Uitslagen 30 km van Heerde. Georganiseerd door a.v. "De Gemzen"
25 maart 2000
PLAATS STARTNR LICNR GEBJR NAAM VERENIGING VERNR CATEGORIE CATNR BETAALD TIJD ADRES POSTCODE WOONPLAATS UITSLAG
1 199 233277 58 Theo Haverkamp P.E.C. 1910 21420 MANNEN40+ 2 8 1.46.01        
2 121 271630 62 Alex Scholten a.v. Veluwe 19445 MANNEN 1 11 1.46.11        
3 122 433928 66 Bob de Vries a.v. Veluwe 19445 MANNEN 1 11 1.49.53        
4 222 154024 58 Ernest Kox D.E.S. 14312 MANNEN40+ 2 8 1.52.15        
5 175 439368 67 S. Slot a.v. Spurt '88 20448 MANNEN 1 8 1.55.27        
6 207 aangevr 56 C. Bertijn Athlos 21405 MANNEN40+ 2 8 1.55.34        
7 206 aangevr 68 Henkjan Oldewarris Athlos 21405 MANNEN 1 8 1.55.42        
8 172   66 Harold Barmentloo a.v. Veluwe 19445 RECREANT 8 13 1.58.13        
9 205 265106 71 Stefan van Dijk Athlos 21405 MANNEN 1 8 1.58.28        
10 271 178168 67 Jan Willem Nieboer Triathlon 2152 MANNEN 1 8 1.59.15        
11 212   62 Rudi Spekschoor   0 RECREANT 8 13 1.59.22        
12 255   66 B. Eveleens   0 RECREANT 8 13 1.59.52        
13 162   53 Anton de Bruin   0 RECREANT 8 8 2.00.43        
14 202 271361 63 Bart van Wijland P.E.C. 1910 21420 MANNEN 1 13 2.01.23        
15 138 316668 62 Peter Pothuma Argo 18401 MANNEN 1 13 2.02.36        
16 166 236677 60 Willem de Visser Pallas '67 18444 MANNEN40+ 2 8 2.04.21        
17 286 186419 49 Hermaan Bies Flevo Delta 21437 MANNEN50+ 3 8 2.04.29        
18 124 273739 50 Aleid Bosch a.v. "De Gemzen" 21411 MANNEN40+ 2 6 2.04.43        
19 287 295704 62 M. de Boer a.v. Pijnenburg 2131 MANNEN 1 8 2.05.00        
20 157 227968 47 Henk Schuitema Argo '77 24505 MANNEN50+ 3 8 2.05.06        
21 131 176024 44 Ger van Hoek Hellas 5118 MANNEN50+ 3 8 2.05.18        
22 291   74 Jeroen ten Klooster   0 RECREANT 8 8 2.05.33        
23 294   63 Gerard Logtenberg   0 RECREANT 8 8 2.05.36        
24 213 327147 64 Rob Schuil P.E.C. 1910 21420 MANNEN 1 8 2.05.37        
25 151 111373 53 Chiel Ellenbroek Pallas '67 18444 MANNEN40+ 2 8 2.07.07        
26 187   59 Eduard Kuiper   0 RECREANT 8 13 1.07.24        
27 130   64 Jos Bruens   0 RECREANT 8 13 2.07.47        
28 233 435475 0 Henk de Graaf De VeenLopers 0 MANNEN40+ 2 8 2.07.53        
29 293   62 Groot Koerkamp   0 RECREANT 8 8 2.08.04        
30 119 409055 59 Anette Voets a.v. Veluwe 19445 VROUWEN 35+ 6 11 2.08.15        
31 284 232071 62 J. Koelewijn Loopgroep PK 0 MANNEN 1 8 2.08.40        
32 259 312395 0 Anno Brandsema Loopgroep Beilen 0 MANNEN40+ 2 8 2.08.57        
33 221   58 Hns Spaans   0 RECREANT 8 13 2.10.00        
34 219 430327 55 Edmond de Bok P.E.C. 1910 21420 MANNEN40+ 2 8 2.10.08        
35 244   65 De Graaf P.E.C. 1910 21420 RECREANT 8 8 2.10.32        
