DEELNEMERSLIJST
16-03-2018 21:53                                                     Pag: 1

StNr  Naam                      GbJr Vereniging/Woonplts       StNr  Naam                      GbJr Vereniging/Woonplts 
----- ------------------------- ---- --------------------      ----- ------------------------- ---- --------------------
      J-9, 500 METER                                                 MAN, 5 KM                                          
    2 Lucas Alexander Dokman    2009 Wapenveld                   104 Cor van den Berg          1948 Hattem              
    6 Nils den Besten           2010 Hattem                      105 Remco Akse                1993 BB lopers           
    7 Melle van der Meer        2014 Zwolle                      111 Niek Koppenaal            1990 Zwolle              
   12 Tomas de Groot            2010 De Gemzen                   122 Jan Krijgsman             1962 Epe                 
   13 Lucas Eikelboom           2012 Koninklijke Euroma          126 Gert Brussee              1964 Nunspeet            
   20 Jesper Boone              2010 Hattem                      127 Erwin Bredewolt           1970 De Gemzen           
   21 Jorn Hamer                2009 Wapenveld                   130 Mark Kraan                1978 Hattem              
   33 Oscar van den Oosterkamp  2010 De Gemzen                   131 Henri Hoek                1978 BB lopers           
   35 Niels Bruijns             2010 Koninklijke Euroma          132 JanPeter van Keulen       1968 Heerde              
                                                                 134 Dick de Graaf             1958 Heerde              
      M-9, 500 METER                                             137 Gertjan Tichelaar         1957 avVN                
    3 Julia Kaal                2011 De Gemzen                   140 Jos Stap                  1955 De Gemzen           
    4 Lisette Veldkamp          2011 Cialfo                      141 Stefan Reurink            1997 De Gemzen           
   10 Anna van Elst             2009 Flevo Delta                 142 Michel ten Hove           1988 Wezep               
   14 Naomi Eikelboom           2010 Koninklijke Euroma          145 Mannes Agterhuis          1951 Wezep               
   15 Resa Stijf                2011 Koninklijke Euroma          147 Gerrit Schuitema          1947 Emmen               
   17 Jara Stijf                2009 Koninklijke Euroma          148 Thijs Krukkert            1994 Vitalis             
   19 Zara Meuleman             2013 Genemuiden                  151 Nico Eggens               1960 PEC 1910            
   22 Jasmijn van Nieuwenhoven  2011 De Gemzen                   154 Gerco van den Brink       1992 De Gemzen           
   24 Amber Veldkamp            2009 Cialfo                      156 Ger de Jong               1961 De Liemers          
