Uitslagen 28e Koninklijke van der Most gala 2007   

Jongens pupillen C

Pl.Naamvereniginggeb30mVerspringenHoogspringenptn
1 Lťon Mak AV De Gemzen 2000 6.03 4.58 0.85 1346 ptn
2 Leon Sariman av PEC 1910 2000 6.05 4.38 0.90 1338 ptn
3 Victor Sagel Isala '96 2000 6.76 4.08 0.80 1057 ptn
4 Levi Abma Isala '96 2000 6.77 4.10 0.75 1022 ptn
5 Sven Hellendoorn Isala '96 2000 6.84 3.46 0.85 954 ptn
6 Levien v/d Woerd av PEC 1910 2000 6.67 4.15 0.60 941 ptn
7 Huub van der Gulik Isala '96 2000 6.53 3.63 0.60 864 ptn
8 Falko Schouten Isala '96 2000 6.78 2.99 0.75 798 ptn
9 Erik Wind Isala '96 2000 6.90 2.84 0.70 709 ptn
10 Robin v/d Stege Flevo Delta 2002 7.90 2.34 0.60 379 ptn

Meisjes pupillen C

Pl.Naamvereniginggeb30mBalstotenHoogspringenptn
1 Karin van den Berg AV De Gemzen 2000 6.17 4.29 0.95 1329 ptn
2 Mila Koster Isala '96 2000 6.21 3.36 0.85 1060 ptn
3 Lisa van Reem Isala '96 2000 6.12 3.14 0.85 1037 ptn
4 Sanne Nieman av PEC 1910 2000 6.32 3.55 0.75 1001 ptn
5 Floor Doornwaard AV De Gemzen 2000 6.05 3.20 0.75 992 ptn
6 Manon Los Isala '96 2001 6.60 3.57 0.80 985 ptn
7 Esther Meijberg AV Athlos 2000 6.32 3.63 0.70 980 ptn
8 Maran Kremer McDonald's AV de Sprinter 2000 6.71 3.58 0.75 929 ptn
9 Tirza Tessemaker AV De Gemzen 2000 6.98 3.40 0.65 771 ptn
10 Ella Bartelds Cialfo 2001 7.11 3.31 0.70 766 ptn
11 Nova Abma Isala '96 2000 7.16 3.05 0.70 706 ptn
12 Isa Vorsselman Isala '96 2000 7.07 2.30 0.85 681 ptn
13 Jorianne Renkema AV NOP 2000 7.05 3.19 0.60 680 ptn
14 Rosa de Jong av PEC 1910 2000 6.89 2.66 0.70 675 ptn
15 Marit Hanekamp AV De Gemzen 2000 7.04 2.45 0.65 570 ptn
16 Renate Brands AV NOP 2001 dns 3.55 0.70 550 ptn
17 Merith van Lohuizen av De Gemzen 2001 7.53 2.37 0.70 512 ptn
18 Simone Smit Isala '96 2000 6.82 1.67 0.65 454 ptn
19 Marit Hoogeveen av De Gemzen 2001 8.08 2.45 0.65 414 ptn
20 Eva van de Beek av De Gemzen 2001 7.83 1.79 0.55 242 ptn
21 Eva v/d Hulst Cialfo 2000 dns 0 ptn

Jongens pupillen B

Pl.Naamvereniginggeb30mHoogspringenKogelstotenptn
1 Luuk Peters AV PEC 1910 1999 5.57 1.10 5.14 1363 ptn
2 Scott Boon AV Athlos 1999 5.49 1.00 5.20 1316 ptn
3 Richard Meuleman Isala '96 1999 5.65 1.00 5.64 1300 ptn
4 Floris Timmer Cialfo 1999 5.56 0.95 4.80 1232 ptn
5 Niels Kok AV Flevo Delta 1999 5.92 1.00 4.88 1181 ptn
6 Joep Dijkstra Isala '96 1999 5.87 0.95 4.84 1154 ptn
7 Niels Wiegman AV PEC 1910 1999 6.01 1.00 4.63 1142 ptn
8 Julian Hellendoorn Isala '96 1999 6.11 1.00 4.68 1122 ptn
9 Robert Los Isala '96 1999 6.02 0.95 4.88 1121 ptn
10 Jarno de Groot AV Flevo Delta 1999 5.86 0.90 4.58 1101 ptn
11 Dele Wilbrink AV Flevo Delta 1999 6.03 0.95 3.94 1050 ptn
12 Bram Doreleijers AV Athlos 1999 6.16 0.90 4.32 1012 ptn
13 Christian Koot McDonald's AV de Sprinter 1999 6.13 0.85 4.02 959 ptn
14 Chris Ruisch AV NOP 1999 6.29 0.90 3.80 944 ptn
15 Jeen den Boer AV PEC 1910 1999 6.47 0.85 4.37 912 ptn
16 Jasper Hoogeveen AV De Gemzen 1999 6.32 0.90 3.30 898 ptn
17 Peter Afman AV PEC 1910 1999 5.76 4.97 885 ptn
18 Han van de Beek AV De Gemzen 1999 6.32 0.75 4.02 845 ptn
19 Merijn Logtenberg AV PEC 1910 1999 6.64 0.80 3.86 804 ptn
20 Louis Wibier Cialfo 1999 6.88 0.75 2.97 649 ptn
21 Tim Bakker AV Athlos 1999 dns 0 ptn

