Uitslagen 17e KLOKLOOP 30-10-1999      
           
1 kilometer Meisjes        
nr. naam plaats vereniging tijd  

1

Luciënne Draaijer Heerde Gemzen 4.01  

2

Marinda Verheijen Heerde Gemzen 4.01  

3

Sophie Huiskamp Heerde Gemzen 4.19  

4

Nadi Dijkslag Heerde Gemzen 4.39  

5

Liseth Breidenbach Zwolle   4.50  

6

Sharon Tessemaker Heerde Gemzen 4.52  

7

Yolande de Vries Heerde   4.54  

8

Frederique Luiting Heerde   4.54  

9

Annemiek Eilander Heerde Gemzen 4.56  

10

Irma Potjes Heerde Gemzen 5.00  

11

Anneli Dijkslag Heerde Gemzen 5.01  

12

Dominique Verheijen Heerde Gemzen 5.03  

13

Cindy Eilander Heerde   5.09  

14

Hester Tabak Heerde Gemzen 5.12  

15

Marleen Hoekstra Heerde   5.14  

16

Narmada Nijhoff Elburg   5.19  

17

Judith Wonink Heerde Gemzen 5.24  

18

Rienke Dijkhoff Oene   5.25  

19

Mariska Rorije Heerde   5.30  

20

Annelie Franken Heerde Gemzen 5.36  

21

Ilona Hofmeijer Heerde Gemzen 5.40  

22

Ilse Ganzinga Driebergen   5.43  

23

Iris Wonink Heerde Gemzen 5.57  

24

Geertje Breidenbach Zwolle   6.03  

25

Erica Gerards Heerde   6.04  

26

Sara Potjes Heerde   6.12  

27

Astrid Noordman Kampen Railrunners 6.19  

28

Ina Kamphuis Wapenveld   6.20  

29

Alice Kamphuis Wapenveld   6.22  

30

Rosanne van de Esschert Heerde Gemzen 6.47  

31

Gerrita van de Streek Wezep Gemzen 6.51  

32

Desiree Rorije Heerde   6.55  

33

Herma Kamphuis Wapenveld   7.03  

34

Els Wolf Wapenveld   7.06  

35

Vera van Dijk Zwolle Trim W'holte 7.13  

36

Elfi Hofmeijer Epe   7.34  

37

Juul Spaan Zwolle   7.49  

38

Lotte Spaan Zwolle   7.51  

39

Guus Massen Emst   8.28  

40

Anne-Wil Kamphuis Wapenveld   8.44  
           
  Niet of niet herkenbaar gefinished: Carla Vinke, Laura Jansma    
  en Femmie Spaans.        
           
