DEELNEMERSLIJST
13-09-2019 11:24                                                     Pag: 1

StNr  Naam                      GbJr Vereniging/Woonplts       StNr  Naam                      GbJr Vereniging/Woonplts 
----- ------------------------- ---- --------------------      ----- ------------------------- ---- --------------------
      M-8, 700 METER                                                 10MSN, 10 KILOMETER                                
    2 Bregje Eggink             2011 Zwolle                      507 Sybren Tancock            1980 Culemborg           
                                                                 509 Dinand Klein              1986 DWLoopschool Hattem 
      J-8, 700 METER                                             512 Diederik Lagerweij        1989 Heerde              
    3 Ynze Tancock              2014 Culemborg                   513 Wilco van het Hul         1981 Ciko '66            
                                                                 527 Bert Nieuwenhuis          1984 Heerde              
      M9-12, 1400 METER                                                                                                 
   50 Noëmi Blankvoort          2008 De Gemzen                       10V40, 10 KILOMETER                                
                                                                 504 Henriët Pronk             1975 De Gemzen           
      5VSEN, 5 KILOMETER                                         505 Elvira Kiel               1975 Kampen              
  100 Cleo Veldkamp             1991 Wapenveld                   514 Hettie Töpfer             1975 Vorchten            
  101 Natascha Brandenburg      1980 't Loo Oldebroek            515 Lynette van Rooijen       1969 Zalk                
  103 Rochella van der Meulen   1993 Elburg                      517 Jessica ten Kate          1975 Zwolle              
  105 Janita van de Riet        1990 Oldebroek                   519 Helga Brink               1968 Zwolle              
  107 Elske Ganzinga            1990 Amersfoort                  520 Andrea Westendorp         1978 Zwolle              
  108 Suzan Keddeman            1993 Zwolle                      524 Marjon Olthof             1974 IJsselmuiden        
  110 Inez Grolleman            2000 Zwolle                      529 Jorien Kroeze             1969 Cialfo              
                                                                 530 Janet Bloemberg-de Lange  1971 Flevo Delta         
      5MSEN, 5 KILOMETER                                                                                                
  114 Bart Remmers              1981 Arnhem                          10M40, 10 KILOMETER                                
  124 Wilco Dikkeschei          1991 Wapenveld                   500 Rob Rikmanspoel           1968 De Gemzen           
                                                                 501 Gerrit Wolff              1969 Wezep               
      5V40, 5 KILOMETER                                          502 Gerard Krist              1969 De Gemzen           
  102 Monique van Tongeren      1979 Oldebroek                   503 Marcel den Besten         1974 De Gemzen           
  104 Diane Nagelhout           1979 't Loo Oldebroek            508 Jan Schraa                1961 Zwartsluis          
  106 Marijke Schut             1976 De Gemzen                   510 Arie Bruijnes             1963 Doornspijk          
  109 Henriëtte Wessels         1968 Zwolle                      516 Dik van den Dool          1960 Lelystad            
  113 Agnes Bood                1959 Driebergen-Rijsenbur        518 Gerard Klunder            1954 Zwolle              
  115 Gerjanne Post             1976 Oldebroek                   521 Wout Brinkman             1971 Meppel              
  116 Rianne Bieleman           1974 Zwolle                      522 Jeroen Hollegien          1978 Laar (GER)          
  118 Jantje den Otter          1965 De Gemzen                   523 Raymond van Weeghel       1977 Wezep               
  119 Roelien Visser            1978 Zwolle                      525 Ruud Horst                1954 Epe                 
  120 Lilian Cassee             1962 Cialfo                      526 Martin Bastiani           1961 De Gemzen           
  122 Yvonne Kremer             1969 De Gemzen                   528 Richard van Rijssen       1979 Heerde              
  125 Hetty Roke                1973 Almelo                      532 Henk Kin                  1959 Zwartsluis          
                                                                 534 Herko Mijnheer            1969 Wilsum              
      5M40, 5 KILOMETER                                                                                                 
  111 Cees Bood                 1964 Zwolle                          15VSN, 15 KILOMETER                                
  112 Cor van den Berg          1948 DWLoopschool Hattem        1003 Danique Couprie           1984 PEC 1910            
  117 Rein Ganzinga             1958 Driebergen-Rijsenbur                                                               
  123 Gertjan Tichelaaar        1957 avVN                            15MSN, 15 KILOMETER                                
  126 Bert van den Berg         1961 De Gemzen                  1002 Richard Veldkamp          1990 Zwolle              
                                                                1006 Gijs Remmers              1989 Wapenveld           
      10VSN, 10 KILOMETER                                       1008 Jaap Slump                1984 Nederlandse Triathlo
  506 Ellen Starke - van Boven  1981 Kampen                                                                             
  511 Gerja Kouffeld            1981 De Gemzen                       15M40, 15 KILOMETER                                
  531 Luna Jansma               1999 Groningen                  1001 Peter Bood                1974 Zwolle              
  533 Esther Bruggeman          1980 Culemborg                  1004 Harrie Fokkens            1950 Meppel              
                                                                1005 Ben Diks                  1965 Eerbeek             
                                                                1007 Gerard van Huis           1947 Zwolle              

DEELNEMERSLIJST 13-09-2019 11:24 Pag: 2 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- 1009 Martin Vosjan 1971 Zwolle AFGEM, AFGEMELD Z121 Evelien Sangers 1960 Vaassen Aantal deelnemers: 74