EUROZORG SINTLOOP 3 DECEMBER 2016
                              DEELNEMERSLIJST
02-12-2016 14:14                                                     Pag: 1

StNr  Naam                      GbJr Vereniging/Woonplts       StNr  Naam                      GbJr Vereniging/Woonplts 
----- ------------------------- ---- --------------------      ----- ------------------------- ---- --------------------
      M-6, 400 METER - MEI                                       909 Sherilyn van Vemde        2007 De Gemzen           
  460 Elin de Noord             2010 Zwolle                      910 Romee Lageweg             2009 De Gemzen           
  461 Lisette Veldkamp          2011 Epe                         911 Magali Kanis              2009 De Gemzen           
  462 Isabel Lokhorst           2012 Renkum                      912 Dagmar Boone              2008 De Gemzen           
  463 Saar Zuidema              2010 Rheden                      913 Suze Haverkamp            2008 De Gemzen           
  464 Rebecca Bakker            2010 De Gemzen                   914 Brenda Wensink            2008 't Loo Oldebroek    
  465 Famke Lageweg             2010 De Gemzen                   915 Eliza Hendriks            2008 De Gemzen           
  466 Sienna van der Bij        2012 Zwolle                      916 Elise van de Vosse        2008 Heerde              
  467 Sara Zoetebier            2013 Hilversum                   917 Veerle Heirbaut           2008 De Gemzen           
  468 Esmee Veltman             2011 Wapenveld                   918 Brechtje van de Meent     2008 De Gemzen           
  469 Mare Huisman              2010 Heerde                      919 Naomi van de Kamp         2008 Zwolle              
  470 Mila Fidder               2012 Nunspeet                    920 Grace Menning             2008 Epe                 
  471 Noa Takens                2011 Zwolle                      921 Jasmijn Wessels           2008 Heerde              
  472 Noor Boldewijn            2010 Staphorst                   922 Vera Grolleman            2007 De Gemzen           
  473 Sara Boldewijn            2012 Staphorst                   923 Rosalie van der Stoop     2009 De Gemzen           
                                                                 924 Ayla Stijnman             2008 De Gemzen           
      J-6, 400 METER - JON                                       925 Lisa Takens               2009 Zwolle              
  400 Niels Boeve               2011 Heerde                      926 Silke Puttenstein         2008 Wezep               
  401 Chris Winkels             2012 Heerde                      927 Kate Ketelaar             2009 De Gemzen           
  402 Stenn Veijer              2012 Zwolle                      928 Eva Boldewijn             2008 Staphorst           
  403 Luca Bagerman             2012 Heerde                                                                             
  404 Tomas Lokhorst            2014 Renkum                          J7-8, 400 METER - JON                              
  405 Fedde Zuidema             2013 Rheden                      960 Nathan van der Weerd      2008 PEC 1910            
