DALLI-RUN, 28 OKTOBER 2017
                              DEELNEMERSLIJST
23-10-2017 22:23                                                     Pag: 1

StNr  Naam                      GbJr Vereniging/Woonplts       StNr  Naam                      GbJr Vereniging/Woonplts 
----- ------------------------- ---- --------------------      ----- ------------------------- ---- --------------------
      M-8, 700 METER                                             925 Dominique Wind            1979 Steenwijk           
 1401 Lizz de Jong              2011 Heerde                      930 Antoinette Tichelaar      1981 Wezep               
 1404 Elise van de Vosse        2008 Heerde                      931 Janet Draaijer            1980 Heerde              
 1405 Jasmijn van Nieuwenhoven  2011 De Gemzen                   936 Yara van der Kolk         1994 Kampen              
 1406 Amber Veldkamp            2009 Cialfo                      941 Esther Bruggeman          1980 Culemborg           
 1407 Lisette Veldkamp          2011 Epe                         944 Miranda Veltkamp          1985 Wezep               
 1409 Julia Kaal                2011 De Gemzen                   945 Marieke van der Aa        1979 Driebergen-Rijsenbur
 1411 Arwen de Noord            2009 Zwolle                      946 Suzan Keddeman            1993 Zwolle              
 1412 Elin de Noord             2010 Zwolle                      952 Aline Dijkink             1994 Heerde              
 1416 Sara Kwakkel              2010 De Gemzen                   953 Marije Doorn              1992 Veessen             
 1417 Merle Kwakkel             2010 De Gemzen                   955 Ilse Krist                1999 Zwolle              
                                                                 966 Mariëlle Bosch            1985 Veessen             
      J-8, 700 METER                                             971 Willeke Topcu             1987 Heerde              
 1402 Wessel Zwerver            2011 Heerde                      974 Sara Metzger              2006 't Harde            
 1403 Denzel Zwerver            2013 Heerde                      978 Chantal van 't Veer       1998 Zwolle              
 1408 Jonathan Oosterwijk       2009 Wezep                       979 Annemartien Speckmann     1983 Zwolle              
 1410 Gerrit Wensink            2009 De Gemzen                   980 Nienke Leijen             1993 Heerde              
 1413 Daan van der Sluis        2009 PEC 1910                    984 Geranda Berghorst         1978 Heerde              
 1414 Rens Draaijer             2009 Heerde                      985 Cobie Drentje             1984 Veessen             
 1415 Noud Dokter               2012 Heerde                      990 Marielle van Gelder       1980 Zwolle              
 1418 Willem Bijsterbosch       2009 Heerde                      993 Natalja Duiveman          2003 Isala '96           
                                                                 996 Jolanda smit              1982 Wezep               
