VERLICHTE CROSS, 'T LOO, 28 DECEMBER 2017
                              DEELNEMERSLIJST
28-12-2017 09:08                                                     Pag: 1

StNr  Naam                      GbJr Vereniging/Woonplts       StNr  Naam                      GbJr Vereniging/Woonplts 
----- ------------------------- ---- --------------------      ----- ------------------------- ---- --------------------
      M-8, 750 METER                                             372 Lucien Hatzmann           1970 De Gemzen           
  945 Arwen de Noord            2009 Zwolle                      374 Hellen Simens             1986 De Gemzen           
  946 Elin de Noord             2010 Zwolle                      377 Sandra Ekkelboom          1985 Kampen              
  948 Jasmijn van Nieuwenhoven  2011 De Gemzen                   378 Elina Berghorst-Klock     1985 Kampen              
  952 Sara Kwakkel              2010 De Gemzen                   379 Arjanne Rorije-Lever      1975 De Gemzen           
  953 Merle Kwakkel             2010 De Gemzen                   380 Margreet Vossebelt        1964 De Gemzen           
  955 Jada Kaminyoge            2010 Kampen                      384 Marjon Olthof             1974 IJsselmuiden        
  956 Lianne Boekhout           2010 Kampen                      389 Henriet Pronk             1975 Wezep               
                                                                 392 Irene Dekker-Eijgendaal   1972 De Gemzen           
      J-8, 750 METER                                             393 Froukje van Sluis         1986 De Gemzen           
  944 Joshua Gooijer            2010 PEC 1910                    399 Carolien Meuleman         1975 Isala '96           
  947 Gerrit Wensink            2009 De Gemzen                   400 Ilse van Arken            1978 De Gemzen           
  949 Gijs van Asselt           2009 Oldebroek                   401 Jantina van den Bosch     1968 De Gemzen           
  950 Noud Kanis                2009 Isala '96                   403 Hester Woutersen          1965 De Gemzen           
  951 Melle Kroon               2009 Isala '96                   404 Jolanda Hofstede          1972 Kampen              
  954 Mike Gerritsma            2011 Isala '96                   407 Marianne Gelderman        1970 De Gemzen           
  957 Falco Hulstijn            2013 Zwolle                      409 Clarine Velthuis          1975 De Gemzen           
                                                                 413 Geke Slager               1979 Staphorst           
      M9-12, 1500 METER                                          416 Irma Kaminyoge            1979 Kampen              
 1000 Jaïra Gooijer             2007 PEC 1910                    419 Ria Jansen                1951 De Gemzen           
 1001 Naömi Gooijer             2006 PEC 1910                    422 Marjolijn Enter (Warmlope 1978 Zwolle              
 1002 Noëmi Blankvoort          2008 De Gemzen                   423 Vrouwkjen van Elk         1964 Tiel                
 1004 Brenda Wensink            2008 De Gemzen                   425 Rianne Rijsdijk           1975 PEC 1910            
 1007 Elodie van Arken          2006 De Gemzen                   426 Leonie Mooibroek (Warmlop 1977 Zwolle              
 1008 Carice van Arken          2008 De Gemzen                   427 Marjan Dickhof            1976 De Gemzen           
 1009 Sophie Kroon              2007 Isala '96                                                                          
 1010 Mente Kommer              2008 De Gemzen                       MAN, 4 KILOMETER                                   
 1011 Esmee Vis                 2005 De Gemzen                   352 Sander van de Kolk        1988 Nunspeet            
 1012 Roos Hollander            2008 De Gemzen                   353 Erik Rijnders             1975 Vroomshoop          
 1014 Suze Haverkamp            2008 De Gemzen                   355 Roel Fidder               1969 De Gemzen           
                                                                 357 Sjoert van der Veur       1956 Wezep               
      J9-12, 1500 METER                                          358 Harry Landman             1972 Kampen              
 1003 Boyd Steur                2006 PEC 1910                    363 Henk Jan van der Weerd    1971 Kamperveen          
 1005 Sam Bolt                  2007 Isala '96                   365 Hans Strieker             1952 Kampen              
 1006 Cas Kanis                 2005 Isala '96                   367 Hans Siefers              1957 Kampen              
 1013 Sven Gerritsma            2007 Isala '96                   368 Carlo van Dijk            1979 De Gemzen           