  406 Sieb Zuidema              2013 Rheden                      961 Vince Boeve               2009 Heerde              
  407 Gerrit Wensink            2009 't Loo Oldebroek            962 Thomas Wolf               2008 De Gemzen           
  408 Fernandez Lommers         2013 Arnhem                      963 Mick Hanekamp             2009 Epe                 
  409 Siemen Jobse              2012 Amersfoort                  964 Lucas Alexander Dokman    2009 Wapenveld           
  410 Valentijn Veltman         2010 Wapenveld                   965 Stan Stijf                2009 De Gemzen           
  411 Wessel Zwerver            2011 Heerde                      966 Jurre van Es              2008 Wezep               
  412 Denzel Zwerver            2013 Heerde                      967 Willem Bijsterbosch       2009 Heerde              
  413 Sami Jonges               2011 Apeldoorn                   968 Joas Jobse                2009 Amersfoort          
  414 Quinn Jonges              2013 Apeldoorn                   969 Patrick Duiveman          2008 Isala '96           
  415 Niels Grolleman           2010 De Gemzen                   970 Tim Veltman               2008 Wapenveld           
  416 Huub Beekman              2012 Heerde                      971 Viany Wessels             2008 Heerde              
  417 Thijs van der Heijden     2010 Epe                         972 Daan van der Heijden      2008 Epe                 
  418 Sem Mulder                2011 Nunspeet                    973 Hendrik Veerman           2008 Heerde              
  419 Leon Stijnman             2010 Heerde                                                                             
  420 Sven van den Berg         2011 Heerde                          M9-12, 1000 METER - ME                             
  421 Thijs van den Berg        2013 Heerde                      855 Britt Kerkdijk            2005 Zwolle              
  422 Yannick Kartouw           2012 Zwolle                      856 Elodie van Arken          2006 De Gemzen           
                                                                 857 Nina Wolf                 2007 De Gemzen           
      M7-8, 400 METER - MEI                                      858 Evi Falkena               2006 Flevo Delta         
  901 Noëmi Blankvoort          2008 De Gemzen                   859 Sterre Heida              2005 Zwolle              
  902 Renée Blok                2008 De Gemzen                   860 Lois Uwamahoro            2007 PEC 1910            
  903 Roos Hollander            2008 De Gemzen                   861 Sifra Spijkerbosch        2005 De Gemzen           
  904 Arwen de Noord            2009 Zwolle                      862 Ella van den Bosch        2004 De Gemzen           
  905 Imke Berkhoff             2009 Epe                         863 Ying Steenbergen          2005 De Gemzen           
  906 Carice van Arken          2008 De Gemzen                   864 Luena Spijkerboer         2005 Elburg              
