DEELNEMERSLIJST
29-10-2009 20:21                                                     Pag: 1

StNr  Naam                      GbJr Vereniging/Woonplts       StNr  Naam                      GbJr Vereniging/Woonplts
----- ------------------------- ---- --------------------      ----- ------------------------- ---- --------------------
      MEISJ, 700 METER                                           859 Han van de Beek           1999 De Gemzen           
  901 Desi van Emmerik          2002 Cialfo                      867 Renger Bootsma            2000 De Gemzen           
  902 Emma van Emmerik          2002 Cialfo                      870 Victor Sagel              2000 Isala '96           
  903 Merith Van Lohuizen       2001 De Gemzen                                                                          
  904 Nienke Koedoot            2001 Zwolle                          VROUW, 5 KILOMETER                                 
  905 Iris Reurink              2001 De Gemzen                   352 Sandra van Steenwijk      1986 Zwolle              
  906 Ella Bartelds             2001 Cialfo                      354 Jolande Schraa            1966 Zwolle              
  907 Nienke van de Beek        2003 Heerde                      355 Esther Jaspers            1981 Zwolle              
  908 Janouk Kroes              2003 Oldebroek                   356 Lenie Arts                1950 Eindhoven Atletiek  
  909 Myrthe Renshoff           2002 De Gemzen                   358 Marjon van der Hoven      1964 PEC 1910            
  910 Rinske Sytsma             2002 Heerde                      362 Janine Heldoorn           1971 Heerde              
  911 Tessa Hanekamp            2002 De Gemzen                   363 Elma Vonk                 1964 Epse                
  912 Lieke Koldeweij           2002 Zwolle                      365 Elly Urk                  1955 Beverwijk           
  913 Jeanine Borreman          2001 Heerde                      367 Mariske van der Wall      1975 Zwolle              
  914 Laura Schakelaar          2002 Hattem                      368 Jennie Scholten           1952 Spurt '88           
  915 Myrthe Schakelaar         2005 Hattem                      369 Carin Scholten            1989 Spurt '88           
  916 Joy Amo                   2001 De Gemzen                   370 Judith Koedoot            1965 Zwolle              
  917 Anouk van der Windt       2001 Heerde                      371 Lita Jousma               1964 Zwolle              
  918 Maud van der Windt        2003 Heerde                      373 Erna Bokxem               1968 Koekange            
                                                                 375 Michelle Schoonhoven      1977 Zwolle              
      JONGE, 700 METER                                           377 Karin Lubbinge            1968 Apeldoorn           
