Uitslagen van der Most indoor jeugd gala

19-11-2005

Jongens pupillen C

Pl.Naamvereniginggeb30mBalstotenHoogspringenptnRegionaalkampioenschap
1 Dennis Spaansen Isala `96 1998 5.7 5.06 0.90 1502 ptn1
2 Brian Licher Flevo Delta 1998 6.1 4.34 0.90 1265 ptn2
3 Joep Dijkstra Isala `96 1999 6.5 3.63 0.80 970 ptn3
4 Jasper Ruitenberg PEC 1998 6.6 3.72 0.75 933 ptn4
5 Julian Hellendoorn Isala `96 1999 6.8 3.75 0.75 903 ptn5
6 Nash van der Velden Flevo Delta 1998 6.7 3.58 0.75 887 ptn6
7 Sven Hakvoort AV PEC 1910 1998 6.4 2.95 0.80 853 ptn7
8 Jorian Duijm Isala `96 1999 6.6 2.83 0.80 792 ptn8
9 Chris Ruisch AV NOP 1999 6.7 3.06 0.75 783 ptn9

Meisjes pupillen C

Pl.Naamvereniginggeb30mBalstotenHoogspringenptnRegionaalkampioenschap
1 Céline den Bremer AV PEC 1910 1998 5.4 3.90 0.90 1344 ptn1
2 Shannon Cheuck-a-Tan AV PEC 1910 1998 6.7 4.58 0.80 1125 ptn2
3 Eva van der Loos AV PEC 1910 1998 6.3 4.20 0.80 1123 ptn3
4 Celine Bijsterbosch AV De Gemzen 1998 6.4 3.93 0.70 975 ptn4
5 Lisa van Marle Isala '96 1996 6.7 3.41 0.85 926 ptn5
6 Ilona Vinke Isala `96 1998 7.1 3.32 0.90 878 ptn6
7 Bo Burgmeijer AV De Gemzen 1998 6.3 2.94 0.80 871 ptn7
8 Sanne van der Brink AV Athlos 1998 6.6 3.48 0.70 848 ptn8
9 Julia van de Werf Isala `96 1998 6.7 3.31 0.70 796 ptn9
10 Marieke Oranje PEC 1998 7.0 3.87 0.55 747 ptn10
11 Liset van der Hulst Cialfo 1999 6.8 3.24 0.60 691 ptn11
12 Marta Groenestege AV PEC 1910 1998 6.7 3.19 0.55 662 ptn12
13 Anna Braafhart Cialfo 1999 7.6 2.99 0.75 628 ptn13
14 Madelon Vlaming Flevo Delta 1998 6.6 2.44 0.65 604 ptn14
15 Tessa Ossenorp AV PEC 1910 1998 7.0 2.67 0.65 581 ptn15
16 Joanne van de Gulik Isala '96 1998 7.4 2.63 0.65 511 ptn16
17 Lisanne van der Stege Flevo Delta 1998 7.5 2.37 0.65 445 ptn17
18 Devenly Corjanus Flevo Delta 1998 0 ptn
19 Marieke Schoonenberg AV Athlos 1998 0 ptn

Jongens pupillen B

Pl.Naamvereniginggeb30mHoogspringenKogelstotenptnRegionaalkampioenschap
1 Chris Fidder Isala `96 1997 6.0 1.10 5.51 1223 ptn1
2 Joost Visser AV Athlos 1997 5.5 0.95 5.13 1207 ptn2
3 Daan Terluin AV NOP 1997 5.6 1.05 4.40 1203 ptn3
4 Michiel van Veluwen AV PEC 1910 1997 5.7 1.00 4.39 1141 ptn4
5 Jasper Bruggeman AV De Gemzen 1997 5.8 1.00 4.02 1090 ptn5
6 Rutger Companjen AV Athlos 1997 5.8 0.90 4.73 1069 ptn6
7 Ricardo Renkema AV NOP 1997 6.1 0.95 5.10 1064 ptn7
8 Nelfin de Weerdt AV Athlos 1997 5.7 0.90 3.93 1034 ptn8
9 Gaston Okkema Isala '96 1997 6.2 0.95 4.85 1026 ptn9
10 Thijs Doornwaard AV De Gemzen 1997 5.7 0.85 4.24 1020 ptn10
11 Job Lodder AV Athlos 1997 5.9 0.90 4.04 995 ptn11
12 Luuk de Vries AV PEC 1910 1997 6.1 0.95 3.94 981 ptn12
13 Carlo Vrolijken AV PEC 1910 1997 6.5 0.80 5.03 869 ptn13
14 Niels van Lohuizen AV De Gemzen 1997 6.2 0.85 3.36 840 ptn14
15 Stefan Reurink AV De Gemzen 1997 6.4 0.85 3.73 830 ptn15
16 Matthieu van den Broeke AV De Gemzen 1997 6.2 0.75 3.63 789 ptn16
17 Sander van Huffelen AV De Gemzen 1997 6.5 0.70 3.23 660 ptn17
18 Bas Balster AV De Gemzen 1997 7.1 0.60 2.53 421 ptn18

