24 DALLI - DE KLOKLOOP
                        UITSLAGENLIJST - 1 KM - VR
30-10-2006 10:02                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------  -------
    1    724  Floor Doornwaard           av "De Gemzen"                  2e      2:54  20,690     2:54 
    2    731  Bo Burgmeijer              av "De Gemzen"        1998      4e      3:02  19,780     3:02 
    3    725  Maaike Keddeman            av "De Gemzen"        1998      5e      3:05  19,459     3:05 
    4    928  Anne-Wil Kamphuis          Wapenveld             1997      8e      3:12  18,750     3:12 
    5    732  Emma van Leeuwen           Heerde                1998      9e      3:13  18,653     3:13 
    6    719  Myrthe ten Broeke          av "De Gemzen"        1999     10e      3:14  18,557     3:14 
    7    721  Roos v.d. Broek            Zwolle                1998     11e      3:20  18,000     3:20 
    8    730  Yvonne Jansma              Heerde                1998     12e      3:29  17,225     3:29 
    9    726  Julia Lubbinga             Oene                  1998     14e      3:32  16,981     3:32 
   10    727  Aniek van der Haar         Vaassen               2001     24e      4:35  13,091     4:35 
   11    733  Laura Schakelaar           Hattem                2002     26e      5:10  11,613     5:10 
   12    735  Julie Couderc              Sarlat (FRA)          2003     27e      5:55  10,141     5:55 
   
                        UITSLAGENLIJST - 1 KM - MAN
30-10-2006 10:02                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------  -------
    1    737  Wilco Jonker               av "De Gemzen"        1998      1e      2:48  21,429     2:48 
    2    738  Lars Wonink                Heerde                1997      3e      2:58  20,225     2:58 
    3    739  Ruben Fix                  av "De Gemzen"        1998      6e      3:09  19,048     3:09 
    4    734  Jasper Hoogeveen           av "De Gemzen"        1999      7e      3:10  18,947     3:10 
    5    723  Arnout Mak                 av "De Gemzen"        1998     11e      3:15  18,462     3:15 
    6    722  Leon Mak                   av "De Gemzen"                 14e      3:29  17,225     3:29 
    7    736  Thomas Couderc             Sarlat (FRA)          2000     16e      3:37  16,590     3:37 
    8    741  Stijn Castrop              av "De Gemzen"        2000     17e      3:42  16,216     3:42 
    9    728  Erwin v.d. Haar            Vaassen               1998     18e      3:44  16,071     3:44 
   10    720  Elmo v.d. Broek            Zwolle                2000     19e      4:01  14,938     4:01 
   11    926  Pedro San Miguel Quiros    Heerde                2002     20e      4:14  14,173     4:14 
   12    744  Abel Smits                 Zwolle                2003     21e      4:27  13,483     4:27 
   13    743  Baaz Smits                 Zwolle                2001     22e      4:27  13,483     4:27 
   14    729  Davy Cornelissen           av "De Gemzen"        2002     23e      4:29  13,383     4:29 
   15    742  Niels Brinkman             Hattem                2002     24e      4:32  13,235     4:32 
   16    740  Leroy Potkamp              av "De Gemzen"        2002     26e      4:48  12,500     4:48 
                        UITSLAGENLIJST - 2 KM - VR
30-10-2006 10:03                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------  -------
    1    934  Aisha Heemskerk            Biddinghuizen         1995      3e      8:23  14,314     4:11 
    2    930  Laura Jansma               av "De Gemzen"        1995      6e      9:11  13,067     4:35 
    3    933  Ilona Hofmeijer            av "De Gemzen"        1993      7e      9:26  12,721     4:43 
    4    936  Isja Visserman             Genemuiden            1995      8e      9:29  12,654     4:44 
    5    931  Kelly Cornelissen          av "De Gemzen"        1997     10e      9:52  12,162     4:56 
    6    937  Astrid Koetsier            Wapenveld             1994     12e     10:30  11,429     5:15 
    7    927  Suzan Keddeman             av "De Gemzen"        1993     13e     10:32  11,392     5:16 
    8    935  Marit Visserman            Genemuiden            1997     14e     11:00  10,909     5:30 

                        UITSLAGENLIJST - 2 KM - MAN
30-10-2006 10:03                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------  -------
    1    924  Thomas van Laar            Epe                   1995      1e      7:21  16,327     3:40 
    2    939  Maik Scholten              av "De Gemzen"        1997      2e      8:20  14,400     4:10 
    3    925  Thijs Doornwaard           av "De Gemzen"        1997      4e      8:55  13,458     4:27 
    4    929  Niels van Lohuizen         av "De Gemzen"        1997      5e      9:03  13,260     4:31 
