ATLANTISDATA ZWOLSE BOS LOOP, 20 JANUARI 2018
                              DEELNEMERSLIJST
18-01-2018 22:10                                                     Pag: 1

StNr  Naam                      GbJr Vereniging/Woonplts       StNr  Naam                      GbJr Vereniging/Woonplts 
----- ------------------------- ---- --------------------      ----- ------------------------- ---- --------------------
      J-8, 400 M BAANLOOP                                        807 Marcel Plakmeijer         1979 De Gemzen           
  901 Nils den Besten           2010 Hattem                      814 Caspar van der Lecq       1984 Phoenix             
  902 Joshua Gooijer            2010 PEC 1910                    820 Gerrit Peters             1978 Vaassen             
  903 Gerrit Wensink            2009 De Gemzen                   823 Reinier Simens            1983 De Gemzen           
  904 Liam Hanekamp             2010 Epe                         824 Jarno Dekker              1987 PEC 1910            
  905 Mick Hanekamp             2009 Epe                         826 William Remmers           1981 Epe                 
  906 Niels Grolleman           2010 De Gemzen                   830 Robin Hoekstra            1988 Heerde              
                                                                 831 Erik Verstraelen          1978 Biddinghuizen       
      M-8, 400 M BAANLOOP                                        836 Mark Smit                 1997 Groningen           
  926 Jasmijn van Nieuwenhoven  2011 De Gemzen                                                                          
  927 Olivia Nieuwenhuis        2012 Zwolle                          M40, 5 KM                                          
  928 Arinya Van 't Ende        2011 Isala '96                   760 Cor van den Berg          1948 Hattem              
  929 Arwen de Noord            2009 Zwolle                      763 Hans van der Vegt         1958 Zwolle              
  930 Elin de Noord             2010 Zwolle                      764 Herman Zielhuis           1962 Zwolle              
  931 Saline Waninge            2011 De Sprinter                 766 Mischa Wieten             1977 Kampen              
  932 Janou Wolf                2010 Isala '96                   767 Erik Rijnders             1975 Vroomshoop          
  933 Isa Burgmeijer            2010 De Gemzen                   770 Erwin Bredewolt           1970 De Gemzen           
  934 Magali Kanis              2009 Hattem                      771 Gerard Kroes              1970 BB lopers           
  935 Renske van Beek           2009 De Gemzen                   778 Robert Reitsema           1965 Isala '96           
  936 Bobbie de Wilde           2013 Zwolle                      781 Gert-Wim Fuite            1972 De Gemzen           
                                                                 783 Rob van de Graaf          1962 HAC '63             
