ATLANTIS DATA ZWOLSE BOS LOOP, 21 JANUARI 2017
                              DEELNEMERSLIJST
20-01-2017 11:54                                                     Pag: 1

StNr  Naam                      GbJr Vereniging/Woonplts       StNr  Naam                      GbJr Vereniging/Woonplts 
----- ------------------------- ---- --------------------      ----- ------------------------- ---- --------------------
      J-8, 400M BAANLOOP J                                       723 Nico Bakker               1973 Hattem              
  855 Nathan van der Weerd      2008 PEC 1910                    725 Jurrian Bijsterbosch      1973 Heerde              
  856 Willem Bijsterbosch       2009 Heerde                      726 Jan Krijgsman             1962 Epe                 
  857 Seb Winters               2008 PEC 1910                    729 Willem de Weerdt          1955 Cialfo              
  858 Gerrit Wensink            2009 't Loo Oldebroek            745 Kees van Asselt           1986 Apeldoorn           
  859 Hidde de Kroon            2008 PEC 1910                    746 Yoren de Graaf            2003 Salland             
  860 Hendrik Veerman           2008 Heerde                      747 Rutger van Dijk           1998 Hattem              
                                                                 750 Marcel van den Bosch      1972 Wezep               
      M-8, 400M BAANLOOP M                                       752 Gerard Kroes              1970 BB lopers           
  881 Carice van Arken          2008 De Gemzen                   753 Karlo Hoeve               1990 Staphorst           
  882 Rebecca Bakker            2010 De Gemzen                   756 Cees van den Engel        1952 PEC 1910            
  883 Juia Kaal                 2011 Zwolle                      761 Giorgo Thymgio            1963 Hattem              
  884 Noëmi Blankvoort          2008 De Gemzen                   763 Roel van den Dool         1986 Kampen              
  885 Roos Hollander            2008 De Gemzen                   768 Kasper Bisschop           1987 HAC '63             
  886 Brenda Wensink            2008 't Loo Oldebroek            769 Gerwin Vis                1979 Wezep               
  887 Arwen de Noord            2009 Zwolle                      770 Theo Hanekamp             1972 De Gemzen           
  888 Elin de Noord             2010 Zwolle                      772 Rinze Berghuis            1997 Vaassen             
  889 Kathlyn de Ruiter         2010 Arnhem                      773 Willem Berghuis           1983 Veluwe              
  890 Rachel de Ruiter          2010 Arnhem                      775 Henk Kruidhof             1961 Rouveen             
  891 Mente Kommer              2008 De Gemzen                   777 Klaas Arkema              1965 Hasselt             
                                                                 779 Wolter Beens              1982 Zwolle              
      J-12, 1 KM BAANLOOP J                                      782 Joost van den Brink       1974 Heerde              
  918 Hendrik Olthuis           2006 De Gemzen                   783 Stefan Brouwer            1983 Deventer            
