VAN BANK TOT BANK 1 JULI 2017
                              DEELNEMERSLIJST
30-06-2017 16:20                                                     Pag: 1

StNr  Naam                      GbJr Vereniging/Woonplts       StNr  Naam                      GbJr Vereniging/Woonplts 
----- ------------------------- ---- --------------------      ----- ------------------------- ---- --------------------
      J-8, 500 METER JONGE                                           M9-10, 1000 METER 9 EN                             
   50 Niek Draaijer             2008 Epe                         308 Quinn Zwerus              2006 Het Talent          
   51 Mick Hanekamp             2009 Epe                         350 Lieke Veldkamp            2007 Hattem              
   52 Liam Hanekamp             2010 Epe                         351 Carice van Arken          2008 De Gemzen           
   53 Sven Bottenberg           2011 Zalk                        352 Cleopatra Spruit          2006 Den Helder          
   54 Luca Bagerman             2012 Heerde                      353 Britt Berghorst           2006 Het Talent          
   55 Bjarne van Herpen         2010 Heerde                      354 Brechtje van de Meent     2008 Het Talent          
   56 Abisha Blankvoort         2012 Hattem                      355 Isa Klein                 2007 Zwolle              
   57 Ole Snijders              2011 Het Talent                  356 Brenda Wensink            2008 De Gemzen           
   58 Nathan de Wilde           2011 Het Talent                  357 Diane Wensink             2007 De Gemzen           
   59 Chris Winkels             2012 Het Talent                  358 Eva Boldewijn             2008 Staphorst           
   60 Daan Leeraar              2011 Het Talent                                                                         
   61 Thijn Leeraar             2009 Het Talent                      J1112, 1000 METER 11 E                             
   62 Stijn Meisner             2009 Het Talent                  901 Cas Woensdregt            2005 Epe                 
   63 Jim klein                 2010 Zwolle                      902 Maxwell Bayer             2004 Zuidwal             
   64 Gerrit Wensink            2009 De Gemzen                   903 Micha Menning             2006 Epe                 
                                                                 904 Jelle van Gool            2006 Harderwijk          
      M-8, 500 METER MEISJ                                                                                              
   71 Fem Draaijer              2010 Epe                             M1112, 1000 METER 11 E                             
   72 Amy Bottenberg            2009 Zalk                        951 Elodie van Arken          2006 De Gemzen           
   73 Sephora Spruit            2011 Den Helder                  952 Renske Hanekamp           2006 De Gemzen           
