Uitslagen 2e Pupillen Competitie

20-05-2006

Jongens pupillen C

Pl.Naamvereniginggeb600mHoogspringenBalwerpenptn
1 Dennis Spaansen Isala `96 1998 2.24.2 0.85 24.69 913 ptn
2 Rik Albers Isala `96 1998 2.29.4 0.75 19.67 734 ptn
3 Mark v/d Meulen Isala '96 1998 2.42.5 0.80 22.62 725 ptn
Peter Afman pec 1999 2.41.0 0.75 22.65 698 ptn
5 JoŽl Plantinga Isala '96 1998 2.32.0 0.85 11.76 662 ptn
6 Chris Ruisch av NOP 1999 2.47.6 0.80 19.86 658 ptn
7 Jorian Duijm Isala `96 1999 2.45.4 0.80 17.64 637 ptn
8 Joep Dijkstra Isala `96 1999 2.59.6 0.85 17.99 602 ptn
9 Wilco Jonker AV De Gemzen 1998 2.41.0 0.80 13.59 599 ptn
10 Arnout Mak AV De Gemzen 1998 2.56.2 0.90 14.26 598 ptn
11 Jeroen Dekker AV Athlos 1998 2.53.6 0.80 12.65 511 ptn
12 JoŽl van Beek av De Gemzen 1997 2.32.4 0.65 11.36 506 ptn
13 DaniŽl Santen Cialfo 1998 2.50.3 0.75 13.45 505 ptn
14 Marnix van den Berg Cialfo 1998 3.11.8 0.75 19.34 492 ptn
15 Romar Boswijk AV Flevo Delta 1998 2.54.5 0.75 13.87 490 ptn
16 Jarno de Groot AV Flevo Delta 1998 3.03.8 0.90 10.14 485 ptn
17 Richard Meuleman Isala'96 1999 0.80 16.99 469 ptn
18 Niels Kok AV Flevo Delta 1998 2.52.3 0.65 15.29 452 ptn
19 Nash van der Velden AV Flevo Delta 1998 2.57.0 0.80 10.43 452 ptn
20 Robert Los Isala `96 1999 2.58.5 0.75 12.78 450 ptn
21 Stefan Ham AV Flevo Delta 1998 3.03.2 0.75 12.97 431 ptn
22 Yannick van der Lucht PEC 1910 1996 1.05 379 ptn
23 Thijmen Petersen AV Flevo Delta 1998 3.21.9 0.80 9.64 341 ptn
24 Joanan Wolf Isala `96 1998 0.80 9.39 336 ptn
25 Stefan Diepman AV Flevo Delta 1998 0.70 13.18 333 ptn
26 Jos Bakker Athlos 1999 3.14.5 0.75 10.35 331 ptn
27 Dirk Hofstede Isala `96 1998 2.50.7 0.65 8.17 328 ptn
28 Jorg Visser AV Athlos 1998 0.65 13.66 306 ptn
29 Youri Lodders AV Flevo Delta 1998 3.11.2 0.60 13.13 287 ptn
30 Marco Schouten Isala `96 1998 3.05.3 0.65 9.28 278 ptn
31 Huub v/d Gulik Isala `96 1998 0.60 11.06 222 ptn
32 Sjoerd Dekker Isala '96 1998 0 ptn