  919 Simon Bijsterbosch        2007 Heerde                      785 Reinier Simens            1983 Heerde              
  920 Niels Berger              2006 Zwolle                      786 Richard de Ruiter         1978 Arnhem              
                                                                 787 Gert Brussee              1964 Nunspeet            
      M-12, 1 KM BAANLOOP M                                      790 Jan van Ommen             1969 Cialfo              
  978 Elodie van Arken          2006 De Gemzen                   793 Peter van Koulil          1954 PEC 1910            
  979 Merel van der Haar        2007 De Gemzen                                                                          
  980 Eline Berger              2008 Zwolle                          VROUW, 5 KM                                        
  981 Ella van den Bosch        2004 De Gemzen                   701 Emmy Brink                1972 IJsselmuiden        
  982 Renee Blok                2008 De Gemzen                   702 Inge Bouter               1983 Zwolle              
  983 Merel Beekman             2006 De Gemzen                   704 Evelien Ossendrijver      1962 Wezep               
  984 Esmee Vis                 2005 De Gemzen                   705 Manon Eenkhoorn           1976 Zwolle              
  985 Renske Hanekamp           2006 De Gemzen                   709 Lisa Van Dijk             1995 Hattem              
                                                                 710 Hellen Simens             1986 De Gemzen           
      MAN, 5 KM                                                  711 Meike Palmen              1991 Zwolle              
  700 Cor van den Berg          1948 Hattem                      718 Miranda van der Haar      1971 Veessen             
  703 Hein Ossendrijver         1961 Wezep                       719 Anna de Graaf             1964 Epe                 
  706 Emiel Bijkerk             1976 PEC 1910                    722 Anita Schuurhuis          1964 Zwolle              
  707 Hilbrand Teeninga         1956 Hoogeveen                   724 Angelique van den Burg    1976 Kampen              
  708 Henk Slager               1991 BB lopers                   727 Heidy Lassche-Wessels     1974 Wezep               
  712 Jurriën Voor in 't Holt   1992 Phanos                      728 Caroline van Oostenbrugge 1973 Holten              
  713 Mark Waanders             1972 Hattem                      730 Jolanda Fraterman         1968 Hattem              
  714 Heinze van Enk            1986 Hattem                      731 Monique van den Brink     1965 Apeldoorn           
  715 Gijs van de Wetering      2002 De Gemzen                   732 Renata Veltman            1976 De Gemzen           
  716 Martin Mekelenkamp        1991 Epe                         733 Bertine Engelsman         1969 Running2000         
  717 Mindert van der Heide     1974 Zwolle                      734 Iris Bons                 2003 Heerde              
  720 Eelco Lindhout            1985 Dronten                     735 Miriam Borreman           2003 Heerde              
  721 Frank van Bruggen         1997 BB lopers                   736 Lana van de Brink         2003 Heerde              