   74 Amber Veldkamp            2009 Cialfo                      953 Esmee Vis                 2005 De Gemzen           
   75 Noëmi Blankvoort          2008 De Gemzen                   954 Ella van den Bosch        2004 De Gemzen           
   76 Arwen de Noord            2009 Zwolle                      955 Bente Hanekamp            2006 De Gemzen           
   77 Elin de Noord             2010 Zwolle                                                                             
   78 Julia Kaal                2011 Zwolle                          MAN, 5 KM                                          
   79 Elin van Herpen           2008 Heerde                      400 Janwillem Schiltman       1966 Zwolle              
   80 Roos Hollander            2008 De Gemzen                   404 René Waaijenberg          1984 Epe                 
   81 Bobbie de Wilde           2013 Zwolle                      406 Michiel Scholten          1990 Heerde              
   82 Silke Puttenstein         2008 Wezep                       408 Simon Kroese              1986 Epe                 
   83 Noa van Dijk              2011 Heerde                      410 Remco Klompstra           1988 Olst                
   84 Merle Snijders            2009 Het Talent                  411 Mustafa Gözek             1975 Heerde              
   85 Nica van Alphen           2011 Het Talent                  418 Gert Brussee              1964 Nunspeet            
   86 Ziva Zwerus               2012 Het Talent                  419 Frank de Jong             1982 Heerde              
   87 Isabel Elfrink            2008 Het Talent                  423 Niels Schuurman           1994 Heerde              
   88 Mente Kommer              2008 De Gemzen                   424 Rolf Lans                 1989 De Gemzen           
   89 Noor Boldewijn            2010 Staphorst                   426 Willem Borgonjen          1954 Epe                 
   90 Sara Boldewijn            2012 Staphorst                   428 Dick Stam                 1963 Trecho              
                                                                 429 Robin van Buuren          1991 Ermelo              
      J9-10, 1000 METER 9 EN                                     430 Hubert Bögemann           1962 De Gemzen           
  300 Michael Knijnenberg       2007 Het Talent                  432 Jeroen Kwakkel            1979 Rabo Noord Veluwe   
  301 Hendrik Olthuis           2006 De Gemzen                   433 Johan Metzger             1975 Rabo Noord Veluwe   
  302 Jesse Wijnstok            2007 Heerde                      434 Lukas Metzger             2002 Rabo Noord Veluwe   
  303 David Langenberg          2006 Wapenveld                   437 Bas Grotenhuis            1980 Rabo Noord Veluwe   
  304 David Kole                2007 Heerde                      440 Gerco van den Brink       1992 De Gemzen           
  305 Vidar van Herpen          2006 Heerde                      443 Damian van de Rozenberg   1997 Wezep               