    5    938  Dave Velthuijzen           Epe                   1997      9e      9:51  12,183     4:55 
    6    932  Sander van Huffelen        av "De Gemzen"        1997     11e      9:58  12,040     4:59 

                        UITSLAGENLIJST - 5 KM - VR
30-10-2006 10:04                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------  -------
    1    243  Gerdien van Holst          av "De Gemzen"        1987     16e     21:25  14,008     4:17 
    2    266  Bertha van 't Hul          av "De Gemzen"        1953     24e     23:21  12,848     4:40 
    3    241  Jacobien Kamphof           Heerde                1975     26e     23:43  12,649     4:44 
    4    200  Margreet Otten             Nijverdal             1970     28e     23:50  12,587     4:46 
    5    258  Karin Gilissen             Hattem                1963     31e     24:41  12,154     4:56 
    6    265  Eva van Dun                Heerde                1985     33e     25:13  11,897     5:02 
    7    245  Amrita Nijhoff             av "De Gemzen"        1987     35e     25:27  11,788     5:05 
    8    215  Geke Fix                   av "De Gemzen"        1963     37e     25:30  11,765     5:06 
    9    204  Xandra van Lipzig          av "De Gemzen"        1968     38e     25:32  11,749     5:06 
   10    941  Maureen Houtman            av "De Gemzen"        1977     39e     25:33  11,742     5:06 
   11    940  Henriette Toorn            av "De Gemzen"        1972     40e     25:35  11,726     5:07 
   12    242  Karin Tuten                Dalfsen               1967     41e     26:10  11,465     5:14 
   13    254  Margot Heddes              Diepenveen            1961     44e     26:28  11,335     5:17 
   14    942  Jolanda Raveling           av "De Gemzen"        1972     52e     27:47  10,798     5:33 
   15    224  Nanke Dekker               Zwolle                1975     53e     27:52  10,766     5:34 
   16    246  Ria van Dijk               Zwolle                1959     54e     27:58  10,727     5:35 
   17    237  Tara Nijhoff               av "De Gemzen"        1985     56e     28:09  10,657     5:37 
   18    257  Femke den Hertog           Hattem                1968     58e     28:23  10,570     5:40 
   19    943  Driesje Eckelboom          av "De Gemzen"        1946     60e     29:00  10,345     5:48 
   20    244  Narmada Nijhoff            Elburg                1991     61e     29:06  10,309     5:49 
   21    270  Hester Woutersen           Vorchten              1965     62e     29:11  10,280     5:50 
   22    203  Margo te Roller            Zwolle                1962     63e     29:35  10,141     5:55 
   23    222  Gerda van Essen            Apeldoorn                      67e     30:12   9,934     6:02 
   24    275  Alice Blok                 Elburg                         68e     30:12   9,934     6:02 
   25    221  Ellen Gerritsen            Apeldoorn             1975     69e     30:15   9,917     6:03 
   26    210  Karin van Lohuizen         Heerde                1965     70e     30:51   9,724     6:10 
   27    251  Esther Norg                Zwolle                1972     71e     30:52   9,719     6:10 
   28    262  Evelyn Nieuwland           av "De Gemzen"        1954     72e     30:54   9,709     6:10 
   29    228  Mien Scholten-Patty        Vaassen               1955     74e     31:01   9,672     6:12 
   30    229  Gerrie Berenschot          Vaassen               1953     75e     31:01   9,672     6:12 
   31    219  Chantal Bruggeman          av "De Gemzen"        1971     77e     32:06   9,346     6:25 
   32    235  Margreet Tellegen          Hattem                1972     78e     32:07   9,341     6:25 
   33    261  Mannie Dalhuisen-Maat      Heerde                1950     79e     33:04   9,073     6:36 
   34    271  Janine Heldoorn            Heerde                1971     81e     33:08   9,054     6:37 

                        UITSLAGENLIJST - 5 KM - MAN
30-10-2006 10:03                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------  -------
    1    234  Jeroen Kwakkel             av "De Gemzen"        1979      1e     18:09  16,529     3:37 
    2    225  Gerard Kroes               Oldebroek             1970      2e     18:21  16,349     3:40 
    3    277  Henk van den Esschert      av "De Gemzen"        1959      3e     18:56  15,845     3:47 
    4    249  Joris v.d. Meent           av "De Gemzen"        1977      4e     18:57  15,831     3:47 
    5    214  Henk Fix                   av "De Gemzen"        1968      5e     19:21  15,504     3:52 
    6    279  Mario Diks                 Apeldoorn             1972      6e     19:24  15,464     3:52 
