DALLI-RUN, 27 OKTOBER 2018
                              DEELNEMERSLIJST
25-10-2018 22:52                                                     Pag: 1

StNr  Naam                      GbJr Vereniging/Woonplts       StNr  Naam                      GbJr Vereniging/Woonplts 
----- ------------------------- ---- --------------------      ----- ------------------------- ---- --------------------
      M-8, 700 METER                                             662 Joske Mol                 1988 Zwolle              
  227 Jasmijn van Nieuwenhoven  2011 De Gemzen                   663 Nanda Mast                1985 Zwolle              
  228 Isa Schoonhoven           2011 De Gemzen                   665 Ineke van Heerde          1990 De Gemzen           
  229 Lisette Veldkamp          2011 Cialfo                      666 Grietje Brands de Vries   1980 Urk                 
  233 Sara Kwakkel              2010 De Gemzen                   669 Erika Oosting             1995 Dedemsvaart         
  234 Mare Huisman              2010 De Gemzen                   670 Gerda Oosting             1998 Dedemsvaart         
  235 Yfke Lourens              2012 Hattem                      671 Andrea Oosting            2001 Dedemsvaart         
  237 Puck Brummel              2011 Epe                         678 Ilse Krist                1999 Zwolle              
  238 Julia Kaal                2011 De Gemzen                   679 Marloes Wolters           1981 Zwolle              
                                                                 683 Simone Lammertink         1996 Holten              
      J-8, 700 METER                                             687 Mariëlle Bosch            1985 Veessen             
  226 Nils den Besten           2010 Hattem                      692 Cobie Drentje             1984 Veessen             
  230 Ynze Tancock              2014 Culemborg                   698 Tess van Zuuk             2006 Heerde              
  231 Irjan van Ommen           2011 Wezep                       699 Nienke Leijen             1993 Heerde              
  232 Oscar van den Oosterkamp  2010 De Gemzen                   701 Natalja Duiveman          2003 Isala '96           
  236 Gerrit Wensink            2009 De Gemzen                   706 Hannah Oostendorp         1992 Kampen              
  239 Siem van de Streek        2011 Heerde                      707 Marjet Steenbergen        1999 De Gemzen           
  240 Noud van de Streek        2013 Heerde                      710 Marieke Stijf             1995 Epe                 
  241 Tijn van den Vlekkert     2011 Heerde                      716 Danielle Foks             1985 Welsum              
  242 Niels Grolleman           2010 De Gemzen                   720 Eva van Dun               1985 Zwolle              
  243 Timo Larsen               2011 Heerde                      724 Linda Assen               1990 Zwolle              
  244 Dex Topcu                 2014 Heerde                      731 Kirsten Beenen            1992 dalli               
  245 Noud Dokter               2012 Heerde                      735 Nurhan Egels Ocal         1982 dalli               