  306 Hidde van de Brink        2008 Het Talent                  449 Jan Kerssies              1965 Zwolle              
  307 Aron de Wilde             2007 Het Talent                  450 Gerben Bredewold          1974 De Gemzen           
  309 Siem Vos                  2007 Het Talent                  455 Bas Mekking               1977 De Gemzen           
                                                                 456 Maarten Tuin              1989 Heerde              

VAN BANK TOT BANK 1 JULI 2017 DEELNEMERSLIJST 30-06-2017 16:20 Pag: 2 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- 462 Emiel Bijkerk 1976 PEC 1910 566 Tiemo van Leeuwen 2004 Noordgouw 464 Evert van Dieren 1977 De Gemzen 567 Rick van Limburg 2003 Noordgouw 468 Dirk Heutink 1954 Den Helder 569 Joris van de Meente 2004 Noordgouw 470 Sebastiaan Remmers 1989 Heerde 571 Robin Meinema 1999 Noordgouw 472 Bert Blankvoort 1974 Hattem 574 Thomas Pannekoek 2002 Noordgouw 473 Lasse van den Berg 2004 Hattem 575 Justin Petersen 2004 Noordgouw 474 Alex Remmers 1988 Epe 580 Dick Riphagen 1957 Noordgouw 475 Gert-Wim Fuite 1972 De Gemzen 583 Jos Stap 1955 Noordgouw 477 Cor van den Berg 1948 Hattem 589 Erick Urbanus 1958 Noordgouw 478 Stan Knippenberg 2003 Oene 594 Stan Woensdregt 2003 Noordgouw 485 Dick Ubro 1956 Akzo-Nobel WPV 595 Bauke Verrips 2000 Cialfo 486 Adri van Weezel 1976 Akzo-Nobel WPV 596 Olaf Bögemann 1996 Heerde 487 Sven Heijboer 1991 Akzo-Nobel WPV 597 Piet van Ooij 1950 Trecho 488 Willem van Beek 1977 Akzo-Nobel WPV 598 Ramon Visser 2001 Houten 490 Maxwell Bayer 2004 Zuidwal 599 Wim Krooshof 1951 De Gemzen 491 Andy Perloy 1986 Brummen 601 Matheus Santana 1996 Wezep 493 Christiaan Koetsier 1972 Wezep 603 Pascal Diender 1982 Heerde 496 Cees Vork 1952 Heerde 608 Chris van KLink 2002 Zwolle 497 Erwin Kers 1973 De Gemzen 609 Jesse de Haan 1987 Maastricht 498 Jan Strik 1957 De Gemzen 614 Wilbert de Groot 2002 Wapenveld 501 Joop Bakker 1952 Elspeet 616 Erik Rijnders 1975 Vroomshoop 502 Martin Mekelenkamp 1991 Epe 617 Jon Naberhuis 1960 Hattem 504 Martin Borreman 1973 Heerde 619 Dick de Graaf 1958 Heerde 505 Martijn van de Put 1977 Heerde 620 Maurice Kommer 1982 Heerde 507 Karsten van Ommen 2002 Isala '96 622 Wim Liefers 1954 Apeldoorn 511 Robert Egberts 1987 Heerde 625 Mike van Leeuwen 1973 Heerde 514 Gerhard Haverkamp 1971 Heerde 626 Jurrie Teeuwen 1940 De Gemzen 516 Gert-jan van Brussel 1986 Zwolle 627 Roy Woensdregt 1975 Epe 519 Ernst Jan van der Steege 1988 Heerde 628 Tjibbe de Vries 1954 BB lopers 520 Dennis Leusink 1987 Epe 630 Micha Bundel 1985 Epe 523 Niels den Herder 1987 Oene 631 Freek van de Graaf 1970 De Gemzen 529 Dominique Zwols 1984 Heerde 632 Gerrit remmerts 1997 Heerde 531 Jesse Hanekamp 2002 Heerde 633 Jan Hollak 1957 Apeldoorn 532 Timo Hanekamp 2006 De Gemzen 635 Robert Reitsema 1965 Isala '96 533 Gijs Adrichem 2001 Noordgouw 636 Jan schra 1989 BB lopers 534 Jan van den Berg 1951 Noordgouw 637 Gerwin Vis 1979 Wezep 535 Gert Jan Bekamp 2003 