DEELNEMERSLIJST
28-11-2019 18:36                                                     Pag: 1

StNr  Naam                      GbJr Vereniging/Woonplts       StNr  Naam                      GbJr Vereniging/Woonplts 
----- ------------------------- ---- --------------------      ----- ------------------------- ---- --------------------
      M-6, 400 METER - MEI                                       656 Timo Larsen               2011 Heerde              
  500 Emma van Thiel            2015 Apeldoorn                   657 Stenn Veijer              2012 Zwolle              
  501 Hadewych van Arken        2015 't Harde                    658 Levi Gosseling            2011 Epe                 
  502 Lynn Bouw                 2015 Ens                         659 Thijs van der sluis       2012 Zwolle              
  503 Isa Uitslag               2013 Hattem                      660 Lars Eckelboom            2011 De Gemzen           
  504 Liz Meijer                2013 ACO Van Elderen             661 Noud Dokter               2012 Heerde              
  505 Lieke Schoonhoven         2013 Wezep                       662 Sami Jonges               2011 AV '34              
                                                                                                                        
      J-6, 400 METER - JON                                           M9-12, 1000 METER - ME                             
  550 Thom Pullen               2013 Zwolle                      700 Fay Prins                 2009 De Gemzen           
  551 Ralf Pullen               2015 Zwolle                      701 Magali Kanis              2009 De Gemzen           
  552 Guus van der Valk         2013 Cialfo                      703 Norah Poel                2008 Zwolle              
  553 Nathan van Ommen          2017 Heino                       704 Tessel van der Valk       2010 Cialfo              
  554 Chevano van Engelen       2012 Heerde                      705 Amber Veldkamp            2009 Cialfo              
  555 Björn Lans                2013 Wapenveld                   706 Noëmi Blankvoort          2008 De Gemzen           
  556 Falco Hulstijn            2013 Zwolle                      707 Quinty Lans               2008 De Gemzen           
  557 Leon Hulstijn             2015 Zwolle                      708 Carice van Arken          2008 De Gemzen           
  558 Tomas Lokhorst            2014 Renkum                      709 Saar Zuidema              2010 Rheden              
  559 Fedde Zuidema             2013 Rheden                      710 Lise Zuidema              2008 Rheden              
  560 Sieb Zuidema              2013 Rheden                      711 Dagmar Boone              2008 De Gemzen           
  561 Bauke Vogels              2013 Hattem                      712 Margot Waucomont          2010 De Gemzen           
  562 Mika Larsen               2014 Heerde                      713 Jasmijn Lamberink         2007 Spurt '88           
  563 Daniël van den Heuvel     2013 De Gemzen                   714 Sara Kwakkel              2010 De Gemzen           