Meisjes pupillen B

Pl.Naamvereniginggeb30mHoogspringenKogelstotenptnRegionaalkampioenschap
1 Suzanne Boone Isala `96 1997 5.1 1.10 5.05 1423 ptn1
2 Jessie Tijbout Isala `96 1997 5.7 1.05 5.01 1222 ptn2
3 Kay-Lynn Koens AV PEC 1910 1997 5.7 1.00 4.32 1136 ptn3
4 Mylena Floor AV PEC 1910 1997 5.7 0.95 4.04 1079 ptn4
5 Ellen Drost AV Athlos 1997 5.8 1.00 3.52 1051 ptn5
6 Danique Slob Isala `96 1997 6.0 0.90 4.67 1019 ptn6
7 Anne Jansen Isala '96 1997 5.9 0.85 4.65 1003 ptn7
8 Lisa Nieuwmans AV PEC 1910 1997 6.1 0.95 3.63 957 ptn8
9 Geraley Duijm Isala '96 1997 6.1 0.90 3.85 937 ptn9
10 Anouk van Lohuizen AV De Gemzen 1997 6.3 0.95 3.90 937 ptn10
11 Kelly Cornelissen AV De Gemzen 1997 5.9 0.90 3.21 929 ptn11
12 Iris Dokter Isala `96 1997 6.2 0.85 4.49 927 ptn12
13 Simone Raidt AV De Gemzen 1997 6.5 0.85 4.46 865 ptn13
14 Rielle van der Scheer Isala '96 1997 6.5 0.85 3.65 804 ptn14
15 Anne Meiberg AV De Gemzen 1997 6.3 0.85 3.10 798 ptn15
16 Wietske Klaarbergen Isala '96 1997 6.4 0.75 4.17 790 ptn16
17 Kim Plantinga AV PEC 1910 1997 6.0 0.80 2.58 778 ptn17
18 Alyss Wiling Isala `96 1997 6.6 0.85 3.53 777 ptn18
19 Laura Schroor AV PEC 1910 1997 6.0 0.60 4.07 756 ptn19
20 Saskia Veenstra AV PEC 1910 1997 6.5 0.80 2.92 707 ptn20
21 Annelotte Venhorst AV De Gemzen 1997 6.4 0.75 3.02 698 ptn21
22 Susan Schakelaar AV De Gemzen 1997 6.4 0.65 3.50 665 ptn22
23 Laura Mansier AV PEC 1910 1997 6.8 0.70 3.38 618 ptn23
24 Annelies Breet Flevo Delta 1997 6.6 0.60 3.33 577 ptn24
25 Gerber Loman Cialfo 1997 6.5 0.60 3.04 571 ptn25
26 Roy Morsink AV De Gemzen 1997 0 ptn

Jongens pupillen A(1e jrs)

Pl.Naamvereniginggeb30mHoogspringenKogelstotenptnRegionaalkampioenschap
1 Duco Furda AV PEC 1910 1996 5.4 1.10 6.57 1434 ptn1
2 Kevin Tielbeek AV Salland 1996 5.5 1.20 5.56 1418 ptn2
3 Philip den Bremer AV PEC 1910 1996 5.4 1.15 5.63 1412 ptn3
4 Luuk Schaafsma AV De Sprinter 1996 5.4 1.10 5.91 1393 ptn4
5 Patrick Spaansen Isala `96 1996 5.3 1.05 5.94 1386 ptn5
6 Roel Huijsmans AV Flevo Delta 1996 5.3 1.10 4.96 1359 ptn6
7 Yannick v.d. Lucht AV PEC 1910 1996 5.4 1.00 5.44 1289 ptn7
8 Daan Kremer AV De Sprinter 1996 5.5 1.05 5.03 1273 ptn8
9 Tim Bakker AV Athlos 1995 6.0 1.10 5.90 1248 ptn9
10 Lennert Petter AV Start `78 1996 6.1 1.05 6.41 1220 ptn
11 Pim van der Loos AV PEC 1910 1996 6.2 1.10 5.81 1199 ptn10
12 Lars van Dijk Isala `96 1996 6.0 1.00 6.15 1189 ptn11
13 Jasper Meekers AV PEC 1910 1996 5.7 1.00 4.67 1161 ptn12
14 Peter Terluin AV NOP 1996 5.7 0.90 5.64 1153 ptn13
15 Jesper Holweg PEC 1910 1996 5.6 0.90 5.20 1149 ptn14
16 Mart Cost AV NOP 1996 5.5 0.85 5.23 1140 ptn15
17 Bas Hoving AV Athlos 1996 6.0 1.05 4.77 1136 ptn16
18 Sander Nijmeijer AV De Gemzen 1996 5.8 0.90 4.30 1038 ptn17
19 Ruben Vos AV PEC 1910 1996 6.0 0.95 4.27 1028 ptn18
20 Mark Boschma AV De Sprinter 1996 5.9 0.90 4.25 1011 ptn19
21 Martijn van der Stege AV Flevo Delta 1996 6.1 0.90 4.73 1002 ptn20
22 Thomas Teijken AV PEC 1910 1996 6.2 0.80 3.78 838 ptn21
23 Patrick Habekotté Isala `96 1996 0 ptn
24 Rutger Singer AV Athlos 1996 0 ptn