Noordgouw 640 Gijs van de Wetering 2002 De Gemzen 536 Jell Belksma 1967 Noordgouw 641 J-H van de Wetering 1974 Heerde 539 Daan Binnendijk 2003 Noordgouw 643 Andre Jonkheid 1988 Epe 542 Teun Brands 2002 Noordgouw 644 Robin Hoekstra 1988 Heerde 543 Sammie Brink 2002 Noordgouw 646 Jaap Stroo 1963 Veessen 545 Andello Bruggeman 2000 Noordgouw 647 Jordy van Leeuwen 1988 Heerde 546 Pascal Colijn 1999 Noordgouw 648 Mark Hoekstra 1985 Hardenberg 547 Rens Elbertsen 2003 Noordgouw 649 Roald Landman 1987 Hattem 549 Ruben Fix 1998 Noordgouw 650 Rick Dalhuisen 1999 Hattem 555 Kay Hatzmann 2001 Noordgouw 651 Kees van asselt 1986 Apeldoorn 557 Dylan Houtman 2003 Noordgouw 652 Mike voor 't Hekke 1995 Hattemerbroek 561 Joshuel Keizer 2003 Noordgouw 653 Niels Tobias Blok 1995 Hattemerbroek 563 Luka Khabuliani 2003 Noordgouw 654 Patrick Hanekamp 1981 Epe 564 Bert Kistemaker 1969 Noordgouw 656 Martin kleine schaars 1959 Raalte
VAN BANK TOT BANK 1 JULI 2017 DEELNEMERSLIJST 30-06-2017 16:20 Pag: 3 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- 657 Henk Benter 1966 Raalte 481 Nicolien Koetsier 1973 Wezep 482 Margriet Docter 1970 Wapenveld VROUW, 5 KM 483 Johanna Vlieg 1976 Akzo-Nobel WPV 401 Marjon Schiltman 1964 Zwolle 484 Liebeth van Tongeren 1967 Akzo-Nobel WPV 402 Micky Spruit 1984 Den Helder 489 Ilse van Arken 1978 De Gemzen 403 Marleen Pathuis 1986 Zwolle 492 Joanne Blok 1993 Hattemerbroek 405 Pauline Borgonjen 1989 Epe 494 Linette van Eersel 1970 De Gemzen 407 Hanneke Nijmeijer 1969 Zwolle 495 Tessa Harbrink 2004 PEC 1910 409 Bertina Mulder 1962 Emst 499 Annemieke Delnaay 1980 Zwolle 412 Yvonne Heijnen-Kaales 1964 't Harde 500 Emma van Leeuwen 1998 Heerde 413 Helen van den Brink 1970 Wezep 503 Merel Diepenbroek 1999 Epe 414 Mariëlle Bosch 1985 Veessen 506 Hanneke van de Put 1977 De Gemzen 415 Wendy Askamp 1988 Heerde 508 Lisanne Nagelhout 1992 De Gemzen 416 Francine Staatsen 1949 Trecho 509 Lisa van Ommen 1992 Heerde 417 Cobie Drentje 1984 Veessen 510 Sophie Bögemann 1993 Heerde 420 Esther Klompenhouwer 1971 Trecho 512 Marcha van Petersen 2005 Heerde 421 Susanne Thierry 1986 Heerde 513 Ellen Haverkamp 1977 De Gemzen 422 Gertrude Boon 1982 Heerde 515 Astrid De Groot 1989 Zwolle 425 Sophie Borgonjen 1996 Groningen 517 Renate Kroes 1973 Oldebroek 427 Jacqueline Stam 1966 Trecho 518 Iris Wonink 1993 Heerde 431 Nanette Dijkman 1975 De Gemzen 521 Linda Spin 1981 Heerde 435 Jet Commandeur 2007 Rabo Noord Veluwe 522 Ans Nijhoff 1953 Elburg 436 Hetty Rozandal 1971 Rabo Noord Veluwe 524 Renske Meulstee 1990 Zwolle 438 Nathalie Aarts 1976 Rabo Noord Veluwe 525 Hilli Visser 1979 Wapenveld 439 Simone Nooteboom 1990 Rabo Noord Veluwe 526 Margreet Vossebelt 1964 De Gemzen 441 Mariske Van der Wall 1975 Heino 527 Helma van den Brink 1990 Veessen 442 Jenny van Schaick 1967 Trecho 528 Anne Bronsink 1991 Wapenveld 444 Kristel Bruinewoud 1994 De Gemzen 530 Marian Jansma 1969 Heerde 445 Elsemieke Passchier 1994 Zwolle 537 Adrie van den Beld 2004 Noordgouw 446 Sharon