  564 Nick Veijer               2016 Zwolle                      715 Alisa Kasemier            2008 Hattem              
  565 David Gosseling           2013 Epe                         716 Mente Kommer              2008 De Gemzen           
  566 Simon Lamberink           2018 Hardenberg                                                                         
  567 Stijn Dokter              2014 Heerde                          J9-12, 1000 METER - JO                             
  568 Quinn Jonges              2013 AV '34                      750 Brend Pols                2010 De Gemzen           
  569 Luuk kasemier             2014 Hattem                      751 Joshua Knijnenberg        2009 De Gemzen           
                                                                 752 Gerrit Wensink            2009 De Gemzen           
      M7-8, 400 METER - MEI                                      753 Jesper Boone              2010 Hattem              
  600 Jasmijn van Nieuwenhoven  2011 De Gemzen                   754 Joris ten Brinke          2008 Hattem              
  601 Iva Prins                 2011 De Gemzen                   755 Patrick Duiveman          2008 Isala '96           
  603 Sanne Maat                2011 De Gemzen                   756 Thijmen Lamberink         2009 Hardenberg          
  604 Isa Rosman                2012 De Gemzen                   757 Job Keppel                2010 De Gemzen           
  605 Lizz de Jong              2011 De Gemzen                   758 Daan van der Sluis        2009 PEC 1910            
  606 Lisette Veldkamp          2011 Cialfo                      759 Mats Brouwer              2010 De Gemzen           
  607 Saline Waninge            2011 De Sprinter                 760 Michael knijnenberg       2007 De Gemzen           
  608 Isabel Lokhorst           2012 Renkum                      761 Nout Meijer               2008 ACO Van Elderen     
  609 Isa Schoonhoven           2011 De Gemzen                                                                          
  610 Julia Bos                 2011 De Gemzen                       M40, 5 KILOMETER                                   
  611 Annelie Keppel            2012 Hattem                        3 Jaco Stijf                1975 Running2000         
                                                                   4 Erik Rijnders             1975 Vroomshoop          
      J7-8, 400 METER - JON                                        9 Cor van den Berg          1948 DWLoopschool Hattem 
  650 Hugo van Thiel            2012 AV '34                       14 Sander Giebels            1971 Zwolle              
  651 Lenn Poel                 2011 Zwolle                       17 Nico van Beest            1969 De Gemzen           
  652 Irjan van Ommen           2011 De Gemzen                    22 Rob Lubbers               1969 Hasselt             
  653 Jesper Wieten             2012 Isala '96                    25 Harry Veldkamp            1967 Cialfo              
  654 Lars Fuite                2011 De Gemzen                    27 Gertjan Tichelaar         1957 avVN                
  655 Philip Okek               2011 De Gemzen                    35 Dik van den Dool          1960 Lelystad            

