DEELNEMERSLIJST
24-10-2019 22:01                                                     Pag: 1

StNr  Naam                      GbJr Vereniging/Woonplts       StNr  Naam                      GbJr Vereniging/Woonplts 
----- ------------------------- ---- --------------------      ----- ------------------------- ---- --------------------
      M-8, 700 METER                                             955 Niels Grolleman           2010 De Gemzen           
  900 Bregje Eggink             2011 Zwolle                      957 Stef Eggink               2007 Zwolle              
  902 Lizz de Jong              2011 De Gemzen                   958 Gerrit Wensink            2009 De Gemzen           
  903 Jasmijn van Nieuwenhoven  2011 De Gemzen                   965 Brend Pols                2010 De Gemzen           
  904 Lisette Veldkamp          2011 Cialfo                      968 Luuk Boutkan              2009 Olympus '70         
  905 Iva Prins                 2011 De Gemzen                   970 Joshua Knijnenberg        2009 De Gemzen           
  906 Isa Rosman                2012 De Gemzen                                                                          
  909 Isa Schoonhoven           2011 De Gemzen                       VSEN, 5 KILOMETER                                  
  912 Julia Kaal                2011 De Gemzen                   156 Simone Lammertink         1996 Holten              
  913 Julia Bos                 2011 De Gemzen                   157 Marielle van Gelder       1980 Zwolle              
  915 Yfke Lourens              2012 Hattem                      162 Ella van den Bosch        2004 De Gemzen           
  921 Sanne Maat                2011 De Gemzen                   163 Marjolein de Bree         1991 Heerde              
                                                                 166 Daphne Wagtelenberg       2005 Heerde              
      J-8, 700 METER                                             170 Wieteke Terlouw           2004 Spurt '88           
  901 Ynze Tancock              2014 Culemborg                   175 Feniesja Hofman           1980 Kampen              
  907 Guus van der Valk         2013 Cialfo                      176 Rimke Musch               1981 Veluwe              
  908 Daniël van den Heuvel     2013 De Gemzen                   178 Melissa Zwiep             1996 Tiendeveen          
  910 Lenn Poel                 2011 Zwolle                      180 Eveline Houtman           2001 Cialfo              
  911 Jesper Boone              2010 Hattem                      300 Cleo Veldkamp             1991 Wapenveld           
  914 Jesper Wieten             2012 Isala '96                   301 Natascha Brandenburg      1980 't Loo Oldebroek    
  916 Mik Mulder                2014 Zwolle                      303 Rochella van der Meulen   1993 Elburg              
  917 Melle van der Meer        2014 Zwolle                      305 Janita van de Riet        1990 Oldebroek           