Zijlstra 1991 Apeldoorn 538 Celina Berkhof 2000 Noordgouw 447 Annemiek Pleiter 1958 Heerde 540 Jeanine Borreman 2001 Noordgouw 448 Marjan Strijker 1966 Zwolle 541 Miriam Borreman 2003 Noordgouw 451 Josée Kruisweg 1973 Kampen 544 Lana Brink 2003 Noordgouw 452 Laura Bredewout 1988 Heerde 548 Dessa Elskamp 2001 Noordgouw 453 Coby Knijnenberg 1978 Heerde 550 Geke Fix 1963 Noordgouw 454 Lettie Kamerbeek 1982 't Harde 551 Carlijn Gijssendorffer 2001 Noordgouw 457 Karin van Olst 1975 De Gemzen 552 Sarina de Graaf 2000 Noordgouw 458 Arjanne IJzerman 1984 Wapenveld 553 Nina Grolleman 2004 Noordgouw 459 Marianne van Bekkum 1970 De Gemzen 554 Tessa Hanekamp 2002 Noordgouw 460 Hetty Leusink 1971 Zwolle 556 Kim Henten 2001 Noordgouw 461 Nienke Leijen 1993 Heerde 558 Chantal van Huffelen 2000 Noordgouw 463 Marije Ellenbroek 1977 Zwolle 559 Sabine Huiskamp 2004 Noordgouw 465 Jansje van Piekeren 1965 Hattem 560 Anna Jansonius 2003 Noordgouw 466 Yvette Joosten 1982 Vaassen 562 Mirthe Kers 2001 Noordgouw 467 Jolanda Smit 1982 Wezep 565 Sarah Koops 2003 Noordgouw 469 Linda Simens 1986 Heerde 568 Naomi van de Meent 2003 Noordgouw 471 Marjo Menning 1978 Epe 570 Maud van de Meent 2002 Noordgouw 476 Ellen de Graaf 1983 Heerde 572 Tessa Nooteboom 2004 Noordgouw 479 Antine Sytsma 1973 Het Talent 573 Aniek Pannekoek 2000 Noordgouw 480 Geranda Berhorst 1978 De Gemzen 576 Nynke Pierik 2000 Noordgouw
VAN BANK TOT BANK 1 JULI 2017 DEELNEMERSLIJST 30-06-2017 16:20 Pag: 4 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- 577 Joanne Pieters 2004 Noordgouw 724 Christiaan Hüskens 1984 Zwolle 578 Marit Pool 2003 Noordgouw 725 Robert Franssen 1967 Heerde 579 Mythe Renshoff 2002 Noordgouw 726 Nico Keizer 1961 Swifterbant 582 Marjolein Schaap 2002 Noordgouw 728 Diederik Lagerweij 1989 Heerde 584 Britt Steunenberg 2005 Noordgouw 730 Reinier Simens 1983 De Gemzen 585 IzaSteunenberg 2002 Noordgouw 732 Danny Kolkman 1976 Rabo Noord Veluwe 586 Romee Telkamp 2000 Noordgouw 733 Freek Jonkers 1970 Rabo Noord Veluwe 587 Chrissy Teule 2004 Noordgouw 734 Marcel Commandeur 1961 Rabo Noord Veluwe 588 Joanna van Triest 2003 Noordgouw 735 Jarno Moeken 1992 Rabo Noord Veluwe 590 Valerie Visser 2003 Noordgouw 736 Bert Veldwijk 1965 Rabo Noord Veluwe 591 Cato Visser 2000 Noordgouw 737 Ben ten Teije 1986 Rabo Noord Veluwe 592 Lisa Vos 2002 Noordgouw 738 Gert Heres 1960 De Gemzen 593 Sarah Vos 2002 Noordgouw 739 Jan Sellis 1981 Heerde 600 Ina van den Essenburg 1966 Wezep 740 Paul Termes 1955 De Gemzen 602 Miriam van de Werfhorst 1988 Wezep 741 Gerard van der Sluis 1965 IJsselmuiden 604 Fleur Diender 2000 Heerde 742 Chris van Gelder 1968 IJsselmuiden 605 Sanne Diender 2002 Heerde 744 Carlo van Velde 1974 Well Lb 606 Marieke Hüskens 1980 Zwolle 745 Brian Leusink 1979 Zwolle 607 Jeanine Blankvoort 1970 Zwolle 748 Elmer Oosten 1985 Nunspeet 610 Lotte de Haan 1992 Maastricht 750 Marcel Wichers 1972 Hattem 611 Sophie Foppen 1970 Doornspijk 751 Gertjan de Jong 1993 Athlos 612 JOHANNA Duim 