Meisjes pupillen C

Pl.Naamvereniginggeb600mHoogspringenBalwerpenptn
1 CŤline den Bremer AV PEC 1910 1998 2.29.1 0.90 13.66 753 ptn
2 Heleen Bruintjes av NOP 1998 2.32.0 0.90 14.68 750 ptn
3 Lena Kater AV PEC 1910 1998 2.39.1 0.85 13.96 654 ptn
4 Anouschka Heemskerk AV Flevo Delta 1998 2.41.8 0.75 17.59 621 ptn
5 Marit Fiechter AV PEC 1910 1998 2.41.7 0.80 11.67 561 ptn
6 Lisa van Marle Isala '96 1998 2.44.2 0.85 9.46 539 ptn
7 Eva van der Loos AV PEC 1910 1998 2.48.5 0.85 10.50 534 ptn
8 Lisanne Maasland Cialfo 1998 2.51.0 0.85 8.11 472 ptn
9 julia v/d Werf Isala '96 1998 3.05.0 0.80 12.65 454 ptn
10 Ancella Leijdekker Cialfo 1998 2.50.5 0.75 10.37 448 ptn
11 Ilham Tamrouti Isala '96 1999 2.51.6 0.70 12.54 445 ptn
12 Kirsten Wind Isala '96 1999 3.08.0 0.80 12.61 439 ptn
13 Irene Bijman Isala '96 1998 2.44.6 0.75 8.16 436 ptn
14 Shannon Cheuk-A-Lam AV PEC 1910 1998 0.85 12.67 434 ptn
15 Myrthe ten Broeke av "De Gemzen" 1999 2.58.3 0.75 9.15 382 ptn
16 Sanne van den Brink Athlos 1999 0.70 13.26 335 ptn
17 Devenly Corjanus AV Flevo Delta 1998 3.20.8 0.80 8.58 319 ptn
18 Anna Braafhart Cialfo 1999 3.13.3 0.75 9.37 317 ptn
19 Madelon Vlaming AV Flevo Delta 1998 3.08.9 0.75 8.40 316 ptn
20 Anouk Schelvis Isala '96 1999 2.56.9 0.75 5.76 310 ptn
21 Liset van der Hulst Cialfo 1999 3.04.7 0.70 8.85 308 ptn
22 Amber Schouten Isala '96 1998 2.56.4 0.65 8.11 297 ptn
23 Maartje Oostveen AV Flevo Delta 1998 3.23.4 0.75 8.92 289 ptn
24 Martha Tiel Groenestege AV PEC 1910 1998 0.70 10.00 274 ptn
25 Floor Doornwaard av "De Gemzen" 1999 2.54.4 0.65 6.38 266 ptn
26 Ilse van Huffelen av "De Gemzen" 1999 3.09.5 0.75 6.00 257 ptn
27 Karlijn Dreuning AV Flevo Delta 1998 3.39.9 0.70 7.78 227 ptn
28 Joanne v/d Gullik Isala '96 1998 3.19.8 0.70 6.49 197 ptn
29 Lisanne v/d Stege AV Flevo Delta 1998 3.24.3 0.60 6.17 116 ptn

Jongens pupillen B

Pl.Naamvereniginggeb40mVerspringenKogelstotenptn
1 Martijn Kroon AV PEC 1910 1997 6.7 3.47 5.86 1374 ptn
2 Thijs van der Meulen Isala `96 1997 6.8 3.08 6.05 1285 ptn
3 Corne Peerdeman av NOP 1997 6.9 3.27 5.72 1281 ptn
4 Chris Fidder Isala '96 1997 7.1 3.25 6.18 1265 ptn
5 Michiel van Veluwen AV PEC 1910 1997 6.9 3.34 5.08 1254 ptn
6 Maik Scholten av "De Gemzen" 1997 7.1 3.12 5.27 1181 ptn
7 Daan Terluin AV NOP 1997 7.1 3.26 4.73 1173 ptn
8 Erwin Kok AV Flevo Delta 1997 7.4 3.10 5.41 1128 ptn
9 Luuk Vos AV PEC 1910 1997 7.4 3.03 5.51 1121 ptn
10 Thijs Doornwaard av "De Gemzen" 1997 7.2 3.13 4.25 1092 ptn
11 Gasto Okkema Isala `96 1997 7.5 3.05 5.25 1089 ptn
12 Ricardo Renkema av NOP 1997 7.3 2.82 5.19 1076 ptn
13 Mick van der Velden AV Flevo Delta 1997 7.2 2.71 4.62 1035 ptn
14 Carlo Vrolijken AV PEC 1910 1997 7.5 2.47 6.08 1026 ptn
15 Nelfin de Weerdt AV Athlos 1997 7.2 2.85 3.68 993 ptn
16 Niels van Lohuizen av "De Gemzen" 1997 7.4 2.72 4.51 991 ptn
17 Jasper Bruggeman av "De Gemzen" 1997 7.8 2.95 4.65 976 ptn
18 Luuk de Vries AV PEC 1910 1997 7.3 2.71 4.04 972 ptn
19 Rutger Companjen AV Athlos 1997 7.7 2.56 4.99 938 ptn
20 Stefan Lenis AV Flevo Delta 1997 7.4 2.67 3.78 927 ptn
21 Markus Vrolijk AV Flevo Delta 1997 7.9 2.72 4.70 916 ptn
22 Jari Rombouts AV Flevo Delta 1997 7.8 2.83 4.15 916 ptn
23 Coen Doreleijers AV Athlos 1997 7.5 2.65 3.90 913 ptn
24 Matthieu van den Broeke av "De Gemzen" 1997 7.7 2.58 4.20 886 ptn
25 Sander van Huffelen av "De Gemzen" 1997 7.7 2.60 3.52 838 ptn
26 Thijs Willems AV Flevo Delta 1997 8.2 2.35 4.98 815 ptn
27 Justin Leijdekker Cialfo 1997 8.6 2.39 3.49 654 ptn
28 Stefano Stokman Cialfo 1997 8.7 2.25 2.90 562 ptn
29 Job Lodder AV Athlos 1997 0 ptn
30 Jeroen Baas AV Flevo Delta 1997 0 ptn
31 Loek KŲnnink Isala `96 1997 0 ptn