    7    220  Dirk Wigmans               Vaassen               1954      7e     19:28  15,411     3:53 
    8    218  Peter van Grootheest       Zwolle                1970      8e     19:34  15,332     3:54 
    9    206  Freek van de Graaf         av "De Gemzen"                  9e     19:38  15,280     3:55 
   10    256  Johan Kanis                av "De Gemzen"        1972     10e     19:50  15,126     3:58 
   11    226  Ben Diks                   Apeldoorn             1965     11e     19:59  15,013     3:59 
   12    213  Peter Jansma               Heerde                1966     12e     20:01  14,988     4:00 
   13    208  Dennis Pieterson           Epe                   1987     13e     20:39  14,528     4:07 
   14    207  Joost Lubbinge             Oene                  1990     14e     20:51  14,388     4:10 
   15    260  Gert-jan Ubels             Staphorst             1969     15e     21:03  14,252     4:12 
   16    232  Gerben Dalhuisen           av "De Gemzen"        1979     17e     21:25  14,008     4:17 
   17    223  Nico Basten                av "De Gemzen"        1964     18e     21:55  13,688     4:23 
   18    259  Reint Scholten             av "De Gemzen"        1964     19e     22:02  13,616     4:24 
   19    267  Frank van 't Hul           av "De Gemzen"        1947     20e     22:20  13,433     4:28 
   20    250  Jan Strik                  Hattem                1957     21e     22:27  13,363     4:29 
   21    211  Teunis van Lohuizen        Heerde                1965     22e     22:35  13,284     4:31 
   22    253  Henry Velthuijzen          Epe                   1974     23e     23:06  12,987     4:37 
   23    236  Gertjan Gerards            av "De Gemzen"        1989     25e     23:21  12,848     4:40 
   24    201  Bert van den Berg          Heerde                1961     27e     23:44  12,640     4:44 
   25    268  Alfred Stijf               Heerde                1973     29e     24:04  12,465     4:48 
   26    231  Jeroen Koetsier            av "De Gemzen"        1991     30e     24:33  12,220     4:54 
   27    278  Gerben Berenschot          Vaassen               1977     32e     25:10  11,921     5:02 
   28    252  Eric Wansing               Zwolle                1964     34e     25:15  11,881     5:03 
   29    272  Bennie v. Riessen          Heerde                1954     36e     25:28  11,780     5:05 
   30    239  Bert ter Horst             Epe                   1967     42e     26:26  11,349     5:17 
   31    240  Wim Nijkamp                Epe                   1972     43e     26:26  11,349     5:17 
   32    205  Wim van Holst              av "De Gemzen"        1938     45e     26:41  11,243     5:20 
   33    217  Jean-Michel Couderc        Sarlat (FRA)                   46e     26:52  11,166     5:22 
   34    248  Kees Keizer                av "De Gemzen"                 47e     26:55  11,146     5:23 
   35    230  Hendrik Rozendal           Epe                   1947     48e     26:59  11,118     5:23 
   36    276  Harry Blok                 av "De Gemzen"                 49e     27:10  11,043     5:26 
   37    212  Jan van Huffelen           av "De Gemzen"        1967     50e     27:33  10,889     5:30 
   38    227  Richard v.d. Gronde        Zwolle                         51e     27:47  10,798     5:33 
   39    255  Hans Mulder                Diepenveen            1954     55e     28:05  10,682     5:37 
   40    238  Flip Nijhoff               av "De Gemzen"        1953     57e     28:19  10,594     5:39 
   41    264  Dirk Lokhorst              Heerde                1946     59e     28:24  10,563     5:40 
   42    247  Philip Hoogenraad          Epe                   1933     64e     29:46  10,078     5:57 
   43    273  Gert Heres                 Heerde                1960     65e     30:07   9,961     6:01 
   44    263  Rein Ganzinga              Driebergen            1958     66e     30:10   9,945     6:02 
   45    216  Hans Bergh                 Bussum                         73e     30:55   9,704     6:11 
   46    209  Gerard Wolterink           Hellendoorn           1930     76e     31:47   9,439     6:21 
   47    269  Harry Nitrauw              Wapenveld             1957     80e     33:08   9,054     6:37 
   48    202  Jan de Wit                 Apeldoorn             1948     82e     33:13   9,032     6:38 

                       UITSLAGENLIJST - 10,8 KM - VR
30-10-2006 10:04                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------  -------
    1     35  Cora Kloosterziel          Zwolle                1963     11e     45:46  14,159     4:14 
    2     49  Tieneke de Jong            Zwolle                1972     29e     52:03  12,450     4:49 
    3     84  Jessica Bronkhorst         Hattem                1984     44e     55:49  11,609     5:10 