  907 Amber Veldkamp            2009 Epe                         865 Suusje Berkenbosch        2005 De Gemzen           
  908 Lise Zuidema              2008 Rheden                      866 Trynke Lourens            2007 Hattem              

                          EuroZorg Verzekeringen


EUROZORG SINTLOOP 3 DECEMBER 2016 DEELNEMERSLIJST 02-12-2016 14:14 Pag: 2 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- 867 Michelle van Es 2006 Wezep MAN, 5 KILOMETER 868 Eva Bloodshoofd 2005 Apeldoorn 517 Bert van Dijk 1959 Hattem 869 Bregje de Brake 2005 De Gemzen 518 Stan Woensdregt 2003 Epe 870 Merel van der Haar 2007 De Gemzen 521 Gert Brussee 1964 Nunspeet 871 Esther Bunte 2006 De Gemzen 522 Cor van den Berg 1948 Hattem 872 Lieve Liefers 2007 Hattem 526 Hein Ossendrijver 1961 Wezep 873 Megan Rouw 2006 De Gemzen 528 Sander Dullaert 2001 Zwolle 874 Isabel van Houweling 2005 De Gemzen 532 Eric Lorist 1970 Isala '96 875 Esmee Vis 2005 De Gemzen 533 Emiel Beltman 1991 Hattemerbroek 876 Merel Beekman 2006 De Gemzen 536 Jarno Kolk 1989 Genemuiden 877 Jorinde Nap 2007 De Gemzen 537 Nico van der Steeg 1973 Genemuiden 878 Bente Hanekamp 2006 De Gemzen 541 Henk Brons 1976 Hattem 879 Renske Hanekamp 2006 De Gemzen 542 Arthur Kerkdijk 1975 Zwolle 880 Sannah Wolf 2004 Elburg 543 Jan Draaijer 1940 De Gemzen 881 Francine van der Stoop 2006 De Gemzen 544 Harry Veldkamp 1967 Cialfo 545 Marco Betman 1968 AVV J9-12, 1000 METER - JO 546 Bram van den Berg 1990 Amsterdam 817 Cas Woensdregt 2005 Epe 547 Peter Disselhorst 1957 Heerde 818 Jim van Emmerik 2004 Cialfo 550 Martin Mekelenkamp 1991 Epe 819 Sam van Emmerik 2004 Cialfo 551 Bernd Jan Gosseling 1982 Heerde 820 Thijn Berkhoff 2006 Cialfo 558 Bauke Busscher 1980 Hattem 821 Ruben Scholte 2006 Flevo Delta 560 Gerco van den Brink 1992 De Gemzen 822 Jonas Bakker 2006 De Gemzen 561 Stefan Brouwer 1983 Deventer 823 Hendrik Olthuis 2006 De Gemzen 562 Alessandro Diender 1997 Hattem 824 Wout Hollander 2006 De Gemzen 563 Karsten van Ommen 2002 Isala '96 825 Coen Bloemberg 2006 Flevo Delta 564 Dirk Lokhorst 1946 Heerde 826 Simon Bijsterbosch 2007 Heerde 565 Wilko van Vemde 1972 Vaassen 827 Cas Huisman 2007 Heerde 568 Paul Termes 1955 De Gemzen 828 David Koole 2007 Heerde 572 Christiaan van Putten 1971 Cialfo 829 Siem Vos 2007 Heerde 574 Willard Bredewold 1984 BB lopers 830 Job Zuiderwijk 2007 Heerde 575 Albert Lantink 1981 Zwolle 831 Niels Bouwhuis 2007 Heerde 576 Gert-Wim Fuite 1972 De Gemzen 832 Rick van de Put 2007 Heerde 578 Rutger van Dijk 1998 Hattem 833 Thomas Timmermans 2007 Heerde 580 Edwin Lommers 1962 Arnhem 834 Sil van Bennekom 2007 Heerde 582 Henk Slager 1991 Staphorst 835 Aron de Wilde 2007 Heerde 587 Marten Beeftink 1965 Hattem 836 Micha Menning 2006 Epe 588 Bas Mekking 1977 De Gemzen 837 Maxwell Bayer 2003 Zuidwal 590 Marco Haddeman 1973 Nunspeet 838 Rens van Oosten 2005 De Gemzen 591 Albert Jan van Rossem 1995 Elburg 839 Tieme van Oosten 2005 De Gemzen 595 Harwin van Lente 1990 PEC 1910 840 Floran Heirbaut 2004 De Gemzen 600 Peter Eikelboom 1968 De Gemzen 841 Aaron Polinder 2005 Doornspijk 601 Reymundo Willems 1969 Arnhem 842 Jan Polinder 2007 Doornspijk 603 Sander Kloosterziel 1998 PEC 1910 843 Timon Potjes 2004 Doornspijk 604 Eric Kloosterziel 1961 PEC 1910 844 Albert Pierik 2004 De Gemzen 605 Gert-Jan Oosterveen 1984 Utrecht 845 Yvo van den IJssel 2007 De Liemers 606 Kay Hatzmann 2001 De Gemzen 846 Nathan Pols 2005 't Harde 607 Tom ter Horst 1992 Wierden 847 Chiel Pols 2007 't Harde 608 Maarten Koggel 1988 ACO Van Elderen 848 Berend Veerman 2006 Heerde 610 Freek van de Graaf 1970 De Gemzen 611 Marcel Wichers 1972 Hattem EuroZorg Verzekeringen
