EUROMA KRUIDENLOOP 18 MAART 2017 
                              DEELNEMERSLIJST
17-03-2017 18:38                                                     Pag: 1

StNr  Naam                      GbJr Vereniging/Woonplts       StNr  Naam                      GbJr Vereniging/Woonplts 
----- ------------------------- ---- --------------------      ----- ------------------------- ---- --------------------
      J-8, 500 METER                                             652 Sander Boukema            1984 Zwolle              
  903 Melle Kroon               2009 Isala '96                   654 Dennis Mulder             1985 Hattem              
  910 Kian Schoot               2008 Zwolle                      657 Gert Brussee              1964 Nunspeet            
  913 Ezra Paulusma             2010 De Gemzen                   660 Gertjan Tichelaar         1957 Oldebroek           
  914 Lucas Dokman              2009 Wapenveld                   661 Thijs Krukkert            1994 Vitalis             
  915 Tom Fritsch               2008 Hattem                      662 Ypke de Jong              1946 Zwolle              
  918 Thomas Wolf               2008 De Gemzen                   663 Dick de Graaf             1958 Heerde              
  921 Gerrit Wensink            2009 De Gemzen                   665 Maurice Kommer            1982 Heerde              
  924 Jørn Hamer                2009 Wapenveld                   667 Mike Mekking              1995 Zwolle              
                                                                 670 Sander Bennink            1997 ACO Van Elderen     
      M-8, 500 METER                                             671 Thomas Bennink            1997 ACO Van Elderen     
  901 Noëmi Blankvoort          2008 De Gemzen                   677 Ger de Jong               1961 De Liemers          
  902 Roos Hollander            2008 De Gemzen                   678 Wouter Beverdam           1968 Zwolle              
  904 Puck Hoogstra             2009 Koninklijke Euroma          679 Joost Beverdam            2001 Zwolle              
  905 Marit Olde Bekkink        2008 Koninklijke Euroma          680 Martin Mekelenkamp        1991 Epe                 
  906 Phebe Olde Bekkink        2011 Koninklijke Euroma          682 Theo van den Berg         1991 Vorchten            
  907 Quinty Lans               2008 Koninklijke Euroma          684 Wipi Brommer              1968 PEC 1910            
  908 Julia Kaal                2011 Zwolle                      685 Joachim Veldkamp          1988 Wezep               
  909 Rebecca Bakker            2010 De Gemzen                   689 Gert uit de Bulten        1969 De Gemzen           
  911 Jolijn Landman            2010 De Gemzen                   690 Jeremy Sinke              1987 Deventer            
  912 Magali Kanis              2009 De Gemzen                   691 Stef Riemens              1963 BB lopers           
  916 Arwen de Noord            2009 Zwolle                      693 Jurrie Teeuwen            1940 De Gemzen           
  917 Elin de Noord             2010 Zwolle                      695 Willy Elsman              1962 Koninklijke Euroma  
