503  Johan Metzger              Elburg                1948    137e Man       54:27  11,019     5:26 
  163    745  Henk Rozeboom              De Gemzen                     138e Man       54:28  11,016     5:26 
  164    457  Adri Sluis                 Start '78             1960     26e Vrouw     54:32  11,002     5:27 
  165    703  H. Rozendal                Cialfo                        139e Man       54:39  10,979     5:27 
  166    402  Melvin van Dijk            Zwolle                1978    140e Man       54:49  10,946     5:28 
  167    712  Hester Temmink                                            27e Vrouw     54:53  10,932     5:29 
  168    714  Greetjes Hiemstra                                         28e Vrouw     54:53  10,932     5:29 
  169    764  Hennie Stoffellen                                        141e Man       54:56  10,922     5:29 
  170    468  Martin Bastiani            De Gemzen             1961    142e Man       55:08  10,883     5:30 
  171    528  Henry Steenbergen          Dalli - de Klok       1964    143e Man       55:15  10,860     5:31 
  172    527  Carla Huisman              Dalli - de Klok       1970     29e Vrouw     55:15  10,860     5:31 
  173    540  Wim Bruins                 Dronten               1967    144e Man       55:17  10,853     5:31 
  174    969  Pascal Remmerts            De Gemzen                     145e Man       55:18  10,850     5:31 
  175    760  Jacqueline Dijkslag        De Gemzen                      30e Vrouw     55:18  10,850     5:31 
  176    600  Annet Buitenhuis           Heerde                1967     31e Vrouw     55:21  10,840     5:32 
  177    578  Arnout Jalving             Dalfsen               1977    146e Man       55:22  10,837     5:32 
  178    477  Wim Westerink              Wezep                 1958    147e Man       55:25  10,827     5:32 
  179    536  Everlien Mostert           Harderwijk            1971     32e Vrouw     55:25  10,827     5:32 
  180    437  Reina van Dorp             Elburg                1971     33e Vrouw     55:36  10,791     5:33 
  181    420  Jolande Schraa             Zwolle                1966     34e Vrouw     55:43  10,769     5:34 
  182    409  Sven van der Gaast         Feerwerd              1973    148e Man       55:43  10,769     5:34 
  183    512  Henny de Jong              Friesland             1956     35e Vrouw     55:44  10,766     5:34 
  184    509  Bob-Joop van der Woude     Zwolle                1978    149e Man       55:45  10,762     5:34 
  185    453  Egbert Sluiter             Kampen                1963    150e Man       55:46  10,759     5:34 
  186    769  Piet Kool                                                151e Man       55:51  10,743     5:35 
  187    444  Chris van Laar             Kampen                1990    152e Man       55:51  10,743     5:35 
  188    665  Evert Akkerman                                           153e Man       55:53  10,737     5:35 
  189    683  Margrit Mossel             Zwolle                1960     36e Vrouw     55:56  10,727     5:35 
  190    584  Wimmie IJsinga             Zwolle                1984     37e Vrouw     56:03  10,705     5:36 
  191    456  Jos Stap                   De Gemzen             1955    154e Man       56:09  10,686     5:36 
  192    504  Henk Schouten              Oldebroek             1970    155e Man       56:16  10,664     5:37 
  193    663  Henk de Zwaan                                            156e Man       56:35  10,604     5:39 
  194    770  Joke Lorist                Isala '96                      38e Vrouw     56:37  10,598     5:39 
  195    555  Jurrien Krol               Lycurgus              1962    157e Man       56:41  10,585     5:40 
  196    591  Ria Jansen                 De Gemzen             1951     39e Vrouw     56:43  10,579     5:40 
  197    577  John Faber                 Cialfo                1957    158e Man       56:48  10,563     5:40 
  198    723  José Koen                                                 40e Vrouw     56:48  10,563     5:40 
  199    739  Piet Huisman                                             159e Man       56:48  10,563     5:40 
  200    569  Diana Seinen               PEC 1910              1978     41e Vrouw     56:51  10,554     5:41 
  201    612  Christel van het Goor      Elburg                1981     42e Vrouw     56:53  10,548     5:41 
  202    499  Willem Zijlstra            Wapenveld             1957    160e Man       56:55  10,542     5:41 
  203    580  Chris Boven                Amsterdam             1979    161e Man       56:59  10,529     5:41 
  204    575  Jan van Domselaar          Dronten               1969    162e Man       57:08  10,502     5:42 
  205    642  Janneke Spronk                                            43e Vrouw     57:08  10,502     5:42 
  206    661  Daniëlle Berkhoff                                         44e Vrouw     57:09  10,499     5:42 
  207    557  José Speerstra             Workum                1977     45e Vrouw     57:09  10,499     5:42 
  208    746  Jeanine Nas                                               46e Vrouw     57:11  10,493     5:43 
  209    498  Gea Sijpkes                Hilversum             1960     47e Vrouw     57:13  10,486     5:43 
  210    525  Hester Borst               Dalli - de Klok       1982     48e Vrouw     57:18  10,471     5:43 