      J-12, 1 KM BAANLOOP J                                      784 Bas Pluim                 1977 Apeldoorn           
  951 Hendrik Olthuis           2006 De Gemzen                   785 Stef Riemens              1963 BB lopers           
  952 Storm Mekking             2006 De Gemzen                   787 Paul Herwig               1948 Assen               
  953 Patrick Duiveman          2008 Isala '96                   789 Dick Nijmeijer            1966 PEC 1910            
  954 Tom Fritsch               2008 Hattem                      792 Jan Bosman                1966 Heerde              
                                                                 797 Jaap Stijlaart            1957 Triathlon           
      M-12, 1 KM BAANLOOP M                                      799 Peter Jong                1967 Epe                 
  976 Noëmi Blankvoort          2008 De Gemzen                   801 Henk Wim Potappel         1960 Epe                 
  977 Carice van Arken          2008 De Gemzen                   805 Jeroen Holtkamp           1977 Zwolle              
  978 Elodie van Arken          2006 De Gemzen                   806 Cees Vork                 1952 Heerde              
  979 Trynke Lourens            2007 De Gemzen                   813 Pino Bruna                1973 Hanzesport          
  980 Naömi Gooijer             2006 PEC 1910                    816 Willem Veldkamp           1962 Epe                 
  981 Jaïra Gooijer             2007 PEC 1910                    819 Jan-Hilbert v/d Wetering  1974 Heerde              
  982 Brenda Wensink            2008 De Gemzen                   828 Gerard Nijmeijer          1966 Zwolle              
  983 Renée Blok                2008 De Gemzen                   833 Andre vd Steenhoven       1972 Heerde              
  984 Merel van der Haar        2006 De Gemzen                   834 Jan Wiessenberg           1946 De Gemzen           
                                                                 837 Jan Steenbergen           1966 De Gemzen           
      MSEN, 5 KM                                                 838 Tjibbe de Vries           1954 BB lopers           
  751 Arnout Slijkhuis          1982 Assen                       839 Robert Landman            1971 Hanzesport          
  757 Ronald Zwarts             1982 Zwolle                                                                             
  758 Kibrom Hadgu              2001 Zwolle                          VSEN, 5 KM                                         
  759 Remco Akse                1993 BB lopers                   752 Harma Makken-Slijkhuis    1986 Assen               
  773 Marcel De Bats            1986 Cialfo                      753 Henrieke Kok              1985 Gaanderen           
  776 Gerco van den Brink       1992 De Gemzen                   754 Roos Loman                1992 Meppel              