Jongens pupillen A(2e jrs)

Pl.Naamvereniginggeb30mHoogspringenKogelstotenptnRegionaalkampioenschap
1 Nick Rigterink Isala `96 1995 5.0 1.20 7.85 1695 ptn1
2 Sander Fixe Isala `96 1995 5.1 1.25 7.35 1673 ptn2
3 Maurice Jongenhuis AV De Sprinter 1995 5.1 1.15 7.44 1604 ptn3
4 Jeffrey Stokkel AV Flevo Delta 1995 5.0 1.10 7.08 1579 ptn4
5 Jordy Habekotté Isala `96 1995 5.4 1.25 6.34 1530 ptn5
6 Dirk-Jan van Veen AV De Gemzen 1995 5.3 1.10 7.61 1521 ptn6
7 Thomas van Laar Cialfo 1995 5.1 1.10 6.59 1520 ptn7
8 David Kater AV PEC 1910 1995 5.5 1.20 7.20 1517 ptn8
9 Trystan de Weerdt AV Athlos 1995 5.3 1.20 6.16 1510 ptn9
10 Edwin van Veluwen AV PEC 1910 1995 5.4 1.10 7.71 1498 ptn10
11 Jordy Dikkers AV De Sprinter 1995 5.4 1.00 7.22 1397 ptn11
12 Brain Witte AV PEC 1910 1995 5.9 1.15 7.23 1385 ptn12
13 Niels Dokter Isala `96 1995 5.4 1.00 6.61 1362 ptn13
14 hedde leydeshoff AV Athlos 1995 5.8 1.00 6.26 1241 ptn14
15 Simon Koot AV De Sprinter 1995 5.7 0.95 6.03 1215 ptn15
16 Jasper Mansie AV PEC 1910 1995 5.9 1.00 5.68 1182 ptn16
17 Thomas van Arkel AV Athlos 1995 6.0 1.05 4.81 1139 ptn17
18 Daniel van der Stege AV Flevo Delta 1995 6.3 0.85 6.38 1030 ptn18
19 Martin Veenstra AV De Sprinter 1995 6.7 1.00 5.23 993 ptn19
20 Stefan Balster AV De Gemzen 1995 6.2 0.90 3.47 886 ptn20
21 Guido Silvis AV De Gemzen 1995 5.8 0.00 4.62 792 ptn21
22 Steven Norbart AV Athlos 1995 0 ptn

Meisjes pupillen A(1e jrs)

Pl.Naamvereniginggeb30mHoogspringenKogelstotenptnRegionaalkampioenschap
1 Janneke Bruintjes av NOP 1994 5.3 1.25 5.63 1514 ptn1
2 Marleen Stoel Isala `96 1996 5.4 1.10 4.96 1331 ptn2
3 Rosalien Bauman AV Athlos 1996 5.4 1.10 4.82 1322 ptn3
4 Nicky Kooijman AV NOP 1996 5.4 0.95 5.93 1285 ptn4
5 Marcaline Bults AV NOP 1996 5.8 1.10 5.76 1284 ptn5
6 Irene Afman AV PEC 1910 1996 5.9 0.95 5.29 1121 ptn6
7 Laura Brands AV NOP 1996 5.9 1.00 4.52 1104 ptn7
8 Annemeik ter Wee AV Athlos 1996 5.9 0.90 5.59 1103 ptn8
9 Matilde Spitzen AV Start `78 1996 6.3 1.00 5.76 1102 ptn
10 Jolente Janssen AV De Gemzen 1996 6.1 0.95 4.68 1035 ptn9
11 Jean Witte AV PEC 1910 1996 6.4 0.95 4.79 982 ptn10
12 Madelon Eggengoor AV De Gemzen 1996 6.1 0.90 4.29 970 ptn11
13 Kim van Marle Isala `96 1996 6.2 0.85 5.08 968 ptn12
14 Maartje Oosterink Isala `96 1996 6.3 0.75 3.91 791 ptn13

