DEELNEMERSLIJST
01-12-2017 09:33                                                     Pag: 1

StNr  Naam                      GbJr Vereniging/Woonplts       StNr  Naam                      GbJr Vereniging/Woonplts 
----- ------------------------- ---- --------------------      ----- ------------------------- ---- --------------------
      M-6, 400 METER - MEI                                       530 Stan Stijf                2009 De Gemzen           
  484 Sara Zoetebier            2013 Hilversum                   531 Jesper Boone              2010 Hattem              
  485 Julia Kaal                2011 De Gemzen                                                                          
  486 Jasmijn van Nieuwenhoven  2011 De Gemzen                       M9-12, 1000 METER - ME                             
  487 Sienna van der Bij        2012 Zwolle                      301 Nina Wolf                 2007 De Gemzen           
  488 Isabel Lokhorst           2012 Renkum                      302 Carice van Arken          2008 De Gemzen           
  489 Saline Waninge            2011 De Sprinter                 303 Dagmar Boone              2008 De Gemzen           
  490 Dyonne Kartouw            2015 Zwolle                      304 Mente Kommer              2008 De Gemzen           
  491 Yfke Lourens              2012 Hattem                      305 Lieze Kommer              2008 De Gemzen           
                                                                 306 Renee Blok                2008 De Gemzen           
      J-6, 400 METER - JON                                       307 Klaartje Stroo            2007 Veessen             
  432 Guus van der Valk         2013 Emst                        308 Quinty Lans               2008 De Gemzen           
  433 Noud Dokter               2012 Heerde                      309 Lise Zuidema              2008 Rheden              
  434 Thijs van der Sluis       2012 Zwolle                      310 Diane Wensink             2007 De Gemzen           
  435 Melle van der Meer        2014 Zwolle                      311 Brenda Wensink            2008 De Gemzen           
  436 Fedde Zuidema             2013 Rheden                      312 Myrthe van den Berg       2008 Epe                 
  437 Sieb Zuidema              2013 Rheden                      313 Noëmi Blankvoort          2008 De Gemzen           
  438 Tomas Lokhorst            2014 Renkum                      314 Renske Hanekamp           2006 De Gemzen           
  439 Jorik Kroes               2015 Wezep                       315 Esmee Vis                 2005 De Gemzen           
  440 Jurre Berkhoff            2012 Epe                         316 Roos Hollander            2008 De Gemzen           
  441 Stefan Wierenga           2012 Wezep                       317 Merel van der Haar        2007 De Gemzen           
  442 Silas Wierenga            2014 Wezep                       318 Lieve Liefers             2007 Hattem              
  443 Yannick Kartouw           2012 Zwolle                      319 Trynke Lourens            2007 De Gemzen           