1 kilometer Jongens        
nr naam plaats vereniging tijd  

1

Iordache Voicu Zwolle Gemzen 3.39  

2

Evert-Jan Hofmeijer Heerde Gemzen 4.01  

3

Tim Raveling Heerde Gemzen 4.06  

4

Nick Eilander Heerde SKOV 4.07  

5

Glenn Fokke Wezep Gemzen 4.08  

6

Ricardo Verheijen Heerde Gemzen 4.10  

7

Michielle Weeda Wezep   4.13  

8

Kevin Bogaard Wezep Gemzen 4.14  

9

Bas Leeuw Heerde   4.14  

10

Martijn Tabak Heerde Gemzen 4.15  

11

Mattijs Franken Heerde Gemzen 4.26  

12

Frank Jansen Heerde   4.26  

13

Lennard de Vries Kruseman Heerde Gemzen 4.30  

14

Falco Scholten Heerde Gemzen 4.35  

15

GertJan Gerards Heerde Gemzen 4.46  

16

Laurenzo Verheijen Heerde Gemzen 4.54  

17

Matthijs Huiskamp Heerde Gemzen 5.04  

18

Gerwin Schouten Oene   5.06  

19

Tim Noordman Kampen Railrunners 5.31  

20

Mark van Vreden Wapenveld   5.32  

21

Sam Spaan Zwolle   5.51  

22

Edwin Raidt Wezep Gemzen 5.53  

23

Jan-Willem Brendeke Oene   5.57  

24

Martijn Schouten Oene   6.00  

25

Herman Brendeke Oene   7.15  

26

Erik Brendeke Oene   7.18  

27

Peter Breidenbach Zwolle   8.11  
           
2 kilometer        
nr naam plaats vereniging tijd  

1

Mark Leeuw Heerde Gemzen 7.48  

2

Dirk van de Worp Heerde SKOV 8.02  

3

Frits Kamphuis Wapenveld   8.40  

4

Amrita Nijhoff Elburg Gemzen 8.44  

5

Robert Egberts Heerde Gemzen 8.48  

6

Jasper Koopman Hattemerbroek Gemzen 8.51  

7

Cynthia Wiessenberg Heerde SKOV 8.52  

8

Gerdien van Holst Heerde Gemzen 8.53  

9

Marco Wonink Heerde Gemzen 8.54  

10

Peter Beekman Oene   9.00  

11

Kayr Herkert Zwolle PEC 9.11  

12

Taco Kuiper Zeist FIT 9.36  

13

Rob Jansen Heerde   9.40  

14

Bert Jan van de Brink Heerde Gemzen 9.40  

15

Wilbert Brendeke Oene   9.51  

16

Inge Reijnders Epe   9.59  

17

Herman Brendeke Oene   10.14  

18

Gerwin Remmers Vaassen   11.00  

19

Mark van Bussel Vaassen   12.15  

20

Rienke Dijkhoff Oene   12.43  

21

G Kamphuis Wapenveld   13.09  
  niet of niet herkenbaar gefinished: Jannie Nijhoff.    
           
4,9 kilometer        
nr naam plaats vereniging tijd  

1

Jeroen Burgmeijer Wapenveld Gemzen 16.38  

2

Huigert de Hoop Wezep AV Delvers 17.06.  