  211    526  Jeroen van Breda           Dalli - de Klok       1966    163e Man       57:18  10,471     5:43 
  212    650  Harry van Vreden                                         164e Man       57:19  10,468     5:43 
  213    505  Herbert-jan van der Vegt   Berghem               1978    165e Man       57:21  10,462     5:44 
  214    481  Gerrie Beetsma             Flevo Delta           1947     49e Vrouw     57:26  10,447     5:44 
  215    671  Wim Schoenmaker            Cialfo                        166e Man       57:31  10,432     5:45 
  216    421  Bertil Oonk                Dalli - de Klok       1969    167e Man       57:37  10,414     5:45 
  217    718  Ilona de Meer- Holm                                       50e Vrouw     57:43  10,396     5:46 
  218    524  Dennis Hoornweg            Dalli - de Klok       1975    168e Man       57:47  10,384     5:46 
  219    522  Bennie ven der Rest        Dalli - de Klok       1965    169e Man       57:56  10,357     5:47 
  220    622  Agnes van den Bos          Dutch Runners Gold    1953     51e Vrouw     57:59  10,348     5:47 
  221    662  Arjan Zweekhorst                                         170e Man       58:02  10,339     5:48 
  222    697  Martin Reins                                             171e Man       58:04  10,333     5:48 
  223    698  Sonja van de Sluis                                        52e Vrouw     58:11  10,312     5:49 
  224    460  Karin Tuten                Dalfsen               1967     53e Vrouw     58:11  10,312     5:49 
  225    722  Henk Jangman                                             172e Man       58:12  10,309     5:49 
  226    731  Danielle van der Weerd     Cialfo                         54e Vrouw     58:18  10,292     5:49 
  227    459  Ida vd Meyden              Heerde                1972     55e Vrouw     58:20  10,286     5:50 
  228    591  Ria Jansen                 De Gemzen             1951     56e Vrouw     58:20  10,286     5:50 
  229    705  Wouter van Dijk                                          173e Man       58:22  10,280     5:50 
  230    644  Jacqueline Scheurs                                        57e Vrouw     58:25  10,271     5:50 
  231    405  Jaco Treep                 Hattem                1966    174e Man       58:26  10,268     5:50 
  232    538  Monique Gielen             Dronten               1962     58e Vrouw     58:26  10,268     5:50 
  233    733  Jose Brummel               Cialfo                         59e Vrouw     58:28  10,262     5:50 
  234    702  Bert Akkerman                                            175e Man       58:30  10,256     5:51 
  235    694  Reinier Hartink            Hanzesport                    176e Man       58:31  10,253     5:51 
  236    572  Marcel van Waas            PEC 1910              1965    177e Man       58:42  10,221     5:52 
  237    736  Erik van Huffelen                                        178e Man       58:49  10,201     5:52 
  238    616  Ellen Stegeman             De Gemzen             1977     60e Vrouw     58:56  10,181     5:53 
  239    682  Jolanda Arling                                            61e Vrouw     58:58  10,175     5:53 
  240    737  Timo van Huffelen                                        179e Man       58:58  10,175     5:53 
  241    641  Joel Weerts                                               62e Vrouw     58:59  10,172     5:53 
  242    461  Johan Tuten                Dalfsen               1967    180e Man       59:00  10,169     5:54 
  243    602  Charlotte Kelderman        Zwolle                1971     63e Vrouw     59:00  10,169     5:54 
  244    518  Fokke Sijtsma              Flevo Delta           1948    181e Man       59:01  10,167     5:54 
  245    605  Jenny van den Belt         Dronten               1965     64e Vrouw     59:02  10,164     5:54 
  246   2006  Onbekend                                                                59:13  10,132     5:55 
  247    447  Joop Sattler               PEC 1910              1952    182e Man       59:14  10,129     5:55 
  248    462  Dirma Riezebos             Kampen                1968     65e Vrouw     59:16  10,124     5:55 
  249    463  Henk Riezebos              Kampen                1970    183e Man       59:19  10,115     5:55 
  250    674  Iris Sielias               Veluwe                         66e Vrouw     59:20  10,112     5:56 
  251    675  Simone Middelveld                                         67e Vrouw     59:25  10,098     5:56 
  252    412  Eric Vos                   Zwolle                1966    184e Man       59:25  10,098     5:56 
  253    689  Brigitte Dogterom          AV '47                         68e Vrouw     59:26  10,095     5:56 
  254    752  Esther Post                                               69e Vrouw     59:27  10,093     5:56 
  255    693  Arie Janssen                                             185e Man       59:32  10,078     5:57 
  256    736  Erik van Huffelen                                        186e Man       59:37  10,064     5:57 
  257    673  Taco Hoppener              Cialfo                        187e Man       59:44  10,045     5:58 
  258    615  Hennie Weekhout            Veluwe                1956    188e Man       59:45  10,042     5:58 