  918 Lars Fuite                2011 De Gemzen                   307 Elske Ganzinga            1990 Amersfoort          
  919 Timo Larsen               2011 Heerde                      308 Suzan Keddeman            1993 Zwolle              
  920 Mika Larsen               2014 Heerde                      310 Inez Grolleman            2000 Zwolle              
  922 Irjan van Ommen           2011 De Gemzen                   330 Chrystal de Hoop          1992 Heerde              
  923 Teun IJspeert             2012 De Wijk                     331 Grietje Mattanja Brands   1980 Urk                 
  924 Twan Dijkstra             2011 Heerde                      337 Mirella Visscher          1984 Kampen              
  925 Luuk Kasemier             2014 Hattem                      338 Anne-Marijn Korenberg     1996 Kampen              
  926 Arthur van den Berg       2011 London (CAN)                341 Eva van Dun               1985 Zwolle              
  927 Noud Dokter               2012 Heerde                      343 Susanne Kragt             1986 De Gemzen           
  928 Stijn Dokter              2014 Heerde                      345 Natalja Duiveman          2003 Isala '96           
                                                                 346 Janneke Binnendijk        1996 Rouveen             
      M9-12, 1400 METER                                          347 Kim Poolman               1997 Rouveen             
  951 Noëmi Blankvoort          2008 De Gemzen                   348 Jacquelien van Ommen-van  1983 Wezep               
  952 Amber Veldkamp            2009 Cialfo                      351 Diane van Rotterdam       1981 Wapenveld           
  953 Fay Prins                 2009 De Gemzen                   355 Eleonora Kogelman         1987 De Gemzen           
  956 Tessel van der Valk       2010 Cialfo                      358 Angelique van Ommen       1981 De Gemzen           
  959 Brenda Wensink            2008 De Gemzen                   359 Berdien van Wijhe         1993 Elburg              
  960 Diane Wensink             2007 De Gemzen                   360 Erika Oosting             1995 Dedemsvaart         
  961 Magali Kanis              2009 De Gemzen                   361 Gerda Oosting             1998 Dedemsvaart         
  962 Dagmar Boone              2008 De Gemzen                   363 Marleen Scholten          1981 Heerde              
  963 Quinty Lans               2008 De Gemzen                   364 Helga van Dijk van Putten 1982 Heerde              
  966 Sara Kwakkel              2010 De Gemzen                   371 Gerjanne van Schellen     1995 Kampen              
  967 Noa Boutkan               2010 Olympus '70                 373 Janine Schutte            1982 Nunspeet            
  969 Noortje IJspeert          2010 De Sprinter                 375 Sanne Diender             2008 Heerde              
  971 Fleur Bastiaannet         2010 Cialfo                      379 Linde van der Beek        2009 Heerde              