  951 Tom Zwijnenberg           2002 Zwolle                      378 Inge Bekema               1978 Zwolle              
  952 Gijs Roossink             2002 Isala '96                   379 Ingrid Godeke             1977 Zwolle              
  953 Jannes Veerman            2003 Heerde                      381 Jacqueline Godeke         1980 Zwolle              
  954 Berend Veerman            2006 Heerde                      382 Charlotte Frik            1975 Zwolle              
  955 Thijs van Leeuwen         2001 Heerde                      384 Gerda Schoonhoven         1963 Veessen             
  956 Jorrit Koldeweij          2003 Zwolle                      386 Marije van Dijk           1976 IJsselmuiden        
                                                                 387 Janine Plantinga          1972 Kampen              
      MEISJ, 1400 METER                                          389 Gerda Berends             1965 Zwolle              
  851 Myrthe ten Broeke         1999 De Gemzen                   392 Tenièlle Dijkgraaf        1980 Heerde              
  852 Jiske Mekers              1998 Schalkhaar                  393 Christel Keizer           1970 IJsselmuiden        
  855 Lotte Koedoot             1998 Zwolle                      395 Detje de Vries            1963 Zwolle              
  856 Anne Roossink             2000 Isala '96                   396 Elsemiek van Dijk         1992 Zwolle              
  857 Loes Berends              1997 Zwolle                      397 Anette Westerink          1976 IJsselmuiden        
  858 Sofie Berends             2000 Zwolle                      398 Hester Vos                1974 Heerde              
  860 Esmee de Ruiter           2000 De Gemzen                   402 Rineke Oving              1967 Zwolle              
  861 Roosmarijn Bastiani       1997 Wapenveld                   403 Imelda Bosch              1963 Dalfsen             
  862 Julia Wijnhoud            1997 Hattem                      407 María Pilar Pampín Benito 1970 De Gemzen           
  863 Emma Wijnhoud             2000 Hattem                      410 Ina Bastiani              1956 De Gemzen           
  864 Sophie Wijnhoud           2000 Hattem                      413 Sylvia Middendorp         1980 PEC 1910            
  865 Yvette Lemckert           1998 Apeldoorn                   414 Gerrie Mulder de Graaf    1951 Zwolle              
  866 Denise Lemckert           1998 Apeldoorn                   415 Nardie Mulder             1988 Zwolle              
  868 Emma van Leeuwen          1998 Heerde                      417 Antine Sytsma             1973 Heerde              
  869 Jasmijn Sagel             1998 Isala '96                   419 Suzan van Olst            1972 De Gemzen           