1969 Wezep 754 Bert Kleiboer 1965 PEC 1910 613 Laura Nijhof 1991 Heerde 756 Bas Zielhuis 1969 Wezep 615 Silke Wijnstok 2004 De Gemzen 758 Gert Knijnenberg 1979 Heerde 618 Lucinda Van Dijken 1990 Heerde 762 Eric van Schaick 1961 Trecho 621 Rina Kommer 1986 Heerde 763 Ben Teunissen 1978 Kampen 623 Monique van Velde 1980 De Gemzen 766 Wolter Kasemier 1978 De Gemzen 624 Femke Reitsema 2001 Isala '96 769 Suhat Bulutlar 1974 Hattem 629 Jolanda Regout 1980 PEC 1910 772 Jos Scholten 1986 Hattem 634 Willie Lozeman 1959 Marienheem 773 Ivo ten Have 1985 Hattem 638 Jannie Nijenhuis 1965 Raalte 774 Eric Lorist 1970 Isala '96 639 Harriet van 't Oever 1989 BB lopers 775 Edwin Leatemia 1963 PEC 1910 642 Tamara Pleiter 1987 Heerde 776 Joost van den Brink 1974 De Gemzen 645 Gerrie Mulder de Graaf 1951 Zwolle 777 Bas Reuvekamp 1976 Zwolle 655 Enny Vros 1961 Hattem 778 Niels Barneveld Warmloper 1993 Zwolle 781 Hein Olthof 1986 Epe MAN, 10 KM 782 Wilfred van Es 1956 Trecho 700 Gerard Coes 1963 Capgemini Running Te 785 Jan Klein 1968 Nieuwleusen 701 Gerrit Wolff 1969 Wezep 786 Dick Klein 1968 Nieuwleusen 705 Vincent Koetsier 1980 Vaassen 791 Dinand Telman 1967 Nijverdal 706 Harry Nijkamp 1962 De Gemzen 792 Stefan Roelink 1988 Zwolle 709 Henny Berends 1965 Spurt '88 793 Jan van Velde 1967 Heerde 710 Patrick Beekhuis 1982 Akzo-Nobel WPV 794 Flip Nijhoff 1952 De Gemzen 711 Hans Hulleman 1964 Akzo-Nobel WPV 797 Stefan Breet 1992 Flevo Delta 712 Dick Nijmeijer 1966 Zwolle 798 Ron Slenders 1961 Flevo Delta 714 Sander Muller 1986 PEC 1910 800 Lars Boxhoorn 1967 Lelystad 718 Karel Kooij 1966 Swifterbant 801 Arjen de Wilde 1971 Zwolle 720 Roland Redder 1980 Heerde 802 Robert van Assen 1971 Lelystad 721 Ewout de Vos 1985 De Gemzen 803 Joost Veltman 1970 De Gemzen 722 Erik Looze 1966 Trecho 804 Jan Wiessenberg 1946 De Gemzen
VAN BANK TOT BANK 1 JULI 2017 DEELNEMERSLIJST 30-06-2017 16:20 Pag: 5 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- 806 Barend Bekamp 1988 Vorchten 765 Tiziana Docter Rabo Noord Veluwe 807 Hein Heuver 1987 Utrecht 767 Reina Nagelhout 1967 Wezep 808 Arno Klein 1971 Elburg 768 Korine Lans 1974 Elburg 809 Colin Lankwarden 1978 Hattem 770 Nienke Willems 1989 Hardlopen.nl 810 Ronald Nooteboom 1983 Apeldoorn 771 Carolien Meuleman 1975 Isala '96 813 Hans Eibrink (Warmlopers) 1969 Hattemerbroek 779 Ruth Polinder 2003 De Gemzen 814 Marco Klein 1975 Zwolle 780 Linda Polinder 1980 De Gemzen 815 Roel-Jan Heeringa 1973 PEC 1910 783 Annet Buitenhuis 1967 De Gemzen 816 Albert Mussche 1970 Nieuwleusen 784 Erna van Es-Keen 1976 De Gemzen 818 Bert Doppenberg 1986 Putten 787 Berlinda Oostindien 1974 Nieuwleusen 819 Herman Dorgelo 1964 Hattem 788 Fleur Baljet 1995 Horror 822 Jan Draaijer 1940 De Gemzen 789 Saskia Wijnands 1971 Trecho 823 Olaf Satink 1971 Zwolle 790 Mirriam Scholten 1974 Isala '96 824 Mark Kraan 1978 Hattem 795 Marietje Nijhof 1963 PEC 1910 826 Jeroen Nijeboer Warmloper 1976 Zwolle 796 Louise Franssen 1993 Heino 827 Ernst van der Wall 