3

Raymon de Vries Apeldoorn AV '34 19.03  

4

John de Vries Apeldoorn AV Veluwe 19.07  

5

Gert de Vos Heerde Gemzen 19.30  

6

Peter van Grootheest Zwolle   19.34  

7

Gerald Wonink Heerde   19.47  

8

Ronald de Haas Zwolle PEC 19.50  

9

Gerben Dalhuizen Heerde Gemzen 19.53  

10

Roland de Jong Zwolle   20.31  

11

Harry Post Hattem Gemzen 20.35  

12

Johan Nieuwland Wezep Gemzen 20.41  

13

Danny van der Haar Zwolle PEC 20.47  

14

Henk Beldman t Harde   20.58  

15

Gerrit Nagelhout Wezep Gemzen 21.34  

16

Ard Gijsendorffer Heerde   21.41  

17

Ton Huiskamp Heerde   21.43  

18

H. Brummel Heerde   21.53  

19

H. v.d. Zwaag Zwolle   22.15  

20

Wilfred van Holst Heerde Gemzen 22.36  

21

Jordy Nijland Heerde Gemzen 22.50  

22

Aurora Lieske Heerde Gemzen 22.54 1e dame

23

H. Nitrauw Wapenveld   23.03  

24

Theo Kwakkel Heerde Gemzen 23.11  

25

.. Reijndorp Apeldoorn   23.14  

26

H. Bruins Bedum Loopgr. Bedum 23.36  

27

H. Kleinbergen Zwolle   23.37  

28

Rinus Lagerwaard Apeldoorn   23.38  

29

Evert-Jan Hofmeijer Heerde Gemzen 23.43  

30

Gerben Eilander Heerde Gemzen 23.52  

31

Jan Hageman Zwolle   24.14  

32

Els Heuts Zwolle   24.18 2e dame

33

Gerard Nijmeijer Zwolle   24.20  

34

Mark Meijer Zwolle   24.27  

35

Manon Post Groningen Gemzen 24.45 3e dame

36

Ada Raidt Wezep Gemzen 24.56  

37

Frans Visser Emmeloord "FC Heineken" 25.08  

38

Paul Huis in 't Veld Zwolle   25.12  

39

G. Wenum Harderwijk   25.33  

40

Alfred Mensink Harderwijk   25.34  

41

Henny Huiskamp Heerde Gemzen 25.35  

42

Mariska Bisschop Elburg Gemzen 25.38  

43

Tom van der Haar Zwolle PEC 25.40  

44

H. Remmers Wapenveld   25.43  

45

Wijntje Burgmeijer Wapenveld Gemzen 25.44  

46

Hanny Geerlings Apeldoorn   26.07  

47

Jur Teeuwen Elburg Gemzen 26.14  

48

Frans van der Veen Heerde   26.16  

49

Willy Jansen Heerde   26.16  

50

Margreet Hageman Zwolle Trim W'holte 26.30  

51

Mariët Reijnders Epe Gemzen 26.33  

52

Marijke Springeling Zwolle PEC 26.35  

53

Bertine Booy Zwolle Trim W'holte 26.35  

54

Ada van Huffelen Zwolle   26.37  

55

Evelyn Nieuwland Wezep Gemzen 26.38  

56

Dirk Lokhorst Heerde   26.41  

57

A. Hofland Zwolle Trim W'holte 26.42  

58

W. de Vries-Logtenberg Staphorst   26.53  

59

Dianne de Wilde Heerde Gemzen 26.54  

60

Lucienne Draaijer Heerde Gemzen 27.13  

61

Wilma van de Streek Wezep Gemzen 27.14  

62

H. Poot Heerde Gemzen 27.17  

63

R. Bourgonje Epe Cialfo 27.24  

64

J de Vries Staphorst   27.28  

65

Ellie Akse Meppel   27.28  

66

Nienke Boom Zwolle   27.56  

67

Lies Wonink Heerde   27.58  

68

Nieske de Wilde Zwolle   28.03  

69

Annerieke van de Beld Heerde Gemzen 28.19  

70

M. Penders Zwolle PEC 28.20  

71

Giny Schepers Epe Cialfo 28.37  

72

W. Mekkring Zwolle Trim W'holte 28.45  

73

Carline Bouw Hattem   28.46  

74

Laura Kleinbergen Zwolle   28.54  

75

Tara Nijhoff Elburg Gemzen 28.57  

76

Louis Blok Apeldoorn AV Veluwe 29.02  

77

P. van Boven Zwolle Trim W'holte 29.25  

78

Christien Bouw Hattem Gemzen 29.48  

79

Willy Nijhuis Hattem Gemzen 29.53  

80

Wies Huisman Zwolle PEC 30.10  

81

Marja Kroes Zwolle   30.18  

82

Lucy Hanselman Zwolle Trim W'holte 30.59  

83

Francien Folkerts Heino   31.12  

84

Willy Meijer Zwolle Trim W'holte 31.12  

85

G. Sempel Zwolle PEC 32.24  

86

Rity van der Avoort Amersfoort   32.34  

87

Petri-Anne van Dijk Wezep   32.50  

88

Els van Dijk Wezep   32.56  

89

Dora Finies Zwolle PEC 34.14  

90

Hanneke Stege Zwolle Trim W'holte 34.17  

91

.. Bahar Zwolle   34.25  
           
  niet of niet herkenbaar gefinished: J de Wit en Husein.    
           