Meisjes pupillen B

Pl.Naamvereniginggeb30mHoogspringenKogelstotenptn
1 Eva Nijenhuis AV PEC 1910 1999 5.70 1.00 4.08 1179 ptn
2 Shanaya Emanuelson AV NOP 1999 5.62 0.90 4.67 1170 ptn
3 Irene Bijman Isala '96 1999 5.89 1.00 3.99 1124 ptn
4 Sanne van den Brink AV Athlos 1999 6.04 0.95 4.47 1087 ptn
5 Nienke Cornelissen AV Athlos 1999 5.81 0.90 4.21 1087 ptn
6 Rianne Beuling AV NOP 1999 5.81 0.85 4.21 1050 ptn
7 Manon Schoop AV NOP 1999 5.72 0.90 3.42 1049 ptn
8 Rebecca v/d Brink AV Athlos 1999 6.09 0.95 3.30 985 ptn
9 Myrthe ten Broeke AV De Gemzen 1999 6.13 0.90 3.77 977 ptn
10 Amber Schouten Isala '96 1999 6.11 0.95 3.16 969 ptn
11 Ilse van der Moolen AV PEC 1910 1999 6.10 0.90 3.33 948 ptn
12 Sharon van Dam AV Athlos 1999 6.15 0.80 4.35 943 ptn
13 Daphne Dikkers McDonald's AV de Sprinter 1999 6.33 0.85 3.99 913 ptn
14 Marit Kattenberg Isala '96 1999 6.22 0.85 3.65 910 ptn
15 Emma Mol AV Athlos 1999 6.38 0.90 3.60 909 ptn
16 Ilham Tamrouti Isala '96 1999 5.96 0.00 5.43 866 ptn
17 Jessie Kanis Isala '96 1999 6.60 0.80 4.37 850 ptn
18 Sophie Kramer AV PEC 1910 1999 6.41 0.80 3.82 848 ptn
19 Suzanne Warringa AV PEC 1910 1999 6.18 0.80 2.90 820 ptn
20 Maud Morsink AV De Gemzen 1997 6.41 0.85 3.01 817 ptn
21 Roos Visser AV De Gemzen 1999 6.41 0.85 2.94 811 ptn
22 Ilse van Huffelen AV De Gemzen 1999 6.85 0.90 3.00 767 ptn
23 Isa de Jong AV PEC 1910 1999 6.41 0.80 2.81 763 ptn
24 Amanda Zwier AV Flevo Delta 1999 6.59 0.85 2.66 748 ptn
25 Rosalien Braakman Isala '96 1999 6.71 0.80 2.82 704 ptn
26 Esra Beelen AV De Gemzen 1999 6.40 0.65 1.77 550 ptn
27 Marleen Bakker AV PEC 1910 1999 6.68 0.70 1.94 549 ptn
28 Laura Slijkhuis Cialfo 1999 6.90 3.44 526 ptn
29 Bahar Behmanenh av De Gemzen 1999 6.95 0.60 2.24 458 ptn
30 CamŤl Rozendal AV De Gemzen 1999 dns 0 ptn
31 Liset van der Hulst Cialfo 1999 dns 0 ptn

Jongens pupillen A(1e jrs)

Pl.Naamvereniginggeb30mHoogspringenKogelstotenptn
1 Joost Jansen AV Athlos 1998 5.50 1.10 5.68 1418 ptn
2 Harm Prins Isala '96 1998 5.61 1.10 5.06 1346 ptn
3 Rik Albers Isala '96 1998 5.69 1.10 5.38 1346 ptn
4 Sam Husken AV Athlos 1998 5.96 1.00 5.79 1231 ptn
5 Arnout Mak AV De Gemzen 1998 6.06 1.05 4.76 1176 ptn
6 Jasper Ruitenberg AV PEC 1910 1998 5.95 0.95 5.45 1175 ptn
7 Derk Witman av De Gemzen 1998 6.08 0.95 5.61 1155 ptn
8 Rajco de Vries AV PEC 1910 1998 5.85 1.00 4.26 1154 ptn
9 Jonne Luiten AV PEC 1910 1998 6.05 1.00 4.75 1141 ptn
10 Sven Hakvoort AV PEC 1910 1998 5.72 0.90 4.55 1135 ptn
11 Marin Timmer AV Athlos 1998 6.19 0.95 5.54 1126 ptn
12 Jeroen Poelert AV Athlos 1998 6.03 0.80 4.83 1005 ptn
13 Jorg Visser AV Athlos 1998 6.22 0.90 4.08 981 ptn
14 Daan Bijsterbosch AV De Gemzen 1998 6.08 0.85 4.03 972 ptn
15 Jeroen Dekker AV Athlos 1998 6.36 0.85 3.88 898 ptn
16 Marten Stiekema av pec 1910 1998 6.97 0.80 4.92 821 ptn
17 Marc Diphoorn AV NOP 1998 6.41 0.75 3.95 821 ptn
18 Wim Haring AV PEC 1910 1998 dns 0 ptn
19 Nash van der Velden AV Flevo Delta 1998 dns 0 ptn