  871 Morsal Yaqobi             1999 De Gemzen                   420 Inge Hekman               1970 Zwolle              
  872 Carlijn van Boven         1999 De Gemzen                   421 Ingrid Boschman           1975 De Gemzen           
                                                                 422 Céleste Visscher          1980 Hasselt             
      JONGE, 1400 METER                                          423 Jeanet Snoeyink           1972 Zwolle              
  853 Léon Mak                  2000 De Gemzen                   424 Sanne Winkler             1982 Hasselt             
  854 Arnout Mak                1998 De Gemzen                   425 Jacqueline Eikenaar       1978 De Gemzen           

DEELNEMERSLIJST 29-10-2009 20:21 Pag: 2 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- 429 Cheryl Beekman 1972 Apeldoorn 374 Jan IJzerman 1961 Heerde 432 Miranda van Petersen 1977 Heerde 376 Henk Langelo 1955 Dedemsvaart 433 Jannet Frelink 1972 Heerde 380 Jeroen Vos 1988 Isala '96 434 Marielle Hettinga 1975 PEC 1910 383 Jasper Schoonhoven 1995 Veessen 438 Jacqueline Leegsma 1964 Flevo Delta 385 Stefan Reurink 1996 De Gemzen 440 Noor Brand 1957 Apeldoorn 388 Eddy Wellinga 1951 Zwolle 441 Milou van Rijn 1967 Zwolle 390 Edwin Merkestein 1972 Loopgroep PK 442 Loes van der Meer 1952 Flevo Delta 391 Stevan Otting 1980 Lelystad 443 Nina Meijerink 1996 De Gemzen 394 Ellard de Vries 1957 Zwolle 444 Geke Kegelaar 1959 Wapenveld 399 Melvin van Dijk 1978 Zwolle 445 Astrid Beerten 1963 Veluwe 400 Evert Veerman 1970 Heerde 446 Gerrie Beetsma 1947 Flevo Delta 401 Derk jan Palm 1966 De Gemzen 447 Rita Jager 1971 Wapenveld 404 Joost Didden 1983 Apeldoorn 451 Janke Vriesinga 1963 PEC 1910 405 Robin Rense 1984 Apeldoorn 452 Kirsten Davelaar 1988 Apeldoorn 406 Dick Doornenbal 1948 Flevo Delta 453 Ilona Hofmeijer 1993 De Gemzen 408 Adri Dokter 1962 Wapenveld 455 Anne Meiberg 1995 De Gemzen 409 Gerard Kroes 1970 Cialfo 456 Daniëlle Kooi 1971 Meppel 411 Roderick Bastiani 1996 Wapenveld 459 Corry Maasdamme-Huffels 1950 avVN 412 Edwin Boelee 1961 Flevo Delta 461 Jenny Huzen 1960 Dalfsen 416 Marien van Staalduine 1955 Swifterbant 462 Corrie Zwaan 1954 Flevo Delta 418 Andre Sytsma 1973 Heerde 463 Marjolein Kleijer 1972 Dronten 426 Simon Miske 1966 Flevo Delta 464 Hendriëtte Eikelboom 1978 Heerde 427 Klaas Draaijer 1974 Heerde 465 Loes Groen 1957 Flevo Delta 428 Joni van Loon 1988 Cialfo 469 Dina de Lange 1968 PEC 1910 430 Gerben Kamman 1967 Apeldoorn 473 Els Hoogendoorn 1970 Flevo Delta 431 Kris Sprokjholt 1986 Vaassen 475 Nikki van de Klundert 1993 Dronten 435 Rene van Kilsdonk 1970 Zwolle 476 Mirjam Koens 1975 Flevo Delta 436 Paul Damman 1974 Zwolle 477 Lida Lok 1956 Flevo Delta 437 Henk Moerkens 1957 Flevo Delta 478 Terèse Buter 1972 Wapenveld 439 Erwin Kers 1973 Heerde 479 Ilse van der Kooi 1968 Dronten 448 Erik Polman 1959 AV '34 480 Henny de Graaf 1951 Dronten 449 Daan Sikkens 1970 Zwolle 483 Frida Gijsendorffer 1969 Triada Woondiensten 450 Henk Sikkens 1964 Zwolle 484 Evelien de Mos 1981 Triada Woondiensten 454 Ad Pieterse 1962 Beverwijk 485 Myrna Nijhuis 1973 Triada Woondiensten 457 Dirk Willem Hiemstra 1968 Meppel 490 Jacqueline van der Scheer 1961 Heerde 458 Renco Hatenboer 1964 Veluwe 491 Jenny Rorije 1977 Wapenveld 460 Joost-Pieter Katoen 1964 Maastricht 494 Margo te Roller 1962 Zwolle 466 Robert Roossink 1970 Hattem 495 Annet van Prooijen 1964 Zwolle 467 Martin Borreman 1973 Heerde 468 Jasper Bruggeman 1996 De Gemzen MAN, 5 KILOMETER 470 Gerrit Zoet 1954 Running2000 351 Hans Doornink 1972 Wapenveld 471 Gerard meiberg 1952 Hattem 353 Gerdo van den Burg 1977 De Gemzen 472 Jan Mulder 1950 Zwolle 357 Janwillem Schiltman 1966 PEC 1910 474 Jeroen Kwakkel 1979 De Gemzen 359 Matthieu van den Broeke 1997 De Gemzen 481 Jan de Graaf 1948 Dronten 360 Niels van Lohuizen 1996 De Gemzen 482 Marcel Kwakkel 1981 Phoenix 361 Teunis van Lohuizen 1965 Heerde 486 Wim Dingerink 1959 Triada Woondiensten 364 Jo Damen 1959 Heemskerk 487 Arnoud Dokter 1979 Heerde 366 Jan Esselink 1976 Heerde 488 Patrick Hanekamp 1981 Wapenveld 372 Jos Jousma 1961 Zwolle 489 Ton Vollebregt 1959 Heerde
DEELNEMERSLIJST 29-10-2009 20:21 Pag: 3 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- 492 Willium van Petersen 1996 Heerde 680 Karin Tuten 1967 Dalfsen 493 Jan Hulleman 1965 Heerde 681 Arina Kunst 1970 Wezep 496 Martin Schuurman 1961 Heerde 682 Monique Horst 1976 Wezep 497 Rein Bosch 1947 PEC 1910 684 Ilse Bloemhof 1975 Zwolle 498 Alfred Stijf dalli - de Klok 685 Adri Sluis 1960 Start '78 499 Erwin van deBeek dalli - de Klok 687 Martine Mulder 1985 't Loo Oldebroek 500 Mustafa Gözek dalli - de Klok 690 Angelien Spaans 1967 Hattem 691 Annemarie ter Weijden 1969 Wezep VROUW, 10 KILOMETER 692 Evelyn Hendriks 1973 Elburg 603 Gesien Beens 1985 Zwolle 699 Tamara Ernst 1980 Zwolle 604 Petra Kreule 1973 Zwolle 701 Danielle van het Ende 1983 Wezep 605 Tineke van der Gulik 1980 Zwolle 709 Renate Bredenoort 1979 Wapenveld 608 Paula Ester 1969 Zwolle 710 Bianca Kwakkel 1981 Epe 609 Greet Wissink 1958 Zwolle 711 Rianne Hameete 1977 Veessen 610 Ilse Wicherts 1979 Zwolle 715 Anita Klein 1973 Hattem 612 Mirjam van Oosten 1970 Almere 716 Ineke van Amelsfort 1961 Isala '96 615 Agnes Lindner 1967 Zwolle 717 Hettie Plender 1958 Isala '96 617 Marian van Dalen 1961 De Gemzen 719 Inez Kool 1970 Zwolle 618 Marianne Grooten 1961 Zwolle 721 Marleen de Mik 1965 Zwolle 620 Ilja van Tongeren 1974 Dutch Runners Basic 722 Annet Bultman 1966 De Gemzen 621 Yvonne van't Ende 1966 Zwolle 729 Erna Katoen 1965 Atletiek Maastricht 623 Dyane Kalvenhaar 1970 Zwolle 730 Jessica Bronkhorst 1984 Enschede 624 Marije Rozema 1980 Zwolle 732 Annet Buitenhuis 1967 Heerde 627 Arline Meijer 