    4     83  Adrie Simmelink-v.d. Beek  Dronten               1953     49e     56:24  11,489     5:13 
    5     39  Lia Aarden-Tabak           Zwolle                1958     51e     56:28  11,476     5:13 
    6     54  Margriet Klomps            Apeldoorn             1946     55e     56:49  11,405     5:15 
    7     51  Saskia van Voorst          Zwolle                1968     67e     58:36  11,058     5:25 
    8     41  Jolande Steenwoerd         Vaassen               1962     72e     59:32  10,885     5:30 
    9     23  Gerda Raveling             av "De Gemzen"        1956     73e     59:36  10,872     5:31 
   10      8  Rian Potkamp               av "De Gemzen"        1973     74e     59:37  10,869     5:31 
   11     65  Willemien van Galen        Hattem                1966     75e     59:55  10,815     5:32 
   12     78  Jendy Apeldoorn            Vollenhove            1960     80e   1:00:38  10,687     5:36 
   13     68  Mientje Hofmeijer          av "De Gemzen"                 89e   1:02:27  10,376     5:46 
   14    111  Grietje van de Ploeg       Wezep                 1960     92e   1:03:15  10,245     5:51 
   15    112  Jannette Brem              Hattem                         94e   1:03:43  10,170     5:53 
   16    105  Trude Puttenstein          av "De Gemzen"        1987     97e   1:04:32  10,041     5:58 
   17     88  Hanneke Philipsen          Epe                   1957     98e   1:05:39   9,871     6:04 
   18     96  Christina van Rijssen      Heerde                1982    102e   1:06:59   9,674     6:12 
   19     95  Agnes Hup                  Kampen                1981    103e   1:07:00   9,672     6:12 
   20     48  Eva Anders                 Reeuwijk              1946    104e   1:07:03   9,664     6:12 
   21     86  Yvonne v.d. Broeke         Epe                   1954    105e   1:08:59   9,394     6:23 
   22     74  Anita Timmermans           Heerde                1969    107e   1:10:33   9,185     6:31 
   23     11  Alien Koetsier             Wapenveld             1962    108e   1:10:57   9,133     6:34 
   24     28  Anita Klein                Hattem                        109e   1:12:07   8,985     6:40 

                      UITSLAGENLIJST - 10,8 KM - MAN
30-10-2006 10:04                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------  -------
    1     42  Gert Jan Tichelaar         Oldebroek             1957      1e     38:50  16,687     3:35 
    2     59  Theo Haverkamp             Windesheim            1958      2e     40:30  16,000     3:44 
    3     57  Iordache D. Voicu          av "De Gemzen"        1989      3e     41:41  15,546     3:51 
    4     75  Ivo Dijkgraaf              Heerde                1981      4e     42:08  15,380     3:54 
    5     37  Marcel Kwakkel             Delft                 1981      5e     42:12  15,355     3:54 
    6     26  Pascal van Essen           Erlangen (GER)        1978      6e     43:39  14,845     4:02 
    7    102  Richard van 't Veld        Heerde                1984      7e     43:46  14,806     4:03 
    8     36  Eric Kloosterziel          Zwolle                1961      8e     43:47  14,800     4:03 
    9     70  Jaap Groeneveld            Apeldoorn             1952      9e     45:02  14,389     4:10 
   10     63  Louis Zandbergen           Zwolle                1957     10e     45:06  14,368     4:10 
   11     80  Pieter Pols                av "De Gemzen"        1975     12e     46:22  13,976     4:17 
   12    100  Erwin Booy                 Zwolle                1964     13e     46:23  13,971     4:17 
   13    110  Peter Bood                 Wapenveld             1974     14e     46:24  13,966     4:17 
   14     77  Klaas Draaijer             Heerde                1974     15e     46:52  13,826     4:20 
   15    104  Jaap Schoonhoven           Oldebroek             1966     16e     46:53  13,822     4:20 
   16     38  Robert Levering            av "De Gemzen"        1965     17e     47:16  13,709     4:22 
   17     43  Henk Huisman               Hattem                1969     18e     47:26  13,661     4:23 
   18     98  Theo van Hoek              Apeldoorn                      19e     48:03  13,486     4:26 
   19    101  Richard Mensink            Hattem                1979     20e     48:46  13,288     4:30 
   20    108  Klaas Speets               Zwolle                1948     21e     49:14  13,162     4:33 
   21     71  Hans v.d. Riet             Heerde                1947     22e     49:42  13,038     4:36 
   22     89  Rob Philipsen              Epe                   1956     23e     50:22  12,866     4:39 
   23     92  Teun Holdijk               Apeldoorn             1951     24e     50:46  12,764     4:42 