Meisjes pupillen A(2e jrs)

Pl.Naamvereniginggeb30mHoogspringenKogelstotenptnRegionaalkampioenschap
1 Claudia Dikkers av Salland 1995 5.1 1.10 7.00 1544 ptn1
2 Saskia Gootjes AV Flevo Delta 1995 5.3 1.15 6.51 1494 ptn2
3 Lieke van den Brink AV Athlos 1995 5.0 1.00 6.66 1481 ptn3
4 Inge Weber AV Athlos 1995 5.6 1.15 6.86 1435 ptn4
5 Karen Nijenhuis AV Athlos 1995 5.5 1.15 6.34 1430 ptn5
6 Pauline Lussenberg AV Flevo Delta 1995 5.5 1.20 4.95 1378 ptn6
7 Ilse Vlaming AV Flevo Delta 1995 5.2 1.05 5.21 1367 ptn7
8 Daisy van 't Slot AV Athlos 1995 5.6 1.00 7.38 1354 ptn8
9 Seminus Aksoy AV Athlos 1995 5.4 1.05 5.58 1335 ptn9
10 Inge Bollebakker Isala `96 1995 5.6 1.10 5.64 1324 ptn10
11 Bente Scheepmaker AV Athlos 1995 5.5 0.95 5.70 1244 ptn11
12 Jasmine van Putten PEC 1995 6.0 1.05 6.14 1226 ptn12
13 Josien Hulleman AV Athlos 1995 5.6 0.95 4.75 1155 ptn13
14 Sofie Dijkstra Isala `96 1995 6.1 0.90 3.81 934 ptn14

Jongens junioren D(1e jrs)

Pl.Naamvereniginggeb30mHoogspringenKogelstotenptnRegionaalkampioenschap
1 Glenn Jones AAC `61 1994 4.8 1.35 7.05 1524 ptn
2 Marcus Stout AV `34 Apeldoorn 1994 5.0 1.15 8.17 1375 ptn
3 Tom Roorda Isala `96 1994 5.1 1.25 6.76 1340 ptn1
4 Remco Winkeler AV Athlos 1994 5.1 1.20 7.14 1325 ptn2
5 Kevin Licher Flevo Delta 1994 5.2 1.25 6.54 1298 ptn3
6 Joris Afman AV PEC 1910 1994 5.2 1.25 6.52 1297 ptn4
7 Nick Lankwarden AV `34 Apeldoorn 1994 5.0 1.15 6.09 1257 ptn
8 Leon Hollestelle AV Flevo Delta 1994 5.2 1.20 6.26 1244 ptn5
9 Stan Barelds AV `34 Apeldoorn 1994 5.3 1.15 6.58 1198 ptn
10 Simon Regt AV `34 Apeldoorn 1994 5.0 1.10 5.65 1193 ptn
11 Darryn Hoeve AV `34 Apeldoorn 1994 5.3 1.10 6.56 1161 ptn
12 Thijs Krukkert AV De Gemzen 1994 5.2 1.10 5.54 1126 ptn6
13 Matthijs van de Werf Isala `96 1994 5.3 1.15 4.75 1081 ptn7
14 Wessel Steinhaus AV De Sprinter 1994 5.8 1.15 6.64 1074 ptn8
15 Erik Lont AV `34 Apeldoorn 1994 6.4 1.30 6.54 1050 ptn
16 Vincent Spitzen AV Start `78 1994 5.9 1.15 6.10 1018 ptn
17 Dick Bijsterbosch AV De Gemzen 1994 5.3 0.90 5.67 959 ptn9
18 Thijs Mol AV `34 Apeldoorn 1994 5.7 1.00 5.99 948 ptn
19 Jesse Maaijen AV Athlos 1994 5.7 1.05 5.23 937 ptn10
20 Luuk Boevink AV `34 Apeldoorn 1994 0 ptn
21 Jordy Habekotté Isala `96 1995 0 ptn
22 Luc Pijloo AV Athlos 1994 0 ptn
23 Nils Pijloo AV Athlos 1994 0 ptn

Jongens junioren D(2e jrs)