Jongens pupillen A(2e jrs)

Pl.Naamvereniginggeb30mHoogspringenKogelstotenptn
1 Joost Visser AV Athlos 1997 5.26 1.20 7.71 1681 ptn
2 Erwin Kok AV Flevo Delta 1997 5.32 1.20 7.23 1636 ptn
3 Chris Fidder Isala '96 1997 5.49 1.25 7.42 1634 ptn
4 Maik Scholten AV De Gemzen 1997 5.48 1.25 6.27 1570 ptn
5 Jasper Bruggeman AV De Gemzen 1997 5.41 1.20 6.12 1544 ptn
6 Ivan Feitsma AV Athlos 1997 5.28 1.10 6.25 1517 ptn
7 Job Lodder AV Athlos 1997 5.71 1.20 6.01 1455 ptn
8 Niek Veen AV Athlos 1997 5.71 1.15 6.49 1447 ptn
9 Daan Terluin AV NOP 1997 5.59 1.15 5.75 1433 ptn
10 Ricardo Renkema AV NOP 1997 5.86 1.10 7.36 1422 ptn
11 Alexander Rusconi AV De Gemzen 1997 5.52 1.00 6.40 1382 ptn
12 Neflin de Weerdt Athlos 1997 5.53 1.05 5.39 1353 ptn
13 Niels van Lohuizen AV De Gemzen 1997 5.80 1.10 4.88 1285 ptn
14 Coen Doreleijers AV Athlos 1997 5.69 1.00 5.17 1259 ptn
15 Matthieu van den Broeke AV De Gemzen 1997 5.73 0.95 5.70 1247 ptn
16 Stefan Reurink AV De Gemzen 1997 6.10 1.05 5.68 1228 ptn
17 Rutger Bouw AV Athlos 1997 5.91 1.00 3.90 1112 ptn
18 Bas Balster AV De Gemzen 1997 6.42 0.95 4.60 1012 ptn
19 DaniŽl Spoelder AV Athlos 1997 6.37 0.90 4.51 980 ptn
20 Thomas van der Meulen AV NOP 1997 6.30 0.90 4.25 976 ptn
21 Thomas Spierenburg Cialfo 1997 6.01 4.39 782 ptn
22 Sander van Huffelen AV De Gemzen 1997 dns 0 ptn

Meisjes pupillen A(1e jrs)

