av "De Gemzen" Heerde
1e wedstrijd Pupillen competitie 2010
am 17.04.2010 in Heerde - Lambert Dijkslagbaan Sportpark Molenbeek
Resultat lijst

Overzicht
pupcomp Jongens PA J11
pupcomp Jongens PA J10
pupcomp Jongens PB J 9
pupcomp Jongens PC J 8
pupcomp Meisjes PA M11
pupcomp Meisjes PA M10
pupcomp Meisjes PB M 9
pupcomp Meisjes PC M 8

pupcomp Jongens PA J11
pupcomp Jongens PA J11 17.04.2010
60 m loop - Ver - Kogel

1. 79 Kok, Niels 1999 NED AV Flevo Delta 1.506 Pkt.
9,6 - 3,98 - 7,41
503 - 514 - 489
2. 82 Bloemert, Johannes 1999 NED AV Flevo Delta 1.427 Pkt.
9,7 - 3,78 - 7,00
487 - 474 - 466
3. 83 Wilbrink, Dele 1999 NED AV Flevo Delta 1.406 Pkt.
9,9 - 3,69 - 7,48
457 - 456 - 493
4. 81 Groot De, Jarno 1999 NED AV Flevo Delta 1.391 Pkt.
9,6 - 3,80 - 6,06
503 - 478 - 410
5. 85 Nefterik van, Cas 1999 NED AV Flevo Delta 1.377 Pkt.
9,4 - 3,64 - 5,84
535 - 446 - 396
6. 106 Beuckens, Luc 1999 NED AV NOP 1.305 Pkt.
10,0 - 3,62 - 6,24
442 - 442 - 421
7. 80 Klinkenberg, Brian 1999 NED AV Flevo Delta 1.244 Pkt.
10,4 - 3,33 - 7,15
386 - 384 - 474
8. 107 Ruisch, Chris 1999 NED AV NOP 1.221 Pkt.
9,8 - 3,45 - 5,00
472 - 408 - 341
9. 111 Bootsma, Sven 1999 NED AV NOP 1.105 Pkt.
10,9 - 2,98 - 7,08
321 - 314 - 470
10. 112 Held, Gerko 1999 NED AV NOP 1.080 Pkt.
10,6 - 3,12 - 5,57
359 - 342 - 379
84 Boon, Scott 1999 NED AV Flevo Delta 0
n.a. - n.a. - n.a.
- -
36 Boeve, Marten 1999 NED Cialfo 0
n.a. - n.a. - n.a.
- -

pupcomp Jongens PA J11 17.04.2010
60 m loop - Ver - Kogel

1. AV Flevo Delta NED 5.730 Pkt.
79 Kok, Niels 1999 1.506 Pkt.
82 Bloemert, Johannes 1999 1.427 Pkt.
83 Wilbrink, Dele 1999 1.406 Pkt.
81 Groot De, Jarno 1999 1.391 Pkt.
2. AV NOP NED 4.711 Pkt.
106 Beuckens, Luc 1999 1.305 Pkt.
107 Ruisch, Chris 1999 1.221 Pkt.
111 Bootsma, Sven 1999 1.105 Pkt.
112 Held, Gerko 1999 1.080 Pkt.