Pl.Naamvereniginggeb30mHoogspringenKogelstotenptnRegionaalkampioenschap
1 Brian Kamstra AAC `61 1993 4.8 1.30 6.64 1464 ptn
2 Anton de Regt AV `34 Apeldoorn 1993 5.1 1.30 8.00 1445 ptn
3 Quincy van Driesten AV Athlos 1993 5.2 1.40 6.94 1436 ptn1
4 Mike van Megen AV `34 Apeldoorn 1993 5.2 1.25 8.34 1398 ptn
5 Daniël Leyba AV De Gemzen 1993 5.0 1.30 6.60 1397 ptn2
6 Tom Hanekamp Isala `96 1993 5.2 1.30 7.38 1382 ptn3
7 Ingmar van der Lucht AV PEC 1910 1993 4.9 1.25 6.34 1377 ptn4
8 Bas Wagenmaker AV PEC 1910 1993 5.3 1.30 7.66 1370 ptn5
9 Laurenzo Verheijen AV De Gemzen 1993 5.3 1.20 7.61 1294 ptn6
10 Guido Kamphuis AV De Gemzen 1993 5.2 1.20 6.54 1261 ptn7
11 Jan Jaap de Groot AV `34 Apeldoorn 1993 5.4 1.25 6.75 1254 ptn
12 Casper van Leeningen AV `34 Apeldoorn 1993 5.4 1.20 7.09 1237 ptn
13 Roy Schouten AV `34 Apeldoorn 1993 5.3 1.20 6.07 1204 ptn
14 Corbin Berghuis AV Athlos 1993 5.7 1.25 6.30 1151 ptn8
15 Mark Berghuis AV Athlos 1993 5.4 1.05 7.42 1145 ptn9
16 Bart van Rosmalen AV Athlos 1993 5.5 1.20 5.96 1143 ptn10
17 Sjoerd Voetdijk AV `34 Apeldoorn 1993 5.4 1.10 6.27 1116 ptn
18 Yannick Buitenhuis AV `34 Apeldoorn 1993 5.4 1.15 5.00 1070 ptn
19 Chaim van Veen AV Athlos 1993 5.5 1.05 6.02 1037 ptn11
20 Ashwin Knoet AV Athlos 1993 5.7 1.05 6.50 1016 ptn12
21 Rinse Krist AV `34 Apeldoorn 1993 5.9 1.10 5.76 961 ptn
22 Yorick van de Pavert AV Athlos 1993 5.6 1.05 4.63 920 ptn13
23 Tom Schils AV De Gemzen 1993 5.8 1.05 4.80 883 ptn14
24 Edwin Raidt AV De Gemzen 1993 6.2 1.05 5.75 858 ptn15
25 Alje Hoving AV Athlos 1993 6.1 1.05 4.77 814 ptn16
26 Kevin van Vliet AV Athlos 1993 5.5 4.35 646 ptn17
27 Twan Biemans AV De Sprinter 1993 0 ptn
28 Pieter Zitman Cialfo 1993 0 ptn
29 Sander Flipse AV Flevo Delta 1993 0 ptn
30 Josse Hoekwater AV `34 Apeldoorn 1993 0 ptn
31 Gerben Nijmeijer AV De Gemzen 1993 0 ptn
32 Ricardo Boeve AV De Gemzen 1993 0 ptn
33 David Oostinga AV `34 Apeldoorn 1993 0 ptn
34 Niek Regterschot AV De Gemzen 1993 0 ptn

Meisjes junioren D(1e jrs)

