8E NEWLINE HALVE MARATHON HATTEM
                       UITSLAGENLIJST - 1 KM MEISJES
19-09-2010 10:11                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- --------  ------
    1   1605  Madelon Liefers            De Gemzen             1998      1e Meisj      3:57     3:56  15,190 
    2   1602  Anne Roossink              Isala '96             2000      2e Meisj      4:00     4:00  15,000 
    3   1642  Emma Wijnhoud              Hattem                2000      3e Meisj      4:17     4:16  14,008 
    4   1601  Merel Boomgaardt           Hattem                1998      4e Meisj      4:24     4:22  13,636 
    5   1631  Sharon Ansmink             de Vlonder            2000      5e Meisj      4:32     4:28  13,235 
    6   1656  Anne Mei Eshuis                                            6e Meisj      4:36     4:35  13,043 
    7   1661  Lisette van Es                                             7e Meisj      4:46     4:44  12,587 
    8   1607  Jildau Neijenhuis          Hattem                2002      8e Meisj      4:48     4:46  12,500 
    9   1681  Lisanne Meijerink                                          9e Meisj      4:52     4:51  12,329 
   10   1610  Laura Koster               de Vlonder            1999     10e Meisj      4:57     4:53  12,121 
   11   1660  Ilse Eikenaar                                             11e Meisj      4:59     4:57  12,040 
   12   1625  Vera van Stegeren          de Vlonder            2000     12e Meisj      5:03     4:59  11,881 
   13   1655  Maura Vosjan                                              13e Meisj      5:05     5:02  11,803 
   14   1639  Tessa Ophoff               Zwolle                2001     14e Meisj      5:10     5:09  11,613 
   15   1648  Biesra Kaya                AV Rijssen                     15e Meisj      5:11     5:09  11,576 
   16   1629  Sanne Breunis              de Vlonder            1999     16e Meisj      5:12     5:05  11,538 
   17   1644  Liselotte Koop             Hattem                2003     17e Meisj      5:23     5:22  11,146 
   18   1643  Rianne Schonewille         Zwolle                2000     18e Meisj      5:27     5:20  11,009 
   19   1669  Bente Visser                                              19e Meisj      5:34     5:31  10,778 
   20   1618  Nina Jonker                de Vlonder            2001     20e Meisj      5:37     5:34  10,682 
   21   1561  Danée Douwes                                              21e Meisj      5:38     5:35  10,651 
   22   1680  Nina Vosjan                                               22e Meisj      5:38     5:34  10,651 
   23   1663  Tessa Schunselaar                                         23e Meisj      5:42     5:40  10,526 
   24   1667  Lise Huisman                                              24e Meisj      5:49     5:47  10,315 
   25   1664  Veda Mulder                                               25e Meisj      5:51     5:44  10,256 
   26   1658  Suzanne van Groningen                                     26e Meisj      5:51     5:50  10,256 
   27   1624  Bowien Hulleman            de Vlonder            2000     27e Meisj      5:52     5:52  10,227 
   28   1659  Sophie Molhoek                                            28e Meisj      5:53     5:47  10,198 
   29   1621  Melissa van de Brink       de Vlonder            2000     29e Meisj      5:54     5:49  10,169 
   30   1657  Amber Wolters                                             30e Meisj      5:54     5:53  10,169 
   31   1611  Manon Koster               de Vlonder            2001     31e Meisj      5:55     5:53  10,141 
   32   1665  Rianna Liberg                                             32e Meisj      5:56     5:52  10,112 
   33   1636  Lysa Zhu                   de Vlonder            2004     33e Meisj      6:00     5:57  10,000 
   34   1668  Ilse Behrens                                              34e Meisj      6:01     5:59   9,972 
   35   1622  Daphne van de Brink        de Vlonder            2002     35e Meisj      6:02     5:58   9,945 
   36   1613  Esmee Wolf                 de Vlonder            2003     36e Meisj      6:06     6:03   9,836 
   37   1662  Iris Brouwer                                              37e Meisj      6:10     6:08   9,730 
   38   1640  Fiep Veldman               Zwolle                2004     38e Meisj      6:13     6:12   9,651 
   39   1630  Nijnke Doornhof            de Vlonder            1999     39e Meisj      6:14     6:07   9,626 
   40   1652  Sophie ten Wolde                                          40e Meisj      6:16     6:09   9,574 
   41   1604  Mila Klaver                Hattem                2004     41e Meisj      6:19     6:18   9,499 
   42   1628  Archena Sellapah           de Vlonder            1999     42e Meisj      6:20     6:18   9,474 
   43   1623  Sanne Jonker               de Vlonder            2003     43e Meisj      6:24     6:16   9,375 
   44   1620  Zoë Hoogkamer              de Vlonder            1998     44e Meisj      6:24     6:18   9,375 
   45   1649  Megann Woldberg                                           45e Meisj      6:32     6:30   9,184 
   46   1666  Judith Castrop             De Gemzen                      46e Meisj      6:34     6:32   9,137 
   47   1617  Karlijn Sneller            de Vlonder            2004     47e Meisj      6:36     6:30   9,091 
   48   1608  Vera van der Ploeg         Zwolle                1999     48e Meisj      6:37     6:29   9,068 
   49   1638  Noë Ansmink                de Vlonder            2004     49e Meisj      6:46     6:41   8,867 
   50   1616  Kim Sneller                de Vlonder            2002     50e Meisj      7:14     7:09   8,295 
   51   1637  Àmy Ansmink                de Vlonder            2003     51e Meisj      7:15     7:10   8,276 
   52   1563  Ilse van Renselaar         De Gemzen                      52e Meisj      7:28     7:24   8,036 
   53   1645  Rosanne Koop               Hattem                2005     53e Meisj      7:34     7:32   7,930 
   54   1615  Tess de Ree                de Vlonder            2002     54e Meisj      7:35     7:30   7,912 
   55   1612  Susanne Koster             de Vlonder            2003     55e Meisj      7:35     7:31   7,912 
   56   1633  Nina Hulleman              de Vlonder            2003     56e Meisj      7:36     7:28   7,895 
   57   1632  Manon Bagerman             de Vlonder            2003     57e Meisj      7:37     7:29   7,877 
   58   1634  Joyce van Eikenhorst       de Vlonder            2003     58e Meisj      7:37     7:32   7,877 
   59   1635  Marloes van Eikenhorst     de Vlonder            2004     59e Meisj      7:39     7:32   7,843 
   60   1619  Saraya Hoogkamer           de Vlonder            2003     60e Meisj      7:42     7:38   7,792 
   61   1626  Vera Mooi                  de Vlonder            2003     61e Meisj      8:12     8:08   7,317 
   62   1627  Shams Al Muktar            de Vlonder            2002     62e Meisj      8:12     8:09   7,317 
   63   1614  Zara de Ree                de Vlonder            2004     63e Meisj      8:13     8:08   7,302 
   64   1641  PLeunie Veldman            Zwolle                2006     64e Meisj      8:31     8:28   7,045 
   65   1646  Maren van der Willik       Zwolle                2006     65e Meisj      9:34     9:31   6,272 


                     8E NEWLINE HALVE MARATHON HATTEM
                     UITSLAGENLIJST - 1 KM JONGENS
19-09-2010 10:11                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- --------  ------
    1   1546  Lauri Hulleman             AV '34                1999      1e Jonge      3:32     3:31  16,981 
    2   1557  Abdulwahid Kaya            AV Rijssen            1998      2e Jonge      3:39     3:39  16,438 
    3   1540  Sander Klaassen            Atletics Nijverdal    1999      3e Jonge      3:45     3:44  16,000 
    4   1529  Bram Neuteboom             Hattem                2000      4e Jonge      3:52     3:49  15,517 
    5   1531  Jesper Ophoff              Zwolle                1999      5e Jonge      3:59     3:55  15,063 
    6   1523  Björn Sneller              de Vlonder            1998      6e Jonge      4:13     4:10  14,229 
    7   1506  Rowan Liefers              Heerde                2001      7e Jonge      4:14     4:13  14,173 
    8   1534  Jorrik Tijssen             Zwolle                2000      8e Jonge      4:14     4:10  14,173 
    9   1527  Levy Veldman               Zwolle                2000      9e Jonge      4:16     4:13  14,063 
   10   1541  Bram Huisman               Hattem                2001     10e Jonge      4:17     4:17  14,008 
   11   1562  Floris Engelsman                                          11e Jonge      4:17     4:14  14,008 
   12   1551  Rutger van Dijk                                           12e Jonge      4:18     4:17  13,953 
   13   1559  Briann Woldberg                                           13e Jonge      4:19     4:17  13,900 
   14   1544  Wilco Jonker               De Gemzen                      14e Jonge      4:23     4:20  13,688 
   15   1558  Twan Rave                                                 15e Jonge      4:23     4:22  13,688 
   16   1501  Joy van Dalfzen            Genemuiden            2000     16e Jonge      4:27     4:26  13,483 
   17   1518  Tim Marsman                de Vlonder            2000     17e Jonge      4:29     4:26  13,383 