pupcomp Jongens PA J10
pupcomp Jongens PA J10 17.04.2010
60 m loop - Ver - Kogel

1. 22 Mak, Lon 2000 NED AV De Gemzen 1.455 Pkt.
9,5 - 3,80 - 6,87
519 - 478 - 458
2. 105 Schrijver, Remco 2000 NED AV NOP 1.126 Pkt.
9,9 - 3,01 - 5,12
457 - 320 - 349
3. 24 Bootsma, Renger 2000 NED AV De Gemzen 1.109 Pkt.
11,0 - 3,27 - 6,38
308 - 372 - 429
4. 67 Wiertsema, Jarno 2000 NED AV Flevo Delta 1.085 Pkt.
10,8 - 3,31 - 5,46
333 - 380 - 372
5. 70 Oud, Derek 2000 NED AV Flevo Delta 1.040 Pkt.
10,9 - 3,22 - 5,23
321 - 362 - 357
6. 68 Kruithof, Sander 2000 NED AV Flevo Delta 1.038 Pkt.
11,0 - 3,01 - 6,06
308 - 320 - 410
7. 23 Koelma, Sam 2000 NED AV De Gemzen 1.007 Pkt.
10,8 - 3,06 - 5,04
333 - 330 - 344
8. 69 Hilgenkamp, Danil 2000 NED AV Flevo Delta 973 Pkt.
10,4 - 2,91 - 4,24
386 - 300 - 287
9. 26 Peike, Bouke 2000 NED AV De Gemzen 875 Pkt.
10,9 - 2,80 - 4,09
321 - 278 - 276
10. 110 Salverda, Tade 2000 NED AV NOP 846 Pkt.
11,5 - 2,80 - 4,67
250 - 278 - 318
11. 72 Berg van Den, Devin 2000 NED AV Flevo Delta 770 Pkt.
11,6 - 2,59 - 4,35
239 - 236 - 295
12. 37 Loman, Jan Peter 2000 NED Cialfo 680 Pkt.
12,3 - 2,32 - 4,85
167 - 182 - 331
13. 119 Steenkamp, Daan 2000 NED AV De Gemzen 648 Pkt.
12,2 - 2,44 - 3,94
177 - 206 - 265
14. 25 Castrop, Stijn 2000 NED AV De Gemzen 626 Pkt.
12,9 - 2,43 - 4,57
111 - 204 - 311
15. 66 Tiemes, Roeland 2000 NED AV Flevo Delta 579 Pkt.
13,7 - 2,73 - 4,02
44 - 264 - 271
16. 71 Dreuning, Stijn 2000 NED AV Flevo Delta 493 Pkt.
12,3 - 2,05 - 3,11
167 - 128 - 198

pupcomp Jongens PA J10 17.04.2010
60 m loop - Ver - Kogel

1. AV De Gemzen NED 4.446 Pkt.
22 Mak, Lon 2000 1.455 Pkt.
24 Bootsma, Renger 2000 1.109 Pkt.
23 Koelma, Sam 2000 1.007 Pkt.
26 Peike, Bouke 2000 875 Pkt.
2. AV Flevo Delta NED 4.136 Pkt.
67 Wiertsema, Jarno 2000 1.085 Pkt.
70 Oud, Derek 2000 1.040 Pkt.
68 Kruithof, Sander 2000 1.038 Pkt.
69 Hilgenkamp, Danil 2000 973 Pkt.

pupcomp Jongens PB J 9
pupcomp Jongens PB J 9 17.04.2010
1000 m loop - Hoog - Ballwurf 200g

1. 96 Jansen, Julian 2001 NED AV NOP 1.283 Pkt.
3:42,3 - 1,15 - 20,43
507 - 452 - 324
2. 94 Beuckens, Owen 2001 NED AV NOP 1.263 Pkt.
3:44,3 - 1,05 - 25,32
496 - 379 - 388
3. 99 Roossink, Tom 2001 NED AV NOP 1.200 Pkt.
3:57,0 - 1,00 - 28,66
429 - 342 - 429
4. 100 Voesten, Jasper 2001 NED AV NOP 1.109 Pkt.
3:58,1 - 1,00 - 21,86
424 - 342 - 343
5. 98 Maanen van, Roel 2001 NED AV NOP 1.039 Pkt.
4:04,0 - 1,00 - 18,87
396 - 342 - 301
6. 62 Homma, Daan 2001 NED AV Flevo Delta 905 Pkt.
4:09,6 - 0,90 - 16,49
370 - 269 - 266
7. 63 Peeters, Michael 2001 NED AV Flevo Delta 893 Pkt.
4:07,7 - 0,85 - 17,59
379 - 232 - 282
8. 95 Boersma, Robin 2001 NED AV NOP 794 Pkt.
3:57,5 - 0,80 - 10,97
427 - 196 - 171
9. 118 Hanekamp, Steven 2001 NED AV De Gemzen 789 Pkt.
4:22,0 - 0,75 - 19,61
318 - 159 - 312
10. 19 Van der Most, Matthias 2001 NED AV De Gemzen 717 Pkt.
4:32,5 - 0,90 - 10,93
277 - 269 - 171
11. 97 Huisman, Patrick 2001 NED AV NOP 650 Pkt.
4:42,6 - 0,90 - 9,39
241 - 269 - 140