      M9-12, 1400 METER                                          999 Rina Kommer               1986 Heerde              
 1326 Elodie van Arken          2006 De Gemzen                  1001 Irene Bijman              1999 Isala '96           
 1327 Carice van Arken          2008 De Gemzen                  1003 Germien Kampjes           1982 Dalfsen             
 1328 Noëmi Blankvoort          2007 De Gemzen                  1004 Gerrianne Willems         1982 Punthorst           
 1330 Trynke Lourens            2007 De Gemzen                  1009 Jutta Wibbens             1982 Hattem              
 1332 Brenda Wensink            2008 De Gemzen                  1014 Naomi van de Meent        2003 Heerde              
 1334 Renee Blok                2008 De Gemzen                  1015 Hanneke Weishaupt         1985 Arnhem              
 1335 Quinty Lans               2008 De Gemzen                  1021 Ella van den Bosch        2004 De Gemzen           
                                                                1024 Kirsten Beenen            1992 dalli runners       
      J9-12, 1400 METER                                         1033 Tamara Pleiter            1987 Heerde              
 1325 Cas Woensdregt            2005 Epe                        1034 Francine van der Stoop    2006 De Gemzen           
 1329 Hendrik Olthuis           2006 De Gemzen                  1035 Iris de Graaf             1991 Heerde              
 1331 Patrick Duiveman          2008 Isala '96                  1037 Grietje Mattanja Brands   1980 NOP                 
 1333 Bengt Veldhuis            2005 PEC 1910                   1039 Linda Simens              1986 Heerde              
 1336 Nathan van der Weerd      2008 PEC 1910                   1042 Claudia van Bruggen       1981 Heerde              
 1337 Kiran Rorije              2006 De Gemzen                  1047 Annemieke Homan           1978 Utrecht             
                                                                1050 Marjolein de Bree         1991 Heerde              
      VSEN, 5 KILOMETER                                         1057 Ruth Polinder             2003 De Gemzen           
  901 Tjitske de Gier           1982 Woerden                    1059 Annelien Noë              1979 Heerde              
  902 Janneke van Vliet         1983 Woerden                    1061 Merel Beekman             2006 De Gemzen           
  904 Susanne Thierry           1986 Heerde                     1064 Simone Lammertink         1996 Holten              
  906 Lisanne Bijsterbosch      1990 Heerde                                                                             
  909 Femke Reitsema            2001 Isala '96                       MSEN, 5 KILOMETER                                  
  914 Esther Montfrooij         1988 De Gemzen                   907 Maarten van der Molen     1991 Zwolle              
  916 Marlies Huisman           1989 Zwolle                      908 Frank de Jong             1982 Heerde              