1976 Heino 799 Suzanne Brinksma 1975 Nieuwleusen 829 Jan Mulder 1950 Zwolle 805 Mariska Huijssoon 1981 Nijverdal 831 Ronnie Lassche 1974 Kampen 811 Celina Robberegt 1986 PEC 1910 832 Guy Slikker 1975 Zwolle 812 Anita Reimert 1983 PEC 1910 833 Jeroen de Lange 1984 Athlos 817 Paulien van Boven 1980 De Gemzen 834 Theo Hanekamp 1972 De Gemzen 820 Margreet Moesman 1959 Zwolle 835 Harold Neijenhuis 1965 Hattem 821 Brenda de Graaf 1966 PEC 1910 825 Tess Schut 2000 Epe VROUW, 10 KM 828 Els den Hengst 1963 De Gemzen 702 Janette Koopman 1965 PEC 1910 830 Janine Strik 1969 Hattem 703 Thea Mepschen 1961 Zwolle 836 Eveline de Valk 1970 Zwolle 704 Natasja Scholten 1976 Kampen 707 Karin Nijkamp 1962 De Gemzen MRECR, 15 KM 708 Claudia Bruijs 1968 PEC 1910 101 Hans Beukema 1975 's-Gravenhage 713 Yolanda Mors 1971 PEC 1910 102 Eddie van den Berg 1984 Hasselt 715 Angelique van Ommen 1981 De Gemzen 103 Sander van de Kolk 1988 Nunspeet 716 Patricia Kosse 1983 Ommen 104 Edwin Veldkamp 1978 Hattem 717 Ankie Kooij 1969 Swifterbant 105 Nico Lijkendijk 1968 Veessen 719 Trees Vermeulen 1952 Trecho 106 Jan Reuvekamp 1963 Zwolle 723 Annet Gerkes 1959 Trecho 107 Rob van der Boog 1958 Deventer 727 Anneke Keizer 1963 Swifterbant 108 Sjaco Aalbers 1958 Nieuwleusen 729 Jorien Kroeze 1969 Zwolle 110 Dick Frinsel 1955 Trecho 731 Ineke van Heerde 1990 Wezep 111 Jurriën de Haer 1975 Zwolle 743 Chantal van Velde 1982 De Gemzen 112 Mark Veldkamp 1987 Wapenveld 746 Yvonne Kremer 1969 De Gemzen 114 Jeroen Hollegien 1978 Laar (GER) 747 Wencke Willemsen 1972 PEC 1910 115 Wim Kok 1967 Swifterbant 749 Hester Borst 1982 PEC 1910 116 Pascal Remmerts 1976 Rabo Noord Veluwe 752 Jantina van den Bosch 1968 De Gemzen 117 Henk Veldman 1970 Rabo Noord Veluwe 753 Mirjam Ubels 1987 PEC 1910 118 Anne Docter 1971 Rabo Noord Veluwe 755 Fleur van der Scheer 1992 Zwolle 119 Renee Steunenberg 1974 Rabo Noord Veluwe 757 Jacqueline Bouwmeester 1965 Zwolle 122 Gert uit de Bulten 1969 De Gemzen 759 Marlies Smith 1982 Isala '96 123 Antoon Huntelerslag 1980 Zwolle 760 Iepie Roorda 1958 Zwolle 124 Gerrit Van Heerde 1985 Dalfsen 761 Femmie Tuin 1954 avVN 126 Henk van den Berg 1959 Zwolle 764 Jolanda Veldwijk 1965 Rabo Noord Veluwe 127 Richard Hofmeijer 1979 Heerde
VAN BANK TOT BANK 1 JULI 2017 DEELNEMERSLIJST 30-06-2017 16:20 Pag: 6 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- 128 Joop de Weerd 1969 Nijbroek 191 Klaas van Pijkeren 1972 Dronten 129 Rinke Visscher 1959 Urk 192 Harrie Fokkens 1950 Nieuwleusen 130 Bram Leferink 1972 Zwolle 131 Gerard Holterman 1968 Dalfsen VRECR, 15 KM 132 Roel Westert 1964 Ruinerwold 100 Marieke Boeve 1991 Oldebroek 134 Bert Vlijm 1959 De Gemzen 109 Jeanet van den Berg 1976 PAC 135 Jan Willem Wieman 1954 De Gemzen 113 Anita van Nijen 1974 Emmeloord 137 Marc Berghuis 1967 Ermelo 120 Demi Steunenberg 2000 Rabo Noord Veluwe 138 Sander de Groot 1982 Zwolle 121 Danique Couprie 1984 PEC 1910 139 Corné van der Worp 1966 Hattem 125 Wille Brouwer 1975 Staphorst 141 Johan