Pl.Naamvereniginggeb30mHoogspringenKogelstotenptn
1 Lena Kater AV PEC 1910 1998 5.50 1.15 6.06 1478 ptn
2 CŤline den Bremer AV PEC 1910 1998 5.43 1.25 4.55 1472 ptn
3 Marit Fiechter AV PEC 1910 1998 5.92 1.10 4.83 1252 ptn
4 Bo Burgmeijer AV De Gemzen 1998 5.75 1.00 4.83 1220 ptn
5 Lina Dokter AV PEC 1910 1998 5.99 1.00 5.60 1212 ptn
6 Lieke Veldhuizen AV Athlos 1998 5.81 0.95 5.43 1209 ptn
7 Heleen Bruintjes AV NOP 1998 5.75 0.95 5.05 1199 ptn
8 Madelon Liefers AV De Gemzen 1998 5.89 1.00 5.00 1196 ptn
9 Lisa van Marle Isala '96 1998 6.05 1.00 5.32 1180 ptn
10 Eva van der Loos AV PEC 1910 1998 6.07 1.00 5.11 1161 ptn
11 Elsbeth Noppers Cialfo 1998 6.02 1.00 4.76 1149 ptn
12 Sanne Wendt AV PEC 1910 1998 6.18 1.00 5.20 1142 ptn
13 Kirsten Wind Isala '96 1998 6.00 0.95 4.85 1124 ptn
14 Maartje Oostveen AV Flevo Delta 1998 6.00 1.00 4.29 1120 ptn
15 Larisse Benek AV Athlos 1998 5.74 1.00 3.45 1119 ptn
16 Marieke Schoonenberg AV Athlos 1998 5.74 0.90 4.32 1113 ptn
17 Celine van de Guchte AV NOP 1998 5.73 0.95 3.77 1112 ptn
18 Amber JurriŽns Cialfo 1998 6.13 1.00 3.72 1046 ptn
19 Maaike Keddeman AV De Gemzen 1998 5.75 0.85 3.81 1035 ptn
20 Benthe Gaasbeek AV PEC 1910 1998 6.03 0.90 3.60 986 ptn
21 Julia Lubbinge Cialfo 1998 6.47 0.95 4.33 983 ptn
22 Ascha van Leusen AV PEC 1910 1998 6.02 0.85 3.92 977 ptn
23 Manon Veldhuis Cialfo 1998 6.15 0.85 4.30 976 ptn
24 Davenly Corjanus AV Flevo Delta 1998 6.43 0.90 4.34 955 ptn
25 Martha Tiel Groenestege AV PEC 1910 1998 6.03 0.85 3.36 930 ptn
26 Esther Sleurink Isala '96 1998 6.21 0.90 3.11 905 ptn
27 eva Meijberg AV Athlos 1998 5.75 5.08 895 ptn
28 Silvia Veldhuis Cialfo 1998 6.50 0.75 3.77 788 ptn
29 Renee Temmen Cialfo 1998 6.45 0.75 3.59 783 ptn
30 Lisanne van der Stege AV Flevo Delta 1998 7.00 0.80 3.13 678 ptn
31 Celine Heuving Cialfo 1998 6.32 3.76 666 ptn
32 Jasmijn Sage Isala '96 1998 7.37 0.75 3.86 640 ptn
33 Emma van Leeuwen AV De Gemzen 1998 dns 0 ptn
34 Anouk Hoeve AV Athlos 1998 dns 0 ptn

Meisjes pupillen A(2e jrs)

Pl.Naamvereniginggeb30mHoogspringenKogelstotenptn
1 Suzanne Boone Isala '96 1997 5.19 1.20 6.71 1646 ptn
2 Jessie Tijbout Isala '96 1997 5.22 1.15 7.11 1623 ptn
3 Zillah Cornelissen Nijmegen Atletiek 1997 5.52 1.15 7.51 1556 ptn
4 Natascha Fedder AV Iphitos 1997 5.41 1.10 6.63 1502 ptn
5 Mylena Floor AV PEC 1910 1997 5.51 1.15 5.92 1466 ptn
6 Ruth Vosselman Isala '96 1997 5.53 1.15 5.61 1440 ptn
7 Nadja Vollema AV Athlos 1997 5.44 1.05 6.23 1432 ptn
8 Hannah Koster Isala '96 1997 5.55 1.10 5.63 1401 ptn
9 Meike Robaard McDonald's AV de Sprinter 1997 5.44 1.05 5.35 1377 ptn
10 Kelly Cornelissen AV De Gemzen 1997 5.69 1.10 5.66 1365 ptn
11 Lisa Nieuwmans AV PEC 1910 1997 5.68 1.10 5.55 1361 ptn
12 Eva Peters AV PEC 1910 1997 5.62 1.05 5.80 1355 ptn
13 Iris Keizer AV De Gemzen 1997 6.18 1.20 5.26 1293 ptn
14 Marye Bosboom Cialfo 1997 5.80 1.00 6.06 1288 ptn
15 Ellen Drost AV Athlos 1997 5.70 1.05 4.88 1273 ptn
16 Lisa Nijenhuis AV De Gemzen 1997 5.79 1.05 5.16 1269 ptn
17 Susan Schakelaar AV De Gemzen 1997 5.99 1.05 5.75 1258 ptn
18 Noortje SchrŲder Athlos 1997 5.73 1.00 5.21 1251 ptn
19 Danique Slob Isala '96 1997 5.90 1.00 5.63 1236 ptn
20 Gerber Loman Cialfo 1997 5.75 1.05 4.32 1220 ptn
21 Zoe Francken AV PEC 1910 1997 5.65 1.00 4.43 1218 ptn
22 Anne Meiberg AV De Gemzen 1997 5.94 1.00 5.44 1213 ptn
23 Romy Morsink AV De Gemzen 1997 6.05 1.05 5.22 1210 ptn
24 Allyssa Wilting Isala '96 1997 6.06 1.05 5.00 1192 ptn
25 Nikki Plantinga AV PEC 1910 1997 5.67 0.95 4.35 1170 ptn
26 Ellen de Bruin Isala '96 1997 6.06 1.05 4.44 1153 ptn
27 Anouk van Lohuizen AV De Gemzen 1997 6.11 0.95 5.09 1114 ptn
28 Nicky Dijks AV PEC 1910 1997 5.90 1.00 3.82 1109 ptn
29 Natanja Spoelder AV Athlos 1997 6.18 1.05 3.60 1062 ptn
30 Rune Sassen AV Athlos 1997 6.55 0.85 3.94 864 ptn