   18   1543  Arnout Mak                 De Gemzen                      18e Jonge      4:30     4:28  13,333 
   19   1508  Ole Neijenhuis             Hattem                1999     19e Jonge      4:31     4:30  13,284 
   20   1556  Ismail Kaya                AV Rijssen                     20e Jonge      4:31     4:28  13,284 
   21   1549  Stijn Castrop              De Gemzen                      21e Jonge      4:34     4:31  13,139 
   22   1537  Marnix Hoogenboom          Zwolle                2001     22e Jonge      4:34     4:31  13,139 
   23   1552  Siemen Visser                                             23e Jonge      4:35     4:32  13,091 
   24   1545  Mauro de Haan                                             24e Jonge      4:46     4:44  12,587 
   25   1528  Jaïr Veldman               Zwolle                2001     25e Jonge      4:49     4:44  12,457 
   26   1515  Jeroen van Vliet           de Vlonder            2001     26e Jonge      4:51     4:47  12,371 
   27   1500  Noah Boomgaardt            Hattem                2000     27e Jonge      4:54     4:53  12,245 
   28   1654  Daan de Groot                                             28e Jonge      4:57     4:53  12,121 
   29   1536  Roan Kloppenburg           Hattem                2003     29e Jonge      5:01     4:59  11,960 
   30   1535  Stan Kloppenburg           Hattem                1999     30e Jonge      5:04     5:00  11,842 
   31   1547  Thijs Schunselaar                                         31e Jonge      5:04     5:01  11,842 
   32   1526  Bas Ansmink                de Vlonder            2003     32e Jonge      5:12     5:09  11,538 
   33   1519  Bas Marsman                de Vlonder            2003     33e Jonge      5:15     5:13  11,429 
   34   1512  Jarno Haverkamp            de Vlonder            2003     34e Jonge      5:16     5:11  11,392 
   35   1651  Rens Winkler                                              35e Jonge      5:22     5:16  11,180 
   36   1532  Mart Schemmekes            Zwolle                2003     36e Jonge      5:30     5:28  10,909 
   37   1533  Zias Veldman               Zwolle                2005     37e Jonge      5:31     5:28  10,876 
   38   1522  Noah van Diepen            de Vlonder            2002     38e Jonge      5:33     5:30  10,811 
   39   1554  Lars Wolters                                              39e Jonge      5:39     5:36  10,619 
   40   1553  Maarten                                                   40e Jonge      5:48     5:45  10,345 
   41   1530  Joris van de Nes           Zwolle                2002     41e Jonge      5:49     5:46  10,315 
   42   1560  Iwan Eleveld                                              42e Jonge      5:49     5:47  10,315 
   43   1513  Quinten Verduin            de Vlonder            2003     43e Jonge      5:59     5:55  10,028 
   44   1521  Ivar van Stegeren          de Vlonder            2002     44e Jonge      6:00     5:57  10,000 
   45   1539  Thijmen de Lange           Zwolle                2003     45e Jonge      6:01     5:55   9,972 
   46   1542  Ruben de Lange             Zwolle                2005     46e Jonge      6:03     5:57   9,917 
   47   1514  Ian Jonker                 de Vlonder            2003     47e Jonge      6:08     6:02   9,783 
   48   1517  Jari Elzen                 de Vlonder            2003     48e Jonge      6:11     6:08   9,704 
   49   1510  French Lubben              de Vlonder            2004     49e Jonge      6:13     6:07   9,651 
   50   1653  Koen Rouwenhorst                                          50e Jonge      6:16     6:12   9,574 
   51   1520  Niek van 't Ende           de Vlonder            2004     51e Jonge      6:20     6:15   9,474 
   52   1516  Kevin van Dijk             de Vlonder            2003     52e Jonge      6:22     6:17   9,424 
   53   1555  Joris Pierik                                              53e Jonge      6:28     6:22   9,278 
   54   1538  Manuel Hoogenboom          Zwolle                2005     54e Jonge      6:37     6:30   9,068 
   55   1524  Sem Krabbedijk             de Vlonder            2006     55e Jonge      7:05     6:56   8,471 
   56   1525  Collin Zhu                 de Vlonder            2003     56e Jonge      7:38     7:32   7,860 
   57   1650  Dennis Eleveld                                            57e Jonge      7:41     7:39   7,809 
   58   1511  Rafäel Contermans          de Vlonder            2004     58e Jonge      7:43     7:37   7,775 
   59   1509  Deen Neijenhuis            Hattem                2006     59e Jonge      8:28     8:27   7,087 

                     8E NEWLINE HALVE MARATHON HATTEM
                      UITSLAGENLIJST - 5 KM LADIESRUN
19-09-2010 10:12                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- --------  ------
      1   1251  Hellen de Vries            Newline Runningteam             1e Vrouw     18:51    18:49  15,915 
    2   1307  Jacelyn Gruppen            HAC '63               1989      2e Vrouw     18:59    18:59  15,803 
    3   1310  Monique Elfrink            Zevenaar              1993      3e Vrouw     20:59    20:59  14,297 
    4   1231  Rachel Snijder             De Gemzen             1986      4e Vrouw     22:10    22:10  13,534 
    5   1308  Marie Klein                De Gemzen             1981      5e Vrouw     23:00    22:59  13,043 
    6   1312  Marianne Reuvecamp         PEC 1910              1970      6e Vrouw     23:06    23:05  12,987 
    7   1250  Atalja Teunis              Ens                   1997      7e Vrouw     24:01    24:00  12,491 
    8   1313  Anette Westerink           IJsselmuiden          1975      8e Vrouw     24:05    24:04  12,457 
    9   1265  Jitske Strikwerda          De Gemzen                       9e Vrouw     24:25    24:21  12,287 
   10   1245  Jessica van Burgel         PEC 1910              1980     10e Vrouw     24:27    24:26  12,270 
   11   1311  Astrid Beerten             Veluwe                1963     11e Vrouw     24:49    24:48  12,089 
   12   1260  Madelon Eggengoor          De Gemzen                      12e Vrouw     25:10    25:08  11,921 
   13   1264  Esther Jager               De Gemzen                      13e Vrouw     25:10    25:10  11,921 
   14   1304  Riet Kievitsbosch          Dalfsen               1958     14e Vrouw     25:17    25:15  11,866 
   15   1305  A-M Eijkelkamp-Smook       Dalfsen               1966     15e Vrouw     25:21    25:19  11,834 
   16   1270  Anne de Wilde                                             16e Vrouw     25:31    25:27  11,757 
   17   1233  Marloes Post               Zwolle                1980     17e Vrouw     25:37    25:34  11,711 
   18   1230  Ada Roeke                  Heerde Runners        1968     18e Vrouw     25:38    25:35  11,704 
   19   1306  Nardie Mulder              Zwolle                1988     19e Vrouw     25:44    25:43  11,658 
   20   1309  Jolanda Regout             PEC 1910              1980     20e Vrouw     25:47    25:45  11,635 
   21   1271  Jolien Kleis                                              21e Vrouw     26:04    26:02  11,509 
   22   1256  Hetty de Lange             Zwolle                1980     22e Vrouw     26:09    26:01  11,472 
   23   1206  Jeanette Mussche           Rouveen               1971     23e Vrouw     26:10    26:03  11,465 
   24   1222  Marjanne Welmers           Zwolle                1979     24e Vrouw     26:13    26:10  11,443 
   25   1238  Hilde van Winkoop          Wezep                 1992     25e Vrouw     27:11    27:06  11,036 
   26   1225  Ineke Schoenmakers         Hattem                1962     26e Vrouw     27:11    27:06  11,036 
   27   1244  Marita Hartholt            Saturn Petfood BV              27e Vrouw     27:21    27:18  10,969 
   28   1302  Lilian Cassee              Cialfo                1962     28e Vrouw     27:50    27:49  10,778 
   29   1211  Corien van Diepen          Hattemerbroek         1977     29e Vrouw     27:57    27:52  10,733 
   30   1220  Petra Rozendaal            Zwolle                1977     30e Vrouw     28:33    28:30  10,508 
   31   1243  Jenny Rorije               Saturn Petfood BV              31e Vrouw     28:53    28:50  10,387 
   32   1217  Willeke van Dalfzen        Genemuiden            1972     32e Vrouw     29:14    29:09  10,262 
   33   1212  Joke de Graaf-Liezen       Hattem                1970     33e Vrouw     29:27    29:23  10,187 
   34   1253  Petrina Plender            De Gemzen             1973     34e Vrouw     29:33    29:30  10,152 
   35   1269  Jeanet Reiling             De Gemzen                      35e Vrouw     29:34    29:30  10,147 
   36   1239  Thea Mollink               Wapenveld             1957     36e Vrouw     29:34    29:28  10,147 
   37   1240  Marjan Fokke               't Loo Oldebroek      1953     37e Vrouw     29:35    29:29  10,141 
   38   1241  Elcke van den Beld         Wezep                 1984     38e Vrouw     29:36    29:32  10,135 
   39   1215  Geralde van der Beek       Hattemerbroek         1975     39e Vrouw     29:45    29:40  10,084 
   40   1224  Alwine Bleijenburg         De Gemzen             1978     40e Vrouw     29:56    29:50  10,022 
   41   1226  Anahita Farokhi            Amsterdam             1991     41e Vrouw     30:09    30:05   9,950 
   42   1200  Brenda Wolf                Zwolle                1983     42e Vrouw     30:24    30:21   9,868 