  259    700  John Slot                                                189e Man       59:46  10,039     5:58 
  260    691  Sjalien Zieleman                                          70e Vrouw     59:47  10,036     5:58 
  261    611  Janny Aarden               Zwolle                1962     71e Vrouw     59:50  10,028     5:59 
  262    725  Elly van der Zee           Hollandia                      72e Vrouw     59:53  10,019     5:59 
  263    594  Sibylle Nijhof             Twello                1982     73e Vrouw     59:55  10,014     5:59 
  264    758  Eveline Mosch - de Hooge                                  74e Vrouw     59:56  10,011     5:59 
  265    510  Auke van Selling           Hattem                1961    190e Man     1:00:00  10,000     6:00 
  266    556  Elly Damink                Zwolle                1959     75e Vrouw   1:00:05   9,986     6:00 
  267    757  Kitty Schipper                                            76e Vrouw   1:00:15   9,959     6:01 
  268    755  Trijntje Liefers                                          77e Vrouw   1:00:15   9,959     6:01 
  269    772  Evelijn Nieuwland          De Gemzen                      78e Vrouw   1:00:31   9,915     6:03 
  270    545  Bianca van Olst            PEC 1910              1973     79e Vrouw   1:00:38   9,896     6:03 
  271    709  Marloes Spaan                                             80e Vrouw   1:00:45   9,877     6:04 
  272    531  Helga van den Oord         Zwolle                1982     81e Vrouw   1:00:47   9,871     6:04 
  273    520  Carla Luten                Zwolle                1983     82e Vrouw   1:00:49   9,866     6:04 
  274    519  Martijn Kamp               Zwolle                1976    191e Man     1:00:50   9,863     6:05 
  275    589  Emmanuel Koné              Zwolle                1988    192e Man     1:00:55   9,850     6:05 
  276    474  Dick Schipper              Heerde                1955    193e Man     1:00:55   9,850     6:05 
  277    679  Jan Jongman                                              194e Man     1:00:56   9,847     6:05 
  278    728  Marian Bekedam                                            83e Vrouw   1:01:15   9,796     6:07 
  279    471  Henk-Jan Kemper            Zwolle                1963    195e Man     1:01:27   9,764     6:08 
  280    596  Stineke Brinkman - Kuik    Flevo Delta           1964     84e Vrouw   1:01:28   9,761     6:08 
  281    478  Petra Landman              Wapenveld             1975     85e Vrouw   1:01:37   9,738     6:09 
  282    711  Henk Hagen                                               196e Man     1:01:42   9,724     6:10 
  283    501  Gerrie Akkerhuis           't Harde              1955    197e Man     1:01:50   9,704     6:11 
  284    413  Raymond Weelink            PEC 1910              1967    198e Man     1:01:51   9,701     6:11 
  285    544  Lucia Noorman              Dronten               1969     86e Vrouw   1:02:00   9,677     6:12 
  286    614  Altienke Voorthuis         Twello                1975     87e Vrouw   1:02:05   9,664     6:12 
  287    676  Toos v.d. Brink                                           88e Vrouw   1:02:11   9,649     6:13 
  288    475  Gerrie Zweers              Twello                1962     89e Vrouw   1:02:36   9,585     6:15 
  289    967  Dirk Otten                                               199e Man     1:02:38   9,580     6:15 
  290    704  Hetty Rozendaal                                           90e Vrouw   1:02:47   9,557     6:16 
  291    514  Jacqueline Roelofs         PEC 1910              1966     91e Vrouw   1:02:53   9,541     6:17 
  292    614  Altienke Voorthuis         Twello                1975     92e Vrouw   1:02:58   9,529     6:17 
  293    553  Bert Steenwijk             PEC 1910              1957    200e Man     1:03:00   9,524     6:18 
  294    541  Kees Springeling           avVN                  1942    201e Man     1:03:02   9,519     6:18 
  295    564  Marijke Heijdra            Elburg                1957     93e Vrouw   1:03:03   9,516     6:18 
  296    491  Màrcel Rulander            Zwolle                1970    202e Man     1:03:04   9,514     6:18 
  297    638  Marielle Huisman           De Gemzen                      94e Vrouw   1:03:10   9,499     6:19 
  298    464  Angelique Zanting          Oldebroek             1976     95e Vrouw   1:03:18   9,479     6:19 
  299    493  Diana Wilmink              Zwolle                1969     96e Vrouw   1:03:30   9,449     6:21 
  300    571  Jacqueline van Hoesel      PEC 1910              1959     97e Vrouw   1:03:38   9,429     6:21 
  301    727  Anita Timermans                                           98e Vrouw   1:03:41   9,422     6:22 
  302    700  John Slot                                                203e Man     1:03:44   9,414     6:22 
  303    548  Roel van den Dool          Kampen                1986    204e Man     1:04:03   9,368     6:24 
  304    470  Gerda Brummel              Zwolle                1966     99e Vrouw   1:04:21   9,324     6:26 
  305    637  Lida Spijkeran                                           100e Vrouw   1:04:27   9,310     6:26 
  306    400  Diana Braaksma             Dutch Runners Gold    1966    101e Vrouw   1:04:29   9,305     6:26 
  307    492  Loes van der Meer          Flevo Delta           1952    102e Vrouw   1:04:45   9,266     6:28 