   24     61  Arnold te Riele            Vollenhove            1967     25e     51:19  12,627     4:45 
   25     50  Sjaak Klein                Wezep                 1955     26e     51:34  12,566     4:46 
   26     52  Martin van de Poll         av "De Gemzen"        1958     27e     51:36  12,558     4:46 
   27     72  Eppo Eppens                Woerden                        28e     52:00  12,462     4:48 
   28      9  Ben Berenschot             Vaassen               1951     30e     53:09  12,192     4:55 
   29     22  Harry Zijlstra             Zwolle                1956     31e     53:32  12,105     4:57 
   30     53  Roger de Bekker            av "De Gemzen"        1972     32e     53:40  12,075     4:58 
   31    120  J. Jongman                 Zwolle                         33e     53:48  12,045     4:58 
   32     32  Dick Doornenbal            Elburg                1948     34e     53:50  12,037     4:59 
   33     62  Marc te Riele              Zwolle                1971     35e     54:22  11,919     5:02 
   34     93  Gerbrant van Vledder       Olst                  1957     36e     54:24  11,912     5:02 
   35     67  Berend Wagena              Epe                            37e     54:31  11,886     5:02 
   36     45  Arno Krooshof              Zwolle                1976     38e     54:45  11,836     5:04 
   37    103  Dick van 't Veld           Heerde                1950     39e     54:48  11,825     5:04 
   38     33  Hennie Stoffelen           Nunspeet              1951     40e     54:51  11,814     5:04 
   39      3  Arie Kamman                Hoogeveen             1951     41e     55:23  11,700     5:07 
   40     76  Chris Boven                Zwolle                1979     42e     55:30  11,676     5:08 
   41     20  Andries Vos                Zwolle                1956     43e     55:46  11,620     5:09 
   42     30  Gert Mulder                Emst                  1947     45e     56:05  11,554     5:11 
   43     25  Gerrit-Jan Eckelboom       av "De Gemzen"        1948     46e     56:07  11,547     5:11 
   44    119  Rudy Vermeulen             Zwolle                1952     47e     56:14  11,523     5:12 
   45     81  John Jansen                Zwolle                1961     48e     56:21  11,500     5:13 
   46      2  Hans van den Broek         Zwolle                1956     50e     56:27  11,479     5:13 
   47     91  Theo de Ruiter             Hattem                1957     52e     56:29  11,472     5:13 
   48     94  Martijn van Weerdhuizen    Lelystad              1974     53e     56:42  11,429     5:15 
   49     44  A.v.d. Haar                Heerde                1973     54e     56:43  11,425     5:15 
   50      4  Henk Juffer                Nunspeet                       56e     57:10  11,335     5:17 
   51    118  Gerrit Jan Wolf            Oldebroek                      57e     57:16  11,315     5:18 
   52     12  Hero Drenth                Zwolle                1945     58e     57:23  11,292     5:18 
   53     15  Ypke de Jong               Zwolle                1946     59e     57:23  11,292     5:18 
   54     85  Piet Huisman               Zwolle                1944     60e     57:32  11,263     5:19 
   55     73  Robert Kilsdonk            Zwolle                1967     61e     58:01  11,169     5:22 
   56     69  Jan Scherpenzeel           Apeldoorn             1952     62e     58:10  11,140     5:23 
   57     27  Piet Berende               Dronten                        63e     58:12  11,134     5:23 
   58     66  Bert Steenwijk             Zwolle                1957     64e     58:15  11,124     5:23 
   59     31  Wijnand Richter            Zwolle                         65e     58:16  11,121     5:23 
   60     10  Ties Koetsier              Wapenveld             1959     66e     58:18  11,115     5:23 
   61     55  Herman Brummel             Heerde                1944     68e     58:38  11,052     5:25 
   62     82  Johan Simmelink            Dronten               1952     69e     59:13  10,943     5:28 
   63    106  Wim Schoenmaker            Epe                   1942     70e     59:18  10,927     5:29 
   64      1  Dirk Otten                 av "De Gemzen"        1939     71e     59:30  10,891     5:30 
   65     46  Wim Krooshof               av "De Gemzen"        1951     76e   1:00:18  10,746     5:35 
   66     14  Ale Maring                 Zwolle                1952     77e   1:00:32  10,705     5:36 
   67     16  Julus Polak                Zwolle                         78e   1:00:33  10,702     5:36 
   68     79  Bernard Dekker             Vollenhove            1944     79e   1:00:38  10,687     5:36 
   69     64  Kees Springeling           Zwolle                1942     81e   1:00:39  10,684     5:36 
