SCHAAPSKOOIRUN, 30 AUGUSTUS, AV DE GEMZEN
                              DEELNEMERSLIJST
30-08-2017 09:57                                                     Pag: 1

StNr  Naam                      GbJr Vereniging/Woonplts       StNr  Naam                      GbJr Vereniging/Woonplts 
----- ------------------------- ---- --------------------      ----- ------------------------- ---- --------------------
      MSEN, 5 KILOMETER                                         1571 Jos Jousma                1961 Zwolle              
 1507 Arjan Lantink             1982 Zwolle                     1573 Freek van de Graaf        1970 De Gemzen           
 1508 Roelof Lantink            1985 Epe                        1575 Harold Neijenhuis         1965 Hattem              
 1511 Derk Jan Lantink          1995 Wapenveld                  1579 Jan Strik                 1957 Hattem              
 1515 Diederik Lagerweij        1989 Heerde                     1585 Flip Nijhoff              1952 De Gemzen           
 1521 Jonas Bakker              2006 De Gemzen                  1587 Bastiaan Montfrooy        1977 De Gemzen           
 1524 Guido Bakker              1984 Hattem                     1598 Harry Landman             1972 Kampen              
 1525 Micha Menning             2006 Epe                        1601 Erwin Kers                1973 De Gemzen           
 1534 Jim van Emmerik           2004 Cialfo                     1607 Arnoud Lammers            1963 PEC 1910            
 1551 Daniel Slijkhuis          1986 Zwolle                     1608 Bert Duijn                1961 De Gemzen           
 1565 Daniël van den Esschert   1993 De Gemzen                  1609 Gerard Koopman            1968 PEC 1910            
 1567 Guus Beking               1982 Tonden                     1615 Marcel Brands             1974 Heerde              
 1576 Gijs van de Wetering      2002 De Gemzen                  1617 Bart Hulsegge             1960 Epe                 
 1577 Wilco Jonker              1998 De Gemzen                  1626 Gerard Kroes              1970 BB lopers           
 1578 Stefan Reurink            1997 De Gemzen                  1629 Roelof Pepping            1947 avVN                
 1581 Joris van de Meent        2004 Heerde                     1630 Jan-Peter van Keulen      1968 Heerde              
 1588 Maurice Kommer            1982 Heerde                     1639 Aleid Bosch               1950 De Gemzen           
 1593 Rolf Lans                 1989 De Gemzen                  1641 Gerard Meiberg            1952 De Gemzen           
 1619 Herman Zwerver            1981 De Gemzen                  1643 Toine Moerenhout          1969 Heerde              
 1632 Mark van Manen            1984 Wapenveld                  1647 Joost van den Brink       1974 De Gemzen           
 1635 Thijs Huijssoon           1978 Heerde                     1649 Jan Willem Kroeze         1977 Hattem              
 1644 Andy Perloy               1986 Brummen                    1650 Jurrie Teeuwen            1940 De Gemzen           
 1651 Carlo van Dijk            1979 De Gemzen                  1653 Dick Doornenbal           1948 Elburg              
 1652 Albert Lantink            1981 Zwolle                     1655 John de Heij              1962 De Gemzen           
 1658 Arnoud Rouwenhorst        1980 Zwolle                     1661 Wilco Liefers             1972 Hattem              
 1662 Gerjan Petter             1987 De Gemzen                  1663 J-H van de Wetering       1974 Heerde              