  917 Linda Montfrooij          1982 Heerde                      911 Bart Remmers              1981 Arnhem              
  919 Eva van Dun               1985 Zwolle                      912 Alex Remmers              1988 Epe                 
  923 Ilse Ganzinga             1988 Utrecht                     915 Jasper Hoogland           1987 Zwolle              

DALLI-RUN, 28 OKTOBER 2017 DEELNEMERSLIJST 23-10-2017 22:23 Pag: 2 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- 918 Roy Klouth 1981 Zwolle 988 Margreet Wijnbergen 1968 Heerde 924 Paul van Rijsbergen 1985 Utrecht 992 Helen van den Brink 1970 Wezep 933 Patrick Remmerts 1983 Heerde 994 Amyke Veurink 1967 Zwolle 937 Ewoud Beumer 1987 Zwolle 995 Monique witteveen 1977 Heerde 939 Martijn Beumer 1984 Utrecht 1000 Christel Eisinga-Strijk 1956 Vaassen 943 Jan van Ommen 1986 Wezep 1002 Sandra van Essen 1973 Emst 947 Gert van Guilik 1982 Hattem 1005 Marja Klopman 1959 Veluwe 948 Remco van Guilik 1983 Hattem 1008 Brenda Raadschelders 1971 't Harde 954 Haike Haan 1981 Zwolle 1011 Marielle Goudbeek 1970 Vaassen 957 Stan Woensdregt 2003 Epe 1012 Christina van der Veen 1977 Vaassen 959 Martijn Zoetebier 1982 Hilversum 1019 Diana Braaksma 1966 Epe 965 Sander Klaassen 1999 De Gemzen 1023 Carolien Huisman 1966 dalli runners 968 Taco Visser 2003 AV '34 1030 Marianne Peeters 1963 Epe 983 Reinier Simens 1983 De Gemzen 1032 Karin Hoppener 1971 Emst 989 Maxim Van der Wal 1978 Apeldoorn 1040 Annemiek Pleiter 1958 Heerde 997 Jeroen Lems 1993 Arnhem 1041 Antine Sytsma 1973 Heerde 998 Maurice Kommer 1982 Heerde 1051 Gerrie Mulder 1970 De Gemzen 1006 Matthieu van den Broeke 1997 De Gemzen 1053 Lilian Cassee 1962 Cialfo 1010 Wouter Hoogland 1982 Hattem 1056 Aaltje Post 1971 De Gemzen 1013 Thijs Krukkert 1994 Vitalis 1066 Josca Fiechter 1963 Hattem 1016 Frank de Wit 1993 Groningen 1017 Jeroen Roseboom 1987 Twello M40, 5 KILOMETER 1031 Marcel Plakmeijer 1979 De Gemzen 900 Jolle Hoogland 1959 Zwolle 1036 Daniel Remmerts 1990 Heerde 903 Jaap van der Molen 1958 Zwolle 1044 Ronald Nooteboom 1983 Apeldoorn 905 Cor van den Berg 1948 Hattem 1045 Johan van der Weide 1993 Apeldoorn 913 Gert Brussee 1964 Nunspeet 1048 Lukas Metzger 2002 't Harde 922 Jos Jousma 1961 Zwolle 1060 Maxwell Bayer 2004 Zuidwal 928 Rein Ganzinga 1958 Driebergen-Rijsenbur 1062 Wilco Jonker 1998 De Gemzen 929 Frank Verder 1960 Cialfo 1063 Jurian Onderdijk 1995 De Gemzen 934 Laurent van Nieuwenhoven 1974 Wezep 1068 Yuri Wieten 1980 Kampen 938 Frits Geerdink 1959 Zwolle 940 JanPeter van Keulen 1968 Heerde V40, 5 KILOMETER 942 Arnold Landman 1968 Heerde 910 Natasja Scholten 1976 Kampen 950 Harry Veldkamp 1967 Cialfo 920 Belinda Stoffer 1973 IJsselmuiden 956 Roy Woensdregt 1975 Epe 921 Lita Jousma 1964 Zwolle 958 Gertjan Tichelaar 1957 Archeus 926 Agnes Bood 1959 Driebergen-Rijsenbur 963 Bennie van Riessen 1954 Heerde 927 Henriëtte Wessels 1968 Zwolle 969 Klaas Visser 1967 Apeldoorn 932 Evelien Zuiderwijk 1977 Heerde 970 Dick de Graaf 1958 Heerde 935 Jacqueline Bouwmeester 1965 PEC 1910 972 Mischa Wieten 1977 Kampen 949 Carolyn Mulder 1962 Emst 975 Henk van Beek 1966 