   43   1207  Daniëlle Duurland          Zwolle                1973     43e Vrouw     30:39    30:32   9,788 
   44   1208  Roelien Borst              Zwolle                1969     44e Vrouw     30:39    30:32   9,788 
   45   1268  Annemarie van Rossen                                      45e Vrouw     30:43    30:39   9,767 
   46   1237  Wendy Eghuizen             Elburg                1973     46e Vrouw     30:48    30:45   9,740 
   47   1248  Gerrie Mulder de Graaf     Zwolle                1951     47e Vrouw     30:54    30:47   9,709 
   48   1228  Harriette van Buel         Hasselt               1963     48e Vrouw     31:32    31:27   9,514 
   49   1218  Erica de Jong              Genemuiden            1978     49e Vrouw     31:50    31:45   9,424 
   50   1210  Esther van der Ploeg       Zwolle                1969     50e Vrouw     31:59    31:55   9,380 
   51   1262  Ellen Bouwmeester                                         51e Vrouw     32:00    31:54   9,375 
   52   1263  Elsemiek van Dijk          Zwolle                1992     52e Vrouw     32:02    31:58   9,365 
   53   1232  Jacqueline Godeke          Zwolle                1980     53e Vrouw     32:07    32:03   9,341 
   54   1213  Lyneke Busscher-Koelewijn  Hattem                1983     54e Vrouw     32:08    32:02   9,336 
   55   1236  Inge Bekema                Zwolle                1978     55e Vrouw     32:08    32:05   9,336 
   56   1242  Juliet Lee                 Zwolle                1977     56e Vrouw     32:13    32:11   9,312 
   57   1267  Roelien Winkel                                            57e Vrouw     32:43    32:38   9,170 
   58   1247  Janny van Dieren           Hattem                1968     58e Vrouw     33:00    32:55   9,091 
   59   1303  Daniëlle van der Horst     Hattem                1968     59e Vrouw     33:03    32:54   9,077 
   60   1234  Ina van Dijk               Heerde                1954     60e Vrouw     33:04    32:59   9,073 
   61   1249  Karin Lubbinge             Apeldoorn             1968     61e Vrouw     33:19    33:15   9,005 
   62   1257  Caro Cloo                  Spirit Lelystad                62e Vrouw     33:38    33:32   8,920 
   63   1259  Ingrid Meijerman                                          63e Vrouw     34:13    34:06   8,768 
   64   1258  Beppie Metselaar                                          64e Vrouw     34:13    34:06   8,768 
   65   1209  Leida van Oene             Wezep                 1960     65e Vrouw     34:34    34:32   8,679 
   66   1261  Margriet Brouwer           De Gemzen                      66e Vrouw     35:41    35:39   8,407 
   67   1255  Thamar Uringa              Zwolle                1980     67e Vrouw     35:41    35:39   8,407 
   68   1254  Mireille van der Willik    Zwolle                1975     68e Vrouw     36:21    36:14   8,253 
   69   1214  Pietronella Jongbloed      Zwolle                1979     69e Vrouw     38:05    37:57   7,877 
   70   1216  Aa Buitenga                Zwolle                1974     70e Vrouw     38:07    38:00   7,871 
   71   1219  Sandra Hoekstra            Genemuiden            1975     71e Vrouw     39:28    39:22   7,601 


                     8E NEWLINE HALVE MARATHON HATTEM
                          UITSLAGENLIJST - 7,1 KM
19-09-2010 10:12                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- --------  ------
    1    727  Berthold Berger            PEC 1910              1968      1e Rec M     23:45    23:44  17,949 
    2    732  Ard Vlooswijk              AV '34                1962      2e Rec M     24:57    24:56  17,086 
    3    704  Mark Hakbijl               Loopgroep Aart Stigt  1977      3e Rec M     25:48    25:48  16,512 
    4    718  Gerard Kroes               Cialfo                1970      4e Rec M     26:38    26:37  16,005 
    5    649  Alex Sjoerdma              Saturn Petfood BV               5e Rec M     26:53    26:51  15,866 
    6    737  Kurt van de Nes            Zwolle                1968      6e Rec M     27:55    27:53  15,278 
    7    711  Ronald Verstappen          Daventria             1956      7e Rec M     28:05    28:04  15,178 
    8    770  Bertus Gazenbroek          PEC 1910                        8e Rec M     28:33    28:33  14,921 
    9    772  Pieter Dogger                                              9e Rec M     29:09    29:07  14,631 
   10    691  Michiel Bronsink                                          10e Rec M     29:21    29:19  14,531 
   11    771  Johan Kanis                De Gemzen                      11e Rec M     29:38    29:37  14,384 
   12    707  Daniël Gouw                Kampen                1981     12e Rec M     29:43    29:39  14,368 
   13    620  Gertie van 't Ende         Zwolle                1965     13e Rec M     29:46    29:42  14,343 
   14    700  Hans Wieltink                                             14e Rec M     29:52    29:38  14,376 
   15    627  Peter Gils                 Zwolle                1971     15e Rec M     30:23    30:22  14,029 
   16    736  Jan-Willem Davidse         PEC 1910              1966     16e Rec M     30:33    30:32  13,952 
   17    721  Gerrit Zoet                Running2000           1954     17e Rec M     30:38    30:27  13,990 
   18    777  Chiel Willems                                             18e Rec M     30:39    30:21  14,036 
   19    740  Peter Bood                 De Gemzen             1974     19e Rec M     30:45    30:27  13,990 
   20    697  Roel Akkerman                                             20e Rec M     31:08    31:06  13,698 
   21    773  Alex Beldman               De Gemzen                      21e Rec M     31:37    31:34  13,495 
   22    673  Twan Wildeboer             PEC 1910              1996     22e Rec M     31:41    31:39  13,460 
   23    722  Henk Ruigrok               Zwolle                1960     23e Rec M     32:03    31:51  13,375 
   24    679  Martin Boezelman           Hasselt               1985     24e Rec M     32:21    32:09  13,250 
   25    681  Sylvie Moossdorff          Zwolle                1986      1e Rec V     32:37    32:12  13,230 
   26    678  Gerrit Jan Kroes           Groningen             1988     25e Rec M     32:54    32:38  13,054 
   27    600  Jan Kerssies               Zwolle                1965     26e Rec M     33:04    33:00  12,909 
   28    724  Jeroen de Lange            Harderwijk            1984     27e Rec M     33:17    33:10  12,844 
   29    725  Lars van Surksum           PEC 1910              1997     28e Rec M     33:27    33:25  12,748 
   30    698  Arjan Fiechter                                            29e Rec M     33:40    33:25  12,748 
   31    653  Cor Knipmeijer             Saturn Petfood BV              30e Rec M     34:40    34:02  12,517 
   32    735  Appie Bulder               Zwolle                1967     31e Rec M     34:57    34:53  12,212 
   33    675  Marius Hendriksen          Hattem                1972     32e Rec M     35:19    34:36  12,312 
   34    708  Jacqueline Dijkslag        De Gemzen             1963      2e Rec V     35:39    35:21  12,051 
   35    670  Jose Bosch                 Epe                   1990      3e Rec V     35:44    35:42  11,933 
   36    774  Dick van Peen                                             33e Rec M     35:50    35:24  12,034 
   37    614  Kim Overweg                Zwolle                1987      4e Rec V     36:06    35:58  11,844 
   38    609  Rolf ter Wee               Zwolle                1981     34e Rec M     36:07    35:59  11,839 
   39    662  Kasper Botter              Zwolle                1992     35e Rec M     36:07    36:00  11,833 
   40    664  Karin Betten               Oosterwolde Fr        1988      5e Rec V     36:21    36:01  11,828 
   41    738  Rien Bouw                  De Gemzen             1954     36e Rec M     36:35    36:14  11,757 
   42    645  Jans Drost                 De Gemzen             1973     37e Rec M     36:43    36:01  11,828 
   43    723  Jeroen van de Nes          Zwolle                1972     38e Rec M     36:48    36:30  11,671 
   44    671  Alexander Steen            Hoogeveen             1973     39e Rec M     36:51    36:07  11,795 
   45    605  Pieter Berends             Zwolle                1962     40e Rec M     36:52    36:30  11,671 
   46    656  Up Velders                 De Gemzen             1973     41e Rec M     37:11    36:54  11,545 
   47    638  David Albers               Isala '96             1996     42e Rec M     37:16    37:16  11,431 
   48    693  Bert Bagerman              De Gemzen                      43e Rec M     37:18    36:30  11,671 
   49    726  Cees Buijs                 Hattem                1952     44e Rec M     37:21    37:09  11,467 
   50    601  Egbert Sluiter             Heerde Runners        1963     45e Rec M     37:29    37:12  11,452 
   51    622  Tony Ling                  Zwolle                1978     46e Rec M     37:29    36:56  11,534 
   52    629  Patrick Hanekamp           Wapenveld             1981     47e Rec M     37:34    37:11  11,457 
   53    739  Frederike Westendorp       PEC 1910              1971      6e Rec V     37:40    37:08  11,472 
   54    663  Mathijs Betten             Oosterwolde Fr        1990     48e Rec M     38:05    37:45  11,285 
   55    731  Pascal Remmerts            De Gemzen             1976     49e Rec M     38:08    37:39  11,315 