Meisjes pupillen B

Pl.Naamvereniginggeb40mVerspringenKogelstotenptn
1 Suzanne Boone Isala `96 1997 6.6 3.53 5.37 1377 ptn
2 Danique Slob Isala `96 1997 7.1 3.39 5.13 1226 ptn
3 Jessie Tijbout Isala `96 1997 6.9 3.37 4.30 1205 ptn
4 Mylena Floor AV PEC 1910 1997 6.7 3.19 3.76 1172 ptn
5 Ellen Drost AV Athlos 1997 7.3 3.12 4.87 1114 ptn
6 Carolien Veldsink AV PEC 1910 1997 7.4 2.95 4.49 1036 ptn
7 Barbara Grootjen Isala `96 1997 7.5 3.08 4.11 1015 ptn
8 Anne Jansen Isala '96 1997 7.4 2.75 4.54 999 ptn
9 Marye Bosboom Cialfo 1997 7.6 3.01 4.31 998 ptn
10 Kim Plantinga AV PEC 1910 1997 7.4 2.86 3.62 952 ptn
11 Kelly Cornelissen av "De Gemzen" 1997 7.4 2.88 3.30 930 ptn
12 Laura Schroor AV PEC 1910 1997 7.6 2.78 3.93 923 ptn
13 Zoe Francken AV PEC 1910 1997 7.5 3.00 3.05 913 ptn
14 Geraly Duijm Isala '96 1997 7.7 2.73 4.10 909 ptn
15 Anouk van Lohuizen av "De Gemzen" 1997 7.8 2.67 4.16 884 ptn
16 Annelotte Venhorst AV De Gemzen 1997 8.0 2.56 3.93 812 ptn
17 Anne Meiberg AV De Gemzen 1997 7.8 2.77 2.86 799 ptn
18 Saskia Veenstra AV PEC 1910 1997 7.8 2.56 3.12 779 ptn
19 Nikki Plantinga AV PEC 1910 1997 8.3 2.50 3.75 740 ptn
20 Iris van der Veen av "De Gemzen" 1997 8.4 2.42 3.80 713 ptn
21 Simone Raidt AV De Gemzen 1997 8.5 2.20 4.26 690 ptn
22 Gerber Loman Cialfo 1997 8.3 2.38 2.88 643 ptn
23 Annelies Breet AV Flevo Delta 1997 8.6 2.30 3.18 611 ptn
24 Floor Timmerman Cialfo 1997 8.9 2.17 2.45 478 ptn
25 Simone Raidt AV De Gemzen 1997 0 ptn
26 Kay-Lynn Koens AV PEC 1910 1997 0 ptn
27 Lisa Nieuwmans AV PEC 1910 1997 0 ptn
28 Nadja Vollema AV Athlos 1997 0 ptn
29 Celine de Vries FLEVO DELTA 1997 0 ptn
30 Nicole Jansen FLEVO DELTA 1997 0 ptn
31 Judith Metz AV Flevo Delta 1997 0 ptn
32 Alyssa Wiltink Isala `96 1997 0 ptn