 1674 Robert Bosch              1978 Hattem                     1665 Rene Landman              1969 PEC 1910            
 1675 Jurian Onderdijk          1995 De Gemzen                  1669 Jacco Labots              1972 De Gemzen           
 1678 Gerard van Riesen         1982 Elburg                     1672 Joop Bosman               1946 Elburg              
 1679 Wim van Riesen            1989 Elburg                     1684 Arjen Velthuis            1974 Wezep               
 1693 Patrick Wessels           1978 De Gemzen                  1685 Karst Neervoort           1968 Kampen              
                                                                1689 Hans de Wilde             1972 Heerde              
      M40, 5 KILOMETER                                          1695 Cees Buijs                1952 De Gemzen           
 1505 Hubert Bögemann           1962 De Gemzen                                                                          
 1520 Gert-Wim Fuite            1972 De Gemzen                       VSEN, 5 KILOMETER                                  
 1522 Jaap Stroo                1963 De Gemzen                  1509 Angelique van Ommen       1981 De Gemzen           
 1523 Cor van den Berg          1948 Hattem                     1512 Hilli Visser              1979 Wapenveld           
 1527 Clemens Pot               1969 Isala '96                  1513 Gerdine Strijkert         1982 't Harde            
 1528 Gert Brussee              1964 Nunspeet                   1514 Lettie Kamerbeek          1982 't Harde            
 1532 Gerrit Willems            1963 Heerde                     1516 Susanne Thierry           1986 Heerde              
 1535 Lammert Niesing           1966 Marle                      1518 Wendy Askamp              1988 Heerde              
 1536 Jan van Straaten          1968 Welsum                     1519 Marielle Bosch            1985 Veessen             
 1538 Gerard Rooks              1968 De Gemzen                  1526 Marjo Menning             1978 Epe                 
 1540 Janwillem Schiltman       1966 Zwolle                     1529 Nina Bonhof               1988 De Gemzen           
 1546 Hein Ossendrijver         1961 Wezep                      1533 Esther Montfrooij         1988 De Gemzen           
 1548 Johan van Santen          1953 avVN                       1539 Linda Montfrooij          1982 Heerde              
 1549 Gerrit Schuitema          1947 Emmen                      1542 Hellen Simens             1986 De Gemzen           
 1552 Oliver Peike              1966 Heerde                     1544 Cobie Drentje             1984 Veessen             
 1554 Henk van Lohuizen         1965 Heerde                     1550 Hanneke Hoogstad          1984 Heerde              
 1557 Jurrian Bijsterbosch      1973 Heerde                     1553 Benthe Guezen             1993 Heerde              

SCHAAPSKOOIRUN, 30 AUGUSTUS, AV DE GEMZEN DEELNEMERSLIJST 30-08-2017 09:57 Pag: 2 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- 1555 Linda Simens 1986 Heerde 1543 Belinda Stoffer 1973 IJsselmuiden 1558 Nienke Leijen 1993 Heerde 1545 Helen van den Brink 1970 Wezep 1559 Mandy Ekkelenkamp 1996 Heerde 1547 Evelien Ossendrijver 1962 Wezep 1560 Marlies Hop 1997 't Harde 1556 Jantina van den Bosch 1968 De Gemzen 1562 Suze Haverkamp 2005 De Gemzen 1561 Gerri Vijge 1964 Epe 1564 Lot Haverkamp 2004 De Gemzen 1563 Ellen Stegeman 1977 De Gemzen 1568 Janiek Smulders 1999 Heerde 1566 Anna de Graaf 1964 Epe 1569 Esmee Nijhof 2000 Epe 1570 Lita Jousma 1964 Zwolle 1572 Laura van Beek 1992 't Harde 1574 Carla