                                                                 737 Juanita Baan              1991 Apeldoorn           
      M9-12, 1400 METER                                          739 Annemarie Slomp           1982 Zwolle              
  300 Amber Veldkamp            2009 Cialfo                      751 Rina Kommer               1986 Heerde              
  302 Noëmi Blankvoort          2008 De Gemzen                   754 Rianne van den Berg Jeths 1989 Vaassen             
  305 Magali Kanis              2009 Hattem                      757 Janneke Vollebregt        1995 Enschede            
  306 Renée Blok                2008 De Gemzen                   764 Sharone Davelaar          1991 Voorthuizen         
  307 Trynke Lourens            2007 De Gemzen                   766 Sabriene Vosselman        1979 Epe                 
  309 Mente Kommer              2008 De Gemzen                   772 Romee Palmers             2000 Zwolle              
  310 Quinty Lans               2008 De Gemzen                   778 Marjolein de Bree         1991 Heerde              
  311 Brenda Wensink            2008 De Gemzen                   790 Tamara Pleiter            1987 Heerde              
  312 Sterre Brummel            2009 Epe                         793 Linda vd Streek           1984 Heerde              
  313 Esmee Vis                 2005 De Gemzen                   796 Irene Bijman              1999 Isala '96           
  316 Merel van der Haar        2007 De Gemzen                   805 Isabelle Junte            2006 Wapenveld           
                                                                 806 Frederique Junte          2004 Wapenveld           
      J9-12, 1400 METER                                          809 Flore Kamp                2003 Hattem              
  301 Patrick Duiveman          2008 Isala '96                   814 Anne Spronk               1994 Kampen              
  303 Hendrik Olthuis           2006 De Gemzen                   822 Elise Bronsveld           1994 Hattem              
  304 Mark Stijf                2009 dalli                       828 Harriet van 't Oever      1989 BB lopers           
  308 Niels Berger              2006 Zwolle                      830 Geralde Steenbergen       1992 De Gemzen           
  314 Noud Kanis                2009 Isala '96                                                                          
  315 Jonas Bakker              2006 De Gemzen                       MSEN, 5 KILOMETER                                  
                                                                 664 Diederik Lagerweij        1989 Heerde              
      VSEN, 5 KILOMETER                                          672 Harwin van Lente          1990 PEC 1910            
  653 Marielle van Gelder       1980 PEC 1910                    675 Cas Woensdregt            2005 Epe                 
  654 Henriëtte ten Hove        1980 Zwolle                      676 Stan Woensdregt           2003 De Gemzen           
  655 Susanne Thierry           1986 Heerde                      681 Dirk Stijf                1980 De Gemzen           