Jongens junioren D(1e jrs)

Pl.Naamvereniginggeb30mHoogspringenKogelstotenptn
1 Kevin Tielbeek AV Salland 1996 5.15 1.30 7.12 1455 ptn
2 Daan Kremer McDonald's AV de Sprinter 1996 5.15 1.30 6.78 1436 ptn
3 Stijn Hoekwater AV '34 1996 5.25 1.20 7.59 1378 ptn
4 Philip den Bremer AV PEC 1910 1996 5.29 1.30 6.14 1354 ptn
5 Roel Huijsmans AV Flevo Delta 1996 5.25 1.20 6.94 1341 ptn
6 Anco de Boer Flevo Delta 1996 5.14 1.05 7.80 1313 ptn
7 Jesper Holweg AV PEC 1910 1996 5.36 1.25 5.54 1259 ptn
8 Mark Grasmeijer AV '34 1996 5.46 1.15 6.79 1232 ptn
9 Nick Barelds AV '34 1996 5.68 1.15 6.08 1130 ptn
10 Pim van der Loos AV PEC 1910 1996 5.99 1.20 6.01 1085 ptn
11 Youp Pletting AV '34 1996 5.59 1.10 5.29 1068 ptn
12 Lennart Eringfeld AV '34 1996 5.53 1.10 4.46 1026 ptn
13 David Albers Isala '96 1996 5.90 1.10 5.46 999 ptn
14 Daniel Oderkerk AV '34 1996 5.83 1.05 5.64 990 ptn
15 Frank Zegers AV '34 1996 6.17 1.05 5.34 890 ptn
16 Rutger Mandemaker AV '34 1996 5.85 1.05 4.19 886 ptn
17 Rick Winters AV Flevo Delta 1996 6.06 1.00 4.56 825 ptn
18 Mart Vreeken Cialfo 1996 5.96 0.95 4.37 799 ptn
19 Mark Jansonius AV '34 1996 6.26 1.00 4.55 779 ptn
20 Martijn van der Stege AV Flevo Delta 1996 6.52 0.95 5.30 740 ptn
21 Rene Scholten AV '34 1995 6.35 3.92 471 ptn
22 Tim Bakker AV Athlos 1996 0 ptn
23 Rutger Singer AV Athlos 1996 0 ptn
24 Bas Hoving AV Athlos 1996 0 ptn

Jongens junioren D(2e jrs)

Pl.Naamvereniginggeb30mHoogspringenKogelstotenptn
1 Arend-Jan Spierenburg Cialfo 1995 4.90 1.35 9.23 1690 ptn
2 Trystan de Weerdt AV Athlos 1995 5.00 1.45 7.31 1636 ptn
3 Jeffrey Stokkel AV Flevo Delta 1995 5.20 1.30 8.81 1531 ptn
4 Max Halm AV '34 1995 5.34 1.35 7.89 1476 ptn
5 Sander Fixe Isala '96 1995 5.35 1.35 7.75 1466 ptn
6 Thomas van Laar Cialfo 1995 4.92 1.20 6.38 1417 ptn
7 Jordy Dikkers McDonald's AV de Sprinter 1995 5.12 1.25 6.63 1401 ptn
8 Hedde Leydesdorff AV Athlos 1995 5.42 1.25 7.10 1336 ptn
9 Joost Lambooij Cialfo 1995 5.37 1.15 7.99 1326 ptn
10 Thomas Wilbrink AV '34 1995 5.45 1.30 6.44 1325 ptn
11 Jeffrey Weggeman McDonald's AV de Sprinter 1995 5.31 1.30 5.54 1310 ptn
12 Jordy Habekottť Isala '96 1995 5.51 1.25 6.91 1299 ptn
13 MARK Hoop AV '34 1995 5.66 1.30 6.51 1271 ptn
14 Lukas Hoes AV '34 1995 5.51 1.25 5.78 1231 ptn
15 Dirk-Jan van Veen AV De Gemzen 1995 5.69 1.10 7.71 1185 ptn
16 Kevin v/d Wetering Isala '96 1995 5.47 1.15 5.97 1180 ptn
17 Thomas van Arkel AV Athlos 1995 5.51 1.10 5.54 1106 ptn
18 Tim van Ree AV '34 1995 5.35 1.10 4.78 1101 ptn
19 Tom Elzinga AV '34 1995 5.63 1.05 6.53 1097 ptn
20 Simon Koot McDonald's AV de Sprinter 1995 5.60 1.05 6.39 1097 ptn
21 DaniŽl v/d Stege AV Flevo Delta 1995 6.12 1.10 6.92 1036 ptn
22 Luuk van Empel AV '34 1995 5.82 1.10 5.66 1031 ptn
23 Stefan Balster AV De Gemzen 1995 6.07 1.00 3.81 767 ptn
24 Maarten Krukkert AV De Gemzen 1995 6.13 4.92 592 ptn
25 Bas Oudenhuijsen AV '34 1995 6.71 0.00 5.49 510 ptn
26 Aron Abma Isala '96 1995 dns 0 ptn
27 Ronald Wamels AV '34 1995 dns 0 ptn