  919 Eva Boldewijn             2008 Staphorst                   696 Dirk Lokhorst             1946 Heerde              
  920 Noor Boldewijn            2010 Staphorst                   697 Ernst Hulsman             1974 Zwolle              
  922 Lieze Kommer              2008 De Gemzen                   702 Aleid Bosch               1950 De Gemzen           
  923 Mente Kommer              2008 De Gemzen                   703 Gert-Wim Fuite            1972 De Gemzen           
  925 Suze Haverkamp            2008 De Gemzen                   704 Sander Kloosterziel       1998 PEC 1910            
                                                                 705 Yilmaz Uluçay             1969 Apeldoorn           
      J9-12, 1000 METER                                          706 Bauke Busscher            1980 Hattem              
  953 Patrick Duiveman          2008 Isala '96                   708 Jim van Emmerik           2004 Cialfo              
  954 Hendrik Olthuis           2006 De Gemzen                   710 Edwin Sollie              1981 Koninklijke Euroma  
  957 Jonas Bakker              2006 De Gemzen                   717 Tom Zwijnenberg           2002 Koninklijke Euroma  
  963 Kylan Hamer               2007 Wapenveld                   719 Adri Hebels               1969 Koninklijke Euroma  
                                                                 721 Erwin Welink              1977 Koninklijke Euroma  
      M9-12, 1000 METER                                          725 Hans Lohuis               1974 Koninklijke Euroma  
  951 Elodie van Arken          2006 De Gemzen                   727 Michiel Scholten          1990 Heerde              
  952 Carice van Arken          2008 De Gemzen                   730 Niels Wessels             1981 Koninklijke Euroma  
  955 Esmee Vis                 2005 De Gemzen                   732 Jarko Bluemink            1981 Koninklijke Euroma  
  956 Renée Blok                2008 De Gemzen                   733 Timo Bomhof               1981 Koninklijke Euroma  
  958 Loïs van Diepen           2005 Wezep                       734 Martijn van Beek          1984 Koninklijke Euroma  
  959 Amber van der Maten       2007 De Gemzen                   735 Arend Bronkhorst          1959 Hattem              
  960 Dagmar Boone              2008 De Gemzen                   736 Arnout Slijkhuis          1982 Assen               
  961 Brenda Wensink            2008 De Gemzen                   738 Wilco Jonker              1998 De Gemzen           
  962 Fleur Gerrits             2005 De Gemzen                   739 Henk Slager               1991 BB lopers           
                                                                 740 Joop Bakker               1952 Elspeet             
      MAN, 5 KM                                                  741 Freek van de Graaf        1970 De Gemzen           
  644 Hein Ossendrijver         1961 Wezep                       744 Jurrian Bijsterbosch      1973 Heerde              
  646 Cor van den Berg          1948 Hattem                      745 Karsten van Ommen         2002 Isala '96           
  651 Gert Aalvanger            1985 Hattem                      746 Maxwell Bayer             2004 Zuidwal             

