DEELNEMERSLIJST
27-12-2018 00:03                                                     Pag: 1

StNr  Naam                      GbJr Vereniging/Woonplts       StNr  Naam                      GbJr Vereniging/Woonplts 
----- ------------------------- ---- --------------------      ----- ------------------------- ---- --------------------
      M-8, 750 METER                                             341 Donalda Hup               1974 Kampen              
   51 Rebecca Bakker            2010 De Gemzen                   343 Everien Karssing          1979 Hattem              
   65 Naomi Eikelboom           2010 Hattem                      344 Annet Keizer              1984 Kampen              
   66 Sara Kwakkel              2010 De Gemzen                   345 Geke Kloosterziel         1993 NSAV 't Haasje      
   67 Jasmijn van Nieuwenhoven  2011 De Gemzen                   350 Fay Koning                1981 Kampen              
   70 Puck Seinen               2012 ACO Van Elderen             361 Janet Neervoort           1967 Kampen              
   71 Isa Schoonhoven           2011 De Gemzen                   363 Alisa Hergaarden-v. Oene  1975 Wezep               
                                                                 365 Angelique van Ommen       1981 De Gemzen           
      J-8, 750 METER                                             367 Margreet Otten            1970 Atletics Nijverdal  
   52 Lucas Eikelboom           2012 Hattem                      368 Aaltje Post               1971 De Gemzen           
   54 Falco Hulstijn            2013 Zwolle                      370 Henriët Pronk             1975 De Gemzen           
   55 Leon Hulstijn             2015 Zwolle                      371 Henny Puttenstein         1957 De Gemzen           
   58 Tygo van Oene             2013 Hattemerbroek               374 Jolanda Regout            1980 PEC 1910            
   59 Irjan van Ommen           2011 De Gemzen                   375 Sarah-Lynn Reuver         1986 Zwolle              
   63 Jort de Weerd             2012 Ommen                       379 Arjanne Rorije-Lever      1975 De Gemzen           
   64 Jesper Wieten             2012 Isala '96                   380 Bertha Schoonhoven        1984 Wezep               
   69 Jip Seinen                2010 ACO Van Elderen             382 Merie Schrijer            1979 Kampen              
                                                                 384 Hellen Simens             1986 De Gemzen           
      M9-12, 1500 METER                                          388 Albertine van der Vegt    1987 Wezep               
  151 Carice van Arken          2008 De Gemzen                   389 Clarine Velthuis          1975 De Gemzen           
  156 Mente Kommer              2008 De Gemzen                   394 Julia de Vries            2005 Atletics Nijverdal  
  163 Brenda Wensink            2008 De Gemzen                   395 Daphne Wagtelenberg       2005 Heerde              
  166 Elodie van Arken          2006 De Gemzen                   397 Marjolijn Knegt Warmloper 1978 Zwolle              
  168 Bregje Bleijenberg        2009 Zwolle                      400 Ylona Wolf                1977 Cialfo              
  170 Lianne Bleijenberg        2006 Zwolle                      402 Denise Algra              1980 Kampen              
  174 Myrthe Schakelaar         2005 Hattem                      408 Heidi Eikelboom           1978 Hattem              
  176 Wiep Seinen               2008 ACO Van Elderen             411 Tessa Harbrink            2004 PEC 1910            
                                                                 412 Ineke Van Heerde          1990 De Gemzen           
      J9-12, 1500 METER                                          413 Eveline Houtman           2001 De Gemzen           
  153 Gijs van Asselt           2009 Oldebroek                   419 Chantal Lokhorst          1994 Nederlandse Triathlo
  158 Jesper Pauw               2007 PEC 1910                    422 Mariska Molen             1977 Kampen              
  162 Jurre de Weerd            2009 Ommen                       428 Jacolien Kroese           1985 Wezep               
  172 Figo Mussche              2007 PEC 1910                                                                           
  179 Bram Slabbekoorn          2007 PEC 1910                        MAN, 4 KILOMETER                                   
  181 Gerrit Wensink            2009 De Gemzen                   311 Nico van Beest            1969 De Gemzen           
                                                                 312 Joris Bisschop            1986 Groningen           
      VROUW, 4 KILOMETER                                         313 Ron Bolland               1958 Nunspeet            