Voorhorst 1971 Veluwe 133 Marrie de Kreek 1965 De Gemzen 142 Peter Bood 1974 Wapenveld 136 Liesbeth Horstman 1962 Elburg 144 Andre de Zwaan 1985 Loopgroep PK 140 Marjorie van den Brink 1974 De Gemzen 145 Sjourd Wijdeveld 1973 Hattem 143 Beatrijs Verkuijl 1978 Trecho 146 Gijs Remmers 1989 Akzo-Nobel WPV 149 Marieke Bouwhuis 1990 De Gemzen 147 Theo Knippenberg 1976 Oene 150 Aaltje Post 1971 De Gemzen 148 Rob Diender 1962 Hattem 156 Anneke den Bouwmeester 1962 Dalfsen 151 Reint Scholten 1964 De Gemzen 159 Marieke Middel 1989 Isala '96 152 Aalt van het Goor 1961 Doornspijk 165 Sandra Pasman 1984 Nieuwleusen 153 Edwin Wallinga 1974 Hasselt 167 Mary-Lou Veldkamp 1968 Trecho 154 Johan van Hoorn 1972 Hattem 170 Simone Groot Hulze 1972 Vleuten 155 Tonny Holleboom 1953 Broekland Ov 171 Monique Borst 1968 Hattem 157 Gerrit Schuurman 1956 Dalfsen 181 Evelien Lozeman 1993 Marienheem 158 Olaf Prins 1968 Hasselt 160 Stefan van Herpen 1969 Heerde MSEN, 15 KM ATLETIEKU 161 Joeri Dassen 1989 Heino 1 Richard Kroon 1981 Isala '96 162 Klaas Draaijer 1974 De Gemzen 5 Aalt Wensink 1978 De Gemzen 163 Ernst Alewijnse 1946 Apeldoorn 18 Edo Brouwer 1980 Delta Lloyd Running 164 Wim Westerink 1958 De Gemzen 166 Andre Jorink 1956 Zwolle M40, 15 KM ATLETIEKU 168 Piet Kool 1963 Heerde 2 Jeroen Plevier 1970 KAV Holland 169 Ronald Moska 1960 Arnhem 3 Wessel Geursen 1976 Athlos 172 Jan Lassche 1956 Hattem 10 Ronald Kraaijenzang 1972 Daventria 173 Harald Huijssoon 1981 Atletics Nijverdal 12 Rens Wijnands 1969 Trecho 174 Adrie Bijsterbosch 1960 Heerde 13 Ronald Derksen 1971 Veluwe 175 Leonard Ruyter 1969 Elburg 17 Jay Sauer 1972 Cifla 176 Martien van Veen 1942 Krimpen aan de Lek 177 Demba Marong 1999 Dronten M50, 15 KM ATLETIEKU 178 Carel Diekerhof 1949 Isala '96 7 Herman Couperus 1965 Athlos 179 Leon Slegten 1963 Daventria 11 Joop de Zwaan 1958 Loopgroep PK 180 Teunis Snoek 1955 Urk 16 Tonnie Stouten 1965 Veluwe 182 Marco Grootscholten 1967 Heino 19 Dick Elzenga 1966 Veluwe 183 Thomas Fritsch 1970 Hattem 20 Rob van de Graaf 1962 HAC '63 184 Harm Dunnink 1967 Staphorst 185 Gé de Leeuw 1958 Zwolle M60, 15 KM ATLETIEKU 186 Gerrit Wensink 1947 't Loo Oldebroek 4 Pol Hakstege 1949 Trecho 187 Joost Scheepers 1980 Apeldoorn 6 Cees de Vries 1951 avVN 188 Jeffrey ter steege 1981 PEC 1910 14 Willem de Weerdt 1955 Cialfo 189 Jan Bakker (Warmlopers) 1951 Zwolle 190 Maarten Bijl 1978 Wezep
VAN BANK TOT BANK 1 JULI 2017 DEELNEMERSLIJST 30-06-2017 16:20 Pag: 7 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- VSEN, 15 KM ATLETIEKU 21 Mariska Werler 1994 Cialfo V40, 15 KM ATLETIEKU 9 Maureen Houtman 1977 De Gemzen 15 Nelleke Evers 1951 Veluwe AFGEM, AFGEMELD Z2 Arthur Kerkdijk 1975 Zwolle Z5 Thijs Krukkert 1994 Vitalis Z146 Muriel Brink 1979 Rheden Z402 Merlin Eilander 1997 Nijbroek Z471 Harry Veldkamp 1967 Cialfo Z710 Nanda Mondria-Albers 1977 Isala '96 Z711 Bianca Mulder 1974 Dronten Z738 Janko van Arken 1976 De Gemzen Z1304 Lisette Veldkamp 2011 Epe Aantal deelnemers: 579