Steenbergen 1970 Heerde 1580 Naomi van de Meent 2003 Heerde 1583 Conny van Bennekom 1971 Heerde 1582 Myrthe Vonk 1979 Epe 1584 Ans Nijhoff 1953 Elburg 1586 Marlous Grolleman 1992 Oldebroek 1590 Atie Klarenberg 1966 De Gemzen 1589 Rina Kommer 1986 Heerde 1592 Gonny Kommer-vd Brink 1975 Heerde 1591 Ruth Polinder 2003 De Gemzen 1599 Jeanny Hooisma 1974 Kampen 1594 Renate Agteres 1980 Kampen 1604 Irene van Bottenburg 1968 De Gemzen 1595 Simone Faken 1985 Kampen 1610 Wilma Sie 1969 De Gemzen 1596 Johara Kloosterman 1988 Kampen 1611 Andrea van 't Hul 1968 PEC 1910 1597 Karien Steenbergen 1986 Epe 1612 Caroline van Oostenbrugge 1973 Holten 1600 Mirthe Kers 2001 De Gemzen 1613 Margreet Vossebelt 1964 De Gemzen 1602 Jessica van Staveren 1980 Kampen 1614 Jacquelien Eghuizen 1970 Wezep 1603 Jacolien Kroese 1985 Wezep 1620 José Poelhekke 1961 PEC 1910 1605 Emma Bouma 1994 IJsselmuiden 1621 Kira de Groot 1976 Hattem 1606 Wendy van Eekeren 1981 Kampen 1623 Hester Woutersen 1965 De Gemzen 1616 Jolanda smit 1982 Wezep 1625 Tony de Greef 1957 Hattem 1618 Tamara Pleiter 1987 Heerde 1627 Renate Kroes 1973 Oldebroek 1622 Iemke Sluiter 1983 Zwolle 1628 Margriet Docter 1970 Wapenveld 1624 Ellen de Graaf 1983 Heerde 1633 Antine Sytsma 1973 Heerde 1631 Susanne Heuving 1987 Wapenveld 1634 Marrie de Kreek 1965 De Gemzen 1642 Angelique de Wilde 1979 Epe 1636 Marit van Velzen 1974 Heerde 1646 Sanne Platte 1988 Elburg 1637 Karin van Olst 1975 De Gemzen 1657 Lindsey de Jong 1999 Epe 1638 Annemarie Veldkamp 1966 De Gemzen 1659 Lyneke Busscher 1983 Hattem 1640 Warry Kooistra 1954 De Gemzen 1660 Gerrinde van Lieshout 1982 Elburg 1645 Yvonne Grotepunt 1959 Hasselt 1668 Suusje Berkenbosch 2005 De Gemzen 1648 Arjanne Rorije- Lever 1975 De Gemzen 1671 Annelien Noë 1979 Heerde 1654 Dienke de Gruyter 1971 Veessen 1677 Esther Doornink 1980 Wapenveld 1656 Bea Wieringa-Schilder 1960 Hasselt 1688 Elina Berghorst-Klock 1985 Kampen 1664 Lucie Mosterd 1961 Zwolle 1690 Jenny Bakker 1982 Kampen 1666 Jolanda Eibrink 1974 Wezep 1691 Froukje van Sluis 1986 Hattem 1667 Ageet Berkenbosch 1973 De Gemzen 1692 Christina Groth 1978 IJsselmuiden 1670 Astrid Labots-Moerman 1974 Elburg 1694 Iris Bakker 1979 De Gemzen 1673 Mieke Vandenbussche 1964 Epe 1676 Marlou Dekker 1974 't Harde V40, 5 KILOMETER 1680 Floor Goes 1976 De Gemzen 1506 Nanette Dijkman 1975 De Gemzen 1681 Jorieke van Ark 1977 De Gemzen 1510 Anita Schuurhuis 1964 Zwolle 1682 Gerda Schoonhoven 1963 De Gemzen 1517 Inge Bartels 1974 Zwolle 1683 Clarine Velthuis 1975 Wezep 1530 Anita Tichler 1972 De Gemzen 1686 Janny Reezigt-Ponsteen 1949 De Gemzen 1531 Petra Jonker 1971 De Gemzen 1687 Jeannet Kommer 1974 De Gemzen 1537 Aaltje Post 1971 De Gemzen 1541 Marjon Schiltman 1964 Zwolle
SCHAAPSKOOIRUN, 30 AUGUSTUS, AV DE GEMZEN DEELNEMERSLIJST 30-08-2017 09:57 Pag: 3 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- MSEN, 10 KILOMETER 1872 Pascal Remmerts 1976 Heerde 1804 Sander van de Kolk 1988 Nunspeet 1873 Bert Geerlings 1963 Zutphen 1806 Martin van der Bend 1982 Zwolle 1874 Jan Albert Penninkhof 1973 Isala '96 1815 Aalt Wensink 1978 De Gemzen 1875 Wim Westerink 1958 De Gemzen 1817 Andre de Zwaan 1985 Loopgroep PK 1876 Jan Reuvekamp 1963 Zwolle 1821 Jeroen Hollegien 1978 Laar (GER) 1878 Dirk Willem Hiemstra 1968 De Sprinter 1822 Ewout de Vos 1985 Wezep 1879 Maarten Vos 1968 Zwolle 1840 Michael Van Den Berg 1986 Cialfo 1881 Eddy van Dijk 1963 De Gemzen 1848 Robin van Kuijk 1989 Epe 1884 Joop Sattler 1952 PEC 1910 1856 Antoon Huntelerslag 1980 PEC 1910 1892 Anton Bos 1976 Zwolle 1858 Thijs Liefers 1982 Epe 1894 Leonard van