EUROZORG SINTLOOP 3 DECEMBER 2016 DEELNEMERSLIJST 02-12-2016 14:14 Pag: 3 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- 612 Erik Rijnders 1975 Vroomshoop 538 Ilse Kamphuis-Kool 1990 Heerde 613 Emiel Oolderink 1993 Almelo 539 Lara van de Giessen 1989 Zwolle 617 Jurrian Bijsterbosch 1973 Heerde 540 Lieke Kool 1989 Zwolle 619 Dick Doornenbal 1948 Elburg 548 Patricia Kosse 1983 Ommen 623 Dick de Reus 1954 Nunspeet 549 Marjan Hop 1965 De Gemzen 625 Flip Nijhoff 1952 De Gemzen 552 Atie Klarenberg 1966 De Gemzen 627 Gert uit de Bulten 1969 De Gemzen 553 Sandra van Kamp 1976 Athlos 628 Wim Duiveman 1973 Kampen 554 Noa van de Brug 2001 Ermelo 631 Joachim van Olst 1987 Zwolle 555 Iris Sielias 1972 Veluwe 632 Matthijs van den Berg 1987 Zwolle 556 Anouk van Dijk 1994 Hattem 635 Robert Reitsema 1965 Isala '96 557 Ilse Seijdel 1981 Zwolle 637 Gijs van de Wetering 2002 De Gemzen 559 Ilona Grondman 1987 Zwolle 638 Jan-Hilbert v/d Wetering 1974 Heerde 566 Irma Kleverwal 1964 Veluwe 639 Wesley Lommers 1993 Arnhem 567 Doetie van der Wal 1960 Zwolle 640 Marnix Heida 1977 Zwolle 569 Simone Middelveld 1968 Veluwe 646 Patrick Wessels 1978 De Gemzen 570 Stephanie Falkena 1977 Flevo Delta 647 Herman Zwerver 1981 De Gemzen 571 Samantha Bakker 1993 Almere 651 Hubert Bögemann 1962 De Gemzen 573 Leoni Wierstra 1984 Epe 653 Ramon Lentink 1975 Veluwe 577 Lizette Kamp 1991 Epe 655 Dirk-Jan Middelkoop 1967 De Gemzen 579 Miriam von Rotz 1983 Epe 657 Gerwin Vis 1979 Wezep 581 Fleur van der Scheer 1992 Zwolle 660 Freddy de Witte 1975 Staphorst 583 Hanneke Schaap 1973 Zwolle 662 Ruben Fix 1998 De Gemzen 584 Nynke Schaap 2002 Zwolle 663 Pieter Pols 1975 't Harde 585 Geriette Bredewold 1973 De Gemzen 664 Theo Hanekamp 1972 De Gemzen 586 Jacqueline van der Scheer 1961 Heerde 666 Cees van den Engel 1952 PEC 1910 589 Simone Zoet 1970 Nunspeet 667 Jochem Mentjox 1978 Zwolle 592 Tamara van den Beld 1994 Zwolle 668 Jan van Ommen 1969 Cialfo 593 Lot Haverkamp 2004 De Gemzen 669 Rob van de Graaf 1962 HAC '63 594 Inge Zwiers 1959 Oldebroek 670 Nico Swart 1951 PEC 1910 596 Natsnet Haile 1993 De Gemzen 671 Gerjan Stoffer 1987 Nunspeet 597 Hedeat Teklab 1980 De Gemzen 675 Patrick Hanekamp 1981 Epe 598 Semhar Tafere 1994 De Gemzen 676 Rolf Lans 1989 De Gemzen 599 Zebib Zersenai 1993 De Gemzen 678 Berthold Berger 1968 BB lopers 602 Laila Willems 1970 Arnhem 679 Jarno Takens 1982 Zwolle 609 Janine Strik 1969 Hattem 684 Roy van Os 1999 Atletics Nijverdal 614 Anne Kirsten Bloodshoofd 2003 Apeldoorn 685 Berthram Mak 1964 De Gemzen 615 Gerlien Roke 1978 Apeldoorn 616 Marjorie van den Brink 1974 De Gemzen VROUW, 5 KILOMETER 618 Ellen Stegeman 1977 De Gemzen 519 Jacquelien