  308    720  Anja v. Doleweerd                                        103e Vrouw   1:04:59   9,233     6:29 
  309    487  Erik van Amelsfort         Kampen                1958    205e Man     1:05:02   9,226     6:30 
  310    667  Gerda Meilink              Spurt '88                     104e Vrouw   1:05:24   9,174     6:32 
  311    750  Ruud Weers                 Flevo Delta                   206e Man     1:05:31   9,158     6:33 
  312    649  Ans Nijhoff                                              105e Vrouw   1:06:24   9,036     6:38 
  313    595  Brenda de Graaf            Zwolle                1966    106e Vrouw   1:06:27   9,029     6:38 
  314    719  Renske van mossel                                        107e Vrouw   1:06:54   8,969     6:41 
  315    716  Mientje Hofmeijer          De Gemzen                     108e Vrouw   1:06:56   8,964     6:41 
  316    448  Anita Klein                Hattem                1973    109e Vrouw   1:07:04   8,946     6:42 
  317    429  Jeroen Lambers             Zwolle                1966    207e Man     1:07:26   8,898     6:44 
  318    699  Gert Heres                 De Gemzen                     208e Man     1:07:45   8,856     6:46 
  319    480  Frank Beetsma              Flevo Delta           1944    209e Man     1:07:47   8,852     6:46 
  320    435  Erie ten Brinke            Hattem                1960    110e Vrouw   1:08:13   8,796     6:49 
  321    726  Annie Warmelink                                          111e Vrouw   1:08:20   8,780     6:50 
  322    438  TGA Hoekstra               Loenen aan de Vecht   1983    112e Vrouw   1:08:34   8,751     6:51 
  323    598  Marjolijn de Boed          Dronten               1974    113e Vrouw   1:08:44   8,729     6:52 
  324    623  Sabrina de Wit             Dronten               1974    114e Vrouw   1:09:15   8,664     6:55 
  325    469  Hans van den Bos           Dutch Runners Gold    1947    210e Man     1:09:49   8,594     6:58 
  326    450  Miranda Göebel             PEC 1910              1968    115e Vrouw   1:10:32   8,507     7:03 
  327    735  Michiel Ridderbos          Daventria                     211e Man     1:10:59   8,453     7:05 
  328    407  Leida van Oene             Wezep                 1960    116e Vrouw   1:11:25   8,401     7:08 




                       28E KLOKLOOP 30 OKTOBER 2010
                          UITSLAGENLIJST - 15 KM
30-10-2010 15:07                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------  -------
    1     97  Simon Visser               Isala '96             1980      1e Man       53:14  16,907     3:32 
    2     30  Bas van Beek               Cialfo                1975      2e Man       53:35  16,796     3:34 
    3    149  Joris van de Meent         Cialfo                1977      3e Man       53:50  16,718     3:35 
    4     63  Andre Knol                 Athlos                1987      4e Man       54:45  16,438     3:39 
    5     29  Edwin Schrik               Zwolle                1969      5e Man       58:49  15,302     3:55 
    6    223  Rudi Tromp                 De Gemzen                       6e Man       59:11  15,207     3:56 
    7    163  Marlien van Beek           LADB                            1e Vrouw     59:14  15,194     3:56 
    8    222  Ronald Nijland             De Gemzen                       7e Man       59:16  15,186     3:57 
    9     56  Bulent Suvan               Ruinerwold            1974      8e Man       59:53  15,029     3:59 
   10    144  Arjan Hofs                 Loopgroep PK          1971      9e Man     1:00:20  14,917     4:01 
   11    123  Theo Boekema               Loopgroep Aart Stigt  1957     10e Man     1:00:33  14,864     4:02 
   12    735  Michiel Ridderbos          Daventria                      11e Man     1:00:43  14,823     4:02 
   13    201  Polly Nkambi               Athlos                          2e Vrouw   1:01:06  14,730     4:04 
   14    211  Willem Albers              Isala '96                      12e Man     1:01:13  14,702     4:04 
   15    155  Maarten Papegaaij          Isala '96             1958     13e Man     1:01:26  14,650     4:05 
   16    171  Egbert Meilink             Spurt '88                      14e Man     1:01:57  14,528     4:07 
   17    214  Huub van Hout                                             15e Man     1:02:21  14,435     4:09 
   18    202  Henk de Zwaan                                             16e Man     1:02:45  14,343     4:11 
   19    238  Wim Hofstede                                              17e Man     1:03:06  14,263     4:12 
   20    241  Michiel van Dellen                                        18e Man     1:03:14  14,233     4:12 
   21     59  Jan Uiterwijk              Loopgroep Beilen      1958     19e Man     1:03:18  14,218     4:13 
   22    232  Robert van der Meulen      Isala '96                      20e Man     1:03:22  14,203     4:13 
   23     64  Henk van Duuren            Spurt '88             1953     21e Man     1:03:47  14,110     4:15 
   24    224  Jon Naberhuis                                             22e Man     1:03:57  14,073     4:15 
   25    121  Jan Bogaard                De Gemzen             1951     23e Man     1:03:59  14,066     4:15 
   26     53  Cor van Emmerik            Epe                   1973     24e Man     1:04:03  14,052     4:16 