   70     21  Hans de Vries              Zwolle                1953     82e   1:01:22  10,559     5:40 
   71    109  Roland Teters              Zwolle                1966     83e   1:01:33  10,528     5:41 
   72     87  Renger v.d. Brink          Heerde                1943     84e   1:01:39  10,511     5:42 
   73    114  Marcel Versteeg            Wezep                          85e   1:01:51  10,477     5:43 
   74     19  Kanne Bloem                Zwolle                1943     86e   1:01:56  10,463     5:44 
   75    117  Wilco Wolven               de Glind              1962     87e   1:02:01  10,449     5:44 
   76     13  Gerrit Mulder              Zwolle                1943     88e   1:02:15  10,410     5:45 
   77     17  Arjan Brilman              Zwolle                1960     90e   1:03:01  10,283     5:50 
   78     97  Bram de Bruin              Apeldoorn             1945     91e   1:03:04  10,275     5:50 
   79     47  Henk Jongman               Lelystad              1949     93e   1:03:36  10,189     5:53 
   80     99  Piet Kool                  Heerde                         95e   1:03:58  10,130     5:55 
   81     24  Jan Jongman                Elburg                1947     96e   1:04:31  10,044     5:58 
   82      7  William van der Haar       Vaassen               1970     99e   1:05:54   9,833     6:06 
   83    116  Simon Weststeijn           Vorchten              1958    100e   1:06:37   9,727     6:10 
   84    107  Erick Urbanus              Heerde                1958    101e   1:06:38   9,725     6:10 
   85     90  Rens van der Neut          Epe                   1957    106e   1:09:13   9,362     6:24 
   86     56  Jan Vuijk                  Heerde                        110e   1:17:13   8,392     7:08 
  
                          UITSLAGENLIJST - 15 KM - VR
30-10-2006 10:05                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------  -------
    1    389  Saskia Schutte             Veessen               1972     23e   1:03:47  14,110     4:15 
    2    367  Margret Beekman            Zwolle                1973     28e   1:04:56  13,860     4:19 
    3    364  Ursula den Ouden           Musselkanaal          1968     43e   1:08:02  13,229     4:32 
    4    346  Annet Bultman              av "De Gemzen"        1966     53e   1:09:39  12,922     4:38 
    5    342  Henriët Koornberg          Zwolle                1978     61e   1:10:28  12,772     4:41 
    6    403  Roos Ronde                 Emst                           72e   1:12:32  12,408     4:50 
    7    363  Marian den Ouden           Hattem                1958     80e   1:13:57  12,170     4:55 
    8    414  Anneke van Olst            av "De Gemzen"        1959     96e   1:16:44  11,729     5:06 
    9    329  Liesbeth van de Veen       Nunspeet              1974    103e   1:19:07  11,376     5:16 
   10    305  Luony v.d. Haar-Timmerman  Vaassen               1972    107e   1:21:37  11,027     5:26 
   11    398  Hanneke Korendijk          Zwolle                1954    108e   1:22:01  10,973     5:28 
   12    328  Sylvia Haverkamp           Nunspeet              1962    111e   1:26:34  10,397     5:46 
   13    307  Ans Nijhoff                av "De Gemzen"        1953    117e   1:35:28   9,427     6:21 

                       UITSLAGENLIJST - 15 KM - MAN
30-10-2006 10:04                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------  -------
    1    339  Jan van Ommen              Hattem                1969      1e     53:23  16,859     3:33 
    2    338  Willem de Weerdt           Hattem                1955      2e     54:45  16,438     3:39 
    3    355  Johan Kats                 Deventer              1969      3e     55:58  16,081     3:43 
    4    383  Ronald Nijland             av "De Gemzen"        1962      4e     56:20  15,976     3:45 
    5    406  J. Weyn                    Apeldoorn             1960      5e     56:59  15,794     3:47 
    6    320  Karst Altena               Apeldoorn             1973      6e     57:28  15,661     3:49 
    7    304  Martijn Schakelaar         av "De Gemzen"        1974      7e     57:45  15,584     3:51 
    8    408  Lucas van der Veen         Kampen                1984      8e     58:07  15,486     3:52 
    9    405  John Lamberts              Apeldoorn             1960      9e     58:25  15,407     3:53 
   10    365  Karel Lokhorst             av "De Gemzen"        1966     10e     58:41  15,337     3:54 
   11    358  Henk-Jan Roeke             Heerde                1981     11e     59:16  15,186     3:57 
   12    306  Eelco Visserman            Genemuiden            1962     12e     59:20  15,169     3:57 