EUROMA KRUIDENLOOP 18 MAART 2017 DEELNEMERSLIJST 17-03-2017 18:38 Pag: 2 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- 747 Alessandro Diender 1997 Hattem 700 Lieve Tollet 1980 BB lopers 749 Martijn van Eck 1974 Veluwe 701 Warry Kooistra 1954 De Gemzen 750 Reinier Simens 1983 Heerde 707 Irene Bijman 1999 Isala '96 753 Gert-Jan Eghuizen 1969 Wezep 709 Ruth Polinder 2003 De Gemzen 755 Arno Dokman 1981 Wapenveld 711 Johanne Ros 1980 Koninklijke Euroma 757 Karlo Hoeve 1990 Staphorst 712 Anita Kolthof 1968 Koninklijke Euroma 759 Dieudonné Kartouw 1980 PEC 1910 713 Sarah Sollie 1982 Koninklijke Euroma 760 Cees Vork 1952 Heerde 714 Patricia Blaak 1970 Koninklijke Euroma 761 Tim Teunis 1992 Vitalis 715 Nancy van Mansom 1974 Koninklijke Euroma 763 Paul Kok 1946 Veluwe 716 Hilde Zwijnenberg 1976 Koninklijke Euroma 764 Steef van Alphen 1956 Apeldoorn 718 Esther van Zon 1988 Koninklijke Euroma 767 Cas Kanis 2005 Isala '96 720 Zoë Kroon 1996 Koninklijke Euroma 768 Christiaan van Putten 1971 Cialfo 722 Lisa Aartsen 1980 Koninklijke Euroma 773 Anne Bartelds 1945 Start '78 723 Sandra Karkdijk 1971 Koninklijke Euroma 776 Bas Gerrits 2003 De Gemzen 724 Dianne Lohuis 1967 Koninklijke Euroma 777 Henk Vijge 1958 Koninklijke Euroma 726 Iris de Graaf 1991 Heerde 783 Glenn Fokke 1989 Oldebroek 728 Conny van Bennekom 1971 Heerde 784 Mathieu Onderberg 1970 Zwolle 729 Jacquelien Eghuizen 1970 Wezep 786 Suhat Bulutlar 1974 Zwolle 731 Bertine Tijdhof 1964 Koninklijke Euroma 737 Harma Makken-Slijkhuis 1986 Assen VROUW, 5 KM 742 Jelly van der Brugge 1975 Arnhem 643 Evelien Ossendrijver 1962 Wezep 743 Floor Goes 1976 De Gemzen 645 Simone Rorije 1978 Wapenveld 748 Annemiek van der Maten 1980 De Gemzen 647 Gerdy Wijshake 1966 Kampen 751 An de Haan 1972 Hattem 648 Abigail Fransen-Lawson 1982 Zwolle 752 Femke Reitsema 2001 Isala '96 649 Irinne van der Sluis 1982 Zwolle 754 Suzanne de Weerd 2000 Nunspeet 650 AnneMarie Aalvanger 1988 Hattem 756 Kirsten van Hattem 1973 Nunspeet 653 Gerlinde Mulder 1989 Hattem 758 Herma Zielman 1956 Hasselt 655 Margriet Docter 1970 Wapenveld 762 Ans Nijhoff 1953 Elburg 656 Ellie Akse 1961 Meppel 765 Astrid Beerten 1963 Veluwe 658 Monique Cornelisse 1980 Hattem 766 Melanie Hartgers 1985 Veluwe 659 Anja Esveldt 1965 BB lopers 769 Enny Vros 1961 Hattem 664 Rina Kommer 1986 Heerde 770 Josca Fiechter 1963 Hattem 666 Marga Hilgers 1957 PEC 1910 771 Corien Muselaers 1961 Wapenveld 668 Chantal van Velde 1982 Wapenveld 772 Carla Boekema 1959 BB lopers 669 Marjorie van den Brink 1974 De Gemzen 774 Danique Bosgoed 2001 Zwolle 672 Helen van den Brink 1970 Wezep 775 Bianca van Putten 1971 Cialfo 673 Nathalie Witz 1985 Zwolle 778 Hannie Bijsterbosch-Vijge 1961 Koninklijke Euroma 674 Gerieke Hermse 1983 Zwolle 779 Linda Vijge 1964 Koninklijke Euroma 675 Alien Bijsterbosch 1967 De Gemzen 780 Chantal Lokhorst 1994 Koninklijke Euroma 676 Harmke de Vries 1970 Oldebroek 781 Reina Wijnia-Kwant 1956 avVN 681 Andrea van der Meer 1972 Ugchelen 782 Gerber Loman 1997 Cialfo 683 Geke Kegelaar 1959 Wapenveld 785 Myrna Vonkerman 1972 Zwolle 686 Ciska Bos 1992 Oosterwolde Gld 687 Nelleke ten Hove 1988 Elburg MSEN, 10 KM 688 AndreA Wilms 1968 PEC 1910 9 Gert-Jan Oosterveen 1984 Utrecht 692 Natalja Duiveman 2003 Isala '96 11 Lucean Kalsbeek 2000 Britsum 694 Renate Kroes 1973 Oldebroek 17 Michel ten Hove 1988 Wezep 698 Annelies Visser 1974 Hattem 19 Jos Müller 1988 Zwolle 699 Jolanda Eibrink 1974 Wezep 22 Gerrit Van Heerde 1985 Dalfsen