  786 Maxwell Bayer             2004 Zuidwal                     755 Monique Oosterkamp        1982 Zeewolde            
  793 Karsten van Ommen         2002 Isala '96                   761 Anne Spijkerman           1992 Meppel              
  794 Stef Mensink              2000 Heerde                      762 Nina Spijkerman           1989 Meppel              
  798 Glenn Fokke               1989 Oldebroek                   765 Floortje Plas             1986 Zwolle              
  804 Patrick Hanekamp          1981 Epe                         774 Nienke Timmerman          1990 Zwolle              

ATLANTISDATA ZWOLSE BOS LOOP, 20 JANUARI 2018 DEELNEMERSLIJST 18-01-2018 22:10 Pag: 2 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- 775 Elma Havenaar 1987 Utrecht 323 Gerrit Van Heerde 1985 Dalfsen 777 Femke Reitsema 2001 Isala '96 327 Ewoud Eshuis 1979 Hasselt 790 Bianca van Dijk 1992 Isala '96 330 Henk Bloemert 1984 Rouveen 791 Liset van der Hulst 1999 Vitalis 336 Sebastian van Hove 1995 Isala '96 796 Natalja Duiveman 2003 Isala '96 337 Henk Slager 1991 BB lopers 808 Ilse Krist 1999 Zwolle 340 Kersten Nobel 1986 Leeuwarden 810 Nienke Leijen 1993 Heerde 353 Taco Schaaf 1987 Phoenix 817 Marloes Witteveen 1986 Zwolle 356 Paul van Eijk 1997 Ede Gld 821 Ilse van Arken 1978 De Gemzen 366 Sjoerd van Westerop 1979 Zwolle 822 Linda Simens 1986 Heerde 368 Patrick Koekoek 1989 't Harde 825 Linda Ooms 1983 Hanzesport 369 Sjoerd Rosema 1984 BB lopers 827 Ilona Stille 1986 HAC '63 372 Colin Lankwarden 1978 Hattem 835 Lisa van Dijk 1995 Hattem 373 Rienk Davelaar 1987 Voorthuizen 840 Lian van Doorn 1993 Zwolle 378 Casper Kwakkel 1980 Triathlon 391 Hans Peters 1980 Vaassen V40, 5 KM 392 Ad de Jong 1989 's-Gravenhage 756 Renske Baars 1969 Heerde 394 Dennis Brandenburg 1980 Steenwijk 768 Patricia Seinen 1970 Zwolle 395 Jan Pullen 1986 BB lopers 769 Anna de Graaf 1964 Epe 410 Gert-Jan Oosterveen 1984 Utrecht 772 Renate Kroes 1973 De Gemzen 779 Arjanne van Heijningen 1967 SV Veendam M40, 10 KM 780 Anita Tichler 1972 De Gemzen 255 Sjaak Scholtens 1966 Swifterbant 782 Jacquelien Eghuizen 1970 Wezep 257 Paul Fehling 1969 Rotterdam 788 Lynette van Rooijen 1969 Zalk 258 Ronald Pieterman 1975 Zwolle 795 Hester Woutersen 1965 De Gemzen 259 Gerhard van Dijkhuizen 1970 Zwolle 800 Hessielle van Dam 1971 Zalk 260 Frank Hammega 1962 Zwolle 802 Jolanda Schoonhoven 1972 Zalk 262 Mike Kleinlugtebeld 1970 PEC 1910 809 Wilma Sie 1969 De Gemzen 264 Gerry Follings 1959 Zwolle 811 Marianne Reuvecamp 1970 PEC 1910 279 Bas Brussaard 1961 Dronten 812 Nicole de Groot 1970 Hattem 281 Cees Buijs 1952 De Gemzen 815 Josca Fiechter 1963 Hattem 283 Theo Hanekamp 1972 De Gemzen 818 Enny Vros 1961 Hattem 286 Bert Peters 1974 Zwolle 829 Ans Nijhoff 1953 Elburg 291 Simon van Geest 1977 PEC 1910 832 Natalie Verlinden 1976 Biddinghuizen 292 Daniël Lansink 1973 Atlantisdata 294 Ruben Schaap 1976 Isala '96 MSEN, 10 KM 296 Alwin Richter 1969 Spirit Lelystad 251 