10,8 kilometer        
nr naam plaats vereniging tijd  

1

Han Smook Dalfsen   40.07  

2

Rinus Groen Apeldoorn AV Veluwe 40.13  

3

Dennis van Lohuizen Apeldoorn AV Veluwe 40.32  

4

Arend Burgers Deventer Daventria 42.07  

5

Arnoud Voost Zwolle Triade 42.14  

6

Flip Nijhoff Elburg Gemzen 42.46  

7

R. van Ham Apeldoorn AV Veluwe 43.10  

8

Ap Overkamp Zutphen Hanzesport 43.19  

9

Remco Boer Wezep   43.42  

10

Jaap Schoonhoven Oldebroek   45.02  

11

Bert Kistemaker Emmeloord   45.27  

12

Henk Brem s Heerenbroek   45.37  

13

Timo ten Klooster Zwolle   45.40  

14

……………….     45.57  

15

Ton Oudenhuysen Apeldoorn AV Veluwe 46.28  

16

Annette Voets Apeldoorn AV Veluwe 46.28 1e dame

17

Bé Kok Kampen Isala 46.44  

18

Gert Mulder Epe Cialfo 47.04  

19

T. Holdjk Apeldoorn AV '34 47.44  

20

John te Riele Vollenhove Veno 47.59  

21

Jop Urbanus Heerde   48.00  

22

Jan Fransen Hasselt   48.19  

23

Karin Klaver Zwolle PEC 48.19 2e dame

24

J. Noordman Kampen Railrunners 48.29  

25

Gijsbert Geluk Nunspeet   48.33  

26

Anton Dekker Zwolle   48.34  

27

Bram Urbanus Heerde   48.37  

28

Marc te Riele Zwolle   48.49  

29

Loes Ribbink Epe Cialfo 48.53 3e dame

30

Jan Wessels Wezep Gemzen 49.25  

31

.. Boom Heerde   50.00  

32

B. Schakelaar Zwolle Trim W'holte 50.01  

33

Joost Visser Heerde   50.26  

34

Marcel Huizinga Heerde Gemzen 51.06  

35

M. Dibbelink Zwolle PEC 51.21  

36

Gert Nooteboom Epe   51.30  

37

Bernhard Lans Heerde   51.30  

38

.. Verburgt Arnhem   51.38  

39

Henk Tichelaar t Loo   51.39  

40

Eddy Cornelissen Heerde Gemzen 51.40  

41

Hanno Tjeerds Zwolle   51.44  

42

Oud Bos Dalfsen PEC 51.46  

43

.. Hoogeboom Warnsveld Hanzesport 51.50  

44

Gerrit Fredriks Meppel   51.52  

45

Bernard Reuvekamp Mastenbroek   52.12  

46

Astrid Haverkamp Zwolle PEC 52.21  

47

Norman Finies Zwolle PEC 52.28  

48

René Nijkamp Klarenbeek AV '34 52.40  

49

M. Schoone Swifterbant Spirit 52.56  

50

Freek Jongerman Heerde   53.09  

51

Rien Bouw Hattem Gemzen 53.10  

52

L. Holdijk Eerbeek   53.15  

53

R. Geerligs Harderwijk   53.16  

54

J. Kloosterman Emmeloord   53.17  

55

Harry van Vreden Wapenveld Gemzen 53.23  

56

Henk Toersen Hasselt   53.34  

57

H. Booij Laag-Zuthem   53.35  

58

B. van Olphen Vaassen   53.35  

59

Fop Smit Epe Gemzen 53.39  

60

Henk Juffer Nunspeet   53.42  

61

P. Huisman Zwolle   53.44  

62

Seran Nijkamp Klarenbeek AV '34 53.55  

63

Janny Kragt Zwolle Trim W'holte 53.59  

64

J.D. Urbanus Heerde   54.00  

65

Tony de Greef Zwolle Trim W'holte 54.03  

66

H. Zijlstra Zwolle Trim W'holte 54.11  

67

W. Luttenberg Zwolle   54.12  

68

Willemiek Wassens Hattem Trim W'holte 54.16  

69

Simon Weststeijn Vorchten   54.17  

70

Dirk Otten Heerde   54.18  

71

Janco Raveling Heerde   54.24  

72

P. van Buren Hierden   54.26  

73

…ten Berge Zwolle Railrunners 54.43  

74

C. Remmers Vaassen   54.52  

75

B. Remmers Heerde   54.54  

76

Jaap Meijer Zwolle Trim W'holte 54.54  

77

..de Haan Hattem   55.11  

78

A. Zoet Nunspeet   55.25  

79

.. Van Riessen Heerde   55.25  

80