Pl.Naamvereniginggeb30mHoogspringenKogelstotenptnRegionaalkampioenschap
1 Michelle van der Meer Isala `96 1994 5.0 1.20 7.66 1385 ptn1
2 Cylla van der Velden AV Flevo Delta 1994 5.2 1.20 7.19 1298 ptn2
3 Merel Visser AV Athlos 1994 5.3 1.30 6.37 1296 ptn3
4 Roos-Sanne Claassen AV NOP 1994 5.2 1.15 7.38 1272 ptn4
5 Rachel Geurts AV `34 Apeldoorn 1994 5.2 1.20 6.73 1272 ptn
6 Sigrid van der Velden AV Flevo Delta 1994 5.1 1.20 6.16 1267 ptn5
7 Ylja van Miltenburg AV Athlos 1994 5.3 1.20 6.99 1259 ptn6
8 Sharon Fidder Isala `96 1994 5.7 1.30 6.27 1186 ptn7
9 Manon Lettinga AV Flevo Delta 1994 5.5 1.20 6.42 1172 ptn8
10 Ella van Amelsvoort AV `34 Apeldoorn 1994 5.2 1.10 6.20 1167 ptn
11 Manon van der Berg Isala `96 1994 5.3 1.10 6.53 1159 ptn9
12 Manuelle Bot AV `34 Apeldoorn 1994 5.1 1.10 5.52 1154 ptn
13 Inge Slob Isala `96 1994 5.4 1.15 5.68 1115 ptn10
14 Véronique Salomé AV Athlos 1994 5.5 1.20 5.47 1112 ptn11
15 Loes Oudenhuijsen AV `34 Apeldoorn 1994 5.5 1.10 5.99 1072 ptn
16 Kimberly Voerman Isala `96 1994 5.4 1.10 5.55 1071 ptn12
17 Mirjam Heshusius AV Athlos 1994 5.6 1.15 5.63 1060 ptn13
18 Astrid Oranje AV PEC 1910 1994 5.7 1.10 6.61 1060 ptn14
19 Rosanne Zandgrond AV `34 Apeldoorn 1994 5.5 1.05 5.99 1035 ptn
20 Manon Rorije Cialfo 1994 5.7 0.95 7.94 1025 ptn15
21 Tamar Berends AV `34 Apeldoorn 1994 5.6 1.10 4.93 977 ptn
22 Lisette ter Wee AV Athlos 1994 5.7 1.00 6.11 956 ptn16
23 Merel van der Maaten AV Athlos 1994 6.2 1.05 6.76 920 ptn17
24 Floor Brouwer AV `34 Apeldoorn 1994 5.8 1.00 5.68 905 ptn
25 Inge Stoffer AV PEC 1910 1994 5.7 1.00 4.96 881 ptn18
26 Kayleigh van Laar AV `34 Apeldoorn 1994 5.9 1.00 5.38 862 ptn
27 Jodie Mulder AV `34 Apeldoorn 1994 5.6 1.00 4.06 841 ptn
28 Sharon Smit Isala `96 1994 6.1 1.05 5.01 831 ptn19
29 Nienke Hodes AV `34 Apeldoorn 1994 5.6 0.90 4.85 825 ptn
30 Nicole Nibbering AV NOP 1994 6.0 0.80 7.14 802 ptn20
31 Alexia Corjanus AV Flevo Delta 1994 5.5 0.00 5.07 697 ptn21
32 Lize Weddepohl AV `34 Apeldoorn 1994 5.7 4.87 633 ptn
33 Liselot Krijgsman av Athlos 1993 5.7 3.18 505 ptn22
34 Lane Reckman AV Athlos 1994 0 ptn
35 Meike Tabak AV Athlos 1994 0 ptn
36 Eef Verwey AV Athlos 1994 0 ptn
37 Angelica Lantinga av Cialfo 1994 0 ptn
38 Yoni Kleiboer AV De Gemzen 1994 0 ptn
39 Michelle Bruins Isala `96 1994 0 ptn
40 Janine van der Valk AV `34 Apeldoorn 1994 0 ptn
41 Floor Haas AV Athlos 1994 0 ptn
42 Nina Graver AV Athlos 1994 0 ptn
43 Rienkje Bronkhorst AV Athlos 1994 0 ptn

Meisjes junioren D(2e jrs)

Pl.Naamvereniginggeb30mHoogspringenKogelstotenptnRegionaalkampioenschap
1 Dominique Verheijen AV De Gemzen 1993 4.8 1.45 10.47 1784 ptn1
2 Maureen Rots AV PEC 1910 1993 4.8 1.40 9.08 1675 ptn2
3 Karlien Sleper AV `34 Apeldoorn 1993 5.0 1.35 9.04 1567 ptn
4 Lotteke Slinkman AV `34 Apeldoorn 1993 5.0 1.35 7.99 1513 ptn
5 Karin van Groningn AV NOP 1993 5.1 1.30 8.24 1458 ptn3
6 Yvette van der Worp AV PEC 1910 1993 5.0 1.30 7.61 1455 ptn4
7 Jalissa Bultman AV De Gemzen 1993 5.2 1.25 8.90 1427 ptn5
8 Linda Kneppers AV De Gemzen 1993 5.0 1.20 7.99 1403 ptn6
9 Lenneke Bouwman AV `34 Apeldoorn 1993 4.9 1.10 6.52 1278 ptn
10 Willemijn van Laar Cialfo 1993 5.4 1.20 7.41 1255 ptn7
11 Sharon Hendriks AV `34 Apeldoorn 1993 4.8 1.05 5.56 1214 ptn
12 Demi Verbeek AV Athlos 1993 5.3 1.25 5.54 1208 ptn8
13 Melanie Polderdijk AV `34 Apeldoorn 1993 5.3 1.15 6.73 1207 ptn
14 Lieke Miltenburg AV PEC 1910 1993 5.7 1.05 10.08 1206 ptn9
15 Nijnke van der Meulen AV Flevo Delta 1993 5.5 1.10 8.21 1199 ptn10
16 Aranea Floor AV PEC 1910 1993 5.6 1.20 6.59 1156 ptn11
17 Nienke Tebbens AV `34 Apeldoorn 1993 5.3 1.10 6.23 1141 ptn
18 Suzan Keddeman AV De Gemzen 1993 5.5 1.05 7.65 1132 ptn12
19 Alisa Mura AV `34 Apeldoorn 1993 5.2 1.10 5.14 1100 ptn
20 Heidy Rodijk Cialfo 1993 5.6 1.00 7.94 1085 ptn13
21 Laura Noltee AV Athlos 1993 5.4 1.10 5.50 1067 ptn14
22 Ilona Hofmeijer AV De Gemzen 1993 6.0 1.15 6.91 1044 ptn15
23 Leonie de Lorm AV Flevo Delta 1993 5.9 1.10 6.58 1011 ptn16
24 Suzet Verschoor AV Athlos 1993 5.4 0.00 6.26 799 ptn17
25 Vera Hanekamp Isala `96 1993 0 ptn
26 Debby Hazelaar Cialfo 1993 0 ptn
27 Nienke Seinstra Cialfo 1993 0 ptn
28 Dionne van Ommen AV Athlos 1993 0 ptn