                                                                 380 Floran Toorn              2009 Heerde              
      J9-12, 1400 METER                                          381 Suze Haverkamp            2008 Heerde              
  954 Nathan van der Weerd      2008 PEC 1910                    382 Mare Zuiderwijk           2007 Heerde              

DEELNEMERSLIJST 24-10-2019 22:01 Pag: 2 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- 384 Charlotte Borst 2008 Heerde 370 Marc Blommers 1979 De Gemzen 385 Lisah van Dongen 2008 Heerde 377 Stefan Reurink 1997 De Gemzen 386 Inez Dokter 2008 Wapenveld 403 Andy Perloy 1986 Apeldoorn 388 Cobie . 1984 Veessen 405 Stein Smeets 2008 Heerde 389 Janneke Vollebregt 1995 Enschede 408 Niels van der Kolk 2001 Hattem 391 Anne Pool 2008 Heerde 413 Arjan Jager 1982 Cialfo 392 Aline Visch 2007 Heerde 417 Jeroen Lems 1993 Arnhem 395 Shaniya Beekhuis 2008 Heerde 422 Wilco Jonker 1998 De Gemzen 399 Miriam van de Werfhorst 1988 Wezep 423 Ruben vos 2003 De Gemzen 400 Marleen van Heerde 1993 Cialfo 425 Harm-Jan Bomhof 1982 Epe 404 Marieke Vollebregt 1992 Amsterdam 430 Maurice Kommer 1982 Heerde 406 Nienke Leijen 1993 Heerde 438 Daniël van den Esschert 1993 De Gemzen 409 Susanne Thierry 1986 Heerde 441 Thomas de Ruiter 2007 Hattem 418 Maureen Ruitenberg 1996 Arnhem 444 Maikel Potkamp 2006 Heerde 421 Mariëlle Bosch 1985 Veessen 451 Maarten Tuin 1989 Heerde 426 Doortje Naus 1983 Apeldoorn 460 Dennis Alberts 2007 Cialfo 429 Karin Cordia 1983 Veluwe 463 Peter Guiljam 1986 2BFit 434 Kim Schutte 1989 Lierderholthuis 466 Patrick Duiveman 2008 Isala '96 442 Ilona Nieuwenhuis 1980 Hattem 479 Rene Pluk 1989 Epe 447 Lisette ter Horst 1996 Rotterdam 480 Arie van der giessen 1983 Epe 455 Marlieke Slurink 1993 Genemuiden 482 Bas Leeuw 1991 Heerde 457 Megan Shirley 1991 Heerde 487 Cas Kanis 2005 Isala '96 459 Gerrie Nienhuis 1981 Zwolle 490 Steven Hanekamp 2001 Heerde 467 Corien van der Bijl 1982 Veluwe 491 Dennis Brandenburg 1980 Steenwijk 474 Alice Wielink 1998 Doornspijk 494 Rico Rüdiger 2000 Beek-Ubbergen 478 Annelie Jager 2004 Wilsum 498 Jurian Onderdijk 1995 De Gemzen 486 Alice Boer 1980 De Gemzen 493 Sophie Bögemann 1993 Heerde V40, 5 KILOMETER 151 Linette Van Eersel 1970 De Gemzen MSEN, 5 KILOMETER 158 Esther Schrik 1973 Zwolle 150 Gijs van de Wetering 2002 De Gemzen 164 Ella van der Nat 1960 Apeldoorn 152 Wouter van Arendonk 1988 Veluwe 179 Evelien Bunte 1977 Heerde 153 Jorian Overweg 1991 Heerde 302 Monique van Tongeren 1979 Oldebroek 160 Gerard Beekhuis 1980 Heerde 304 Diane Nagelhout 1979 't Loo Oldebroek 165 Robin Kramer 1983 Apeldoorn 306 Marijke Schut 1976 De Gemzen 169 Thijs Terlouw 2000 ACO Van Elderen 309 Henriëtte Wessels 1968 Zwolle 172 Jarin Dijkgraaf 2002 Cialfo 315 Gerjanne Post 1976 Oldebroek 314 Bart Remmers 1981 Arnhem 316 Rianne Bieleman 1974 Zwolle 324 Wilco Dikkeschei 1991 Wapenveld 318 Jantje den Otter 1965 De Gemzen 327 Danny van Riessen 1988 Kampen 319 Roelien Visser 1978 Zwolle 332 Stan Woensdregt 2003 Epe 320 Lilian Cassee 1962 Cialfo 