van Ommen 1983 Wezep 620 Anita Reimert 1983 PEC 1910 520 Angelique van Ommen 1981 Wezep 621 Janny Reezigt-Ponsteen 1949 De Gemzen 523 Truus Verbiesen 1975 Hattem 622 Tineke Jobse 1981 Amersfoort 524 Wilma Bril-Ophoff 1978 Zwolle 624 Ans Nijhoff 1953 Elburg 525 Evelien Ossendrijver 1962 Wezep 626 Karen uit de Bulten 2002 Wezep 527 Roelieke Wimmenhove 1988 Zwolle 629 Yvonne Kremer 1969 De Gemzen 529 Anita Schuurhuis 1964 Zwolle 630 Joriska Schrijer 1974 Kampen 530 Simone Rorije 1978 Wapenveld 633 Renata Veltman 1976 De Gemzen 531 Hellen Simens 1986 De Gemzen 634 Marjo Menning 1978 Epe 534 Maria Noorda 1990 Zwolle 636 Femke Reitsema 2001 Isala '96 535 Pleuni de Boer 1990 Zwolle 641 Selam Teklesenbet 1994 De Gemzen EuroZorg Verzekeringen
EUROZORG SINTLOOP 3 DECEMBER 2016 DEELNEMERSLIJST 02-12-2016 14:14 Pag: 4 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- 642 Warry Kooistra 1954 Wezep 186 Andre de Zwaan 1985 Loopgroep PK 643 Lies Vonk 1957 Velp Gld 187 Martin Bastiani 1961 De Gemzen 644 Conny van Bennekom 1971 Heerde 188 Marcel Schoemaker 1968 Epse 645 Enny Vros 1961 Hattem 189 Guy Diekmann 1989 Eerbeek 648 Ciska Jonges 1985 Apeldoorn 191 Jan-Wim Kanis 1982 Kampen 649 Lisa Van Dijk 1995 Hattem 192 Wim Westerink 1958 De Gemzen 650 Antine Sytsma 1973 Heerde 193 Nico Bakker 1973 Hattem 652 Nanette Dijkman 1975 De Gemzen 194 Jeroen Hollegien 1978 Laar (GER) 654 Gerrie Nienhuis 1981 Zwolle 196 Marco van Eijk 1972 Zwolle 656 Jolanda van de Brug 1972 Ermelo 197 Jan Fransen 1943 Hasselt 658 Liesbeth Horstman 1962 Elburg 199 Richard Admiraal 1971 Hasselt 659 Ruth Bax 1991 Heerde 203 Dirk Stijf 1980 De Gemzen 661 Jet van der Heijden 1977 Epe 205 Tim den Besten 1995 Ede Gld 665 Mariëlle Huisman 1972 De Gemzen 206 Frank van Bruggen 1997 Zwolle 672 Annelien Noe 1979 Heerde 207 Willem de Weerdt 1955 Cialfo 673 Iris van der Leij 1983 Nunspeet 208 Bert Doppenberg 1986 Putten 674 Suzan van Bussel 1988 Epe 209 Bert Vlijm 1959 De Gemzen 677 Jacqueline ten Katen 1965 Apeldoorn 211 Jan Klomp 1951 Triathlon 680 Martine Boterenbrood 1988 Epe 212 Jan Bogaard 1951 De Gemzen 681 Ylona Wolf 1977 Elburg 213 Wim Krooshof 1951 De Gemzen 682 Annemiek Pleiter 1958 Heerde 214 Roelof Pepping 1947 Dronten 683 Astrit Klomp 1981 Epe 215 Harold Voerman 1981 Hasselt 217 Mans Veldsink 1957 Dedemsvaart MAN, 10 KILOMETER 218 Reint Scholten 1964 De Gemzen 145 Gert van Oorspronk 1956 AV '34 219 Egbert Geertsma 1961 Groningen 146 Cor den Toom 1963 De Gemzen 220 Jaap Schoonhoven 1981 Oosterwolde Gld 147 Roy Woensdregt 1975 Epe 221 Hanno Kelder 1982 Hasselt 150 Harold Neijenhuis 1965 Hattem 222 Aalt Wensink 1978 De Gemzen 152 Jo Stassen 1958 Apeldoorn 223 Joep Emmen 1982 BB lopers 154 Johan van Hoorn 1972 Hattem 224 Pieter Jobse 1982 Amersfoort 155 Muriel Brink 1979 Rheden 227 Robert van der Meulen 1969 Isala '96 156 Cees Buijs 1952 De Gemzen 228 Pim van de Streek 1989 Zwolle 157 Janko van Arken 1976 De Gemzen 229 Tijs Knotnerus 1990 Zwolle 161 Dennis Mensink 1983 De Gemzen 230 Henri van 't Hof 1980 Oosterwolde Gld 163 Henk Jager 1968 Hattem 232 Wim van der Laan 1962 Hattem 164 André Kramer 1971 Zwolle 233 Wolter