Meisjes junioren D(1e jrs)

Pl.Naamvereniginggeb30mHoogspringenKogelstotenptn
1 Nicky Kooijman AV NOP 1996 5.28 1.15 8.07 1357 ptn
2 Rosalien Bauman AV Athlos 1996 5.10 1.10 6.72 1302 ptn
3 Deborah Slijkhuis AV PEC 1910 1996 5.64 1.25 7.18 1279 ptn
4 Tess Lont AV '34 1996 5.56 1.25 6.67 1271 ptn
5 Astrid Niezing McDonald's AV de Sprinter 1996 5.36 1.10 7.56 1269 ptn
6 Anouschka SchrŲder AV Flevo Delta 1996 5.07 1.05 6.56 1266 ptn
7 Laura Brands AV NOP 1996 5.54 1.20 6.92 1255 ptn
8 Kiki Wesselo Cialfo 1996 5.14 1.05 6.43 1235 ptn
9 Isabelle Spierings Cialfo 1996 5.28 1.10 5.87 1194 ptn
10 Manon Foppen AV Athlos 1996 5.71 1.20 6.56 1188 ptn
11 Jessica de Haas AV Athlos 1996 5.48 1.10 5.73 1126 ptn
12 Marcaline Bults AV NOP 1996 5.80 1.10 7.06 1121 ptn
13 Lieke de Jong AV Athlos 1996 5.65 1.10 6.25 1112 ptn
14 Irene Afman av PEC 1910 1996 5.70 0.95 7.44 1057 ptn
15 DaniŽlle van den Berge AV Flevo Delta 1996 5.97 1.05 6.88 1032 ptn
16 Margreet Klein Willink AV '34 1996 5.93 1.10 5.57 998 ptn
17 Romy van den Dungen AV Flevo Delta 1996 5.83 1.05 5.38 973 ptn
18 Felicia Elskamp Cialfo 1996 5.89 1.00 5.02 898 ptn
19 Emma Hoes AV '34 1996 5.87 6.00 724 ptn
20 Daniek Beekman AV De Gemzen 1996 6.82 0.90 6.05 694 ptn
21 Lisanne van der Most AV De Gemzen 1996 6.36 0.95 3.86 671 ptn
22 Chanda van den Brink AV '34 1996 6.30 0.85 4.28 641 ptn
23 Maike de Haas AV Athlos 1996 dns 0 ptn
24 Jade Schreuder AV ATHLOS 1996 dns 0 ptn
25 Marlou Zandgrond AV '34 1996 0 ptn
26 Dieuweke Slump AV '34 1996 0 ptn
27 Matilde Spitzen AV Start '78 1996 dns 0 ptn
28 Heidi Olthuis AV Athlos 1996 dns 0 ptn
29 Annemiek Ter Wee AV ATHLOS 1996 dns 0 ptn
30 Kim van Marle Isala '96 1996 dns 0 ptn

Meisjes junioren D(2e jrs)

Pl.Naamvereniginggeb30mHoogspringenKogelstotenptn
1 Lieke van den Brink AV Athlos 1995 4.91 1.20 9.45 1587 ptn
2 Saskia Gootjes AV Flevo Delta 1995 5.05 1.30 8.95 1587 ptn
3 Marije van Hunenstijn AV '34 1995 4.91 1.20 7.42 1480 ptn
4 Fien van Amelsvoort AV '34 1995 5.07 1.30 6.74 1460 ptn
5 Chloe Wichard AV '34 1995 5.23 1.25 8.16 1452 ptn
6 Pauline Lussenburg Isala '96 1995 5.41 1.35 7.29 1423 ptn
7 Esmťe Bannink AV '34 1995 5.18 1.25 7.29 1420 ptn
8 Inge Weber AV Athlos 1995 5.78 1.35 8.37 1381 ptn
9 Anke Wensink AV '34 1995 5.46 1.30 7.30 1372 ptn
10 T. Amersfoort AV '34 1995 5.19 1.20 6.95 1360 ptn
11 Semiyha Aksoy AV Athlos 1995 5.32 1.15 7.73 1326 ptn
12 Karen Nijenhuis AV Athlos 1995 5.58 1.20 8.24 1317 ptn
13 Rachel Weerdenburg AV '34 1995 5.39 1.15 7.16 1274 ptn
14 Janiek Hendriks AV '34 1995 5.38 1.20 6.04 1247 ptn
15 Lisa Elskamp AV '34 1995 5.43 1.15 6.65 1233 ptn
16 Lisa de Vries AV Flevo Delta 1995 5.39 1.10 6.71 1212 ptn
17 Elina Linger AV '34 1995 5.66 1.10 7.75 1196 ptn
18 Bente Scheepmaker AV Athlos 1995 5.66 1.05 8.40 1193 ptn
19 Josien Hulleman AV Athlos 1995 5.60 1.00 5.33 993 ptn
20 Tessa Poen AV '34 1995 5.87 1.00 6.20 978 ptn
21 Eline Hietbrink AV '34 1995 5.56 6.63 843 ptn
22 Laurie Kampkuiper AV '34 1995 5.62 5.89 782 ptn
23 Anouk Visser Cialfo 1995 dns 0 ptn