36 275   62 J. Wijnhoud   0 RECREANT 8 8 2.10.35        
37 272   63 Peter Bos   0 RECREANT 8 8 2.11.55        
38 171   69 Krijn Kroezen   0 RECREANT 8 8 2.11.56        
39 276 232091 61 J. Wielinga LAS 0 MANNEN 1 8 2.11.56        
40 132 192587 53 Jan van den Boom Hellas 5118 MANNEN40+ 2 8 2.12.21        
41 156   59 J. Maasse van den Brink L.A.A.C. - Twente 20415 RECREANT 8 8 2.12.35        
42 274   63 Gerard Beijer   0 RECREANT 8 8 2.12.59        
43 197 136055 54 Chris Offringa A.V. Holten 20442 MANNEN40+ 2 8 2.13.33        
44 137 aangevr 46 Jan Alblas O.S.M. '75 0 MANNEN50+ 3 8 2.14.02        
45 288 317727 62 Peter Maier a.v. Pijnenburg 2131 MANNEN 1 8 2.14.14        
46 125 151605 58 Wim Potjes a.v. "De Gemzen" 21411 MANNEN40+ 2 6 2.14.18        
47 126 428510 49 Wim Egberts a.v. "De Gemzen" 21411 MANNEN50+ 3 6 2.14.18        
48 184 294551 54 Hans ter Horst P.E.C. 1910 21420 MANNEN40+ 2 8 2.14.22        
49 158 424947 64 Tonnie de Winter a.v. Veluwe 19445 MANNEN 1 8 2.14.26        
50 283   56 Peter de Graaf   0 RECREANT 8 13 2.14.31        
51 153 51271 51 S. Herder a.v. N.O.P. 21417 MANNEN40+ 2 8 2.15.20        
52 144 206020 47 Henk Meijer Argo '77 24505 MANNEN50+ 3 13 2.15.25        
53 198 aangevr 53 J. Gerritsen a.v. Nijkerk 0 MANNEN40+ 2 8 2.15.44        
54 250 280580 48 D. Doornenbal Cialfo 21433 MANNEN50+ 3 8 2.15.58        
55 136 aangevr 58 Henk Meijerink a.v. N.O.P. 21417 MANNEN40+ 2 8 2.16.09        
56 127 316806 52 Flip Nijhoff a.v. "De Gemzen" 21411 MANNEN40+ 2 6 2.16.39        
57 118 aangevr 0 Marco Betman a.v. Veluwe 19445 MANNEN 1 11 2.17.42        
58 173 457206 60 A. de Lange a.v. Spurt '88 20448 MANNEN40+ 2 8 2.17.44        
59 280   0 C. Snijder   0 RECREANT 8 8 2.18.07        
60 190 418124 55 J.C. Broshuis Isala '96 21408 MANNEN40+ 2 8 2.18.11        
61 191 454135 47 F. Malcorps Isala '96 21408 MANNEN50+ 3 8 2.18.11        
62 163   52 Hans Hilbrands a.v. N.O.P. 21417 MANNEN40+ 2 8 2.18.14        
63 237   51 Johan Verkuyl   0 RECREANT 8 8 2.19.17        
64 218   51 Jan Bogaard a.v. "De Gemzen" 21411 RECREANT 8 8 2.19.17        
65 160   56 Jan Severijn L.A.A.C. - Twente 20415 MANNEN40+ 2 8 2.19.31        
66 152 277352 56 Offenberg L.A.A.C. - Twente 20415 MANNEN40+ 2 8 2.19.32        
67 139 418278 46 Piet de Widtldt Cialfo 21433 MANNEN50+ 3 8 2.19.40        
68 279   53 M.A. Sparreboom   0 RECREANT 8 8 2.19.53        
69 301 430166 52 Sjoerd Slaaf Friesland 23507 MANNEN40+ 2 13 2.20.20        
70 161   62 Onderstal   0 RECREANT 8 8 2.21.01        
71 176   57 M.F. De Groot   0 RECREANT 8 13 2.21.26        
72 196 69594 45 Gerard Beldman A.V. Holten 20442 MANNEN50+ 3 13 2.21.39        
73 203   40 H. Slotman   0 RECREANT 8 8 2.21.50        