   27    200  Ron Gravendeel             Daventria                      25e Man     1:04:07  14,037     4:16 
   28     94  Andre Gijsendorffer        Zwolle                1974     26e Man     1:04:11  14,022     4:16 
   29    131  Wilco Visscher             IJsselmuiden          1961     27e Man     1:04:19  13,993     4:17 
   30     81  Paul Bakker                Zwolle                1977     28e Man     1:05:08  13,818     4:20 
   31    112  Louis Zandbergen           Zwolle                1957     29e Man     1:05:22  13,768     4:21 
   32    176  Gert Reuvenkamp                                           30e Man     1:05:28  13,747     4:21 
   33    124  Henri Plender              't Loo Oldebroek      1970     31e Man     1:05:30  13,740     4:22 
   34    228  Erik Smeele                                               32e Man     1:05:50  13,671     4:23 
   35    130  Gerrit Zoet                Running2000           1954     33e Man     1:05:52  13,664     4:23 
   36    153  Andre Meuleman             Cialfo                1970     34e Man     1:05:55  13,654     4:23 
   37      6  Evert Jan Kasteel          Cialfo                1961     35e Man     1:06:06  13,616     4:24 
   38    229  Gijsbert Geluk                                            36e Man     1:06:12  13,595     4:24 
   39    114  Aart Goossensen            Ermelo                1959     37e Man     1:06:14  13,588     4:24 
   40     18  Simon Schoutsen            Zwolle                1981     38e Man     1:06:16  13,581     4:25 
   41     15  Tiemen Gerritsma           Amsterdam             1979     39e Man     1:06:47  13,476     4:27 
   42     16  Wim Dekker                 Zwolle                1957     40e Man     1:06:58  13,440     4:27 
   43    107  Jan Bultman                Oldebroek             1964     41e Man     1:07:14  13,386     4:28 
   44    116  Aleid Bosch                De Gemzen             1950     42e Man     1:07:17  13,376     4:29 
   45     48  Jan Strik                  De Gemzen             1957     43e Man     1:07:20  13,366     4:29 
   46     45  Albert Boschman            Elburg                1949     44e Man     1:07:24  13,353     4:29 
   47    193  Rene Steunenberg                                          45e Man     1:07:24  13,353     4:29 
   48     79  Bert van Duuren            PEC 1910              1952     46e Man     1:07:49  13,271     4:31 
   49    237  Abert Holland                                             47e Man     1:07:54  13,255     4:31 
   50    190  Michiel Wijermars          De Gemzen                      48e Man     1:08:04  13,222     4:32 
   51    129  Peter Jansma               Heerde                1966     49e Man     1:08:06  13,216     4:32 
   52    218  Paul Rutgers                                              50e Man     1:08:09  13,206     4:32 
   53    213  Dick Slimmen               Friesland                      51e Man     1:08:30  13,139     4:34 
   54    125  Tjarko de Ridder           Zwolle                1972     52e Man     1:08:39  13,110     4:34 
   55     21  Peter Theuwissen           Zwolle                1961     53e Man     1:08:40  13,107     4:34 
   56     99  Johan Zandbergen           Flevo Delta           1962     54e Man     1:08:42  13,100     4:34 
   57    181  Everhard van den Hoek                                     55e Man     1:09:06  13,025     4:36 
   58    151  Arjan Wolff                Heerde                1980     56e Man     1:09:06  13,025     4:36 
   59     42  Bert de Lange              PEC 1910              1972     57e Man     1:09:12  13,006     4:36 
   60    133  Andre Roelofs              Olst                  1963     58e Man     1:09:13  13,003     4:36 
   61    156  Joop Bosman                De Gemzen                      59e Man     1:09:14  13,000     4:36 
   62    122  Reint Scholten             De Gemzen             1964     60e Man     1:09:16  12,993     4:37 
   63     33  Janko van Arken            De Gemzen             1976     61e Man     1:09:25  12,965     4:37 
   64    148  Jan Lubbinge               Cialfo                1962     62e Man     1:09:36  12,931     4:38 
   65    231  Jan Lassche                                               63e Man     1:09:47  12,897     4:39 
   66    183  Jurriën Norder                                            64e Man     1:09:58  12,863     4:39 
   67    234  Henk Hoekert               De Gemzen                      65e Man     1:10:11  12,824     4:40 
   68    161  Martijn Eikelboom                                         66e Man     1:10:20  12,796     4:41 
   69     58  Jan Ph van Garderen        Epe                   1948     67e Man     1:10:21  12,793     4:41 
   70     72  Anne Bouma                 Zwolle                1979     68e Man     1:10:25  12,781     4:41 
   71    182  Henk Norder                                               69e Man     1:10:27  12,775     4:41 
   72    210  Arie van de Worp                                          70e Man     1:10:27  12,775     4:41 
   73     78  Martin Elsendoorn          Zwolle                1963     71e Man     1:10:37  12,745     4:42 
   74      4  Jan van de Grootevheen     Hattem                1953     72e Man     1:10:37  12,745     4:42 
   75     68  Harrie Fokkens             Nieuwleusen           1950     73e Man     1:10:39  12,739     4:42 