   56    717  Ineke van Amelsfort        Isala '96             1961      7e Rec V     38:12    37:47  11,275 
   57    625  Ip Tsung Hung              Kota Radja            1976     50e Rec M     38:22    37:49  11,265 
   58    776  Job  Middendorp                                           51e Rec M     38:24    37:56  11,230 
   59    775  Erik Klink                                                52e Rec M     38:24    37:57  11,225 
   60    715  Jan Derksen                Zwolle                1956     53e Rec M     38:38    38:05  11,186 
   61    689  Jan Mulder                                                54e Rec M     38:46    38:26  11,084 
   62    712  II Eghuizen                Apeldoorn             1982     55e Rec M     38:47    38:02  11,201 
   63    603  Hester Bakker              De Gemzen             1970      8e Rec V     38:51    38:36  11,036 
   64    637  Remco Lootens              Hattem                1972     56e Rec M     39:02    38:34  11,046 
   65    719  Mariët van Petersen        De Gemzen             1980      9e Rec V     39:06    38:37  11,032 
   66    613  Michael Doze               Zwolle                1969     57e Rec M     39:10    39:03  10,909 
   67    626  Derk jan Palm              De Gemzen             1966     58e Rec M     39:31    39:07  10,890 
   68    631  Bettina de Groot           Wezep                 1966     10e Rec V     39:35    39:19  10,835 
   69    623  Winston Ip                 Zwolle                1976     59e Rec M     39:36    39:03  10,909 
   70    658  Peter Kok                  Zwolle                1975     60e Rec M     39:37    38:59  10,928 
   71    654  Gerrit Kolkman             Oosterwolde Gld       1964     61e Rec M     39:38    39:05  10,900 
   72    676  Karin Tuten                Dalfsen               1967     11e Rec V     39:40    39:12  10,867 
   73    650  Eric Peterse               Saturn Petfood BV              62e Rec M     39:41    39:02  10,914 
   74    680  Tineke Burghard            Hattem                1953     12e Rec V     39:52    39:22  10,821 
   75    667  Ilse Bloemhof              Zwolle                1975     13e Rec V     39:59    39:32  10,776 
   76    716  Anja van 't Hul            De Gemzen             1971     14e Rec V     40:30    39:48  10,704 
   77    672  Joke Slijkhuis             Hattem                1950     15e Rec V     41:02    40:31  10,514 
   78    657  Bert Neuteboom             Hattem                1971     63e Rec M     41:06    40:35  10,497 
   79    632  Moira Vos                  Zwolle                1972     16e Rec V     41:08    40:44  10,458 
   80    655  Gea Sijpkes                Hilversum             1960     17e Rec V     41:11    40:53  10,420 
   81    621  Jan ter Wee                Hasselt               1955     64e Rec M     41:21    41:13  10,336 
   82    644  Jan Heideveld              Hattem                1965     65e Rec M     41:25    40:43  10,463 
   83    633  José Renckens              Zwolle                1988     18e Rec V     41:35    40:59  10,394 
   84    733  Sonjo Feberwee             PEC 1910                       19e Rec V     41:41    41:09  10,352 
   85    701  Gerdo van den Burg         De Gemzen             1977     66e Rec M     41:46    41:18  10,315 
   86    687  Eric Rietkerk              't Harde              1964     67e Rec M     41:53    41:45  10,204 
   87    696  Yvonne Brummel                                            20e Rec V     41:54    41:37  10,236 
   88    624  Jeffrey Marsman            Hattem                1973     68e Rec M     42:14    41:39  10,228 
   89    685  Raymond Weelink            PEC 1910              1967     69e Rec M     42:21    42:09  10,107 
   90    694  Patrick Kuiper             PEC 1910              1972     70e Rec M     42:21    42:12  10,095 
   91    646  Gardi Bloemhof             Hattem                1970     21e Rec V     42:27    42:00  10,143 
   92    668  Mirjam Dam                 PEC 1910              1980     22e Rec V     42:34    41:47  10,195 
   93    714  Marcel van Waas            PEC 1910              1965     71e Rec M     42:34    41:48  10,191 
   94    734  Janke Vriesinga            PEC 1910              1963     23e Rec V     42:35    41:49  10,187 
   95    634  Anke Kruithof              Hattem                1978     24e Rec V     42:37    42:02  10,135 
   96    647  Arend Bronkhorst           Hattem                1959     72e Rec M     42:39    42:20  10,063 
   97    690  Noortje Bauwens                                           25e Rec V     42:44    42:25  10,043 
   98    683  Joop Sattler               PEC 1910              1952     73e Rec M     42:53    42:42   9,977 
   99    608  Evelyn Nieuwland           De Gemzen                      26e Rec V     42:57    42:45   9,965 
  100    702  Hugo Geurtse               Lemelerveld           1973     74e Rec M     43:03    42:35  10,004 
  101    709  Tanja Geurtse              Lemelerveld           1974     27e Rec V     43:04    42:35  10,004 
  102    699  Johan Spinder                                             75e Rec M     43:08    42:38   9,992 
  103    692  Herman Wagtelenberg        De Gemzen                      76e Rec M     43:40    42:53   9,934 
  104    641  Renate Rorije              Epe                   1977     28e Rec V     44:00    43:46   9,733 
  105    686  Simone Kiewiet             PEC 1910              1964     29e Rec V     44:00    43:48   9,726 
  106    682  Henk - Hagen               Wapenveld             1946     77e Rec M     44:06    43:44   9,741 
  107    713  Jacqueline van Hoesel      PEC 1910              1959     30e Rec V     44:08    43:21   9,827 
  108    652  Thomas Mägel               Saturn Petfood BV              78e Rec M     44:19    43:41   9,752 
  109    720  Henriëtte ten Hove         Zwolle                1980     31e Rec V     44:46    44:03   9,671 
  110    607  Sonja Boer                 Zwolle                1975     32e Rec V     45:13    44:57   9,477 
  111    619  Margriet Hoogvliet         Hattem                1964     33e Rec V     45:18    44:35   9,555 
  112    669  Erik van Amelsfort         Kampen                1958     79e Rec M     45:32    44:45   9,520 
  113    661  Harynette Schoonhoven      Wezep                 1957     34e Rec V     45:54    45:13   9,421 
  114    610  Henry van Houten           Zwolle                1960     80e Rec M     46:04    45:56   9,274 
  115    643  Gerda Kolkman              De Gemzen             1968     35e Rec V     46:13    45:39   9,332 
  116    659  Geke Kegelaar              Wapenveld             1959     36e Rec V     46:34    46:09   9,231 
  117    612  Niels van Houten           Zwolle                1991     81e Rec M     46:35    46:27   9,171 
  118    635  Goos Eghuizen              Hattem                1948     82e Rec M     47:20    46:36   9,142 
  119    688  Jannie Bredewoud v/d Wal                                  37e Rec V     47:46    47:15   9,016 
  120    615  Erie ten Brinke            Hattem                1960     38e Rec V     47:50    47:06   9,045 
  121    677  Jeroen Lambers             Zwolle                1966     83e Rec M     47:51    47:06   9,045 
  122    651  Jan Willem van Boven       Saturn Petfood BV              84e Rec M     48:00    47:43   8,928 
  123    611  Raymond van Houten         Zwolle                1986     85e Rec M     48:12    48:05   8,860 
  124    729  Kirsten van der Hoeven     Zwolle                1977     39e Rec V     48:38    47:59   8,878 
  125    684  Jose Poelhekke             Zwolle                1961     40e Rec V     48:39    47:59   8,878 
  126    665  Ellen Vosselman            Oosterwolde Fr        1991     41e Rec V     49:31    49:10   8,664 
  127    666  Cristha Betten             Oosterwolde Fr        1989     42e Rec V     49:31    49:10   8,664 
  128    674  Mieke Zijlstra             Hattem                1968     43e Rec V     51:51    51:35   8,258 
  129    695  Simone Blokhuis            De Gemzen                      44e Rec V     51:51    51:36   8,256 

                     8E NEWLINE HALVE MARATHON HATTEM
                          UITSLAGENLIJST - 14 KM
19-09-2010 10:12                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Ronde 1  Ronde 2  Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- -------- -------- --------  ------
    1   1044  Melchior van de Pol        AV '34                1967      1e Rec M     25:12    25:56    51:07    50:08  16,755 
    2   1041  Joris van de Meent         Cialfo                1977      2e Rec M     25:27    26:01    51:28    51:28  16,321 
    3   1018  Paul Valk                  Daventria             1962      3e Rec M     26:04    26:52    52:56    52:55  15,874 
    4   1037  Gerben van der Jagt        Ede Gld               1978      4e Rec M     26:24    27:00    53:24    53:21  15,745 
    5   1027  Arend jan van de Hoek      Nieuwleusen           1967      5e Rec M     27:34    27:18    54:52    54:48  15,328 
    6    925  Henk Snijders              Dinxperlo             1960      6e Rec M     27:04    28:26    55:29    55:27  15,149 
    7    944  Mikkel Seiling             Amsterdam             1975      7e Rec M     28:41    29:08    57:48    57:44  14,550 
    8    923  Willem Albers              Isala '96             1962      8e Rec M     28:46    29:38    58:23    58:21  14,396 