  656 Marjolein IJzerman        1993 Heerde                      682 Kees van Asselt           1986 Apeldoorn           

DALLI-RUN, 27 OKTOBER 2018 DEELNEMERSLIJST 25-10-2018 22:52 Pag: 2 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- 685 Yuri Wieten 1980 Kampen 718 Marjolijn Westerink-Mak 1958 De Gemzen 703 Danny van Riessen 1988 Zwolle 725 Jorien Meijer 1978 Heerde 721 Roy Klouth 1981 Zwolle 727 Gerlinda van Nieuwenhoven 1978 Wezep 723 Kibrom (Warmlopers) Hadgu 2001 Zwolle 728 Lilian Cassee 1962 Cialfo 726 Bart Remmers 1981 Arnhem 738 Jacquelien Eghuizen 1970 Wezep 732 Arjen Pelgrom 1987 dalli 741 Arjanne Rorije-Lever 1975 De Gemzen 752 Maurice Kommer 1982 Heerde 743 Aaltje Post 1971 De Gemzen 756 Marcel de Bats 1986 Veluwe 744 Anna de Graaf 1964 Epe 759 Christiaan Glaser 1994 Enschede 745 Marjolijn Enter Warmloper 1978 Zwolle 760 Kristian Geerts 1986 Zwolle 748 Josephien Wolters 1971 Wenum Wiesel 763 Rienk Davelaar 1987 Voorthuizen 761 Truus Verbiesen 1975 Hattem 768 Albert Jan van Olst 1989 Nunspeet 762 Hermie Drenth 1967 PEC 1910 769 Gijs van de Wetering 2002 De Gemzen 765 Karin Smink 1971 Emst 770 Wilco Jonker 1998 De Gemzen 780 Corry Huffels 1950 Amersfoort 771 Marc Noorda 1979 PEC 1910 787 Ella van der Nat 1960 Apeldoorn 773 Stefan Reurink 1997 De Gemzen 788 Geke Kegelaar 1959 Wapenveld 774 Sven Palmers 1998 Zwolle 792 Alice Zielhuis warmlopers 1974 Wezep 775 Remco Poelarends 2001 Zwolle 794 Diana van Dijk 1971 Zwolle 782 Daan Boom 2007 Epe 799 Annemarie Veldkamp 1966 De Gemzen 789 Ronald Nooteboom 1983 Apeldoorn 802 Hanneke Nijmeijer 1969 Zwolle 791 Ewout de Vos 1985 De Gemzen 804 Janny Reezigt-Ponsteen 1949 De Gemzen 800 Hein Wielink 1987 Hattem 807 Josee Kruisweg 1973 Kampen 803 Niels Buitenhuis 2002 Deventer 808 Simone Middelveld 1968 Veluwe 811 Gerwin Vis 1979 Wezep 813 Sylvia van Opijnen 1971 Veluwe 815 Karlo Hoeve 1990 Staphorst 817 Gondy de Wilde 1971 Emst 816 Harm Koekkoek 2001 Hattem 824 Anja van 't Hul 1971 Hattem 818 René Samsen 1991 Hilversum 827 Iris Sielias 1972 Veluwe 819 Cas Kanis 2005 Isala '96 833 Trudy Smid 1963 Dronten 821 Peter Guiljam 1986 2BFit 834 Evelien Bunte 1977 Heerde 829 Rene Kip 1979 PEC 1910 836 Gerri Vijge 1964 Epe 835 Robert Jan Kleute 1981 Wezep 840 Jacqueline Eikenaar 1978 Heerde 843 Gertine Bastiani 1977 Heerde V40, 5 KILOMETER 651 Natasja Scholten 1976 Kampen M40, 5 KILOMETER 659 Bertine Lodewijk 1972 Kamperveen 652 Cor van den Berg 1948 Hattem 660 Selma Jacobs 1969 Zwolle 657 Gert Brussee 1964 Running2000 667 Lita Jousma 1964 Zwolle 658 Aalt Boers 1975 Kampen 673 Roelien Visser 1978 Zwolle 661 Gertjan Tichelaaar 1957 avVN 680 Anita Klein 1973 Hattem 668 Jos Jousma 1961 Zwolle 684 Yvonne de Vries 1978 IJsselmuiden 674 Harry Veldkamp 1967 Cialfo 690 Patricia Seinen 1970 Nederlandse Triathlo 677 Roy Woensdregt 1975 Epe 693 Elleke van der Most 1970 Heerde 686 Willem de Vries 1956 Urk 697 Monique Witteveen 1977 Heerde 688 Dirk Veertig 1978 Heerde 704 Amyke Veurink 1967 Zwolle 689 Remko Veertig 1978 Heerde 705 Ans Nijhoff 1953 Elburg 691 Rob Rikmanspoel 1968 Heerde 708 Egberdien Kosters 1972 De Gemzen 694 Roelof Pepping 1947 avVN 712 Gerjanneke Vreugdenhil 1974 Kampen 695 Gerard Nijmeijer 1966 Zwolle 713 Annemarie Kamp 1968 Kampen 696 Dick de Graaf 1958 Heerde 714 José Riphagen-Achterbergh 1971 Vaassen 700 Bennie van Riessen 1954 Heerde 715 Mary Hazeleger 1975 Emst 702 JanPeter van Keulen 1968 Heerde