Jongens junioren C(1e jrs)

Pl.Naamvereniginggeb30mHoogspringenKogelstotenptn
1 Danny Winters AV Flevo Delta 1994 4.99 1.55 8.00 1758 ptn
2 Thijs Krukkert AV De Gemzen 1994 5.10 1.30 6.93 1461 ptn
3 Patric v/d Wetering Isala '96 1994 5.18 1.30 7.25 1454 ptn
4 Dick Bijsterbosch AV De Gemzen 1994 5.26 1.25 7.23 1392 ptn
5 Joris Afman AV PEC 1910 1994 4.80 9.39 1235 ptn
6 Vincent Spitzen AV Start '78 1994 dns 0 ptn
7 Stan Barelds AV '34 1994 dns 0 ptn
8 Simon de Regt AV '34 1994 dns 0 ptn

Jongens junioren C(2e jrs)

Pl.Naamvereniginggeb30mHoogspringenKogelstotenptn
1 DaniŽl Leyba AV De Gemzen 1993 4.75 1.55 8.66 1880 ptn
2 Quincy van Driesten AV Athlos 1993 5.05 1.65 8.93 1865 ptn
3 Mike van Megen AV '34 1993 4.96 1.45 10.29 1803 ptn
4 Anton de Regt AV '34 1993 4.89 1.50 8.17 1762 ptn
5 Tom Hanekamp Isala '96 1993 5.17 1.55 8.93 1748 ptn
6 Casper van Leeningen AV '34 1993 4.87 1.40 8.25 1691 ptn
7 Sjoerd Voetdijk AV '34 1993 5.02 1.40 7.56 1602 ptn
8 Jochem Stegeman Cialfo 1993 4.97 1.40 6.41 1553 ptn
9 Roy Schouten AV '34 1993 4.98 1.30 7.78 1549 ptn
10 Ashwin Knoet AV Athlos 1993 5.57 1.15 8.42 1291 ptn
11 Rinse Krist AV '34 1993 5.79 1.20 7.56 1224 ptn
12 Laurenzo Verheijen AV De Gemzen 1993 5.54 1.30 967 ptn
13 Matisse de Boer AV Horror 1993 5.38 550 ptn
14 Davy Spijkerman AV Daventria 1906 1993 dns 9.75 510 ptn
15 Sander Ruiter AV Athlos 1993 dns 0 ptn

Meisjes junioren C(1e jrs)

Pl.Naamvereniginggeb30mHoogspringenKogelstotenptn
1 Merel Visser AV Athlos 1994 4.99 1.40 7.48 1608 ptn
2 Sigrid v/d Velden AV Flevo Delta 1994 4.94 1.30 7.67 1557 ptn
3 Sharon Fidder Isala '96 1994 5.28 1.40 8.16 1551 ptn
4 Michelle van der Meer Isala '96 1994 5.08 1.30 8.35 1546 ptn
5 Michelle Bruins Isala '96 1994 5.33 1.40 8.17 1536 ptn
6 Cylla van der Velden AV Flevo Delta 1994 4.98 1.20 8.30 1504 ptn
7 Manuelle Bot AV '34 1994 4.80 1.20 7.10 1502 ptn
8 R.V. Claassen AV NOP 1994 5.04 1.30 6.94 1481 ptn
9 Inge Slob Isala '96 1994 5.31 1.30 7.16 1408 ptn
10 Eef Verwey AV Athlos 1994 5.03 1.25 6.02 1394 ptn
11 Rachel Geurts AV '34 1994 5.06 1.20 6.78 1393 ptn
12 Ella van Amelsvoort AV '34 1994 5.05 1.20 6.56 1383 ptn
13 Manon Lettinga AV Flevo Delta 1994 5.55 1.25 8.56 1379 ptn
14 Iris Poen AV '34 1994 5.31 1.40 5.23 1369 ptn
15 Amnon van der Berg Isala '96 1994 5.25 1.25 6.68 1363 ptn
16 Eva de Grip AV '34 1994 5.17 1.25 5.65 1325 ptn
17 Loes Oudenhuijsen AV '34 1994 5.12 1.20 5.73 1309 ptn
18 Lane Reckman AV Athlos 1994 5.38 1.20 6.42 1271 ptn
19 Renske de Boer AV Flevo Delta 1994 5.35 1.20 6.10 1260 ptn
20 Merel van der Maaten AV Athlos 1994 5.91 1.20 7.93 1214 ptn
21 Floor Haas AV Athlos 1994 5.49 1.20 5.93 1210 ptn
22 Alexia Corjanus AV Flevo Delta 1994 5.46 1.15 5.86 1176 ptn
23 Inge Stoffer AV PEC 1910 1994 5.62 1.20 5.97 1176 ptn
24 Yoshka Denekamp AV '34 1994 5.57 1.15 6.19 1166 ptn
25 Bernice Brands AV Athlos 1994 5.52 1.20 4.64 1115 ptn
26 Lize Weddepohl AV '34 1994 5.52 1.10 5.52 1102 ptn
27 Liselot Krijgsman AV Athlos 1993 5.44 1.10 4.60 1062 ptn
28 Nicole Nibbering Isala '96 1994 6.22 1.05 6.84 971 ptn
29 Manon Rorije Cialfo 1994 5.46 7.41 916 ptn
30 Anne Witsmeer AV '34 1994 dns 0 ptn
31 Rinske Witsmeer AV '34 1994 dns 0 ptn