  306 Carine Aalbers            1984 Zwolle                      314 Robin Bonhof              1996 De Gemzen           
  315 Claartje Boote            1985 Zwolle                      318 Arnold Bredewolt          1972 De Gemzen           
  316 Jantina van den Bosch     1968 De Gemzen                   320 Joost van den Brink       1974 De Gemzen           
  317 Lionie Bosma              1977 Kampen                      327 Carlo van Dijk            1979 De Gemzen           
  319 Iris bredewolt            2003 De Gemzen                   333 Hendri De Groot           1984 Kampen              
  321 Marjorie van den Brink    1974 De Gemzen                   339 Justin Houtman            2001 Heerde              
  322 Annet Buitenhuis          1967 De Gemzen                   342 Nathan Kalle              1986 Nunspeet            
  324 Nikita Buitenhuis         2000 Heerde                      346 Sander Kloosterziel       1998 PEC 1910            
  325 Evelien Bunte             1977 Heerde                      347 Andries Knikker           1989 Oosterwolde Gld     
  328 Jacquelien van Ommen-van  1983 Wezep                       348 Ben Kok                   1970 Kampen              
  332 Bertine Engelsman         1969 Wezep                       351 Gerard Krist              1969 De Gemzen           
  336 Lucien Hatzmann           1970 De Gemzen                   359 Dennis Mensink            1983 De Gemzen           
  340 Maureen Houtman           1977 De Gemzen                   362 Karst Neervoort           1968 Kampen              

DEELNEMERSLIJST 27-12-2018 00:03 Pag: 2 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- 364 Dennis van Oene 1978 Wezep V40, 8 KILOMETER 366 Dennis van Ommen 1979 De Gemzen 544 Nel Schoehuijs 1972 Vaassen 369 Bert Prins 1958 Heerde 546 Angela Schreuder 1978 Oldebroek 373 Jurrian Van Ram 1993 Zwolle 556 Carla Boekema 1959 BB lopers 377 Wim van Riesen 1989 De Gemzen 564 Erna van Es-Keen 1976 De Gemzen 378 Erik Rijnders 1975 Vroomshoop 583 Hetty Wierenga-Groen 1972 De Gemzen 381 Cees Schreurs 1990 Elburg 596 Jeanet Tienstra 1972 Wezep 383 Hans Siefers 1957 Kampen 602 Annet Bultman 1966 De Gemzen 385 Erik Slomp 1984 BB lopers 603 Willeke van Dalfzen 1972 Genemuiden 386 Paul Termes 1955 De Gemzen 390 Sjoert van der Veur 1956 Wezep MSEN, 8 KILOMETER 391 Wilko Visser 1984 Oldebroek 501 Erik Rozeboom (Warmlopers 1979 Wezep 392 Ewout de Vos 1985 De Gemzen 504 Bas Boekema 1990 BB lopers 396 Marcel Wagtelenberg 1965 De Gemzen 520 Imre van der Geer 1986 Zwolle 398 Henk Jan van der Weerd 1971 Kamperveen 523 Rob Goutbeek 1989 BB lopers 399 Wim Westerink 1958 De Gemzen 559 Edo Brouwer 1980 DWLoopschool Hattem 401 Remco Akse 1993 BB lopers 561 Alexander van Dalfsen 1981 Zwolle 403 Mischa Baert 1973 Zwolle 574 Daan van Oosten 1985 Nederlandse Triathlo 405 Kilian Buitenhuis 1998 Heerde 598 Gijs van de Wetering 2002 De Gemzen 406 Wilco Bunte 1976 De Gemzen 600 Maurits Bloem 1981 BB lopers 407 Anne Docter 1971 De Gemzen 606 Thijs van Jaarsveld 2003 Zwolle 409 Tobias Eikelboom 2006 Hattem 616 Erik Leusink 1989 HAC '63 410 Mark Hakbijl 1977 BB lopers 617 Falco Olivier 1983 BB lopers 414 Edwin Van Kolthoorn 1975 De Gemzen 619 Gijs Remmers 1989 Vorchten 415 Gerard Kroes 1970 De Gemzen 417 Richard Kroon 1981 Isala '96 M40, 8 KILOMETER 418 Jeroen Kwakkel 1979 De Gemzen 502 Gerbrand Bleijenberg 1978 Zwolle 420 Paul Lommers 1986 Zwolle 508 Marcel van den Bosch 1971 De Gemzen 421 Berthram Mak 1964 De Gemzen 511 Marcel Commandeur 1961 Epe 423 Vincent Radewalt 1973 BB lopers 512 Erwin van Dalen 1971 Isala '96 424 Gerard van Riesen 1982 De Gemzen 518 Wynand Fokkert 1977 BB lopers 425 Mattijs ter Veen 1985 Harderwijk 519 Rob Froonhoff 1966 Amersfoort 426 Hugo-Martijn de Vries 1991 Zwolle 522 Ard Gijsendorffer 1968 Veessen 429 Jonas Bakker 2006 De Gemzen 525 Harrie Hatzmann 1971 De Gemzen 542 Stef Riemens 1963 BB lopers VSEN, 8 KILOMETER 543 Martijn Schakelaar 1974 BB lopers 517 Monique Fibbe 1981 De Gemzen 569 Bas Mekking 1977 De Gemzen 521 Yoni Geerlings 1995 Amsterdam 570 Frankwin Mussche 1970 BB lopers 527 Britt Kiekebosch 1995 Amsterdam 571 Gerrit van oene 1978 Isala '96 529 Anja Leusink 1985 Genemuiden 575 Klaas van Pijkeren 1972 Dronten 531 Gera Mateboer 1988 Genemuiden 577 Werner Schoenman 1973 Zwolle 533 Nardie Mulder 1988 BB lopers 578 Jan Strik 1957 De Gemzen 535 Fennie Van Oene 1984 Wezep 581 Aalt Wensink 1978 De Gemzen 550 Gerliesse Visserman 1980 Genemuiden 604 Jeroen Eikelboom 1976 Hattem 558 Nienke Boekhout 1979 Kampen 605 Freek van de Graaf 1970 De Gemzen 572 Hester Van Oene 1984 Hattemerbroek 607 Hendrik Jan Korterink 1955 De Gemzen 597 Lieve Tollet 1980 BB lopers 599 Annefloor Wilke 1993 Zwolle Aantal deelnemers: 177 621 Tess Boekema 1993 BB lopers