    9   1034  Jan Eikelboom              Lemelerveld           1965      9e Rec M     29:37    29:19    58:56    58:53  14,265 
   10    977  Jon Naberhuis                                             10e Rec M     29:42    30:12    59:53    59:49  14,043 
   11   1053  Wilco Fichter                                             11e Rec M     30:31    29:26    59:57    59:53  14,027 
   12    927  Silvo van der Vegte        Loopgroep PK          1956     12e Rec M     29:55    30:34  1:00:29  1:00:24  13,907 
   13    940  Danny van den Beld         Wezep                 1984     13e Rec M     30:08    30:33  1:00:40  1:00:35  13,865 
   14   1025  Henk Huisman               Hattem                1969     14e Rec M     30:53    30:37  1:01:29  1:01:26  13,673 
   15   1038  Paul Bakker                Zwolle                1977     15e Rec M     31:06    31:18  1:02:23  1:02:19  13,480 
   16   1036  Olaf Bos                   Zwolle                1968     16e Rec M     30:56    31:54  1:02:50  1:02:45  13,386 
   17    900  E. Flier                                                  17e Rec M     32:13    30:49  1:03:02  1:02:50  13,369 
   18   1026  Herman Kramer              Wezep                 1977     18e Rec M     31:43    32:03  1:03:46  1:03:41  13,190 
   19   1029  Rob Philipsen              Cialfo                1956     19e Rec M     31:43    32:12  1:03:54  1:03:45  13,176 
   20    948  Gert Bartels               Zwolle                1969     20e Rec M     32:29    31:39  1:04:07  1:03:56  13,139 
   21    969  Jan Bultman                                               21e Rec M     32:05    32:46  1:04:50  1:04:42  12,983 
   22    920  Peter Jansma               Heerde                1966     22e Rec M     31:51    33:09  1:05:00  1:04:58  12,930 
   23    965  Bert Wijnhoud                                             23e Rec M     31:38    33:58  1:05:36  1:05:25  12,841 
   24    937  Harrie van Hooft           Helmond               1948     24e Rec M     32:05    34:30  1:06:35  1:06:33  12,622 
   25    976  Martijs de Haan                                           25e Rec M     33:29    33:59  1:07:28  1:07:01  12,534 
   26    985  Henk den Hertog            Zwolle                1963     26e Rec M     33:30    34:15  1:07:44  1:07:39  12,417 
   27    922  Mike Kleinlugtebeld        PEC 1910              1970     27e Rec M     34:23    33:36  1:07:58  1:07:35  12,429 
   28    981  Ben Hofenk                                                28e Rec M     34:13    33:52  1:08:05  1:07:50  12,383 
   29   1054  Richard Wonnink                                           29e Rec M     34:50    33:45  1:08:34  1:07:49  12,386 
   30    986  Harrie Poll                                               30e Rec M     34:13    34:48  1:09:00  1:08:39  12,236 
   31    964  Jurrien Norder                                            31e Rec M     35:01    35:03  1:10:04  1:09:56  12,011 
   32   1050  Jan Reuvekamp              Zwolle                1963     32e Rec M     35:37    34:34  1:10:10  1:09:51  12,026 
   33   1040  Reinier Jonker             Hattem                1970     33e Rec M     36:13    34:26  1:10:38  1:09:56  12,011 
   34    918  Dennis Smit                Zwolle                1978     34e Rec M     36:07    34:32  1:10:39  1:10:29  11,918 
   35    919  George Wildervank          Zwolle                1983     35e Rec M     36:07    34:34  1:10:40  1:10:30  11,915 
   36   1022  Leo Meelenhorsti           De Gemzen             1964     36e Rec M     35:31    35:54  1:11:25  1:11:01  11,828 
   37   1047  M Stukkir                  Zwolle                1969      1e Rec V     35:46    35:46  1:11:32  1:11:20  11,776 
   38    955  Rudy van Leerzem           Zwolle                1971     37e Rec M     36:22    35:11  1:11:32  1:11:11  11,801 
   39   1045  Annet Bultman              De Gemzen             1966      2e Rec V     35:52    35:42  1:11:33  1:11:22  11,770 
   40   1028  Henny Puttenstein          De Gemzen             1957      3e Rec V     35:52    35:42  1:11:33  1:11:23  11,767 
   41   1049  Francis van de Schoot      Zwolle                1966      4e Rec V     36:12    35:22  1:11:34  1:11:04  11,820 
   42    978  Peter Lennips                                             38e Rec M     36:06    35:38  1:11:43  1:11:25  11,762 
   43    938  Dirk van de Worp           Heerde                1986     39e Rec M     34:08    37:37  1:11:44  1:11:41  11,718 
   44    930  Harald de Vries            Zwolle                1966     40e Rec M     35:56    36:00  1:11:55  1:11:41  11,718 
   45    973  Richard Kist                                              41e Rec M     36:05    35:52  1:11:56  1:11:30  11,748 
   46   1032  René Brinkman              De Gemzen             1969     42e Rec M     34:13    37:53  1:12:06  1:11:42  11,715 
   47    917  Edwin Levels               Hattem                1971     43e Rec M     36:56    35:18  1:12:14  1:11:55  11,680 
   48    960  Bert Leusink               Elburg                1969     44e Rec M     36:04    36:33  1:12:37  1:12:30  11,586 
   49    980  Jan Kaat                   De Gemzen                      45e Rec M     35:55    36:44  1:12:38  1:12:30  11,586 
   50    983  Gerrit van de Vegte                                       46e Rec M     34:47    38:03  1:12:50  1:12:44  11,549 
   51    911  Gert Jan Zieleman          Hattem                1971     47e Rec M     38:35    34:46  1:13:20  1:12:59  11,509 
   52    959  Willem van der Sterren     Zwolle                1978     48e Rec M     35:27    38:13  1:13:39  1:13:09  11,483 
   53    972  D. Abma                    Isala '96                      49e Rec M     38:10    35:46  1:13:56  1:13:33  11,421 
   54   1019  Frits Reupkes              Apeldoorn             1945     50e Rec M     36:45    37:32  1:14:17  1:13:52  11,372 
   55    921  Brigitte Faas              Klarenbeek            1969      5e Rec V     36:45    37:33  1:14:17  1:13:52  11,372 
   56   1005  Ben Bilderbeek             Veluwe                1957     51e Rec M     36:47    37:40  1:14:26  1:13:59  11,354 
   57    914  Louise Kramer              Zwolle                1968      6e Rec V     36:52    38:02  1:14:53  1:14:26  11,285 
   58    951  Sijtze Overdijk            Hantumhuizen          1964     52e Rec M     38:18    36:44  1:15:01  1:14:30  11,275 
   59    953  Jacob Vriese               Stiens                1962     53e Rec M     38:18    36:47  1:15:04  1:14:32  11,270 
   60    956  Wim Brink                  Zwolle                1964     54e Rec M     38:40    36:51  1:15:31  1:15:23  11,143 
   61    935  Patrick Oorttwijn          Zwolle                1970     55e Rec M     36:24    39:09  1:15:33  1:15:27  11,133 
   62    970  William Eghuizen           De Gemzen                      56e Rec M     37:20    38:17  1:15:37  1:14:52  11,220 
   63    971  Lisette Toeter             Isala '96                       7e Rec V     38:13    37:31  1:15:44  1:15:23  11,143 
   64   1048  Rita Busch                 Twello                1959      8e Rec V     38:26    37:28  1:15:54  1:15:33  11,118 
   65   1015  Ada van Beek               Zwolle                1966      9e Rec V     38:26    38:00  1:16:26  1:16:02  11,048 
   66    961  Tonny Keizer               Hattem                1959     57e Rec M     38:23    38:33  1:16:55  1:16:06  11,038 
   67   1043  Jeanet Tienstra            Wezep                 1972     10e Rec V     37:24    39:37  1:17:01  1:16:53  10,926 
   68    979  Harry Siegersma            Zwolle                         58e Rec M     38:29    38:48  1:17:17  1:16:50  10,933 
   69    945  Marten Muller              Wezep                 1956     59e Rec M     38:43    38:40  1:17:22  1:16:59  10,911 
   70   1046  Ben Schrijver              Lemelerveld           1954     60e Rec M     40:36    36:59  1:17:35  1:16:54  10,923 
   71   1024  Tonny Holleboom            Broekland Ov          1953     61e Rec M     40:02    37:37  1:17:39  1:16:57  10,916 
   72   1013  Gerrit Durberg             Cialfo                1951     62e Rec M     38:43    39:03  1:17:46  1:17:37  10,822 
   73    912  Ellen Stegeman             De Gemzen             1977     11e Rec V     38:45    39:11  1:17:56  1:17:45  10,804 
   74    943  Eildert H Delger           De Gemzen             1943     63e Rec M     37:27    40:48  1:18:15  1:17:43  10,808 
   75   1031  Heinry Derksen             De Gemzen             1961     64e Rec M     38:26    39:50  1:18:15  1:18:01  10,767 
   76    924  Anita Schemmekes           Zwolle                1973     12e Rec V     39:22    38:57  1:18:18  1:17:45  10,804 
   77    931  Ernst Alewijnse            Apeldoorn             1946     65e Rec M     38:32    39:50  1:18:22  1:17:49  10,795 
   78   1033  Allard van der Meer        De Gemzen             1954     66e Rec M     38:04    40:19  1:18:23  1:18:08  10,751 
   79   1009  Diana Seinen               De Smaackmeester      1978     13e Rec V     39:48    38:49  1:18:37  1:17:50  10,792 
   80    950  Gert Jan Massier           Hattem                1956     67e Rec M     37:40    41:32  1:19:11  1:18:37  10,685 
   81    913  Floor Goes                 De Gemzen             1976     14e Rec V     39:41    39:34  1:19:14  1:19:06  10,619 
   82    908  Betty Brattinga            Zwolle                1962     15e Rec V     39:44    39:40  1:19:24  1:18:53  10,649 