334 Mark ten Klooster 1984 Zwolle 321 Josee Kruisweg 1973 Kampen 339 Ruben Wieberdink 1993 Elburg 322 Yvonne Kremer 1969 De Gemzen 340 Roy Klouth 1981 Zwolle 325 Hetty Roke 1973 Almelo 342 Michael Knijnenberg 2007 De Gemzen 335 Alie Ytsma 1965 Zwolle 350 Michael van den Berg 1986 Cialfo 344 Lineke Trip 1965 Zwolle 353 Maikel Bos 1994 De Gemzen 349 Enny Vros 1961 Hattem 356 Ronald Nooteboom 1983 Apeldoorn 352 Amyke Veurink 1967 Zwolle 362 Bas Grotenhuis 1980 Heerde 367 Johanna Duim 1969 Wezep 369 Erik Hekhuizen 1986 Wilsum 383 Evelien Zuiderwijk 1977 Heerde
DEELNEMERSLIJST 24-10-2019 22:01 Pag: 3 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- 396 Simone Gerrits 1975 Zwolle 336 Harry Veldkamp 1967 Cialfo 397 Antoinette Smid 1971 Dalfsen 354 Bas Mekking 1977 Cialfo 401 Jorien Kroeze 1969 Cialfo 357 Rob van Vliet 1962 De Gemzen 402 Janny Reezigt-Ponsteen 1949 De Gemzen 365 Frank Verder 1961 Cialfo 412 Lyda Mallant 1970 De Gemzen 366 Jaap Schoonhoven 1966 Oldebroek 416 Natasja Scholten Mooiweer 1976 Kampen 368 Gerrit Doornwaard 1964 Heerde 419 Helma Bultman 1975 De Gemzen 372 Giorgo Thymgio 1963 Hattem 424 Simone Rorije 1978 Wapenveld 374 Aalt Wensink 1978 De Gemzen 427 Wilma Duitman 1976 Tollebeek 376 Dick de Graaf 1958 Heerde 431 Simone Middelveld 1968 Veluwe 378 Gerrit Durberg 1951 Cialfo 433 Marjolijn Knegt Warmloper 1978 Zwolle 387 Henri Dokter 1973 Wapenveld 435 Emmy Brink 1972 IJsselmuiden 390 Theo de Ruiter 1957 Hattem 436 Margreet de Geus 1970 IJsselmuiden 393 Johnny Visch 1974 Heerde 440 Monique Witteveen 1977 Heerde 394 Gerard Kroes 1970 De Gemzen 445 Coby Knijnenberg 1978 De Gemzen 398 Eric Kloosterziel 1961 PEC 1910 449 Jacqueline Eikenaar 1978 Heerde 407 Gé van de Beek 1967 De Gemzen 452 Anja Zweekhorst 1965 Cialfo 410 Nico van Beest 1969 De Gemzen 461 Jeanine Kamphuis 1965 Zwolle 411 Theo Knippenberg 1976 Oene 462 Reina Kwant 1956 avVN 414 Pieter Pols 1975 't Harde 465 Joriska Schrijer 1974 Kampen 415 Bert Prins 1958 De Gemzen 468 Margriet Docter 1970 Wapenveld 420 Erwin van Heiningen 1972 AV '34 469 Marlies Jongerius 1979 Olympus '70 428 Jeroen Lourens 1972 DWLoopschool Hattem 471 Froukje Ubels 1963 Epe 432 Wim Krooshof 1951 De Gemzen 476 Gerda Akkerman 1968 Rouveen 437 Marco Bastiaannet 1974 De Gemzen 477 Arjanne Rorije-Lever 1975 De Gemzen 439 Bennie Tuin 1959 Heerde 481 Jacquelien Eghuizen 1970 DWLoopschool Hattem 443 Willem de Weerdt 1955 DWLoopschool Hattem 483 Gerda van Norel 1973 Heerde 446 Mynko Peterink 1971 Veluwe 496 Carla Huisman 1970 Dalli 448 Evert Grolleman 1965 Oldebroek 499 Suzanne Flier 1979 London (CAN) 450 Tjibbe de Vries 1954 BB lopers 453 Hilbert Slurink 1954 Zwartsluis M40, 5 KILOMETER 454 Gerrit Schuitema 1947 Emmen 154 Ronald Harbrink 1978 PEC 1910 456 Mike Kleinlugtebeld 1970 PEC 1910 155 Alex Slimmen 1968 Vollenhove 458 Frank Eggink 1977 Zwolle 159 Edwin Schrik 1969 Nederlandse Triathlo 464 Wim Duiveman 1973 Kampen 161 Marcel van den Bosch 1971 De Gemzen 470 Henk-Jan Dijkstra 1970 Zwolle 167 Robert Terlouw 1969 Hardenberg 