H. van Putten Elburg   55.26  

81

Saskia Wolff Zwolle Trim W'holte 55.26  

82

Ron Wolff Zwolle Trim W'holte 55.29  

83

Kees Springeling Zwolle PEC 55.34  

84

C. van Doorm Epe   55.41  

85

Sipke van de Berg Zwolle   55.49  

86

Hette Smedema Apeldoorn AV Veluwe 56.12  

87

Henk Schuck Heerde   56.23  

88

A.F. van Aalderen Zwolle   56.40  

89

Ad Peeters Nieuwegein   56.42  

90

Jaap Geerlings Apeldoorn   56.55  

91

Bernardus van de Laan Emmeloord AV NOP 57.10  

92

Hans Bloks Zwolle   57.14  

93

Herman de Jager Zwolle Trim W'holte 57.28  

94

C. Opperman Apeldoorn AV Veluwe 57.33  

95

G. van Dijk Zwolle   57.39  

96

Henk Jongman Lelystad   57.40  

97

Jan Draaijer Heerde Gemzen 58.06  

98

Garko Luteyn Hattem   58.29  

99

W. Richter Zwolle Trim W'holte 58.29  

100

Saskia Berris Zwolle Trim W'holte 58.30  

101

Jolanda Onderdijk Zwolle   58.35  

102

Gert van Lochem Ermelo   58.36  

103

J. Weenk Epe   58.43  

104

Jan Jongman Elburg   58.43  

105

H. Rozendal Epe   58.51  

106

H. Bouwmeester Kampen   58.56  

107

Petra Geerligs Harderwijk   59.01  

108

H. Geerligs Harderwijk   59.01  

109

Jan Haagsma Hoogeveen HAC '63 59.19  

110

Hanneke Korteweg-Meijer Zwolle Trim W'holte 59.21  

111

P. van der Beek Zwolle   59.22  

112

Ingeborg Torn Zwolle Trim W'holte 59.38  

113

I. Siebert Zwolle Trim W'holte 59.38  

114

F. Torn Zwolle Trim W'holte 59.38  

115

Christien Melenhorst Heerde   59.51  

116

W. van Dijk Wezep   1.00.27  

117

A.G. Kragt Zwolle Trim W'holte 1.00.34  

118

José van Bussel Vaassen   1.00.41  

119

J.A. van Diepen Wapenveld   1.00.41  

120

Rein Ganzinga Driebergen   1.00.44  

121

Ankie Hageman Zwolle   1.00.47  

122

R. Winkelman Zwolle Trim W'holte 1.00.47  

123

D. Journée Zwolle Trim W'holte 1.00.48  

124

A. van Olzt Zwolle Trim W'holte 1.00.48  

125

Tonny Boom Heerde   1.00.54  

126

.. Wolterink Hellendoorn Vet. Ned 1.02.13  

127

R. Bouwmeester Kampen   1.02.38  

128

Anita Timmermans Vaassen   1.04.07  

129

Loes van de Meer Dronten Flevo Delta 1.04.22  

130

Monique Pot-Nijhuis Zwolle   1.04.29  

131

Anton Pot Zwolle   1.04.29  

132

Yvonne Laarhoven Apeldoorn AV Veluwe 1.04.31  

133

C.M.J. van Leeuwen Zwolle   1.04.37  

134

Ria Huisman Zwolle PEC 1.04.53  

135

Ben Poelman Hattemerbroek Gemzen 1.04.57  

136

G. Onderdijk Zwolle   1.04.59  

137

Helma Burgers Apeldoorn AV Veluwe 1.05.38  

138

Ankie Boelens Apeldoorn AV Veluwe 1.05.38  

139

P. Bood Wapenveld   1.05.48  

140

Rita ten Hoeve Zwolle PEC 1.06.03  

141

Rian Eckelboom Heerde Gemzen 1.06.05  

142

Diana Olthuis Heerde Gemzen 1.06.05  

143

Brigitte van Bommel Heerde Gemzen 1.06.15  

144

Jolanda van de Esschert Heerde Gemzen 1.06.15  

145

S.M. v.d. Beek-Wezenberg Zwolle   1.07.13  

146

Luony v.d. Haar Vaassen   1.08.29  

147

S. v.d. Scheer Heerde   1.09.24  

148

A. Eghuizen Hattem Gemzen 1.09.40  

149

Jolande Kieft Zwolle Trim W'holte 1.10.00  

150

Jan Vuijk Heerde Gemzen 1.10.26  

151

Yvonne van der Meulen Apeldoorn   1.12.37  
           
  niet of niet herkenbaar gefinished: AJ Vinke, D van der Veen en R Geerligs.
           