   83    915  Riette Blok                Wapenveld             1969     16e Rec V     40:15    39:30  1:19:45  1:19:05  10,622 
   84    954  Gerrinde van Lieshout      Kampen                1982     17e Rec V     40:24    39:43  1:20:06  1:19:30  10,566 
   85   1055  Karin Hoppner                                             18e Rec V     40:29    39:39  1:20:07  1:19:46  10,531 
   86    910  Jaco Faas                  Apeldoorn             1984     68e Rec M     39:19    41:11  1:20:30  1:20:00  10,500 
   87    904  Herman Dorgelo             De Gemzen             1964     69e Rec M     40:51    39:48  1:20:39  1:20:14  10,469 
   88    942  Karin Gilissen             De Gemzen             1963     19e Rec V     42:02    38:55  1:20:57  1:20:38  10,418 
   89   1008  Kim Scholten               PEC 1910              1973     20e Rec V     40:59    40:36  1:21:35  1:21:09  10,351 
   90   1006  Ameike ten Wolde-Verpaale  PEC 1910              1975     21e Rec V     40:59    40:36  1:21:35  1:21:09  10,351 
   91    933  Carin Behrens                                             22e Rec V     40:22    41:14  1:21:36  1:21:09  10,351 
   92    966  Martijn Eghuizen                                          70e Rec M     39:49    42:42  1:22:30  1:21:46  10,273 
   93    958  Clarice Oordt              Hattem                1964     23e Rec V     41:19    41:19  1:22:38  1:22:20  10,202 
   94    934  Margrit Mossel             Zwolle                1960     24e Rec V     40:01    42:43  1:22:44  1:22:20  10,202 
   95    939  Alie Pieters               Zwolle                1963     25e Rec V     42:11    40:59  1:23:10  1:22:31  10,180 
   96    988  Marlies Jellema            Zwolle                1975     26e Rec V     41:52    43:28  1:25:20  1:24:39   9,923 
   97    989  David Huntink              Zwolle                1973     71e Rec M     41:52    43:29  1:25:20  1:24:39   9,923 
   98    916  Moniek Pronk               Zwolle                1980     27e Rec V     42:39    42:42  1:25:21  1:24:51   9,900 
   99    967  Winkel                                                    72e Rec M     42:52    43:02  1:25:54  1:25:35   9,815 
  100    947  Joël Pap                   Hattem                1982     73e Rec M     45:52    40:09  1:26:01  1:25:19   9,846 
  101    906  Marieke de Weerd           Hattem                1987     28e Rec V     42:53    43:21  1:26:14  1:25:39   9,807 
  102   1010  Frank VoorderhakedeKeizer  Hattem                1965     74e Rec M     43:02    43:26  1:26:28  1:25:40   9,805 
  103   1017  Marijke Liberg             PEC 1910              1971     29e Rec V     43:24    43:07  1:26:31  1:25:45   9,796 
  104   1030  Hanneke Philipsen          Cialfo                1957     30e Rec V     42:12    44:22  1:26:33  1:26:25   9,720 
  105   1020  Julie Voets                Zwolle                1959     31e Rec V     44:27    44:25  1:28:52  1:28:28   9,495 
  106   1016  Janny Aarden               Zwolle                1962     32e Rec V     44:27    44:25  1:28:52  1:28:28   9,495 
  107    987  Ineke Berends                                             33e Rec V     46:08    43:29  1:29:37  1:29:23   9,398 
  108   1021  Chris Breunis              Hattem                1981     75e Rec M     43:35    46:10  1:29:45  1:29:10   9,421 
  109    929  Trijntje Liefers           Wapenveld             1968     34e Rec V     43:37    46:15  1:29:52  1:29:17   9,408 
  110    926  Gerrie Akkerhuis           Saturn Petfood BV     1955     76e Rec M     45:22    45:59  1:31:20  1:30:43   9,260 
  111    901  Goossen Visscher           Zwolle                1977     77e Rec M     41:05    50:25  1:31:30  1:31:00   9,231 
  112   1004  Sjalien Zieleman           Zwolle                1964     35e Rec V     44:38    46:56  1:31:33  1:31:09   9,216 
  113    968  Geert Winkel               De Gemzen                      78e Rec M     42:52    48:45  1:31:36  1:31:17   9,202 
  114    936  Aleyd Dost                 Hattem                1960     36e Rec V     45:53    46:33  1:32:26  1:31:51   9,145 
  115    975  Herma Zielman                                             37e Rec V     46:15    47:25  1:33:39  1:32:57   9,037 
  116    974  Anneke Bos                                                38e Rec V     46:15    47:25  1:33:40  1:32:58   9,035 
  117    962  Liesbeth Nijholt           Almelo                1966     39e Rec V     45:54    47:46  1:33:40  1:33:11   9,014 
  118    949  Jan van der Zande          LAAC Twente           1937     79e Rec M     47:08    49:10  1:36:18  1:35:53   8,761 
  119   1023  Anita Klein                Hattem                1973     40e Rec V     47:22    51:24  1:38:46  1:38:28   8,531 
  120   1003  Wilma Buwalda              Zwolle                1958     41e Rec V     48:07    51:40  1:39:46  1:39:19   8,458 
  121    490  Danny Olinga               Meppel                1961     80e Rec M     33:31  1:11:10  1:44:41  1:44:28   8,041 
  122   1002  Hans van Oostrom           Zwolle                1955     81e Rec M     50:51    56:30  1:47:20  1:46:52   7,860 


                     8E NEWLINE HALVE MARATHON HATTEM
                     UITSLAGENLIJST - 21.1 KM RECREAT
19-09-2010 10:12                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Ronde 1  Ronde 2  Ronde 3  Bruto    Netto    
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- -------- -------- -------- -------- 
    1    476  Johan Boom                 Spurt '88             1969      1e Rec M     27:19    27:46    28:03  1:23:07  1:23:05  
    2    434  Wim Ritsema                Gelre                 1964      2e Rec M     27:36    28:11    28:11  1:23:57  1:23:56  
    3    484  Edwin Schrik               Zwolle                          3e Rec M     28:18    28:12    28:10  1:24:39  1:24:38  
    4    253  Bulent Suvan               Saturn Petfood BV               4e Rec M     27:59    28:31    28:21  1:24:49  1:23:50  
    5    257  Erik Naberman              Genemuiden            1970      5e Rec M     28:50    28:18    28:08  1:25:15  1:24:53  
    6    206  Harald Huijssoon           Nijverdal             1981      6e Rec M     27:28    27:53    30:12  1:25:32  1:25:31  
    7    461  Rico Huijsmans             Athlos                1971      7e Rec M     28:03    28:26    29:04  1:25:32  1:25:30  
    8    482  Hanno Treep                PEC 1910              1962      8e Rec M     28:43    29:31    30:27  1:28:40  1:28:39  
    9    493  M. van Dellen              Zwolle                1977      9e Rec M     29:20    29:28    30:00  1:28:47  1:28:44  
   10    224  Bas-Jan Stoute             Ermelo                1974     10e Rec M     28:35    29:06    31:26  1:29:06  1:29:03  
   11    290  Gerard Lugtenberg          Heino                          11e Rec M     30:27    29:31    29:39  1:29:36  1:29:20  
   12    417  Niels Roseboom             De Liemers            1976     12e Rec M     27:54    29:07    32:57  1:29:57  1:29:53  
   13    279  Reve Keijzen                                              13e Rec M     30:01    29:51    30:13  1:30:04  1:30:00  
   14    278  Joop Wijnhoud                                             14e Rec M     30:22    29:35    30:24  1:30:20  1:30:18  
   15    449  Joost Korthof              AV Zeewolde           1970     15e Rec M     30:44    30:16    29:24  1:30:23  1:30:18  
   16    261  Raphaël van der Velde      Zwolle                1966     16e Rec M     29:33    30:18    30:41  1:30:32  1:30:29  
   17    452  Gert Tadema                Zwolle                1959     17e Rec M     30:06    30:29    30:38  1:31:12  1:31:07  
   18    425  Michel Flens               Hattem                1964     18e Rec M     29:47    30:54    30:39  1:31:19  1:31:13  
   19    491  Herwin Veenstra                                           19e Rec M     30:17    30:16    30:48  1:31:20  1:31:16  
   20    274  Marcel Zeelen                                             20e Rec M     29:20    30:10    31:52  1:31:21  1:31:15  
   21    437  Henk Dimmendaal            Daventria             1954     21e Rec M     28:52    30:41    32:17  1:31:49  1:31:47  
   22    439  Tjerk van Beersum          Deventer              1978     22e Rec M     31:30    31:03    30:11  1:32:43  1:32:39  
   23    464  Gé de Leeuw                Zwolle                1958     23e Rec M     31:07    30:39    31:17  1:33:01  1:32:44  
   24    245  Bert de Lange              PEC 1910              1972     24e Rec M     31:11    31:16    31:15  1:33:41  1:33:38  
   25    413  Edmund Boering             Randwijk              1971     25e Rec M     30:49    31:30    32:36  1:34:54  1:34:50  
   26    470  Arjen de Boer              Oosterhout gem Nijme  1971     26e Rec M     33:16    30:55    30:48  1:34:58  1:34:25  
   27    285  Albert Timmerman                                          27e Rec M     32:04    31:51    31:44  1:35:38  1:35:29  
   28    267  Paul van der Brug          Zwolle                1968     28e Rec M     32:32    31:46    31:27  1:35:44  1:35:06  
   29    236  Martijn Kok                Rotterdam             1985     29e Rec M     32:06    31:49    31:55  1:35:49  1:35:14  
   30    422  Martin Krijgsman           Markelo               1973     30e Rec M     32:28    31:59    31:32  1:35:58  1:35:43  
   31   1042  E Dost                     Groningen             1963     31e Rec M     31:24    32:04    32:43  1:36:10  1:36:07  