472 Jan Willem Kroeze 1977 Hattem 168 Marcel Wagtelenberg 1965 De Gemzen 473 Nijland Johan 1947 IJhorst 171 Rinus Groen 1956 Veluwe 475 Bennie Akkerman 1969 Rouveen 173 Roel Kipp 1948 Apeldoorn 484 Paul Kok 1946 Apeldoorn 174 Niels Wagenaar 1978 Heerde 485 Rob Lubbers 1969 Hasselt 177 Berthold Berger 1968 BB lopers 488 Andries Hanekamp 1961 Heerde 311 Cees Bood 1964 Zwolle 489 Ben Toorn 1979 Heerde 312 Cor van den Berg 1948 DWLoopschool Hattem 492 Roelof Pepping 1947 avVN 313 Jan Logtenberg 1957 Heerde 495 Arnoud Dokter 1979 Dalli 317 Rein Ganzinga 1958 Driebergen-Rijsenbur 497 Gerhard Haverkamp 1971 Dalli 323 Gertjan Tichelaaar 1957 avVN 326 Bert van den Berg 1961 De Gemzen VSEN, 10 KILOMETER 328 Willem Trip 1963 Zwolle 500 Anneli Dijkslag 1992 Hellas 329 Bennie van Riessen 1954 Heerde 507 Ellen Starke - van Boven 1981 Kampen 333 Willem de Vries 1956 NOP 512 Gerja Kouffeld 1981 De Gemzen
DEELNEMERSLIJST 24-10-2019 22:01 Pag: 4 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- 534 Esther Bruggeman 1980 Culemborg 636 Fokke de Boer 1985 Urk 544 Ineke van Heerde (de Gemz 1990 De Gemzen 637 Berend Ritzema 1991 Amsterdam 560 Natalie Hoogerwaard 1993 Harderwijk 640 Leon Flipsen 1985 Epe 562 Rianne Niewold 1990 BB lopers 652 Geert de Wit 2000 Urk 563 Marloes Snel 1987 Genemuiden 658 Jaap Schoonhoven 1981 Oosterwolde Gld 578 Hester Borst 1982 Zwolle 663 Ivo Kamphuis 1990 Heerde 596 Ingrid Leemkuil 1982 Veluwe 664 Robin Meima 1999 Nederlandse Triathlo 601 Tamara Warmelink 1980 Zwolle 692 Matthijs van der Graaf 1991 Hasselt 604 Marieke van den Belt 1987 IJsselmuiden 694 Martien Stam 1989 Amsterdam 609 Marieke Hup 1992 Eemdijk 695 Jeroen Beekhof 1991 Zwolle 611 Anja Warning 1991 De Gemzen 698 Adrie Lokhorst 1990 Oldebroek 622 Ilse Kamphuis 1990 Heerde 711 Arjen Pelgrom 1987 Dalli 624 Joyce Boxum 1988 Hattem 712 Jaro van Gurp 1996 Dalli 626 Laura Vos 1986 Zwolle 726 Hein van Enk 1980 De Gemzen 628 Helga van den Oord 1982 Zwolle 731 Patrick Vaartjes 1990 Kallenkote 653 Pauline weeda 1979 Nunspeet 739 Ard van Beek 1985 IJsselmuiden 660 Ashley van Olst 1993 Zwolle 665 Jennifer van Olst 1991 Zwolle V40, 10 KILOMETER 668 Tessa Vermaat 1993 Flevo Delta 505 Henriët Pronk 1975 De Gemzen 673 Anneke Biemold 1982 De Wijk 506 Elvira Kiel 1975 Kampen 683 Patricia Sluiter 1992 Kampen 515 Hettie Töpfer 1975 Vorchten 684 Anne - Marthe Mooiweer 1994 Zwartsluis 516 Lynette van Rooijen 1969 Zalk 693 Caroline van de Bunt-Duij 1985 Flevo Delta 518 Jessica ten Kate 1975 Zwolle 705 Jolien Kleis 1987 De Gemzen 520 Helga Brink 1968 Zwolle 733 Bregje Leijdekkers 1984 Wezep 521 Andrea Westendorp 1978 Zwolle 744 Vera Paarhuis 2000 Hasselt 525 Marjon Olthof 1974 IJsselmuiden 531 Janet Bloemberg-de Lange 1971 Flevo Delta MSEN, 10 KILOMETER 541 Stephanie Falkena 1977 Flevo Delta 508 Sybren Tancock 1980 Culemborg 547 Reina van Dorp 1971 De Gemzen 510 Dinand Klein 1986 DWLoopschool Hattem 549 Christa Mensonides 1979 Wezep 513 Diederik Lagerweij 1989 Heerde 555 Marjan Hop 1965 De Gemzen 514 Wilco van het Hul 