15 kilometer        
nr naam plaats vereniging tijd  

1

Nico Kropman Zwolle Railrunners 52.37  

2

Jacky Laterveer Heerde Cialfo 54.27  

3

Lubbert Bovenhuis Dronten Flevo Delta 57.01  

4

Hanny Hilgenkamp Dalfsen Kontrast 58.04  

5

Gerrit Wensink t Loo Gemzen 58.20  

6

Jaap Kooiman Epe Cialfo 58.46  

7

André Meuleman Epe Cialfo 58.46  

8

Wim Potjes Heerde Gemzen 58.51  

9

Douwe Weima Zwolle Trim W'holte 59.03  

10

Wim Egberts Heerde Gemzen 59.12  

11

Rudi Hoffman Lelystad Vet. Ned. 59.52  

12

Rob Schuil Zwolle PEC 1.00.10  

13

Herman de Boer Lelystad Spirit 1.00.15  

14

H.J. Zwolle Dalfsen Kontrast 1.00.27  

15

Herman Heideveld Eibergen ASV Eibergen 1.00.41  

16

Jan Bakker Zwolle Trim W'holte 1.00.55  

17

Gerbert Tiemens Vaassen Cialfo 1.00.56  

18

G. Schaap Epe Cialfo 1.01.37  

19

Louis Bouwmeester Epe Cialfo 1.01.37  

20

Henk Bouwman Heerde   1.01.43  

21

Arie Verhoef Hattemerbroek Gemzen 1.02.28  

22

Henk van de Esschert Heerde Gemzen 1.02.34  

23

Gerrit van Ginkel Apeldoorn AV Veluwe 1.02.38  

24

Henk Visser Nunspeet LPK 1.02.59  

25

H.J. Bies Dronten Flevo Delta 1.03.04  

26

Pieter Bouwmeester Epe Cialfo 1.03.09  

27

Geert Tjarks Zwolle PEC 1.03.20  

28

Dick Slimmen Vollenhove SV Friesland 1.03.27  

29

Aleid Bosch Wezep Gemzen 1.03.38  

30

Mannie Groeneveld Wezep Gemzen 1.03.58  

31

Simon Vos Tuk SV Friesland 1.04.00  

32

Hennie Bottenberg Kampen Isala 1.04.02  

33

Gerard de Hoop Wezep Gemzen 1.04.34  

34

Jan Bogaard Wezep Gemzen 1.04.36  

35

Klaas Speets Zwolle Vet. Ned. 1.04.40  

36

Teun Gorsseling Loenen LPK 1.04.55  

37

Joop Wijnhoud Zwolle Trim W'holte 1.04.57  

38

Gerard Beijer Zwolle Trim W'holte 1.05.08  

39

Jan Bos Steenwijkerwold   1.05.17  

40

Barend ten Have Kampen Isala 1.05.30?  