Ugchelen 951 Lidie Dijkink 1968 Heerde 976 Arjo Spans 1970 Zwolle 960 Hester Vos 1974 Heerde 977 Erick Urbanus 1958 Heerde 961 Ellen Wilts 1974 Zwolle 982 Gert-Wim Fuite 1972 De Gemzen 962 Dirkina van der Beek 1972 Hattem 987 Eddy Nijhuis 1969 Dedemsvaart 964 Jolanda Kroes 1977 Hattem 991 Michiel Hameete 1968 Veessen 967 Anna de Graaf 1964 Epe 1007 Robin Veldhuis 1971 PEC 1910 973 Ans Metzger 1974 't Harde 1018 Jan Smeenk 1956 Varsseveld 981 Barbara Albers-Bout 1976 Kampen 1020 Roelof Pepping 1947 avVN 986 Meggie Zennipman 1968 Dedemsvaart 1022 Marcel van den Bosch 1971 Wezep
DALLI-RUN, 28 OKTOBER 2017 DEELNEMERSLIJST 23-10-2017 22:23 Pag: 3 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- 1025 Henry Steenbergen 1964 dalli runners 402 Wilbert van de Weg 1978 Oosterwolde Gld 1026 Bertil Oonk 1969 dalli runners 413 Sybren Tancock 1980 Culemborg 1027 Bastiaan Brassie 1973 dalli runners 416 Wilco van het Hul 1981 Ciko '66 1028 Gerhard Haverkamp 1971 dalli runners 450 Marcel de Bats 1986 Cialfo 1029 Roelof Wijmstra 1969 dalli runners 454 Jeroen Sparreboom 1977 Zwolle 1038 Willem de Vries 1956 NOP 459 Gerco van den Brink 1992 De Gemzen 1043 Bastiaan Montfrooy 1977 De Gemzen 462 Casper Kwakkel 1980 Zwolle 1046 Jaap Schoonhoven 1966 Oldebroek 464 Robin Meima 1999 Heerde 1049 Dick Doornenbal 1948 Elburg 474 Matthias Kaat 1993 Kampen 1052 Joop van Bruchem 1960 De Gemzen 482 Wouter Hoogland 1982 Hattem 1054 Pieter de Ruiter 1945 Epe 485 Bart Timmermans 1990 Arnhem 1055 John de Heij 1962 De Gemzen 494 Ewout de Vos 1985 De Gemzen 1058 Tjibbe de Vries 1954 BB lopers 499 Martin Mekelenkamp 1991 Epe 1065 Johan van Santen 1953 avVN 503 Arnoud Dokter 1979 dalli runners 1067 Ron Sulzmann 1966 De Gemzen 508 André van de Wetering 1985 De Gemzen 1069 Jurrian Bijsterbosch 1973 Heerde 528 Erik Jager 1978 Wilsum 531 Paul Talens 1978 Laag Zuthem VSEN, 10 KILOMETER 534 Arjen Sanderse 1980 PEC 1910 350 Jolanda vd Kolk 1981 Hattem 544 Erik Slomp 1984 BB lopers 352 Chantal van Velde 1982 De Gemzen 547 Henri van 't Hof 1980 Oosterwolde Gld 357 Johanny den Ouden 1990 Wezep 549 Erik Rozeboom (Warmlopers 1979 Wezep 365 Anastasia van Slooten 1986 Tilburg 551 Roel Timmer 1989 Ede Gld 370 Angelique van Ommen 1981 De Gemzen 561 Jeffrey ter Steege 1981 PEC 1910 399 Gerja Kouffeld 1981 De Gemzen 562 Wilko Eikenaar 1982 Heerde 401 Stijntje Sabine Koster 1981 Zwolle 564 Heini Koornberg 1978 Zwolle 425 Ilse van Arken 1978 De Gemzen 571 Jeroen Kwakkel 1979 De Gemzen 433 Annemieke Delnaay 1980 Zwolle 573 Tim den Besten 1995 Climax 442 Henriëtte Meun 1988 Urk 446 Ruth Roman 1988 Urk V40, 10 KILOMETER 451 Manon Kloosterman 1996 Zwolle 354 Anita van Dijk 1971 Isala '96 468 Alie Snoek 1983 Urk 362 Betsie Kappert 1961 Zwolle 469 Henriet Koornberg 1978 PEC 1910 364 Lynette van Rooijen 1969 Zalk 496 Lucinda van de Pol 1986 Ermelo 373 Anita Schuurhuis 1964 Zwolle 504 Danielle Rorije 1981 De Gemzen 376 Renate van Voorst 1972 Epe 506 Hellen Simens 1986 De Gemzen 377 Nicole Kippers-Wijnhoud 1966 Isala '96 526 Mathilde Kruize 1980 PEC 1910 380 Karin Rietdijk 1964 