74 223   53 A. Witkamp   0 RECREANT 8 0 2.22.02        
75 194   53 G. Bekedam   0 RECREANT 8 8 2.22.19        
76 289 328757 47 Frank van 't Hul a.v. "De Gemzen" 21411 MANNEN50+ 3 8 2.22.31        
77 155 280049 39 Ad de Jonge Argo '77 24505 MANNEN60+ 4 13 2.22.35        
78 168   52 Henk Horst   0 RECREANT 8 8 2.22.39        
79 243   60 Frits van Calker P.E.C. 1910 21420 RECREANT 8 8 2.23.07        
80 204 325802 59 Hans van de Belt P.E.C. 1910 21420 MANNEN40+ 2 8 2.23.10        
81 248   46 F. Stappenbeld   0 RECREANT 8 13 2.23.10        
82 278   57 A.N.M. Poelman P.E.C. 1910 21420 RECREANT 8 8 2.23.31        
83 249 175225 49 J.H. Holterman Veteranen Nederland 2145 MANNEN50+ 3 13 2.23.39        
84 169 256492 50 Nico Janssen Start '78 23523 MANNEN40+ 2 13 2.23.39        
85 224   60 A. Wind   0 RECREANT 8 8 2.24.02        
86 290 328758 53 Bertha van 't Hul a.v. "De Gemzen" 21411 VROUWEN 35+ 6 8 2.24.22        
87 270   48 Roel ten Klooster   0 RECREANT 8 13 2.24.25        
88 292   55 Harm Boerma   0 RECREANT 8 8 2.24.36        
89 128   60 Marcel Rensen   0 RECREANT 8 13 2.24.39        
90 129   59 Marcel Hakvoort   0 RECREANT 8 13 2.24.40        
91 164 253256 47 Theo Braber Pallas '67 18444 MANNEN50+ 3 8 2.24.41        
92 240   60 B. Otten   0 RECREANT 8 8 2.24.42        
93 241 277246 48 Piet Timmerman Start '78 23523 MANNEN50+ 3 8 2.24.43        
94 149 aangver 46 Jan Leunk P.E.C. 1910 21420 MANNEN50+ 3 8 2.24.46        
95 295   55 H. Harbers   0 RECREANT 8 8 2.24.58        
96 258   58 J. Minderhout   0 RECREANT 8 8 2.24.59        
97 225 452295 62 Alex Bode L.A.A.C. - Twente 20415 MANNEN 1 13 2.26.02        
98 201   60 Ruud van Elk P.E.C. 1910 21420 RECREANT 8 13 2.27.09        
99 220 282179 48 Martin Pool A.V. Edam 1113 MANNEN50+ 3 13 2.27.11        
100 150   70 Jeroen Vels   0 RECREANT 8 8 2.27.14        
101 159 300932 51 A.J. Stobbe a.v. N.O.P. 21417 MANNEN40+ 2 8 2.27.14        
102 281   57 Jaco Malenstein   0 RECREANT 8 8 2.27.15        
103 267   55 Wouter Bos   0 RECREANT 8 13 2.27.15        
104 147 461305 52 Ralf Gerrits Loopgroep Bedum 24530 MANNEN40+ 2 13 2.27.41        
105 146 461300 57 Bert Bolhuis Loopgroep Bedum 24530 MANNEN40+ 2 13 2.27.52        
106 216   50 E. Brink Athlos 21405 RECREANT 8 8 2.28.06        
107 217   53 K. v. Benthem P.E.C. 1910 21420 RECREANT 8 8 2.28.23        
108 167 248767 50 A. Cuppen Pallas '67 18444 MANNEN40+ 2 8 2.28.30        
109 228   55 Sander Gerard L.A.A.C. - Twente 20415 MANNEN40+ 2 8 2.28.59        
110 208   55 Berto Bannink   0 RECREANT 8 13 2.30.03        
111 186   54 A. Pruntel   0 RECREANT 8 8 2.30.08        
112 192   59 Joop Hofman   0 RECREANT 8 8 2.30.34        
113 141   54 H.G.M. Bisschop   0 RECREANT 8 8 2.30.56        