   13    309  Martin Stevens             Zwolle                1970     13e   1:00:17  14,929     4:01 
   14    370  Ron Gravendeel             Olst                  1956     14e   1:00:52  14,786     4:03 
   15    312  Alex Sjoerdsma             av "De Gemzen"                 15e   1:01:59  14,520     4:07 
   16    325  Theo Leerkes               Wesepe                1956     16e   1:02:03  14,504     4:08 
   17    412  Michael Woerden            Mijdrecht             1975     17e   1:02:22  14,431     4:09 
   18    360  Jaap Kooiman               Epe                   1956     18e   1:02:23  14,427     4:09 
   19    357  Erik Smeele                Zwolle                1973     19e   1:02:51  14,320     4:11 
   20    359  Andre Tebroke              Oosterhout            1954     20e   1:02:54  14,308     4:11 
   21    337  Adriaan Aarden             Zwolle                1957     21e   1:03:37  14,147     4:14 
   22    341  Bert de Lange              Zwolle                1972     22e   1:03:41  14,132     4:14 
   23    385  Hans Veldman               Zwolle                1973     24e   1:04:03  14,052     4:16 
   24    399  Evert Jan Kasteel          Epe                            25e   1:04:06  14,041     4:16 
   25    413  Frans Woerden              Mijdrecht             1970     26e   1:04:23  13,979     4:17 
   26    340  Dirk Jan Bart              Zwolle                         27e   1:04:48  13,889     4:19 
   27    410  Elroy Brouwer              Kampen                1981     29e   1:05:21  13,772     4:21 
   28    404  Andre Meuleman             Epe                   1970     30e   1:05:25  13,758     4:21 
   29    409  Antonius Poelman           Zwolle                1957     31e   1:05:35  13,723     4:22 
   30    335  Hans Beumer                Zwolle                1967     32e   1:05:56  13,650     4:23 
   31    301  Marten Prins               Epe                   1963     33e   1:06:12  13,595     4:24 
   32    393  Borre de Gier              Zwolle                1970     34e   1:06:18  13,575     4:25 
   33    324  Jan Lubbinge               Oene                  1962     35e   1:06:57  13,443     4:27 
   34    353  Arjo Spans                 Zwolle                1970     36e   1:07:27  13,343     4:29 
   35    394  Riko Douma                 Wapenveld                      37e   1:07:32  13,327     4:30 
   36    369  Erik de Ruiter             Hattem                1985     38e   1:07:33  13,323     4:30 
   37    395  Peter van Polen            Zwolle                1967     39e   1:07:44  13,287     4:30 
   38    348  Pieter Galema              Hattem                         40e   1:07:47  13,278     4:31 
   39    349  Jan v. d. Grootenheen      Hattem                1953     41e   1:07:48  13,274     4:31 
   40    308  Flip Nijhoff               av "De Gemzen"        1952     42e   1:07:57  13,245     4:31 
   41    300  Wim Egberts                av "De Gemzen"        1949     44e   1:08:05  13,219     4:32 
   42    391  Harrie Fokkens             Nieuwleusen                    45e   1:08:29  13,142     4:33 
   43    418  Jan Boschman               Hasselt               1949     46e   1:08:36  13,120     4:34 
   44    310  Roelof Rekker              Zwolle                1961     47e   1:08:37  13,116     4:34 
   45    387  Gerrit v.d. Veen           Zwolle                1965     48e   1:08:39  13,110     4:34 
   46    330  Jan van der Meer           Nunspeet              1966     49e   1:09:08  13,018     4:36 
   47    303  Rob van Vliet              av "De Gemzen"        1962     50e   1:09:20  12,981     4:37 
   48    368  Joop Bosman                av "De Gemzen"        1946     51e   1:09:28  12,956     4:37 
   49    323  Rene Brinkman              av "De Gemzen"        1969     52e   1:09:31  12,947     4:38 
   50    411  Sietse Herder              Emmeloord                      54e   1:09:45  12,903     4:39 
   51    390  Dick Strijbos              Wapenveld             1956     55e   1:09:46  12,900     4:39 
   52    345  Erwin van Gelder           Zwolle                1965     56e   1:09:52  12,882     4:39 
   53    336  Henk Visser                Nunspeet              1953     57e   1:09:57  12,866     4:39 
   54    311  Rudi de Reuver             Utrecht               1962     58e   1:10:02  12,851     4:40 
   55    314  Ton Bello                  av "De Gemzen"        1948     59e   1:10:04  12,845     4:40 
   56    302  Arjo van der Veken         Zwolle                1957     60e   1:10:20  12,796     4:41 
   57    388  Theo Fredriks              av "De Gemzen"        1961     62e   1:10:34  12,754     4:42 
   58    361  Jan Willem Dijkgraaf       Epe                   1953     63e   1:10:37  12,745     4:42 