   26 Elin de Noord             2010 Zwolle                      158 Kevin van de Wetering     1995 IJsselmuiden        
   29 Arwen de Noord            2009 Zwolle                      159 Fabian van de Wetering    2001 IJsselmuiden        
   30 Jill van den Essenburg    2014 Wezep                       161 Johan van Santen          1953 avVN                
   34 Emma Meuleman             2009 Genemuiden                  163 Erik Verstraelen          1978 Biddinghuizen       
   36 Norah van Elst            2011 Flevo Delta                 167 Maxwell Bayer             2004 Zuidwal             
                                                                 168 Bert Uitslag              1985 Hattem              
      J7-12, 1000 METER                                          170 Rene de Vries             1969 Koninklijke Euroma  
   64 Bo Woortmeijer            2008 ACO Van Elderen             172 Jasper Stavenga           1976 Koninklijke Euroma  
   65 Storm Mekking             2006 De Gemzen                   179 Edwin Sollie              1980 Koninklijke Euroma  
   66 Hendrik Olthuis           2006 De Gemzen                   181 Henk Vijge                1958 Koninklijke Euroma  
   67 Jonas Bakker              2006 De Gemzen                   184 Jean-Pierre Pinckaers     1969 Koninklijke Euroma  
   68 Patrick Duiveman          2008 Isala '96                   186 Jeroen Thalen             1979 Koninklijke Euroma  
   72 Noah Sollie               2008 Koninklijke Euroma          190 Tom Zwijnenberg           2002 Koninklijke Euroma  
   73 Mick Sollie               2011 Koninklijke Euroma          192 Tobias Eikelboom          2006 Koninklijke Euroma  
   77 Julian van Pijkeren       2006 PEC 1910                    199 Erwin Welink              1977 Koninklijke Euroma  
                                                                 201 Tom Feteris               1980 Koninklijke Euroma  
      M7-12, 1000 METER                                          204 Adri Hebels               1969 Koninklijke Euroma  
   61 Noëmi Blankvoort          2008 De Gemzen                   206 Timo Bomhof               1981 Koninklijke Euroma  
   62 Carice van Arken          2008 De Gemzen                   208 Martijn van der Beek      1984 Koninklijke Euroma  
   63 Elodie van Arken          2006 De Gemzen                   209 Marc Bomhof               1982 Koninklijke Euroma  
   69 Quinty Lans               2008 De Gemzen                   210 Tiemen de Jonge           1985 Koninklijke Euroma  
   70 Dagmar Stavenga           2009 Koninklijke Euroma          212 Roland Duitman            1981 Koninklijke Euroma  
   71 Puck Hoogstra             2009 Koninklijke Euroma          213 Gert Bijsterbosch         1965 Koninklijke Euroma  
   74 Meike Stavenga            2011 Koninklijke Euroma          219 Robert Bosch              1978 Koninklijke Euroma  