Meisjes junioren C(2e jrs)

Pl.Naamvereniginggeb30mHoogspringenKogelstotenptn
1 Dominique Verheijen AV De Gemzen 1993 4.77 1.55 11.54 2010 ptn
2 Willemijn van Laar Cialfo 1993 5.06 1.40 8.85 1658 ptn
3 Sharon Hendriks AV '34 1993 4.62 1.30 6.78 1626 ptn
4 Rosalin Deen Isala '96 1993 5.04 1.30 8.96 1590 ptn
5 Melanie Polderdijk AV '34 1993 5.01 1.30 7.99 1550 ptn
6 Lenneke Bouwman AV '34 1993 4.79 1.25 7.12 1544 ptn
7 Linda Kneppers AV De Gemzen 1993 5.01 1.25 8.07 1518 ptn
8 Margit Korporaal AV '34 1993 5.18 1.35 7.14 1485 ptn
9 Heidy Rodijk Cialfo 1993 5.41 1.10 9.05 1334 ptn
10 Suzan Keddeman AV De Gemzen 1993 5.54 1.20 6.75 1245 ptn
11 Nienke Tebbens AV '34 1993 5.37 1.10 6.98 1233 ptn
12 Laura Noltee AV Athlos 1993 5.64 1.25 5.18 1156 ptn
13 Jalissa Bultman AV De Gemzen 1993 0 ptn
14 Lotteke Slinkman AV '34 1993 0 ptn
15 Gina Vedder AV '34 1993 0 ptn
16 Karin van Groningen AV NOP 1993 0 ptn

Jongens junioren B

Pl.Naamvereniginggeb30mHoogspringenKogelstotenptn
1 Ricardo Verheijen AV De Gemzen 1991 4.59 1.86 12.68 2365 ptn
2 Didier Nibbering Isala 96 1991 4.54 1.65 7.96 2004 ptn
3 Daan Steinhaus MC Donalds AV De Sprinter 1991 4.76 1.50 9.89 1897 ptn
4 Stefan Lorist Isala 96 1991 4.73 1.50 9.39 1884 ptn
5 Dominique Corjanus Flevo Delta 1991 5.15 1.40 6.86 1520 ptn
6 Patrick Winkeler AV Athlos 1991 5.30 1.40 7.64 1517 ptn
7 Roy Spijkerman Daventria 1991 14.05 700 ptn
8 Sven Visser AV Wijchen 1991 0 ptn
9 Robin Scholten AV Wijchen 1991 0 ptn

Meisjes junioren B

Pl.Naamvereniginggeb30mHoogspringenKogelstotenptn
1 Nancy van Petersen Cialfo 1992 4.71 1.35 9.35 1766 ptn
2 Marlon Klein Isala 96 1992 5.04 1.40 9.75 1708 ptn
3 Nathalie Meijer AV Flevo delta 1992 5.17 1.30 11.36 1663 ptn
4 Anneli Dijkslag AV De Gemzen 1992 5.26 1.35 9.39 1579 ptn
5 Linda Rodijk Cialfo 1992 4.90 1.15 9.15 1539 ptn
6 Esther Hollestelle AV Flevo Delta 1992 5.15 1.25 8.91 1516 ptn
7 Corinne Nugter AV NOP 1992 5.34 dns 13.69 1248 ptn
8 Janita Slofstra AV De Gemzen 1992 5.64 1.20 7.17 1241 ptn