1981 Ciko '66 556 Janine van der Meer 1966 Spirit Lelystad 528 Bert Nieuwenhuis 1984 Heerde 567 Linda van Elmpt 1973 Kampen 537 Frank de Jong 1982 Heerde 568 Claudia Bruijs 1968 PEC 1910 538 JP van Marle 1980 Enschede 569 Saskia Kist 1972 Kampen 540 Erwin van Loo 1983 Hattem 583 Ineke den Braber 1955 Zwolle 543 Guy Diekmann 1989 Eerbeek 588 Renate Kroes 1973 De Gemzen 550 Riekelt loosman 1993 Urk 591 Antoinette Schook Baars 1955 Flevo Delta 551 Hanno van de Gronden 1981 Nunspeet 593 Frea Waldus 1956 Flevo Delta 554 Henri van 't Hof 1980 Oosterwolde Gld 602 Astrid Smeets 1974 Heerde 557 Edwin van Olst 1983 Wapenveld 605 Marian van Dalen 1961 Hemsedal (NOR) 559 Sjoerd Hooijsma 1983 Zwolle 606 Mirriam Scholten 1974 Kampen 580 Matthijs Talen 1984 Nieuwleusen 613 Annet Bultman 1966 De Gemzen 584 Jeroen Kamphuis 1985 Arnhem 614 Henriette Barneveld 1964 Wezep 586 Maarten Mast 1981 Flevo Delta 616 Jantina Van Den Bosch 1968 De Gemzen 587 Aarnout Huijssoon 1989 De Gemzen 619 Marloes Terhurne 1974 PEC 1910 592 Ewout de Vos 1985 De Gemzen 627 Antine Sytsma 1973 De Gemzen 595 Gert Versteeg 1990 BB lopers 629 Carina Evertse 1965 Veluwe 603 Henry de Jong 1987 IJsselmuiden 630 Lyda Leenstra 1960 Flevo Delta 612 Marcel De Bats 1986 Cialfo 631 Henny Puttenstein 1957 De Gemzen
DEELNEMERSLIJST 24-10-2019 22:01 Pag: 5 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- 634 Jantine den Toom 1964 De Gemzen 533 Henk Kin 1959 Zwartsluis 641 Angelique Lous 1968 Apeldoorn 535 Herko Mijnheer 1969 Wilsum 644 Gertine Bastiani 1977 Heerde 536 Brian Leusink 1979 Zwolle 647 Lucien Hatzmann 1970 De Gemzen 539 Roy Woensdregt 1975 Epe 648 Floor Goes 1976 De Gemzen 542 Simon Klinkenberg 1951 Flevo Delta 650 Iepie Roorda 1958 Zwolle 545 Fred Leenstra 1962 Flevo Delta 651 Hilda Paarhuis 1965 Hasselt 546 Gert Knijnenberg 1979 Heerde 661 Marga Hoeksema 1972 AV '34 548 Oscar van Dorp 1969 Elburg 667 Evalyne van Lokhorst 1976 Veluwe 552 Dennis Buitenkamp 1979 Meppel 669 Annelies Proper 1971 Cialfo 553 Rene Wiedemeijer 1965 Dronten 670 Alien van de Weg 1968 De Gemzen 558 Wessel van Doesburg 1972 Ermelo 672 Angela Hofstede 1978 Dalli 561 Gerard Molenaar 1958 Marknesse 675 Gerrie van Hattem 1965 De Gemzen 564 Frans van Delft 1961 Zwolle 679 Ingrid Nuijt 1978 Harderwijk 565 Johan Stolte 1967 Nieuwleusen 680 Ria Jansen 1951 De Gemzen 566 Jelle de Vries 1964 Staphorst 686 Monique Borst 1968 Hattem 570 Maarten Houtriet 1975 Bennekom 689 Jeanette Mussche 1971 Zwolle 571 Pieter Steendam 1968 Zwolle 696 Marrie de Kreek 1965 De Gemzen 572 Dennis van Ommen 1979 De Gemzen 700 Danielle Haasjes 1972 Zwolle 573 René Hup 1961 Isala '96 702 Gerda van ‘t Ende 1964 De Gemzen 574 Peter van Grootheest 1970 Zwolle 706 Wendela Nijhuis 1969 Hattem 575 Jan Eelco Jansma 1965 Dronten 708 Dorine Van Arendonk 1964 Flevo Delta 576 Harrie Oostingh 1967 Den Hoorn Zh 715 Caroline de Lange 1978 Wapenveld 577 Egbert Sluiter 1963 Isala '96 716 Imke Bouwens 1974 Vorchten 579 Jan van Riel 1957 De Gemzen 718 Annie Brouwer-Brands 1962 Urk 581 Robert