Zeewolde 543 Monique Fibbe 1981 De Gemzen 381 Maureen Houtman 1977 De Gemzen 570 Anja Leusink 1985 Genemuiden 385 Marjon Fidder 1971 De Gemzen 388 Karin Stellingwerf 1976 Zwolle MSEN, 10 KILOMETER 391 Jolanda Eibrink 1974 Wezep 351 Thijs van der Molen 1985 Gouda 393 Reina van Dorp 1971 Elburg 355 Michiel Scholten 1990 Heerde 394 Nienke Dekker 1974 Zwolle 356 Diederik Lagerweij 1989 Heerde 397 Mirjam Braakensiek 1972 De Gemzen 358 Kevin Diender 1981 PEC 1910 403 Anneke Keizer 1963 Swifterbant 363 Jeroen Hollegien 1978 Laar (GER) 404 Carla Kok 1968 Flevo Delta 366 Panos Kouris 1987 Tilburg 408 Henrike Talens 1971 Zwolle 386 Herman Zwerver 1981 De Gemzen 410 Saskia Jannink 1975 PEC 1910 387 Guy Diekmann 1989 Eerbeek 415 Astrid van Voorst 1974 PEC 1910 390 Nick Heres 1991 Heerde 428 Geralda van den Brink 1968 Veluwe 398 Willard Bredewold 1984 BB lopers 429 Jacquelien Eghuizen 1970 Wezep
DALLI-RUN, 28 OKTOBER 2017 DEELNEMERSLIJST 23-10-2017 22:23 Pag: 4 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- 438 Lyda Leenstra 1960 Flevo Delta 368 Wim Bergmans 1959 Dronten 443 Lydia Hoorn 1964 Zwolle 369 Dik van den Dool 1960 Lelystad 444 Erna van Es-Keen 1976 De Gemzen 371 Bert van Dijk 1959 Hattem 449 Esther van der Wildt 1971 Flevo Delta 372 Bert Akkerman 1953 Amersfoort 457 Astrid Gerritsen 1967 Lieshout 374 Jan Schraa 1961 Zwartsluis 461 Joriska Schrijer 1974 Kampen 375 Henk Kin 1959 Zwartsluis 463 Henriët Pronk 1975 Wezep 378 Hendrik Schouwenaar 1960 Flevo Delta 465 Berlinda Dokter 1967 Isala '96 379 Frits Koolschijn 1951 Isala '96 470 Hetty Groeneveld 1972 Barneveld 382 Klaas Draaijer 1974 De Gemzen 478 Janine van der Meer 1966 Spirit Lelystad 383 Abe Stienstra 1956 Apeldoorn 479 Karin van Olst 1975 De Gemzen 384 Roel Fidder 1969 De Gemzen 480 Margreet de Geus 1970 IJsselmuiden 389 Peter Bood 1974 Wapenveld 483 Linda Vlieger 1975 De Gemzen 392 Raymond Postma 1969 Dronten 484 Betsy Weber 1969 Nunspeet 395 Klaas Arkema 1965 Hasselt 488 Hetty Wierenga-Groen 1972 De Gemzen 396 Richard Veldhuizen 1974 Heerde 490 Emmy Brink 1972 IJsselmuiden 400 Peter Bisschop 1966 Zwolle 491 Irene Dekker-Eijgendaal 1972 De Gemzen 405 Bernhard van Putten 1962 Hooglanderveen 492 Marjan Hop 1965 De Gemzen 406 Olaf Satink 1971 PEC 1910 493 Nanette Dijkman 1975 De Gemzen 407 Hans Doornink 1972 Wapenveld 495 Janet Bloemberg-de Lange 1971 Flevo Delta 409 Arjan Nagtegaal 1968 Harderwijk 502 Carla Huisman 1970 dalli runners 411 Peter van Grootheest 1970 Zwolle 509 Marianne de Lint 1974 Ermelo 412 Eddy van Dijk 1963 De Gemzen 510 Mirriam Scholten 1974 Isala '96 414 Federico De Marco 1969 Almere 513 Alice Zielhuis warmlopers 1974 Wezep 417 Paul Termes 1955 De Gemzen 517 Hanneke Nijmeijer 1969 Zwolle 418 Pieter Steendam 1968 Zwolle 518 Yolanda Mors 1971 PEC 1910 419 Theo Hanekamp 1972 De Gemzen 520 Mathilde Eibrink 1970 Hattemerbroek 420 Arie Bruijnes 1963 Doornspijk 522 Nelly Vis 1960 Almere 421 Harold Neijenhuis 1965 Hattem 523 Saskia Zoeten 1968 Flevo Delta 422 Henk Klaassen 1963 Hattem 530 Annet Bultman 1966 De Gemzen 423 Wim Westerink 1958 