1974 Apeldoorn 735 Hillie van Limbeek 1968 Zwolle 628 Ria Voges 1964 PEC 1910 736 Yvonne van der Heijden 1964 Zwolle 629 Jane Al 1973 Beverwijk 737 Marijke Jansen 1959 PEC 1910 630 Marjolein Binkhorst 1975 Castricum 740 Carin Schipper 1985 Nunspeet 631 Liesbeth Simmelink 1979 Groningen Atletiek 742 Femke Sytsma 1984 Nijmegen 633 Corina Grapendaal 1963 Uitgeest 746 Anita van Dijk 1971 Kampen 634 Rika van de Brand 1963 IJmuiden 747 Marjan Dickhof 1976 Oldebroek 637 Rina Koopman 1959 Uitgeest 755 Charlotte Montauban 1981 Zwolle 641 Prisca Koot 1961 Limmen 757 Wenda van de Beek 1976 Elburg 642 Sandra Offenberg 1984 Ede Gld 762 Van der Sluis 1965 Zwolle 646 Jet van Hasselt 1976 Zwolle 766 Angeline Docter 1965 Triada Woondiensten 647 Aswintha ten Klooster 1980 Zwolle 768 Jacqueline van Hoesel 1959 PEC 1910 648 Diana Braaksma 1966 Epe 770 Gerie van Pelt 1954 Beilen 649 Elli Hust 1966 Fit 774 Erna Bruinewoud 1967 PEC 1910 650 Inge Bussing 1966 Oosterhout gem Nijme 775 Mariët van Petersen 1980 De Gemzen 651 Sjoukje Egberts 1971 Meppel 777 Janice van Enk 1982 Wezep 657 Anita Spaans 1978 Voorschoten 780 Carla Huisman dalli - de Klok 661 Jacqueline Roelofs 1966 PEC 1910 662 Marianne Westerman 1969 Zwolle MAN, 10 KILOMETER 663 Schoonderbeek A H 1971 Zwolle 600 Henk Jan Kemper 1963 Zwolle 664 Jolanda Wennemars 1968 Dalfsen 601 Hans Wijgers 1965 Vaassen 667 Anita Brockötter 1963 Zwolle 602 Erik Schuinder 1972 Zwolle 669 Annemieke Van Nee 1969 Dalfsen 606 Dennis Pieterson 1987 Cialfo 670 Ellen Modderkolk 1972 Zwolle 607 Wouter Vos 1969 Zwolle 674 Gardi Bloemhof 1970 Hattem 611 Eric Fransen 1968 Almere 678 Eveline Spronk 1972 Elburg 613 Gerrit Jan Beens 1970 Genemuiden 679 Mh Mossel 1960 Zwolle 614 Paul Schraa 1965 Zwolle
DEELNEMERSLIJST 29-10-2009 20:21 Pag: 4 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- 616 Gijs Landsman 1980 Zwolle 713 Wim Westerink 1958 Wezep 619 Jos Joxhorst 1960 Zwolle 714 Willem Zijlstra 1957 Wapenveld 622 Vincent Klomp 1970 Apeldoorn 718 Arend van Faassen 1953 Kampen 625 Jeffrey ter Steege 1981 Zwolle 720 Johan Simmelink 1952 Flevo Delta 626 Ralf Koenhen 1979 Lathum 723 Jan Bultman 1964 Oldebroek 632 Henk Folkers 1963 Castricum 724 Johan Spinder 1970 Zwolle 635 Luuk Bodt 1958 Beverwijk 725 Dick van Beek 1948 Veluwe 636 Kees Vreeburg 1961 Uitgeest 726 Eric Vos 1966 Zwolle 638 Ruud Bijl 1949 Velsen-Noord 727 Wim van Holst 1938 De Gemzen 639 Mike Kleinlugtebeld 1970 PEC 1910 728 Wim Schoenmaker 1942 Cialfo 640 Jaco Treep 1966 Hattem 731 Julius Kwakernaak 1947 Zwolle 643 Jacob Koedoot 1968 PEC 1910 733 Eddy Koldeweij 1970 Zwolle 644 Arno Krooshof 1976 PEC 1910 734 Lambert Postma 1956 Zwolle 645 Jan Kerssies 1965 Zwolle 738 John Faber 1957 Cialfo 652 Auke van Selling 1961 Hattem 739 Henk van Hooren 1959 Wezep 653 Kees Springeling 1942 avVN 741 Hans Eibrink 1969 Hattemerbroek 654 