   32    473  Gerhard Kuijt              Nijmegen              1963     32e Rec M     30:25    31:41    34:07  1:36:12  1:36:09  
   33    478  Bennie Akkerman            Rouveen               1969     33e Rec M     32:19    31:58    32:24  1:36:40  1:36:30  
   34    258  Henri Plender              't Loo Oldebroek      1970     34e Rec M     31:13    32:22    33:21  1:36:55  1:36:44  
   35    237  Peter Gerritsen            Lemelerveld           1968     35e Rec M     32:25    32:02    32:32  1:36:57  1:36:47  
   36    249  Dirk-Jan Middelkoop        Hattem                1967     36e Rec M     30:59    32:35    33:39  1:37:12  1:37:10  
   37    451  Peter Jansen               PEC 1910              1953     37e Rec M     33:14    32:49    32:24  1:38:25  1:38:06  
   38    239  Martijn Eikelboom          Heerde                1980     38e Rec M     32:50    33:13    32:43  1:38:46  1:38:41  
   39    203  Vincent Kramer             Zwolle                1967     39e Rec M     32:53    32:27    33:33  1:38:52  1:38:25  
   40    424  Freddy Mulder              Zwolle                1973     40e Rec M     32:50    33:14    33:03  1:39:05  1:38:53  
   41    265  Marcel de Ruiter           Zwolle                1976     41e Rec M     31:30    32:58    35:10  1:39:37  1:39:18  
   42    480  Michiel Wijermars          De Gemzen             1958     42e Rec M     33:56    33:04    32:39  1:39:38  1:39:24  
   43    432  Erik de Ruiter             Hattem                1985     43e Rec M     32:06    33:35    33:59  1:39:39  1:39:25  
   44    408  Remco Smits                PEC 1910              1968     44e Rec M     33:14    33:05    33:54  1:40:12  1:40:09  
   45    277  An Keijzer                                                45e Rec M     33:16    33:01    33:58  1:40:14  1:40:09  
   46    454  Feike Koops                De Gemzen             1971     46e Rec M     32:44    33:37    33:59  1:40:20  1:40:09  
   47    294  Leo Scholte ter Horst                                     47e Rec M     33:31    33:07    34:09  1:40:46  1:40:33  
   48    447  Danny Lindewegen           Nijmegen              1968     48e Rec M     33:15    33:41    33:55  1:40:49  1:40:16  
   49    412  Coen Elferink              Olst                  1971     49e Rec M     34:17    33:35    33:23  1:41:15  1:41:03  
   50    479  Martin Kortstee            Diepenveen            1963     50e Rec M     34:17    33:36    33:24  1:41:15  1:41:04  
   51    238  Robert Reitsema            Kampen                1965     51e Rec M     33:07    33:54    34:27  1:41:27  1:41:21  
   52    275  Hendrik Jan Korterink      De Gemzen                      52e Rec M     34:08    34:11    33:09  1:41:28  1:41:20  
   53    440  Reint Scholten             De Gemzen             1964     53e Rec M     35:03    33:47    32:51  1:41:40  1:41:26  
   54    462  Jeffrey Dolman             Apeldoorn             1980     54e Rec M     33:27    34:30    33:57  1:41:52  1:41:36  
   55    259  Rien Bruins                Zwolle                1967     55e Rec M     30:39    32:11    39:07  1:41:56  1:41:55  
   56    446  Jeannet Leppink-de Haan    PEC 1910              1968      1e Rec V     33:14    33:53    34:56  1:42:01  1:41:42  
   57    221  Gerrit van der Veen        Zwolle                1965     56e Rec M     34:19    34:06    33:42  1:42:06  1:42:03  
   58    427  Jolita Bekhof              Zwolle                1971      2e Rec V     34:22    34:02    33:47  1:42:10  1:41:48  
   59    222  Richard Snoeij             Rotterdam             1984     57e Rec M     33:19    34:29    34:36  1:42:23  1:41:57  
   60    223  Wim van het Ende           Oldebroek             1968     58e Rec M     32:05    33:57    36:26  1:42:27  1:42:18  
   61    283  Ton de Vree                                               59e Rec M     35:02    33:47    34:17  1:43:06  1:42:53  
   62    460  Erik Wim de Vries          Heerde Runners        1965     60e Rec M     32:38    33:44    37:34  1:43:54  1:43:38  
   63    448  Martin Elsendoorn          Zwolle                1963     61e Rec M     34:31    34:32    35:11  1:44:13  1:43:58  
   64    248  Gert uit de Bulten         Wezep                 1969     62e Rec M     34:58    34:05    35:26  1:44:28  1:44:13  
   65    247  Hugo van Dijk              Zwolle                1975     63e Rec M     34:17    32:27    37:49  1:44:32  1:44:25  
   66    240  Marcel ter Burg            Meppel                1968     64e Rec M     33:35    34:47    36:41  1:45:02  1:44:36  
   67    269  Ronald Mout                Apeldoorn             1963     65e Rec M     34:55    34:31    35:40  1:45:06  1:44:45  
   68    463  Ronald Moska               Loopgroep PK          1960     66e Rec M     35:51    34:50    34:26  1:45:06  1:44:56  
   69    254  Michel Oosterveen          Hoogeveen             1968     67e Rec M     35:10    34:51    35:08  1:45:08  1:44:55  
   70    230  Martin van der Spek        Zwolle                1964     68e Rec M     35:50    34:55    34:32  1:45:15  1:44:56  
   71    485  Peter Scholten             Zutphen               1967     69e Rec M     34:49    35:02    35:26  1:45:17  1:45:02  
   72    445  Henk Norder                Zwolle                1957     70e Rec M     35:01    35:20    35:33  1:45:53  1:45:47  
   73    471  Fred van Dam               Zwolle                1953     71e Rec M     35:02    35:20    35:33  1:45:53  1:45:46  
   74    436  Pieter Galema              Hattem                1956     72e Rec M     35:02    35:20    35:33  1:45:53  1:45:46  
   75    234  Sjon de Vries              Zwolle                1971     73e Rec M     36:27    35:20    34:36  1:46:22  1:46:09  
   76    251  Klaas Ophoff               Zwolle                1969     74e Rec M     35:43    35:30    35:31  1:46:43  1:46:17  
   77    293  Marcel Wagtelenberg                                       75e Rec M     34:36    35:54    36:16  1:46:46  1:46:40  
   78    441  Wilbert Menkveld           Hanzesport            1971     76e Rec M     34:49    35:02    37:15  1:47:06  1:46:51  
   79    260  Henri van Gelder           De Gemzen             1960     77e Rec M     35:41    36:13    35:33  1:47:26  1:47:21  
   80    442  Frits Lautenbag            De Gemzen             1948     78e Rec M     35:22    35:22    36:52  1:47:34  1:47:25  
   81    280  Ted Bagerman                                              79e Rec M     35:52    36:30    35:32  1:47:54  1:47:43  
   82    433  Jan Strik                  De Gemzen             1957     80e Rec M     31:44    32:38    43:37  1:47:58  1:47:48  
   83    466  Riko Douma                 De Gemzen             1952     81e Rec M     34:22    34:17    39:34  1:48:11  1:48:03  
   84    246  Willem Flier               Wezep                 1957     82e Rec M     36:35    35:20    36:22  1:48:17  1:48:05  
   85    483  Tjarko de Ridder           Zwolle                1972     83e Rec M     32:50    37:08    38:20  1:48:17  1:48:06  
   86    469  Willie Koudenburg          De Gemzen             1949     84e Rec M     36:30    35:29    36:38  1:48:37  1:48:08  
   87    403  Arnoud Dokter              Heerde                1979     85e Rec M     34:32    36:10    38:00  1:48:41  1:48:31  
   88    407  Marcel Zeephat             Zwolle                1969     86e Rec M     37:52    36:52    34:07  1:48:49  1:48:37  
   89    266  BART van Oene              Hattem                1955     87e Rec M     34:20    35:21    39:13  1:48:53  1:48:52  
   90    205  Willemiek Wassens          Hattem                1964      3e Rec V     35:47    36:16    37:01  1:49:03  1:48:21  
   91    255  Ronald Breedveld           Meppel                1968     88e Rec M     34:21    36:22    38:34  1:49:16  1:49:04  
   92    405  Frankwin Mussche           Zwolle                1970     89e Rec M     35:55    35:05    38:38  1:49:37  1:49:21  
   93    458  Eddy Schakelaar            Zwolle                1963     90e Rec M     36:31    35:55    37:13  1:49:38  1:49:13  
   94    256  Onno Goldbach              Zwolle                1978     91e Rec M     36:29    35:56    37:23  1:49:47  1:48:58  
   95    421  Harrie van Leeuwen         Apeldoorn             1957     92e Rec M     36:04    36:47    37:18  1:50:08  1:49:56  
   96    411  André Roetman              Genemuiden            1976     93e Rec M     36:43    36:44    36:44  1:50:10  1:49:47  
   97    219  Ben Roeten                 Ommen                 1963     94e Rec M     36:42    36:45    36:44  1:50:10  1:49:47  
   98    200  Diesmer Vlieger            Zwolle                1969     95e Rec M     36:06    37:16    37:34  1:50:55  1:50:49  
   99    281  J. Schuijk                                                96e Rec M     37:19    36:59    36:50  1:51:07  1:50:58  
  100    468  Wilbert van de Weg         Oosterwolde Gld       1978     97e Rec M     37:01    36:44    37:39  1:51:23  1:51:04  
  101    262  Ed Mooijman                Nootdorp              1954     98e Rec M     36:38    36:31    38:34  1:51:43  1:51:38  
  102    288  Dinant van Kampen                                         99e Rec M     37:44    36:38    37:28  1:51:50  1:51:12  
  103    289  W Beverdam                                               100e Rec M     37:44    36:38    37:28  1:51:50  1:51:12  