DALLI-RUN, 27 OKTOBER 2018 DEELNEMERSLIJST 25-10-2018 22:52 Pag: 3 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- 709 Herman Westhof 1957 Heerde 379 Antoinette Derksen 1988 Arnhem 711 Jan van den Brink 1959 De Gemzen 395 Suzanne den Hollander 1980 Wageningen 717 Berthram Mak 1964 De Gemzen 404 Renate Kleijer 1981 Zalk 719 Evert Grolleman 1965 Oldebroek 422 Marjan Post 1982 Zwolle 722 Mynko Peterink 1971 Veluwe 425 Carien Helderman 1986 Zwolle 729 Marien van Staalduine 1955 Swifterbant 428 Rianne Niewold 1990 Punthorst 730 Arie Boxhoorn 1978 Zalk 429 Andrea Starrenburg 1985 Zwolle 733 Bertil Oonk 1969 dalli 450 Tessa Vermaat 1993 Flevo Delta 734 Bastiaan Brassien 1973 dalli 458 Iris Bakker 1979 De Gemzen 736 Sjaak Nieuwenhuis 1971 dalli 470 Eline Nijmeijer 1998 Vitalis 740 Dik van den Dool 1960 Spirit Lelystad 476 Marieke Hup 1992 Eemdijk 742 Jeroen Lourens 1972 Hattem 491 Myrthe Loogman 1979 Heerde 746 Jurrie Teeuwen 1940 De Gemzen 493 Lisanne Hein 1988 Zwolle 747 Ronald Derksen 1971 Veluwe 512 Janieke Van Dijk 1990 PEC 1910 749 Jan Logtenberg 1957 Heerde 534 Linda Polinder 1980 De Gemzen 750 Jan Bosman 1966 Heerde 535 Nana Rost van Tonningen 1979 Hattem 753 Hans Doornink 1972 Wapenveld 542 Ida Koster 1993 Urk 755 Erwin Kers 1973 De Gemzen 552 Anne Vorsselman 1990 Flevo Delta 758 Dick Doornenbal 1948 Elburg 562 Erika van IJken 1981 Zwolle 767 Henk Hokse 1976 Staphorst 569 Bregje Leijdekkers Kleute 1984 Wezep 776 Andre van den Steenhoven 1972 Heerde 581 Caren Diender 1981 Zwolle 777 Jan Kersten 1949 avVN Z364 Laura van Silfhout 1990 Apeldoorn 779 Johan van Santen 1953 avVN 781 Wim Boom 1968 Epe MSEN, 10 KILOMETER 783 Arjan van de Grijp 1971 Zwolle 350 Brian Leusink 1979 Zwolle 784 Theo Hanekamp 1972 De Gemzen 356 Guy Diekmann 1989 Eerbeek 785 Marcel van den Bosch 1971 De Gemzen 357 Ronny Aarden 1980 Kampen 786 Taco Hoppener 1964 Emst 363 Geerten Bosch 1982 Apeldoorn 795 Roel Kipp 1948 Apeldoorn 367 Marc Blommers 1979 De Gemzen 797 Jan Steenbergen 1966 De Gemzen 370 Martin Mekelenkamp 1991 De Gemzen 798 Kees van de Wetering 1963 Loopgroep Aart Stigt 373 Hans Peters 1980 Vaassen 801 Dick Nijmeijer 1966 Zwolle 380 Wilco van het Hul 1981 Ciko '66 810 Herwin Kamp 1970 Hattem 384 Sybren Tancock 1980 Culemborg 812 Freek van de Graaf 1970 De Gemzen 389 Matthieu van den Broeke 1997 Zwolle 820 Johan Kanis 1972 't Harde 397 Ronald van der Hulst 1988 Zwolle 823 Roel Palmers 1965 Zwolle 405 Henry Bottenberg 1981 Zalk 825 Jan Baack 1945 Cialfo 430 Haico de Reuver 1991 Wapenveld 826 Ronald Harbrink 1978 PEC 1910 431 Berry Rogoz 1985 Zwolle 831 Gerhard Haverkamp 1971 dalli 436 Anton J.W Dekker 1988 Dronten 832 Wim Potjes 1958 De Gemzen 439 Jan-Willem Weuring 1985 Zwolle 837 Jaap Schoonhoven 1966 Oldebroek 440 Pieter Lassche 1982 Rouveen 838 Patrick Wessels 1978 Heerde 443 Emiel Winkler 1983 BB lopers 839 Tjibbe de Vries 1954 BB lopers 455 Sander Klaassen 1999 De Gemzen 841 Gijs Bonestroo 1962 Nunspeet 460 Martijn Reuvekamp 1986 dalli 842 Laurent van Nieuwenhoven 1974 Wezep 463 Marcel Kanselaar 1981 Flevo Delta 903 Suleyman Kilic 1974 Vaassen 478 Hanno van de Gronden 1981 Nunspeet 483 Robin Meima 1999 De Gemzen VSEN, 10 KILOMETER 487 Richard Kroon 1981 Isala '96 351 Angelique van Ommen 1981 De Gemzen 489 Jurian Onderdijk 1995 De Gemzen 354 Yvonne Zaal 1983 Heerde 492 Robert Knoppersen 1986 Elburg