   75 Valerie Stavenga          2011 Koninklijke Euroma          220 Jan Willem Kroeze         1977 Koninklijke Euroma  
   76 Renée Blok                2008 De Gemzen                   224 Joris van de Meent        2004 Heerde              
   78 Dagmar Boone              2008 De Gemzen                   228 Hans Dekker               1948 Zwolle              
   79 Mente Kommer              2008 De Gemzen                   230 Willem Speksnijder        1982 Isala '96           
                                                                 233 Ron Slenders              1961 Flevo Delta         

DEELNEMERSLIJST 16-03-2018 21:53 Pag: 2 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- 238 Wim Krooshof 1951 De Gemzen 138 Lucien Hatzmann 1970 De Gemzen 250 Ferdi de Groot 1982 Zwolle 146 Femke Reitsema 2001 Isala '96 251 Jaap Stroo 1963 De Gemzen 153 Margreet Otten 1970 Atletics Nijverdal 254 Harry Veldkamp 1967 Cialfo 162 Corry Huffels 1950 Amersfoort 256 Andy Perloy 1986 Apeldoorn 166 Bea Claessens 1954 Oene 257 Yoren de Graaf 2003 Salland 171 Heidi Eikelboom 1978 Koninklijke Euroma 261 Patrick Scholten 1991 Epe 173 Renate Klink 1979 Koninklijke Euroma 270 Ewoud Beumer 1987 Zwolle 174 Anita Kolthof 1968 Koninklijke Euroma 271 Edwin Middelveld 1969 Zwolle 175 Ilse Krist 1999 Zwolle 276 Wilco Jonker 1998 De Gemzen 176 Johanne Ros 1980 Koninklijke Euroma 279 Arnoud Dokter 1979 avVN 182 Bertine Tijdhof 1964 Koninklijke Euroma 280 Edwin van Kolthoorn 1975 De Gemzen 191 Mariske van de Wall 1975 Koninklijke Euroma 283 Thomas Bennink 1997 ACO Van Elderen 193 Henrike van Asselt 1986 Koninklijke Euroma 284 Sander Bennink 1997 ACO Van Elderen 194 Maaike Sleurink-Kramer 1991 Koninklijke Euroma 289 Kees van de Wetering 1963 Loopgroep Aart Stigt 197 Sandra Karkdijk 1971 Koninklijke Euroma 291 Erik Rijnders 1975 Vroomshoop 200 Gerola van Benthem 1988 Koninklijke Euroma 298 Dennis Eversen 1983 Epe 203 Chantal van Loon 1980 Koninklijke Euroma 301 John de Heij 1962 De Gemzen 207 Jannet ter Wijlen 1987 Koninklijke Euroma 306 Mans Veldsink 1957 Dedemsvaart 211 Sarah Sollie 1982 Koninklijke Euroma 308 Bertil Oonk 1969 Zwolle 216 Hannie Vijge-Bijsterbosch 1961 Koninklijke Euroma 312 Jan Bosman 1966 Heerde 217 Chantal Lokhorst 1994 Koninklijke Euroma 313 Gerard Kroes 1970 BB lopers 222 Leonie Middendorp 1982 Koninklijke Euroma 315 Frans Zanders 1961 Biddinghuizen 223 Naomi van de Meent 2004 De Gemzen 319 Jim van Emmerik 2004 Cialfo 225 Antine Sytsma 1973 Heerde 321 Bertram Flier 1996 Hattem 226 Jessica Meuleman 1985 Genemuiden 322 ES Zwolle 1961 Epe 229 Nienke Leijen 1993 Heerde 323 Dick Doornenbal 1948 Elburg 232 Hester Woutersen 1965 De Gemzen 325 Pieter Galema 1956 Hattem 241 Marlous Grolleman 1992 Oldebroek 326 Gertjan de Jong 1993 Athlos 242 Janny Reezigt-Ponsteen 1949 De Gemzen 329 Flip Nijhoff 1952 De Gemzen 244 Steane Hamer 1979 Wapenveld 330 Gerard de Jong 1954 De Gemzen 246 Marjan Dijkhuizen 1986 Oldebroek 331 