  444 Stenn Veijer              2012 Zwolle                      320 Sterre Heida              2005 Zwolle              
  445 Tijn Heida                2012 Zwolle                                                                             
                                                                     J9-12, 1000 METER - JO                             
      M7-8, 400 METER - MEI                                      350 Thomas Wolf               2008 De Gemzen           
  551 Evy Eising                2009 Ilion                       351 Dajo Roelofsen            2006 De Gemzen           
  552 Tessel van der Valk       2010 Cialfo                      352 Hendrik Olthuis           2006 De Gemzen           
  553 Rosalie van der stoop     2009 De Gemzen                   353 Ruben Scholte             2006 Flevo Delta         
  554 Arwen de Noord            2009 Zwolle                      354 Maarten Scholte           2005 Flevo Delta         
  555 Elin de Noord             2010 Zwolle                      355 Patrick Duiveman          2008 Isala '96           
  556 Inez Berghorst            2010 De Gemzen                   356 Thijn Berkhoff            2006 Cialfo              
  557 Saar Zuidema              2010 Rheden                      357 Nathan van der Weerd      2008 PEC 1910            
  558 Imke Berkhoff             2009 Epe                         358 Milan van den Berg        2006 Epe                 
  559 Elise van de Vosse        2008 Heerde                      359 Cas Woensdregt            2005 Epe                 
  560 Magali Kanis              2009 Hattem                                                                             
  561 Sara Kwakkel              2010 De Gemzen                       M40, 5 KILOMETER                                   
  562 Merle Kwakkel             2010 De Gemzen                     2 Mike Kleinlugtebeld       1970 PEC 1910            
                                                                   8 Joost van den Brink       1974 De Gemzen           
      J7-8, 400 METER - JON                                       14 Hans van der Vegt         1958 Zwolle              
  521 Damian Witman             2010 De Gemzen                    19 Janko van Arken           1976 De Gemzen           
  522 Finn Jansma               2009 De Gemzen                    21 Frank Koopmans            1964 Balkbrug            
  523 Nils den Besten           2010 Hattem                       22 Frans van Delft           1961 Zwolle              
  524 Daan van der Sluis        2009 PEC 1910                     23 Cor van den Berg          1948 Hattem              
  525 Gerrit Wensink            2009 De Gemzen                    24 Jan Bosman                1966 Heerde              
  526 Julian Wierenga           2009 Wezep                        34 Erik Rijnders             1975 Vroomshoop          
  527 Rens Draaijer             2009 Heerde                       35 Jaap Stroo                1963 De Gemzen           