Jongens junioren C(1e jrs)

Pl.Naamvereniginggeb30mHoogspringenKogelstotenptnRegionaalkampioenschap
1 Thomas Stigt Thans AV PEC 1910 1992 4.7 1.50 8.05 1739 ptn1
2 Koen Bonekamp AV `34 Apeldoorn 1992 4.8 1.45 7.24 1618 ptn
3 Bas van Rijn AV `34 Apeldoorn 1992 4.5 1.30 7.41 1616 ptn
4 Patrick Winkeler AV Athlos 1992 5.0 1.45 6.95 1538 ptn2
5 Jodinar Hokke AV `34 Apeldoorn 1992 4.8 1.30 6.70 1467 ptn
6 Rob Roorda Isala `96 1992 4.9 1.30 6.72 1435 ptn3
7 Bas Wierda AV Flevo Delta 1992 5.1 1.30 7.82 1435 ptn4
8 Stefan Breet AV Flevo Delta 1992 5.3 1.45 6.09 1399 ptn5
9 Stefan Lorist Isala `96 1992 5.3 1.30 7.30 1350 ptn6
10 Dominique Corjanus AV Flevo Delta 1992 5.1 1.30 6.30 1348 ptn7
11 Jasper Heil AV `34 Apeldoorn 1992 5.1 1.20 6.86 1309 ptn
12 Leon Rombouts AV `34 Apeldoorn 1992 5.3 1.25 7.00 1297 ptn
13 Wesley Witte AV PEC 1910 1992 5.3 1.25 5.86 1228 ptn8
14 Remco van Veluwen AV PEC 1910 1992 5.3 1.25 5.10 1179 ptn9
15 Gian Potgieter AV `34 Apeldoorn 1992 5.6 1.10 4.92 977 ptn
16 Nathan Holtman AV `34 Apeldoorn 1992 5.7 1.10 4.75 941 ptn
17 Maurits Stoffer AV De Gemzen 1992 0 ptn10
18 Joris van der Waal AV `34 Apeldoorn 1992 0 ptn
19 Joost Beenes AV `34 Apeldoorn 1992 0 ptn
20 Willem Bos AV Athlos 1992 0 ptn

Jongens junioren C(2e jrs)

Pl.Naamvereniginggeb30mHoogspringenKogelstotenptnRegionaalkampioenschap
1 Ricardo Verheijen AV De Gemzen 1991 4.6 1.60 11.02 1999 ptn1
2 Daan Steinhaus AV De Sprinter 1991 4.8 1.50 9.74 1790 ptn2
3 Glenn Bruins AV `34 Apeldoorn 1991 4.8 1.40 7.92 1615 ptn
4 Remco Visser AV `34 Apeldoorn 1991 5.2 1.40 8.43 1518 ptn
5 Gerjan Veldman AV De Gemzen 1991 4.8 1.25 7.97 1502 ptn3
6 Rutger Klaaysen AV `34 Apeldoorn 1991 4.8 1.35 6.56 1496 ptn
7 Stijn Verheul AV `34 Apeldoorn 1991 5.2 1.30 7.79 1405 ptn
8 Dennis v.d. Woude AV NOP 1991 5.7 1.45 6.95 1346 ptn4
9 Didier Nibbering AV NOP 1991 0 ptn
10 Wout Wesselink AV PEC 1910 1991 0 ptn

Meisjes junioren C(1e jrs)