ATLANTIS DATA ZWOLSE BOS LOOP, 21 JANUARI 2017 DEELNEMERSLIJST 20-01-2017 11:54 Pag: 2 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- 737 Nina Grolleman 2004 Heerde 518 Andy Perloy 1986 Brummen 738 Naomi Holtman 2003 Heerde 520 Maarten Hameetman 1978 Emmeloord 739 Nikita Khabuliani 2004 Heerde 533 Samuel Hofman 1999 BB lopers 740 Sarah Koops 2003 Heerde 536 Jeffrey ter Steege 1981 PEC 1910 741 Marit Pool 2003 Heerde 539 Sander Kloosterziel 1998 PEC 1910 742 Maud Visser 2003 Heerde 543 Jan Schra 1988 BB lopers 743 Tessa van Werven 2003 Heerde 547 Maarten Nieuwenhuis 1979 BB lopers 744 Juanita Baan 1991 Apeldoorn 548 Jeroen Meuleman 1983 Isala '96 748 Harriet van 't Oever 1989 BB lopers 551 Michael van den Berg 1986 Cialfo 749 Ella van den Bosch 2004 De Gemzen 555 Dennis Mensink 1983 De Gemzen 751 Renate Kroes 1973 Oldebroek 566 Erik Rozeboom 1979 Wezep 754 Geriëtte Bredewold 1973 De Gemzen 569 Aalt Wensink 1978 De Gemzen 755 Gerda van 't Ende 1964 De Gemzen 570 Jelle Koetzier 1985 Heerde 757 Helma Van Den brink 1990 Veessen 572 Yannick Heirbaut 1991 Heerde 758 Harma Makken-Slijkhuis 1986 Assen 574 Marcel De Bats 1986 Cialfo 759 Hanny de Vries 1961 Ens 587 Rob Detert Oude Weme 1978 Veluwe 760 Wendy van Eekeren 1981 Kampen 589 Remko Schaapman 1977 PEC 1910 762 Katerina Thymgio 2004 Hattem 590 Gert-Jan Oosterveen 1984 Utrecht 764 Jet Zinkstok 1977 Epe 596 Mark Kraan 1978 Hattem 765 Monique Borst 1968 Hattem 597 Andre de Zwaan 1985 Loopgroep PK 766 Patricia Wielink 1967 Epe 599 Tim Hezemans 1989 Zwolle 767 Janet Neervoort 1967 Kampen 604 Jeroen Kok 1981 Zwolle 771 Alize Bijkerk-Kramer 1979 Zwolle 774 Willeke van den Belt 1972 Kampen M40, 10 KM 776 Margreet Vossebelt 1964 De Gemzen 440 Jan Willem Davidse 1966 PEC 1910 778 Agnes Meijberg 1970 IJsselmuiden 443 Henk Brouwer 1952 De Gemzen 780 Alice Hochstenbach 1956 Pijnenburg 445 Hans Siefers 1957 Kampen 781 Marielle Huisman 1972 De Gemzen 448 Albert van den Beld 1967 Wapenveld 784 Jeanette van de Velde 1970 IJsselmuiden 449 Johan van Hoorn 1972 Hattem 788 Lucie Mosterd 1961 Zwolle 455 Jan Liefers 1969 Wapenveld 789 Margriet van Bruggen 1974 Zwolle 458 Ronald Pieterman 1975 Zwolle 791 Tamara Pleiter 1987 Heerde 459 Gerhard van Dijkhuizen 1970 Zwolle 792 Judith van der Wijk 1965 PEC 1910 464 Jo Stassen 1958 Apeldoorn 794 Elske Kraay 1980 Zoetermeer 465 Jeroen van Beek (warmlope 1972 Zwolle 469 Hubert Bögemann 1962 De Gemzen MSEN, 10 KM 471 Wouter Drogt 1976 Zwolle 456 Remco Akse 1993 BB lopers 473 Johan Kleis 1958 Lelystad 461 Thijs Oosterlaar 1980 Zwolle 482 Stefan Besten 1975 PEC 1910 462 Mike Mekking 1995 Zwolle 484 Sjaak Scholtens 1966 Swifterbant 466 Wiebe Buter 1979 Rouveen 485 Harold Neijenhuis 1965 Hattem 467 Raymond Flierjans 1978 Zwolle 489 Jan Kerssies 1965 Zwolle 472 Steven Hiemstra 1981 Apeldoorn 490 Janko van Arken 1976 De Gemzen 476 Rintje Schmit 2000 Dronten 493 Martin Vosjan 1971 Zwolle 477 Marijn Schmit 2000 Dronten 496 Gerard de Jong 1954 De Gemzen 478 André Dekker 2000 Dronten 501 Bas Brussaard 1961 Dronten 487 Simon Teeninga 1986 Loopgroep Astrea 504 Bert Geerlings 1963 Zutphen 494 Jeroen Driehuis 1986 PEC 1910 507 Dick Hendriks 1961 Zwolle 498 Gerrit van Oene 1978 Isala '96 509 Jan Strik 1957 De Gemzen 505 Julius Groothuis 1990 Apeldoorn 511 Robert van der Meulen 1969 Isala '96 506 Florian Wissink 1991 Apeldoorn 512 Paul Termes 1955 De Gemzen