41

R. Pepping Dronten Flevo Delta 1.05.47  

42

Henrie Reuvekamp Zwolle   1.05.47  

43

Dick van Voorst Hasselt   1.05.55  

44

Gerrit Knikker Oldebroek   1.05.58  

45

Jan Broekroelofs Zwolle PEC 1.06.07  

46

nr 401     1.06.19  

47

Rob Steketee Nunspeet Gemzen 1.06.21  

48

Dick Doornebal Elburg Cialfo 1.06.21  

49

onbekend     1.06.35  

50

Hans van de Belt Zwolle PEC 1.06.50  

51

Peter Bood Zwolle Trim W'holte 1.06.53  

52

Ton van der Cruijzen Apeldoorn AV Veluwe 1.06.54  

53

Jan Boschman Hasselt   1.07.09  

54

.. Korterink Wezep   1.07.20  

55

Gerrit Remmers Wapenveld Gemzen 1.07.21  

56

Freek van de Graaf Wezep Gemzen 1.07.22  

57

Piet de Wildt Vaassen Cialfo 1.07.23  

58

Ap Bleumink Teuge   1.07.26  

59

.. Kempes Vaassen   1.07.27  

60

Harm Vinke Zwolle Railrunners 1.07.42  

61

Rob Beker Zwolle   1.07.43  

62

H.J.M. Vulkers Zwolle Loopgr. Berkum 1.08.10  

63

Kees Heydra Elburg   1.08.17  

64

K. van Benthum Zwolle PEC 1.08.22  

65

Henk Freie Nijverdal LAAC 1.08.29  

66

Roelof Rekker Zwolle Railrunners 1.08.30  

67

Abel Wortelboer Hasselt   1.08.32  

68

Henk Koersen Wezep Gemzen 1.08.42  

69

Roel Roerig Apeldoorn   1.08.43  

70

Hilly Panjer Apeldoorn AV '34 1.09.00 1e dame

71

Albert Vaartjes Willemsoord   1.09.10  

72

Aad van Arken t Harde Gemzen 1.09.17  

73

Kees Keizer Nunspeet Gemzen 1.09.17  

74

Reint Scholten Wezep Gemzen 1.09.24  

75

Annet Bultman Oldebroek Gemzen 1.09.24 2e dame

76

B. Berenschot Vaassen   1.09.30  

77

onbekend     1.09.35  

78

Peter Jansma Heerde   1.09.43  

79

Wim Markvoort Zwolle PEC 1.10.09  

80

Frans Valkhof Wezep Gemzen 1.10.13  

81

Ben Oostveen Dronten Gemzen 1.10.43  

82

Harry Blok Wezep Gemzen 1.10.46  

83

H. Stoffelen Nunspeet LPK 1.10.48  

84

E. van Norden Putten   1.10.49  

85

Koen Kuiper Zeist   1.10.53  

86

Jules Polak Zwolle Railrunners 1.11.14  

87

Henk van de Stouwe Epe Cialfo 1.11.34  

88

Wim Lowijs Oldebroek   1.11.39  

89

Hans Jansen Zwolle Loopgr. Berkum 1.11.43  

90

Jacqueline van Egmond Nijverdal Atletics 1.11.43 3e dame

91

Gerrit van Oorspronk Apeldoorn   1.12.32  

92

Arjen Warnaar Apeldoorn   1.12.33  

93

Warry Kooistra Wezep Gemzen 1.12.37  

94

onbekend     1.13.18  

95

G.A van Huis Zwolle   1.13.20  

96

Annet Tjarks-Wiettink Zwolle PEC 1.13.28  

97

Tonnie Grolleman Dalfsen   1.13.28  

98

S. Braakman Heino   1.14.00  

99

Cor Westhuis Dalfsen SV Friesland 1.14.38  

100

Carel van de Meer Dronten Flevo Delta 1.14.49  

101

Tonnie Holterman Zwolle   1.15.09  

102

Nellie Vroomen Wezep Gemzen 1.15.14  

103

M. Stukker Zwolle Loopgr. Berkum 1.15.16  

104

Rutger Kuiper Amersfoort Altis 1.15.35  

105

Jan van Stuyvenberg Apeldoorn   1.15.38  

106

Willy Koudenburg Heerde Gemzen 1.15.50  

107

Jan Palm Wezep Gemzen 1.15.50  

108

Jan Vulkens Zwolle Loopgr. Berkum 1.15.57  

109

Willian Kroezen s Heerenbroek Trim W'holte 1.15.57  

110

Gerrie Palm Wezep Gemzen 1.16.01  

111

A. van Norden Bilthoven   1.17.04  

112

Wil Bouwhuis Zwolle Loopgr. Berkum 1.18.26  

13

Bart van Oenen Dalfsen   1.18.48  

114

E. Ouwehand Apeldoorn   1.19.56  

115

B. Vierhout Apeldoorn Trim Apeldoorn 1.20.16  

116

Henk van de Beek Wezep Gemzen 1.20.21  

117

Gerrie van de Beek Wezep Gemzen 1.20.21  

118

Inge Groothedde Apeldoorn Trim Apeldoorn 1.21.23  

119

R. Steenbeek Zwolle Trim W'holte 1.23.08  

120

Theo van der Schoot Apeldoorn AV Veluwe 1.23.11  

121

Evert Klomp Apeldoorn   1.23.31  

122

J. Spans Zwolle   1.23.44  

123

onbekend     1.23.45  

124

Herman Poort Zwolle PEC 1.27.31  

125

Harry Mulder Zwolle   1.27.31  

126

Hetty Freie Nijverdal LAAC 1.27.32  

127

L. Kooman Apeldoorn   1.32.37  

128

E. Schouten Apeldoorn   1.32.37  
           
  Niet of niet herkenbaar gefinished: R. Cloo, H. Cloo, P. Cloo, Jos van Rijt  
  A. Vos, Dirk Cupido, John Jeurissen en T van Engeland.    

Deze uitslagen zijn gemaakt als extra service. De Klokloop is een prestatieloop dus is het niet de gewoonte om er een uitslag van te maken. Doordat sommige deelnemers meerdere malen door de finish liepen kan het voorkomen dat u verkeerd in de lijst of zelfs helemaal niet voorkomt. Daarvoor onze excusses.

 

Terug naar de hoofdpagina