Pl.Naamvereniginggeb30mHoogspringenKogelstotenptnRegionaalkampioenschap
1 Marlon Klein Isala `96 1992 4.8 1.35 9.78 1668 ptn1
2 Nancy van Petersen Cialfo 1992 4.8 1.40 7.49 1591 ptn2
3 Michelle Groothedde AV `34 Apeldoorn 1992 4.7 1.35 7.01 1557 ptn
4 Sanne Visser Cialfo 1992 4.8 1.25 8.76 1544 ptn3
5 Rosanne Kuiper AV `34 Apeldoorn 1992 5.0 1.35 8.12 1519 ptn
6 Corinne Nugter AV NOP 1992 5.4 1.25 10.15 1433 ptn4
7 Anneli Dijkslag AV De Gemzen 1992 5.2 1.30 7.82 1406 ptn5
8 Nathalie Meijer AV Flevo Delta 1992 5.1 1.10 9.57 1380 ptn6
9 Milou Bauman AV Athlos 1992 5.0 1.20 7.52 1377 ptn7
10 Joëlle Wagenmaker AV PEC 1910 1992 5.3 1.30 6.45 1300 ptn8
11 Caroline Bijsterbosch Cialfo 1992 4.9 1.15 5.90 1276 ptn9
12 Marije van der Berg Isala `96 1992 5.2 1.25 6.06 1269 ptn10
13 Ilse Bisseling AV `34 Apeldoorn 1992 5.1 1.20 6.02 1258 ptn11
14 Laura Morren AV Athlos 1992 5.2 1.20 6.28 1245 ptn12
15 Elianne Daamen AV Athlos 1993 5.0 1.10 6.29 1233 ptn13
16 Annerieke Bouwman AV `34 Apeldoorn 1992 5.0 1.10 5.42 1178 ptn
17 Janita Slofstra AV De Gemzen 1993 5.5 1.15 5.98 1108 ptn14
18 Annemarie Luykx AV De Gemzen 1992 5.5 0.95 7.15 1031 ptn15
19 Sanne Berendschot AV PEC 1910 1992 5.4 0.00 7.19 853 ptn16
20 Esmee van Wijhe AV De Gemzen 1992 5.7 1.05 3.95 846 ptn17
21 Chala Garcia AV Athlos 1992 0 ptn

Meisjes junioren C(2e jrs)

Pl.Naamvereniginggeb30mHoogspringenKogelstotenptnRegionaalkampioenschap
1 Nathalya Becker Isala `96 1991 4.8 1.45 7.52 1634 ptn1
2 Lisanne Drost Athlos 1991 4.8 1.35 8.35 1596 ptn2
3 Asli Akan AV `34 Apeldoorn 1991 4.7 1.35 7.12 1563 ptn
4 Sacha Popping Cialfo 1991 5.1 1.30 10.00 1546 ptn3
5 Esther Hollestelle AV Flevo Delta 1991 5.1 1.35 8.70 1519 ptn
6 Nina Nestelaar AV `34 Apeldoorn 1991 5.1 1.35 6.88 1420 ptn
7 Kelly Slagter Isala `96 1991 5.0 1.35 6.14 1407 ptn
8 Karlyn Afman AV PEC 1910 1991 5.3 1.20 9.55 1395 ptn
9 Linda Rodijk Cialfo 1991 5.0 1.10 7.74 1316 ptn
10 Marjolein Rombouts AV `34 Apeldoorn 1991 0 ptn

Jongens junioren B

Pl.Naamvereniginggeb30mHoogspringenKogelstotenptnRegionaalkampioenschap
1 Peter Boone Isala `96 1989 4.2 1.65 12.28 1784 ptn1
2 Stef van de Bedem Cialfo 1989 4.7 1.55 8.37 1507 ptn2
3 Jurry v.d. Woude AV NOP 1989 4.7 1.45 10.57 1471 ptn3
  Joost Lubbinge Cialfo 1990 4.7 9.35 1139 ptn
  Tom Koele Cialfo 1989 4.7 8.00 718 ptn
  Niels Tweehuijsen Cialfo 1990 1.40 7.43 551 ptn

Meisjes junioren B

Pl.Naamvereniginggeb30mHoogspringenKogelstotenptnRegionaalkampioenschap
1 Gejanne Lussenburg Isala '96 1989 4.7 1.50 8.49 1936 ptn1
2 Sanne van der Velden AV Flevo Delta 1990 4.8 1.50 8.70 1881 ptn2
3 Jolien Philipsen Cialfo 1989 5.2 1.25 7.22 1335 ptn3
4 Judith Reijnders Cialfo 1989 5.5 1.25 7.89 1306 ptn4
5 Marleen Mensink AV De Gemzen 1989 5.8 1.10 7.66 1027 ptn5
  Anick Klein Isala '96 1990 11.05 659 ptn
  José Bosch Cialfo 1990 7.78 429 ptn