Jongens pupillen A(1e jrs)

Pl.Naamvereniginggeb1000mHoogspringenBalwerpenptn
Duco Furda pec 1996 4.14.1 1.15 27.36 1216 ptn
Yannick van de Lucht pec 1996 3.58.6 1.05 22.79 1157 ptn
3 Patrick Spaansen Isala `96 1996 3.58.7 1.10 19.01 1140 ptn
4 Roel Huijsmans AV Flevo Delta 1996 4.00.2 1.10 16.60 1097 ptn
5 Mart Cost AV NOP 1996 4.01.1 0.95 23.48 1081 ptn
Philip den Bremer pec 1996 4.28.6 1.10 22.64 1062 ptn
RŁben Vos Pec 1996 3.59.7 0.95 17.85 1008 ptn
8 Peter Terluin AV NOP 1996 4.14.5 0.95 18.56 952 ptn
9 David Albers Isala `96 1996 4.13.2 1.00 14.62 933 ptn
10 Jiri Nijboer Cialfo 1996 5.11.4 1.00 27.09 902 ptn
11 David Kater AV PEC 1910 1995 4.02.8 1.20 890 ptn
12 Pim van der Loos AV PEC 1910 1996 4.39.0 0.95 19.44 870 ptn
13 Bas Hoving AV Athlos 1996 4.41.9 1.05 13.57 840 ptn
14 Wout Simmes AV Flevo Delta 1996 4.47.2 0.95 18.09 821 ptn
15 Luuk Schaafsma AV De Sprinter 1996 4.28.1 1.10 710 ptn
16 Martijn van der Stege AV Flevo Delta 1996 4.46.0 0.90 12.21 692 ptn
17 Louis van Daele AV Flevo Delta 1996 5.00.1 0.95 11.27 667 ptn
18 Rob Kerremans Flevo Delta 1996 4.59.5 0.85 13.58 636 ptn
19 Phillippe Tuinman AV Flevo Delta 1996 5.28.6 0.85 16.71 605 ptn
20 Lars van Dijk Isala `96 1996 4.43.3 17.93 526 ptn
21 Rutger Singer AV Athlos 1996 0 ptn
22 Harm Nuiten AV Flevo Delta 1996 0 ptn
23 Olivier Schaepman AV PEC 1910 1996 0 ptn
24 Remco Straathof AV Flevo Delta 1996 0 ptn
25 Tobias Schade AV Flevo Delta 1996 0 ptn
26 Rick Winters AV Flevo Delta 1996 0 ptn

Jongens pupillen A(2e jrs)