   59    384  Jos van Rijt               Amersfoort            1953     64e   1:10:54  12,694     4:43 
   60    347  Jan Fransen                Hasselt                        65e   1:11:24  12,605     4:45 
   61    373  Heinry Derksen             av "De Gemzen"        1961     66e   1:11:25  12,602     4:45 
   62    313  Aad van Arken              av "De Gemzen"        1950     67e   1:11:29  12,590     4:45 
   63    332  Dick van Voorst            Hasselt               1947     68e   1:11:51  12,526     4:47 
   64    375  Hugo Boschker              Duiven                1947     69e   1:11:51  12,526     4:47 
   65    381  Dirk Hulleman              Wapenveld             1962     70e   1:12:14  12,460     4:48 
   66    374  Peter Olivier              Olst                  1948     71e   1:12:15  12,457     4:49 
   67    396  Erik Ouwehand              Apeldoorn             1960     73e   1:12:37  12,394     4:50 
   68    371  Hans Drost                 Olst                           74e   1:12:41  12,382     4:50 
   69    350  Jan Baack                  Epe                   1945     75e   1:13:15  12,287     4:53 
   70    378  Ruud Hilhorst              Zwolle                1956     76e   1:13:22  12,267     4:53 
   71    415  Gerrit Oosting             Heerde                1951     77e   1:13:22  12,267     4:53 
   72    366  Harry Zomer                Klarenbeek            1963     78e   1:13:26  12,256     4:53 
   73    379  Erik van Limburg           Wapenveld             1965     79e   1:13:35  12,231     4:54 
   74    352  Willie Koudenburg          av "De Gemzen"        1949     81e   1:13:58  12,168     4:55 
   75    274  Fred Kuiper                Nunspeet              1961     82e   1:14:16  12,118     4:57 
   76    372  Martin Jacobs              Olst                  1954     83e   1:14:28  12,086     4:57 
   77    317  Erik van Limbeek           Zwolle                1964     84e   1:14:54  12,016     4:59 
   78    377  Frits Lautenbag            Hattem                1948     85e   1:14:55  12,013     4:59 
   79    322  Marcel Wagtelenberg        Heerde                1965     86e   1:15:23  11,939     5:01 
   80    344  Henk Wallinga              Hasselt               1942     87e   1:15:27  11,928     5:01 
   81    400  Hanno Tjeerds              Zwolle                1956     88e   1:15:27  11,928     5:01 
   82    343  Ben Schimmel               Hasselt               1961     89e   1:15:28  11,926     5:01 
   83    331  Abel Wortelboer            Hasselt               1936     90e   1:15:29  11,923     5:01 
   84    334  Randolf Oudshoorn          Nunspeet              1965     91e   1:16:02  11,837     5:04 
   85    392  Leo Jonker                 Ermelo                1951     92e   1:16:02  11,837     5:04 
   86    319  Jan Dekker                 Zwolle                1956     93e   1:16:06  11,827     5:04 
   87    351  Qrien Smits                Zwolle                1949     94e   1:16:10  11,816     5:04 
   88    376  Arie Pronk                 Olst                  1957     95e   1:16:38  11,744     5:06 
   89    321  Janco Raveling             av "De Gemzen"        1956     97e   1:16:52  11,709     5:07 
   90    326  Rob Steyger                Zaandam               1959     98e   1:17:07  11,671     5:08 
   91    316  Jan Hoogers                Zwolle                1966     99e   1:17:39  11,590     5:10 
   92    397  Hans Buis                  De Rijp               1951    100e   1:17:42  11,583     5:10 
   93    333  Metty v.d. Meer            Nunspeet              1960    101e   1:18:11  11,511     5:12 
   94    318  Koen Ramaker               Zwolle                1963    102e   1:18:56  11,402     5:15 
   95    416  Jurrie Teeuwen             av "De Gemzen"        1940    104e   1:19:10  11,368     5:16 
   96    356  Erik Berendsen             Heerde                1962    105e   1:19:11  11,366     5:16 
   97    315  Bram Baan                  Zwolle                1964    106e   1:19:37  11,304     5:18 
   98    327  Anton de With              Nunspeet              1961    109e   1:23:08  10,826     5:32 
   99    407  Evert Klomp                Apeldoorn             1946    110e   1:26:03  10,459     5:44 
  100    417  Otto Huitema               Nunspeet              1960    112e   1:26:56  10,353     5:47 
  101    380  Henk Stuurman              Harderwijk            1950    113e   1:28:52  10,128     5:55 
  102    354  Dick de Graaf              Zwolle                1960    114e   1:29:49  10,020     5:59 
  103    386  Berry Koens                Zwolle                1969    115e   1:30:34   9,937     6:02 
  104    362  Jan Kemper                 Zwolle                1961    116e   1:31:49   9,802     6:07