Roland Teters 1966 Zwolle 743 Erik Lemans 1958 Haarlem 655 Chris Boven 1979 Zwolle 744 Ypke de Jong 1946 Zwolle 656 Klaas van Benthem 1953 Emmeloord 745 Albert van Lohuizen 1964 Heerde 658 Jan J Vinke 1950 Zwolle 748 Jaap Morgenstern 1981 Nunspeet 659 Hans Bijzet 1981 Zwolle 749 Patrick Nijmeijer 1973 Zwolle 660 Guido Reinink 1965 PEC 1910 750 Bert Berkhof 1961 Ederveen 665 Elroy Brouwer 1981 Isala '96 751 Henk Huisman 1969 Hattem 666 Bert Steenwijk 1957 PEC 1910 752 Pierre Blommers 1961 PEC 1910 668 Hans van den Bos 1947 Running2000 753 Bert Rosien 1951 Zwolle 671 Richard Scheffer 1963 PEC 1910 754 Jan van de Vegte 1958 Zwolle 672 Antoon van den Berg 1953 PEC 1910 756 Jan Verweij 1951 De Gemzen 673 Michel Flens 1964 Hattem 758 Teun Buter 1967 Wapenveld 675 Alex van Riele 1958 PEC 1910 759 Henk Brouwer 1952 Hattem 676 Gerrit-Jan Kevelam 1976 Wezep 760 Cees Veldman 1968 Doornspijk 677 Marcel Wierstra 1969 Zwolle 761 Ben van Renselaar 1955 Wapenveld 683 Jan Uiterwijk 1958 Loopgroep Beilen 763 Martin Reins 1970 Zwolle 686 Hans Veldman 1973 Zwolle 764 Berthold Berger 1968 PEC 1910 688 Pieter Doornbos 1969 Zwolle 765 Jan van Lohuizen 1964 Triada Woondiensten 689 Jeroen Tuin 1983 PEC 1910 767 Egbert Sluiter 1963 Kampen 693 Mindert van der Heide 1974 Zwolle 769 Marcel van Waas 1965 PEC 1910 694 Jan van Norel 1970 Zwolle 771 Henk van Kampenhout 1953 Beilen 695 Wilco Westendorp 1982 Isala '96 772 Theo de Ruiter 1957 Hattem 696 Eric Lieben 1958 Zwolle 773 Philmar Bouwman 1973 Cognac (FRA) 697 Douwe van der Wier 1971 Zwolle 776 Hans Veenema 1949 Zwolle 698 Martin Bastiani 1961 De Gemzen 778 Hein van Enk 1980 Wezep 700 Dirk Lokhorst 1946 Heerde 779 Jeroen van Brenda dalli - de Klok 702 Ben Bilderbeek 1957 Veluwe 781 Henry Steenbergen dalli - de Klok 703 Robin Boonk 1973 Zwolle 782 Bennie v.d. Rest dalli - de Klok 704 Bertus Gazenbeek 1967 PEC 1910 783 Denis Hoornweg dalli - de Klok 705 Simon Visser 1980 Kampen 706 Rudy van Leerzem 1971 Zwolle VROUW, 15 KILOMETER 707 Gert Bartels 1969 Zwolle 12 Ingrid Jansen 1960 't Loo Oldebroek 708 Dick Schipper 1955 Heerde 18 Saskia Schutte 1972 Cialfo 712 Edwin Claessens 1965 Espel 22 Hennie Rijsenbrij 1967 Hattem
DEELNEMERSLIJST 29-10-2009 20:21 Pag: 5 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- 26 Els den Hengst 1963 De Gemzen 14 Peter Jansma 1966 Heerde 35 Marian Fuselier 1962 Heino 15 Rene van den Berg 1982 PEC 1910 103 Jacqueline van Egmond 1963 AV Rijssen 16 Hielke van Loenhout 1964 PEC 1910 110 Jojanneke Kers 1988 Heerde 17 Jan Palm 1952 De Gemzen 111 Manon Kamman 1969 Apeldoorn 19 Wim Krooshof 1951 De Gemzen 113 Rieny Riezebos 1951 Isala '96 20 Cor van Emmerik 1973 Epe 120 Marijke Liberg 1971 PEC 1910 21 Martin Hendriks 1971 De Gemzen 122 Linda van Haaster 1971 Athlos 23 Ron Rijsenbrij 1965 Hattem 124 Agnes van den Bos 1953 Elburg 24 Ernst Alewijnse 1946 