De Gemzen 532 Dienke de Gruijter 1971 Veessen 424 Janko van Arken 1976 De Gemzen 535 Renate Kroes 1973 Oldebroek 426 Pascal Remmerts 1976 De Gemzen 538 Marrie de Kreek 1965 De Gemzen 427 Anne Docter 1971 Heerde 542 Trea van de Kruisweg 1967 't Harde 430 Erik Bood 1961 Nijkerk Gld 545 José Poelhekke 1961 PEC 1910 431 Henk van Roemburg 1943 Flevo Delta 550 Corry Timmermans 1966 De Gemzen 432 Reint Scholten 1964 De Gemzen 559 Janny Reezigt-Ponsteen 1949 De Gemzen 434 Denis Mandon 1963 Kampen 560 Miranda Strijker 1967 Flevo Delta 435 Marcel Wichers 1972 Hattem 563 Eveline de Valk 1970 Zwolle 436 Joost Smeets 1975 Heerde 566 José Schilderinck 1959 Isala '96 437 Kees Willems 1965 Flevo Delta 567 Ella van der Nat 1960 Apeldoorn 439 Fred Leensrta 1962 Flevo Delta 572 Evelien Ossendrijver 1962 Wezep 440 Victor M. Ortega Banegas 1970 Kampen 575 Floor Goes 1976 De Gemzen 441 Aalt Boers 1975 Kampen 445 Egbert Sluiter 1963 Isala '96 M40, 10 KILOMETER 447 Luis Martin 1969 BB lopers 353 Taco Hoppener 1964 Emst 448 Jan Kaat 1959 De Gemzen 359 Raymond van Weeghel 1977 Wezep 452 Koopman Koopman 1968 PEC 1910 360 Jan Draaijer 1940 De Gemzen 453 Hugo van Dijk 1975 Zwolle 361 Roland Pool 1958 Zwolle 455 Herko Mijnheer 1969 Wilsum 367 Marcel den Besten 1974 Hattem 456 Jeroen Lourens 1972 Hattem
DALLI-RUN, 28 OKTOBER 2017 DEELNEMERSLIJST 23-10-2017 22:23 Pag: 5 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- 458 Hubert Bögemann 1962 De Gemzen VSEN, 15 KILOMETER 460 Wim Duiveman 1973 Kampen 6 Marieke Boeve 1991 Oldebroek 466 Peter Haikens 1969 Swifterbant 20 Renate Bredenoort 1979 Delta Lloyd Running 467 Nico Bakker 1973 Hattem 52 Christien Harm 1979 Heerde 471 Gert Heres 1960 De Gemzen 62 Jessica Bronkhorst 1984 Twello 472 Bert de Lange 1972 PEC 1910 63 Jojanneke Kers 1988 dalli runners 473 Wim Sollie 1962 Wilsum 73 Leonie Eenkhoorn 1986 Isala '96 475 Andries Hanekamp 1961 Heerde 81 Mirjam Dam 1980 PEC 1910 476 Aleid Bosch 1950 De Gemzen 477 Eric van der Meer 1962 Lelystad MSEN, 15 KILOMETER 481 Jan Eelco Jansma 1965 Dronten 7 Sander van de Kolk 1988 Nunspeet 486 Dinant van Kampen 1968 Zwolle 13 Henry Bottenberg 1981 Zalk 487 Wouter Beverdam 1968 Zwolle 24 Chiel Veeke 1991 PEC 1910 489 Jan Pieter Schaak 1976 Urk 25 Maurits Klatte 1986 Zwolle 497 Gerard Nijmeijer 1966 Zwolle 35 Wilbert van de Vrugt 1979 Amstelveen 498 Herman Dorgelo 1964 Hattem 36 Hein van der Heide 1978 Epe 500 Dick Slimmen 1952 Friesland 37 Richard Hofmeijer 1979 Heerde 501 Gerard Krist 1969 dalli runners 38 Andre de Zwaan 1985 Loopgroep PK 505 Stef Riemens 1963 BB lopers 46 Erwin Schoneville 1989 Cialfo 507 Ron Slenders 1961 Flevo Delta 54 Aalt Wensink 1978 De Gemzen 511 John Rance 1949 Gorssel 55 Jacob Snoek 1981 Urk 512 Bas Zielhuis warmlopers 1969 Wezep 76 Mark Leenders 1989 Arnhem 514 Hans van Hernen 1958 Zwolle 515 Bert Vlijm 1959 De Gemzen V40, 15 KILOMETER 516 Gerrit-Jan Kruitbosch 1971 Zwolle 17 Iepie Roorda 1958 Zwolle 519 Hans Eibrink 1969 Hattemerbroek 19 Ingrid Liefers 1968 Zwolle 521 Marcel Brands 1974 Heerde 22 Diana Raap 1970 Spirit Lelystad 