   76    177  Harrie Pol                                                74e Man     1:10:42  12,730     4:42 
   77    187  Cyril Emmaneel             De Sperwers                    75e Man     1:10:48  12,712     4:43 
   78    219  J. van der Meer                                           76e Man     1:10:57  12,685     4:43 
   79    235  Bert Kleiboer              PEC 1910                       77e Man     1:11:02  12,670     4:44 
   80    158  Bert van Baardwijk         Cialfo                         78e Man     1:11:23  12,608     4:45 
   81    157  Wim Egberts                De Gemzen                      79e Man     1:11:24  12,605     4:45 
   82     65  Klaas Speets               Zwolle                1948     80e Man     1:11:28  12,593     4:45 
   83     87  Dick Jansen                PEC 1910              1958     81e Man     1:11:30  12,587     4:46 
   84     17  Mans Veldsink              Dedemsvaart           1957     82e Man     1:11:37  12,567     4:46 
   85    120  Roel Otten                 Spurt '88             1964     83e Man     1:11:41  12,555     4:46 
   86    207  Henk Horst                                                84e Man     1:11:55  12,514     4:47 
   87     14  Julius Kuhlmann            Amsterdam             1978     85e Man     1:12:09  12,474     4:48 
   88    135  Marcel Wagtelenberg        Heerde                1965     86e Man     1:12:12  12,465     4:48 
   89     89  Leen Dekker                Veluwe                1957     87e Man     1:12:20  12,442     4:49 
   90    159  Henk Veldman                                              88e Man     1:12:25  12,428     4:49 
   91    191  Peter Behedam                                             89e Man     1:12:31  12,411     4:50 
   92     46  Henri van Gelder           De Gemzen             1960     90e Man     1:13:01  12,326     4:52 
   93     75  Bert Vlijm                 Doornspijk            1959     91e Man     1:13:03  12,320     4:52 
   94    313  Aad van Arken              De Gemzen             1949     92e Man     1:13:05  12,315     4:52 
   95    127  Joop Last                  PEC 1910              1953     93e Man     1:13:06  12,312     4:52 
   96    225  Epko Haijer                NOP                            94e Man     1:13:10  12,301     4:52 
   97    239  Evert Stijf                                               95e Man     1:13:18  12,278     4:53 
   98    199  Ton Bello                  De Gemzen                      96e Man     1:13:20  12,273     4:53 
   99    230  Marco Pellogrom                                           97e Man     1:13:26  12,256     4:53 
  100    198  Erik Berendsen                                            98e Man     1:13:34  12,234     4:54 
  101    143  Jetske Teune               Isala '96             1968      3e Vrouw   1:13:37  12,225     4:54 
  102     66  Renata Veltman-Rust        De Gemzen             1976      4e Vrouw   1:13:42  12,212     4:54 
  103    154  Sander Leusenkamp          Zwolle                1973     99e Man     1:13:43  12,209     4:54 
  104    145  Feike Koops                De Gemzen             1971    100e Man     1:13:50  12,190     4:55 
  105    162  Gerard van Huis                                          101e Man     1:13:55  12,176     4:55 
  106     52  Casper van Langen          Viattence             1959    102e Man     1:14:03  12,154     4:56 
  107    192  Jacco Kragt                                              103e Man     1:14:15  12,121     4:57 
  108    165  Arjan Niemeijer                                          104e Man     1:14:22  12,102     4:57 
  109    137  Hein Scheffer              Olst                  1957    105e Man     1:14:24  12,097     4:57 
  110    212  Dick van Voorst                                          106e Man     1:14:27  12,089     4:57 
  111     49  Kees Moesman               Zwolle                1959    107e Man     1:14:30  12,081     4:58 
  112     41  Erik van Limbeek           Zwolle                1964    108e Man     1:14:52  12,021     4:59 
  113    233  Jan ten Hove               Isala '96                     109e Man     1:14:53  12,019     4:59 
  114     84  Cees de Vries              avVN                  1951    110e Man     1:14:53  12,019     4:59 
  115    227  Ap Bleumink                                              111e Man     1:15:03  11,992     5:00 
  116      1  Frits Lautenbag            De Gemzen             1948    112e Man     1:15:05  11,987     5:00 
  117     50  Joost Eggink               Zwolle                1979    113e Man     1:15:12  11,968     5:00 
  118    152  Joost Lubbinge             Cialfo                1990    114e Man     1:15:18  11,952     5:01 
  119     82  Jacqueline van Egmond      AV Rijssen            1963      5e Vrouw   1:15:26  11,931     5:01 
  120    204  Hans Drust                                               115e Man     1:15:34  11,910     5:02 
  121     23  Arnoud Dokter              Heerde                1979    116e Man     1:15:37  11,902     5:02 
  122    215  Willem Fliek                                             117e Man     1:15:37  11,902     5:02 
  123    196  Freddy Kroes               PEC 1910                      118e Man     1:15:45  11,881     5:03 