ATLANTIS DATA ZWOLSE BOS LOOP, 21 JANUARI 2017 DEELNEMERSLIJST 20-01-2017 11:54 Pag: 3 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- 517 Henny Berends 1965 Spurt '88 502 Marjolein Brussaard 1980 Dronten 523 Marco van Eijk 1972 Zwolle 503 Fleur van der Scheer 1992 Zwolle 524 Herber Molemaker 1964 Zwolle 510 Leonie Eenkhoorn 1986 Isala '96 527 Rene Waterham 1967 Elburg 513 Susanne Meijer-Schutte 1978 PEC 1910 528 Roelof Pepping 1947 avVN 514 Wendy Borninkhof 1978 Zwolle 529 Edwin Claessens 1965 Espel 521 Marieke Mulder 1978 Welsum 534 Alwin Richter 1969 Spirit Lelystad 522 Melanie Hartgers 1985 Veluwe 535 Jeroen van Dijk 1975 Vaassen 525 Liza Karman 1984 Isala '96 537 Berthold Berger 1968 BB lopers 530 Hellen de Vries 1979 BB lopers 538 Peter Bekedam 1956 Flevo Delta 531 Larisa Groenhof 1980 Wolvega 540 Michiel Kroese 1973 Lelystad 532 Nynke Tjeerdsma 1980 Wolvega 542 Floris de Graaf 1972 Salland 553 Marjolijn Enter Warmloper 1978 Zwolle 544 Dick Doornenbal 1948 Elburg 556 Wilma Okken 1991 Hardenberg 545 Sent Hoekstra 1965 Emmeloord 571 Jorinde Bakker 1988 Zwolle 549 Daniel Lansink 1973 Atlantis data 573 Lucinda van de Pol 1986 Ermelo 550 Rudi Hoffman 1955 avVN 578 Naomi Kleine 1998 Kampen 552 JanPeter van Keulen 1968 De Gemzen 580 Chantal van Rosmalen 1986 Zwolle 554 Marcel Brands 1974 Heerde 585 Ellen Stegeman 1977 De Gemzen 557 Jaap Strijker (Warmlopers 1962 Zwolle 586 Mathilde Kruize 1980 PEC 1910 559 Gerrit-Jan Kruitbosch 1971 Zwolle 588 Stefanie Jansen 1984 PEC 1910 560 Bertus Van Kommer 1951 avVN 602 Mireille Baart 1981 Pallas '67 561 Wim Duiveman 1973 Kampen 563 Flip Nijhoff 1952 De Gemzen V40, 10 KM 564 Bas Reuvekamp 1976 Zwolle 446 Jorien Kroeze 1969 Zwolle 565 Johan van Santen 1953 avVN 451 Auk Siefers 1958 Kampen 567 Fred van Dam 1953 Zwolle 453 Natasja Scholten 1976 Kampen 575 Roger Hochstenbach 1959 Pijnenburg 463 Sigrid van der Veer 1972 Isala '96 579 Peter Eikelboom 1968 De Gemzen 468 Nanette Dijkman 1975 De Gemzen 581 Frank de Graeff 1974 Veluwe 474 Joanne de Jong 1975 Zwolle 583 Jack Ribbink 1952 Epe 480 Aaltje Post 1971 De Gemzen 584 Bas Zielhuis 1969 Wezep 486 Esther Klement 1972 Kampen 593 Rob van de Graaf 1962 HAC '63 488 Marjan Strijker 1966 Zwolle 595 Remco Boer 1976 Wezep 495 Marianne Gelderman 1970 De Gemzen 600 Jan Fransen 1943 Hasselt 499 Lucinda de Weerd 1968 Kampen 601 Jacco van der Vinne 1971 Arnhem 500 Elisabeth Dam 1972 Kampen 603 Bert Loof 1950 Emmeloord 508 Elke Umlauft 1965 Weesp 605 Stef Riemens 1963 BB lopers 515 Jantina van den Bosch 1968 De Gemzen 606 Gert Bartels 1969 Zwolle 516 Agnes van der Helden 1969 Apeldoorn 519 Erna van Es-Keen 1976 De Gemzen VSEN, 10 KM 526 Mijnie de Boer 1964 Apeldoorn 457 Hester van Oene 1984 Hattemerbroek 541 Brenda Raadschelders 1971 't Harde 460 Renske Gunnink 1989 Zwolle 546 Antine Sytsma 1973 Heerde 470 Liseth van Dongen 1981 Kampen 558 Anne van Schuppen 1960 Cialfo 475 Patricia Kosse 1983 Ommen 562 Joriska Schrijer 1974 Kampen 479 Angelique van Ommen 1981 Wezep 568 Liesbeth Horstman 1962 Elburg 481 Leonie Grootkarzijn 1990 Oldebroek 576 Roeline Kleine-v.d.Linde 1969 Kampen 483 Eline Spronk-Beijeman 1981 Wezep 577 Margreet de Geus 1970 IJsselmuiden 491 Ilse van Arken 1978 De Gemzen 582 Saskia Schutte 1972 Cialfo 492 Maureen Houtman 1977 De Gemzen 591 Brenda de Graaf 1967 Zwolle 497 Ute Cremer 1977 Kampen 592 Margreet Moesman 1959 Zwolle