524 Rene van Vliet 1955 Veluwe 30 Ankie Kooij 1969 Swifterbant 525 Wim Rademaker 1947 Dronten 31 Simone Rietvelt 1963 Veluwe 527 Sander van Osch 1966 Heerde 33 Marianne Slimmen 1976 Vollenhove 529 Wolter-Jan Strijker 1965 Flevo Delta 41 Bionda de Vries 1976 Den Helder 533 Ronald Keizer 1969 PEC 1910 45 Helene Geers 1956 Veluwe 536 Gerard Kroes 1970 BB lopers 57 Carina Evertse 1965 Veluwe 537 Henk Jager 1968 Hattem 61 Manda Alosery-Tijssen 1962 Veluwe 539 Ton Plender 1959 Wijhe 64 Marjorie van den Brink 1974 De Gemzen 540 Jan Snijder 1961 Nieuwleusen 65 Ingrid't Hart 1960 Spirit Lelystad 541 Henri van der Veen 1963 Zwolle 66 Henny Puttenstein 1957 De Gemzen 546 John Snakenburg 1965 Zwolle 70 Cathrien Hesselink 1956 Cialfo 548 Marcel van Waas 1965 PEC 1910 71 Jacqueline van Hoesel 1959 PEC 1910 552 Klaas Speets 1948 Zwolle 79 Karin Peterse 1968 PEC 1910 553 Berend Wagena 1951 Cialfo 80 Herma Stappenbeld 1965 PEC 1910 554 Freek van de Graaf 1970 De Gemzen 555 Harry van de Kruisweg 1967 Hattemerbroek M40, 15 KILOMETER 556 Jan de Graaf 1964 Veluwe 5 Robert Reitsema 1965 Isala '96 557 Ben Bouwhuis 1952 Marknesse 8 Gerard van huis 1947 Zwolle 558 Bennie Thunker 1970 Isala '96 9 Wim Muller 1962 Hattem 565 Wout Brinkman 1971 Meppel 10 Herman Bruins 1965 Isala '96 568 Roel Kipp 1948 Apeldoorn 11 Pieter Meijberg 1965 Isala '96 569 Marcel Commandeur 1961 Epe 12 Clemens Pot 1969 Isala '96 574 Hein Ossendrijver 1961 Wezep 14 Bart Westendorp 1977 Zeist
DALLI-RUN, 28 OKTOBER 2017 DEELNEMERSLIJST 23-10-2017 22:23 Pag: 6 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- 15 Christiaan van Putten 1971 Cialfo 16 Ben Diks 1965 Eerbeek 18 Martin Vosjan 1971 Zwolle 21 Jan Bakker (Warmlopers) 1951 Zwolle 23 Ronald Samsom 1969 Hattem 26 Randall Locht 1975 PEC 1910 27 Nico Keizer 1961 Swifterbant 28 Wim Kok 1967 Swifterbant 29 Karel Kooij 1966 Swifterbant 32 Gerard Molenaar 1958 Marknesse 34 Johann Diermeier 1969 Swifterbant 39 Pieter Galema 1956 Hattem 40 Mike van den Berg 1972 Den Helder 42 Nemi van der Reest 1956 Veluwe 43 Jan Dijkstra 1955 Apeldoorn 44 Eildert H. Delger 1943 De Gemzen 47 Bas Mekking 1977 De Gemzen 48 Frits Lautenbag 1948 De Gemzen 49 Bert van Slooten 1973 Urk 50 Harm Prins 1963 Isala '96 51 Roel Gerritsen 1964 Lieshout 53 Johan Zandbergen 1962 Flevo Delta 56 Willem Albers 1962 Isala '96 58 Jurrien Krol 1962 Assendelft 59 Dirk Willem Hiemstra 1968 De Sprinter 60 Hans Alosery 1956 Veluwe 67 Ernst Alewijnse 1946 Apeldoorn 68 Maarten van Mierlo 1959 Arnhem 69 Marcel Wagtelenberg 1965 De Gemzen 72 Thijs van 't Hul 1973 't Harde 74 Robert van der Meulen 1969 Isala '96 75 Bert Duursma 1964 Veluwe 77 Berend Brijder 1952 Isala '96 78 Barend ten Have 1941 Isala '96 82 Ronald Karel 1967 Wilsum AFGEM, AFGEMELD Z22 Wim Krooshof 1951 De Gemzen Z353 Jorien Kroeze 1969 Zwolle Z354 Monique van Velde 1980 Hattem Z397 Cees Buijs 1952 De Gemzen Z471 Edwin Kortman 1990 Sint-Annaland Z906 Linda Spin 1981 Heerde Z949 Annelieke van der Waal 1973 Heerde Z971 Imelda Bosch 1963 Dalfsen Z972 Sharon Bosch 1993 Dalfsen Aantal deelnemers: 514