Apeldoorn 126 Iepie Roorda 1958 PEC 1910 25 Dick Strijbos 1956 Wapenveld 130 Irma van Veen 1962 Nunspeet 30 Jan Bakker 1951 Zwolle 132 Glenda Huisjes 1970 PEC 1910 31 Erik van Limburg 1965 Wapenveld 148 Hermien Kleine 1950 Elburg 32 Jan Baack 1945 Cialfo 153 Henny Puttenstein 1957 De Gemzen 33 Johan van Santen 1953 avVN 159 Annelies Pijper 1955 Leeuwarden 34 Jan Strik 1957 De Gemzen 162 Diana Seinen 1978 PEC 1910 40 Jan Hollak 1957 Veluwe 163 Gerda Brummel 1966 Zwolle 41 Bert van Roekel 1964 Dutch Runners Gold 166 Wilma Buwalda 1958 Zwolle 42 Bert Vlijm 1959 Doornspijk 171 Jetske Teune 1968 Isala '96 43 Bertus Schutte 1942 ACO Van Elderen 173 Annemieke Zandbergen 1966 PEC 1910 44 Frits Lautenbag 1948 Hattem 175 Marjan Vervoort 1961 PEC 1910 45 Hans Schuite 1952 Zwolle 176 Janny Jansen 1957 Hasselt 46 Harrie Stempher 1950 avVN 185 Liesbeth Nijholt 1966 Almelo 47 Hubert Bögemann 1962 De Gemzen 186 Susanne Tuenter 1978 Duivendrecht 48 Piet de Vos 1942 NOP 193 Henriët Koornberg 1978 PEC 1910 49 Tjarko de Ridder 1972 Zwolle 195 Ricky Niens 1956 Zwolle 50 Jan Draaijer 1940 De Gemzen 196 Loes Jacobs 1953 Nunspeet 51 Martijn Schakelaar 1974 De Gemzen 197 Diana Beumer-Baron 1958 PEC 1910 52 Kees den Hamer 1953 Zwolle 199 Jacqueline Kamphuis 1964 Athlos 53 Joris van de Meent 1977 Heerde 200 Gerda van der Kolk 1956 Isala '96 54 Reint Scholten 1964 De Gemzen 206 Ans van Veenendaal 1953 Loopgroep Aart Stigt 55 Willie Koudenburg 1949 De Gemzen 209 Jolanda Hogenhuis 1961 Isala '96 56 Jan van de Grootevheen 1953 Hattem 210 Tineke Schipper 1957 Nunspeet 57 Anton Dekker 1961 Zwolle 212 Hanneke van Olst 1954 Nunspeet 58 Gerrit van der Vegte 1970 Heerde 213 Bianca Verdegaal 1980 Hillegom 59 Riko Douma 1952 Wapenveld 223 Anne van Schuppen 1960 Cialfo 60 Erik Wim de Vries 1965 Zwolle 100 Harrie Fokkens 1950 Nieuwleusen MAN, 15 KILOMETER 101 Randal Spaan 1972 Isala '96 1 Bas Mekking 1977 Cialfo 102 Ronald Kartosonto 1959 Zwolle 2 Arno Kwak 1968 De Gemzen 104 Henk den Hertog 1963 Zwolle 3 Evert Jan Kasteel 1961 Cialfo 105 Cees de Vries 1951 avVN 4 Andre Meuleman 1970 Cialfo 106 Bennie Thunker 1970 Isala '96 5 Lucas van der Veen 1984 Isala '96 107 Dick Jansen 1958 PEC 1910 6 Peter Bood 1974 De Gemzen 108 Bert de Lange 1972 PEC 1910 7 Huib Liefhebber 1969 Zwolle 109 Pieter Galema 1956 Hattem 8 Gerrit Durberg 1951 Cialfo 112 Martin Elsendoorn 1963 Zwolle 9 Harry Veldkamp 1967 Cialfo 114 Bart Ahrens 1961 Athlos 10 Klaas Speets 1948 Zwolle 115 Edgar van Silfhout 1972 Apeldoorn 11 Rik Plakke 1967 Veluwe 116 Erik Swienink 1960 PEC 1910 13 Aad van Arken De Gemzen 117 John de Vries 1943 BAV