ATLANTIS DATA ZWOLSE BOS LOOP, 21 JANUARI 2017 DEELNEMERSLIJST 20-01-2017 11:54 Pag: 4 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- 594 Nettie Beldman 1964 Zwolle 154 Jaco Treep 1966 Hattem 598 Inge van Raalten 1972 Wapenveld 155 Roy Woensdregt 1975 Epe 156 Immanuel Noorman 1976 Soest MSEN, 21.1 KM 162 Dik van den Dool 1960 Spirit Lelystad 1 Garyi Hawery 1990 Spirit Lelystad 165 André Kramer 1971 Zwolle 135 Danny van den Beld 1984 Wezep 167 Douwe van der Wier 1971 Zwolle 141 Alexander van Dalfsen 1981 Zwolle 171 Bert Vlijm 1959 De Gemzen 142 Falco Olivier 1983 BB lopers 172 Wim Krooshof 1951 De Gemzen 166 Dirk Stijf 1980 De Gemzen 173 Renze Zijlstra 1971 PEC 1910 168 Niek Kleinhesselink 1984 AVA '70 174 Richard Lubbers 1973 Zwolle 170 Kevin Diender 1981 PEC 1910 176 Anton Bos 1976 Zwolle 175 Arjen Sanderse 1980 PEC 1910 178 Cees Buijs 1952 De Gemzen 180 Wouter van Putten 1986 Nijmegen 179 Mike Kleinlugtebeld 1970 PEC 1910 181 Bas Mekking 1977 De Gemzen 182 Ronald Keizer 1969 PEC 1910 189 Maarten Engberts 1984 Arnhem 183 Arjel de Vries 1968 Hanzesport 198 Bastiaan Winkelaar 1982 MarathonPlus 184 Bert Kleiboer 1965 PEC 1910 201 Mark van Dam 1981 Elburg 186 Marco Ketting 1967 Lelystad 203 Jarno Takens 1982 Zwolle 187 Erik Doortjes Almeloo 1972 Twello 206 Peter Hildering 1984 Hilversum 188 Martin H. van Riesen 1968 Hoogeveen 209 Tjeerd Lemstra 1984 PEC 1910 190 John de Heij 1962 De Gemzen 222 Marcel Plakmeijer 1979 Heerde 192 Erik Bezema 1965 Spirit Lelystad 229 Patrick Hemmelder 1983 Emmen 196 Paul de Vriend 1961 Rotterdam 230 Tamas Kossenberg 1992 Amsterdam 197 Johan Voorhorst 1971 Veluwe 234 Iwan Brink (Warmlopers) 1981 Zwolle 200 Maarten Almekinders 1974 Pijnenburg 235 Casper Kwakkel 1980 Zwolle 202 Marc Woortmeijer 1974 Dalfsen 238 Peter van Lambalgen 1982 Woudenberg 204 Sipko Knol 1975 Hardenberg 240 Pim van Heumen 1988 Elst Gld 205 Reint Scholten 1964 De Gemzen 249 John Brinkman 1984 Nieuwleusen 208 Frederik Huyskamp 1970 PEC 1910 262 Ewout Atsma 1980 Drachten 210 Alphons Klabbers 1963 Lelystad 267 Merijn de Ruijter van Ste 1983 Utrecht 211 Egbert Hooijkaas 1965 Eindhoven Atletiek 270 Arjan Slotboom 1992 Zwolle 213 Johann Diermeier 1969 Swifterbant 271 Matthijn ten Doeschot 1980 Zwolle 214 Roel Westert 1964 Ruinerwold 273 Mark Veldkamp (Warmlopers 1987 Wezep 215 Henk ter Steege 1956 Balkbrug 275 Patrick de Wit 1978 Zwolle 216 Herman Stijf 1972 De Gemzen 279 Jacob Hannessen 1984 Harderwijk 217 Dick Wensink 1976 Heerde 280 Jacob Boonen 1984 Harderwijk 218 Johan Westerink 1968 Kampen 285 Richard Hofmeijer 1979 Heerde 219 Jan Hoogers 1966 PEC 1910 298 Arnout Slijkhuis 1982 Assen 220 Aalt van het Goor 1961 Doornspijk 221 Antonius Poelman 1957 PEC 1910 M40, 21.1 KM 223 Niek Vogelaar 1967 De Koplopers 134 Willem Landman 1937 Spirit Lelystad 226 Bulent Cobanoglu 1967 PEC 1910 138 Wouter de Vos 1973 Wapenveld 227 Joep van Huijstee 