Reitsema 1965 Isala '96 721 Aline Jansen 1953 Hardlopen.nl 582 Anton Dekker 1960 Flevo Delta 723 Marieke Sol 1977 Flevo Delta 585 Jan Strik 1957 De Gemzen 724 Anouschka Franken 1968 Cialfo 589 Gerard Kroes (haas) 1970 De Gemzen 728 Sandra Berenst 1971 Sportlust/Loopgroep 590 Paul Termes 1955 De Gemzen 730 Renate Bredenoort 1979 Lopikerkapel 594 Kelly Bouman 1978 Nunspeet 736 Clarine Velthuis 1975 De Gemzen 597 Cees Buijs 1952 De Gemzen 740 Akke Bootsma 1968 NOP 598 Bertus Mensink 1959 PEC 1910 741 Jeannet Kommer 1974 De Gemzen 599 Wolter Kasemier 1978 De Gemzen 600 Piet Kool 1963 Heerde M40, 10 KILOMETER 607 Marco Scholten 1969 Kampen 501 Rob Rikmanspoel 1968 De Gemzen 608 Andries Vos 1956 Zwolle 502 Gerrit Wolff 1969 Wezep 610 Gerard van der Velde 1954 Wezep 503 Gerard Krist 1969 De Gemzen 615 Bert van Slooten 1973 Urk 504 Marcel den Besten 1974 De Gemzen 617 Martin Rotman 1959 De Gemzen 509 Jan Schraa 1961 Zwartsluis 618 Matthijs Meijer 1978 Zwolle 511 Arie Bruijnes 1963 Doornspijk 620 Cees Boeve 1969 De Gemzen 517 Dik van den Dool 1960 Lelystad 621 Ruben Schaap 1976 Isala '96 519 Gerard Klunder 1954 Zwolle 623 Theo Eikenaar 1951 Heerde 522 Wout Brinkman 1971 Meppel 625 Ed van der Zwaan 1953 Veluwe 523 Jeroen Hollegien 1978 Laar (GER) 632 Jan Bakker (Warmlopers) 1951 Zwolle 524 Raymond van Weeghel 1977 Wezep 633 Kees Regelink 1952 Vollenhove 526 Ruud Horst 1954 Epe 635 Johan Kleis 1958 Dronten 527 Martin Bastiani 1961 De Gemzen 638 Koert van der Kooij 1963 Flevo Delta 529 Richard van Rijssen 1979 Heerde 639 René Sitters 1972 Zwolle 532 Jan de Graaf 1964 Veluwe 642 Barend ten Have 1941 Isala '96
DEELNEMERSLIJST 24-10-2019 22:01 Pag: 6 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- 643 Freek van de Graaf 1970 De Gemzen 10 Leonie Eenkhoorn 1986 Isala '96 645 Jeroen Kwakkel 1979 De Gemzen 27 Debora van Boven-Flier 1980 De Gemzen 646 Erik Jager 1969 Veessen 47 Wilma van der Geer 1985 Zwolle 649 Eugene Bakker 1963 Apeldoorn 67 Mariska Werler 1994 Cialfo 654 Jan Pieter Schaak 1976 Urk 68 Demi Steunenberg 2000 Vaassen 655 Jan Kaat 1959 De Gemzen 656 Dik Vos 1947 Isala '96 MSEN, 15 KILOMETER 657 Berend brijder 1952 Isala '96 2 Richard Veldkamp 1990 Zwolle 659 Feike Koops 1971 De Gemzen 6 Gijs Remmers 1989 Wapenveld 662 Bas Zielhuis 1969 Wezep 15 Andre de Zwaan 1985 Running2000 666 Lars Aarts 1973 Zwolle 17 Tim van Schie 1990 Zwolle 671 Gerrit Hofstede 1976 Dalli 21 Arnold van de Streek 1987 Oldebroek 674 René Kip 1979 PEC 1910 23 Alex Remmers 1988 Epe 676 Antoni van Elburg 1967 Flevo Delta 24 Christiaan Glaser 1994 Zwolle 677 Klaas Compagner 1948 De Gemzen 26 Niels den Herder 1987 Heerde 678 Peter de Rooy 1960 De Gemzen 29 Sander Kloosterziel 1998 PEC 1910 681 Peter Bregman 1962 Heerde 33 Karlo Hoeve 1990 Staphorst 682 Frank Berghuis 1961 Epe 52 Tim den Besten 1995 BB lopers 685 Jan Roze 1967 Meppel 54 Imre van der Geer 1986 Zwolle 687 Cees van der Graaf 1966 Hasselt 55 Johan Visscher 1983 Staphorst 688 Remon Hemmes 1975 Nunspeet 57 Bert Doppenberg 1986 Putten 690 