DEELNEMERSLIJST 29-10-2009 20:21 Pag: 6 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- 118 Cees Bottenberg 1956 Isala '96 184 Harry Bijsterbosch 1972 Heerde 119 Louis Oortman 1959 Loopgroep Aart Stigt 187 Wouter van der Gulik 1977 Wervershoof 121 Wilco Visscher 1961 IJsselmuiden 188 Jos Vonk 1963 Marknesse 123 Marc Burgers 1970 Hattem 189 Koen Ramaker 1963 Dutch Runners Gold 125 Ruud van de Graaf 1966 Elburg 190 Van Limbeek E 1964 Zwolle 127 Pieter Stets 1946 Utrecht 191 Henk van Dijk 1961 PEC 1910 128 Carel Diekerhof 1949 Isala '96 192 Jan Kok 1959 PEC 1910 129 Michel van Eeuwen 1976 PEC 1910 194 Jelte Homminga 1983 Sneek 131 Henk van Veen 1957 Athlos 198 Thom Kamphuis 1960 Athlos 133 Bulent Cobanoglu 1967 Zwolle 201 Bram Jonkheer 1969 Nijkerk Gld 134 Arend jan van de Hoek 1967 Nieuwleusen 202 Matthijs Leurink 1979 Kampen 135 Alfred Schuman 1963 PEC 1910 203 Gert Leusink 1968 Isala '96 136 Henri van Gelder 1960 Zalk 204 Jan Smit 1962 Zwolle 137 Wim van het Ende 1968 Oldebroek 205 René Hup 1961 Isala '96 138 Koos Heijmans 1952 PEC 1910 207 Barend ten Have 1941 Isala '96 139 Robbert Dam 1965 Zwolle 208 Marcel Wagtelenberg 1965 De Gemzen 140 Jan Fransen 1943 Hasselt 211 Thijs Morgenstern 1987 Amsterdam 141 Jacob Schaap 1955 Kampen 214 Frits Poppema 1946 Epe 142 Chrisj-Jan Schaap 1988 Isala '96 215 Gerrit.T. Duits 1979 Horror 143 Hans Bonenberg 1959 Nunspeet 216 Herman Epema 1951 Zwolle 144 Alex Koelink 1969 Veluwe 217 Kees Post 1965 Urk 145 Paul Heemskerk 1960 Ens 218 Roelof Hutten 1957 Spurt '88 146 Theo Hanekamp 1972 Heerde 219 Erik de Ruiter 1985 Hattem 147 Gert-Jan van den Berg 1973 Genemuiden 220 Leen Dekker 1957 Veluwe 149 Bart Stevens 1974 Dalfsen 221 Frans Ruiter 1959 Epe 150 Sander Boeve 1974 's-Heerenbroek 222 Johan de Weerd 1963 Epe 151 Bert van Duuren 1952 PEC 1910 224 Hans Bloks 1957 Zwolle 152 Roelof Plender 1959 Isala '96 225 Jan Kooistra 1949 Zwolle 154 Dik Hulleman 1962 Hattem 226 Rob Olthof 1955 Zwolle 155 Piet Utberg 1954 Nunspeet 227 Andre den Boon 1977 Epe 156 Harold Kruidhof 1973 Staphorst 228 Jan Bruning 1964 Loopgroep Aart Stigt 157 Erwin Booy 1964 Zwolle 229 Fred van Dam 1953 Zwolle 158 Bert Wijnhoud 1964 Hattem 230 Cees Weeda 1951 Veluwe 160 Hans Webbink 1974 Zwolle 231 Rudi de Reuver 1962 Utrecht 161 Alexander Hindriks 1973 Zwolle 232 Arjan Schakelaar 1967 Heerde 164 Martijn Meijer 1976 Zwolle 233 Arnold Berewolt 1972 Cialfo 165 Hans van Oostrom 1955 Zwolle 234 Jan Lubbinge 1962 Cialfo 167 Edwin Schrik 1969 Zwolle 235 Jan Stolker 1951 avVN 168 Erik Bood 1961 Nijkerk Gld 236 Jurrie Teeuwen 1940 De Gemzen 169 Herman Heideveld 1967 Nijkerk Gld 237 Hans van den Broek 1956 Zwolle 170 Richard Gerestein 1962 Nijkerk Gld 238 Eelco Visserman 1962 Genemuiden 172 Simon Schoutsen 1981 Zwolle 239 Hans Oostindiën 1946 BAV 174 Ludo de Jong 1946 Nunspeet 240 Gerard Buimer 1955 Zwolle 177 Ivo Lindner 1961 Zwolle 178 Herwin Hanekamp 1974 Zwolle Aantal deelnemers: 574 179 Pascal Remmerts 1976 Heerde 180 Ax Dil 1971 Cialfo 181 Bertus Otten 1952 Kampen 182 Michiel Gebben 1978 Hasselt 183 Andre van Leeuwen 1974 Wezep