Leon Kobes 1980 Ommen 299 Marco van Eijk 1972 BB lopers 253 Nick Tory 1988 Zwolle 300 Hans Siefers 1957 Kampen 261 Patrick Hemmelder 1983 Emmen 306 Paul Swart 1965 Velp Gld 263 Wouter van Putten 1986 Nijmegen 307 Giorgo Thymgio 1963 Hattem 266 Fedde Matthijssen 1986 Arnhem 309 Paul Termes 1955 De Gemzen 268 Vincent van Lienden 1987 Utrecht 310 Jeroen Lourens 1972 Hattem 271 Wout Loman 1988 Almen 311 Randall Locht 1975 PEC 1910 272 Marijn Kuiper 1989 Meppel 312 Marcel den Besten 1974 Hattem 293 Ewout de Vos 1985 De Gemzen 313 Albert Jansen 1974 Borne 295 Thijs Oosterlaar 1980 Zwolle 317 Flip Nijhoff 1952 De Gemzen 297 Wiebe Buter 1979 Rouveen 318 Bob Leuvelink 1973 LAAC Twente 298 Raymond Flierjans 1978 Zwolle 320 Mark Waanders 1972 Hattem 305 David Meijer Warmlopers 1980 Zwolle 322 Izak Hiemstra 1969 BB lopers 308 Edo Brouwer 1980 Hattem 325 Jeroen Visser 1976 Geraardsbergen (BEL)
ATLANTISDATA ZWOLSE BOS LOOP, 20 JANUARI 2018 DEELNEMERSLIJST 18-01-2018 22:10 Pag: 3 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- 326 Herman Dorgelo 1964 Hattem 321 Renate Klein Haneveld 1987 Twello 329 Wouter Drogt 1976 Zwolle 328 Eline Nijmeijer 1998 Zwolle 332 Ben Bouwhuis 1952 Marknesse 333 Edine Jansen 1990 Jubbega 334 Willem de Weerdt 1955 Cialfo 346 Sanne Hesselink 1986 PEC 1910 335 Gert Brussee 1964 Nunspeet 349 Aafke Aalbers 1982 Zwolle 338 Roelof Pepping 1947 avVN 360 Paula Visscher 1982 Groningen 339 Bert Kuiper 1957 Meppel 363 Leonie Eenkhoorn 1986 Isala '96 341 Frans van Delft 1961 Zwolle 365 Hester van Oene 1984 Hattemerbroek 343 Gerrit van der Veen 1965 BB lopers 371 Liza Karman 1984 Isala '96 344 Henny Berends 1965 Spurt '88 374 Sharone Davelaar 1991 Voorthuizen 345 Bertus van Kommer 1951 avVN 376 Linda Polinder 1980 De Gemzen 347 Wim Duiveman 1973 Kampen 381 Ruth Roman 1988 Urk 350 Gerrit-Jan Kruitbosch 1971 Zwolle 383 Frieda van de Geest 1981 Bunschoten-Spakenbur 352 John de Heij 1962 De Gemzen 385 Hermine van 't Hul 1978 De Gemzen 354 Wim Hoogers 1951 Hattem 390 Marlies Smith 1982 Isala '96 357 Berend Schotsman 1975 Zwolle 393 Margreet Pel 1989 's-Gravenhage 361 Mans Veldsink 1957 Dedemsvaart 397 Anneke Pullen 1979 Zwolle 370 Marcel Brands 1974 Heerde 401 Kristel bruinewoud 1994 Wezep 375 Olaf Prins 1968 Hasselt 408 Bertine Hakvoort 1993 Urk 379 Eddy van Dijk 1963 De Gemzen 382 Johan van Slooten 1961 Urk V40, 10 KM 387 Dennis Verhiest 1969 Schiedam 254 Annita Lehr-Veneberg 1972 Zwolle 388 Freek van de Graaf 1970 De Gemzen 265 Anita Schuurhuis 1964 Zwolle 389 Aalt van het Goor 1961 De Gemzen 267 Dieneke Colenbrander 1951 Zwolle 396 Bennie Akkerman 1969 Rouveen 269 Nettie Beldman 1964 PEC 1910 398 Edwin van de laar 1975 Balkbrug 273 Sylvia Vulkers 1962 Zwolle 399 Joost van den Brink 1974 De Gemzen 275 Elisabeth Dam 1972 Kampen 400 Arnoud Lammers 1963 PEC 1910 277 Irene Dekker-Eijgendaal 1972 De Gemzen 402 Antonius poelman 1957 PEC 1910 282 Margreet de Geus 1970 IJsselmuiden 403 