pupcomp Jongens PB J 9 17.04.2010
1000 m loop - Hoog - Ballwurf 200g

1. AV NOP NED 4.855 Pkt.
96 Jansen, Julian 2001 1.283 Pkt.
94 Beuckens, Owen 2001 1.263 Pkt.
99 Roossink, Tom 2001 1.200 Pkt.
100 Voesten, Jasper 2001 1.109 Pkt.

pupcomp Jongens PC J 8
pupcomp Jongens PC J 8 17.04.2010
40 m loop - Ver - Ballwurf 200g

1. 12 Potkamp, Leroy 2002 NED AV De Gemzen 944 Pkt.
7,5 - 3,01 - 13,74
403 - 320 - 221
2. 56 Ham, Jelmer 2002 NED AV Flevo Delta 939 Pkt.
7,4 - 2,61 - 17,21
422 - 240 - 277
3. 108 Wit De, Florenz 2002 NED AV Flevo Delta 928 Pkt.
7,6 - 2,82 - 16,17
385 - 282 - 261
4. 53 Groot De, Kjell 2002 NED AV Flevo Delta 901 Pkt.
8,5 - 3,11 - 20,02
243 - 340 - 318
5. 11 Van den Berg, Mark 2002 NED AV De Gemzen 777 Pkt.
7,8 - 2,19 - 16,80
351 - 156 - 270
6. 9 Van Trier, Daan 2002 NED AV De Gemzen 679 Pkt.
8,9 - 2,85 - 12,66
189 - 288 - 202
7. 10 Schuurman, Thom 2002 NED AV De Gemzen 654 Pkt.
9,2 - 2,70 - 15,21
151 - 258 - 245
8. 48 Visser, Kyano 2003 NED AV Flevo Delta 605 Pkt.
8,6 - 2,33 - 12,07
229 - 184 - 192
9. 49 Hogers, Niels 2003 NED AV Flevo Delta 596 Pkt.
8,5 - 2,31 - 11,06
243 - 180 - 173
10. 47 Hilgenkamp, Wouter 2003 NED AV Flevo Delta 557 Pkt.
8,9 - 2,24 - 12,62
189 - 166 - 202
11. 52 Stege van De, Robin 2002 NED AV Flevo Delta 547 Pkt.
9,7 - 2,36 - 16,39
93 - 190 - 264
12. 54 Dreuning, Rens 2002 NED AV Flevo Delta 451 Pkt.
9,7 - 2,45 - 9,90
93 - 208 - 150
13. 55 Dongen van, Joep 2002 NED AV Flevo Delta 366 Pkt.
8,9 - 1,72 - 8,19
189 - 62 - 115
14. 18 Roest, Maarten 2002 NED AV De Gemzen 149 Pkt.
- - 9,84
- - 149

pupcomp Jongens PC J 8 17.04.2010
40 m loop - Ver - Ballwurf 200g

1. AV Flevo Delta I NED 3.373 Pkt.
56 Ham, Jelmer 2002 939 Pkt.
108 Wit De, Florenz 2002 928 Pkt.
53 Groot De, Kjell 2002 901 Pkt.
48 Visser, Kyano 2003 605 Pkt.
2. AV De Gemzen NED 3.054 Pkt.
12 Potkamp, Leroy 2002 944 Pkt.
11 Van den Berg, Mark 2002 777 Pkt.
9 Van Trier, Daan 2002 679 Pkt.
10 Schuurman, Thom 2002 654 Pkt.
3. AV Flevo Delta II NED 2.151 Pkt.
49 Hogers, Niels 2003 596 Pkt.
47 Hilgenkamp, Wouter 2003 557 Pkt.
52 Stege van De, Robin 2002 547 Pkt.
54 Dreuning, Rens 2002 451 Pkt.

pupcomp Meisjes PA M11
pupcomp Meisjes PA M11 17.04.2010
Hoog - Ballwurf 200g - 1000 m loop