  104    430  Herman Zwakenberg          Zwolle                1953    101e Rec M     37:18    37:53    36:52  1:52:01  1:51:43  
  105    270  Danielle Horck             Hattem                1971      4e Rec V     36:09    37:18    38:38  1:52:05  1:51:52  
  106    242  Dick Strijbos              Wapenveld             1956    102e Rec M     36:05    36:53    39:25  1:52:23  1:52:14  
  107    282  Ernst de Vries                                           103e Rec M     35:51    37:09    39:33  1:52:31  1:52:13  
  108    420  Wim Krooshof               De Gemzen             1951    104e Rec M     38:22    38:02    36:24  1:52:46  1:52:24  
  109    409  Corné Tamarinof            Zwolle                1950    105e Rec M     37:18    37:51    38:57  1:54:06  1:53:31  
  110    453  Ronald Jansen              Zwolle                1974    106e Rec M     38:21    38:03    38:28  1:54:51  1:54:05  
  111    291  Hans Buis                  Dutch Runners Gold            107e Rec M     38:51    37:54    38:14  1:54:58  1:54:19  
  112    474  Carolien Engelsman         Zwolle                1967      5e Rec V     37:57    38:27    39:01  1:55:24  1:54:50  
  113    207  Theliene Cents             Rotterdam             1983      6e Rec V     39:06    38:56    37:52  1:55:54  1:55:27  
  114    298  Bertus van den Berg                                      108e Rec M     38:31    37:53    39:36  1:55:59  1:55:27  
  115    465  Willem Langendijk          Flevo Delta           1951    109e Rec M     38:07    38:20    40:04  1:56:29  1:56:06  
  116    467  Frans Heering              AV Rijssen            1962    110e Rec M     39:18    39:32    37:45  1:56:35  1:56:15  
  117    284  Martin Wierink                                           111e Rec M     37:36    38:51    40:24  1:56:50  1:56:25  
  118    438  Maartje Smulders           Eindhoven Atletiek    1970      7e Rec V     39:32    38:54    38:28  1:56:54  1:56:18  
  119    276  RA van Wijk                                              112e Rec M     37:29    38:57    40:39  1:57:04  1:56:58  
  120    241  Gerjan Kok                 Nieuwleusen           1970    113e Rec M     36:59    38:11    42:33  1:57:42  1:57:17  
  121    264  Warner Bruins              Ugchelen              1956    114e Rec M     39:46    38:44    40:10  1:58:39  1:58:06  
  122    225  Ronald van Halm            Kampen                1973    115e Rec M     41:04    39:52    38:00  1:58:55  1:58:33  
  123    235  Willem Elsinga             Ermelo                1956    116e Rec M     36:26    39:43    43:38  1:59:46  1:59:43  
  124    272  Lucie Beaufort             Berkel en Roderijs    1955      8e Rec V     37:29    38:57    43:37  2:00:02  1:59:55  
  125    297  Henk Berends                                             117e Rec M     39:58    40:34    39:42  2:00:13  2:00:01  
  126    286  Chris de Vreeze                                          118e Rec M     39:54    40:02    41:06  2:01:01  2:00:26  
  127    227  Corien van Halm            IJsselmuiden          1988      9e Rec V     39:57    40:45    41:14  2:01:55  2:01:34  
  128    428  Danny Bol                  Apeldoorn             1974    119e Rec M     39:32    39:24    43:51  2:02:45  2:02:13  
  129    204  Michel Melenhorst          Zwolle                1980    120e Rec M     36:58    41:29    44:51  2:03:18  2:02:44  
  130    263  Egbert Boxma               De Gemzen             1981    121e Rec M     45:06    38:04    40:21  2:03:30  2:02:45  
  131    214  Wouter Beijer              Zwolle                1973    122e Rec M     40:18    41:09    43:31  2:04:58  2:04:48  
  132    296  Frios Groen                                              123e Rec M     40:01    40:33    44:50  2:05:23  2:05:10  
  133    292  Janny Jongejan             De Gemzen                      10e Rec V     42:54    41:05    41:50  2:05:48  2:05:11  
  134    243  Angelique van Diepen       Heerde                1980     11e Rec V     41:24    42:29    41:56  2:05:48  2:05:40  
  135    404  Theo Peeters               Zwolle                1948    124e Rec M     40:55    41:55    43:13  2:06:01  2:05:45  
  136    406  Rianne Huzen               Apeldoorn             1960     12e Rec V     40:51    42:12    43:34  2:06:35  2:06:15  
  137    287  Evert Klomp                                              125e Rec M     41:08    41:56    46:05  2:09:08  2:08:42  
  138    268  Kees Voorsluijs            Barneveld             1966    126e Rec M     39:42    42:17    49:13  2:11:11  2:11:02  
  139    475  Bertjan Bos                Hasselt               1965    127e Rec M     42:55    42:12    48:20  2:13:27  2:12:54  
  140    271  Henk Brouwer               De Gemzen             1952    128e Rec M     44:46    44:27    46:11  2:15:23  2:12:52  
  141    429  Margreet Berghuis          Apeldoorn             1973     13e Rec V     42:43    43:55    49:07  2:15:44  2:15:13  
  142    431  Annemieke van den Belt     Isala '96             1968     14e Rec V     44:46    44:27    50:18  2:19:31  2:18:54  

                       8E NEWLINE HALVE MARATHON HATTEM
                     UITSLAGENLIJST - 21.1 KM ATLETIEKUNIE
19-09-2010 10:12                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Ronde 1  Ronde 2  Ronde 3  Bruto    Netto    
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- -------- -------- -------- -------- 
    1    103  Shayne Rookhuyzen          Veluwe                1975      1e Man       24:41    25:05    25:43  1:15:28  1:15:27  
    2      5  André Plette               Newline Runningteam             2e Man       24:48    25:28    26:04  1:16:19  1:16:19  
    3    104  Mark van Egteren           AV '34                1984      3e Man       25:21    25:32    25:50  1:16:42  1:16:40  
    4    111  W. de Weerdt               Cialfo                1955      1e Man50     25:18    25:54    26:19  1:17:29  1:17:29  
    5    101  Simon Visser               Isala '96             1980      4e Man       26:03    26:25    26:34  1:19:01  1:19:01  
    6     92  Martijn Schakelaar         De Gemzen             1974      5e Man       26:03    26:43    27:14  1:19:58  1:19:57  
    7     96  Andre Knol                 Athlos                1987      6e Man       26:15    27:35    28:26  1:22:16  1:22:16  
    8      1  Wim van Rijswijk           AV '34                1957      2e Man50     27:03    27:33    27:45  1:22:20  1:22:19  
    9     91  Henk van der Plas          Loopgroep Wijbosch    1957      3e Man50     27:02    27:35    27:55  1:22:31  1:22:30  
   10    112  Manfred Boogaard           VAV                   1965      1e Man40     27:51    27:35    27:31  1:22:56  1:22:54  
   11    110  Albert Oldehinkel          Radewijk              1956      4e Man50     27:06    28:18    29:16  1:24:40  1:24:39  
   12      4  Arjan Hofs                 Loopgroep PK          1971      7e Man       28:04    28:25    28:25  1:24:53  1:24:53  
   13     94  Martin Hendriks            De Gemzen             1971      8e Man       27:49    29:12    29:28  1:26:27  1:26:27  
   14    105  Hans Blankestijn           Daventria             1961      2e Man40     28:18    29:02    29:55  1:27:14  1:27:12  
   15    106  Geert de Lange             Athlos                1956      5e Man50     29:31    29:58    30:33  1:30:01  1:29:58  
   16    100  Saskia Schutte             Cialfo                1972      1e Vr 35     29:42    29:47    30:45  1:30:13  1:30:11  
   17    113  Inge van Schaik            Lionitas              1961      2e Vr 35     30:09    30:15    30:25  1:30:48  1:30:44  
   18    116  Toine Poelman              PEC 1910              1957      6e Man50     29:36    30:29    31:17  1:31:21  1:31:18  
   19    488  Marten Bolt                avVN                  1961      3e Man40     30:46    30:57    31:08  1:32:50  1:32:46  
   20    492  Theo Jacobs                Cialfo                          7e Man50     31:22    31:21    31:24  1:34:06  1:33:59  
   21    114  Jan Bogaard                De Gemzen             1951      8e Man50     31:38    31:27    31:13  1:34:17  1:34:03  
   22      7  Tjeerd Popkema             NOP                   1978      9e Man       29:30    33:44    31:34  1:34:47  1:34:47  
   23    108  Arnold Bredewolt           Cialfo                1972     10e Man       32:23    32:07    33:03  1:37:32  1:37:22  
   24    481  Frits Bouwkamp             PEC 1910              1947      9e Man50     32:39    33:14    32:48  1:38:40  1:38:38  
   25      3  Koos Heijmans              PEC 1910              1952     10e Man50     32:56    33:07    33:14  1:39:16  1:39:06  
   26     97  Francien Lenssen           GAC Gemert            1959      3e Vr 35     32:41    33:14    33:36  1:39:30  1:39:30  
   27    102  Rietje Klappe              PEC 1910              1963      4e Vr 35     34:09    35:21    36:12  1:45:41  1:45:40  
   28     99  Martien van Veen           avVN                  1942     11e Man50     35:54    35:57    34:52  1:46:42  1:46:29  
   29    107  Ria van Loon               avVN                  1943      5e Vr 35     34:04    36:54    36:26  1:47:23  1:47:17  
   30     95  Albert Broekhoff           Daventria             1954     12e Man50     34:33    36:08    36:45  1:47:25  1:47:21  
   31    109  Femmie Tuin                avVN                  1954      6e Vr 35     36:51    38:16    40:46  1:55:53  1:55:49  

                           Newline outfit since '81