Arjen De wilde 1971 Zwolle 287 Geke Vriezenga 1966 IJsselmuiden 404 Hans de Regt 1959 Zwolle 301 Auk Siefers 1958 Kampen 406 Jan Grashuis 1969 Veluwe 302 Mariska Van der Molen 1977 Kampen 407 Rudi Hoffman 1955 avVN 314 Sigrid van der Veer 1972 Kampen 409 Erwin Kreule 1976 Nieuwleusen 315 Babette Jongman 1970 Urk 319 Emmy Brink 1972 IJsselmuiden VSEN, 10 KM 324 Linda Dekker 1970 IJsselmuiden 252 Annemiek Laarman 1979 Nijverdal 331 Henriët Pronk 1975 Wezep 256 Marije Neuteboom 1978 Zwolle 342 Amyke Veurink 1967 Zwolle 270 Anne-Marian Niphuis 1989 Zwolle 348 Joriska Schrijer 1974 Kampen 274 Kirsten Snoek 1979 Nagele 351 Marianne Wildeman 1971 PEC 1910 276 Esther Verkade 1995 Groningen 355 Trinette van Selling 1969 Enkhuizen 278 Henriëtte Meun 1988 Urk 358 Brenda de Graaf 1966 PEC 1910 280 Marjolein Brussaard 1980 Dronten 359 Margreet Moesman 1959 PEC 1910 284 Marjolijn Enter Warmloper 1978 Zwolle 362 Andrea van der Meer 1972 AV '34 285 Cedy Peters 1978 Zwolle 364 Aaltje Post 1971 De Gemzen 289 Willeke van Soest 1980 Heerde 367 Jantina van den Bosch 1968 De Gemzen 290 Wendy Kroeze 1984 Heerde 377 Saskia Schutte 1972 Cialfo 303 Ineke van Heerde 1990 Wezep 380 Carolien Meuleman 1975 Isala '96 304 Hellen Simens 1986 De Gemzen 384 Henny Puttenstein 1957 De Gemzen 316 Jamie Jongman 1996 Urk 386 Esther Van der Lee 1974 Schiedam
ATLANTISDATA ZWOLSE BOS LOOP, 20 JANUARI 2018 DEELNEMERSLIJST 18-01-2018 22:10 Pag: 4 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- 405 Bettie van Bruggen 1960 PEC 1910 181 Patrick Wessels 1978 De Gemzen 185 Albert Jan van Olst 1989 Nunspeet MSEN, 21.1 KM 200 Simon Boddeüs 1984 Amsterdam 7 Jos Verdaasdonk 1984 Salland 11 Stef Huttinga 1996 Enschede M40, 21.1 KM 15 Roeland te Velde 1984 Zwolle 22 Fred Dijkstra 1970 Hengelo Ov 17 Matthijs Neutel 1984 Hoogeveen 27 Bart Bijnens 1974 Spirit Lelystad 19 Bram van Eijk 1998 Enschede 28 Floris Van Weringh 1977 Zwolle 20 Rik Maaskant 1990 Utrecht 29 Marc Koller 1975 Apeldoorn 21 Jos Scholten 1989 Hasselt 30 Reijer Koster 1968 Coevorden 23 Guido Hendriksen 1995 Rotterdam 31 Casper Groenen 1968 Almere 24 Gijs Remmers 1989 Wapenveld 32 Jeroen van Beek (warmlope 1972 Zwolle 25 Marc Blommers 1979 Cialfo 33 Reint Scholten 1964 De Gemzen 26 Mark Veldkamp (Warmlopers 1987 Wezep 35 Ronald Keizer 1969 PEC 1910 34 Jarno Takens 1982 Zwolle 36 Arjel de Vries 1968 Hanzesport 38 Jurre Dollekamp 1990 Harderwijk 37 Sipko Knol 1975 Hardenberg 43 André van de Wetering 1985 De Gemzen 41 Jan van Stigt 1972 Altena Road Runners 45 Martin Mekelenkamp 1991 Epe 47 Freddy Mulder 1973 Zwolle 50 Daniél van der Merwe 1995 Eindhoven 48 Harm van Orden 1965 Vorden 51 John Brinkman 1984 Nieuwleusen 49 Bulent Cobanoglu 1967 PEC 1910 57 Ewout Atsma 1980 Drachten 53 Arjen ter Heide 1972 Argo 58 Marcel Hoogeveen 1993 Zwolle 54 Wout Brinkman 1971 Meppel 68 Imre van der Geer 1986 Zwolle 56 Ramon de Jong 1973 Dronten 69 Martijn van Riele 1978 Zwolle 59 Edwin van