1. 74 Kruit, Myrthe 1999 NED AV Flevo Delta 1.306 Pkt.
1,25 - 20,24 - 3:51,2
526 - 321 - 459
2. 102 Beuling, Rianne 1999 NED AV NOP 1.228 Pkt.
1,15 - 22,63 - 3:58,3
452 - 353 - 423
3. 104 Schoop, Manon 1999 NED AV NOP 1.205 Pkt.
1,15 - 19,70 - 3:54,9
452 - 313 - 440
4. 77 Bruggink, Sharon 1999 NED AV Flevo Delta 1.176 Pkt.
1,20 - 17,88 - 4:03,1
489 - 287 - 400
5. 7 Broeke Ten, Myrthe 1999 NED AV De Gemzen 1.107 Pkt.
1,10 - 18,57 - 4:04,4
416 - 297 - 394
6. 116 Hilderink, Imke 1999 NED AV NOP 1.079 Pkt.
1,05 - 17,07 - 3:57,8
379 - 275 - 425
7. 103 Meinders, Esmay 1999 NED AV NOP 982 Pkt.
1,00 - 18,59 - 4:15,9
342 - 297 - 343
8. 35 Dalfsen van, Femke 1999 NED AV De Gemzen 922 Pkt.
1,05 - 14,25 - 4:23,2
379 - 230 - 313
9. 8 Bagerman, Mandy 1999 NED AV De Gemzen 919 Pkt.
0,95 - 16,56 - 4:15,3
306 - 267 - 346
10. 32 Morsink, Maud 1999 NED AV De Gemzen 918 Pkt.
1,05 - 15,55 - 4:29,7
379 - 251 - 288
11. 33 Yaqobi, Morsal 1999 NED AV De Gemzen 913 Pkt.
1,05 - 13,19 - 4:21,1
379 - 212 - 322
12. 29 Ketelaar, Emma 1999 NED AV De Gemzen 889 Pkt.
1,00 - 10,17 - 4:05,1
342 - 156 - 391
13. 76 Groningen van, Lisette 1999 NED AV Flevo Delta 849 Pkt.
0,95 - 14,05 - 4:22,3
306 - 226 - 317
14. 31 Beelen, Esra 1999 NED AV De Gemzen 816 Pkt.
1,00 - 17,22 - 4:55,9
342 - 277 - 197
15. 78 Kerremans, Steffi 1999 NED AV Flevo Delta 814 Pkt.
0,95 - 12,85 - 4:25,9
306 - 206 - 302
16. 34 Stijf, Lisa 1999 NED AV De Gemzen 802 Pkt.
0,95 - 16,87 - 4:47,5
306 - 272 - 224
17. 73 Velde van De, Anniek 1999 NED AV Flevo Delta 772 Pkt.
1,00 - 14,03 - 4:53,8
342 - 226 - 204
18. 30 Visser, Roos 1999 NED AV De Gemzen 741 Pkt.
1,00 - 16,04 - 5:15,0
342 - 259 - 140
19. 115 Boven van, Carlijn 1999 NED AV De Gemzen 569 Pkt.
0,80 - 11,54 - 4:57,8
196 - 182 - 191
75 Homma, Tessa 1999 NED AV Flevo Delta 0
1,10 - 18,04 - n.a.
416 - 289 -
38 Slijkhuis, Laura 1999 NED Cialfo 0
n.a. - n.a. - n.a.
- -

pupcomp Meisjes PA M11 17.04.2010
Hoog - Ballwurf 200g - 1000 m loop

1. 117 Timmer, Maaike 1999 NED AV Flevo Delta 1.034 Pkt.
1,05 - 19,73 - 4:16,5
379 - 314 - 341