DALLI-RUN, 27 OKTOBER 2018 DEELNEMERSLIJST 25-10-2018 22:52 Pag: 4 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- 500 Henk Slager 1991 BB lopers 462 Monique Borst 1968 Hattem 505 Alex Bouwman 1985 Elburg 464 Jantina van den Bosch 1968 De Gemzen 506 Jeroen Kwakkel 1979 De Gemzen 466 Enny Vros 1961 Hattem 508 Bas van der Hulst 1990 Zwolle 472 Antine Sytsma 1973 Heerde 509 Freek koffeman 1989 NOP 475 Judy Kommers 1973 Kampen 511 René Thien 1981 Zwolle 481 Carla van Ees 1962 Wezep 518 Harjan Kragt 1982 Hattem 486 Didi van der Velde 1968 De Gemzen 521 Frank Tanis 1987 Utrecht 490 Gerda van ‘t Ende 1964 De Gemzen 527 André van de Wetering 1985 De Gemzen 494 Janine van der Meer 1966 Spirit Lelystad 536 Matthijs Rouw 1992 Wezep 503 Marjon Fidder 1971 De Gemzen 537 Andries de Boer 1990 Urk 507 Anouk Nijlant 1975 Wijhe 538 Jochem Spronk 1989 Kampen 513 Esther van der Wildt 1971 Flevo Delta 550 Kevin Timmerman 1991 AV '34 519 Miriam Ockeloen 1974 Emmeloord 554 Dubbele de Boer 1992 Urk 522 Janny van Dieren 1968 Hattem 555 Hendrik de Boer 1988 Urk 525 Annet Kwak-Gerritsen 1971 Wapenveld 556 Luut de Boer 1998 Urk 526 Nanette Dijkman 1975 De Gemzen 557 Hein van Enk 1980 De Gemzen 528 Elles van Emmerik 1977 Epe 558 Hielke Hoeve 1982 Arnhem 529 Aletta Steenbergen 1966 De Gemzen 548 Vera Schoorlemmer 1963 Kampen V40, 10 KILOMETER 559 Els den Hengst 1963 De Gemzen 355 Yvonne Kremer 1969 De Gemzen 563 Lidy Fassaert 1957 Flevo Delta 360 Christa van Olst 1978 Heerde 564 Jolande Bouwhuis 1975 Raalte 361 Christa Verbeem 1969 Utrecht 567 Marieke Groeneveld 1967 Zalk 368 Adelien van Beek 1964 De Gemzen 580 Carla Huisman 1970 dalli 371 Jorien Kroeze 1969 Zwolle 583 Henny Puttenstein 1957 De Gemzen 372 Jessica ten Kate 1975 Zwolle 375 Renate Kroes 1973 De Gemzen M40, 10 KILOMETER 386 Reina van Dorp 1971 Elburg 352 Jeroen Sparreboom 1977 Zwolle 392 Maureen Houtman 1977 De Gemzen 353 Erwin Meijer 1974 Heerde 398 Johanna Duim 1969 Wezep 358 Gert Heres 1960 De Gemzen 399 Jeanet Tienstra 1972 Wezep 359 Freddy Lodewijk 1966 Kamperveen 401 Orsellanda van Hall 1962 Zwolle 362 Jan van Velde 1967 Heerde 402 Jeanine Kamphuis 1965 Zwolle 364 Rudi de Reuver 1962 Utrecht 406 Janet Bloemberg-de Lange 1971 Flevo Delta 365 Patrick Lijkendijk 1971 Hattem 407 Stephanie Falkena - Bodde 1977 Flevo Delta 366 Edwin Bouwhuis 1970 Wijhe 410 Dienke de Gruyter 1971 Veessen 369 Arend Jan Poelarends 1975 Zwolle 415 Antoinette Schook Baars 1955 Flevo Delta 374 Gerard Kroes 1970 De Gemzen 417 Van Rooijen 1969 Zalk 376 Gerard Krist 1969 De Gemzen 418 Charlotte Frik 1975 Zwolle 378 Rudie Krukkert 1965 De Gemzen 419 Frea Waldus 1956 Flevo Delta 381 Martin Bastiani 1961 De Gemzen 423 Saskia Kraan 1977 Zwolle 382 Remco Windhausen 1973 Almere 424 Alien Bijsterbosch 1967 De Gemzen 383 Arie Bruijnes 1963 Doornspijk 427 Annet Buitenhuis 