Kasemier 1976 De Gemzen 165 Roel van der Steege 1969 Isala '96 234 Sander van den Tillaart 1983 Twello 167 Harry Nijkamp 1962 De Gemzen 235 Henri Plender 1970 't Loo Oldebroek 169 Dick Pieter Poppe 1977 Isala '96 236 Gert Knijnenberg 1979 Heerde 170 Ernst Zwijnenberg 1976 Heino 238 Albert Boschman 1949 Elburg 171 Rob Diender 1962 Hattem 239 Willem Langendijk 1951 Flevo Delta 176 Jan Erik Kroeze 1973 's-Heerenbroek 240 Piet v Mierlo 1943 Flevo Delta 177 Albert de Haan 1964 Wezep 241 Jan Snijder 1961 Nieuwleusen 178 Mark Veldkamp (Warmlopers 1987 Wezep 242 Evert Klomp 1946 Apeldoorn 179 Jeroen van Beek (warmlope 1972 Zwolle 244 Wilbert van de Weg 1978 Oosterwolde Gld 180 Sebastiaan Endeman 1977 Raalte 245 Erik Wevers 1970 Markelo 181 Marcel Plakmeijer 1979 Heerde 246 Andre Veerman 1969 Heerde 182 Jan Strik 1957 De Gemzen 247 Corné van der Worp 1966 Hattem 183 Ernst Coutinho 1989 Voorburg 248 Hans Tjoink 1977 Markelo 185 Gerard de Jong 1954 De Gemzen 250 Arjan Poppe 1983 BB lopers EuroZorg Verzekeringen
EUROZORG SINTLOOP 3 DECEMBER 2016 DEELNEMERSLIJST 02-12-2016 14:14 Pag: 5 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- 251 Theo Jacobs 1957 Cialfo AFGEM, AFGEMELD 253 Ron Sulzmann 1966 De Gemzen Z23 Marjan Vervoort 1961 Zwolle 254 Martin Rotman 1959 De Gemzen Z145 Jaco Treep 1966 Hattem 255 Jan-Willem Wieman 1954 De Gemzen Z149 Richard Hofmeijer 1979 Heerde 258 Peter Jesse Sijbrandij 1989 Ede Gld Z165 Herman Westhof 1957 De Gemzen 259 Frans van Delft 1961 Zwolle Z188 Antoon Huntelerslag 1980 Zwolle 261 Klaas Van Pijkeren 1972 Dronten Z563 Mariske van der Wall 1975 Heino 262 Peter de Rooy 1960 De Gemzen Z573 Bianca van Putten 1971 Epe 263 Gerben Bredewold 1974 De Gemzen Z641 Aleid Bosch 1950 Wezep 264 Andre Gijsendorffer 1974 BB lopers Z963 Johan Olthuis 2008 Heerde 265 Klaas Arkema 1965 Hasselt Aantal deelnemers: 439 VROUW, 10 KILOMETER 148 Jorien Kroeze 1969 Zwolle 149 Inge Nijkamp 1988 Utrecht 151 Anne Zandbergen 1966 Zwolle 153 Yvonne Slendebroek 1979 Kampen 158 Ilse van Arken 1978 De Gemzen 159 Marlous Grolleman 1992 Oldebroek 160 Marjan Bakker 1986 Oldebroek 162 Marieke Boeve 1991 Oldebroek 166 Maureen Houtman 1977 De Gemzen 168 Karin Nijkamp 1962 De Gemzen 172 Judith van Vree 1978 Renkum 173 Herlinde Lokhorst 1977 Rheden 174 Aaltje Post 1971 De Gemzen 175 Hetty Wierenga-Groen 1972 De Gemzen 184 Marianne Gelderman 1970 De Gemzen 190 Wille Brouwer 1975 Staphorst 195 Danique Couprie 1984 PEC 1910 198 Jantina van den Bosch 1968 De Gemzen 200 Marrie de Kreek 1965 De Gemzen 201 Margreet Vossebelt 1964 De Gemzen 202 Carolien Meuleman 1975 Isala '96 204 Monique Fibbe 1981 De Gemzen 210 Erna van Es-Keen 1976 De Gemzen 216 Annet Bultman 1966 De Gemzen 225 Emma den Otter 1988 Apeldoorn 226 Leonie Eenkhoorn 1986 Isala '96 231 Annet Buitenhuis 1967 De Gemzen 237 Willeke van Dalfzen 1972 Genemuiden 243 Josje Peters 1988 BB lopers 249 Manon Logtenberg 1988 Cialfo 252 Linda Polinder 1980 De Gemzen 256 Danielle Rorije 1981 De Gemzen 257 Michelle van Hooft 1992 Ede Gld 260 Amyke Veurink 1967 Zwolle 266 Jessica Bronkhorst 1984 Twello 267 Eveline de Valk 1970 Zwolle EuroZorg Verzekeringen