  124     80  Carel Diekerhof            Isala '96             1949    119e Man     1:15:55  11,855     5:03 
  125    141  Tom Turksema               Flevo Delta           1952    120e Man     1:16:03  11,834     5:04 
  126    170  Anja Zweekhorst            Cialfo                          6e Vrouw   1:16:05  11,829     5:04 
  127    119  Cees Bottenberg            Isala '96             1956    121e Man     1:16:17  11,798     5:05 
  128    115  Jan Koelewijn              Bunschoten-Spakenbur  1962    122e Man     1:16:19  11,793     5:05 
  129     54  Dick Strijbos              Wapenveld             1956    123e Man     1:16:33  11,757     5:06 
  130    186  Youri Emmaneel                                           124e Man     1:16:41  11,737     5:06 
  131    208  Rannal Spaan               Isala '96                     125e Man     1:16:42  11,734     5:06 
  132    140  Van der Valk               AV '34                1957    126e Man     1:16:45  11,726     5:07 
  133    111  Jaap vd Broek              Athlos                1952    127e Man     1:16:49  11,716     5:07 
  134    242  Annemieke van Nee          Dalfsen               1969      7e Vrouw   1:17:09  11,666     5:08 
  135    108  Barend ten Have            Isala '96             1941    128e Man     1:17:14  11,653     5:08 
  136    104  Frank van de Bos           Bunschoten-Spakenbur  1962    129e Man     1:17:17  11,645     5:09 
  137    105  Roel Bos                   Bunschoten-Spakenbur  1958    130e Man     1:17:19  11,640     5:09 
  138    175  Gerrit van de Vegte                                      131e Man     1:17:27  11,620     5:09 
  139     11  Riette Blok                Wapenveld             1969      8e Vrouw   1:17:27  11,620     5:09 
  140    118  Gerrit Spijkerboer         Kampen                1978    132e Man     1:17:53  11,556     5:11 
  141     95  Edwin Claessens            Espel                 1965    133e Man     1:18:01  11,536     5:12 
  142    194  Hilda Paashuis                                             9e Vrouw   1:18:28  11,470     5:13 
  143    220  Dirk Stevens               Cialfo                        134e Man     1:18:40  11,441     5:14 
  144    221  Rita Meerman                                              10e Vrouw   1:18:41  11,438     5:14 
  145     40  Dirk Hoitsma               Zwolle                1959    135e Man     1:18:42  11,436     5:14 
  146    102  Reina Wijnia-Kwant         avVN                  1956     11e Vrouw   1:18:43  11,433     5:14 
  147    101  Jeanet Tienstra            Wezep                 1972     12e Vrouw   1:18:51  11,414     5:15 
  148     98  Paul Kok                   Apeldoorn             1946    136e Man     1:18:54  11,407     5:15 
  149     86  Rieny Riezebos             Isala '96             1951     13e Vrouw   1:19:20  11,345     5:17 
  150     69  Frans Ruiter               Epe                   1959    137e Man     1:19:21  11,342     5:17 
  151     44  Marcus Adams               Heerde                1968    138e Man     1:19:22  11,340     5:17 
  152    126  Michel Melenhorst          Zwolle                1980    139e Man     1:19:27  11,328     5:17 
  153    216  Aalt van het Goor                                        140e Man     1:19:46  11,283     5:19 
  154    195  Berend Brijder             Isala '96                     141e Man     1:19:56  11,259     5:19 
  155     83  Chris Breunis              Hattem                1981    142e Man     1:20:01  11,248     5:20 
  156     93  Ingrid Jansen              't Loo Oldebroek      1960     14e Vrouw   1:20:03  11,243     5:20 
  157     76  Berry Peters               Apeldoorn             1968    143e Man     1:20:04  11,241     5:20 
  158     77  Jac van Garderen           Didam                 1940    144e Man     1:20:06  11,236     5:20 
  159    147  Roel Roerig                Apeldoorn             1948    145e Man     1:20:07  11,234     5:20 
  161     35  Koen Ramaker               Dutch Runners Gold    1963    146e Man     1:20:35  11,169     5:22 
  162    206  Geert-Jan de Boer                                        147e Man     1:20:36  11,166     5:22 
  163     91  Ernst Alewijnse            Apeldoorn             1946    148e Man     1:20:51  11,132     5:23 
  164     13  Jaco Faas                  Apeldoorn             1984    149e Man     1:21:06  11,097     5:24 
  165     92  Marten Muller              Wezep                 1956    150e Man     1:21:23  11,059     5:25 
  166    184  Andre Schonewille                                        151e Man     1:21:26  11,052     5:25 
  167    226  Rene Hup                   Isala '96                     152e Man     1:21:27  11,050     5:25 
  168     67  Ada van Beek               Zwolle                1966     15e Vrouw   1:21:35  11,032     5:26 
  169    139  Joerd van der Meer         Zwolle                1962    153e Man     1:21:38  11,025     5:26 
  170    138  Nico Kuiper                Heerde                1958    154e Man     1:21:43  11,014     5:26 
  171    179  Erik Bood                                                155e Man     1:21:45  11,009     5:27 
  172    166  Berry de Wied              Veluwe                        156e Man     1:21:46  11,007     5:27 
  173     55  Astrid Beerten             Veluwe                1963     16e Vrouw   1:21:52  10,993     5:27 