Pl.Naamvereniginggeb1000mHoogspringenBalwerpenptn
1 Sander Fixe Isala `96 1995 4.00.5 1.30 33.37 1456 ptn
2 Thomas van Laar Cialfo 1995 3.28.6 1.15 26.28 1440 ptn
3 Jordy Dikkers AV De Sprinter 1995 3.57.4 1.10 34.08 1333 ptn
4 Stefan de Graaff AV NOP 1995 4.02.6 1.25 25.91 1323 ptn
5 Jordy Habekottť Isala `96 1995 3.59.0 1.20 26.98 1317 ptn
6 Dirk-Jan van Veen AV De Gemzen 1995 4.00.8 1.10 33.86 1314 ptn
7 Edwin van Veluwen AV PEC 1910 1995 4.14.5 1.10 32.26 1235 ptn
8 Nick Rigterink Isala `96 1995 4.02.4 1.20 21.48 1230 ptn
9 Jordi Peerdeman AV NOP 1995 3.52.8 1.10 21.60 1206 ptn
10 Aron Abma Isala `96 1995 4.00.2 1.05 23.96 1164 ptn
11 Arend Jan Spierenburg Cialfo 1995 4.10.0 1.05 27.10 1158 ptn
12 Maurice Jongenhuis AV De Sprinter 1995 4.30.0 1.15 22.04 1085 ptn
13 Noud Freriks AV PEC 1910 1995 3.44.7 0.90 16.25 1024 ptn
14 Rien Jutten Isala `96 1995 4.43.1 1.10 23.61 1021 ptn
15 Niels Dokter Isala `96 1995 5.14.0 1.15 28.41 1021 ptn
16 Patrick Lenis AV Flevo Delta 1995 4.49.4 1.05 24.74 978 ptn
17 DaniŽl v/d Stege AV Flevo Delta 1995 4.48.5 0.95 26.93 935 ptn
18 Simon Koot AV De Sprinter 1995 5.11.0 1.10 22.97 925 ptn
19 Jeffrey Stokkel AV Flevo Delta 1995 1.15 26.89 859 ptn
20 Martin Veenstra av De Sprinter 1995 5.35.0 1.15 16.83 811 ptn
21 Trystan de Weerdt AV Athlos 1995 1.10 21.43 753 ptn
22 Dennis Veltman AV NOP 1995 1.05 21.10 712 ptn
23 Pascal van der Aa AV Flevo Delta 1995 0.95 21.33 642 ptn
24 Fabian PelgrŲm AV Flevo Delta 1995 0 ptn
25 Niels van Doorn Isala `96 1995 0 ptn
26 Hedde Leydesdorff AV Athlos 1995 0 ptn

Meisjes pupillen A(1e jrs)

Pl.Naamvereniginggeb60mVerspringenKogelstotenptn
1 Janneke Bruintjes AV NOP 1996 9.7 4.01 6.35 1434 ptn
2 Marleen Stoel Isala `96 1996 9.5 3.81 5.87 1397 ptn
3 Rosalien Bauman AV Athlos 1996 9.6 3.54 5.40 1297 ptn
4 Kiki Wesselo Cialfo 1996 9.6 3.50 5.23 1278 ptn
5 Nicky Kooijman AV NOP 1996 9.8 3.12 6.20 1232 ptn
6 A.J. Niezing AV De Sprinter 1996 9.9 3.23 5.36 1186 ptn
7 Marcaline Bults AV NOP 1996 10.3 3.06 5.63 1112 ptn
8 Laura Brands AV NOP 1996 10.2 3.12 4.92 1091 ptn
9 J.M.D. Duteweert AV Salland 1996 10.3 3.18 4.82 1082 ptn
10 Anouschka SchrŲder AV Flevo Delta 1996 9.7 2.87 4.30 1071 ptn
11 Marije ten Den AV Salland 1996 10.4 3.19 4.69 1062 ptn
12 Irene Afman AV PEC 1910 1996 10.6 3.11 5.13 1049 ptn
13 Deborah Slijkhuis AV PEC 1910 1996 10.7 3.12 4.46 991 ptn
14 Maurien Bruggink AV Flevo Delta 1996 10.0 2.76 3.93 976 ptn
15 Manon Foppen AV Athlos 1996 10.5 2.82 4.41 954 ptn
16 Kim van Marle av Isala '96 1996 11.2 2.96 5.21 950 ptn
17 Dian Pieters AV Salland 1996 10.8 3.03 4.28 947 ptn
18 Annemiek ter Wee AV Athlos 1996 11.2 2.73 5.62 931 ptn
19 Saskia Kroondijk AV Flevo Delta 1996 10.6 2.76 4.42 930 ptn
20 Camilla Mensink AV Salland 1996 10.7 3.00 3.90 926 ptn
21 Lilian Lomberts Isala `96 1996 10.7 2.96 4.00 925 ptn
22 DaniŽlle van den Berge AV Flevo Delta 1996 11.8 2.85 5.63 889 ptn
23 Sterre Adam AV Athlos 1996 11.4 2.95 4.31 863 ptn
24 Lisa Huijgen AV Flevo Delta 1996 10.8 2.65 4.15 862 ptn
25 Myrthe Lodders AV Flevo Delta 1996 11.4 2.58 5.04 840 ptn
26 Romy v/d Dungen AV Flevo Delta 1996 11.3 2.67 4.46 828 ptn
27 Ashley Meulenbelt AV De Sprinter 1996 11.5 2.72 4.04 784 ptn
28 Tessa van Asselt AV Flevo Delta 1996 11.4 2.60 4.00 769 ptn
29 Nika Oomen AV Flevo Delta 1996 12.1 2.68 4.47 745 ptn
30 Susan van Liere AV Flevo Delta 1996 12.5 2.45 4.17 638 ptn
31 Barbara Dames AV Flevo Delta 1996 13.6 2.43 4.07 531 ptn
32 Saffira Gerritsen AV Athlos 1996 0 ptn