pupcomp Meisjes PA M11 17.04.2010
Hoog - Ballwurf 200g - 1000 m loop

1. AV NOP NED 4.494 Pkt.
102 Beuling, Rianne 1999 1.228 Pkt.
104 Schoop, Manon 1999 1.205 Pkt.
116 Hilderink, Imke 1999 1.079 Pkt.
103 Meinders, Esmay 1999 982 Pkt.
2. AV Flevo Delta NED 4.365 Pkt.
74 Kruit, Myrthe 1999 1.306 Pkt.
77 Bruggink, Sharon 1999 1.176 Pkt.
117 Timmer, Maaike 1999 1.034 Pkt.
76 Groningen van, Lisette 1999 849 Pkt.
3. AV De Gemzen I NED 3.866 Pkt.
7 Broeke Ten, Myrthe 1999 1.107 Pkt.
35 Dalfsen van, Femke 1999 922 Pkt.
8 Bagerman, Mandy 1999 919 Pkt.
32 Morsink, Maud 1999 918 Pkt.
4. AV De Gemzen II NED 3.420 Pkt.
33 Yaqobi, Morsal 1999 913 Pkt.
29 Ketelaar, Emma 1999 889 Pkt.
31 Beelen, Esra 1999 816 Pkt.
34 Stijf, Lisa 1999 802 Pkt.

pupcomp Meisjes PA M10
pupcomp Meisjes PA M10 17.04.2010
Hoog - Ballwurf 200g - 1000 m loop

1. 27 Doornwaard, Floor 2000 NED AV De Gemzen 1.203 Pkt.
1,15 - 20,42 - 3:57,3
452 - 323 - 428
2. 101 Houwer, Marit 2000 NED AV NOP 930 Pkt.
1,00 - 13,22 - 4:08,3
342 - 212 - 376
3. 64 Klaver, Jacqueline 2000 NED AV Flevo Delta 896 Pkt.
0,90 - 17,16 - 4:14,0
269 - 276 - 351
4. 4 Visser, Cato 2000 NED AV De Gemzen 803 Pkt.
1,05 - 12,56 - 4:47,9
379 - 201 - 223
5. 65 Siebels, Kelly 2000 NED AV Flevo Delta 760 Pkt.
0,95 - 13,09 - 4:41,8
306 - 210 - 244
6. 1 Hanekamp, Marit 2000 NED AV De Gemzen 724 Pkt.
0,90 - 13,25 - 4:42,3
269 - 213 - 242
7. 5 Veldhuizen, Eline 2000 NED AV De Gemzen 722 Pkt.
0,90 - 12,05 - 4:36,6
269 - 191 - 262
8. 39 Verhaaf, Sanne 2000 NED Cialfo 693 Pkt.
1,05 - 14,59 - 5:38,4
379 - 235 - 79
9. 3 Ruiter De, Esme 2000 NED AV De Gemzen 689 Pkt.
0,95 - 9,89 - 4:44,8
306 - 150 - 233
10. 40 Hulst van Der, Eva 2000 NED Cialfo 650 Pkt.
0,75 - 10,14 - 4:17,7
159 - 155 - 336
6 Bagerman, Fleur 2000 NED AV De Gemzen 0
n.a. - n.a. - n.a.
- -
28 Van den Berg, Karin 2000 NED AV De Gemzen 0
1,15 - 19,44 - n.a.
452 - 310 -
2 Tessemaker, Tirza 2000 NED AV De Gemzen 0
0,95 - 16,32 - n.a.
306 - 263 -
113 Nijhoff, Esmee 2000 NED Cialfo 0
n.a. - 8,66 - 5:32,9
- 125 - 93

pupcomp Meisjes PA M10 17.04.2010
Hoog - Ballwurf 200g - 1000 m loop

1. AV De Gemzen NED 3.452 Pkt.
27 Doornwaard, Floor 2000 1.203 Pkt.
4 Visser, Cato 2000 803 Pkt.
1 Hanekamp, Marit 2000 724 Pkt.
5 Veldhuizen, Eline 2000 722 Pkt.

pupcomp Meisjes PB M 9
pupcomp Meisjes PB M 9 17.04.2010
1000 m loop - Hoog - Ballwurf 200g