DEELNEMERSLIJST 28-11-2019 18:36 Pag: 2 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- 37 Gert Brussee 1964 Nunspeet 141 Chris Kist 1971 Kampen 39 Gerard Kroes 1970 De Gemzen 144 Dick Post 1971 Wezep 42 Roelof Pepping 1947 avVN 146 Henk Hokse 1976 Staphorst 43 Janko van Arken 1976 't Harde 147 Rob Harte 1968 PEC 1910 45 Dik de graaf 1958 Heerde 152 Arjen Velthuis 1974 De Gemzen 48 Fedde Ypma 1956 Heerde 155 Arjan Zweekhorst 1965 Cialfo 49 Dick van Beek 1948 Oostburg 157 Bertus Mensink 1959 PEC 1910 54 Hilmar Nijboer 1979 Zwolle 159 Fred Koningstein 1964 Dalfsen 55 Wilko van Vemde 1972 Vaassen 162 Marcel van den Bosch 1971 De Gemzen 56 Cees Boeve 1969 De Gemzen 163 André Wieberdink 1967 Elburg 58 Gert-Wim Fuite 1972 De Gemzen 164 Henk Jan van der Weerd 1971 Kamperveen 61 Henk Zuidema 1976 Rheden 166 Gerrit Doornwaard 1964 Heerde 63 Dennis van Ommen 1979 De Gemzen 174 Gert Berenst 1968 Vroomshoop 64 Marien van Staalduine 1955 Swifterbant 175 Johan van Hoorn 1972 DWLoopschool Hattem 65 Jan Beldman 1959 Dalfsen 66 Martijn van de Kamp 1974 Zwolle V40, 5 KILOMETER 67 Bennie Tuin 1959 Heerde 5 Patricia Seinen 1970 Zwolle 68 Erwin Kers 1973 De Gemzen 15 Marjolijn Knegt Warmloper 1978 Zwolle 70 Jan van den Brink 1959 De Gemzen 18 Lyda Mallant 1970 De Gemzen 72 Willem de Weerdt 1955 DWLoopschool Hattem 19 Henriët Pronk 1975 De Gemzen 74 Michel Wierbos 1974 Nieuwleusen 24 Krista Thielen 1979 Zwolle 77 Arnoud Lammers 1963 Zwolle 26 Warry Kooistra 1954 De Gemzen 79 Raymundo van Egmond 1963 Veluwe 28 Monique Witteveen 1977 Heerde 80 Mans Veldsink 1957 Dedemsvaart 29 Dagmar van Dijk 1976 De Gemzen 82 Ralph kisjes 1977 Zwolle 30 Hester Woutersen 1965 De Gemzen 84 Erwin van Heiningen 1972 AV '34 40 Antoinette Bolt 1970 De Gemzen 85 Roel-Jan Heeringa 1973 PEC 1910 44 Renate Kroes 1973 De Gemzen 86 Eric Kloosterziel 1961 PEC 1910 59 Judith van Vree 1978 Renkum 89 Rinus Groen 1956 Veluwe 60 Marijke Klaassen 1977 Zwolle 91 Piero Spanu 1972 Apeldoorn 73 Corina Wierbos 1977 Nieuwleusen 94 Willem Langendijk 1951 Flevo Delta 75 Astrid Smeets 1974 Heerde 95 Arjan Scherphof 1970 Vriezenveen 83 Antine Sytsma 1973 De Gemzen 96 Theo Knippenberg 1976 Oene 98 Ingrid van de Leur 1968 Hattemerbroek 101 Michel Klomp 1979 Apeldoorn 99 Janse Harmers 1962 Bellambi (AUS) 103 Aalt Wensink 1978 De Gemzen 102 Marjon Fidder 1971 De Gemzen 104 Albert Mussche 1970 Nieuwleusen 118 Marjo Rodenburg 1978 Oene 105 Marcel Wichers 1972 Hattem 123 Gerda Akkerman 1968 Rouveen 106 Gerard van de Munt 1976 Voorburg 129 Gertine van de Wetering 1974 Heerde 107 Aart Klein 1968 Nunspeet 131 Arjanne Rorije-Lever 1975 De Gemzen 109 Dick Elzenga 1966 Veluwe 133 Saskia Kist 1972 Kampen 110 Reint Scholten 1964 De Gemzen 137 Mirriam Scholten 1974 Kampen 111 Peter de Rooy 1960 De Gemzen 140 Janny Reezigt-Ponsteen 1949 De Gemzen 112 Dick Doornenbal 1948 Elburg 145 Ina van den Essenburg 1966 De Gemzen 113 Reinder Rorije 1952 Hattem 149 Carolien Meuleman 1975 IJsselmuiden 115 Roel Fidder 1969 De Gemzen 153 Clarine Velthuis 1975 De Gemzen 122 Bennie Akkerman 1969 Rouveen 154 Anja Zweekhorst 1965 Cialfo 124 Wim Jochems 1971 Veluwe 160 Antoinette Wilmot 1968 Dalfsen 125 Ramon Lentink 1975 Veluwe 165 Willy Jansen-Achterhof 1961 Heerde 130 Jan-Hilbert v/d Wetering 1974 Heerde 169 Yvonne Meijer 1979 ACO Van Elderen 136 Marco Scholten 1969 Kampen 170 Corine van der Laan 1974 Hattem