EUROMA KRUIDENLOOP 18 MAART 2017 DEELNEMERSLIJST 17-03-2017 18:38 Pag: 3 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- 25 Gerco van den Brink 1992 De Gemzen 24 Floris Van Weringh 1977 Zwolle 26 Martijn van Riele 1978 Zwolle 30 Peter van Engen 1975 Zwolle 29 René Kip 1979 PEC 1910 31 Carlo van Velde 1974 Well Lb 32 Mark Hogeboom 1985 BB lopers 34 Johan Kraan 1970 Hattem 33 Remco Akse 1993 BB lopers 37 Joost Smink 1975 Zwolle 44 Bram van Santbrink 1993 Groningen 47 Mark Waanders 1972 Hattem 45 Mark Sietsma 1993 Zwolle 60 Edwin Middelveld 1969 BB lopers 46 Heinze van Enk 1986 Hattem 72 Edwin Kolthoorn 1975 Elburg 50 Wolter Beens 1982 PEC 1910 77 Janko van Arken 1976 De Gemzen 56 Jaap van Heerde 1983 Wezep 83 Eric Lorist 1970 Isala '96 57 Daan Best 1992 Groningen 85 Izak Hiemstra 1969 BB lopers 61 Ruben Draaijer 1992 BB lopers 94 Jeroen Eikelboom 1976 Koninklijke Euroma 64 Chris van Beuzekom 1989 Hattem 104 Leonard van de Wetering 1970 De Gemzen 65 Dennis Borgmeier 1979 Nieuwleusen 105 Dinant van Kampen 1968 Zwolle 67 Marcel van 't Hul 1977 Elburg 106 Jan Dirk Feitsma 1976 Zwolle 79 Hilbert Kraaij 1980 De Gemzen 115 Wim Duiveman 1973 Kampen 86 Andre de Zwaan 1985 Loopgroep PK 118 Herwin Hasewinkel 1969 Zwolle 89 Sjoerd Rosema 1984 BB lopers 121 Sander Leusenkamp 1973 BB lopers 91 Maarten Nieuwenhuis 1979 BB lopers 126 Gerard Kroes 1970 BB lopers 93 Jorma van den Hoeven 1982 Hattem 132 Manfred Reuvekamp 1976 PEC 1910 98 Jan-Wim Kanis 1982 Kampen 145 Clemens Pot 1969 Isala '96 108 Marcel de Bats 1986 Cialfo 150 Arjel de Vries 1968 Hanzesport 110 Reinier Bunnik 1983 Amsterdam 159 Bas Zielhuis 1969 Wezep 116 Rob Busser 1984 Amersfoort 161 Ernst Zwijnenberg 1976 Koninklijke Euroma 117 Edo Brouwer 1980 Delta Lloyd Running 163 Bert van der Kolk 1973 Koninklijke Euroma 130 Retse van der Berg 1982 BB lopers 169 Henry Bruins 1976 Koninklijke Euroma 144 Martin Brinkman 1979 Zwolle 171 Jeroen Eektimmerman 1968 Koninklijke Euroma 147 Sjoerd van Westerop 1979 Zwolle 173 Daan Beers 1971 Koninklijke Euroma 162 Danny van Zon 1986 Koninklijke Euroma 181 Johan Tuten 1967 Dalfsen 175 Vincent Bloemen 1991 Koninklijke Euroma 183 Marcel Wichers 1972 Hattem 177 Dennis Brandenburg 1980 Steenwijk 189 Dennie Meijberg 1976 Koninklijke Euroma 205 Sander van den Tillaart 1983 Twello 190 Henk Jager 1968 Hattem 206 Jeffrey ter Steege 1981 PEC 1910 197 Mathijs de Vroome 1976 Groningen Atletiek 207 Jeroen Driehuis 1986 PEC 1910 198 Tjarko de Ridder 1972 Zwolle 210 Albert Lantink 1981 Zwolle 199 Michel Blaauwgeers 1972 BB lopers 216 Rutger Jan Lusseveld 1983 BB lopers 200 Dick Van Os 1975 BB lopers 226 Jordie ter Steege 1986 Zwolle 204 Edwin Schrik 1969 Zwolle 227 Bert van de Beek 1986 BB lopers 217 André Plette 1976 Running 2000 229 Jan Schra 1988 BB lopers 218 Marcel de Ruiter 1976 BB lopers 234 Timo Hacquebord 1999 Isala '96 219 Martijn Schakelaar 1974 BB