1. 92 Guchte van Der, Esmee 2001 NED AV NOP 872 Pkt.
4:34,0 - 1,05 - 13,71
272 - 379 - 221
2. 57 Kruit, Elyse 2001 NED AV Flevo Delta 815 Pkt.
4:41,8 - 0,90 - 18,95
244 - 269 - 302
3. 60 Zomerman, Janice 2001 NED AV Flevo Delta 811 Pkt.
4:28,0 - 0,95 - 13,16
294 - 306 - 211
3. 41 Bartelds, Ella 2001 NED Cialfo 811 Pkt.
4:32,0 - 0,95 - 14,06
279 - 306 - 226
5. 93 Hegeman, Aniek 2001 NED AV NOP 785 Pkt.
4:24,6 - 0,90 - 12,98
308 - 269 - 208
6. 91 Goot van Der, Lisa 2001 NED AV NOP 761 Pkt.
4:25,6 - 0,85 - 13,98
304 - 232 - 225
7. 90 Brands, Renate 2001 NED AV NOP 740 Pkt.
4:29,4 - 0,80 - 15,83
289 - 196 - 255
8. 58 Oostveen, Ruth 2001 NED AV Flevo Delta 696 Pkt.
4:47,2 - 0,95 - 10,64
225 - 306 - 165
9. 20 Reurink, Iris 2001 NED AV De Gemzen 626 Pkt.
4:46,5 - 0,85 - 10,69
228 - 232 - 166
10. 114 Amo, Joy 2001 NED AV De Gemzen 546 Pkt.
5:19,8 - 0,90 - 9,88
127 - 269 - 150
11. 21 Berkenbosch Maartje, Maartje 2001 NED AV De Gemzen 514 Pkt.
5:11,8 - 0,80 - 10,84
149 - 196 - 169
12. 61 Wilbrink, Layo 2001 NED AV Flevo Delta 422 Pkt.
5:36,3 - 0,75 - 11,38
84 - 159 - 179
59 Doorneweert, Lieke 2001 NED AV Flevo Delta 0
n.a. - n.a. - n.a.
- -

pupcomp Meisjes PB M 9 17.04.2010
1000 m loop - Hoog - Ballwurf 200g

1. AV NOP NED 3.158 Pkt.
92 Guchte van Der, Esmee 2001 872 Pkt.
93 Hegeman, Aniek 2001 785 Pkt.
91 Goot van Der, Lisa 2001 761 Pkt.
90 Brands, Renate 2001 740 Pkt.
2. AV Flevo Delta NED 2.744 Pkt.
57 Kruit, Elyse 2001 815 Pkt.
60 Zomerman, Janice 2001 811 Pkt.
58 Oostveen, Ruth 2001 696 Pkt.
61 Wilbrink, Layo 2001 422 Pkt.

pupcomp Meisjes PC M 8
pupcomp Meisjes PC M 8 17.04.2010
40 m loop - Ver - Ballwurf 200g

1. 88 Schoop, Anouk 2002 NED AV NOP 1.045 Pkt.
7,1 - 3,13 - 13,73
480 - 344 - 221
2. 42 Emmerik van, Desi 2002 NED Cialfo 972 Pkt.
7,2 - 3,02 - 11,97
460 - 322 - 190
3. 109 Berg van De, Sophie 2002 NED AV NOP 962 Pkt.
7,3 - 2,87 - 14,30
440 - 292 - 230
4. 43 Emmerik van, Emma 2002 NED Cialfo 871 Pkt.
7,5 - 2,63 - 13,89
403 - 244 - 224
5. 89 Voesten, Nienke 2002 NED AV NOP 791 Pkt.
8,0 - 2,50 - 15,79
318 - 218 - 255
6. 87 Nekker De, Isabel 2002 NED AV NOP 650 Pkt.
8,8 - 2,65 - 12,51
202 - 248 - 200
7. 46 Maasland, Marike 2002 NED Cialfo 648 Pkt.
7,5 - 2,26 - 6,49
403 - 170 - 75
8. 13 Castrop, Judith 2002 NED AV De Gemzen 609 Pkt.
9,2 - 2,18 - 19,05
151 - 154 - 304
9. 17 Van Beek, Melissa 2002 NED AV De Gemzen 598 Pkt.
8,1 - 2,06 - 10,65
303 - 130 - 165
10. 51 Taylor, Cassedy 2002 NED AV Flevo Delta 555 Pkt.
8,4 - 2,18 - 9,56
257 - 154 - 144
11. 15 Renshoff, Myrthe 2002 NED AV De Gemzen 543 Pkt.
8,5 - 2,21 - 9,39
243 - 160 - 140
12. 45 Wit De, Ingeborg 2003 NED AV Flevo Delta 500 Pkt.
8,9 - 2,23 - 9,73
189 - 164 - 147
13. 16 Veldhuizen, Rosanne 2002 NED AV De Gemzen 411 Pkt.
12,2 - 2,63 - 10,75
0 - 244 - 167
14. 50 Harleman, Carmen 2002 NED AV Flevo Delta 407 Pkt.
9,0 - 1,91 - 8,95
176 - 100 - 131
15. 86 Houwer, Nienke 2003 NED AV NOP 404 Pkt.
9,2 - 2,08 - 8,41
151 - 134 - 119
16. 14 Hanekamp, Tessa 2002 NED AV De Gemzen 371 Pkt.
9,2 - 1,90 - 8,52
151 - 98 - 122
17. 44 Koll, Nina 2002 NED Cialfo 185 Pkt.
10,0 - 1,69 - 6,19
62 - 56 - 67
18. 20 Reurink, Iris 2001 NED AV De Gemzen 166 Pkt.
- - 10,69
- - 166