de Wetering 1970 De Gemzen 1864 Jeffrey Bosgoed 1987 Apeldoorn 1897 Henk Casteel 1955 Wezep 1877 Dennis Mensink 1983 De Gemzen 1899 Joris Stigter 1971 De Gemzen 1891 Gert Frens 1979 Doornspijk 1902 Hendrik Jan Korterink 1955 De Gemzen 1898 Richard Hofmeijer 1979 Heerde 1904 Niels Jansen 1967 PEC 1910 1908 Gerwin Vis 1979 Wezep 1905 Drees Timmer 1969 Wapenveld 1909 Harold Kieskamp 1979 Epe 1906 Jan Hoogers 1966 PEC 1910 1907 Frederik Huyskamp 1970 PEC 1910 M40, 10 KILOMETER 1910 Piet Kool 1963 Heerde 1800 Sjoerd Bouma 1970 Wezep 1915 Harm Prins 1963 Isala '96 1802 Janko van Arken 1976 De Gemzen 1916 Jackny van Dieren 1976 De Sprinter 1809 Wilco Landman 1974 De Gemzen 1917 Adrie Bijsterbosch 1960 Heerde 1811 Theo Hanekamp 1972 De Gemzen 1918 Jan Palm 1952 Wezep 1812 Reint Scholten 1964 De Gemzen 1919 Thomas Fritsch 1970 Hattem 1819 Maurits Last 1971 Wezep 1920 Arjo van der Veken 1957 Zwolle 1820 Nico Lijkendijk 1968 Veessen 1921 Rudy Vermeulen 1952 Zwolle 1823 Jeroen Seegers 1968 Wezep 1824 Henkjan Beekhof 1967 Hattemerbroek VSEN, 10 KILOMETER 1825 Andre Duim 1972 Wezep 1801 Ilse van Arken 1978 De Gemzen 1827 Bas Zielhuis 1969 Wezep 1803 Marieke Boeve 1991 Oldebroek 1828 Jan Souman 1977 Wezep 1810 Chantal van Velde 1982 De Gemzen 1829 Marcel Wagtelenberg 1965 De Gemzen 1814 Gerja Kouffeld 1981 Wapenveld 1830 Wouter Beverdam 1968 Zwolle 1833 Elles van Emmerik 1977 Epe 1831 Herman Bruins 1965 Isala '96 1841 Danique Couprie 1984 PEC 1910 1832 Pieter Meijberg 1965 Isala '96 1842 Monique Fibbe 1981 De Gemzen 1837 Joop de Zwaan 1958 Loopgroep PK 1846 Henriët Koornberg 1978 PEC 1910 1838 André Kramer 1971 Zwolle 1851 Sabrina Eikelboom 1978 Epe 1839 Paul Termes 1955 De Gemzen 1861 Celia Klip 1978 Epe 1843 Berend Brijder 1952 Isala '96 1862 Lianne Greftenhuis 1988 Apeldoorn 1844 Albert van den Beld 1967 Wapenveld 1863 Janneke Malli 1989 Apeldoorn 1845 Hans Wieltink 1968 Zwolle 1867 Linda Polinder 1980 De Gemzen 1847 Barend ten Have 1941 Isala '96 1871 Paulien van Boven 1980 De Gemzen 1849 Jan Wiessenberg 1946 De Gemzen 1888 Yvette Tiemens 1991 Terwolde 1853 Rene Vijge 1962 Epe 1890 Kim Klomp 1985 Terwolde 1854 Klaas Draaijer 1974 De Gemzen 1912 Nienke Boekhout 1979 Kampen 1855 Dinant van Kampen 1968 Zwolle 1914 Judith Bouwman 1981 Heerde 1857 Frits Lautenbag 1948 De Gemzen 1859 Jan Willem Wieman 1954 De Gemzen V40, 10 KILOMETER 1868 Roel Fidder 1969 De Gemzen 1807 Henny Puttenstein 1957 De Gemzen 1870 Jan van Garderen 1948 Epe 1808 Maryse van Diepen 1975 De Gemzen
SCHAAPSKOOIRUN, 30 AUGUSTUS, AV DE GEMZEN DEELNEMERSLIJST 30-08-2017 09:57 Pag: 4 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- 1813 Gerdien Groeneveld 1976 De Gemzen 1818 Geriette Bredewold 1973 De Gemzen 1826 Alice Zielhuis 1974 Wezep 1834 Marjan Hop 1965 De Gemzen 1835 Nathalie Bosch 1975 Epe 1836 Marieke van Altena 1976 Epe 1850 Cindy van Norel 1975 Epe 1852 Monique Scholten 1977 Emst 1860 Linda Vlieger 1975 De Gemzen 1865 Hetty Wierenga-Groen 1972 De Gemzen 1866 Inge de Groot 1961 Zwolle 1869 Marjon Fidder 1971 De Gemzen 1880 Caroline Jans 1963 Wezep 1882 Karin Peterse 1968 PEC 1910 1883 Jannie Nijenhuis 1965 Raalte 1885 Gerda van 't Ende 1964 De Gemzen 1886 Willie Lozeman 1959 Marienheem 1887 Carin Steenbeek 1968 PEC 1910 1889 Herma Stappenbeld 1965 PEC 1910 1893 Annet Buitenhuis 1967 De Gemzen 1895 Inge Molenwijk 1968 PEC 1910 1896 Marjan Dickhof 1976 De Gemzen 1900 Bionda de Vries 1976 Den Helder 1901 Mirjam Braakensiek 1972 De Gemzen 1903 Els Heuts 1959 Zwolle 1911 Didi van der Velde 1968 De Gemzen 1913 Annet Bultman 1966 De Gemzen Aantal deelnemers: 311