DEELNEMERSLIJST 28-11-2019 18:36 Pag: 3 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- MSEN, 5 KILOMETER 62 Angelique van Ommen-Wieke 1981 De Gemzen 8 Henco Pullen 1983 Zwolle 71 Marie Klein 1981 Nederlandse Triathlo 11 Arjan Aalbers 1994 Hasselt 78 Janneke Vollebregt 1995 Enschede 12 Benjamin van Marle 1994 Hasselt 81 Lotte kisjes 2004 Zwolle 13 Marijn Palland 1992 Enschede 93 Sterre Heida 2005 Zwolle 20 Maurice Kommer 1982 Heerde 100 Susanne van Manen-Heuving 1987 De Gemzen 32 Jeremy Bos 1994 Epe 108 Sophie Bögemann 1993 Heerde 33 Carlos van Rhee 1995 Nijverdal 114 Hellen Simens 1986 De Gemzen 34 Robert van Bloem 1980 Atletics Nijverdal 119 Esmee Vis 2005 De Gemzen 36 Ewald Olivier 2005 Oldebroek 120 Nora Assink 2005 ACO Van Elderen 41 Sam Bolt 2007 Isala '96 121 Natalja Duiveman 2003 Isala '96 47 Bas Grotenhuis 1980 De Gemzen 126 Gerrie Nienhuis 1981 Zwolle 50 Bas Leeuw 1991 Heerde 128 Megan Shirley 1991 Heerde 57 Mark Leeuw 1988 Groningen 158 Juanita Baan 1991 Apeldoorn 69 Maikel Bos 1994 De Gemzen 161 Ella van den Bosch 2004 De Gemzen 76 Maurice Bouw 1992 Ens 168 Ciska Jonges 1985 Apeldoorn 87 Gerrit Jan Kroes 1988 Wezep 171 Naomi Heidema 2001 ACO Van Elderen 88 Wilco Jonker 1998 De Gemzen 172 Linda Pielman 1992 ACO Van Elderen 90 Christiaan Glaser 1994 Zwolle 173 Heleen de Boer 1985 Rouveen 92 Gido Scherphof 2000 ACO Van Elderen 97 Robert Gerritsen 1986 ACO Van Elderen MSEN, 10 KILOMETER 116 Stefan Reurink 1997 De Gemzen 802 Antoon Huntelerslag 1980 PEC 1910 117 Micha Menning 2006 Oene 805 David Meijer 1980 Zwolle 127 Arjan Jager 1982 Cialfo 807 Mark van Manen 1984 De Gemzen 132 Maarten Tuin 1989 Heerde 810 Gijs Remmers 1989 Wapenveld 134 Niek van de Wetering 1998 Oldebroek 811 Martin van Ommen 1981 Heino 135 Job Scholten 1998 Kampen 814 Frank de Jong 1982 Heerde 138 William van Eeken 1994 ACO Van Elderen 816 Bertram Flier 1996 Utrecht 139 Ruben Wieberdink 1993 De Gemzen 817 Arnold van de Streek 1987 Oldebroek 142 Randy Rorije 1979 Hattem 820 Luuk Fidder 1998 Nunspeet 143 Edwin van Leussen 1986 Dalfsen 821 Rik Brem 1997 Hattem 148 Karlo Hoeve 1990 Staphorst 822 Wouter Vijge 1993 Utrecht 150 Tim Tadema 1994 PEC 1910 825 Gert Ruiter 1982 Heerde 151 EJM Dijkgraaf 1991 Oene 826 Gerwin Roke 1982 Heerde 156 Dennis Alberts 2007 Cialfo 834 Niels van Hoorn 1991 BB lopers 167 Sybo Talsma 1981 Heerde 844 Marcel Bats 1986 Cialfo 846 Ewout de Vos 1985 De Gemzen VSEN, 5 KILOMETER 850 Arjan Hoeve 1982 Meppel 6 Natascha Brandenburg 1980 't Loo Oldebroek 852 Jorrick Bouw 1995 Nunspeet 7 Helga van Dijk van Putten 1982 Heerde 854 Anne Runia 1983 Zwolle 10 Elisabeth van Ommen - Gee 1986 Heino 865 George Wildervank 1983 Triathlon 16 Jacquelien van Ommen-van 1983 De Gemzen 870 Tim den Besten 1995 BB lopers 21 Diane van Rotterdam 1981 Wapenveld 871 Robin Meima 1999 De Gemzen 23 Eleonora Kogelman 1997 De Gemzen 872 Ernst Coutinho 1989 Hellas 31 Lisa van Dijk 1995 Venlo 873 Aarnout Huijssoon 1989 De Gemzen 38 Maritta Winkler 1990 Epe 878 Michael van den Berg 1986 Cialfo 46 Marjolein de Bree 1991 Heerde 883 Maarten Koop 1986 Doornspijk 51 José Ballintijn 1998 Heerde 886 Henk Slager 1991 Staphorst 52 Jolanda Regout 1980 PEC 1910 887 Imre van der Geer 1986 Zwolle 53 Tamar Nijboer 2005 Zwolle 888 Bryan Mulder 1989 Kampen