Kolthoorn 1975 De Gemzen 70 Bert Westerbeek 1979 Dordrecht 60 Peter van Engen 1975 Zwolle 72 Tom Schipper 1982 Groningen 62 Bas Mekking 1977 De Gemzen 73 Michiel Borst 1979 Apeldoorn 63 Bas van Luijk 1972 Zwolle 75 Erwin Veldkamp Warmlopers 1979 Hattemerbroek 64 Raimond Peters 1970 Terborg 78 Henk van Dorp (warmlopers 1990 Zwolle 67 Janko van Arken 1976 De Gemzen 81 Maarten Nieuwenhuis 1979 BB lopers 71 Harrie Hatzmann 1971 De Gemzen 82 Guus Beking 1982 Hanzesport 77 Edward Knol 1966 Zwolle 87 Andre de Zwaan 1985 Running2000 80 Wim Krooshof 1951 De Gemzen 89 Joost Wolbink 1984 Zwolle 83 Jeroen Brummelman 1976 Hengelo Gld 95 René van der Beek 1985 Spurt '88 84 Michel Blaauwgeers 1972 BB lopers 96 Aalt Wensink 1978 De Gemzen 85 Suhat Bulutlar 1974 Hattem 99 Herman Zwerver 1981 De Gemzen 86 Klaas Arkema 1965 Hasselt 102 Dirk Stijf 1980 De Gemzen 88 Edwin Schrik 1969 Zwolle 114 Jordie ter Steege 1986 Zwolle 92 Frank Uijl 1963 KAV Holland 116 Paul van Snick 1980 Groningen 93 Ronald Hamer 1976 Wapenveld 120 Alex Wesselink 1990 Utrecht 94 Alewijn Verboon 1960 Utrecht 121 Jeffrey ter Steege 1981 PEC 1910 97 Remco Groot Beumer 1977 Raalte 129 Bart Jeurnink 1982 Zwolle 100 Frankwin Mussche 1970 BB lopers 143 Lambert Russcher 1987 Staphorst 101 Nico Lijkendijk 1968 De Gemzen 148 Muriel Brink 1979 Rheden 103 Roel Fidder 1969 De Gemzen 161 Robert-Jan Wiegant 1984 Harderwijk 105 Herman Bruins 1965 Isala '96 163 Gerrit van Oene 1978 Isala '96 110 Hubert Bögemann 1962 De Gemzen 165 Tjeerd Lemstra 1984 PEC 1910 111 Henk ter Steege 1956 Balkbrug 169 Dennis Idzenga 1992 Zwolle 112 Erik Bezema 1965 Spirit Lelystad 173 Gerbrand Spierenburg 1999 Vitalis 113 Herman Stijf 1972 De Gemzen 178 Rick Schrijver 1986 Zwolle 115 Jeroen ten Klooster 1974 BB lopers
ATLANTISDATA ZWOLSE BOS LOOP, 20 JANUARI 2018 DEELNEMERSLIJST 18-01-2018 22:10 Pag: 5 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- 117 Ronald Keizer 1969 PEC 1910 199 Tonny Holleboom 1953 Broekland Ov 119 Leonard Ruyter 1969 Elburg 202 Lamko Hulzebos 1967 HAC '63 123 Bert Kleiboer 1965 PEC 1910 203 Thomas Fritsch 1970 Hattem 125 Harro Veerman 1971 Hasselt 204 Martin Borreman 1973 Heerde 126 Adrian Pratt 1965 Wassenaar 127 Ronald Derksen 1971 Veluwe VSEN, 21.1 KM 130 Marcel Wichers 1972 Hattem 5 Chantal van Velde 1982 De Gemzen 132 Wouter Raben 1974 AVA '70 6 Femke de Gooijer 1994 Enschede 133 René Brinkman 1969 De Gemzen 8 Nienke Hendriksen 1995 Utrecht 134 Willem Landman 1937 Spirit Lelystad 12 Ilse vt Ende 1980 Bunschoten-Spakenbur 136 Bert Vlijm 1959 De Gemzen 13 Hanneke Schaap 1979 Bunschoten-Spakenbur 137 Klaas Draaijer 1974 De Gemzen 14 Robin Kosters 1996 Neede 140 Fred Backhaus 1953 Meppel 39 Arenda Schimmel 1983 Zwolle 141 Jan Strik 1957 De Gemzen 42 Gerja Kouffeld 1981 De Gemzen 142 Martijn Croon 1976 Coevorden 44 Aukje Guiljam 1982 Nijkerkerveen 144 Jan Erik Kroeze 1973 's Heerenbroek 46 Rianne Bakker 1978 Zwolle 146 Robert te Raa 1962 Zwolle 