  528 Lucas van Pijkeren        2008 Wezep                        43 Gerard Kroes              1970 BB lopers           
  529 Lucas Alexander Dokman    2009 Wapenveld                    46 Gert Brussee              1964 Nunspeet            

DEELNEMERSLIJST 01-12-2017 09:33 Pag: 2 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- 50 Mischa Wieten 1977 Kampen 74 Ans Nijhoff 1953 Elburg 65 Roelof Pepping 1947 avVN 77 Hetty Wierenga-Groen 1972 De Gemzen 67 Harrie Hatzmann 1971 De Gemzen 79 Adelien Van Beek 1964 De Gemzen 69 Ramon Lentink 1975 Veluwe 94 Enny Vros 1961 Hattem 70 Heinz Evers 1966 De Gemzen 100 Jacquelien Eghuizen 1970 Wezep 71 Andre van den Steenhoven 1972 Heerde 103 Lydia van de Wetering 1971 't Harde 75 Flip Nijhoff 1952 De Gemzen 110 Anne Krijt 1977 Elburg 76 Marcel Brands 1974 Heerde 117 Hester Woutersen 1965 De Gemzen 80 Marcel Wichers 1972 Hattem 118 Rieke van de Wetering 1969 Lexmond 82 Cees Vork 1952 Heerde 122 Marjanne Brokkelkamp 1971 Elburg 83 Klaas Draaijer 1974 De Gemzen 123 Lydia Hoorn 1964 Zwolle 85 Hendri van de Vosse 1966 Heerde 136 Josca Fiechter 1963 Hattem 86 Kees Jonker 1964 Hattem 138 Nicole van den Berg 1971 Zwolle 87 Jan Baack 1945 Cialfo 140 Jacqueline Davenschot 1967 Sportlust/Loopgroep 90 Jan Steenbergen 1966 De Gemzen 93 Janpeter van Keulen 1968 Heerde MSEN, 5 KILOMETER 98 John de Heij 1962 De Gemzen 5 Diederik Lagerweij 1989 Heerde 101 Dick Doornenbal 1948 Elburg 7 Martin Mekelenkamp 1991 Epe 111 Jan Kers 1969 Zwolle 10 Thijs Krukkert 1994 Vitalis 112 Riko Douma 1952 Wapenveld 13 Arnoud Dokter 1979 avVN 115 Robert Reitsema 1965 Isala '96 17 Martin Hendrikx 1983 Cialfo 116 Reymundo Willems 1969 Arnhem 20 Jeroen Rekoert 1984 Amsterdam 129 Jan Draaijer 1940 De Gemzen 26 Martijn Zoetebier 1982 Hilversum 131 Albert Mussche 1970 Nieuwleusen 27 Christiaan Hüskens 1984 Zwolle 132 Freddy de Witte 1975 Staphorst 28 Hans Peters 1980 Vaassen 133 Hans Bronsink 1958 Oldebroek 39 Kibrom Hadgu 2001 Zwolle 137 Jan-Hilbert v/d Wetering 1974 Heerde 47 Carlos van Rhee 1995 Apeldoorn 139 Jon Naberhuis 1960 Hattem 48 Carlos van Rhee 1996 Ommen 141 Ben Davenschot 1966 Sportlust/Loopgroep 55 Hans Lindeboom 1986 Zwolle 142 Willem de Weerdt 1955 Cialfo 62 Senna Bril 2006 Zwolle 64 Marcel Plakmeijer 1979 De Gemzen V40, 5 KILOMETER 72 Guus Beking 1982 Tonden 11 Marjorie van den Brink 1974 De Gemzen 84 Dylan Ossendrijver 1995 Wezep 12 Manon Mensink 1975 Ciko '66 89 Sander Kloosterziel 1998 PEC 1910 15 Antine Sytsma 1973 Heerde 91 Kees van Asselt 1986 Apeldoorn 25 Henriët Pronk 1975 Wezep 92 Rutger Koele 1981 Wezep 29 Monique Witteveen 1977 Heerde 95 Micha Menning 2006 Epe 30 Margriet Docter 1970 Wapenveld 97 Erwin Schoneville 1989 Cialfo 31 Yvonne Kremer 1969 De Gemzen 99 Stan Woensdregt 2003 Epe 32 Anita Schuurhuis 1964 Zwolle 104 Laurens Ypma 1990 Utrecht 33 Corine van der Laan 1974 Hattem 105 Gerwin Vis 1979 Wezep 36 Helen van den Brink 1970 Wezep 106 Robin Bonhof 1996 De Gemzen 41 Anna de Graaf 1964 Epe 109 Dirk Stijf 1980 De Gemzen 42 Iris Sielias 1972 Veluwe 114 Wesley Lommers 1993 Arnhem 44 Renate Kroes 1973 Oldebroek 120 Mark Smit 1997 IJlst 45 Jansje van Piekeren 1965 Hattem 125 Wouter van den Hul 1981 Zwolle 49 Harmke de Vries 1970 De Gemzen 126 Jeroen Kwakkel 1979 De Gemzen 59 Patricia Seinen 1970 Zwolle 128 Gerrit Peters 1978 Vaassen 60 Irma Kleverwal 1964 Veluwe 135 Erwin Veldkamp 1979 Wezep 68 Lucien Hatzmann 1970 De Gemzen