Meisjes pupillen A(2e jrs)

Pl.Naamvereniginggeb60mVerspringenKogelstotenptn
1 Lieke van den Brink AV Athlos 1995 9.0 4.06 7.24 1613 ptn
2 Anneloes de Roo Isala `96 1995 9.0 3.90 6.67 1548 ptn
3 Saskia Gootjes AV Flevo Delta 1995 9.3 3.90 6.53 1488 ptn
4 Pauline Lussenburg AV Flevo Delta 1995 9.4 3.91 5.53 1411 ptn
5 Ilse Vlaming AV Flevo Delta 1995 9.3 3.80 5.15 1381 ptn
6 Semiyha Aksoy AV Athlos 1995 9.6 3.80 5.70 1368 ptn
7 Annemiek Veldsink AV PEC 1910 1995 9.7 3.49 6.26 1325 ptn
8 Inge Bollebakker Isala `96 1995 10.1 3.56 5.74 1247 ptn
9 Mara Post AV De Sprinter 1995 9.7 3.21 5.61 1228 ptn
10 Suzanne de Roo Isala `96 1995 9.7 3.31 5.09 1214 ptn
11 Melinda Lodders AV Flevo Delta 1995 10.2 3.39 5.53 1185 ptn
12 Inge Weber AV Athlos 1995 10.7 3.27 6.27 1141 ptn
13 Bente Scheepmaker AV Athlos 1995 10.6 3.41 5.60 1140 ptn
14 Leonie Siebert AV PEC 1910 1995 10.1 3.07 5.44 1129 ptn
15 Karen Nijenhuis AV Athlos 1995 10.6 3.05 6.19 1105 ptn
16 Gerlinde Pruim av Isala '96 1995 10.2 3.00 5.13 1081 ptn
17 D.Y. Zanting AV De Sprinter 1995 10.6 3.00 5.97 1081 ptn
18 Esther Hof AV PEC 1910 1995 10.8 3.41 4.73 1056 ptn
19 Aisha Heemskerk AV Flevo Delta 1995 10.3 3.00 4.64 1033 ptn
20 Sofie Dijkstra av Isala '96 1995 11.1 3.10 5.02 977 ptn
21 Carlijn Westerink Isala `96 1995 10.7 2.93 4.58 962 ptn
22 Jasmine van Putten AV PEC 1910 1995 10.8 2.83 5.02 960 ptn
23 Loes de Bruin av Salland 1995 10.6 2.66 4.49 915 ptn
24 Birgit Kos AV PEC 1910 1995 0 ptn
Eva v/d Brink AV PEC 1910 1995 ptn
i.v.m. de slechte weersomstandigheden hebben we in gezamenlijk overleg met de poegleiders om de estafettes te laten voor wat ze waren.
Een verzoek van Karin de Kleine aan alle verenigingen om de aantallen deelnemers door te geven die 2 van de 3 wedstrijden hebben deelgenomen. Zij kan
dan de medailles bestellen. famdekleine28@planet.nl