55 Angelique van Ommen 1981 De Gemzen 147 Johan Westerink 1968 Isala '96 74 Christien Harm 1979 Heerde 149 Joep van Huijstee 1958 Cialfo 76 Jolien Bom 1992 Westerhaar-Vriezenv 150 Harm Prins 1963 Isala '96 106 Danielle Rorije 1981 De Gemzen 152 Bram Leferink 1972 Zwolle 108 Iris Bakker-Strieker 1979 De Gemzen 153 Marcel Folgerts 1969 Amersfoort 122 Wilma van der Geer 1985 Zwolle 154 Gerhard van Vilsteren 1969 Isala '96 124 Marieke van den Brink 1981 Barneveld 156 Martin van der Spek 1964 Zwolle 128 Annemarie Rustenburg 1990 Nagele 157 Klaas Ophoff 1969 Zwolle 138 Lisanne Bom 1994 Vriezenveen 159 Wim van Rijswijk 1957 AV '34 139 Jojanneke Ilbrink-Kers 1988 De Gemzen 162 Michel Flens 1964 Hattem 155 Hellen Berger de Vries 1979 BB lopers 164 Ben Westerkamp-Warmloper 1968 Zwolle 160 Monique Fibbe 1981 De Gemzen 166 Jaap van Dieren 1971 Isala '96 170 Egbert Hooijkaas 1965 Altena Road Runners V40, 21.1 KM 171 Bennie Thunker 1970 Isala '96 9 Didi van der Velde 1968 De Gemzen 175 Maurits Smakman 1971 Nederlandse Triathlo 10 Mariska van der Vaart 1975 Epe 176 Johan van der Kolk 1971 Isala '96 16 Vera Koster 1970 Coevorden 177 Nico van Houten 1974 Zwolle 18 Jeanette Langius 1969 Coevorden 179 Robert van der Meulen 1969 Isala '96 40 Maureen Houtman 1977 De Gemzen 180 Wilfred Roebersen 1969 De Gemzen 52 Yvonne Kremer 1969 De Gemzen 182 Henk Hokse 1976 Staphorst 61 Annet Buitenhuis 1967 De Gemzen 183 Cor Vegterlo 1965 NOP 65 Hetty Wierenga-Groen 1972 De Gemzen 184 Berry van Zwolgen 1968 Heesselt 66 Erna van Es-Keen 1976 De Gemzen 187 Marcel van 't Hul 1977 Elburg 79 Jeannet Kommer 1974 De Gemzen 188 Andre Gijsendorffer 1974 BB lopers 90 Mirjam Braakensiek 1972 De Gemzen 189 Roelof Rekker 1961 BB lopers 91 Ana Oliveira dos Santos U 1966 KAV Holland 190 Paul Kortekaas 1961 Hoogmade 98 Marjanne Brokkelkamp ter 1971 Elburg 191 Jans Meijer 1969 Heino 104 Marjon Fidder 1971 De Gemzen 193 Martijn Schakelaar 1974 BB lopers 107 Ylona Wolf 1977 Cialfo 194 Feike Koops 1971 De Gemzen 109 Floor Goes 1976 De Gemzen 195 Frits Poppema 1946 Epe 118 Minneke Kuin 1977 Landsmeer 196 Jan Kaat 1959 De Gemzen 131 Annet Bultman 1966 De Gemzen 197 Cees de Vries 1951 Triathlon 135 Bertie Hendriks 1977 De Gemzen 198 Jan Mulder 1960 Heerde 145 Nel Schoehuijs 1972 Vaassen
ATLANTISDATA ZWOLSE BOS LOOP, 20 JANUARI 2018 DEELNEMERSLIJST 18-01-2018 22:10 Pag: 6 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- 151 Nanette Dijkman 1975 De Gemzen 158 Sandra Makkinga 1975 PEC 1910 167 Jacquelien van Bloois 1964 NOP 168 Liesbeth van der Nat 1965 Gouda 172 Ariena Hoogeveen 1969 Zwolle 174 Jetske van der Vegt 1968 Isala '96 186 Ingrid van de Leur 1968 Hattemerbroek 192 Marion Hofenk 1969 Cialfo 201 Wil-Inge Hulzebos 1971 HAC '63 AFGEM, AFGEMELD Z18 Sybren Wubs 1995 Enschede Z43 Marieke Boeve 1991 Nunspeet Z44 Sander van de Kolk 1988 Nunspeet Z264 Stijntje Sabine Koster 1981 Zwolle Z753 Marc Elders 1987 Utrecht Aantal deelnemers: 483