DEELNEMERSLIJST 28-11-2019 18:36 Pag: 4 StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts StNr Naam GbJr Vereniging/Woonplts ----- ------------------------- ---- -------------------- ----- ------------------------- ---- -------------------- 897 Ronny de Boer 1980 Rouveen 890 Aalt van het Goor 1961 De Gemzen 891 Ruud van der Wal 1978 AV '34 VSEN, 10 KILOMETER 892 Jan Strik 1957 De Gemzen 801 Danique Couprie 1984 PEC 1910 893 Andre Veerman 1969 Heerde 809 Gerja Kouffeld 1981 De Gemzen 894 Bas Mekking 1977 Cialfo 836 Marleen van Heerde 1993 Cialfo 895 Wim van der Laan 1962 Hattem 855 Monique Fibbe 1981 De Gemzen 896 Wouter kasemier 1978 De Gemzen 869 Ineke Van Heerde 1990 De Gemzen 899 Theo Jacobs 1957 Cialfo 876 Nadja Boers 1988 Heerde 877 Ashley van Olst 1993 Zwolle V40, 10 KILOMETER 880 Leonie Eenkhoorn 1986 Isala '96 803 Wille Brouwer 1975 Staphorst 804 Herlinde Lokhorst 1977 Rheden M40, 10 KILOMETER 808 Esther Gums 1972 PEC 1910 806 Richard van Rijssen 1979 Heerde 812 Monique Smit 1971 PEC 1910 813 Bert van Dijk 1959 Hattem 831 Amyke Veurink 1967 Zwolle 815 Gert Knijnenberg 1979 Heerde 833 Gonnie Daniels 1961 Putten 818 Henk ter Steege 1956 Balkbrug 835 Inge Zwiers 1959 Oldebroek 819 Bas van Luijk 1972 Zwolle 838 Iris Bakker-Strieker 1979 De Gemzen 823 Harry Vijge 1962 Epe 841 Maureen Houtman 1977 De Gemzen 824 Mischa Wieten 1977 Kampen 845 Marjorie Van den Brink 1974 De Gemzen 827 Rene Kip 1979 PEC 1910 861 Jolanda Brugman 1979 Hanzesport 828 Kelly Bouman 1978 Nunspeet 867 Joriska Schrijer 1974 Kampen 829 Jan van Riel 1957 De Gemzen 875 Bettie van Bruggen 1960 PEC 1910 830 Frans van Delft 1961 Zwolle 881 Saskia Schutte 1972 Cialfo 832 Mike Kleinlugtebeld 1970 PEC 1910 885 Ylona Wolf 1977 Cialfo 837 Rob van Vliet 1962 De Gemzen 898 Annet Buitenhuis 1967 De Gemzen 839 Lodewijk de Groot 1969 Zwolle 900 Jorien Kroeze 1969 Cialfo 840 Matthijs Lokhorst 1979 Renkum 842 Wim Westerink 1958 De Gemzen AFGEM, AFGEMELD 843 Bert Kleiboer 1965 PEC 1910 Z60 Johannes Klapwijk 1982 BB lopers 847 Jan Bogaard 1951 De Gemzen Z602 Rosa van den Buijs 2011 De Gemzen 848 Jan Salomons 1965 Zwolle Z702 Janne van den Buijs 2009 De Gemzen 849 Hubert Bögemann 1962 De Gemzen 851 Timo ten Klooster 1969 Zwolle Aantal deelnemers: 354 853 Jan Willem Hanekamp 1970 De Gemzen 856 Sjoerd van Westerop 1979 DWLoopschool Hattem 857 Jan Willem Wieman 1954 De Gemzen 858 Gerard Krist 1969 De Gemzen 859 Klaas Draaijer 1974 De Gemzen 860 Henk Salomons 1972 Emmeloord 862 Roy Woensdregt 1975 Epe 863 Carlo van Velde 1974 Well Lb 864 Freek van de Graaf 1970 De Gemzen 866 Wim Duiveman 1973 Kampen 868 Marcel Wagtelenberg 1965 De Gemzen 874 Hans de Regt 1959 Zwolle 879 Peter van Grootheest 1970 Zwolle 882 Robert van der Meulen 1969 Isala '96 884 Wim Wolf 1974 Cialfo 889 Klaas van pijkeren 1972 Dronten