Jan-Pieter Mondria 1963 De Gemzen 252 Alien Bijsterbosch 1967 De Gemzen 333 Mark van den Berg 1980 IJsselmuiden 255 José Poelhekke 1961 PEC 1910 334 Henk Brouwer 1952 De Gemzen 262 Esmee Zwolle 1995 Epe 335 Gijs van de Wetering 2002 De Gemzen 263 Anna de Graaf 1964 Epe 339 Niels Wessels 1981 Koninklijke Euroma 265 Lenie Omtzigt 1959 Apeldoorn 340 Ruben Benter 1999 Raalte 266 Geke Kegelaar 1959 Wapenveld 267 Mariëlle Bosch 1985 Veessen VROUW, 5 KM 278 Petra Vels 1968 Wezep 80 Wiljanne Pierik 1984 Zwolle 282 Tamara Frumau 1976 Breda 101 Yvonne Kremer 1969 De Gemzen 285 Jacqueline Eggens 1962 Zwolle 102 Simone Rorije 1978 Wapenveld 288 Linda van den Essenburg 1987 Wezep 103 Nastasja Blankvoort 1980 Hattem 290 Els Hekstra 1960 De Gemzen 107 Antje Mulder 1960 Wildervank 296 Natalja Duiveman 2003 Isala '96 109 Harmke de Vries 1970 De Gemzen 310 Eveline Houtman 2001 De Gemzen 112 Wilma Sie 1969 De Gemzen 311 Renate van Pijkeren 1977 PEC 1910 113 Karola Reuvekamp 1961 Zwolle 314 Renate Kroes 1973 De Gemzen 120 Enny Vros 1961 Hattem 316 Carla Boekema 1959 BB lopers 121 Miranda van der Haar 1971 Veessen 317 Annemarie Veldkamp 1966 De Gemzen 128 Floor Goes 1976 De Gemzen 318 Emma van Emmerik 2002 Cialfo
DEELNEMERSLIJST 16-03-2018 21:53 Pag: 3 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- 320 Hillie Bos 1966 Veendam 621 Dennis Mulder 1985 Hattem 324 Evelien Pannekoek 1986 Cialfo 661 Sjoerd van Westerop 1979 Zwolle 327 Jacqueline Eikenaar 1978 Heerde 666 Sander van den Tillaart 1983 Twello 328 Ans Nijhoff 1953 Elburg 670 Michiel Scholten 1990 Heerde 332 Hillinda Booi 1981 IJsselmuiden 691 Joost ter Beeke 1982 Apeldoorn 336 Nardie Mulder 1988 PEC 1910 698 Patrick Visch 1986 De Gemzen 337 Lisa van Dijk 1995 Koninklijke Euroma 703 Maarten Nieuwenhuis 1979 BB lopers 705 Maurice Kommer 1982 Heerde MSEN, 10 KM 723 Mark Smit 1997 Koninklijke Euroma 362 Dennis Brandenburg 1980 Steenwijk 730 Dennis van der Vechte 1984 Koninklijke Euroma 369 Martijn van Riele 1978 Zwolle 373 Jorma van den Hoeven 1982 Hattem M40, 10 KM 383 Mike Mekking 1995 Zwolle 365 Theo Hanekamp 1972 De Gemzen 399 Ruben Draaijer 1992 BB lopers 367 Izak Hiemstra 1969 BB lopers 402 Andre de Zwaan 1985 Running2000 368 Floris van Weringh 1977 Zwolle 404 Marcel de Bats 1986 Cialfo 370 Joost Smink 1975 Zwolle 405 Gerrit van Heerde 1985 Dalfsen 371 Marco van Eijk 1972 BB lopers 412 Matthias Kaat 1993 Kampen 372 Jan Kers 1969 Zwolle 420 Diederik Lagerweij 1989 Heerde 388 Janko van Arken 1976 De Gemzen 422 René Kip 1979 PEC 1910 391 Johan van Hoorn 1972 Hattem 426 Ewout de Vos 1985 De Gemzen 396 Carlo van Velde 1974 Well Lb 427 Gert-Jan Oosterveen 1984 Utrecht 398 Aalt Wensink 1978 De Gemzen 440 Martin Mekelenkamp 1991 De Gemzen 403 Marcel den Besten 1974 Hattem 443 Bernard Bos 1988 Zwolle 406 Anne Docter 1971 De Gemzen 458 Ivo van Hal 1987 Arnhem 416 Henry Bruins 1976 Hattem 459 Chris van Rheenen 1992 Hattem 417 Stefan