lopers 243 Christiaan Schouten 1987 Weesp 233 Marcel Brands 1974 Heerde 250 Bas Boekema 1990 BB lopers 235 Klaas Ophoff 1969 Zwolle 239 Thomas Fritsch 1970 Hattem M40, 10 KM 240 Frankwin Mussche 1970 BB lopers 6 Albert van den Beld 1967 Wapenveld 255 Johan Pijpers 1972 Hanzesport 7 Jan Liefers 1969 Wapenveld 256 Jeroen Eikenaar 1968 Zwolle 8 Jan Kers 1969 Zwolle 257 Timo Berkenbosch 1972 BB lopers 12 Bart Steenbergen 1972 KAV Holland 258 Ronald Hamer 1976 Wapenveld 14 Sjoerd Bouma 1970 Wezep 260 Edwin Zaaijer 1970 Zwolle 16 Gerhard van Vilsteren 1969 Isala '96
EUROMA KRUIDENLOOP 18 MAART 2017 DEELNEMERSLIJST 17-03-2017 18:38 Pag: 4 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- M50, 10 KM 222 Evert Klomp 1946 Apeldoorn 1 Wim Krooshof 1951 De Gemzen 223 Dick Doornenbal 1948 Elburg 2 Bert van Dijk 1959 Hattem 224 Robert Reitsema 1965 Isala '96 23 Danny Hogeboom 1966 Zwolle 236 Bert Vlijm 1959 De Gemzen 28 Jan Willem Wieman 1954 De Gemzen 237 Gerhard Koele 1965 Wapenveld 36 Jan Draaijer 1940 De Gemzen 238 Cees van den Engel 1952 PEC 1910 38 Rene Albouts 1960 De Gemzen 245 Flip Nijhoff 1952 De Gemzen 40 Harold Neijenhuis 1965 Hattem 247 Marcel Wagtelenberg 1965 De Gemzen 41 Cor den Toom 1963 De Gemzen 248 Albert Schuurmans 1964 Zwolle 49 Frans van Delft 1961 Zwolle 252 Theo Boekema 1957 BB lopers 66 Tjibbe de Vries 1954 BB lopers 253 Henk Brouwer 1952 De Gemzen 68 Roelof Pepping 1947 avVN 261 Larbi El Ouahbi 1962 Deventer 81 Jaap Strijker (Warmlopers 1962 Zwolle 87 Egbert Sluiter 1963 Isala '96 VSEN, 10 KM 88 Ernst Alewijnse 1946 Apeldoorn 3 Ester Buter 1982 Wapenveld 92 Jan Kaat 1959 De Gemzen 5 Marieke Boeve 1991 Oldebroek 95 Theo van de Beek 1958 Pijnenburg 10 Marleen Pathuis 1986 Zwolle 97 Edgar Cukier 1956 Pijnenburg 15 Marloes Viveen 1980 Zwolle 100 Hubert Bögemann 1962 De Gemzen 20 Willeke Viester 1977 Zwolle 112 Alex Witteveen 1961 Hattem 27 Ineke van Heerde 1990 Wezep 119 Corné van der Worp 1966 Hattem 42 Fleur van der Scheer 1992 Zwolle 120 Barend ten Have 1941 Isala '96 43 Marieke Mulder 1978 Welsum 134 Jan Strik 1957 De Gemzen 58 Linda van Heerde 1988 Wezep 137 Paul Termes 1955 De Gemzen 59 Hellen de Vries 1979 BB lopers 139 Harm Timmer 1949 Wezep 62 Meike Palmen 1991 Zwolle 141 Harm Prins 1963 Isala '96 71 Paulien van Boven 1980 De Gemzen 142 Marten Beeftink 1965 Hattem 73 Andrea Bruijnes 1978 Elburg 143 Herman Bruins 1965 Isala '96 78 Ilse van Arken 1978 De Gemzen 148 Pieter Meijberg 1965 Isala '96 80 Linda Polinder 1980 De Gemzen 153 Jan Knopert 1964 BB lopers 90 Renate Bredenoort 1979 Delta Lloyd Running 154 Ton de Ram 1952 ACO Van Elderen 96 Anne Vorsselman 1990 Dronten 157 Jan Snijder 1961 Nieuwleusen 99 Jolanda Regout 1980 PEC 1910 158 Cees Buijs 1952 De Gemzen 103 Linda van den Essenburg 1987 Wezep 167 Joop Nieuwland 1951 Koninklijke Euroma 107 Marjon Bijsterbosch 1979 Zwolle 168 Johan Nieuwland 1954 Koninklijke Euroma 122 Stefanie Jansen 1984 PEC 1910 172 Edwin Claessens 1965 Espel 124 Deborah Schouten 1987 Weesp 174 Jan Kroon 1961 Koninklijke Euroma 125 Marlies Smith 1982 Kampen 176 Theo de Ruiter 1957 Hattem 127 Herlinde Lokhorst 1977 Rheden 178 Edwin Leatemia 1963 PEC 1910 128 Anita Reimert 1983 PEC 1910 184 Peter