114 269   63 J. van der Maarel LoopService Ned. 0 RECREANT 8 8 2.31.09        
115 209 259808 52 Alfred Gaasbeek Climax 18404 MANNEN40+ 2 13 2.31.39        
116 134 407936 46 Henk Freie L.A.A.C. - Twente 20415 MANNEN50+ 3 8 2.31.58        
117 180   59 Koos van Oosterhout   0 RECREANT 8 8 2.32.24        
118 242   65 Rudi v.d. Kolk P.E.C. 1910 21420 MANNEN 1 13 2.32.33        
119 179   61 Peter Veneman   0 RECREANT 8 13 2.32.33        
120 143   59 De Brouwer   0 RECREANT 8 8 2.32.35        
121 234   54 J.H. de Graaf   0 RECREANT 8 8 2.33.26        
122 273   47 H. van Twillert   0 RECREANT 8 8 2.33.56        
123 229   53 Peter Hoving L.A.A.C. - Twente 20415 MANNEN40+ 2 13 2.34.41        
124 195   0 Joke Nijland   0 RECREANT 8 8 2.35.10        
125 238   62 Pieter Monne   0 RECREANT 8 8 2.35.28        
126 282   66 Annet Bultman a.v. "De Gemzen" 21411 RECREANT 8 8 2.35.29        
127 165   55 Ina Stege a.v. N.O.P. 21417 RECREANT 8 8 2.35.34        
128 154 405142 68 Martin Potappel a.v. N.O.P. 21417 MANNEN 1 8 2.35.35        
129 210   52 Andre Gouw   0 RECREANT 8 8 2.35.36        
130 230   57 Henk Oldehinkel   0 RECREANT 8 8 2.36.44        
131 239   51 Hans Buis   0 RECREANT 8 13 2.37.47        
132 145 aangevr 46 Arent Sterenberg Loopgroep Bedum 24530 MANNEN50+ 3 13 2.39.53        
133 231   68 Cees Bouma   0 RECREANT 8 8 2.40.38        
134 227 aangevr 51 Maria Bult-Blaauwgeers L.A.A.C. - Twente 20415 VROUWEN 35+ 6 8 2.41.17        
135 181   61 Marcel van Fulpen   0 RECREANT 8 8 2.41.18        
136       Ruud Beukers     RECREANT     2.41.26        
137 262   57 Lammert Koelewijn   0 RECREANT 8 13 2.41.26        
138 256 298777 48 Cor Westhuis Friesland 23507 MANNEN50+ 3 8 2.41.27        
139 285   69 Albert Jan Remkes   0 RECREANT 8 8 2.41.32        
140 235   55 Berry Knoops   0 RECREANT 8 8 2.41.47        
141 264   0 Harry Mulder   0 RECREANT 8 8 2.41.50        
142 246   54 S.H. v. Hees-de Vries Veteranen Nederland 2145 RECREANT 8 8 2.41.53        
143 277   50 J. Wessels a.v. "De Gemzen" 21411 RECREANT 8 8 2.41.54        
144 189   56 Alfons Kuiper   0 RECREANT 8 8 2.42.16        
145 188   61 Eric Hulman   0 RECREANT 8 13 2.42.17        
146 177   55 F. Veneman   0 RECREANT 8 13 2.42.53        
147 211   54 Jan van Stuyvenberg   0 RECREANT 8 8 2.43.13        
148 297   76 Straetemans   0 RECREANT 8 8 2.43.27        
149 296 aangevr 73 Claudia Simons Eur Roadrunners 0 RECREANT 8 8 2.43.28        
150 300 329693 52 Gerrit Visser SISU 20423 MANNEN40+ 2 13 2.43.52        
151 298   64 Bas van Balken   0 RECREANT 8 13 2.44.09        
152 142   58 Marjan de Boer   0 RECREANT 8 13 2.44.10        
153 182 135381 32 Gerrit Eefting L.A.A.C. - Twente 20415 MANNEN60+ 4 8 2.46.09        