                                                                 373 Paul Termes               1955 De Gemzen           
      VROUW, 4 KILOMETER                                         375 Jans Drost                1973 De Gemzen           
  351 Marieke Boeve             1991 Nunspeet                    376 Tom Knoop                 1981 Kampen              
  354 Jacolien Kroese           1985 Wezep                       381 Ben Kok                   1970 Kampen              
  356 Marjon Fidder             1971 De Gemzen                   382 Kibrom Hadgu              2001 Zwolle              
  359 Auk Siefers               1958 Kampen                      383 Ron Bolland               1958 Nunspeet            
  360 Sigrid van der Veer       1972 Kampen                      385 Mark Post                 1980 BB lopers           
  361 Nienke Boekhout           1979 Kampen                      386 Karst Neervoort           1968 Kampen              
  362 Paula Knoop               1983 Kampen                      387 Oscar Goos                1965 Epe                 
  364 Kristy van Nieuwkerk      1977 Kampen                      388 Roelof Pepping            1947 avVN                
  366 Do Duitman                1982 Kampen                      390 Wim Westerink             1958 De Gemzen           
  369 Adrie van Dijk            1955 Barneveld                   391 Maxwell Bayer             2004 Zuidwal             
  370 Gerja Kouffeld            1981 De Gemzen                   394 Ton Bello                 1948 De Gemzen           
  371 Chantal van Velde         1982 De Gemzen                   395 Eildert H. Delger         1943 De Gemzen           

VERLICHTE CROSS, 'T LOO, 28 DECEMBER 2017 DEELNEMERSLIJST 28-12-2017 09:08 Pag: 2 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- 396 Albert Boschman 1949 Elburg 227 Patrick Visch 1986 De Gemzen 397 Cees Buijs 1952 De Gemzen 233 Henk Slager 1991 BB lopers 398 Gerard Kroes 1970 BB lopers 240 Wilko Visser 1984 Oldebroek 402 Dirk Wigmans 1954 De Gemzen 245 Falco Olivier 1983 BB lopers 405 Freek van de Graaf 1970 De Gemzen 250 Kilian Buitenhuis 1998 Kronos 406 Jurian Onderdijk 1995 De Gemzen 253 Wolter Kasemier 1978 De Gemzen 408 Gerard de Jong 1954 De Gemzen 258 Erik Rozeboom (Warmlopers 1979 Wezep 410 Wynand Fokkert 1977 BB lopers 263 Henk van Dorp (warmlopers 1990 Zwolle 411 Gerwin Vis 1979 Wezep 412 Rolf Lans 1989 De Gemzen M40, 8 KILOMETER 414 Ronald Stein 1970 Kampen 201 Joost van den Brink 1974 De Gemzen 415 Edwin van Kolthoorn 1975 De Gemzen 208 Bennie Thunker 1970 Isala '96 417 Dick Boschman 1974 Ugchelen 211 Mark Hakbijl 1977 BB lopers 418 Gijs van de Wetering 2002 De Gemzen 212 Jan Wiessenberg 1946 De Gemzen 420 Kees Brandsma 1964 Deest 215 Harrie Hatzmann 1971 De Gemzen 421 Ewout de Vos 1985 De Gemzen 220 Robert Krol 1969 Kampen 424 Erwin Veldkamp 1979 Hattemerbroek 222 Reint Scholten 1964 De Gemzen 224 Arjen De wilde 1971 Zwolle VSEN, 8 KILOMETER 225 Jan Bakker (Warmlopers) 1951 Zwolle 210 Danielle Rorije 1981 De Gemzen 226 Robbert Dam (Warmlopers) 1965 Zwolle 214 Angela Schreuder 1978 Grafhorst 228 Wim Krooshof 1951 De Gemzen 216 Jolanda Regout 1980 PEC 1910 230 Wilco Landman 1974 De Gemzen 218 Isja Visserman 1995 Genemuiden 234 Jan Strik 1957 De Gemzen 223 Angelique van Ommen 1981 De Gemzen 235 Martijn Schakelaar 1974 BB lopers 231 Monique Fibbe 1981 De Gemzen 236 Randall Locht 1975 PEC 1910 241 Arlana van Ommen 1978 Zwolle 239 Lamko Hulzebos 1967 HAC '63 255 Lieve Tollet 1980 BB lopers 242 Lennaert Steen 1974 Zwolle 262 Gerrinde van Lieshout 1982 Elburg 243 Janko van Arken 1976 De Gemzen 244 Frankwin Mussche 1970 BB lopers V40, 8 KILOMETER 246 Klaas Draaijer 1974 De Gemzen 203 Henny Puttenstein 1957 De Gemzen 247 Paul Pegge 1966 Raalte 207 Annet Bultman 1966 De Gemzen 249 Dick van Zuuk 1971 Heerde 217 Willeke van Dalfzen 1972 Genemuiden 251 Marcel van den Bosch 1971 Wezep 219 Wanda Krol 1969 Kampen 252 Maarten Holtkamp 1974 Zwolle 221 Maureen Houtman 1977 De Gemzen 254 Bert Vlijm 1959 De Gemzen 229 Gerdien Groeneveld 1976 De Gemzen 256 Aalt van het Goor 1961 De Gemzen 232 Annet Buitenhuis 1967 De Gemzen 257 Marco van Eijk 1972 BB lopers 237 Hetty Wierenga-Groen 1972 De Gemzen 259 Izak Hiemstra 1969 BB lopers 238 Wil-Inge Hulzebos 1971 HAC '63 261 Bas Zielhuis 1969 Wezep 248 Marjorie van den Brink 1974 De Gemzen 260 Alice Zielhuis 1974 Wezep Aantal deelnemers: 170 264 Alice Mijnheer 1976 Hasselt MSEN, 8 KILOMETER 202 Diederik Lagerweij 1989 Heerde 204 Maarten Nieuwenhuis 1979 BB lopers 205 Joep Emmen 1982 BB lopers 206 Mark van de Grijp 1980 Oosterwolde Gld 209 Erik Slomp 1984 BB lopers 213 Aalt Wensink 1978 De Gemzen