Besten 1975 PEC 1910 464 Arjen Sanderse 1980 PEC 1910 418 Fred Kroese 1970 Wezep 465 Patrick van Koulil 1986 PEC 1910 419 Bas Mekking 1977 De Gemzen 477 Maurits Bloem 1981 BB lopers 423 Gerard Koopman 1968 PEC 1910 484 Jos Müller 1988 Zwolle 436 Marcel van den Bosch 1971 De Gemzen 501 Hilbert Kraaij 1980 De Gemzen 442 Manfred Reuvekamp 1976 Zwolle 516 Timo Hacquebord 1999 Isala '96 457 Hans Doornink 1972 Wapenveld 529 Vincent Korenromp 1984 Koninklijke Euroma 460 Sjoerd Bouma 1970 Wezep 530 Maurice van der Vinne 1980 Koninklijke Euroma 467 Gerard Krist 1969 De Gemzen 535 Jeroen Sleurink 1990 Koninklijke Euroma 471 Pascal Remmerts 1976 De Gemzen 547 Christiaan Naberman 1989 Koninklijke Euroma 472 Ruben Schaap 1976 Isala '96 551 Martin Schrijver 1986 Koninklijke Euroma 474 Gerhard van Vilsteren 1969 Isala '96 552 Wijnand van Asselt 1984 Koninklijke Euroma 475 Anton Bos 1976 Zwolle 564 Kees Slingerland 1983 Koninklijke Euroma 478 Harrie Hatzmann 1971 De Gemzen 569 Maikel Dam 1992 Koninklijke Euroma 492 Michiel Zeeman 1972 PEC 1910 571 Tom Linneman 1988 Koninklijke Euroma 497 Peter van Engen 1975 Zwolle 572 Jan-Maarten Bomhof 1981 Koninklijke Euroma 518 Wim Duiveman 1973 Kampen 574 Gert Jan Por 1984 Koninklijke Euroma 521 Frankwin Mussche 1970 BB lopers 575 Coen Vaarkamp 1983 Koninklijke Euroma 522 Tijn van den Hazel 1970 Zwolle 588 Hans Peters 1980 Vaassen 531 Ernst Zwijnenberg 1976 Koninklijke Euroma 598 Arnout Slijkhuis 1982 Assen 543 Dennie Meiberg 1977 Koninklijke Euroma 599 Mark Hogeboom 1985 BB lopers 546 Jeroen Eikelboom 1976 Koninklijke Euroma 603 Ronald Nooteboom 1983 Apeldoorn 550 Henk Naberman 1971 Koninklijke Euroma 617 Ferdinand van de Lang 1986 Wapenveld 556 Henk Jan van der Weerd 1971 Koninklijke Euroma 618 Jan Schra 1988 BB lopers 559 Hans Lohuis 1974 Koninklijke Euroma
DEELNEMERSLIJST 16-03-2018 21:53 Pag: 4 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- 608 Jurrian Bijsterbosch 1973 Heerde 523 Jurrie Hersevoort 1962 Zwolle 616 Joop de Weerd 1969 Apeldoorn 526 Tonny Holleboom 1953 Broekland Ov 619 Wynand Fokkert 1977 BB lopers 527 Bas den Hollander 1950 AV '34 623 Wouter Kasemier 1978 De Gemzen 541 Theo Boekema 1957 BB lopers 640 Frank Stegeman 1971 Nijbroek 542 Willy Elsman 1962 Koninklijke Euroma 643 Marc van der Linde 1973 Elburg 596 Barend ten Have 1941 Isala '96 654 Raymond Wieten 1971 Zwolle 601 Rein Kasper 1967 IJsselmuiden 659 Michel Blaauwgeers 1972 BB lopers 626 Frans van de Ridder 1958 Apeldoorn 671 Freek van de Graaf 1970 De Gemzen 629 Bertus van Kommer 1951 avVN 673 Joost Vastbinder 1970 AV '34 630 Pieter de Ruiter 1945 Cialfo 677 Marcel Brands 1974 Heerde 644 Giorgo Thymgio 1963 Hattem 710 Jeroen Nijeboer Warmloper 1976 Zwolle 650 Rudie Krukkert 1965 De Gemzen 715 Arjan de Haan 1976 Rouveen 656 Ton Roelofs 1968 PEC 1910 657 Hans van der Meulen 1963 AV '34 M50, 10 KM 662 Jan den Boer 1957 Wapenveld 375 Erik Makkinga 1965 BB