pupcomp Meisjes PC M 8 17.04.2010
40 m loop - Ver - Ballwurf 200g

1. AV NOP NED 3.448 Pkt.
88 Schoop, Anouk 2002 1.045 Pkt.
109 Berg van De, Sophie 2002 962 Pkt.
89 Voesten, Nienke 2002 791 Pkt.
87 Nekker De, Isabel 2002 650 Pkt.
2. Cialfo NED 2.676 Pkt.
42 Emmerik van, Desi 2002 972 Pkt.
43 Emmerik van, Emma 2002 871 Pkt.
46 Maasland, Marike 2002 648 Pkt.
44 Koll, Nina 2002 185 Pkt.
3. AV De Gemzen NED 2.161 Pkt.
13 Castrop, Judith 2002 609 Pkt.
17 Van Beek, Melissa 2002 598 Pkt.
15 Renshoff, Myrthe 2002 543 Pkt.
16 Veldhuizen, Rosanne 2002 411 Pkt.
Pendel Estafette 4 x 40 meter Meisjes pupillen C
1 av NOP 33.6 sec
2 Cialfo 37.7 sec
3 De Gemzen 39.2 sec
Pendel Estafette 4 x 40  meter Jongens pupillen C
1e serie
1 De Genmzen 1 35.4 sec
2 Flevo Delta 1 40.8 sec
2e serie
1 Flevo Delta 2 34.2 sec
2 Flevo Delta 3 39.8 sec
Pendel Estafette 4 x 40  meter Meisjes pupillen B
1e serie
1 av NOP 31.9 sec
2 Flevo Delta 34,7 sec
2e serie
1 av NOP 33.2 sec
2 De Gemzen 34.4 sec
Pendel Estafette 4 x 40  meter Jongens pupillen B
1 Flevo Delta 33.7 sec
2 De Gemzen 44.0 sec
4 x 60 meter estafette Meisjes Pupillen A
1e serie
1 av NOP 38.1 sec
2 De Gemzen 1 42.3 sec
3 Flevo Delta 1 45.5 sec
4 De Gemzen 2 46.0 sec
2e serie
1 Flevo Delta 2 38.2 sec
2 De Gemzen 3 39.4 sec
3 De Gemzen 4 43.3 sec
4 Cialfo 44.8 sec
4 x 60 meter estafette Jongens Pupillen A
1e serie
1 av NOP 40.2 sec
2 De Gemzen 43.3 sec
3 Flevo Delta 2 43.7 sec
4 Flevo Delta 1 44.0 sec
2e serie
1 Flevo Delta 3 36.7 sec
2 Flevo Delta 4 40.8 sec
3 De Gemzen MPA 42.3 sec

Samegesteld door COSA WIN 2.0.7 -- COSA-Software, Berggartenstr. 5a, D-38271 Baddeckenstedt
eMail: RenzieSoft@aol.com Home-PAGE: www.cosa-software.de
Lizenziert fr: GE/21411 AV 'De Gemzen' Heerde