  174     20  Jack Ribbink               Epe                   1952    157e Man     1:22:13  10,947     5:28 
  175    142  Valerie Torenstra          Flevo Delta           1979     17e Vrouw   1:22:14  10,944     5:28 
  176    100  Stan van Dam               Dronten               1958    158e Man     1:22:25  10,920     5:29 
  177    189  Willem Langendijk          Flevo Delta                   159e Man     1:22:30  10,909     5:30 
  178     16  Wim Dekker                 Zwolle                1957    160e Man     1:22:30  10,909     5:30 
  179    168  Gerrit Siebring            De Gemzen                     161e Man     1:22:34  10,900     5:30 
  180    188  Piet van Mierlo                                          162e Man     1:22:37  10,894     5:30 
  181     61  Bertus Otten               Kampen                1952    163e Man     1:22:40  10,887     5:30 
  182    103  Wim Smit                   Bunschoten-Spakenbur  1961    164e Man     1:22:44  10,878     5:30 
  183      9  André van Leeuwen          Wezep                 1974    165e Man     1:23:01  10,841     5:32 
  184     90  Philmar Bouwman            Cognac (FRA)          1973    166e Man     1:23:15  10,811     5:33 
  185     51  Jan Heining                Viattence             1956    167e Man     1:23:15  10,811     5:33 
  186    217  Harm Timmer                                              168e Man     1:23:16  10,809     5:33 
  187     31  Wikke Meisner              Zwolle                1972     18e Vrouw   1:23:19  10,802     5:33 
  188     38  Betty Brattinga            Viattence             1959     19e Vrouw   1:23:31  10,776     5:34 
  189    110  Henk Jan Kamphuis          Oldebroek             1955    169e Man     1:23:35  10,768     5:34 
  190    164  Gert Niemijer                                            170e Man     1:23:35  10,768     5:34 
  191    205  Bea Claessens              Cialfo                         20e Vrouw   1:24:04  10,706     5:36 
  192    146  Els den Hengst             De Gemzen             1963     21e Vrouw   1:24:13  10,687     5:36 
  193    172  Piet de Vos                NOP                           171e Man     1:24:30  10,651     5:38 
  194    178  Anja Esveldt                                              22e Vrouw   1:24:41  10,628     5:38 
  195    180  Willem Vroom                                             172e Man     1:24:49  10,611     5:39 
  196     96  Heleen de Graaf            PEC 1910              1970     23e Vrouw   1:24:56  10,597     5:39 
  197     37  Bart Boeve                 Viattence             1970    173e Man     1:24:56  10,597     5:39 
  198    197  Luony vd Haar-Timmermans                                  24e Vrouw   1:25:35  10,516     5:42 
  199    174  Ale Maring                                               174e Man     1:26:02  10,461     5:44 
  200     62  Erika Poppe                Zwolle                1969     25e Vrouw   1:26:07  10,451     5:44 
  201    236  Gerrit Mulder                                            175e Man     1:26:21  10,423     5:45 
  202     57  Schouten J J               Nunspeet              1985     26e Vrouw   1:26:22  10,421     5:45 
  203    132  Dirk Willem Hiemstra       Meppel                1968    176e Man     1:26:24  10,417     5:45 
  204     27  Rianne de Jong             Hasselt               1975     27e Vrouw   1:26:53  10,359     5:47 
  205     60  Erica van de Peppel        Elspeet               1979     28e Vrouw   1:27:05  10,335     5:48 
  206    128  Anja van 't Hul            De Gemzen             1971     29e Vrouw   1:27:19  10,307     5:49 
  207    173  Hans Bruggenweerth                                       177e Man     1:27:21  10,303     5:49 
  208    209  Evert Klomp                                              178e Man     1:28:08  10,212     5:52 
  209    113  Clary Goossensen           Ermelo                1958     30e Vrouw   1:28:59  10,114     5:55 
  210     43  Anita Brockötter           Zwolle                1963     31e Vrouw   1:29:33  10,050     5:58 
  211    240  John Steentjes                                           179e Man     1:31:09   9,874     6:04 
  212    169  Willemien Runia                                           32e Vrouw   1:31:19   9,856     6:05 
  213     85  Liesbeth Nijholt           Almelo                1966     33e Vrouw   1:32:08   9,768     6:08 
  214      3  Hans van Oostrom           Zwolle                1955    180e Man     1:32:35   9,721     6:10 
  215    150  Jan Rutgers                Zwolle                1954    181e Man     1:34:09   9,559     6:16 
  216    185  Irma Schonewille                                          34e Vrouw   1:34:09   9,559     6:16 
  217     70  Pieter Stets               Utrecht               1946    182e Man     1:34:22   9,537     6:17 
  218     74  Herman Epema               Zwolle                1951    183e Man     1:34:47   9,495     6:19 
  219     26  Henk Stouwdam              Oldebroek             1955    184e Man     1:36:12   9,356     6:24 
  220    160  Patrick Dijkhuizen         Friesland                     185e Man     1:39:56   9,006     6:39 
  221     58  Jan Ph van Garderen        Epe                   1948    186e Man     1:40:44   8,934     6:42 

   
























                          Dalli - De Klok Heerde