lopers 665 Tjibbe de Vries 1954 BB lopers 381 Theo van de Krol 1966 Zwolle 679 Dick de Reus 1954 Nunspeet 394 Andre Welles 1965 Arnhem 689 Gerjo ter Beeke 1967 Hoogland 395 Eddy van Dijk 1963 De Gemzen 707 Dick van Voorst 1947 Hasselt 397 Bertus Rossing 1958 Wildervank 708 Frits Lautenbag 1948 De Gemzen 408 Herman Bruins 1965 Isala '96 724 Johan Nieuwland 1954 Koninklijke Euroma 410 Marten Beeftink 1965 Hattem 726 Jan Kroon 1961 Koninklijke Euroma 411 Jan Kaat 1959 De Gemzen 728 Bert van Dijk 1959 Koninklijke Euroma 414 Gerrit van der Veen 1965 BB lopers 430 Marten Muller 1956 Wezep VSEN, 10 KM 441 Jan Strik 1957 De Gemzen 361 Angelique van Ommen 1981 De Gemzen 445 Ton van Doorn 1944 Hattem 374 Abigail Fransen-Lawson 1982 Zwolle 450 Herman Dorgelo 1964 Hattem 382 Floor van Renssen 1979 Zwolle 451 Bert Vlijm 1959 De Gemzen 387 Ilse van Arken 1978 De Gemzen 452 Hans de Regt 1959 Zwolle 400 Hellen Simens 1986 De Gemzen 455 Jan Bogaard 1951 De Gemzen 401 Tirza Werkman 1993 PEC 1910 456 Harm Prins 1963 Isala '96 407 Helga van den Oord 1982 Zwolle 461 Aleid Bosch 1950 De Gemzen 409 Ineke van Heerde 1990 Wezep 462 Gerrit Durberg 1951 Cialfo 433 Aline Meiling 1982 Putten 466 Jacob Wietsma 1961 AV Rijssen 437 Cilia van Kessel 1979 Hattem 469 Jos van Heijningen 1961 SV Veendam 438 Evelyn Olthof 1983 Zwolle 470 Paul Termes 1955 De Gemzen 439 Stephanie Gort 1982 AV '34 476 Willem de Weerdt 1955 Cialfo 463 Anke van der Hoek 1982 Apeldoorn 479 Jan Snijder 1961 Nieuwleusen 480 Renate Bredenoort 1979 Lopikerkapel 482 Johan Tuten 1967 Dalfsen 487 Julia Kat-Houtsma 1979 Zwolle 485 Frans van Delft 1961 Zwolle 499 Nathalie Brink 1990 Isala '96 488 Cees Buijs 1952 De Gemzen 520 Jessica Bronkhorst 1984 Twello 489 Corné van der Worp 1966 Hattem 561 Iris Slingerland 1988 Koninklijke Euroma 491 Robert Reitsema 1965 Isala '96 570 Daphne Lenstra 1996 Koninklijke Euroma 493 Ernst Alewijnse 1946 Apeldoorn 581 Hellen Berger- de Vries 1979 BB lopers 494 Wiim Westerink 1958 De Gemzen 597 Harma Makken-Slijkhuis 1986 Assen 495 Herman Hobbelink 1965 Apeldoorn 604 Stefanie Jansen 1984 PEC 1910 508 Berend Brijder 1952 Isala '96 607 Irinne van der Sluis 1982 PEC 1910 514 Hubert Bögemann 1962 De Gemzen 611 Jojanneke Ilbrink-Kers 1988 De Gemzen 517 Nico Lijkendijk 1968 De Gemzen 625 Marlies Smith 1982 Isala '96
DEELNEMERSLIJST 16-03-2018 21:53 Pag: 5 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- 674 Tess Boekema 1993 BB lopers 377 Ada van Beek 1966 Zwolle 680 Hermine van 't Hul 1978 De Gemzen 379 Antoinne Dijk 1966 Zwolle 684 Linda Polinder 1980 De Gemzen 380 Michelle Coppiens 1966 Zwolle 688 Paulien van Boven 1980 De Gemzen 389 Janette koopman 1965 PEC 1910 694 Mirjam Ubels 1987 PEC 1910 392 Ellen Zandink 1962 Zwolle 696 Anja Leusink 1985 Genemuiden 393 Marinka van Zwieten 1962 Zwolle 702 Lieve Tollet 1980 BB lopers 415 Henny Puttenstein 1957 De Gemzen 706 Rina Kommer 1986 Heerde 431 Lilian