Hendrik jan Korterink 1955 De Gemzen 59 Arjen Karzijn 1984 Nunspeet 691 Erik Jager 1978 Wilsum 63 Jeroen Hanson 1991 Hasselt 697 Egbert Kanis 1974 Kampen 699 Jan Blaauw 1973 De Gemzen V40, 15 KILOMETER 701 Gerben Koopman 1975 Zwolle 11 Jeanet Tienstra 1972 Wezep 703 Henk Jager 1968 Hattem 14 Christien Harm 1979 De Gemzen 704 Arjen Seinstra 1967 Hattem 19 Dineke Vos 1977 Zwolle 707 Theo Hanekamp 1972 De Gemzen 41 Janet van Ginkel 1971 Veluwe 709 Roel-Jan Heeringa 1973 PEC 1910 71 Hellen Berger- de vries 1979 BB lopers 710 Peter Bood 1974 Zwolle 713 Bertil Oonk 1969 Dalli M40, 15 KILOMETER 714 Bastiaan Brassien 1973 Dalli 1 Richard Hofmeijer 1979 Heerde 717 Riekelt Brouwer 1964 Urk 4 Harrie Fokkens 1950 Meppel 719 Piet van Mierlo 1943 Dronten 5 Ben Diks 1965 Eerbeek 720 Jasper van den Berg 1978 London (CAN) 7 Gerard van Huis 1947 Zwolle 722 Anne Docter 1971 De Gemzen 9 Martin Vosjan 1971 Zwolle 725 Pascal Remmerts 1976 De Gemzen 12 Erick Borger 1965 Salland 727 Gert Berenst 1968 Sportlust/Loopgroep 13 Dick Fecken 1956 Flevo Delta 729 Rudi de Reuver 1962 Utrecht 16 Pieter Galema 1956 Hattem 732 Frens Hein 1957 NOP 18 Abel van de Ven 1976 Utrecht 734 Gert van Oorspronk 1956 Apeldoorn 20 Jan Willem Wieman 1954 De Gemzen 735 Peter van Heerde 1965 Zwolle 22 Harrie Hatzmann 1971 De Gemzen 737 Arjen Velthuis 1974 De Gemzen 25 Sander van Schaik 1978 Diemen 738 Adrie Bijsterbosch 1960 Heerde 28 Willem Flier 1957 De Gemzen 742 Gijs Bonestroo 1962 Nunspeet 30 Eric Haasjes 1969 Zwolle 743 Erik Heidekamp 1959 Veluwe 31 Erwin van Dalen 1971 Kampen 32 Gerard van Arendonk 1961 Flevo Delta VSEN, 15 KILOMETER 34 Diethard Jansen 1968 Zwolle 3 Danique Couprie 1984 PEC 1910 35 Nico Lijkendijk 1968 De Gemzen
DEELNEMERSLIJST 24-10-2019 22:01 Pag: 7 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- 36 Gert Brussee 1964 Nunspeet 37 Rudi Hoffman 1955 avVN 38 Joop de Zwaan 1958 Running2000 39 Nemi van der Reest 1956 Veluwe 40 Christiaan van Putten 1971 Cialfo 42 Vincent van Ginkel 1977 Veluwe 43 Fred Laan 1949 Veluwe 44 Theo Jacobs 1957 Cialfo 45 Klaas Wijnberger 1950 avVN 46 Arend Jan Poelarends 1975 Zwolle 48 Evert Jan Kasteel 1961 Cialfo 49 Henk Norder 1957 Zwolle 50 Jerome Draaisma 1966 De Gemzen 51 Ake Sikkema 1961 Hardlopen.nl 53 Henk Hokse 1976 Staphorst 56 Hans Alosery 1956 Veluwe 58 Klaas van Pijkeren 1972 Dronten 60 Hans Jansen 1950 Zwolle 61 Gerrit van 't Ende 1965 Zwolle 62 Arnout Jalving 1977 Dalfsen 64 Klaas Ophoff 1969 Zwolle 65 Robert van der Meulen 1969 Isala '96 66 Johan Pul 1966 Running2000 69 Arnoud Lammers 1963 PEC 1910 70 Bulent Suvan 1974 Ruinerwold 73 Bert Duursma 1964 Veluwe AFGEM, AFGEMELD Z8 Jaap Slump 1984 Nederlandse Triathlo Z10 Heleen Rijnkels 1964 AVV Z313 Agnes Bood 1959 Driebergen-Rijsenbur Z321 Evelien Sangers 1960 Vaassen Z345 Wouter van Tongeren 1994 Losser Z356 Manon Eekhoorn 1976 Zwolle Z532 Luna Jansma 1999 Groningen Z550 Marien van Staalduine 1955 Swifterbant Z964 Renée Blok 2008 De Gemzen Z1000 Niek Nijenhuis 1996 ACO Van Elderen Aantal deelnemers: 605