154 232   43 John de Vries   0 RECREANT 8 8 2.47.41        
155 183   50 Mieneke Ophof   0 RECREANT 8 8 2.48.44        
156 200 320471 56 Astrid Haverkamp P.E.C. 1910 21420 VROUWEN 35+ 6 8 2.48.45        
157 266   46 Ad van de Haar   0 RECREANT 8 13 2.49.05        
158 178 28809 58 Henny Tolboom Leidse R.R. Club 7256 MANNEN40+ 2 8 2.49.10        
159 185   53 Jeanne Kanning   0 RECREANT 8 8 2.50.22        
160 193   41 Henk van den Broek   0 RECREANT 8 13 2.50.26        
161 245   68 Jolanda Onderdijk   0 RECREANT 8 8 2.50.47        
162 226 aangevr 60 J.A. Jansen L.A.A.C. - Twente 20415 VROUWEN 35+ 6 13 2.50.59        
163 247   50 Gerry Michel   0 RECREANT 8 8 2.55.00        
164 263   60 G.v. Ouwekerk   0 RECREANT 8 13 2.55.31        
165 215 446438 72 Marcella Mennes Loop Service Nederland 0 VROUWEN 5 8 3.06.21        
       
       
16,1 kilometer        
       
Plaats     Startnr Naam Vereniging   Tijd        
1 961 Gerrit Wensink Gemzen 1.02.35        
2 967 Jan Tijhuis 1.05.29        
3 974 Dick Aalderink Gemzen 1.07.52        
4 959 Richard Beldman 1.07.56        
5 975 T. v. Engeland 1.09.05        
6 972 J.v.d. Grooterheen 1.09.45        
7 956 Gerrit van Ginkel 1.10.23        
8 965 Bť Kok 1.10.37        
9 964 Bertus Klomps 1.11.09        
10 976 Teun Gorsseling 1.11.18        
11 970 Roel Roerig 1.12.30        
12 977 D. Holdijk 1.14.34        
13 957 Henk Kager 1.15.52        
14 971 Rob Beker 1.16.58        
15 953 F. Scheuneman 1.17.08        
16 973 Henk van de Stouwe 1.18.43        
17 951 E. Akkerman 1.19.22
18 962 Willie Koudenburg Gemzen 1.19.51
19 966 Wim Jeurink 1.20.17
20 952 Harrie Stempher 1.21.53
21 958 Hette Smedema 1.23.21
22 979 A. J. Karel 1.26.38
23 978 C. Opperman 1.27.20
24 968 Theo v.d. Schoot 1.27.24
25 954 Toli Schanssema 1.28.23
26 969 Evert Klomp 1.31.33
27 960 Jan Vuijk 1.52.50
9,6 km
Plaats     Startnr Naam Vereniging   Tijd
1 454 Lamko Hulzebos HAC '63 31.39
2 447 Erik Brink Isala '96 32.51
3 955 Rien Kors 37.02
4 451 Mark Oude Vrielink 37.16
5 456 Theo van hoek 39.11
6 453 Marcel Bosch Athlos 41.14
7 452 Gerrit Bosch Athlos 42.32
8 446 Evert Seves Palas '67 44.06
9 449 Coen Koldenhof 47.15
10 455 Hennie Tijhuis a.v. Rijssen 47.43
11 450 Margriet Klomps a.v. Veluwe 48.04
12 445 Wietse de Vries 54.52
13 444 Dieks van Eeerbeek 56.09
14 448 Louis Blok 57.36
1 km
1 Wilfred van Holst 3.28
2 Marco Wonink 3.47
3 Robert Egberts 3.53
4 Bart Potjes 4.00
5 Vincent de Leeuw 4.17
6 Thijs Haan 4.20
7 Kevin Bogaard 4.24
1 km
1 Gerdien van Holst 3.39
2 Judith Wonink 5.17
400 meter
1 Evert Jan Hofmeijer 1.21
2 Wouter de Leeuw 1.39
3 Roel Kox 3.45
400 meter
1 LuciŽnne Draaijer 1.22
2 Ilona Hofmeijer 1.54
3 Linda Kox 3.17