DEELNEMERSLIJST 01-12-2017 09:33 Pag: 3 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- VSEN, 5 KILOMETER 798 Maarten Nieuwenhuis 1979 BB lopers 6 Susanne Thierry 1986 Heerde 799 Antoon Huntelerslag 1980 PEC 1910 9 Grietje Mattanja Brands 1980 NOP 800 Dennis Mulder 1985 Hattem 16 Leanne Koele 1984 Amsterdam 801 Sander van de Kolk 1988 Nunspeet 18 Elodie van Arken 2006 De Gemzen 805 Erwin Reiling 1983 GAC Hilversum 37 Femke van der Linde 1994 Zwolle 808 Aalt Wensink 1978 De Gemzen 38 Anieke Veldkamp 1989 Zwolle 816 Sander van den Tillaart 1983 Twello 40 Marjolijn Enter Warmloper 1978 Zwolle 825 Bart Duim 1987 Wezep 51 Natalja Duiveman 2003 Isala '96 828 Wout Kasemier 1978 De Gemzen 52 Judith van Vree 1978 Renkum 829 Casper Kwakkel 1980 Triathlon 53 Ruth Polinder 2003 De Gemzen 839 Kasper Bisschop 1987 HAC '63 54 Mariëlle Bosch 1985 Veessen 841 Albert Jan van Rossem 1995 Elburg 56 Sabine Verbeek 1980 Voorburg 842 Tim den Besten 1995 Climax 57 Cornelie van der Most 1984 Voorburg 843 Jeroen Tuin 1983 Nederlandse Triathlo 58 Marriel van der Most 1981 De Gemzen 844 Alex Veldkamp(warmloper) 1987 Zwolle 61 Elsemieke Passchier 1994 Zwolle 845 Richard Hofmeijer 1979 Heerde 63 Wilma Bril-Ophoff 1978 Zwolle 847 Daan van Oosten 1985 Zeewolde 66 Marjan Dijkhuizen-Bakker 1986 Oldebroek 850 Sjoerd van Westerop 1979 Zwolle 73 Linda Ooms 1983 Tonden 858 Thomas Bervoets 1981 Hattem 78 Lisette Wallenburg 1990 Epe 861 Joep Emmen 1982 BB lopers 81 Marlous Grolleman 1992 Oldebroek 862 Arie de Wit 1993 Utrecht 88 Juanita Baan 1991 Apeldoorn 865 André van de Wetering 1985 De Gemzen 96 Marjo Menning 1978 Epe 867 Wilbert van de Weg 1978 Oosterwolde Gld 102 Maartje van Reedt Dortlan 1979 PEC 1910 868 Henri van 't Hof 1980 Oosterwolde Gld 107 Nynke Pierik 2000 Wapenveld 869 Jaap Schoonhoven 1981 Oosterwolde Gld 108 Marit Tenkink 1993 Vitalis 113 Femke Reitsema 2001 Isala '96 VSEN, 10 KILOMETER 119 Rina Kommer 1986 Heerde 742 Chantal van Velde 1982 De Gemzen 121 Lisa van Dijk 1995 Hattem 744 Angelique van Ommen 1981 De Gemzen 124 Esther Boogaart 1987 Zwolle 746 Ilse van Arken 1978 De Gemzen 127 Bianka Heida 1978 Zwolle 747 Danique Couprie 1984 PEC 1910 130 Janneke Brakke 1985 Staphorst 748 Stijntje Sabine Koster 1981 Zwolle 134 Harriet van 't Oever 1989 BB lopers 749 Marieke Boeve 1991 Nunspeet 750 Hellen Simens 1986 De Gemzen MSEN, 10 KILOMETER 751 Monique van Velde 1980 De Gemzen 760 Colin lankwarden 1978 Hattem 770 Helga van den Oord 1982 Zwolle 761 Dennis Westerkamp 1978 Almere 773 Celia Klip 1978 Epe 763 Jan-Wim Kanis 1982 Isala '96 774 Sabine Nijstad 1993 HAC '63 767 Robert van Bloem 1980 Atletics Nijverdal 776 Gerja Kouffeld 1981 De Gemzen 768 René Kip 1979 PEC 1910 783 Janieke Van Dijk 1990 PEC 1910 772 Henk Bloemert 1984 Rouveen 786 Gerdien Kanis 