de Rooy 1960 De Gemzen 129 Eline Spronk-Beijeman 1981 Wezep 185 Bertus Mensink 1959 PEC 1910 135 Lonneke Palmen 1994 Apeldoorn 186 Jos van Heijningen 1961 SV Veendam 146 Cilia van Kessel 1979 Hattem 191 Jan Eikelboom 1965 ACO Van Elderen 151 Kirsten Pondman 1987 Kronos 192 Rob Diender 1962 Hattem 179 Tess Boekema 1993 BB lopers 201 Willem Albers 1962 Isala '96 193 Ylona Wolf 1977 Cialfo 209 Berend Brijder 1952 Isala '96 195 Danielle Rorije 1981 De Gemzen 211 Jan den Boer 1957 Wapenveld 196 Tirza Werkman 1993 Zwolle 214 Pierre Blommers 1961 PEC 1910 203 Iris Bakker-Strieker 1979 De Gemzen 220 Gert van Otterloo 1957 Twello 215 Jessica Bronkhorst 1984 Twello 221 Pieter de Ruiter 1945 Cialfo 241 Marije Hulzebos 1993 Vitalis
EUROMA KRUIDENLOOP 18 MAART 2017 DEELNEMERSLIJST 17-03-2017 18:38 Pag: 5 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- 242 Marit Tenkink 1993 Groningen 76 Lilian Cassee 1962 Cialfo 244 Greetje Warmloper 1989 Zwolle 101 Anne van Schuppen 1960 Cialfo 249 Jojanneke Kers 1988 De Gemzen 109 Ria Jansen 1951 De Gemzen 259 Mirna van der Velde 1988 Zwolle 111 Karin Witteveen 1965 Hattem 138 Joke Koerhuis 1964 Wezep V40, 10 KM 152 Anneke van Olst 1959 De Gemzen 4 Natasja Scholten 1976 Kampen 155 Marinka van Zwieten 1962 Zwolle 13 Saskia Schutte 1972 Cialfo 156 Ellen Zandink 1962 Zwolle 18 Aaltje Post 1971 De Gemzen 166 Evelyn Nieuwland 1954 Koninklijke Euroma 21 Amber Pierik 1973 Zwolle 202 Judith van der Wijk 1965 PEC 1910 35 Reina van Dorp 1971 Elburg 212 Marianne den Boer 1966 Wapenveld 39 Anne Krijt 1977 Elburg 213 Marjan Hop 1965 De Gemzen 48 Truus Verbiesen 1975 Hattem 228 Judith Bosch 1965 PEC 1910 63 Margriet van Bruggen 1974 Zwolle 232 Gianna Talamini 1956 PEC 1910 69 Silvia van de Kerk 1971 Oldebroek 246 Aline Jansen 1953 Hardlopen.nl 74 Marieta Hulst 1973 Elburg 251 Jannie Nijenhuis 1965 Raalte 75 Marjanne Brokkelkamp 1971 Elburg 82 Maureen Houtman 1977 De Gemzen AFGEM, AFGEMELD 84 Meriam Ruijter 1976 De Gemzen Z50 Lummie Pruisscher 1964 Meppel 102 Rianne Rijsdijk 1975 PEC 1910 Z63 Marco van Eijk 1972 BB lopers 113 Erna van Es-Keen 1976 De Gemzen Z94 Berthold Berger 1968 BB lopers 114 Joriska Schrijer 1974 Kampen Z695 Willard Bredewold 1984 BB lopers 123 Rosa Timmer 1976 Apeldoorn 131 Carla van Boven 1976 PEC 1910 Aantal deelnemers: 447 133 Annet Buitenhuis 1967 De Gemzen 136 Claudia Bruijs 1968 PEC 1910 140 Marloes Terhurne 1974 PEC 1910 149 Brenda Raadschelders 1971 't Harde 160 Wiarda Otten 1971 Koninklijke Euroma 164 Mariske van der Wall 1975 Koninklijke Euroma 165 Bertine Engelsman 1969 Koninklijke Euroma 170 Irene Eektimmerman 1973 Koninklijke Euroma 180 Karin Tuten 1967 Dalfsen 182 Schoonhoven - van den Ber 1972 Zalk 187 Arjanne van Heijningen 1967 SV Veendam 188 Lynette van Rooijen 1969 Loopgroep Zalk 194 Marieke Groeneveld 1967 Zalk 208 Jacqueline Rustidge 1968 Isala '96 225 Agnes Brummelkamp 1969 Apeldoorn 230 Regina Mulder 1973 PEC 1910 231 Hetty Wierenga-Groen 1972 De Gemzen 254 Jeannet Kommer 1974 De Gemzen V50, 10 KM 51 Anita Schuurhuis 1964 Zwolle 52 Annemarie Veldkamp 1966 De Gemzen 53 Nettie Beldman 1964 PEC 1910 54 Lydia Hoorn 1964 Zwolle 55 Amyke Veurink 1967 Zwolle 70 Marrie de Kreek 1965 De Gemzen