1967 De Gemzen 385 Oscar van Dorp 1969 Elburg 442 Erna van Es-Keen 1976 De Gemzen 387 Nico Lijkendijk 1968 De Gemzen 445 Lucien Hatzmann 1970 De Gemzen 388 Timen Steunenberg 1971 Veessen 446 Ina Inkelaar 1971 Zwolle 390 Paul Termes 1955 De Gemzen 448 Marjon Olthof 1974 IJsselmuiden 391 Wouter Kasemier 1978 De Gemzen 449 Jolanda Schoonhoven 1972 Zalk 393 Wim Vader 1972 NOP 459 Annet Bultman 1966 De Gemzen 394 Florent de Wolf 1967 NOP 461 Marjorie van den Brink 1974 De Gemzen 396 Gerrit Wolff 1969 Wezep
DALLI-RUN, 27 OKTOBER 2018 DEELNEMERSLIJST 25-10-2018 22:52 Pag: 5 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- 400 Freddy Vermaning 1961 Zwolle 516 Herko Mijnheer 1969 Wilsum 403 Erick Borger 1965 Salland 517 Barend ten Have 1941 Isala '96 408 Hans van Gelder 1965 Zalk 520 Bas Zielhuis 1969 Wezep 409 Berend Brijder 1952 Isala '96 523 Edger Knier 1978 Hattem 411 Anton Dekker 1960 Flevo Delta 524 Klaas Draaijer 1974 De Gemzen 413 Bert Wijnhoud 1964 Hattem 530 Simon Klinkenberg 1951 Flevo Delta 414 Ton Plender 1959 Wijhe 531 Willem Smit 1954 Salland 420 Frans van Delft 1961 Zwolle 532 Erwin Bredewolt 1970 De Gemzen 421 Flip Nijhoff 1952 De Gemzen 533 Teun Buter 1967 Wapenveld 426 Willem de Weerdt 1955 Hattem 539 Erik Jager 1978 Wilsum 432 Pascal Remmerts 1976 De Gemzen 540 Kees Regelink 1952 Vollenhove 433 Anne Docter 1971 De Gemzen 541 Gert Niemeijer 1962 Wezep 434 Federico De Marco 1969 Almere 543 Maarten schoone 1946 Spirit Lelystad 435 Henk Brons 1976 Hattem 545 Jan Kaat 1959 De Gemzen 437 Denis Mandon 1963 Kampen 546 Egbert Kanis 1974 Kampen 438 Victor Ortega Banegas 1970 Kampen 547 Jan Roze 1967 Meppel 441 Gerrit Durberg 1951 Cialfo 549 Peter van Heerde 1965 Zwolle 444 Harrie Hatzmann 1971 De Gemzen 551 Raymond van Weeghel 1977 Wezep 447 Ron Sulzmann 1966 De Gemzen 553 Maarten Houtriet 1975 Bennekom 451 Bart Vermaat 1962 Flevo Delta 560 Dirk Slimmen 1952 Vollenhove 452 Abe Stienstra 1956 Apeldoorn 561 Bert van Slooten 1973 Urk 453 Gert Stroeve 1964 Zwolle 565 Jan Mulder 1950 Zwolle 454 Peter van Grootheest 1970 Zwolle 566 Roelof Scholten 1959 Apeldoorn 456 Klaas Speets 1948 Zwolle 568 Frank Berghuis 1961 Epe 457 Joost van den Brink 1974 De Gemzen 570 Pieter Pols 1975 't Harde 465 Klaas Compagner 1948 De Gemzen 571 Johan van Leussen 1977 Nieuwleusen 467 Steven van de Ven 1971 Apeldoorn 572 Hans van Renselaar 1970 Elburg 468 Arjan Niemeijer 1969 Apeldoorn 573 Roel van der Steege 1969 Isala '96 469 Jan Schraa 1961 Zwartsluis 574 Peter Eikelboom 1968 Heerde 471 Jan Pieter Schaak 1976 Urk 575 Alexander van Boven 1978 Oldebroek 473 Jan Post 1971 Enter 576 Herman Huinink 1964 Deventer 474 Ronald Karel 1967 Wilsum 577 Martin Hendriks 1971 Nunspeet 477 René Hup 1961 Isala '96 578 Jan van Ommen 1969 Hattem 479 Jeroen Hollegien 1978 Laar (GER) 582 Michiel Schut 1969 Wageningen 480 Egbert Sluiter 1963 Isala '96 482 Marten Muller 1956 Wezep VSEN, 15 KILOMETER 484 Aalt van het Goor 1961 De Gemzen 9 Benthe Guezen 1993 Heerde 485 Frank Verder 1960 Cialfo 15 Esther Bruggeman 1980 Culemborg 488 Dik Vos 1947 Isala '96 37 Demi Steunenberg 2000 Vaassen 495 Frens Hein 1957 Emmeloord 38 Edith Mekelenkamp 2000 Vaassen 496 Bernard Dekker 