Cassee 1962 Cialfo 709 Marieke Bouwhuis 1990 De Gemzen 432 Gonnie Daniels 1961 Putten 729 Anouk van Dijk 1994 Koninklijke Euroma 453 Bettie van Bruggen 1960 PEC 1910 454 Corry Timmermans 1966 De Gemzen V40, 10 KM 468 Arjanne van Heijningen 1967 SV Veendam 376 Claudia Bruijs 1968 PEC 1910 473 Caroline Jans 1963 Wezep 378 Helga Brink 1968 Zwolle 481 Karin Tuten 1967 Dalfsen 384 Joanne de Jong 1975 Zwolle 511 Marrie de Kreek 1965 De Gemzen 390 Wencke Willemsen 1972 PEC 1910 528 Cisca Kiffers-van Melis 1956 Wapenveld 421 Esther Gums 1972 PEC 1910 558 Dianne Lohuis 1967 Koninklijke Euroma 424 Andrea van 't Hul 1968 Zwolle 577 Marian Fuselier 1962 Heino 425 Elles van Emmerik Onstein 1977 Epe 583 Margreet Moesman 1959 PEC 1910 429 Liesbeth Stobbink 1975 Hattem 602 Aline Mateboer 1961 Genemuiden 434 Monique Smit 1971 PEC 1910 605 Marietje Nijhof 1963 PEC 1910 435 Linda de Roo 1977 Flevo Delta 639 Judith Bosch 1965 PEC 1910 446 Karin Sebel 1977 Zwolle 646 Ina Oosterhuis 1958 PEC 1910 447 Simone Leistner 1977 Hattem 647 Cathrien Hesselink 1956 Epe 448 Elise van Rijssen 1971 Hattem 648 Helma Bloemert 1967 Staphorst 449 Carin Beijerling 1968 Hattem 653 Gerda van 't Ende 1964 De Gemzen 483 Maureen Houtman 1977 De Gemzen 660 Geke Vriezenga 1966 IJsselmuiden 490 Aaltje Post 1971 De Gemzen 663 Marianne den Boer - de Gr 1966 Wapenveld 496 Lynette van Rooijen 1969 Zalk 685 Els den Hengst 1963 De Gemzen 504 Margreet de Geus 1970 IJsselmuiden 693 Brenda de Graaf 1966 PEC 1910 512 Natalie Verlinden 1976 Biddinghuizen 711 Leontine Maas 1967 PEC 1910 519 Joriska Schrijer 1974 Kampen 717 Anita Deemter 1963 Vechtdallopers 525 Regina Mulder 1973 PEC 1910 719 Evelyn Nieuwland 1954 Koninklijke Euroma 537 Ingrid Pronk 1973 Koninklijke Euroma 720 Wilma Dekker 1960 Koninklijke Euroma 578 Ingrid Beusekamp 1973 De Gemzen 727 Hannie Kroon 1961 Koninklijke Euroma 606 Geertruida Brommer 1974 Wezep 609 Jeanet Witteveen 1976 Elburg AFGEM, AFGEMELD 624 Jantina van den Bosch 1968 De Gemzen Z81 Jorien Kroeze 1969 Zwolle 627 Marianne Gelderman 1970 De Gemzen Z100 Patricia Seinen 1970 Zwolle 628 Emmy Brink 1972 IJsselmuiden Z304 Annemieke Delnaay 1980 Zwolle 631 Nanette Dijkman 1975 De Gemzen Z363 Chantal van Velde 1982 De Gemzen 651 Saskia Schutte 1972 Cialfo Z413 Gerard Nijmeijer 1966 Zwolle 669 Jacqueline Rustidge 1968 Isala '96 Z486 Amyke Veurink 1967 Zwolle 678 Jenny van 't Hof 1971 De Gemzen Z498 Natasja Scholten-Mooiweer 1976 Kampen 712 Margriet van Bruggen 1974 PEC 1910 Z502 Marjolijn Westerink-Mak 1958 Fun2Run 714 Geke Tempelman 1970 Vechtdallopers Z533 Leonie van der Wal 1990 Koninklijke Euroma Z643 Bert Manenschijn 1968 ACO Van Elderen V50, 10 KM Z699 Annet Buitenhuis 1967 De Gemzen 364 Sylvia Vulkers 1962 Zwolle Z713 Berthram Mak 1964 De Gemzen 366 Nettie Beldman 1964 PEC 1910
DEELNEMERSLIJST 16-03-2018 21:53 Pag: 6 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- Aantal deelnemers: 474