1958 Cialfo 139 Frits Poppema 1946 Epe 232 Herman Bruins 1965 Isala '96 143 Bas van Luijk 1972 Zwolle 233 René Hup 1961 Isala '96 144 Izak Hiemstra 1969 BB lopers 236 Pieter Meijberg 1965 Isala '96 147 Cees de Vries 1951 avVN 237 Gerhard van Vilsteren 1969 Isala '96 149 Martin van der Spek 1964 Zwolle 241 Douwe Rijpstra 1966 PEC 1910 150 Jaap van Dieren 1971 Isala '96 243 Johan Hofstra 1961 Kampen 151 Willem Biemolt 1966 Friesland 244 Gert uit de Bulten 1969 De Gemzen 152 Marc van Gelder 1968 Lionitas 246 Marco Bakker 1974 Elburg
ATLANTIS DATA ZWOLSE BOS LOOP, 21 JANUARI 2017 DEELNEMERSLIJST 20-01-2017 11:54 Pag: 5 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- 247 Harm Prins 1963 Isala '96 297 Ingrid Dijkgraaf 1979 Beekbergen 248 Ronald Loof 1968 NOP 251 Edwin Middelveld 1969 BB lopers V40, 21.1 KM 252 David Quainoo 1976 Utrecht 137 Mirjam Braakensiek 1972 De Gemzen 253 Rudy Vermeulen 1952 Zwolle 157 Manon Vos 1970 HAC '63 254 Laurens van der Vegte 1971 Elburg 159 Alida Jansma 1964 HAC '63 256 Wim van het Ende 1968 Oldebroek 160 Hèlen van Elven 1971 De Wijk 258 Erik van de Poll 1966 Isala '96 161 Tong-Sja Lau 1970 De Wijk 259 Rene Brinkman 1969 De Gemzen 191 Yvonne Kremer 1969 De Gemzen 261 Robert Wijs 1956 Isala '96 212 Brenda Zomer 1966 HAC '63 263 Bert van Duuren 1952 PEC 1910 231 Hetty Wierenga-Groen 1972 De Gemzen 264 Hans Harmsen 1944 Spirit Lelystad 239 Jeanne Hulshoff 1974 Utrecht 265 Florian Hupkes 1975 Hellas 242 Henriette Toorn 1972 De Gemzen 266 Frits Lautenbag 1948 De Gemzen 245 Floor Goes 1976 De Gemzen 268 Ron Slenders 1961 Flevo Delta 255 Vera Schoorlemmer 1963 Isala '96 269 Stef van der Zee 1975 Eefde 257 Yvonne van Zoelen 1970 Arnhem 274 Johan Veuger 1966 Zwolle 260 Ingrid van de Poll 1966 Isala '96 277 Rob Gebbing 1974 Bemmel 272 Ingrid Timmer 1965 Flevo Delta 278 Jan van Stigt 1972 Altena Road Runners 282 Marjon Fidder 1971 De Gemzen 281 Roel Fidder 1969 De Gemzen 283 Jacquelien van Bloois 1964 NOP 284 Cor Vegterlo 1965 Emmeloord 296 Jeannet Leppink-deHaan 1968 PEC 1910 286 Berend Brijder 1952 Isala '96 287 Dick Van Os 1975 BB lopers AFGEM, AFGEMELD 288 Bennie Thunker 1970 Isala '96 Z177 Cor den Toom 1963 De Gemzen 289 Jeroen ten Klooster 1974 Wijhe Z200 Annerieke Doornbos 1989 Lemmer 290 Herbert Grolleman 1974 Heerde Z470 Natascha Wienen 1993 Amsterdam 291 Rex Schomaker 1959 Delft Z500 Christiaan van Putten 1971 Cialfo 292 Klaas Van Pijkeren 1972 Dronten Z701 Jannine van der Grift 1987 Wezep 293 Frankwin Mussche 1970 BB lopers Z758 Ans Nijhoff 1953 Elburg 294 Hans Eibrink (Warmlopers) 1969 Hattemerbroek 295 Bart Oranje 1964 PEC 1910 Aantal deelnemers: 450 299 Patrick Gums 1971 PEC 1910 VSEN, 21.1 KM 158 Henriet Koornberg-Spronk 1978 PEC 1910 163 Aline Bos 1987 Apeldoorn 164 Marieke Boeve 1991 Oldebroek 169 Rhonda Eikelboom 1978 Amersfoort 177 Mariët van Petersen 1980 Isala '96 185 Ineke Ketting 1981 Lelystad 193 Relinde van der Horst 1992 PEC 1910 194 Lise-Marije van Houten 1979 Zutphen 195 Ilonka Voges 1985 Apeldoorn 199 Bertha Rinsma 1987 Amsterdam 207 Iris Bakker 1979 Hattem 224 Elke Jacobs 1981 De Koplopers 225 Christien Harm 1979 Heerde 228 Monique Fibbe 1981 De Gemzen 250 Bertie Hendriks 1977 Epe 276 Karin Olthof 1984 Zwolle