1982 Zwolle 781 Matthijs Lokhorst 1979 Renkum 789 Karlien Driessen 1993 Loopgroep Groningen 785 Gert Jan Westendorp 1981 Kampen 807 Sandra Overstegen 1979 Almere 787 Ad de Jong 1989 's-Gravenhage 814 Wendy kroeze 1984 Heerde 790 Rienk de Vos 1990 Groningen 820 Monique Fibbe 1981 De Gemzen 791 Robin Meima 1999 Heerde 832 Danielle Rorije 1981 De Gemzen 794 Jeroen Hidding 1984 Zwolle 848 Marijke Meijering 1978 Pijnacker 795 Bokke Klein Zandvoort 1988 Zwolle 849 Marjon Bijsterbosch 1979 Zwolle 796 Ernst Coutinho 1989 Sparta 853 Dominique Lommers 1996 Arnhem 797 Remco Akse 1993 BB lopers 857 Jessica Bronkhorst 1984 Twello
DEELNEMERSLIJST 01-12-2017 09:33 Pag: 4 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- 864 Hermine van 't Hul 1978 De Gemzen V40, 10 KILOMETER 743 Erna van Es-Keen 1976 De Gemzen M40, 10 KILOMETER 745 Evelien Ossendrijver 1962 Wezep 752 Wim van der Laan 1962 Hattem 755 Wille Brouwer 1975 Staphorst 754 Marcel den Besten 1974 Hattem 759 Alien Bijsterbosch 1967 De Gemzen 756 Bert van Dijk 1959 Hattem 765 Mariske Van der Wall 1975 Heino 757 Wim Krooshof 1951 De Gemzen 777 Elles van Emmerik 1977 Epe 758 Jan Strik 1957 De Gemzen 779 Joriska Schrijer 1974 Kampen 762 Marcel van den Bosch 1971 Wezep 780 Herlinde Lokhorst 1977 Rheden 764 Bas Zielhuis warmloper 1969 Wezep 788 Maureen Houtman 1977 De Gemzen 766 Ton van Doorn 1944 Hattem 809 Brenda Raadschelders 1971 't Harde 769 Paul Termes 1955 De Gemzen 810 Amyke Veurink 1967 Zwolle 771 Gerrit-Jan Kruitbosch 1971 Zwolle 813 Annita Lehr-Veneberg 1972 Zwolle 775 Gerard Krist 1969 De Gemzen 815 Bettie van Bruggen 1960 Zwolle 778 Wim Duiveman 1973 Kampen 819 Annet Buitenhuis 1967 De Gemzen 782 Arnoud Lammers 1963 PEC 1910 824 Janine Strik 1969 Hattem 784 Dick Van Os 1975 BB lopers 833 Marrie de Kreek 1965 De Gemzen 792 Marco van Eijk 1972 BB lopers 846 Ylona Wolf 1977 Cialfo 793 Erwin van Dalen 1971 Isala '96 802 Hein Ossendrijver 1961 Wezep AFGEM, AFGEMELD 803 Jeroen van Beek (warmlope 1972 Zwolle Z3 Reint Scholten 1964 De Gemzen 804 Harold Neijenhuis 1965 Hattem Z753 Nico Bakker 1973 Hattem 806 André Duim 1972 Wezep Z829 Theo Hanekamp 1972 De Gemzen 811 Marc Berghuis 1967 Ermelo 812 Edwin Lommers 1962 Arnhem Aantal deelnemers: 345 817 Aleid Bosch 1950 De Gemzen 818 Herman Dorgelo 1964 Hattem 821 Pieter Pols 1975 't Harde 822 Bas van Luijk 1972 Zwolle 823 Eddy van Dijk 1963 De Gemzen 826 Mans Veldsink 1957 Dedemsvaart 827 Frank Herbrink (warmloper 1974 Zwolle 830 Willem Langendijk 1951 Flevo Delta 831 Piet van Mierlo 1943 Flevo Delta 834 Bas Mekking 1977 De Gemzen 835 Leonard Ruyter 1969 Elburg 836 Harry Dommerholt 1966 Atletics Nijverdal 837 Bert Kleiboer 1965 PEC 1910 838 Andrew van der Haar 1973 Heerde 840 Roy Woensdregt 1975 Epe 851 Izak Hiemstra 1969 BB lopers 852 Paul Schalkwijk 1967 Zwolle 854 Freek van de Graaf 1970 De Gemzen 855 Willem van de Wetering 1967 Lexmond 856 Hubert Bögemann 1962 De Gemzen 859 Fred van Dam 1953 Zwolle 860 Albert Boschman 1949 Elburg 863 Aalt van het Goor 1961 De Gemzen 866 Henny Berends 1965 Spurt '88 870 Jan Willem Davidse 1966 PEC 1910