1944 Vollenhove 42 Caroline Bijsterbosch 1992 Vaassen 497 Eric van der Meer 1962 Lelystad 51 Anne - Marthe Mooiweer 1994 Zwartsluis 498 Henri van der Veen 1963 Zwolle 52 Monique Fibbe 1981 De Gemzen 499 Jan Loogman 1954 Epe 59 Christien Harm 1979 De Gemzen 501 Theo Veldhuis 1973 Wijhe 502 Roel Fidder 1969 De Gemzen MSEN, 15 KILOMETER 504 Alex Koelink 1969 Wenum Wiesel 4 Ian van de Weg 1988 Zwolle 510 Frank Stegeman 1971 Nijbroek 8 Gijs Remmers 1989 Wapenveld 514 Dick de Reus 1954 Nunspeet 17 Sander van den Tillaart 1983 Twello 515 Gerco Vierhuizen 1973 Wezep 18 Andre de Zwaan 1985 Running2000
DALLI-RUN, 27 OKTOBER 2018 DEELNEMERSLIJST 25-10-2018 22:52 Pag: 6 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- 20 Jan van Loo 1982 Oldebroek 53 Bert Vlijm 1959 De Gemzen 41 Ruud van de Bovenkamp 1981 Amersfoort 54 Wim Bijsterbosch 1966 Heerde 60 Dennis Mensink 1983 De Gemzen 55 Corné van der Worp 1966 Hattem 62 André Brakke 1985 Staphorst 56 Kees Willems 1965 Flevo Delta 76 Bert Ruitenbeek 1983 Hooglanderveen 57 Frits Lautenbag 1948 De Gemzen 79 Richard Hofmeijer 1979 Heerde 58 Rudi Hoffman 1955 avVN 61 Jos van Rijn 1961 Spirit Lelystad V40, 15 KILOMETER 64 Erik van de Poll 1966 Isala '96 3 Bianca van Essen 1978 Apeldoorn 65 Carel Diekerhof 1949 Isala '96 16 Hetty Wierenga-Groen 1972 De Gemzen 66 Wim Wolf 1974 Cialfo 23 Bettie van Bruggen 1960 PEC 1910 67 Piet Kool 1963 Heerde 25 Marlies Gallenkamp 1967 Amsterdam 68 Willem Landman 1937 Spirit Lelystad 63 Ingrid van de Poll 1966 Isala '96 70 Adrie Bijsterbosch 1960 Heerde 69 Inge Molenwijk 1968 Zwolle 72 Antoni van Elburg 1967 Flevo Delta 71 Mirjam Braakensiek 1972 De Gemzen 74 Epko Haijer 1945 NOP 73 Jacqueline Slegten 1965 PEC 1910 75 Roelof Rekker 1961 BB lopers 77 Frits Poppema 1946 Epe M40, 15 KILOMETER 78 Aleid Bosch 1950 De Gemzen 5 Joris Uijen 1967 Utrecht 80 Gert van Oorspronk 1956 Apeldoorn 6 Theo Jacobs 1957 Cialfo 81 Roel Otten 1964 Spurt '88 7 Martin Rotman 1959 De Gemzen 10 Harrie Fokkens 1950 Meppel AFGEM, AFGEMELD 11 Ton Roelofs 1968 PEC 1910 Erwin van Loo 1983 Hattem 12 Robert Reitsema 1965 Isala '96 Z30 Michiel Huzen 1975 Nieuwleusen 13 Gerard van Huis 1947 Zwolle Z377 Karsten van Ommen 2002 Isala '96 14 Jan Beldman 1959 Dalfsen Z378 Stijntje Sabine Koster 1981 Zwolle 19 Marien Rodenburg 1974 Elburg Z521 Jan de Graaf 1964 Veluwe 21 Bart Westendorp 1977 Zeist Z523 Bert Duursma 1964 Veluwe 22 Hans de Regt 1959 Zwolle Z544 Marry Hooijer 1953 Zwolle 24 Ronald Heirbaut 1964 Heerde Z928 Bart Besselsen 1992 Scherpenzeel Gld 26 Chris Punter 1972 Klagenfurt (AUT) 27 Gerard Molenaar 1958 Marknesse Aantal deelnemers: 547 28 Harold Neijenhuis 1965 Hattem 29 Jan Strik 1957 De Gemzen 31 Hans Jansen 1950 Zwolle 32 Harm Prins 1963 Isala '96 33 Reint Scholten 1964 De Gemzen 34 Ben Diks 1965 Eerbeek 35 Edwin Schrik 1969 Nederlandse Triathlo 36 Johan Zandbergen 1962 Flevo Delta 39 Johan Westerink 1968 Isala '96 40 Leonard Ruyter 1969 Elburg 43 Aalt Wensink 1978 De Gemzen 44 Benny Compagner 1969 Rouveen 45 Henkjan van Dieren 1969 Hattem 46 Klaas Ophoff 1969 Zwolle 47 Pieter Meijberg 1965 Isala '96 48 Clemens Pot 1969 Isala '96 49 Pieter Galema 1956 Hattem 50 Ake Sikkema 1961 Zwolle